výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje

Nová Včelnice (18. 5. 2014)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 010806 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.90 8.00
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.52
3 Petr DolejšPetr Dolejš 021119 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.62
4 Vojtěch PopelákVojtěch Popelák 020409 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.64
5 Ondřej SamecOndřej Samec 020522 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.68
6 Kryštof ErnstKryštof Ernst 020604 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MaršíkAdam Maršík 010818 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.37 4.00
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.45 3.00
3 Radek SváčekRadek Sváček 010621 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.54
4 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.60
MB Lukáš AnděraLukáš Anděra 990328 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Lukáš FořtLukáš Fořt 010618 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.62 11.00
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.86 9.00
3 Jakub JanáčJakub Janáč 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.08 7.00
4 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.46 2.00
5 Marian ValášekMarian Valášek 020622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.47 1.00
6 Prokop NestávalProkop Nestával 021116 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.74
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30 6.00
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 010715 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.33 5.00
3 Matouš KovářMatouš Kovář 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.43
4 David ArdamicaDavid Ardamica 010924 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.53
Petr ŠvecPetr Švec 011108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Ondřej SmolíkOndřej Smolík 010508 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela TesařováMichaela Tesařová 021021 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.81
2 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 025601 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.21
MS Michaela VolfováMichaela Volfová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.71
MS Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.15
MS Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.55
MS Barbora ČadkováBarbora Čadková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.80 11.00
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 016006 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.26 2.00
3 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 020218 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.42
4 Adéla MartínkováAdéla Martínková 020902 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.14
5 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.44
Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 020131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.25 3.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.39
3 Viktorie FárováViktorie Fárová 025414 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.57
4 Karolína KnížováKarolína Knížová 010530 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.17
5 Vendula RanglováVendula Ranglová 016218 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.23
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HlasováBarbora Hlasová 025121 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.30 0.50
2 Natalie VaškováNatalie Vašková 025508 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.39
3 Radka TyšerováRadka Tyšerová 015607 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.56
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.17
5 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.66
Tereza UrbánkováTereza Urbánková 026231 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.06 7.00
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.08 6.00
3 Natálie PotockáNatálie Potocká 016110 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.38
4 Kateřina HeřmánkováKateřina Heřmánková 025720 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.66
5 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 025527 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.64
6 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 025211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.86
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrátkáNatálie Krátká 015713 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.16 5.00
2 Magdalena HalounováMagdalena Halounová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.30 0.50
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 025107 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.44
4 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.78
5 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 010828 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.04
Adéla HálováAdéla Hálová 025206 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81 9.00
2 Veronika MolováVeronika Molová 020901 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.77
3 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.35
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 015427 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.90 8.00
2 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.24 4.00
3 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 015430 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.54
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.88
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 951212 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.68 11.00
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 900124 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.94 8.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 750823 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.66 6.00
František CaisFrantišek Cais 970519 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec 890829 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.80 9.00
2 Martin ČechtickýMartin Čechtický 980608 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.03 7.00
3 Matouš JenisMatouš Jenis 990603 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.43 5.00
4 Jan MatějkaJan Matějka 860903 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.53 4.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana LiškováHana Lišková 005816 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.77 5.00
2 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 005625 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 15.20 3.00
3 Eliška ŘíhováEliška Říhová 955826 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15.33 2.00
