výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD přípravek

České Budějovice (11. 5. 2014)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 11.5.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.41
2 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.74
3 Damián FáraDamián Fára 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.74
4 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.02
5 Petr BendaPetr Benda 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.17
6 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.27 3.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.45
3 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.40
4 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.48
5 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.87
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.81 11.00
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.85 9.00
3 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.95 8.00
4 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.98 7.00
5 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.21 5.00
6 Ondřej ForštOndřej Foršt 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.04
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.29 2.00
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.30 0.50
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.36
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.67
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.75
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.66
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.22 4.00
2 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.30 0.50
3 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.33
4 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.48
5 Štěpán FryšŠtěpán Fryš 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.55
6 Matěj HladíkMatěj Hladík 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.78
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.04 6.00
2 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.94
3 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.27
4 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.67
5 Marek ČernýMarek Černý 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.69
6 Tomáš RybákTomáš Rybák 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.82
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 11.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.55
2 Adéla KracíkováAdéla Kracíková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.70
3 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.86
4 Vanesa BočkováVanesa Bočková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.88
5 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.07
6 Nela KadečkováNela Kadečková 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44 1.00
2 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.65
3 Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.96
4 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.50
5 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.98
6 Simon KršíkováSimon Kršíková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.51
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PokornáKamila Pokorná 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.96
2 Ema NovákováEma Nováková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.75
3 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.76
4 Simona SkypalováSimona Skypalová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.19
5 Kateřina MrzenováKateřina Mrzenová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.20
6 Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.75
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.90
2 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.91
3 Tereza TomáškováTereza Tomášková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.07
4 Laura ValáškováLaura Valášková 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.21
5 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.97
6 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.89 11.00
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.02 9.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.12 8.00
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21 7.00
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.43 2.00
6 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.68
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.29 6.00
2 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39 4.00
3 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.41 3.00
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.69
5 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.85
6 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 11.5.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.37 5.00
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.77
3 Petra CikhartováPetra Cikhartová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.85
4 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.98
5 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.01
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 11.5.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.12
2 Nela KübelbekováNela Kübelbeková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.46
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.72
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.80
5 Kateřina OšlejškováKateřina Ošlejšková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.37
6 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.39
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:03.51 9.00
2 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:06.59 8.00
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.06 7.00
4 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:12.81 4.50
Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.81 4.50
6 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.52 3.00
7 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:16.66 1.00
8 Matěj MrázekMatěj Mrázek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:18.66
9 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.05
10 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:19.12
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.15 11.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.54 6.00
3 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:16.63 2.00
4 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:18.74
5 Ondřej DrnekOndřej Drnek 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:19.00
6 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:22.65
7 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:24.38
8 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.01
9 Václav ProtivaVáclav Protiva 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.45
10 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:25.92
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:10.90 5.00
2 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:17.19
3 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:19.22
4 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:20.15
5 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:20.59
6 Radka JanišováRadka Janišová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:26.37
7 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:28.47
8 Laura ValáškováLaura Valášková 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:33.82
9 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:40.98
10 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.37
11 Kateřina OšlejškováKateřina Ošlejšková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:44.46
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:05.52 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:06.48 9.00
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.61 8.00
4 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:06.75 7.00
5 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.00 6.00
6 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:11.94 4.00
7 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:13.23 3.00
8 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.46 2.00
9 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.31 1.00
10 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.59
11 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:19.63
12 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:27.54
Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 13 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.00
2 Damián FáraDamián Fára 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.18
3 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.24
4 Antonín VobrAntonín Vobr 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.82
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.78 11.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.41 7.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.51 5.00
4 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.30
5 Petr BendaPetr Benda 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.05 9.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.45 6.00
3 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.74 3.00
