výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ staršího žactva a přípravek

Tábor (24. 5. 2014)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03
2 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.42
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.80
4 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.91
5 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.23
6 Adam ČudlýAdam Čudlý 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.50
MS Vít MartínekVít Martínek 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JoštDavid Jošt 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.09
2 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.13
3 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.22
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.52
5 Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.78
6 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.91
7 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.21
8 Matěj HladíkMatěj Hladík 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.89
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.01
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.11
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.15
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21
6 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.24
7 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.26
8 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.73
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.99
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.11
4 Zbyněk SlavíčekZbyněk Slavíček 03 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.61
Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.61
6 Šimon BeranŠimon Beran 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.83
7 Jiří JungwirthJiří Jungwirth 04 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.16
8 Prokop HemmerProkop Hemmer 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.23
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.64
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.66
3 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.90
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.94
5 David JoštDavid Jošt 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.07
7 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.26
8 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.34
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.51
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.79
3 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.12
4 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.27
5 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.43
Adéla ZidkováAdéla Zidková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.53
2 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.74
3 Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.79
4 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.04
5 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.05
6 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.36
MS Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.36
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.60
3 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.80
4 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.87
5 Klára PešlováKlára Pešlová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.38
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.59
MS Simona KršíkováSimona Kršíková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.33
Simona SkypalováSimona Skypalová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.54
3 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.66
4 Dominika ŠimkováDominika Šimková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.88
5 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.94
6 Anna OndřichováAnna Ondřichová 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.45
7 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.60
8 Klára MasákováKlára Masáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.64
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.76
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.97
4 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.43
5 Vanesa BočkováVanesa Bočková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.52
6 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.02
7 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.65
Tereza CílkováTereza Cílková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.92
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.26
3 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.29
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
5 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.63
6 Kristýna ČechováKristýna Čechová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.64
7 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.79
8 Petra CikhartováPetra Cikhartová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.99
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.58
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.78
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.95
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.02
5 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.12
6 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21
7 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.26
8 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.33
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.55
2 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.61
3 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.94
4 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.27
5 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.90
6 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.57
7 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
2 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.18
3 Adam PláteníkAdam Pláteník 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.35
4 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.60
5 Martin MiklíkMartin Miklík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.74
6 Václav NovákVáclav Novák 01 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.34
7 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.56
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.89
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.68
4 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.10
5 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.33
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.35
7 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.63
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.41
2 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.59
3 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.61
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.93
5 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.94
6 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.20
7 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.22
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.28
3 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.52
4 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.02
Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45
2 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.77
3 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.94
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.99
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.14
6 Lucie SokolováLucie Sokolová 01 TJ BlatnáTJ Blatná 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.84
2 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.90
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.92
4 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.26
5 Hana HellerováHana Hellerová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27
6 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.26
Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.44
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.54
3 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.71
4 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.85
5 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.11
6 Kateřina HeřmánkováKateřina Heřmánková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.79
MS Tereza ŠurátováTereza Šurátová 02 TJ BlatnáTJ Blatná 10.20
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.18
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.31
3 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
4 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.58
5 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.61
6 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.65
7 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.70
8 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.74
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.78
2 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.24
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.25
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.87
5 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.88
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.96
2 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.68
3 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.30
4 František LejtnarFrantišek Lejtnar 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 23.92
5 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.99
Jakub BalejJakub Balej 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.84
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.20
3 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.41
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.70
5 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.72
6 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 21.56
7 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 21.97
Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.56
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.95
