výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Tábor (17. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.94
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.05
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK BílinaAK Bílina 11.08
4 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.29
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.30
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.42
7 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.59
8 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.5.2014) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.04
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK BílinaAK Bílina 11.09
3 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.17
4 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 891013 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.18
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.34
6 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 11.55
7 Jan MoravecJan Moravec 930407 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.59
8 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.11
2 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.12
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.16
4 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.22
5 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.29
6 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 11.64
7 Dominik BaumgärtnerDominik Baumgärtner 950613 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.67
8 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 11.75
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 17.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.86 11.00
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.89 9.00
3 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.01 8.00
4 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK BílinaAK Bílina 11.04 7.00
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.27 6.00
6 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK BílinaAK Bílina 11.10 4.00
2 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.11 3.00
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.12 2.00
4 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 891013 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.25 1.00
5 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.27
6 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.49
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.67
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.78
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.79
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.91
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.92
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.93
7 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.95
8 Monika BrusováMonika Brusová 926027 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.49
2 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.94
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.96
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.06
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.36
6 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.53
7 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.43
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.69
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.80
4 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.18
5 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.22
6 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.27
7 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.49
8 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 17.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.18
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.43
Celkem 2 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 17.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.29 11.00
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.34 9.00
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.42 8.00
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.68 7.00
5 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.83 6.00
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.5.2014) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.67 4.00
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.83 3.00
3 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.84 2.00
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.86 1.00
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.91
6 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.20
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK BílinaAK Bílina 22.14 11.00
2 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.29 9.00
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.49 8.00
4 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.65 5.00
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.93 1.00
6 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK BílinaAK Bílina 23.05
7 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.51 7.00
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.67 4.00
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 22.69 3.00
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.15
5 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK BílinaAK Bílina DNP
Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Dominik BaumgärtnerDominik Baumgärtner 950613 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.63 6.00
2 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC DomažliceAC Domažlice 22.83 2.00
3 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 23.09
4 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.26
5 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.39
6 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.76
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 17.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.44
2 Jeremy SovaJeremy Sova 940827 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.52
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 23.69
4 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 AC DomažliceAC Domažlice 24.30