4 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.06
5 Adam BuchteleAdam Buchtele 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.90 2.00
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.95 1.00
3 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.99
4 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.36
5 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.89
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PavlovičMartin Pavlovič 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.73
2 Adam VětrovskýAdam Větrovský 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.71
3 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.52
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.19 8.00
2 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53 4.00
3 David KübelbekDavid Kübelbek 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.01
4 Marek ČernýMarek Černý 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.17
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.73 2.00
2 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.78 1.00
3 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.40
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.43
5 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.56 7.00
2 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.58 6.00
3 Vanesa BočkováVanesa Bočková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.97
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.12
5 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.07
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.32 9.00
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.64 4.00
3 Kamila PokornáKamila Pokorná 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.02
4 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.58
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KracíkováAdéla Kracíková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.67 3.00
2 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.19
3 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.50
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.53
5 Tereza TomáškováTereza Tomášková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 15.07
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.78
2 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.96
3 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.32
4 Ema NovákováEma Nováková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.65
5 Simona SkypalováSimona Skypalová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.67
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.27 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.55 8.00
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.61 5.00
4 Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.64
5 Barbora PeškováBarbora Pešková 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.66
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.00
2 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.56
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.65
4 Radka JanišováRadka Janišová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.06
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.61
2 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.41
3 Aneta FrajtováAneta Frajtová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.45
4 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.51
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.89
2 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.02
3 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.89
Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdena HerdováZdena Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.88
2 Rozálie JunkováRozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.11
3 Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.41
Celkem 3 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křížková, šiková, Šustr, Čechová, Hesová, Kulhánková, Selnar, Svoboda Křížková, šiková, Šustr, Čechová, Hesová, Kulhánková, Selnar, Svoboda TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:12.70 11.00
2 Brejška, Krejčí, Kubale, Štika, Vobr, Jirásková, Králová, Zákostelecká Brejška, Krejčí, Kubale, Štika, Vobr, Jirásková, Králová, Zákostelecká T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:17.33 9.00
3 Kübelbeck, Kübelbecková, Kouřimová, Dolejší, Cikhartová, Kahudová, Vandová, Pavlovič Kübelbeck, Kübelbecková, Kouřimová, Dolejší, Cikhartová, Kahudová, Vandová, Pavlovič TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:24.11 8.00
4 Masáková, Strusková, Šteirová, Kollarová, Hlaváč, Drnek, Nový, Hlaváčková Masáková, Strusková, Šteirová, Kollarová, Hlaváč, Drnek, Nový, Hlaváčková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.65 7.00
5 Velek, Dubšík, Urbánek, Mikšovská, Zíková, Dvořáková, Sokolová, Valášková Velek, Dubšík, Urbánek, Mikšovská, Zíková, Dvořáková, Sokolová, Valášková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:28.66 6.00
6 Brcko, Brcková, Kubeš, Stejskal F., Urbanová, Janišová, Žáková, Siegerth Brcko, Brcková, Kubeš, Stejskal F., Urbanová, Janišová, Žáková, Siegerth SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:33.13 5.00
7 Frajtová, Tomášková, Markvartová, Benda, Zelený, Buchtele, Brabencová, Hyšková Frajtová, Tomášková, Markvartová, Benda, Zelený, Buchtele, Brabencová, Hyšková TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:35.38 4.00
8 Kobrle, Kadečková, Kobrlová, Sak, Tylová, Větrovská, Junková, Kršíková Kobrle, Kadečková, Kobrlová, Sak, Tylová, Větrovská, Junková, Kršíková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.73 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 4.06 3.823.844.064.06 11.00
2 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.01 4.013.953.844.01 9.00
3 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.99 3.743.733.993.99 8.00
4 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.91 3.913.073.403.91 7.00
5 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.88 3.603.553.883.88 6.00
6 Štěpán FryšŠtěpán Fryš
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.85 3.563.853.753.85 5.00
7 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.82 3.823.503.733.82 4.00
8 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.81 3.813.703.143.81 3.00
9 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.79 3.663.793.463.79 2.00
10 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.70 3.583.703.623.70 1.00
11 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.65 3.543.503.653.65
12 Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.44 3.443.193.203.44
13 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.37 3.373.303.253.37
14 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.26 3.183.262.993.26
15 Damián FáraDamián Fára
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.25 3.163.213.253.25
16 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 3.13 3.133.11X3.13
17 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 2.94 2.94XX2.94
18 Marek ČernýMarek Černý
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 2.84 2.842.712.612.84
19 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.67 2.672.642.222.67
20 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.59 2.592.562.512.59
21 Matěj HladíkMatěj Hladík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.52 2.52X2.302.52
22 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.50 2.411.802.502.50
23 Tomáš RybákTomáš Rybák
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 2.07 2.072.031.962.07
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.<br>
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.05 4.053.984.054.05 11.00
2 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.91 3.903.883.913.91 9.00
3 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.87 3.723.703.873.87 8.00
4 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.80 3.483.803.463.80 7.00
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.75 3.753.743.603.75 6.00
6 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.72 3.723.683.643.72 5.00
7 Apolena ŽákováApolena Žáková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 3.63 3.633.623.533.63 4.00
8 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.62 3.623.473.473.62 3.00
9 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.60 3.473.323.603.60 2.00
10 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.59 3.553.503.593.59 1.00
11 Adéla KracíkováAdéla Kracíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 3.54 3.543.223.073.54
12 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.51 3.333.513.373.51
13 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.46 3.463.24X3.46
14 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.44 3.203.333.443.44
15 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.37 3.353.213.373.37
16 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.35 3.183.293.353.35
17 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.33 3.173.313.333.33
18 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.26 3.263.203.053.26
19 Petra CikhartováPetra Cikhartová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.23 2.973.232.883.23
