výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev přípravek Olomouckého kraje - Yettiho Summer Games

Šumperk (15. 5. 2014)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VybíralVáclav Vybíral 030000 AK OlomoucAK Olomouc 09.85 4.00
2 Martin VavříkMartin Vavřík 03 SK HraniceSK Hranice 09.95 1.50
3 Tomáš VyroubalTomáš Vyroubal 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.00
4 Jiří ZedníkJiří Zedník 030000 AK OlomoucAK Olomouc 10.02
5 Jason ZanzambiJason Zanzambi 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.59
Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 SK PřerovSK Přerov 09.17 11.00
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.53 6.00
3 Martin BábekMartin Bábek 030000 AK OlomoucAK Olomouc 09.96
4 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.91
5 Alexandr BábekAlexandr Bábek 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.92
6 Adam BelejAdam Belej 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.09
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BrokešMarek Brokeš 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.93 3.00
2 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 SK PřerovSK Přerov 10.26
3 Jan HarapátJan Harapát 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.82
4 Matěj BojarMatěj Bojar 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.18
5 Denis GeržaDenis Gerža 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.31
6 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.79
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.45 7.00
2 Richard HorákRichard Horák 05 TJ UničovTJ Uničov 10.08
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040000 AK OlomoucAK Olomouc 10.19
4 Jakub HrazdilJakub Hrazdil 05 SK HraniceSK Hranice 11.03
5 Tomáš HoffigerTomáš Hoffiger 05 TJ UničovTJ Uničov 11.35
6 Richard HoráčekRichard Horáček 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.94
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.08
2 Dan MatušíkDan Matušík 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.09
3 Šimon KoudelaŠimon Koudela 05 AK ŠternberkAK Šternberk 10.55
4 David MišňákDavid Mišňák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.58
5 Matyáš MaturaMatyáš Matura 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.69
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 030000 AK OlomoucAK Olomouc 09.31 9.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 030000 AK OlomoucAK Olomouc 09.95 1.50
3 Josef PospíšilJosef Pospíšil 030000 AK OlomoucAK Olomouc 10.39
4 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.65
5 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.93
6 Daniel PlachýDaniel Plachý 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.49
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav MlčochJaroslav Mlčoch 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.22
2 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.48
3 David StřídaDavid Střída 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.72
4 Tomáš RakusTomáš Rakus 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.46
5 Kryštof PřibylKryštof Přibyl 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.98
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠalmanJan Šalman 030000 AK OlomoucAK Olomouc 09.44 8.00
2 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 030000 AK OlomoucAK Olomouc 09.66 5.00
3 Filip VaculaFilip Vacula 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.36
4 René ŠalamounRené Šalamoun 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.81
5 Filip ŠpanielFilip Španiel 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.98
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JanošPatrik Janoš 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.17
2 Jakub JurčíkJakub Jurčík 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.24
3 Jakub JurkulákJakub Jurkulák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.26
4 Jiří KotekJiří Kotek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.56
5 Jan KobzaJan Kobza 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.24 2.00
2 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.76
3 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.18
4 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.24
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora WiedermanováBarbora Wiedermanová 04 TJ UničovTJ Uničov 10.41
2 Klára SzromkováKlára Szromková 040000 AK OlomoucAK Olomouc 10.69
3 Martina ŠulcováMartina Šulcová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.87
4 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 030000 AK OlomoucAK Olomouc 11.01
5 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.36 11.00
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.33