5 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.43
6 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.23 11.00
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.40 9.00
3 Jana CocherováJana Cocherová 815527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.58 8.00
4 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.68 7.00
5 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.96 6.00
6 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.60
7 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.83
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.10 4.00
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.30 3.00
3 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.57 1.00
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.73
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.77
6 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 855613 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.81
7 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.15
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.98 5.00
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.37 2.00
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.80
4 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.93
5 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.71
6 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.73
7 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.78
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.38
2 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.52
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.61
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.65
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.75
6 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.12
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.13
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.31
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.82
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.36
4 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 956227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.76
5 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 995308 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.02
6 Daniela VránováDaniela Vránová 005406 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.82 11.00
2 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK BílinaAK Bílina 48.55 9.00
3 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.59 8.00
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.65 7.00
5 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.67 6.00
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 50.08 5.00
7 Jan HanzlJan Hanzl 780101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.47
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 911217 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.45 4.00
2 Tomáš KřikalTomáš Křikal 900305 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.83 3.00
3 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 51.03 2.00
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 51.46 1.00
5 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC DomažliceAC Domažlice 52.14
6 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.40
7 Léonard LerouxLéonard Leroux 911102 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 53.03
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 51.58
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.97
3 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.17
4 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.43
5 Lukáš FetterLukáš Fetter 821130 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.94
6 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.20
7 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.18
8 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.59
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana CocherováJana Cocherová 815527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.58 11.00
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.23 9.00
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.77 8.00
4 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.36 7.00
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.93 6.00
6 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 60.41 5.00
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.62 3.00
8 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 62.85 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 61.02 4.00
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.39 2.00
3 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 985412 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 64.66
4 Marie KonopováMarie Konopová 966114 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.05
5 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 65.86
6 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 956227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 66.61
7 Michaela MatouškováMichaela Matoušková 976031 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 68.62
8 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 975831 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 69.04
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 800103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:56.99 11.00
2 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.45 9.00
3 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.50 8.00
4 Alexander JablokovAlexander Jablokov 910905 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.83 7.00
5 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.34 5.00
6 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:58.77 3.00
7 Léonard LerouxLéonard Leroux 911102 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:59.62
8 Jan ŠtochlJan Štochl 920829 AK BílinaAK Bílina 2:00.32
9 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 2:00.42
10 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:01.26
11 Adam KoubaAdam Kouba 870127 AK BílinaAK Bílina 2:01.56
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.29 6.00
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:58:49 4.00
3 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK BílinaAK Bílina 1:59.16 2.00
