výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru Rozhlasu Plzeňského kraje

Domažlice (20. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš ČernýLuboš Černý 98 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 07.62 675
2 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 07.64 668
3 Julius ŠestákJulius Šesták 98 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 07.77 628
4 Jakub ČepelákJakub Čepelák 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 07.90 589
5 Luděk VespalecLuděk Vespalec 99 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 08.14 520
6 Martin KůsaMartin Kůsa 98 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.21 500
7 Jakub KrčmářJakub Krčmář 99 ZŠ SušiceZŠ Sušice 08.55 411
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SkopovýDaniel Skopový 98 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 07.68 656
2 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 ZŠ SušiceZŠ Sušice 08.03 551
3 Ondřej HubkaOndřej Hubka 99 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 08.06 542
4 Tomáš TrejbalTomáš Trejbal 98 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 08.09 534
5 Zdeněk SýkoraZdeněk Sýkora 98 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 08.14 520
6 Martin KotalMartin Kotal 99 ZŠ SušiceZŠ Sušice 08.18 509
7 Jiří ŘenčJiří Řenč 97 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.27 484
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BerkaMarek Berka 98 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 07.75 634
2 Miloš HoangMiloš Hoang 98 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 08.04 548
3 Damián DrábDamián Dráb 99 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 08.30 476
4 Kryštof KrsKryštof Krs 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 08.33 468
5 Martin TupýMartin Tupý 99 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.35 462
6 Michael TůmaMichael Tůma 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 08.41 447
7 Mário NguyenMário Nguyen 99 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 09.08 287
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠimůnekVojtěch Šimůnek 00 ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany 07.96 571
2 Štěpán LudvíkŠtěpán Ludvík 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 08.19 506
3 Kamil MorávekKamil Morávek 00 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 08.31 473
4 Richard JanotíkRichard Janotík 00 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 08.38 454
5 Robin PhamRobin Pham 00 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 08.46 434
6 Pavel VopatPavel Vopat 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.49 426
7 Lukáš ChroustovskýLukáš Chroustovský 01 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.84 340
8 Karel KlikKarel Klik 00 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 09.26 249
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KočaJan Koča 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 08.17 511
2 Štefan BabicsŠtefan Babics 00 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 08.26 487
3 Jan BenešJan Beneš 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 08.31 473
4 Matyáš KašparMatyáš Kašpar 00 ZŠ BloviceZŠ Blovice 08.46 434
5 Miloš HusníkMiloš Husník 01 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 08.80 350
6 Martin HánaMartin Hána 00 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 08.91 324
7 Daniel CibulkaDaniel Cibulka 00 ZŠ BloviceZŠ Blovice 09.02 300
8 Jan MelkaJan Melka 01 ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany 09.62 181
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 07.82 613
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 00 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 08.13 523
3 Milan PopovičMilan Popovič 01 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 08.18 509
4 Jakub ValmJakub Valm 00 ZŠ BloviceZŠ Blovice 08.44 439
5 Matěj ChmelířMatěj Chmelíř 00 ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany 08.59 401
6 Vitalij KosjukVitalij Kosjuk 00 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 08.70 374
7 Zdeněk KopečnýZdeněk Kopečný 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.00 304
Jakub AnderleJakub Anderle 00 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 08.42 723
2 Lucie NěmcováLucie Němcová 99 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 08.65 659
3 Eva VacíkováEva Vacíková 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 08.78 624
4 Jana HoškováJana Hošková 99 ZŠ SušiceZŠ Sušice 08.89 595
5 Martina HejplíkováMartina Hejplíková 00 ZŠ SušiceZŠ Sušice 09.14 531
6 Sára MusilováSára Musilová 99 22. ZŠ22. ZŠ 09.16 526
7 Pavlína DvořákováPavlína Dvořáková 99 ZŠ PlanáZŠ Planá 09.28 496
8 Barbora KolenováBarbora Kolenová 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 09.42 463
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 22. ZŠ22. ZŠ 08.05 833
2 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 08.32 752
3 Adéla RadováAdéla Radová 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 08.67 654
4 Michaela KouteckáMichaela Koutecká 98 22. ZŠ22. ZŠ 09.11 538
5 Kristýna ŠkrlováKristýna Škrlová 99 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 09.16 526
6 Sabina ŘíhováSabina Říhová 00 ZŠ SušiceZŠ Sušice 09.20 516
7 Nikola MojžíšováNikola Mojžíšová 00 ZŠ PlanáZŠ Planá 09.23 509
8 Barbora KabourkováBarbora Kabourková 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.28 496
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Carmen KonicarováAnna Carmen Konicarová 99 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 08.59 676
2 Tereza DivišováTereza Divišová 99 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 08.76 629
3 Petra HanispalováPetra Hanispalová 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 08.99 569
4 Lucie NehasilováLucie Nehasilová 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 09.02 561
5 Nicole TomášováNicole Tomášová 99 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 09.17 523
6 Tereza PavlováTereza Pavlová 99 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.22 511
7 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová 98 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 09.23 509
8 Ivana RosováIvana Rosová 99 ZŠ PlanáZŠ Planá 09.41 465
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 08.82 613