20 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.15 3.053.153.143.15
21 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.14 3.043.143.103.14
23 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.14 2.782.823.143.14
23 Rozálie JunkováRozálie Junková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.10 2.78X3.103.10
24 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.09 3.063.092.893.09
25 Adéla SokolováAdéla Sokolová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.08 2.743.083.003.08
26 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.07 3.072.982.963.07
27 Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.03 2.633.032.843.03
28 Nela KübelbekováNela Kübelbeková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.02 2.902.843.023.02
29 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.00 3.002.882.933.00
32 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.00 2.812.823.003.00
31 Barbora PeškováBarbora Pešková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 2.98 2.982.872.762.98
32 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 2.96 2.962.902.852.96
33 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 2.90 2.902.852.852.90
34 Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 2.82 2.532.702.822.82
35 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 2.80 2.792.752.802.80
38 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 2.80 2.75X2.802.80
39 Zdena HerdováZdena Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.80 2.452.722.802.80
38 Oldřiška PlíhalováOldřiška Plíhalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.78 2.582.472.782.78
39 Kateřina MrzenováKateřina Mrzenová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.52 2.342.522.252.52
40 Bára BrabencováBára Brabencová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 2.50 X2.502.482.50
41 Kateřina OšlejškováKateřina Ošlejšková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.40 2.352.202.402.40
42 Jasefína PospíšilováJasefína Pospíšilová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 2.28 2.281.822.082.28
43 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.15 2.102.152.102.15
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.<br>
Celkem 43 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 45.23 11.00
2 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 40.72 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 36.20 8.00
4 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 33.85 7.00
5 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 33.27 6.00
6 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 33.17 5.00
7 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 30.35 4.00
8 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 29.86 3.00
9 Štěpán FryšŠtěpán Fryš
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 29.72 2.00
10 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 27.27 1.00
11 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 27.08
12 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 26.98
13 Vít KobrleVít Kobrle
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 26.74
14 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 26.72
15 Adam VětrovskýAdam Větrovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 26.55
16 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 25.88
17 Filiip ZelenýFiliip Zelený
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 25.60
18 Martin PavlovičMartin Pavlovič
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 24.65
19 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 23.97
20 David KübelbekDavid Kübelbek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 22.24
21 Dominik MarkvartDominik Markvart
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 21.82
22 Ondřej ForštOndřej Foršt
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 20.09
23 Adam BuchteleAdam Buchtele
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 19.99
24 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 19.34
25 Zámečník Zámečník
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 14.55
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 38.77 11.00
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 34.62 9.00
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 34.51 8.00
4 Vanesa BočkováVanesa Bočková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 32.21 7.00
5 Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 31.44 6.00
6 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 28.86 5.00
7 Kristýna ŽákováKristýna Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 28.78 4.00
8 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 23.90 3.00
9 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 23.67 2.00
10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 23.32 1.00
11 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 17.83
12 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 17.57
13 Kateřina MrzenováKateřina Mrzenová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 14.75
14 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 11.75
15 Josefína PospíšilováJosefína Pospíšilová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
06 07.49
Celkem 15 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 10.56 09.0110.5609.3410.56 11.00
2 Filiip ZelenýFiliip Zelený
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 09.96 06.7509.9606.4609.96 9.00
3 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 09.11 -05.8809.1109.11 8.00
4 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.26 07.0908.1708.2608.26 7.00
5 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 07.90 07.30-07.9007.90 6.00
6 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.89 05.3707.8907.5707.89 5.00
7 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 07.81 07.6007.8107.2807.81 4.00
8 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.65 06.7807.0507.6507.65 3.00
9 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 07.31 06.6007.3106.4307.31 2.00
10 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 07.12 07.1206.3106.2307.12 1.00
11 Vít KobrleVít Kobrle
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 06.70 06.5406.7006.3806.70
12 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 06.68 06.3206.6806.3506.68
13 Matěj HladíkMatěj Hladík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 06.20 05.3405.5306.2006.20
14 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 05.82 04.6905.8105.8205.82
15 Antonín VobrAntonín Vobr
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 05.50 05.5003.9105.3205.50
16 Zámečník Zámečník
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 04.86 03.5804.8604.6804.86
17 Ondřej ForštOndřej Foršt
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 04.60 04.6003.6704.2204.60
18 Tomáš RybákTomáš Rybák
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 03.92 03.9203.77-03.92
Celkem 18 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.98 08.9308.9808.6808.98 11.00
2 Kristýna ŽákováKristýna Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.60 07.6507.0308.6008.60 9.00
3 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 08.16 08.1007.7208.1608.16 8.00
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 07.93 07.9307.7607.5807.93 7.00
5 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 07.89 06.7106.4007.8907.89 6.00
6 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 07.86 07.8406.9407.8607.86 5.00
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 07.70 07.7007.5007.5807.70 4.00
8 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 07.00 06.4004.8007.0007.00 3.00
9 Simon KršíkováSimon Kršíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.96 06.0506.6306.9606.96 2.00
10 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 06.92 06.8006.5906.9206.92 1.00
11 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 06.81 05.5106.8106.3806.81
12 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 06.56 05.6205.1206.5606.56
13 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 06.13 05.5406.1306.1006.13
14 Barbora PeškováBarbora Pešková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 05.67 05.6705.3305.6405.67
15 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 04.94 04.7004.9404.5304.94
16 Bára BrabencováBára Brabencová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 04.93 04.9304.5404.4804.93
17 Ema NovákováEma Nováková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 03.05 03.0503.0502.9503.05
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 070.50
2 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 059.50
3 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 045.00
4 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 040.00
5 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 037.00
6 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 032.00
7 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 030.00
8 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 013.00
9 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 009.00
Poznámky:
Stav po: 600 m, kriket, plný míč, dálka, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m, 50 m, 600 m, 50 m
Celkem 9 závodníků