4 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:59.61 1.00
5 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:00.23
6 Jakub KopeckýJakub Kopecký 931018 AC DomažliceAC Domažlice 2:00.59
7 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:07.79
8 Marek ZemanMarek Zeman 980905 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.42
MB Nikolaos MachNikolaos Mach 951220 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.87 11.00
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:20.66 9.00
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:22:41 7.00
4 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:24.18 6.00
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:24.58 5.00
6 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:25.26 4.00
7 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:26.78 2.00
8 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:26.88 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana MelichováJana Melichová 795409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:21:63 8.00
2 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:25.66 3.00
3 Eliška BoháčováEliška Boháčová 995510 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:27.61
4 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.55
5 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.35
6 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.65
7 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:36.32
8 Valerie MistrováValerie Mistrová 006104 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:43.60
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexander JablokovAlexander Jablokov 910905 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:59.11 11.00
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 3:59.76 9.00
3 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 800103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:02.22 8.00
4 Jan ŠípJan Šíp 950417 AC DomažliceAC Domažlice 4:03.30 7.00
5 Adam KoubaAdam Kouba 870127 AK BílinaAK Bílina 4:03.95 6.00
6 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 4:05.60 5.00
7 Jan ŠtochlJan Štochl 920829 AK BílinaAK Bílina 4:07.34 4.00
8 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:08.14 3.00
9 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:08.46 2.00
10 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:09.34 1.00
11 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:11:86
12 Vít BílýVít Bílý 950926 AC DomažliceAC Domažlice 4:12.03
13 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:12.51
14 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:19.11
15 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 891114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:19.22
16 Jakub CoufalJakub Coufal 860322 AK BílinaAK Bílina 4:26.77
17 Milan HochmutMilan Hochmut 871226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:31.82
18 Václav VeselýVáclav Veselý 970308 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:38.67
Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Nikolaos MachNikolaos Mach 951220 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:45.64 11.00
2 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:47.08 9.00
3 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:53.14 8.00
4 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:54.83 7.00
5 Katarina BeľováKatarina Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:56.38 6.00
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 965319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:57.39 5.00
7 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 775508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:58.16 4.00
8 Klára PříhodováKlára Příhodová 885310 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:58.50 3.00
9 Barbora StýblováBarbora Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:58.90 2.00
10 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:00.42 1.00
11 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:25.02
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.37 11.00
2 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.83 9.00
3 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.37 7.00
4 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.51 6.00
5 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.86 5.00
6 Jana KonečnáJana Konečná 886110 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.14 8.00
2 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.87 4.00
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.98 3.00
4 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 986003 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16.52 2.00
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.68 1.00
6 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 955914 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 18.29
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.66 10.00
2 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.31 8.00
3 Michal PaďourMichal Paďour 940819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.68 7.00
4 Jakub RybaJakub Ryba 860819 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.77 5.00
5 David KovalskýDavid Kovalský 870527 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.88 4.00
6 Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.66 10.00
2 Martin HoudekMartin Houdek 821029 AC DomažliceAC Domažlice 15.74 6.00
3 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.14 3.00
4 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.19 2.00
5 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 850603 AC DomažliceAC Domažlice 17.20 1.00
6 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.24
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.49 11.00
2 Jeremy SovaJeremy Sova 940827 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.60 9.00
3 Michal PaďourMichal Paďour 940819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.22 8.00
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 55.37 7.00
5 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.14 5.00
6 Tomáš KřikalTomáš Křikal 900305 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.39 6.00