MB Olga KrejčováOlga Krejčová 975228 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.88
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14.63
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.76 7.00
2 Vendula BenedováVendula Benedová 995522 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.84 4.00
3 Daniela ProcházkováDaniela Procházková 985519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15.48 1.00
4 Jana DrdováJana Drdová 995818 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15.96
5 Jessica BreierováJessica Breierová 975929 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 16.34
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek SváčekRadek Sváček 010621 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 53.72 7.00
2 Vojtěch PopelákVojtěch Popelák 020409 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 56.00 6.00
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 020822 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Kryštof BýčekKryštof Býček 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.17 11.00
2 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 48.73 9.00
3 Jakub JanáčJakub Janáč 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 49.99 8.00
4 Prokop NestávalProkop Nestával 021116 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 61.61 5.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 48.35 9.00
2 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 015430 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.43
MB Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 54.21
MB Barbora ČadkováBarbora Čadková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 65.83
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.49 8.00
2 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 010828 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 52.52
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 020131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 52.56
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.76 11.00
2 Natalie VaškováNatalie Vašková 025508 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 53.60
3 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 55.50
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 61.00
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 50.18 7.00
2 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 020218 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 51.36 3.00
3 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 035523 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 55.84
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 57.36
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PotockáNatálie Potocká 016110 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 51.12 4.00
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 016006 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 51.69 1.00
3 Natálie KrátkáNatálie Krátká 015713 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 55.23
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.01
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.53 6.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 53.35
Tereza UrbánkováTereza Urbánková 026231 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Eliška KrouzováEliška Krouzová 015509 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.63 5.00
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 51.63 2.00
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.41
4 Karolína KnížováKarolína Knížová 010530 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 55.29
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 630921 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 58.15 6.00
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 900124 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 61.23 3.00
3 Erik PavlíkErik Pavlík 960808 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 64.39 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 951212 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 54.58 11.00
2 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 56.08 8.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 750823 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 57.83 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 920215 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 55.79 9.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 870819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 58.75 5.00
3 David NohejlDavid Nohejl 850121 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 60.09 4.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela ProcházkováDaniela Procházková 985519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 81.87 7.00
MB Olga KrejčováOlga Krejčová 975228 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 65.75
MB Michaela KašováMichaela Kašová 975130 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 66.77
Jana DrdováJana Drdová 995818 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:25.24 11.00
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.22 9.00
3 Petr LukšPetr Lukš 021014 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.94 8.00
4 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.54 7.00
5 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.26 6.00
6 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:51.40 5.00
7 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 020911 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:51.94 4.00
8 Votěch KulhavýVotěch Kulhavý 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:53.20 3.00
9 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:53.82 2.00
10 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 021201 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:56.32 1.00
11 David ArdamicaDavid Ardamica 010924 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:04.14
Jan NevečeřalJan Nevečeřal 021225 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Jan KačerJan Kačer 021221 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.10 9.00
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.76 8.00
3 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 015430 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:50.28 7.00
4 Julie BuzickáJulie Buzická 015416 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:53.48 5.00
5 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:56.28 3.00
6 Karolína KnížováKarolína Knížová 010530 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:57.20 2.00
7 Adéla MartínkováAdéla Martínková 020902 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:07.92
8 Barbora PýchováBarbora Pýchová 010727 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 3:08.90
9 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 025601 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:10.30