3 Jolana ŠvestkováJolana Švestková 05 AK ŠternberkAK Šternberk 10.47
4 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.73
5 Marie DočkalováMarie Dočkalová 041228 SK PřerovSK Přerov 11.75
6 Emma KlimentováEmma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 12.41
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentina ČapčuchováValentina Čapčuchová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.57
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK HraniceSK Hranice 10.66
3 Karolina JuřákováKarolina Juřáková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.82
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK HraniceSK Hranice 10.83
5 Viktorie JanošováViktorie Janošová 03 SK HraniceSK Hranice 11.06
6 Emma TrávníčkováEmma Trávníčková 05 TJ UničovTJ Uničov 11.18
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 09.83 7.00
2 Tereza BílováTereza Bílová 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.96 6.00
3 Gabriela BurdováGabriela Burdová 040000 AK OlomoucAK Olomouc 10.05 3.00
4 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.44
5 Karolína BednářováKarolína Bednářová 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.09
6 Klára BudinováKlára Budinová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.65
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.98 5.00
2 Tamara HrubáTamara Hrubá 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.54
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.79
4 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.28
5 Anna DudkováAnna Dudková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.42
6 Terezie Doleželová Terezie Doleželová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 12.43
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová 030000 AK OlomoucAK Olomouc 09.80 8.00
2 Soňa LinhartováSoňa Linhartová 04 AC ProstějovAC Prostějov 11.02
3 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 11.04
4 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.31
5 Petra MališkováPetra Mališková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.33
6 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.94
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 030000 AK OlomoucAK Olomouc 09.71 9.00
2 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.25 1.00
3 Elen MelcrováElen Melcrová 040000 AK OlomoucAK Olomouc 10.30
4 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.59
5 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 040000 AK OlomoucAK Olomouc 10.86
6 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 05 TJ UničovTJ Uničov 11.16
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 030000 AK OlomoucAK Olomouc 10.03 4.00
2 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.68
3 Julie SedláčkováJulie Sedláčková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.95
4 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.29
5 Lucie SoučkováLucie Součková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.39
6 Petra ProcházkováPetra Procházková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.60
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:09.50 9.00
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:13.30 6.00
3 Elen MelcrováElen Melcrová 040000 AK OlomoucAK Olomouc 2:14.00 5.00
4 Irena MoničováIrena Moničová 030000 AK OlomoucAK Olomouc 2:16.40 4.00
5 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 030000 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.20 1.00
6 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 040000 AK OlomoucAK Olomouc 2:19.60
7 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:23.30
8 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:29.10
9 Julie HamplováJulie Hamplová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:36.60
10 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:43.00
11 Štěpánka ZindulkováŠtěpánka Zindulková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:55.10
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2:08.70 11.00
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 2:11.40 8.00
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:13.10 7.00
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 2:17.70 3.00
5 Emma KlimentováEmma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 2:18.10 2.00
6 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 030930 SK PřerovSK Přerov 2:18.40
7 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 041201 SK PřerovSK Přerov 2:20.40
8 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ UničovTJ Uničov 2:25.00
9 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 2:27.60