2 Julie FrankováJulie Franková 00 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 08.98 571
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.02 561
4 Aneta VránováAneta Vránová 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 09.11 538
5 Eliška BudkováEliška Budková 00 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 09.21 513
6 Kristýna KřišťanováKristýna Křišťanová 00 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 09.27 499
7 Michaela ŠiškováMichaela Šišková 00 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 09.30 492
8 Natálie VainarováNatálie Vainarová 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 09.32 487
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 08.72 640
2 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová 01 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 08.93 584
3 Dana HálkováDana Hálková 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 08.96 576
4 Andrea BrunátováAndrea Brunátová 01 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 08.99 569
5 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová 00 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 09.15 528
6 Nikola KnotováNikola Knotová 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 09.31 489
7 Dagmar TomkováDagmar Tomková 02 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 09.40 468
8 Bára DobiášováBára Dobiášová 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 09.47 451
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 08.99 569
2 Lucie PoláčkováLucie Poláčková 01 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 09.16 526
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 01 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 09.17 523
4 Klára LahodováKlára Lahodová 00 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 09.21 513
5 Natálie CísařováNatálie Císařová 01 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 09.27 499
6 Aneta VáchalováAneta Váchalová 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 09.31 489
7 Kateřina PosledníKateřina Poslední 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 09.55 433
8 Marika Srpová Marika Srpová 01 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 09.71 397
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna GerberováAnna Gerberová 01 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 1:48.98 683
2 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 1:55.78 573
3 Laura GabčováLaura Gabčová 00 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 1:57.46 547
4 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 1:57.71 543
5 Noemi TothováNoemi Tothová 01 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 1:58.10 537
6 Lucie VacíkováLucie Vacíková 02 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 1:59.59 515
7 Jana ZítkováJana Zítková 02 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 2:00.21 506
8 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 2:00.62 500
9 Tereza ŠlechtováTereza Šlechtová 01 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 2:01.05 493
10 Aneta VeseláAneta Veselá 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 2:04.73 441
11 Sára JešenkováSára Ješenková 02 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 2:09.91 373
12 Iveta DostálováIveta Dostálová 01 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 2:13.21 332
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška MärzováEliška Märzová 00 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 1:56.85 556
2 Julie SmáhováJulie Smáhová 02 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 1:58.03 538
3 Eliška KabelkováEliška Kabelková 00 ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 1:58.57 530
4 Johana HruškováJohana Hrušková 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 2:01.62 485
5 Lucie RackováLucie Racková 01 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 2:02.82 468
6 Barbora SchejbalováBarbora Schejbalová 00 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 2:04.16 449
7 Lenka MudrováLenka Mudrová 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 2:04.18 449
8 Eliška MoravcováEliška Moravcová 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 2:05.61 429
9 Karolína RybákováKarolína Rybáková 00 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 2:06.03 424
10 Adéla KrabcováAdéla Krabcová 01 ZŠ StříbroZŠ Stříbro 2:07.25 407
11 Doubravka HronováDoubravka Hronová 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 2:08.91 385
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SlovenkaiováEliška Slovenkaiová 98 ZŠ PlanáZŠ Planá 2:49.21 472
2 Jana ŠaškováJana Šašková 98 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 2:51.20 451
3 Kateřina MaláKateřina Malá 99 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 2:51.64 447
4 Sabina ŘíhováSabina Říhová 00 ZŠ SušiceZŠ Sušice 2:51.69 446
5 Denisa HrdinováDenisa Hrdinová 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 2:53.93 424
6 Nikola MojžíšováNikola Mojžíšová 00 ZŠ PlanáZŠ Planá 2:59.00 375
7 Berenika JežíkováBerenika Ježíková 00 22. ZŠ22. ZŠ 3:00.99 356
8 Dagmar BiersakováDagmar Biersaková 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3:04.64 323
9 Nicole TomášováNicole Tomášová 99 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 3:17.17 222
10 Eliška HyťhováEliška Hyťhová 99 22. ZŠ22. ZŠ 3:19.09 208
11 Tereza MoulisováTereza Moulisová 99 ZŠ PlanáZŠ Planá 3:19.33 206
12 Veronika NěmcováVeronika Němcová 99 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 3:20.18 200
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 2:32.81 658
2 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 2:40.57 566
3 Tereza ProcházkováTereza Procházková 99 ZŠ SušiceZŠ Sušice 2:45.86 508
4 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková 98 22. ZŠ22. ZŠ 2:48.92 475
5 Barbora OnderováBarbora Onderová 99 ZŠ SušiceZŠ Sušice 2:50.25 461
6 Lenka HanákováLenka Hanáková 99 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 2:54.92 414
7 Anna ŠauflováAnna Šauflová 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 2:55.75 406
8 Tereza PavlováTereza Pavlová 99 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 2:56.84 395
9 Aneta MüllerováAneta Müllerová 99 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 2:59.88 366
10 Michala SklenářováMichala Sklenářová 99 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 3:01.12 355