2 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 920418 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.13 4.00
3 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.81 3.00
4 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 850603 AC DomažliceAC Domažlice 59.40 2.00
5 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 61.09 1.00
6 Jan SlanařJan Slanař 930123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 63.28 11.00
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.84 9.00
3 Jana MelichováJana Melichová 795409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 65.32 8.00
4 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.16 6.00
5 Monika BrusováMonika Brusová 926027 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 67.02 5.00
6 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 68.10 1.00
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 68.25
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 65.65 7.00
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 67.09 4.00
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 67.16 3.00
4 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 67.35 2.00
5 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 905316 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 69.64
6 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 70.62
7 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 865522 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 71.95
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 840911 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:31.26 11.00
2 Michal ŘežábekMichal Řežábek 930325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:36.75 9.00
3 Jan KoutnýJan Koutný 950927 AC DomažliceAC Domažlice 09:42.76 8.00
4 Jaroslav LučJaroslav Luč 870417 AK BílinaAK Bílina 09:48.40 7.00
5 Milan HochmutMilan Hochmut 871226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:55.46 6.00
6 Václav JanoušekVáclav Janoušek 850823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:59.09 5.00
7 Jiří KoubekJiří Koubek 840124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:10.08 4.00
8 František SchovalFrantišek Schoval 880924 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10:18.41 3.00
9 Miloš FialaMiloš Fiala 850628 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10:21.16 2.00
10 Jiří VáclavíkJiří Václavík 860625 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10:34:59 1.00
11 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:49.20
12 Radek VeselýRadek Veselý 920603 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:58.05
13 Michal MichálekMichal Michálek 731018 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNF
14 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 541122 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Josef KalátJosef Kalát 551206 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 15 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 775508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:16.19 11.00
2 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11:24.68 9.00
3 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:38.97 8.00
4 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 935808 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13:43.79 7.00
5 Hedvika MokráHedvika Mokrá 916107 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15:59.89 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Feher, Šulc R., Kuptík O., Rejmon A - Feher, Šulc R., Kuptík O., Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.60 11.00
2 A - Vopršálek, Tesař, Ogon, Gocala A - Vopršálek, Tesař, Ogon, Gocala TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 43.01 9.00
3 A - Kubeš, Šolc, Ryba, Maruštík A - Kubeš, Šolc, Ryba, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.44 8.00
4 A - Ledvina, Tauer, Váchal, Houdek A - Ledvina, Tauer, Váchal, Houdek AC DomažliceAC Domažlice 43.97 7.00
5 A - Šmíd, Gvušč, Pavlíček, Grabmuller A - Šmíd, Gvušč, Pavlíček, Grabmuller A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.43 5.00
6 A - Říha, Stehno, Hájek, Macura A - Říha, Stehno, Hájek, Macura PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.52 4.00
A - Nohava, Benda, Jonáš, Křížek A - Nohava, Benda, Jonáš, Křížek AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Fau, Merxmauer, Šnajdr, Pivoňka B - Fau, Merxmauer, Šnajdr, Pivoňka AC DomažliceAC Domažlice 44.24 6.00
2 B - Koutník, Kuptík J., Kašpar, Kuchař B - Koutník, Kuptík J., Kašpar, Kuchař Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.99 3.00
3 B - Šroubek, Košťál, Saleh, Strnad B - Šroubek, Košťál, Saleh, Strnad AK BílinaAK Bílina 46.51 2.00
4 B - Moravec, Zadák, Jursa, Hatka B - Moravec, Zadák, Jursa, Hatka TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.06 1.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Hlaváčková, Kobiánová, Sladovníková, Padevětová A - Hlaváčková, Kobiánová, Sladovníková, Padevětová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.79 11.00
2 A - Škaloudová, Cocherová, Váňová, Vomáčková A - Škaloudová, Cocherová, Váňová, Vomáčková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.68 9.00
3 A - Rajmová, Kubicová, Cílková, Bašťovanská A - Rajmová, Kubicová, Cílková, Bašťovanská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.40 8.00
4 A - Tesařová, Dobrovolná, Sedláčková, Doležalová A - Tesařová, Dobrovolná, Sedláčková, Doležalová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.66 6.00
5 A - Rubášová, Nováčková, Adlerová, Štychová A - Rubášová, Nováčková, Adlerová, Štychová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.82 5.00
6 A - Mašková, Lepešková, Černá, Kašpárová A - Mašková, Lepešková, Černá, Kašpárová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.09 4.00
7 A - Vlasáková, Roztočilová, Bezuchová, Dyrynková A - Vlasáková, Roztočilová, Bezuchová, Dyrynková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 52.61 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Vachová, Tacliková, Ulrichová, Hausenblasová B - Vachová, Tacliková, Ulrichová, Hausenblasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.57 7.00