3 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.17
4= Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.70
4= Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.70
6 Hana HellerováHana Hellerová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.02
7 Klára MálkováKlára Málková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.41
Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 24.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 21.85
2 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 22.04
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.20
4 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.42
5 Eliška DaňkováEliška Daňková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.44
6 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 01 TJ BlatnáTJ Blatná 24.53
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.74
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 42.50
3 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 43.20
4 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.41
5 Marek DokaMarek Doka 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.81
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 39.69
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 39.92
3 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 40.93
4 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.52
MS Francesco ImagliatelliFrancesco Imagliatelli 00 TJ BlatnáTJ Blatná 47.51
Jakub BalejJakub Balej 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.21
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.83
3 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.71
4 Eliška DaňkováEliška Daňková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.05
5 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 54.21
6 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 58.22
MS Linda PolívkováLinda Polívková 00 TJ BlatnáTJ Blatná 51.58
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.41
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.86
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.66
4 Zbyněk SlavíčekZbyněk Slavíček 03 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:09.54
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.79
6 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:11.22
7 Matěj MrázekMatěj Mrázek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:13.28
8 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:15.15
9 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.63
10 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:16.79
11 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:18.83
12 Jiří JungwirthJiří Jungwirth 04 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:19.17
13 Václav ProtivaVáclav Protiva 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.81
14 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.46
Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 15 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.96
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:01.54
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:06.61
4 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.29
5 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:09.67
6 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.11
7 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:12.39
8 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:13.63
9 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:15.84
10 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.54
11 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.98
12 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.03
13 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:17.33
14 Kristýna ČechováKristýna Čechová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.09
15 Laura ValáškováLaura Valášková 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:23.72
16 Radka JanišováRadka Janišová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:26.42
Karla JanatováKarla Janatová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 17 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.18
2 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.82
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:21.95
4 Matouš JenisMatouš Jenis 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:26.22
5 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.11
6 Adam PláteníkAdam Pláteník 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.70
7 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.29
8 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.66
9 Radek MatoušekRadek Matoušek 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.81
10 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:54.19
MS Jan PodlešákJan Podlešák 02 TJ BlatnáTJ Blatná 2:48.79
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.49
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.12
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:35.61
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:03.10
5 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:11.60
6 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:12.73
Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:02.89
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:04.26
3 Martin MiklíkMartin Miklík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:05.92
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:12.26
5 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5:15.66
6 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 5:26.15
7 Václav NovákVáclav Novák 01 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 6:13.41
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:06.04
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:15.33
3 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:05.79
4 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 6:56.70
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.12
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.88
3 Jiří TíkalJiří Tíkal 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.24
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.63
5 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.64
6 Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.93
7 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.94
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.44
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.64
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.72
4 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.75
5 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.44
6 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.63
7 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.47
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.09
2 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.20
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.51
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.52
5 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.98
6 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.21
7 Šimon BeranŠimon Beran 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.34
Celkem 7 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.24
2 Dominika ŠimkováDominika Šimková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.50
3 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.74
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.77
Adéla ZidkováAdéla Zidková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Simona SkypalováSimona Skypalová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.67
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.90
3 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.51
4 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.52
5 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.53
6 Anna OndřichováAnna Ondřichová 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.77
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.51
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.02
3 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.66
4 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.80
5 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.85
6 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BlatnáTJ Blatná 14.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.50
2 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.87
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.12
4 Vanesa BočkováVanesa Bočková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.20
5 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.88
Tereza CílkováTereza Cílková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 14.80
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.06
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15.73
4 Martin PetráňMartin Petráň 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.89
5 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.38
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.75
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.81
2 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.41
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.83
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.16
Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.96
2 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.46
3 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.53
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.78
5 kristýna Krausovákristýna Krausová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.76
MS Linda PolívkováLinda Polívková 00 TJ BlatnáTJ Blatná 20.64
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PetráňMartin Petráň 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.75
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 29.97
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 30.67
4 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.33
5 Radek MatoušekRadek Matoušek 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.88
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.89