11 Andrea BurianováAndrea Burianová 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 3:04.10 328
Veronika KožíškováVeronika Kožíšková 98 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice DNF
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří ŠmídJiří Šmíd 00 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3:21.53 469
2 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 3:21.75 467
3 Jan KočaJan Koča 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3:24.37 445
4 Dominik ČokaDominik Čoka 00 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3:25.51 436
5 Tomáš TenglerTomáš Tengler 00 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3:28.33 414
6 Roman PopovičRoman Popovič 01 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3:28.42 413
7 Filip KohoutFilip Kohout 00 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3:30.56 396
8 Kryštof HavlovicKryštof Havlovic 02 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 3:39.74 328
9 Michal LukšMichal Lukš 01 ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany 3:44.39 296
10 Valentin ZimaValentin Zima 02 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 3:47.43 276
11 Matěj ChmelířMatěj Chmelíř 00 ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany 3:58.32 209
12 Milan JunekMilan Junek 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4:01.19 192
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ParouzJan Parouz 00 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3:11.13 559
2 Petr KelemenPetr Kelemen 01 Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 3:12.78 544
3 Darek KastelicDarek Kastelic 01 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 3:14.68 528
4 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 3:19.16 489
5 David BěláčDavid Běláč 00 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3:25.01 440
6 David HomolkaDavid Homolka 01 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 3:33.29 375
7 Jan KvítekJan Kvítek 00 ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 3:43.18 304
8 Matyáš BilíčekMatyáš Bilíček 01 ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 3:49.96 259
9 Karel KlikKarel Klik 00 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 3:56.85 217
10 Adam KozlerAdam Kozler 00 ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany 3:58.26 209
11 Martin KolečkoMartin Kolečko 00 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 4:01.10 193
12 Vitalij KosjukVitalij Kosjuk 00 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 4:02.66 184
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 4:29.45 748
2 Dominik NovohradskýDominik Novohradský 98 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 4:54.47 592
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 ZŠ SušiceZŠ Sušice 4:56.13 582
4 David PěnkavaDavid Pěnkava 98 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 5:01.73 550
5 Zdeněk SýkoraZdeněk Sýkora 98 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 5:04.18 536
6 Filip ZimanzlFilip Zimanzl 98 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 5:06.60 522
7 Adam LauberAdam Lauber 99 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 5:13.30 486
8 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 00 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 5:28.52 407
9 Michal KratochvílMichal Kratochvíl 98 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 5:30.63 396
Anton SjabroAnton Sjabro 98 ZŠ SušiceZŠ Sušice DNF
David KrocDavid Kroc 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel HäuslerDaniel Häusler 99 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 4:46.24 642
2 Václav DomabylVáclav Domabyl 98 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 5:02.11 548
3 Matěj VracovskýMatěj Vracovský 00 ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 5:03.79 538
4 Lukáš JócsikLukáš Jócsik 99 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 5:07.81 516
5 Martin NovosadMartin Novosad 98 ZŠ SušiceZŠ Sušice 5:15.20 475
6 Jan MatějkaJan Matějka 98 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 5:16.77 467
7 Adam AiznerAdam Aizner 99 ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 5:20.62 447
8 Martin KuralMartin Kural 99 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 5:24.62 426
9 Vojtěch VáchalVojtěch Váchal 98 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 5:25.93 420
10 Marek KindlMarek Kindl 99 Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 6:14.27 209
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vespalec, Mertl, Trejbal, Berka Vespalec, Mertl, Trejbal, Berka ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 29.44 638
2 Kratochvíl, Hoang, Häusler, Černý Kratochvíl, Hoang, Häusler, Černý Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 30.04 592
3 Tůma, Rajchart, Ornet, Sýkora Tůma, Rajchart, Ornet, Sýkora ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 30.34 569
4 Šesták, Čepelák, Horáček, Skopový Šesták, Čepelák, Horáček, Skopový ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 30.48 559
5 Hátle, Kotal, Hanzlík, Novosad Hátle, Kotal, Hanzlík, Novosad ZŠ SušiceZŠ Sušice 30.80 536
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Merhout, Jakubíček, Hubka, Stašek Merhout, Jakubíček, Hubka, Stašek 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 30.54 555
2 Zimanzl, Řenč, Kůsa, Pařík Zimanzl, Řenč, Kůsa, Pařík ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 31.79 466
3 Rund, Krýsl, Krs, Aizner Rund, Krýsl, Krs, Aizner ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 32.78 401
4 Kindl, Nguyen, Petr, Kühn Kindl, Nguyen, Petr, Kühn Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 33.81 338
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krčmář, Černý, Sjabro, Šafránek Krčmář, Černý, Sjabro, Šafránek ZŠ SušiceZŠ Sušice 31.50 486
2 Fialka, Pěnkava, Vracovský, Kroupa Fialka, Pěnkava, Vracovský, Kroupa ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 31.88 460
3 Horký, Zeman, Domabyl, Tupý Horký, Zeman, Domabyl, Tupý ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 31.92 458
4 Dráb, Kural, Homolka, Váchal Dráb, Kural, Homolka, Váchal 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 32.20 439
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valm, Kojan, Parouz, Šmíd Valm, Kojan, Parouz, Šmíd ZŠ BloviceZŠ Blovice 31.11 514