10 Anna GardiánováAnna Gardiánová 040104 SK PřerovSK Přerov 2:32.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KestlLukáš Kestl 030000 AK OlomoucAK Olomouc 2:50.00 11.00
2 Michal HrochMichal Hroch 030000 AK OlomoucAK Olomouc 2:51.80 8.50
3 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:59.60 6.00
4 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:03.40 2.00
5 Josef PeřinaJosef Peřina 030000 AK OlomoucAK Olomouc 3:03.70 1.00
6 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040000 AK OlomoucAK Olomouc 3:06.60
7 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:13.90
8 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:22.40
9 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:23.40
10 Leonard LosíkLeonard Losík 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:23.80
11 Filip ŠpanielFilip Španiel 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:27.70
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 2:51.80 8.50
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:59.30 7.00
3 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK ŠternberkAK Šternberk 2:59.70 5.00
4 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ UničovTJ Uničov 3:00.00 4.00
5 Martin VavříkMartin Vavřík 03 SK HraniceSK Hranice 3:03.00 3.00
6 Jason ZanzambiJason Zanzambi 04 AK ŠternberkAK Šternberk 3:05.90
7 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 SK PřerovSK Přerov 3:17.20
8 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ UničovTJ Uničov 3:24.10
9 Viktor DoležalViktor Doležal 041125 SK PřerovSK Přerov 3:32.00
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vybíral, Šidlák, Lochman, Sládek Vybíral, Šidlák, Lochman, Sládek AK OlomoucAK Olomouc 35.85 11.00
2 Vavřík,Stryk,Bartoň,Harapát A. Vavřík,Stryk,Bartoň,Harapát A. TJ ŠumperkTJ Šumperk 38.31 7.00
3 Mondek,Nesvadba,Hájek,Trefil Mondek,Nesvadba,Hájek,Trefil AK ŠternberkAK Šternberk 40.38 5.00
4 Budař,Horný,Houšťava,Kolomazník Budař,Horný,Houšťava,Kolomazník SK PřerovSK Přerov 41.38 4.00
5 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 42.97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brokeš,Pražák,Hromek,Janoš Brokeš,Pražák,Hromek,Janoš TJ ŠumperkTJ Šumperk 38.06 8.00
2 Prostějov Prostějov AC ProstějovAC Prostějov 43.04
3 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 43.42
4 Šternberk Šternberk AK ŠternberkAK Šternberk 43.59
5 Horný,Zdražil V.,Zdražil K.,Zdrařil M. Horný,Zdražil V.,Zdražil K.,Zdrařil M. SK PřerovSK Přerov 44.63
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 votný, Zedník, Jakob, Šalman votný, Zedník, Jakob, Šalman AK OlomoucAK Olomouc 37.34 9.00
2 Kika, Hroch, Pospíšil, Kestl Kika, Hroch, Pospíšil, Kestl AK OlomoucAK Olomouc 39.35 6.00
3 Prostějov Prostějov AC ProstějovAC Prostějov 42.24 3.00
4 Macoun,Hoffiger,Gogolka,Hýbner Macoun,Hoffiger,Gogolka,Hýbner TJ UničovTJ Uničov 42.76 2.00
5 Kotek,Slavík,Kobza,Harapát Kotek,Slavík,Kobza,Harapát TJ ŠumperkTJ Šumperk 42.88 0.50
Matyáš,Macák,Pospíšil,Šalamoun Matyáš,Macák,Pospíšil,Šalamoun TJ ŠumperkTJ Šumperk 42.88 0.50
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jeslíková, Pospíšilová, Kolářová A., Moničová Jeslíková, Pospíšilová, Kolářová A., Moničová AK OlomoucAK Olomouc 38.57 9.00
2 Matochová,Hrubá,Hajduková,Juránková Matochová,Hrubá,Hajduková,Juránková TJ ŠumperkTJ Šumperk 38.78 8.00
3 Janošová,Dostálová,Svobodová,Kročová Janošová,Dostálová,Svobodová,Kročová SK HraniceSK Hranice 40.45 6.00
4 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 40.92 4.00
5 Borková,Gardiánová,Ševčíková,Švarcová Borková,Gardiánová,Ševčíková,Švarcová SK PřerovSK Přerov 40.93 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Niebauerová R., Steidlová, Stloukalová, Burdová Niebauerová R., Steidlová, Stloukalová, Burdová AK OlomoucAK Olomouc 38.44 11.00
2 Poulíčková, Šišková, Melcrová, Kolářová K. Poulíčková, Šišková, Melcrová, Kolářová K. AK OlomoucAK Olomouc 39.40 7.00
3 Grégrová,Grégrová,Sásová,Čapčuchová Grégrová,Grégrová,Sásová,Čapčuchová AK ŠternberkAK Šternberk 40.75 5.00
4 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 44.59 2.00
5 Zindulková,Hamplová,Hloušková,Škrachová Zindulková,Hamplová,Hloušková,Škrachová TJ ŠumperkTJ Šumperk 45.73 1.00
6 Venoušová,Procházková,Sikorová,Žerníčková Venoušová,Procházková,Sikorová,Žerníčková TJ ŠumperkTJ Šumperk 47.18
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
030224 4.70 11.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
030000 4.26 9.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
030000 4.15 8.00
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK OlomoucAK Olomouc
030000 4.13 7.00
5 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK OlomoucAK Olomouc
030000 4.02 6.00
6 Dan MatušíkDan Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.99 5.00