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.07
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.77
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 42.21
Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.04
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.95
3 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.06
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.83
MS Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.68
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta, Jodl, Petráň, Řehoř Bárta, Jodl, Petráň, Řehoř T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.14
2 Šprincl, Jelínek, Veřtát, Zeman Šprincl, Jelínek, Veřtát, Zeman TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 31.33
3 Vaněk, Brož, Louda, Beran Vaněk, Brož, Louda, Beran TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.53
4 Mužík, Němejc, Klimeš, Slaba Mužík, Němejc, Klimeš, Slaba TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.32
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Brejchová, Pilíková, Mrázková Černá, Brejchová, Pilíková, Mrázková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 32.45
2 Kofroňová, Farová, Bělohlavová, Reindlová Kofroňová, Farová, Bělohlavová, Reindlová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.45
3 Šímová, Němcová, Letochová, Vránová Šímová, Němcová, Letochová, Vránová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.55
4 Kružíková, Daňková, Hellerová, Veldová Kružíková, Daňková, Hellerová, Veldová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36.57
Suková, Kršová, Basíková, Ševčíková Suková, Kršová, Basíková, Ševčíková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břehovská, Čermáková, Krejčí, Janoušková Břehovská, Čermáková, Krejčí, Janoušková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 35.66
2 A - Kulhánková, Šiková, Křížková, Hodinová A - Kulhánková, Šiková, Křížková, Hodinová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.72
3 Janošíková, Janišová, Hrušková, Kubíčková Janošíková, Janišová, Hrušková, Kubíčková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 41.58
4 B - Nováková N., Nováková D., Zahradníková, Příhodová B - Nováková N., Nováková D., Zahradníková, Příhodová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.90
5 Kouřimová, Kahudová, Jánská, Cikhartová Kouřimová, Kahudová, Jánská, Cikhartová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 42.28
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.85
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 1.73
3 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.61
4 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.58
5 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.49
6 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.30
7 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.25
MS Francesco ImagliatelliFrancesco Imagliatelli
TJ BlatnáTJ Blatná
00 1.43
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.59
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.56
3 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.53
4 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.50
5 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.41
6 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
00 1.38
7 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.35
8= Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BlatnáTJ Blatná
01 1.20
8= Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 1.20
Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 1.24
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 1.24
3 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 1.21
4 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.15
5 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 1.10
6 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 1.05
7 Prokop HemmerProkop Hemmer
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 1.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 1.30
2 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 1.15
3 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 1.10
4 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 1.05
5 Radka JanišováRadka Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 1.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.00
2 kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.90
3 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.80
Ema ŠevčíkováEma Ševčíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.54 +0.6 m/s
2 Michal NovákMichal Novák
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 6.30 +0.9 m/s
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 5.63 +0.0 m/s
4 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.42 +1.1 m/s
5 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 5.23 +0.0 m/s
6 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.06 +0.3 m/s
7 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.95 +0.8 m/s
8 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.76 +0.3 m/s
9 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.60 +0.7 m/s
10 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.26 +0.7 m/s
11 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.22 +0.8 m/s
12 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 4.17 +1.3 m/s
13 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.89 +0.0 m/s
14 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.78 +0.7 m/s
15 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.58 +0.6 m/s
16 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.57 +0.8 m/s
17 Václav NovákVáclav Novák
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
01 3.18 +0.4 m/s
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.88 +0.9 m/s
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.86 -0.3 m/s
3 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.81 +0.4 m/s
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.80 +1.0 m/s
5 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.77 +1.1 m/s
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.76 +1.1 m/s
7 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.62 -0.3 m/s
8 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.52 +0.5 m/s
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.45 +0.4 m/s
10 Adéla ČervenáAdéla Červená
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
99 4.39 +0.0 m/s
11 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.33 -0.6 m/s
12 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.31 +1.3 m/s
13 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.29 +0.0 m/s
14 Denisa ŠediváDenisa Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.25 +0.6 m/s
15 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 4.20 -1.0 m/s
16 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.15 +0.9 m/s
17 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.05 +0.9 m/s
18 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.64 +0.4 m/s
19 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.61 +0.4 m/s
20 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.60 +1.2 m/s
21 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.59 +0.6 m/s
22 Kateřina HeřmánkováKateřina Heřmánková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.00 +0.6 m/s
MS Tereza ŠurátováTereza Šurátová
TJ BlatnáTJ Blatná
02 02.41 +0.7 m/s
Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 NM
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 NM
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.03 +0.3 m/s
2 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.89 -1.2 m/s
3 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.84 +0.3 m/s
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.83 +0.0 m/s
5 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.78 +0.0 m/s
6 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.64 +0.6 m/s
7 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.59 +0.7 m/s
8 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.55 +0.0 m/s
9 David JoštDavid Jošt
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.43 +0.0 m/s
10 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.39 +0.0 m/s
11 Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.39 +0.6 m/s
12 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.35 +0.5 m/s
13 Zbyněk SlavíčekZbyněk Slavíček
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
03 3.30 +0.0 m/s
14 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.28 +0.5 m/s
15 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.28 +0.5 m/s
16 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.19 +1.3 m/s
17 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.14 +0.0 m/s
18 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 3.13 +0.5 m/s
19 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 2.90 +0.0 m/s
20 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 2.82 +0.9 m/s
21 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 2.76 +0.0 m/s
22 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 2.70 +0.0 m/s
23 Šimon BeranŠimon Beran
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 2.62 +0.0 m/s
24 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 2.60 +0.0 m/s
25 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2.48 -1.4 m/s
26 Dan KulhánekDan Kulhánek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.40 +0.6 m/s
27 Matěj HladíkMatěj Hladík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.22 +0.0 m/s
MS Vít MartínekVít Martínek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 2.72 +0.0 m/s
Václav ŠtikaVáclav Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 NM
Adam ČudlýAdam Čudlý
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 NM
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.89 +0.5 m/s
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.78 +0.5 m/s
3 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.76 +0.5 m/s
4 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.61 +0.6 m/s
5 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.59 +1.0 m/s