2 B - Bafoe, Budínová, Barešová, Sládková B - Bafoe, Budínová, Barešová, Sládková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.56 3.00
3 B - Suráková, Huclová, Konopová, Přástková B - Suráková, Huclová, Konopová, Přástková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.31 1.00
4 C - Malá, Hausenblasová, Srojanovská, Jelínková C - Malá, Hausenblasová, Srojanovská, Jelínková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
5 B - Sunkovská, Nová, Holubová Mag., Havlíčková B - Sunkovská, Nová, Holubová Mag., Havlíčková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DQ
Poznámky:
5.dr DQ přeběhnutí předávkového území
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Čiviš, Šimsa, Šnajdr, Taver A - Čiviš, Šimsa, Šnajdr, Taver AC DomažliceAC Domažlice 3:23.07 11.00
2 A - Končický, Kuptík O., Reimon, Fischer A - Končický, Kuptík O., Reimon, Fischer Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:26.46 9.00
3 A - Beran, Hanzl, Černý, Škoda A - Beran, Hanzl, Černý, Škoda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:26.71 8.00
4 A - Špindler, Jablokov, Stehno, Macura A - Špindler, Jablokov, Stehno, Macura PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:26.85 7.00
5 A - Hatka, Veselý J., Beneš, Tesař A - Hatka, Veselý J., Beneš, Tesař TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:27.57 6.00
6 A - Pavlíček, Slanař, Leroux, Gvušč A - Pavlíček, Slanař, Leroux, Gvušč A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:28.34 5.00
7 A - Filngr, Saleh, Žižka, Štochl A - Filngr, Saleh, Žižka, Štochl AK BílinaAK Bílina 3:35.18 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Pýšek, Ryba, Bohmann, Gregor B - Pýšek, Ryba, Bohmann, Gregor AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:31.24 4.00
2 B - Kopecký, Šíp, Koutný, Černý B - Kopecký, Šíp, Koutný, Černý AC DomažliceAC Domažlice 3:31.55 3.00
3 B - Koutník, Řežábek, Fetter, Kašpar B - Koutník, Řežábek, Fetter, Kašpar Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:34.54 2.00
4 C - Šleis, Bílý, Fau, Merxbauer C - Šleis, Bílý, Fau, Merxbauer AC DomažliceAC Domažlice 3:39.85
5 B - Schoval, Veselý V., Zeman, Moravec B - Schoval, Veselý V., Zeman, Moravec TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:44.66
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Cocherová, Melichová, Vomáčková, Váňová A - Cocherová, Melichová, Vomáčková, Váňová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:06.06 11.00
2 A - Malá, Ulrichová, Hradovská, Tacliková A - Malá, Ulrichová, Hradovská, Tacliková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:08.44 9.00
3 B - Jelínková, Kopecká, Kalvová, Sladovníková B - Jelínková, Kopecká, Kalvová, Sladovníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.75 8.00
4 A - Gregovská, Burianová, Šafránová, Bezuchová A - Gregovská, Burianová, Šafránová, Bezuchová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:11.03 7.00
5 A - Heroldová, Benešová, Hřebíková, Šmákalová A - Heroldová, Benešová, Hřebíková, Šmákalová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:11.85 6.00
6 A - Bašťovanská, Veselá, Stewartová, Koubková A - Bašťovanská, Veselá, Stewartová, Koubková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:13.77 5.00
7 A - Brusová, Novotná, Vodičková, Brázdová L. A - Brusová, Novotná, Vodičková, Brázdová L. TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:14.29 4.00
8 A - Sedláková M., Sedláková V., Doležalová, Beránková A - Sedláková M., Sedláková V., Doležalová, Beránková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:18.81 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Slezáková, Boháčová, Budínová, Kleinerová B - Slezáková, Boháčová, Budínová, Kleinerová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:22.57 2.00
2 B - Dupalová, Kotlíková, Pšajdlová, Belová B - Dupalová, Kotlíková, Pšajdlová, Belová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:25.95 1.00
3 B - Sklenářová, Prouzová, Mistrová, Havlíčková B - Sklenářová, Prouzová, Mistrová, Havlíčková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:39.67
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 1.96 11.00
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 1.96 9.00
3 David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
870527 1.96 8.00
4= Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 1.91 6.50
4= Josef SkrčenýJosef Skrčený
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
861101 1.91 6.50
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
940504 1.91 5.00
7 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.81 4.00
8 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 1.81 3.00
9 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
890915 1.75 2.00
Miroslav BodnárMiroslav Bodnár
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
920915 DNP
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.64 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.61 9.00
3 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 1.57 8.00
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.57 7.00
5 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
956222 1.57 6.00
6 Daniela VránováDaniela Vránová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005406 1.57 5.00
7 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975526 1.52 4.00
8= Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 1.52 2.50
8= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.52 2.50
10 Růžena TůmováRůžena Tůmová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
995607 1.46 1.00
11 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
986114 1.46
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966004 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860819 3.85 11.00
2 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
980404 3.60 9.00
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 NM
Josef ŠmídJosef Šmíd
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921121 NM
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 NM
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 NM
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
940504 NM
Poznámky/pokusy:
" Závodník číslo 57 Hájek V. při dopadu kontakt s pravým stojanem, odřenina a bolest v levém boku.