7 Viliam HromekViliam Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.87 4.00
8 Štěpán StrykŠtěpán Stryk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.86 3.00
Martin VavříkMartin Vavřík
SK HraniceSK Hranice
03 3.86 2.00
10 Vít HájekVít Hájek
AK ŠternberkAK Šternberk
04 3.84 1.00
11 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.82
12 Daniel MlčochDaniel Mlčoch
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.80
13 Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.67
Šimon KikaŠimon Kika
AK OlomoucAK Olomouc
040000 3.67
15 Jan KobzaJan Kobza
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 3.54
16 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.48
17 Adam HoušťavaAdam Houšťava
SK PřerovSK Přerov
030606 3.46
18 David MišňákDavid Mišňák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.45
19 Lukáš KestlLukáš Kestl
AK OlomoucAK Olomouc
030000 3.43
20 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.42
21 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.37
22 Matyáš MaturaMatyáš Matura
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.32
23 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
05 3.27
24 Jaroslav MlčochJaroslav Mlčoch
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.25
Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK ŠternberkAK Šternberk
05 3.25
26 Ondřej BudařOndřej Budař
SK PřerovSK Přerov
041018 3.20
27 Tomáš MacákTomáš Macák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 2.90
28 Jan HornýJan Horný
SK PřerovSK Přerov
041006 2.85
29 Jiří BlumaJiří Bluma
AC ProstějovAC Prostějov
03 2.80
30 Štěpán ZatlolukalŠtěpán Zatlolukal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04
31 Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ UničovTJ Uničov
05
32 Dominik KopřivaDominik Kopřiva
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04
33 Jan NerušilJan Nerušil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03
34 Filip ŠpanielFilip Španiel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
036107 4.09 11.00
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK HraniceSK Hranice
04 3.75 9.00
3 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.68 8.00
4 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.62 7.00
5 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
030000 3.61 6.00
6 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 3.58 5.00
7 Marie DočkalováMarie Dočkalová
SK PřerovSK Přerov
041228 3.55 4.00
8 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK ŠternberkAK Šternberk
05 3.53 3.00
9 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
SK PřerovSK Přerov
030930 3.46 2.00
10 Natálie MatochováNatálie Matochová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.45 1.00
11 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 3.44
12 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 3.42
13 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.41
14 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.39
15 Irena MoničováIrena Moničová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 3.38
16 Kristýna KolářováKristýna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
040000 3.35
17 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.34
18 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 3.30
Karolina JuřákováKarolina Juřáková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.30
Sarah ToškováSarah Tošková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.30
21 Anna KolářováAnna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 3.25
22 Klára SzromkováKlára Szromková
AK OlomoucAK Olomouc
040000 3.21
23 Tamara HrubáTamara Hrubá
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.20
Ellen BorkováEllen Borková
SK PřerovSK Přerov
040829 3.20
25 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.18
26 Soňa LinhartováSoňa Linhartová
AC ProstějovAC Prostějov
04 3.15
27 Veronika ZápecováVeronika Zápecová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.12
Anna GardiánováAnna Gardiánová
SK PřerovSK Přerov
040104 3.12
29 Nela JeslíkováNela Jeslíková
AK OlomoucAK Olomouc
040000 3.10
Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 3.10
31 Julie SedláčkováJulie Sedláčková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.05
32 Zuzana MacourkováZuzana Macourková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 3.02
33 Tereza BílováTereza Bílová
AC ProstějovAC Prostějov
04 3.00
34 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
040000 2.95
35 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.92
36 Lucie SoučkováLucie Součková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 2.81
37 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
05 2.80
38 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová
AK ŠternberkAK Šternberk
05 2.72
39 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.61
40 Karolína BednářováKarolína Bednářová
AC ProstějovAC Prostějov
03 2.56
41 Terezie Doleželová Terezie Doleželová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.52
Veronika BučkováVeronika Bučková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 DNP
Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 DNP
Martina ŠulcováMartina Šulcová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 DNP
Celkem 44 závodníků

Trojskok - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VyroubalTomáš Vyroubal
AC ProstějovAC Prostějov
03 02.05 11.00
Martin Bábek Martin Bábek
AK OlomoucAK Olomouc
03 02.05 9.00
Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
AK OlomoucAK Olomouc
030000 02.05 8.00
4 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
SK PřerovSK Přerov
040515 02.00 7.00
5 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK HraniceSK Hranice
03 01.95 6.00
Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK OlomoucAK Olomouc
030000 01.95 5.00
7 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ UničovTJ Uničov
03 01.90 4.00
8 Karel ZdražilKarel Zdražil
SK PřerovSK Přerov
050720 01.85 3.00
Jan ŠalmanJan Šalman
AK OlomoucAK Olomouc
030000 01.85 2.00
Šimon KikaŠimon Kika
AK OlomoucAK Olomouc
040000 01.85 1.00
11 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 01.80
Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ UničovTJ Uničov
05 01.80
Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.80
Matyáš MaturaMatyáš Matura
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 01.80
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
05 01.80
16 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba
AK ŠternberkAK Šternberk
031210 01.75
Daniel MlčochDaniel Mlčoch
AK ŠternberkAK Šternberk
03 01.75
Marek ZdražilMarek Zdražil
SK PřerovSK Přerov
050720 01.75
Vít ZdražilVít Zdražil
SK PřerovSK Přerov
030417 01.75
Leonard LosíkLeonard Losík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.75
21 Jakub JurkulákJakub Jurkulák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 01.70
Jan HornýJan Horný
SK PřerovSK Přerov
041006 01.70
23 Viktor DoležalViktor Doležal
SK PřerovSK Přerov
041125 01.65
Richard HorákRichard Horák
TJ UničovTJ Uničov
05 01.65
René ŠalamounRené Šalamoun
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.65
26 Denis GeržaDenis Gerža
AK ŠternberkAK Šternberk
04 01.60
Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK HraniceSK Hranice
05 01.60
Max BeranMax Beran
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 01.60
29 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
030000 01.55
30 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.50
31 David KasalDavid Kasal
TJ UničovTJ Uničov
05 01.45
32 Michal BlablaMichal Blabla
SK HraniceSK Hranice
03 01.40
Celkem 32 závodníků

Trojskok - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolina JuřákováKarolina Juřáková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 02.05 11.00
2 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 01.95 9.00
3 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK PřerovSK Přerov
041201 01.90 8.00
4 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK ŠternberkAK Šternberk
05 01.85 7.00
Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 01.85 6.00
6 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
03 01.80 5.00
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK HraniceSK Hranice
04 01.80 4.00
Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK HraniceSK Hranice
03 01.80 3.00
Adéla DostálováAdéla Dostálová
SK HraniceSK Hranice
03 01.80 2.00
Viktorie JanošováViktorie Janošová
SK HraniceSK Hranice
03 01.80 1.00
11 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.75
Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
030000 01.75
Michaela ČervenáMichaela Červená
TJ UničovTJ Uničov
03 01.75
14 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 01.70
Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 01.70
16 Klára SzromkováKlára Szromková
AK OlomoucAK Olomouc
040000 01.65
Klára HýbnerováKlára Hýbnerová
TJ UničovTJ Uničov
04 01.65
18 Terezie VenoušováTerezie Venoušová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.60
Terezie SikorováTerezie Sikorová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.60
Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.60
Veronika BučkováVeronika Bučková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.60
Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 01.60
Lucie SoučkováLucie Součková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 01.60
24 Marie DočkalováMarie Dočkalová
SK PřerovSK Přerov
041228 01.55
Emma KlimentováEmma Klimentová