10 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 025527 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:27.24
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HrdličkováAnna Hrdličková 015607 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:35.53 11.00
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 015427 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:52.33 6.00
3 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:53.83 4.00
4 Adéla HálováAdéla Hálová 025206 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:58.31 1.00
5 Michala VeldováMichala Veldová 026104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.79
6 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:05.17
7 Nikola PaurováNikola Paurová 016007 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:13.01
8 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:15.87
Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 920215 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:17.74 11.00
2 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4:38.58 9.00
3 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:42.44 8.00
4 Roman BudilRoman Budil 690508 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:50.78 7.00
5 David NohejlDavid Nohejl 850121 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:02.88 6.00
6 Erik PavlíkErik Pavlík 960808 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:03.06 5.00
7 David BartlDavid Bartl 980806 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5:19.30 4.00
8 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 770317 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:24.28 3.00
9 Jan HoráčekJan Horáček 990407 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:32.20 2.00
10 Ivan RokosIvan Rokos 591116 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5:38.96 1.00
Jaromír HabaraJaromír Habara 740116 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 005625 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 6:48.66 7.00
2 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 685225 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 7:07.60 5.00
MB Lucie KučerováLucie Kučerová 985722 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
MB Zdislava KučerováZdislava Kučerová 966217 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:52.10
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.52 9.00
2 Petr DolejšPetr Dolejš 021119 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.24 6.00
3 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.72 4.00
4 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.70 3.00
5 Dominik GyselDominik Gysel 020313 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 14.16 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.26 11.00
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 010806 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.68 8.00
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.78 7.00
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.44 5.00
5 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 020822 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.08 2.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.96 9.00
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.16 8.00
3 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.01 3.00
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.28 1.00
5 Viktorie FárováViktorie Fárová 025414 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.18 11.00
2 Zuzana BerounskáZuzana Berounská 025115 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.48
3 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.50
4 Julie BuzickáJulie Buzická 015416 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14.16
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15.08
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 015607 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.85 4.00
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.03 2.00
3 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 020218 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.99
4 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 025924 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.91
5 Barbora PýchováBarbora Pýchová 010727 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 14.07
6 Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 15.95
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 015623 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.25 7.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.65 6.00
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.70 5.00
4 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 035523 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.77
5 Natálie PaurováNatálie Paurová 016007 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.55
6 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.65
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VítJindřich Vít 900919 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 16.79 11.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 870819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 19.51 9.00
Filip PazderaFilip Pazdera 970123 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNF
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 770317 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11:03.16 11.00
2 Milan SodomkaMilan Sodomka 761120 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13:15.62 9.00
MB Václav ZajícVáclav Zajíc 790525 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11:14.38
Jaromír HabaraJaromír Habara 740116 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maršík, Býček, Hrdlička, Janáč Maršík, Býček, Hrdlička, Janáč SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 37.12 11.00
2 Buchal, Ernst, Sak, Vaněk Buchal, Ernst, Sak, Vaněk SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 38.04 9.00
3 Smetana, Staněk, Cabadáj A., Cabadaj J. Smetana, Staněk, Cabadáj A., Cabadaj J. TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 39.92 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ardamica, Prokop, Popelák, Sváček Ardamica, Prokop, Popelák, Sváček TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 39.65 8.00
Augustýn, Kortus, Malinský, Marousek Augustýn, Kortus, Malinský, Marousek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
DQ - P170.6C
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Jakešová, Kundrátová, Tyšerová, Tůmová A - Jakešová, Kundrátová, Tyšerová, Tůmová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.67 11.00
2 A - Fárová, Paurová Na., Paurová Ni., Hlasová A - Fárová, Paurová Na., Paurová Ni., Hlasová TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 36.63 8.00