2 Babics, Svoboda, Vylít, Husník Babics, Svoboda, Vylít, Husník ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 31.31 499
3 Hána, Honsig, Popovič M., Janotík Hána, Honsig, Popovič M., Janotík ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 31.82 464
4 Beneš, Kopečný, Šup, Ludvík Beneš, Kopečný, Šup, Ludvík ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 31.88 460
5 Koča J., Koča M., Vopat, Babor Koča J., Koča M., Vopat, Babor ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 32.07 448
6 Kelemen, Rottenborn, Pham, Hroník Kelemen, Rottenborn, Pham, Hroník Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 32.87 396
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pruner, Kosjuk, Pernglau, Morávek Pruner, Kosjuk, Pernglau, Morávek 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 32.63 411
2 Šimůnek, Jaššo, Chmelíř, Polák Šimůnek, Jaššo, Chmelíř, Polák ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany 32.96 390
3 Šmíro, Kouhout, Cibulka, Kašpar Šmíro, Kouhout, Cibulka, Kašpar ZŠ BloviceZŠ Blovice 33.71 344
4 Brož, Fořt, Nejdl, Havlovic Brož, Fořt, Nejdl, Havlovic Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 35.84 229
5 Blaha, Popovič R., Hutta, Lange Blaha, Popovič R., Hutta, Lange ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 43.22 5
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Běláč, Vodička, Junek, Chroustovský Běláč, Vodička, Junek, Chroustovský ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 34.69 288
2 Medve, Huml, Klik, Krejčí Medve, Huml, Klik, Krejčí 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 35.86 228
3 Kvítek, Říha, Kastelic, Hemmer Kvítek, Říha, Kastelic, Hemmer ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 36.16 213
4 Bilíček, Homolka, Jagerčík, Maňas Bilíček, Homolka, Jagerčík, Maňas ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 37.16 168
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cimbolincová, Konicarová, Divišová, Rzymanová Cimbolincová, Konicarová, Divišová, Rzymanová Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 32.44 704
2 Nehasilová, Vacíková, Hrdinová, Radová Nehasilová, Vacíková, Hrdinová, Radová ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 33.47 632
3 Kabourková B., Pavlová, Kabourková A., Martínková Kabourková B., Pavlová, Kabourková A., Martínková ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 34.16 586
4 Hošková, Říhová, Procházková, Brožová Hošková, Říhová, Procházková, Brožová ZŠ SušiceZŠ Sušice 34.33 575
5 Němcová, Tomášová, Hanispalová, Sklenářová Němcová, Tomášová, Hanispalová, Sklenářová ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 35.39 507
Kozáková, Koutecká, Řezníčková, Musilová Kozáková, Koutecká, Řezníčková, Musilová 22. ZŠ22. ZŠ DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Dvořáková, Rosová, Slovenkaiová, Mojžíšová Dvořáková, Rosová, Slovenkaiová, Mojžíšová ZŠ PlanáZŠ Planá DQ
Sýkorová, Kolenová, Škrlová, Hanáková Sýkorová, Kolenová, Škrlová, Hanáková ZŠ KraloviceZŠ Kralovice DQ
Šauflová, Radová, Cajthamlová, Poláčková Šauflová, Radová, Cajthamlová, Poláčková ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany DQ
Dvořáková, Hyťhová, Ježíková, Bendová Dvořáková, Hyťhová, Ježíková, Bendová 22. ZŠ22. ZŠ DQ
Malá, Johánková, Ledvinová, De Sousa Malá, Johánková, Ledvinová, De Sousa Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šašková, Burianová, Toušová, Vlachová Šašková, Burianová, Toušová, Vlachová ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 34.47 565
2 Hejplíková, Onderová, Plojharová, Hirschová Hejplíková, Onderová, Plojharová, Hirschová ZŠ SušiceZŠ Sušice 34.95 535
3 Rastočná, Hovorová, Vomáčková, Koronová Rastočná, Hovorová, Vomáčková, Koronová ZŠ PlanáZŠ Planá 36.92 416
4 Junková, Šišková, Biersaková, Kožíšková Junková, Šišková, Biersaková, Kožíšková ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 37.41 389
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabčová, Benešová, Čečková, Bláhová Gabčová, Benešová, Čečková, Bláhová ZŠ StříbroZŠ Stříbro 32.57 695
2 Císařová, Vacíková, Brunátová, Píchalová Císařová, Vacíková, Brunátová, Píchalová ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 34.45 567
3 Haasová, Váchalová, Krejčová, Hálková Haasová, Váchalová, Krejčová, Hálková ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 34.76 547
4 Franková, Racková, Rybáková, Heinrichová Franková, Racková, Rybáková, Heinrichová 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 35.18 520
5 Váchalová, Gerberová, Lahodová, Beňušíková Váchalová, Gerberová, Lahodová, Beňušíková Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 35.22 518
6 Tomková, Hanáková, Poláčková, Tothová Tomková, Hanáková, Poláčková, Tothová ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 35.85 479
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vránová, Sklenářová, Knotová, Poslední Vránová, Sklenářová, Knotová, Poslední ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 35.35 510
2 Krabcová, Krištofovičová, Šišková, Loukotková Krabcová, Krištofovičová, Šišková, Loukotková ZŠ StříbroZŠ Stříbro 35.84 480
3 Srpová, Vainarová, Dobiášová, Zítková Srpová, Vainarová, Dobiášová, Zítková ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 35.99 471
4 Křenková, Ausbergerová, Častová, Schejbalová Křenková, Ausbergerová, Častová, Schejbalová ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 36.80 423
Märzová, Schreiberová, Anderlová, Kupilíková Märzová, Schreiberová, Anderlová, Kupilíková Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lipkan, Smáhová, Kabelková, Timková Lipkan, Smáhová, Kabelková, Timková ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 35.40 506
2 Nádvorníková, Píclová, Křišťanová, Říhánková Nádvorníková, Píclová, Křišťanová, Říhánková 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 36.05 467
3 Jahnová, Veselá, Moravcová, Šotová Jahnová, Veselá, Moravcová, Šotová ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 36.62 434
4 Řenčová, Dostálová, Mudrová, Potůčková Řenčová, Dostálová, Mudrová, Potůčková ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 37.53 382
5 Blažková, Hronová, Ješenková, Šestáková Blažková, Hronová, Ješenková, Šestáková ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 37.71 373
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Karel RajchartKarel Rajchart
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