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.48 +1.5 m/s
7 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.47 +0.6 m/s
8 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.43 +1.0 m/s
9 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.33 +0.4 m/s
10 Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.29 +0.7 m/s
11 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.27 +0.6 m/s
12 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.25 +1.0 m/s
13 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.21 +0.5 m/s
14 Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.21 +0.0 m/s
15 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.20 +0.5 m/s
16 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.17 +0.7 m/s
17 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.14 +0.6 m/s
18 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.11 +0.6 m/s
19 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.08 +0.5 m/s
20 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.06 +0.8 m/s
21 Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.04 +1.1 m/s
22 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.01 +0.0 m/s
23 Petra CikhartováPetra Cikhartová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.00 +0.4 m/s
24 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 2.99 +1.0 m/s
25 Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 2.96 +0.4 m/s
26 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 2.87 +1.0 m/s
27 Klára PešlováKlára Pešlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2.79 +0.5 m/s
28 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 2.78 +0.6 m/s
29 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 2.65 +0.7 m/s
30 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 2.64 +0.9 m/s
31 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.61 +0.5 m/s
32 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 2.54 +0.6 m/s
MS Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.76 +0.6 m/s
Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 NM
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 12.22
2 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 10.41
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.07
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 09.51
5 Iveta LižanováIveta Ližanová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 08.01
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.57
7 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.02
8 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 05.88
Kateřina HeřmánkováKateřina Heřmánková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 DNP
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 12.46
2 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 10.88
3 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 10.68
4 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 10.60
5 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 10.15
6 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 09.28
7 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 09.20
8 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 08.34
9 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 05.54
MS Jan PodlešákJan Podlešák
TJ BlatnáTJ Blatná
02 06.29
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 30.61
2 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 29.38
3 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 20.64
4 Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 16.29
5 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 13.21
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 31.30
2 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 31.23
3 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 29.90
4 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 28.58
5 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 25.33
6 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 22.14
7 Jan PremJan Prem
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 21.23
8 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 19.75
9 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 19.62
10 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 16.24
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 NM
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 33.08
2 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 20.88
3 Kateřina LetochováKateřina Letochová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 17.91
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 28.64
2 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 26.76
3 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 25.24
4 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 22.49
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 38.90
2 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 35.62
3 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 29.80
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 26.83
5 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 26.16
6 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 26.00
7 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 24.18
8 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 23.57
9 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 21.76
10 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 18.73
11 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 16.99
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 46.47
2 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 41.95
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 41.51
4 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 38.08
5 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 31.90
6 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 30.56
7 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 30.07
8 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 29.60
9 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 27.16
10 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 21.28
11 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 15.92
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 44.24
2 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 40.47
3 Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 39.08
4 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 37.43
5 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 35.79
6 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 34.88
7 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 34.66
8 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 30.44
9 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 29.45
10 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 26.46
11 Prokop HemmerProkop Hemmer
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 24.46
12 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 23.66
13 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 23.33
14 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 21.83
15 Adam ČudlýAdam Čudlý
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 21.55
16 Dan KulhánekDan Kulhánek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 21.05
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 38.82
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 38.74
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 34.90
4 Vanesa BočkováVanesa Bočková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 32.48
5 Dominika ŠimkováDominika Šimková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 30.35
6 Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 29.15
7 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 26.62
8 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 23.47
9 Klára PešlováKlára Pešlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 21.57
10 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 19.78
11 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 17.34
12 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BlatnáTJ Blatná
05 15.14
13 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 10.82
14 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 10.68
Celkem 14 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 11.22
2 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 11.00
3 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 08.62
4 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.06
5 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 07.91
6 David JoštDavid Jošt
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 07.24
7 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 07.15
8 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.09
9 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 06.80
10 Matěj HladíkMatěj Hladík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 06.76
11 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.46
12 Jiří JungwirthJiří Jungwirth
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
04 04.89
MS Vít MartínekVít Martínek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 06.60
Celkem 13 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 09.20
2 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 09.01
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.83
4 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 08.57
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 08.48
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 08.20
7 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 07.78
8 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 06.59
9 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 06.54
10 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 06.28
11 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 05.78
12 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 05.63
13 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 05.45
14 Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 05.19
15 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BlatnáTJ Blatná
05 04.27
MS Simona KršíkováSimona Kršíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.89
Celkem 16 závodníků