3 A - Bendová, Faktorová, Ošmerová, Strusková A - Bendová, Faktorová, Ošmerová, Strusková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 37.95 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burgstallerová, Machová, Moravcová, Málková Burgstallerová, Machová, Moravcová, Málková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.41 9.00
2 Feitová M.,Buzická, Nikodémová A., Zobalová Feitová M.,Buzická, Nikodémová A., Zobalová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 37.55 6.00
3 Babická, Jakšová, Sýkorová, Veldová Babická, Jakšová, Sýkorová, Veldová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.97 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Molová, Hájková, Tesařová, Pýchová Molová, Hájková, Tesařová, Pýchová SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 37.27 7.00
2 B - Lišková, Horejšová, Klečacká, Hejnová B - Lišková, Horejšová, Klečacká, Hejnová TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 37.73 5.00
3 B - Mikšovská, Psohlavcová, Sedláková, Sokolová B - Mikšovská, Psohlavcová, Sedláková, Sokolová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 39.83 2.00
B - Kopáčková, Raušová, Vetýšková, Halounová B - Kopáčková, Raušová, Vetýšková, Halounová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
DQ - P170.7
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Absolon, Zikmund, Šafařík, Štojdl A - Absolon, Zikmund, Šafařík, Štojdl TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 51.11 11.00
2 B - Rybák, Matějka, Louma, Novák B - Rybák, Matějka, Louma, Novák TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 52.85 9.00
Dvořák, Csirik, Nohejl, Pavlík Dvořák, Csirik, Nohejl, Pavlík Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNF
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
950718 1.85 11.00
2 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
900919 1.82 9.00
3 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 1.82 8.00
4 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970923 1.73 7.00
5 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970123 1.70 6.00
6 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
870819 1.65 5.00
7 Martin ČechtickýMartin Čechtický
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
980608 1.65 4.00
MB Tomáš HochmuthTomáš Hochmuth
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
850220 1.73
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010130 1.40 11.00
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
010406 1.37 9.00
3 Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020522 1.20 8.00
4 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 1.20 7.00
5 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020801 1.20 6.00
6= Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020217 1.15 4.50
6= Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 1.15 4.50
8 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 1.15 3.00
Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020909 DNP
Marian ValášekMarian Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020622 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
006029 1.34
MB Leontina KrálováLeontina Králová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
975508 DNP
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 1.43 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 1.43 9.00
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
025107 1.37 8.00
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 1.31 7.00
5 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 1.31 6.00
6 Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015211 1.28 5.00
7 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025115 1.28 4.00
8 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025913 1.25 3.00
9 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015623 1.25 2.00
10 Nikola PaurováNikola Paurová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016007 1.25 1.00
11 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
010128 1.20
12 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
026102 1.10
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 DNP
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
841107 3.51 11.00
2 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
750331 2.25 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
890829 5.76 +0.0 m/s 11.00
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
951212 5.74 +0.0 m/s 9.00
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
841107 5.65 -0.2 m/s 8.00
4 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
900124 5.44 +0.0 m/s 7.00
5 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
891005 5.42 -0.5 m/s 6.00
6 Martin ČechtickýMartin Čechtický
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
980608 5.37 +0.0 m/s 5.00
7 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 5.17 +0.8 m/s 4.00
8 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
990603 4.95 +0.0 m/s 3.00
9 David BartlDavid Bartl
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
980806 4.85 +0.0 m/s 2.00
10 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970123 4.71 +0.4 m/s 1.00
11 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
860903 4.49 -0.2 m/s
Erik PavlíkErik Pavlík
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
960808 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 4.58 +0.0 m/s 11.00
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020304 4.29 -0.8 m/s 9.00
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
010406 4.22 +0.0 m/s 8.00
4 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020801 4.03 -0.2 m/s 7.00
5 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020219 4.01 +0.0 m/s 6.00
6 Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
021119 4.00 +0.0 m/s 5.00
7 Marian ValášekMarian Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020622 3.98 -0.3 m/s 4.00
8 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020420 3.95 -0.8 m/s 3.00
9 Daniel JarolímDaniel Jarolím
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.94 +0.0 m/s 2.00
10 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021014 3.84 +0.0 m/s 1.00
11 Votěch KulhavýVotěch Kulhavý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.63 +0.0 m/s
12 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020217 3.60 +0.0 m/s
13 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 3.53 -0.6 m/s
14 Dominik GyselDominik Gysel
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020313 3.45 +0.0 m/s
15 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 3.30 -0.6 m/s
16 Matouš KovářMatouš Kovář
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.21 -0.6 m/s
Petr ŠvecPetr Švec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
011108 DNP
Jan NevečeřalJan Nevečeřal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
021225 DNP
Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020909 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995329 4.38 +0.0 m/s 7.00
2 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 4.14 -0.3 m/s 5.00