AK ŠternberkAK Šternberk
05 01.55
Barbora WiedermanováBarbora Wiedermanová
TJ UničovTJ Uničov
04 01.55
27 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.50
28 Denisa HuňováDenisa Huňová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 01.45
Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková
TJ UničovTJ Uničov
05 01.45
Tereza BílováTereza Bílová
AC ProstějovAC Prostějov
04 01.45
31 Petra ProcházkováPetra Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 01.40
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
05 01.40
33 Emma TrávníčkováEmma Trávníčková
TJ UničovTJ Uničov
05 01.35
34 Ellen BorkováEllen Borková
SK PřerovSK Přerov
040829
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
030000 46.10 11.00
2 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 45.94 9.00
3 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
03 45.20 8.00
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
030224 40.52 7.00
5 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 40.45 6.00
6 Jiří ZedníkJiří Zedník
AK OlomoucAK Olomouc
030000 36.10 5.00
7 Alexandr BábekAlexandr Bábek
AC ProstějovAC Prostějov
03 36.00 4.00
8 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 35.72 3.00
9 Marek BrokešMarek Brokeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 35.58 2.00
10 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 34.90 1.00
11 Matěj BojarMatěj Bojar
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 32.56
12 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
030000 32.48
13 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 31.75
14 Josef PospíšilJosef Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
030000 30.30
15 Michal PuškárMichal Puškár
AK ŠternberkAK Šternberk
04 30.10
16 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK HraniceSK Hranice
03 29.96
17 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
03 29.45
18 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 28.22
Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK ŠternberkAK Šternberk
05 28.22
20 Jason ZanzambiJason Zanzambi
AK ŠternberkAK Šternberk
04 28.06
21 Vít HájekVít Hájek
AK ŠternberkAK Šternberk
04 27.90
22 Martin BábekMartin Bábek
AK OlomoucAK Olomouc
030000 27.83
23 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 27.60
24 Jiří BlumaJiří Bluma
AC ProstějovAC Prostějov
03 27.10
25 Patrik JanošPatrik Janoš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 26.55
26 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 26.22
27 Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ UničovTJ Uničov
05 25.94
28 Tomáš HoffigerTomáš Hoffiger
TJ UničovTJ Uničov
05 25.32
29 Filip VaculaFilip Vacula
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 25.20
30 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC ProstějovAC Prostějov
03 25.10
31 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
030000 24.45
32 Filip RozehnalFilip Rozehnal
AC ProstějovAC Prostějov
03 24.32
33 Jan HarapátJan Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 24.10
34 David MišňákDavid Mišňák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 23.23
35 Jan MatyášJan Matyáš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 20.48
36 Tomáš RakusTomáš Rakus
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 19.75
37 Leonard LosíkLeonard Losík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 17.28
38 David KasalDavid Kasal
TJ UničovTJ Uničov
05 16.84
39 Michal BlablaMichal Blabla
SK HraniceSK Hranice
03 15.00
40 Richard HoráčekRichard Horáček
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 12.70
41 Jan NerušilJan Nerušil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03
42 Štěpán ZatlolukalŠtěpán Zatlolukal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04
Celkem 42 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 36.32 11.00
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK HraniceSK Hranice
04 31.65 9.00
3 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
030000 31.45 8.00
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
030000 30.30 7.00
5 Valentina ČapčuchováValentina Čapčuchová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 28.54 6.00
6 Nela JeslíkováNela Jeslíková
AK OlomoucAK Olomouc
040000 27.15 5.00
7 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 26.92 4.00
8 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 26.90 3.00
9 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
036107 26.10 2.00
Sarah ToškováSarah Tošková
AC ProstějovAC Prostějov
03 26.10 1.00
11 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 25.15
12 Barbora WiedermanováBarbora Wiedermanová
TJ UničovTJ Uničov
04 25.10
13 Veronika ZápecováVeronika Zápecová
AC ProstějovAC Prostějov
03 24.75