98 1.64 -----OOOO-XXX 496
2 Tomáš TrejbalTomáš Trejbal
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
98 1.60 OOOOOOXOOXXX-- 464
3 Josef OrnetJosef Ornet
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
98 1.60 OOOOOXOOOXXX-- 464
4 Jaroslav MertlJaroslav Mertl
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
98 1.60 OXOOOOOXOXOXXX-- 464
5 Luboš HátleLuboš Hátle
ZŠ SušiceZŠ Sušice
98 1.60 OOOOOXXOOXOXXX-- 464
6 Daniel ŽipajDaniel Žipaj
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
99 1.60 OOOOOXXOXXOXXOXXX-- 464
7 Anton SjabroAnton Sjabro
ZŠ SušiceZŠ Sušice
98 1.52 OOOOXXOOXXX---- 404
8 Martin ŠafránekMartin Šafránek
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 1.48 OOOOOXXX----- 374
9 David StarckDavid Starck
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 1.48 OOOXOOXXX----- 374
10 Ondřej HubkaOndřej Hubka
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
99 1.48 OXXOOXOOXXX----- 374
11 Vojtěch KroupaVojtěch Kroupa
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 1.48 OOOOXXOXXX----- 374
12= Miloš HoangMiloš Hoang
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
98 1.44 OOOOXXX------ 345
12= Marek LangMarek Lang
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 1.44 OOOOXXX------ 345
14= Roman PaříkRoman Pařík
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 1.44 OXOOOXXX------ 345
14= Josef RysJosef Rys
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
98 1.44 OOXOOXXX----- 345
16 Zbyšek RundZbyšek Rund
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
99 1.44 XOXXOXOXOXXX------ 345
17= Jakub ČepelákJakub Čepelák
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 1.44 OOOXXOXXX------ 345
17= Tomáš PetrTomáš Petr
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
99 1.44 OOOXXOXXX------ 345
19 Jan MazanecJan Mazanec
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
99 1.40 OOOXXX------- 317
20 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
99 1.40 OOXOXXX------- 317
21 Pavel KühnPavel Kühn
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
99 1.32 OXXX--------- 263
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany
00 1.56 O--OOOOOOXXOXXX 434
2 Robin PernglauRobin Pernglau
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
00 1.52 O-OOXOXOOOOXXX- 404
3 Martin PrunerMartin Pruner
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
00 1.52 O-OOOXXOXOOXOXXX- 404
4 Jan HuttaJan Hutta
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
00 1.48 OOOOOOOOXXX-- 374
5 Jan ParouzJan Parouz
ZŠ BloviceZŠ Blovice
00 1.48 XOOOOOOXOOXXX-- 374
6 Robin PhamRobin Pham
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 1.48 O--OOOOXOXXX 374
7= Luboš KovářLuboš Kovář
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
00 1.48 OOOOOXOOXXOXXX 374
7= Dominik ČokaDominik Čoka
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
00 1.48 OOOOXOOOXXOXXX-- 374
9 Petr ŠupPetr Šup
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 1.48 O-OXOOXXOXOXXOXXX 374
10 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
02 1.44 O-OOXOXXOOXXX--- 345
11 Matyáš KašparMatyáš Kašpar
ZŠ BloviceZŠ Blovice
00 1.44 OOOXXOOXXOOXXX--- 345
12 Pavel VopatPavel Vopat
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.40 OOOOOXOXXX---- 317
13 Josef NejdlJosef Nejdl
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 1.40 OOOXOOXOXXX 317
14 Teodor HammerTeodor Hammer
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 1.32 OOOXXOXXX------ 263
15 Martin VylítMartin Vylít
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
00 1.32 OXXOOXXOXXX 263
16 Jan KvítekJan Kvítek
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 1.28 OOOXXX 237
17 Kevin JagerčíkKevin Jagerčík
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
01 1.28 XOOOXXX------- 237
18= Jaromír PauerJaromír Pauer
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 1.28 OOXOXXX 237
18= Ondřej MedveOndřej Medve
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
01 1.28 O-XOXXX------- 237
20 David BěláčDavid Běláč
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.28 XOOXOXXX------- 237
21 Daniel CibulkaDaniel Cibulka
ZŠ BloviceZŠ Blovice
00 NH XXX----------
22 Adam KozlerAdam Kozler
ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany
00 NH XXX----------
23 Jiří BuňkaJiří Buňka
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 NH XXX----------
24 Dominik PolákDominik Polák
ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany
00 NH XXX----------
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
22. ZŠ22. ZŠ
98 1.56 ----OOOOXOXXX 689
2 Eva VacíkováEva Vacíková
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
99 1.48 OOOXOOXOXXOXXX-- 599
3 Petra HirschováPetra Hirschová
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 1.44 OOOOXOXXOXXX--- 555
4 Adéla BrožováAdéla Brožová
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 1.40 OOOXXOOXXX---- 512
5 Michala SklenářováMichala Sklenářová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 1.40 OOXOOXOXXX---- 512
6 Kateřina ČernáKateřina Černá
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 1.36 OOXOOXXX----- 470
7 Zuzana BendováZuzana Bendová
22. ZŠ22. ZŠ
00 1.36 OOOXOXXX----- 470
8 Monika RzymanováMonika Rzymanová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
98 1.36 OOXOXOXXX----- 470
9 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
99 1.32 OXXOXXOXXX------ 429
10 Štěpánka ForejtováŠtěpánka Forejtová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
00 1.28 OOXXX------- 389
11= Lucie KoronováLucie Koronová
ZŠ PlanáZŠ Planá
98 1.28 OXOXXX------- 389
11= Barbora KabourkováBarbora Kabourková
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 1.28 OXOXXX------- 389
13 Štěpánka PeklováŠtěpánka Peklová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
00 1.28 OXXOXXX------- 389
14= Alžběta JohánkováAlžběta Johánková
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
99 1.24 OXXX-------- 350
14= Veronika KůstkováVeronika Kůstková
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 1.24 OXXX-------- 350
14= Veronika KožíškováVeronika Kožíšková
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 1.24 OXXX-------- 350
14= Barbora KolenováBarbora Kolenová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.24 OXXX-------- 350
14= Gabriela RadováGabriela Radová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 1.24 OXXX-------- 350