3 Hana LiškováHana Lišková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
005816 4.03 +0.0 m/s 4.00
4 Jessica BreierováJessica Breierová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
975929 4.01 +0.0 m/s 3.00
5 Jana DrdováJana Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
995818 3.79 -0.3 m/s 2.00
MB Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
006029 3.85 +0.0 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015907 4.31 +0.0 m/s 4.09+0,04.24-0,64.30+0,04.304.31+0,0 11.00
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 4.29 +0.0 m/s -4.06+0,04.08+0,64.084.29+0,0 9.00
3 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.25 -0.3 m/s 4.25-0,34.25+0,0-4.25- 8.00
4 Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
015410 4.20 -0.6 m/s 3.70+0,34.18+1,04.12-0,34.184.20-0,6 7.00
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 4.17 +0.6 m/s -3.92+0,0-3.924.17+0,6 6.00
6 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025820 4.05 +0.0 m/s 3.65+0,04.04+0,34.05+0,04.05+0,0 5.00
7 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025815 4.01 +0.0 m/s 3.69+0,03.73+0,03.84-0,33.844.01+0,0 4.00
8 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
025107 4.00 +0.7 m/s 4.00+0,73.70+0,03.74+0,04.003.66+0,6 3.00
9 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 3.99 +0.0 m/s 3.93+0,0-3.74+0,03.933.99+0,0 2.00
10 Magdalena HalounováMagdalena Halounová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.98 +0.0 m/s -3.98+0,0-3.983.83+0,0 1.00
11 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016006 3.96 +0.0 m/s 3.73+0,03.73+0,43.96+0,03.963.77+0,0
12 Světlana JakšováSvětlana Jakšová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025211 3.96 +0.5 m/s 3.96+0,53.74+0,03.66+0,43.963.50-0,3
13 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.93 +0.0 m/s 3.62+0,53.86+0,03.93+0,03.933.81+0,0
14 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025508 3.87 +0.0 m/s 3.68+0,03.55+0,53.83+0,03.833.87+0,0
15 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
015713 3.85 +0.0 m/s 3.85+0,03.81+0,23.73+0,03.853.83+0,4
16 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 3.84 +0.8 m/s 3.84+0,83.77+0,43.77+0,03.843.78+0,6
17 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 3.77 -0.2 m/s 3.21+0,33.65+0,03.60-0,43.653.77-0,2
18 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
016110 3.70 +0.0 m/s -3.38+0,0-3.383.70+0,0
19 Veronika HájkováVeronika Hájková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020410 3.65 +0.0 m/s 3.38+0,03.37+0,63.65+0,03.653.29+0,0
20 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
020902 3.61 +0.0 m/s 3.61+0,0-3.51+0,03.613.50+0,0
21 Michaela TesařováMichaela Tesařová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
021021 3.60 +0.7 m/s 3.49+0,03.36-0,63.29-1,13.493.60+0,7
22 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045729 3.50 +0.0 m/s 3.50+0,0-3.41+0,53.50-
23 Veronika MolováVeronika Molová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020901 3.45 +0.0 m/s 3.41-0,23.37+0,03.45+0,03.453.40+0,0
24 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
035522 3.43 +0.0 m/s 3.43+0,03.24+0,33.39+0,33.43-
25 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025206 3.41 +0.0 m/s --3.41+0,03.413.31+0,4
26 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025924 3.34 +0.0 m/s 3.13+0,03.24+0,03.20-1,03.243.34+0,0
27 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
045224 3.21 -0.3 m/s 3.18-0,23.11+0,02.88-0,53.183.21-0,3
28 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.04 +0.0 m/s 3.04+0,02.72+0,02.85+0,53.04-
29 Kateřina HeřmánkováKateřina Heřmánková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
025720 2.93 +0.0 m/s --2.14+0,42.142.93+0,0
30 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025904 2.79 +0.5 m/s -2.79+0,52.63+0,02.792.79+0,0
31 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035306 2.71 -0.6 m/s 2.70+0,02.71-0,6-2.712.54+0,0
MB Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.50 +0.0 m/s
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 DNP
Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
015427 DNP
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 DNP
Vendula RanglováVendula Ranglová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016218 NM
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 09.66 11.00
2 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015607 08.63 9.00
3 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 07.58 8.00
4 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 07.57 7.00
5 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 07.36 6.00
6 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.84 5.00
7 Adéla MikšovskáAdéla Mikšovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035204 06.15 4.00
8 Vendula RanglováVendula Ranglová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016218 05.91 3.00
9 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
026211 05.50 2.00
10 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035306 04.15 1.00
Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015509 DNP
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 09.60 11.00
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010715 07.63 9.00
3 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020226 07.11 8.00
4 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 06.93 7.00
5 Denis LinhartDenis Linhart
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020525 06.91 6.00
6 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020604 06.39 5.00
Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
011122 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
905112 09.90 7.00
2 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
955826 08.60 5.00
3 Aneta VelickáAneta Velická
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
915601 08.48 4.00
4 Daniela ProcházkováDaniela Procházková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
985519 06.78 3.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
681112 12.28 11.00
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
891005 12.12 9.00
3 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
900919 10.44 8.00
4 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970923 09.74 7.00
5 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
480612 06.31 6.00
Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
900201 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990208 29.89
MB Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990713 25.56
MB Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
990417 22.18
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
905112 32.72 7.00
2 Aneta VelickáAneta Velická
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
915601 25.42 5.00
3 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