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 3.40 11.00
2 Jana KonečnáJana Konečná
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
886110 3.15 9.00
3 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 3.15 8.00
4 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 3.00 7.00
5 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966004 2.85 6.00
6 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 2.70 5.00
7 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986102 2.55 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 7.37 +0.0 m/s 11.00
2 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
840814 7.08 +0.0 m/s 9.00
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
941202 6.72 +0.0 m/s 8.00
4 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 6.71 +0.7 m/s 7.00
5 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 6.49 +0.0 m/s 6.00
6 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 6.40 +0.0 m/s 5.00
7 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
950403 6.30 +0.0 m/s 4.00
8 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860819 6.29 +0.3 m/s 3.00
9 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910320 6.27 +0.7 m/s 2.00
10 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 6.26 +0.4 m/s 1.00
11 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 6.22 +0.3 m/s
12 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
961220 6.17 +1.1 m/s
13 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 6.17 +0.0 m/s
14 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 5.80 +0.0 m/s
15 Michal JursaMichal Jursa
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
860214 5.75 +1.3 m/s
16 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 5.59 +0.3 m/s
17 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 5.44 +0.6 m/s
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
865423 5.60 +1.4 m/s 11.00
2 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965202 5.51 +0.4 m/s 9.00
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.51 +0.4 m/s 8.00
4 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955902 5.41 +0.5 m/s 7.00
5 Jana MelichováJana Melichová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
795409 5.31 +0.9 m/s 6.00
6 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 5.29 +1.0 m/s 5.00
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.11 +0.5 m/s 4.00
8 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
985112 5.00 +0.9 m/s 3.00
9 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 4.98 +1.0 m/s 2.00
10 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
976204 4.94 +0.5 m/s 1.00
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995906 4.88 +1.2 m/s
12 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
985210 4.87 +0.6 m/s
13 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
905722 4.82 +1.2 m/s
14 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
986114 4.68 +2.0 m/s
15 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 4.68 +1.2 m/s
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 13.50 +0.0 m/s 11.00
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 13.49 +1.3 m/s 9.00
3 Michal JursaMichal Jursa
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
860214 13.41 +0.6 m/s 8.00
4 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 13.25 +1.0 m/s 7.00
5 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
840814 13.25 +0.7 m/s 6.00
6 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
961220 13.08 +0.0 m/s 5.00
7 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 12.81 +0.4 m/s 4.00
8 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 12.78 +0.0 m/s 3.00
9 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 12.69 +1.3 m/s 2.00
10 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 12.62 +0.0 m/s 1.00
11 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 12.53 +1.3 m/s
12 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910320 12.08 +0.3 m/s
13 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 11.79 +0.0 m/s
Martin HyškaMartin Hyška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
771031 DNP
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
836108 12.15 +0.3 m/s 11.00
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955902 11.51 +0.3 m/s 9.00
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 11.25 +1.5 m/s 8.00
4 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
905722 11.06 +0.0 m/s 7.00
5 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
865423 11.06 +0.6 m/s 6.00
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
955807 11.00 +0.7 m/s 5.00
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905831 10.85 +0.0 m/s 4.00
8 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 10.83 +0.0 m/s 3.00
9 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
956222 10.56 +0.9 m/s 2.00
10 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955904 10.44 +0.0 m/s 1.00
11 Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
895407 10.24 +0.9 m/s
12 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 10.10 -0.30 m/s
13 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986003 09.82 +0.4 m/s
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 14.64 11.00
2 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
875517 11.27 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 11.19 8.00
4 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955904 10.73 7.00
5 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 10.72 6.00
6 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
775506 10.62 5.00
7 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 10.38 4.00
8 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 10.25 3.00
9 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 10.24 2.00
10 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 09.92 1.00
11 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 09.52
12 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 09.44
13 Marie KonopováMarie Konopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
966114 09.43
14 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966104 09.40
15 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
845206 09.25
16 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 09.14
17 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
945504 08.85
18 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 07.70
Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
965218 DNP
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 14.96 11.00
2 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 14.63 9.00
3 Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
870503 14.39 8.00
4 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
921208 14.16 7.00
5 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
830609 13.93 6.00
6 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 13.85 5.00
7 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 13.36 4.00
8 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 13.24 3.00
9 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
700831 13.11 2.00
10 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 12.96 1.00
11 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 12.77
12 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
911117 12.63
13 Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 12.13
14 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 12.12
15 Jan MoravecJan Moravec
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
930407 12.11
16 Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
700303 11.21
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 DNP
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 43.77 11.00
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 42.97 9.00
3 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
775506 37.90 8.00
4 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 36.44 7.00
5 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966104 34.26 6.00
6 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 33.83 5.00
7 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 33.28 4.00
8 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
875517 32.22 3.00
9= Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 32.05 1.50
9= Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 32.05 1.50
11 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 30.32
12 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
945504 30.20
13 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 27.59