19 Ivana VančurováIvana Vančurová
ZŠ PlanáZŠ Planá
99 1.24 XOXXX-------- 350
20= Tereza MoulisováTereza Moulisová
ZŠ PlanáZŠ Planá
99 1.24 XXOXXX-------- 350
20= Veronika NěmcováVeronika Němcová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 1.24 XXOXXX-------- 350
22 Lucie PlojharováLucie Plojharová
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 XXX---------
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.52 Body
1 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 1.36 OOOXOXOXOXXX 470
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 1.36 -OOXXOXXOXOXXX 470
3 Simona SklenářováSimona Sklenářová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.36 OOOOOXXOXXX 470
4 Dana HálkováDana Hálková
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 1.36 OOXOXOXOXXOXXX 470
5 Klára ČastováKlára Častová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
01 1.36 OOOXXOXXOXXOXXX 470
6 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
00 1.32 OOOXOXOXXX- 429
7 Adéla HanákováAdéla Hanáková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 1.28 OOOOXXX-- 389
8= Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
01 1.28 OOXOOXXX-- 389
8= Dominika ČečkováDominika Čečková
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 1.28 OXOOOXXX-- 389
8= Kamila PekhartováKamila Pekhartová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 1.28 OOXOOXXX-- 389
11 Julie FrankováJulie Franková
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
00 1.28 OXOXXOOXXX-- 389
12= Nikola KnotováNikola Knotová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.24 OOOXXX--- 350
12= Sára ŠestákováSára Šestáková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 1.24 OOOXXX--- 350
14 Natálie PrantnerováNatálie Prantnerová
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
01 1.24 OOXOXXX--- 350
15 Karolína BohůnkováKarolína Bohůnková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 1.24 XXOOXOXXX--- 350
16 Štěpánka VáchalováŠtěpánka Váchalová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 1.24 OOXXOXXX--- 350
17 Aneta VáchalováAneta Váchalová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 1.24 OXOXXOXXX--- 350
18 Doubravka HronováDoubravka Hronová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 1.24 XXOXOXXOXXX--- 350
19= Tereza BeňušíkováTereza Beňušíková
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 1.20 XOOXXX---- 312
19= Noemi TothováNoemi Tothová
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 1.20 XOOXXX---- 312
21= Kateřina PosledníKateřina Poslední
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 1.20 OXOXXX---- 312
21= Kristýna BlažkováKristýna Blažková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
01 1.20 OXOXXX---- 312
23 Tereza AnderlováTereza Anderlová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 1.16 XXOXXX----- 275
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel RajchartKarel Rajchart
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
98 5.78 5.204.895.025.205.78 540
2 Luboš ČernýLuboš Černý
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
98 5.51 5.165.515.505.515.13 483
3 Daniel SkopovýDaniel Skopový
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
98 5.38 4.854.875.385.384.85 457
4 Marek BerkaMarek Berka
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
98 5.30 4.855.304.785.304.97 441
5 Luboš HátleLuboš Hátle
ZŠ SušiceZŠ Sušice
98 5.20 5.20XX5.205.00 421
6 Jiří StašekJiří Stašek
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
99 5.11 5.114.154.675.11X 404
7 Antonín HoráčekAntonín Horáček
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
98 5.04 X4.02X4.025.04 390
8 Martin KotalMartin Kotal
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 4.98 X4.004.874.874.98 378
9 Dominik NovohradskýDominik Novohradský
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
98 4.92 4.92XX4.924.85 367
10 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
99 4.84 4.724.844.844.844.78 352
11 Michael TůmaMichael Tůma
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
99 4.78 4.374.784.484.784.71 341
12 Kryštof KrsKryštof Krs
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
99 4.78 4.624.784.434.784.49 341
13 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
00 4.76 2.403.824.764.764.49 337
14 Radek FialkaRadek Fialka
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 4.71 4.444.554.254.554.71 328
15 Martin NovosadMartin Novosad
ZŠ SušiceZŠ Sušice
98 4.67 4.674.594.454.674.45 321
16 Martin KůsaMartin Kůsa
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 4.66 4.55X4.664.664.64 319
17 David StarckDavid Starck
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 4.45 4.454.324.404.45X 281
18 Roman PaříkRoman Pařík
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 4.45 4.45XX4.454.40 281
19 Daniel HäuslerDaniel Häusler
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
99 4.22 3.87X4.204.204.22 242
20 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
99 4.05 3.934.053.854.05X 214
21 Pavel KühnPavel Kühn
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
99 3.85 3.783.773.853.85X 182
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štefan BabicsŠtefan Babics
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
00 5.01 5.014.874.885.014.76 384
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany
00 4.92 4.714.924.294.924.75 367
3 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
00 4.84 X4.844.754.844.64 352
4 Jakub ValmJakub Valm
ZŠ BloviceZŠ Blovice
00 4.82 4.824.23X4.824.71 348
5 Kamil MorávekKamil Morávek
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
00 4.81 X4.81X4.81X 346
6 Roman PopovičRoman Popovič
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
01 4.78 4.674.734.544.734.78 341
7 Matěj KočaMatěj Koča
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 4.69 4.694.384.564.694.57 324
8 Jakub AnderleJakub Anderle
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 4.50 4.274.214.504.50X 290
9 Tomáš BlahaTomáš Blaha
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
00 4.46 4.46XX4.46X 283
10 Adam HroníkAdam Hroník
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 4.45 4.454.413.674.454.04 281
11 Štěpán LudvíkŠtěpán Ludvík
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 4.44 4.25X4.444.444.29 280
12 Tomáš KojanTomáš Kojan
ZŠ BloviceZŠ Blovice
01 4.42 XX4.304.304.42 276