955826 22.50 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
681112 34.36 11.00
2 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
750331 27.11 9.00
3 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
480612 19.45 8.00
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
821020 54.08
Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
900201 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
905112 27.52 7.00
2 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 26.51 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
890829 48.42 11.00
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
891005 44.35 9.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
750823 41.18 8.00
4 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
841107 39.14 7.00
5 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970923 37.23 6.00
6 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
950718 35.75 5.00
7 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
750331 35.43 4.00
8 Pavel FleischmannPavel Fleischmann
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
630921 28.78 3.00
9 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
860903 27.30 2.00
10 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
681112 23.86 1.00
11 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
480612 15.42
MB Tomáš HochmuthTomáš Hochmuth
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
850220 36.85
Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
900201 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 59.80 11.00
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
010806 54.62 9.00
3 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
010818 49.73 8.00
4 Marek StrnadMarek Strnad
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
010719 48.98 7.00
5 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010715 46.43 6.00
6 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 44.97 5.00
7 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010130 43.18 4.00
8 Kryštof BýčekKryštof Býček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 42.09 3.00
9 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
021013 38.73 2.00
10 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021014 38.38 1.00
11 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020801 37.83
12 Dominik GyselDominik Gysel
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020313 37.79
13 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020905 34.57
14 Matouš KovářMatouš Kovář
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 34.28
15 Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020522 34.12
16 Denis LinhartDenis Linhart
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020525 33.51
17 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
020226 30.20
Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
011122 DNP
Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
010222 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 47.76 46.47X46.4646.4747.76 11.00
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 46.36 39.4535.9435.6839.4546.36 9.00
3 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025115 43.00 39.5639.7142.6942.6943.00 8.00
4 Tůmová Barbora Tůmová Barbora
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 40.73 40.7334.2936.9040.7339.95 7.00
5 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 36.59 36.5929.6733.3336.5935.29 6.00
6 Natálie PaurováNatálie Paurová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016007 35.87 31.3129.0032.9032.9035.87 5.00
7 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
015427 33.83 33.5830.5233.8333.8329.93 4.00
8 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025121 32.42 27.6832.4229.0532.4230.83 3.00
9 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 32.30 30.1017.1932.3032.3028.23 2.00
10 Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
026104 30.65 30.6526.8524.4330.6528.44 1.00
11 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 29.70 29.2828.4929.7029.7023.92
12 Veronika HájkováVeronika Hájková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
020410 29.44 29.1925.7825.7929.1929.44
13 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 29.37 29.3720.11-29.37-
14 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025512 29.22 26.2529.2229.1229.2224.18
15 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
010128 29.00 26.4028.9627.2728.9629.00
16 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
035522 27.33 27.3318.1622.3427.3322.06
17 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025924 27.06 X27.0621.7227.0625.54
18 Kateřina HeřmánkováKateřina Heřmánková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
025720 26.42 26.4224.5020.0526.4223.79
19 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025729 23.97 14.2023.97X23.9719.64
20 Adéla MikšovskáAdéla Mikšovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035204 21.22 21.2216.5517.9921.2220.43
21 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
026211 21.02 21.0218.75X21.0220.29
22 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035306 18.23 14.3116.4116.9016.9018.23
23 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
026102 15.72 12.4813.4815.7215.7214.61
MB Nela HaláčkováNela Haláčková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 27.15
Julie BuzickáJulie Buzická
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
015416 DNP
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.{8} 176.00
2 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 094.00
3 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub Bechyně{8} 090.00
4 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.{8} 068.00
5 JITRE JITRE TJ Jiskra Třeboň{8} 024.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 110 m př., 3000 m př., kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 400 m, 400 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec{8} 122.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 111.50
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 111.00
4 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.{8} 062.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 053.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JITRE JITRE TJ Jiskra Třeboň{8} 055.00
2 MILEV MILEV TJ Sokol Milevsko{8} 054.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, 100 m
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 162.00
2 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 128.50
3 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 056.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 049.00
5 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.{8} 047.50
6 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.{8} 042.00
7 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec{8} 018.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 7 závodníků