14 Gabriela BurdováGabriela Burdová
AK OlomoucAK Olomouc
040000 22.68
15 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AC ProstějovAC Prostějov
03 22.20
16 Julie SedláčkováJulie Sedláčková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 22.10
17 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 21.10
18 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
03 19.80
Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 19.80
20 Soňa LinhartováSoňa Linhartová
AC ProstějovAC Prostějov
04 19.68
21 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 19.10
22 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
040000 17.35
23 Ellen BorkováEllen Borková
SK PřerovSK Přerov
040829 15.00
24 Terezie Doleželová Terezie Doleželová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 12.90
25 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 12.00
Celkem 25 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK HraniceSK Hranice
03 07.90 11.00
2 Jan BartoňJan Bartoň
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 07.60 9.00
3 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
030000 07.20 8.00
4 Jiří KotekJiří Kotek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 07.00 7.00
5 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
SK PřerovSK Přerov
040515 06.90 6.00
Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 06.90 5.00
7 Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ UničovTJ Uničov
05 06.80 4.00
Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
03 06.80 3.00
Dan MatušíkDan Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 06.80 2.00
10 Filip RozehnalFilip Rozehnal
AC ProstějovAC Prostějov
03 06.30 1.00
Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 06.30
Matěj BojarMatěj Bojar
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 06.30
13 Michal PuškárMichal Puškár
AK ŠternberkAK Šternberk
04 06.10
14 Karel ZdražilKarel Zdražil
SK PřerovSK Přerov
050720 05.80
15 Michal HrochMichal Hroch
AK OlomoucAK Olomouc
030000 05.70
16 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC ProstějovAC Prostějov
03 05.40
17 Jakub JurkulákJakub Jurkulák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 05.30
18 Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK ŠternberkAK Šternberk
05 05.20
Šimon KoudelaŠimon Koudela
AK ŠternberkAK Šternberk
05 05.20
20 Marek ZdražilMarek Zdražil
SK PřerovSK Přerov
050720 04.90
21 Vít ZdražilVít Zdražil
SK PřerovSK Přerov
030417 04.80
22 Tomáš MacákTomáš Macák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 04.70
23 Michal BlablaMichal Blabla
SK HraniceSK Hranice
03 04.60
24 Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK HraniceSK Hranice
05 04.30
25 Richard HorákRichard Horák
TJ UničovTJ Uničov
05 03.90
26 Adam BelejAdam Belej
AK ŠternberkAK Šternberk
05 03.60
27 David KasalDavid Kasal
TJ UničovTJ Uničov
05 03.50
Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 DNP
Celkem 28 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 08.30 11.00
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AC ProstějovAC Prostějov
03 07.40 9.00
3 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 07.20 8.00
4 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
030000 06.40 7.00
5 Veronika ZápecováVeronika Zápecová
AC ProstějovAC Prostějov
03 06.10 6.00
6 Gabriela SásováGabriela Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 06.00 5.00
7 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 05.60 4.00
8 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 05.10 3.00
9 Veronika BučkováVeronika Bučková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 05.00 2.00
10 Emma TrávníčkováEmma Trávníčková
TJ UničovTJ Uničov
05 04.90 1.00
11 Štěpánka ZindulkováŠtěpánka Zindulková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 04.70
Marcela HlouškováMarcela Hloušková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 04.70
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 158.00
2 ŠUMPE ŠUMPE TJ Šumperk{8} 075.00
3 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 047.00
4 UNIC UNIC TJ Uničov{8} 033.50
5 HRANI HRANI SK Hranice{8} 031.50
6 PROST PROST AC Prostějov{8} 024.00
7 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc{8} 012.00
8 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 011.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, dálka, 4x60 m, plný míč, trojskok, kriket, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 107.
2 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 099.
3 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc{8} 047.
4 PROST PROST AC Prostějov{8} 039.
5 HRANI HRANI SK Hranice{8} 037.
6 ŠUMPE ŠUMPE TJ Šumperk{8} 029.
7 UNIC UNIC TJ Uničov{8} 017.
SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 017.