13 Martin HonsigMartin Honsig
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
01 4.42 X4.42X4.423.90 276
14 Robin PernglauRobin Pernglau
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
00 4.36 4.363.894.204.36X 266
15 Petr VodičkaPetr Vodička
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 4.33 XXX04.33 261
16 Adam BaborAdam Babor
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 4.29 4.284.293.814.293.92 254
17 Zdeněk KopečnýZdeněk Kopečný
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 4.16 4.164.153.784.16X 232
18 Petr ŠupPetr Šup
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 4.15 3.994.154.124.154.09 230
19 Martin PrunerMartin Pruner
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
00 4.12 XX4.124.12X 225
20 Martin VylítMartin Vylít
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
00 4.06 3.824.06-4.06- 215
21 Petr KelemenPetr Kelemen
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
01 3.89 3.89--3.89- 188
22 Filip KohoutFilip Kohout
ZŠ BloviceZŠ Blovice
00 3.71 3.473.713.653.713.53 161
23 Michal LukšMichal Lukš
ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany
01 3.02 2.902.772.912.913.02 68
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 4.78 4.784.614.734.78X 500
2 Anna KozákováAnna Kozáková
22. ZŠ22. ZŠ
99 4.68 4.584.684.604.684.64 474
3 Jana HoškováJana Hošková
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 4.66 4.134.404.664.66X 469
4 Lucie NěmcováLucie Němcová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 4.36 4.013.954.364.364.02 393
5 Františka DvořákováFrantiška Dvořáková
22. ZŠ22. ZŠ
99 4.29 4.264.294.294.294.10 376
6 Štěpánka ForejtováŠtěpánka Forejtová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
00 4.27 3.954.274.024.273.93 371
7 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
99 4.24 4.054.244.204.244.05 364
8 Kristýna CajthamlováKristýna Cajthamlová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 4.23 2.853.944.234.233.86 362
9 Tereza DivišováTereza Divišová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
99 4.11 4.04X4.104.104.11 333
10 Anna ToušováAnna Toušová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
99 4.11 3.994.113.874.113.88 333
11 Michaela KouteckáMichaela Koutecká
22. ZŠ22. ZŠ
98 4.08 4.084.023.944.083.86 326
12 Pavlína DvořákováPavlína Dvořáková
ZŠ PlanáZŠ Planá
99 4.01 4.013.773.954.013.72 310
13 Tereza ProcházkováTereza Procházková
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 4.00 X4.003.684.003.71 308
14 Pavlína VlachováPavlína Vlachová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
99 3.94 3.783.943.803.943.79 294
15 Lucie KoronováLucie Koronová
ZŠ PlanáZŠ Planá
98 3.84 3.84XX3.843.46 272
16 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 3.79 3.793.673.673.793.68 261
17 Adéla KabourkováAdéla Kabourková
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 3.79 3.483.793.573.793.62 261
18 Kristýna ŠkrlováKristýna Škrlová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 3.75 3.633.453.453.633.75 252
19 Anna ŠauflováAnna Šauflová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 3.74 X3.74X3.743.71 250
20 Anna Carmen KonicarováAnna Carmen Konicarová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
99 3.67 X3.663.673.673.59 235
21 Eliška SlovenkaiováEliška Slovenkaiová
ZŠ PlanáZŠ Planá
98 3.66 3.593.103.663.663.52 233
22 Kateřina ČernáKateřina Černá
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 3.61 3.483.203.603.603.61 223
23 Dagmar BiersakováDagmar Biersaková
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 3.58 3.58X3.173.583.51 216
Adéla BrožováAdéla Brožová
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 NM XXX0X
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie RackováLucie Racková
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
01 4.53 4.154.534.394.53X 436
2 Klára LahodováKlára Lahodová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 4.29 X4.264.294.29- 376
3 Laura GabčováLaura Gabčová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 4.27 4.15X4.234.234.27 371
4 Dominika ČečkováDominika Čečková
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 4.27 3.694.024.124.124.27 371
5 Tereza BeňušíkováTereza Beňušíková
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 4.23 4.234.114.144.23X 362
6 Aneta BláhováAneta Bláhová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
00 4.18 3.994.174.114.174.18 350
7 Simona HaasováSimona Haasová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 4.15 X4.042.974.044.15 343
8 Barbora SchejbalováBarbora Schejbalová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
00 4.14 X4.083.904.084.14 340
9 Barbora PíchalováBarbora Píchalová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
02 4.11 3.804.074.044.074.11 333
10 Aneta TimkováAneta Timková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 3.95 3.95X3.483.95X 296
11 Magdaléna JahnováMagdaléna Jahnová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 3.92 3.663.923.353.923.39 290
12 Kristýna BlažkováKristýna Blažková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
01 3.88 3.883.823.193.883.65 281
13 Simona SklenářováSimona Sklenářová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 3.87 X3.873.553.87X 279
14 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 3.82 3.383.683.823.823.63 267
15 Karolína NádvorníkováKarolína Nádvorníková
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
02 3.82 3.663.823.633.82X 267
16 Šárka SuchánkováŠárka Suchánková
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
00 3.80 3.453.593.723.723.80 263
17 Karolína BohůnkováKarolína Bohůnková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 3.80 3.80X3.503.80X 263
18 Sára ŠestákováSára Šestáková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 3.78 X3.78X3.78X 259
19 Lenka MudrováLenka Mudrová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 3.77 3.773.533.323.77X 257
20 Natálie VainarováNatálie Vainarová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 3.66 3.66X3.163.663.58 233
21 Eliška KabelkováEliška Kabelková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
00 3.61 3.613.503.223.613.23 223
22 Iveta DostálováIveta Dostálová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 3.54 3.543.373.433.54X 208
23 Klára ZímováKlára Zímová
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
02 3.37 3.303.363.333.363.37 174
Eliška BudkováEliška Budková