14 Linda MiškováLinda Mišková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
835927 26.76
15 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 25.20
16 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
916107 23.54
17 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955428 23.35
18 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 18.81
Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945603 NP
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
845206 NP
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
921208 54.68 11.00
2 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 53.51 9.00
3 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 49.87 8.00
4 Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
780820 44.04 7.00
5 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 43.22 6.00
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 42.68 5.00
7 Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 42.25 4.00
8 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 41.34 3.00
9 Jaroslav FicJaroslav Fic
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
611013 39.98 2.00
10 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 39.14 1.00
11 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 38.67
12 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
830609 36.86
13 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 36.45
14 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 34.12
15 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 33.57
16 Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
700303 31.75
17 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
911117 25.82
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 DNP
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 DNP
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie StaňkováLucie Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
975522 50.88 11.00
2 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
875517 49.32 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 48.91 8.00
4 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 46.09 7.00
5 Linda MiškováLinda Mišková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
835927 44.17 6.00
6 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 40.86 5.00
7 Daniela LenerováDaniela Lenerová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
845118 40.43 4.00
8 Kateřina HaasováKateřina Haasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966112 40.35 3.00
9 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 40.32 2.00
10 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 37.45 1.00
11 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 36.52
12 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
775506 35.18
13 Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
745324 35.16
14 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 32.96
15 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 32.59
16 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
905704 31.51
17 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
916107 31.06
18 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955428 30.93
19 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 25.29
20 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985805 24.08
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 58.02 11.00
2 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 55.73 9.00
3 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 51.77 8.00
4 Jan BartůněkJan Bartůněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
810129 50.11 7.00
5 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 50.02 6.00
6 Jiří SikoraJiří Sikora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
740625 45.97 5.00
7 Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
700303 45.26 4.00
8 Pavel PittrPavel Pittr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
901123 42.10 3.00
9 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 40.90 2.00
10 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 39.89 1.00
11 Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860126 39.65
12 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
800414 38.12
13 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 37.91
14 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 36.47
15 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
911117 31.01
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 DNS
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
830609 DNS
Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 NM
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
915410 42.05 11.00
2 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 40.62 9.00
3 Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
895407 40.42 8.00
4 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 37.60 7.00
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 37.14 6.00
6 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966104 36.03 5.00
7 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945603 33.58 4.00
8 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
955807 31.94 3.00
9 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
845206 31.68 2.00
10 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
935808 31.30 1.00
11 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 30.77
12 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
005328 29.42
13 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995104 26.39
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SvatošMartin Svatoš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
940413 62.67 11.00
2 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
790405 62.19 9.00
3 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 61.71 8.00
4 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
890915 59.29 7.00
5 Luboš NováčekLuboš Nováček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
741121 58.67 6.00
6 Jakub KlečákJakub Klečák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890616 52.62 5.00
7 Václav CardaVáclav Carda
AC DomažliceAC Domažlice
810506 50.02 4.00
8 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 47.61 3.00
9 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 46.97 2.00
10 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 46.96 1.00
11 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 45.57
12 Jan SlanařJan Slanař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
930123 44.94
13 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 44.54
14 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 40.79
15 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 36.67
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 DNP
Celkem 16 závodníků

20 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik SpevákPatrik Spevák 940730 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11
2 Jiří MalysaJiří Malysa 910515 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 9
3 Josef KalátJosef Kalát 551206 AK BílinaAK Bílina 8
4 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 541122 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7
5 Jaroslav PtákJaroslav Pták 470407 AK BílinaAK Bílina 6
6 Milan ZeibertMilan Zeibert 630216 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 158.50
2 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 150.00
3 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 147.00
4 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 133.00
5 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 127.00
6 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 124.00
7 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 108.00
8 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 069.50
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 110 m př., 3000 m př., kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 400 m, 400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 188.50
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 171.50
3 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 165.00
4 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 153.00
5 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 133.00
6 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 109.50
7 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 054.50
8 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 012.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, 100 m
Celkem 8 závodníků