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Wiedermanová B. 258 (10.41/258-01.55/-25.10/)
Szromková K. 209 (10.69/209-3.21/-01.65/)
Šulcová M. 181 (10.87/181-/)
Zadinová Z. 160 (11.01/160-01.70/-19.80/)
Škrachová M. 136 (11.18/136)
Šubová G. 29 (2:08.70/11.00-3.62/7.00-36.32/11.00)
Číhalová J. 22 (3.75/9.00-01.80/4.00-31.65/9.00)
Střídová A. 20 (2:09.50/9.00-08.30/11.00)
Červená M. 15 (09.83/7.00-2:11.40/8.00-01.75/)
Hajduková M. 13 (09.98/5.00)
Urbášková E. 13 (4.09/11.00)
Šišková T. 13 (3.61/6.00)
Hajduková M. 13 (3.68/8.00)
Šišková T. 13 (30.30/7.00)
Urbášková E. 13 (26.10/2.00)
Urbášková E. 11 (09.36/11.00)
Juřáková K. 11 (10.82/-3.30/-02.05/11.00)
Švestková J. 10 (10.47/-3.53/3.00)
Korandová N. 10 (3.41/-01.85/6.00)
Švestková J. 10 (01.85/7.00)
Korandová N. 10 (26.92/4.00)
Niebauerová R. 9 (09.71/9.00)
Pospíšilová G. 9 (10.03/4.00)
Kubešová M. 9 (3.34/)
Pospíšilová G. 9 (3.58/5.00)
Niebauerová R. 9 (3.42/)
Špačková K. 9 (07.40/9.00)
Kubešová M. 9 (01.95/9.00)
Špačková K. 9 (22.20/)
Kolářová A. 8 (09.80/8.00)
Švarcová Z. 8 (2:20.40/)
Stloukalová Z. 8 (2:18.20/1.00)
Kolářová A. 8 (3.25/)
Steidlová A. 8 (07.20/8.00)
Stloukalová Z. 8 (06.40/7.00)
Švarcová Z. 8 (01.90/8.00)
Poulíčková A. 8 (01.75/)
Steidlová A. 8 (01.70/)
Poulíčková A. 8 (31.45/8.00)
Grégrová T. 7 (10.33/)
Zahálková K. 7 (10.24/2.00)
Mališková P. 7 (11.33/)
Grégrová T. 7 (2:13.10/7.00)
Mališková P. 7 (05.60/4.00)
Zahálková K. 7 (01.80/5.00-19.80/)
Mališková P. 7 (26.90/3.00)
Čapčuchová V. 6 (10.57/)
Bílová T. 6 (09.96/6.00)
Juránková E. 6 (2:13.30/6.00)
Zápecová V. 6 (3.12/)
Bílová T. 6 (3.00/)
Juránková E. 6 (3.39/)
Zápecová V. 6 (06.10/6.00)
Bílová T. 6 (01.45/)
Čapčuchová V. 6 (28.54/6.00)
Zápecová V. 6 (24.75/)
Sásová G. 5 (10.68/)
Melcrová E. 5 (10.30/-2:14.00/5.00)
Jeslíková N. 5 (3.10/)
Sásová G. 5 (06.00/5.00)
Jeslíková N. 5 (27.15/5.00)
Dočkalová M. 4 (11.75/)
Moničová I. 4 (2:16.40/4.00-3.38/)
Dočkalová M. 4 (3.55/4.00-01.55/)
Svobodová V. 3 (10.66/)
Burdová G. 3 (10.05/3.00)
Budinová K. 3 (11.65/)
Podjuklová K. 3 (2:17.70/3.00-3.30/)
Budinová K. 3 (05.10/3.00)
Svobodová V. 3 (01.80/3.00)
Budinová K. 3 (25.15/)
Burdová G. 3 (22.68/)
Klimentová E. 2 (12.41/)
Dostálová A. 2 (10.83/)
Matochová N. 2 (10.25/1.00)
Klimentová E. 2 (2:18.10/2.00)
Ševčíková S. 2 (2:18.40/)
Matochová N. 2 (3.45/1.00)
Bučková V. 2 (/)
Ševčíková S. 2 (3.46/2.00)
Bučková V. 2 (05.00/2.00)
Dostálová A. 2 (01.80/2.00)
Klimentová E. 2 (01.55/)
Bučková V. 2 (01.60/)
Janošová V. 1 (11.06/)
Trávníčková E. 1 (11.18/)
Tošková S. 1 (10.76/-3.30/)
Trávníčková E. 1 (04.90/1.00)
Janošová V. 1 (01.80/1.00)
Trávníčková E. 1 (01.35/)
Tošková S. 1 (26.10/1.00)
Bednářová K. 0 (11.09/)
Grégrová K. )
Celkem 8 závodníků