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 0 -----
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HyťhováEliška Hyťhová
22. ZŠ22. ZŠ
99 10.15 09.7810.0410.1010.1010.15 539
2 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 09.17 09.1708.9908.5609.1708.96 475
3 Lucie KlinerováLucie Klinerová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
00 08.81 X08.3608.7508.7508.81 452
4 Petra HirschováPetra Hirschová
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 08.80 08.8008.35X08.8008.50 451
5 Lenka JunkováLenka Junková
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 08.54 08.5408.4108.1008.5407.76 434
6 Eva BaumrukováEva Baumruková
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
99 08.54 08.5407.8507.8808.54X 434
7 Ivana RosováIvana Rosová
ZŠ PlanáZŠ Planá
99 08.52 08.3408.0708.5208.5207.58 433
8 Tereza JílkováTereza Jílková
22. ZŠ22. ZŠ
99 08.44 08.4408.0208.3608.4407.45 428
9 Ivana VančurováIvana Vančurová
ZŠ PlanáZŠ Planá
99 08.21 08.2107.9806.9708.2107.99 413
10 Klára KaplanováKlára Kaplanová
22. ZŠ22. ZŠ
99 08.07 08.0707.8308.0108.0707.83 404
11 Monika RzymanováMonika Rzymanová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
98 08.03 07.5207.7408.0308.0307.48 401
12 Adéla KabourkováAdéla Kabourková
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 08.02 07.4207.4107.7007.7008.02 401
13 Kateřina MaláKateřina Malá
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
99 07.91 07.3107.91X07.9107.41 394
14 Vendula KuglerováVendula Kuglerová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 07.87 06.6407.2907.3307.3307.87 391
15 Dana ŠiškováDana Šišková
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 07.65 07.2607.6507.5807.6507.22 377
16 Andrea SitayováAndrea Sitayová
ZŠ PlanáZŠ Planá
98 07.58 07.4807.5807.4107.5807.08 372
17 Kristýna KlementováKristýna Klementová
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 07.56 07.5607.1907.0907.5607.08 371
18 Lucie BaumannováLucie Baumannová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 07.42 06.7207.0207.3707.3707.42 362
19 Štěpánka PeklováŠtěpánka Peklová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
00 07.38 07.0707.3806.0107.3806.74 359
20 Petra HanispalováPetra Hanispalová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
00 07.35 06.7906.7106.5506.7907.35 357
21 Kateřina KrumlováKateřina Krumlová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
99 07.29 06.6707.2906.8607.2907.08 354
22 Anna PoláčkováAnna Poláčková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 07.13 07.0406.66X07.0407.13 343
23 Alžběta JohánkováAlžběta Johánková
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
99 06.69 06.0306.6806.5306.6806.69 315
24 Barbora BeranováBarbora Beranová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
99 05.33 05.1304.8005.3305.3304.84 229
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HoudekJakub Houdek
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 11.41 11.0010.2711.2211.2211.41 571
2 Filip ZimanzlFilip Zimanzl
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 11.33 10.8311.3110.8411.3111.33 566
3 Martin LuňákMartin Luňák
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
98 11.20 10.1910.3811.1411.1411.20 558
4 Michal KratochvílMichal Kratochvíl
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
98 11.19 09.6411.1710.5311.1711.19 557
5 Jaroslav MertlJaroslav Mertl
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
98 11.15 10.7010.5009.4810.7011.15 555
6 Josef OrnetJosef Ornet
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
98 11.10 11.1010.84X11.10X 552
7 Ladislav VotavaLadislav Votava
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
98 10.84 09.9509.3910.8410.8410.31 536
8 Michal MautnerMichal Mautner
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 10.60 09.4010.6010.3310.6009.66 522
9 Luděk VespalecLuděk Vespalec
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
99 10.48 10.1010.4810.2510.4809.69 515
10 Antonín HoráčekAntonín Horáček
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
98 10.40 08.9610.4009.5310.40X 510
11 Daniel ŽipajDaniel Žipaj
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
99 10.24 10.2009.9810.2410.2410.00 500
12 Karel NovýKarel Nový
Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou
99 10.04 09.8409.9410.0410.0409.82 488
13 Julius ŠestákJulius Šesták
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
98 09.90 08.9509.9009.5909.9009.68 480
14 Ivan MarinaIvan Marina
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
98 09.72 09.1009.7209.6409.7209.52 469
15 David KladívkoDavid Kladívko
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
99 09.71 09.4908.6409.5309.5309.71 468
16 Jiří StašekJiří Stašek
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
99 09.52 09.52X09.4409.52X 457
17 Aleš ČernýAleš Černý
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 09.46 09.4609.3009.1909.4608.88 453
18 Radek FialkaRadek Fialka
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
99 09.40 09.3409.1109.3909.3909.40 450
19 Damián DrábDamián Dráb
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
99 09.21 X09.21X09.21X 438
20 Denis FraněkDenis Franěk
11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň
99 09.20 07.6609.2009.2009.2008.51 438
21 Martin ŠafránekMartin Šafránek
ZŠ SušiceZŠ Sušice
99 07.53 07.5306.9807.4307.5307.10 339
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard JanotíkRichard Janotík
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
00 70.06 482
2 David LangeDavid Lange
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
00 64.04 429
3 Vojtěch ŠimůnekVojtěch Šimůnek
ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany
00 63.34 423
4 Tomáš KojanTomáš Kojan
ZŠ BloviceZŠ Blovice
01 61.32 405
5 Jiří ŠmídJiří Šmíd
ZŠ BloviceZŠ Blovice
00 59.98 393
6 Luboš KovářLuboš Kovář
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
00 58.58 381
7 Adam HruškaAdam Hruška
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 58.48 380
8 Miloš HusníkMiloš Husník
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
01 57.54 372
9 Adam HroníkAdam Hroník
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 56.45 363
10 Adam BaborAdam Babor
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 54.07 342
11 Matěj KočaMatěj Koča
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 52.94 333
12 Vojtěch FořtVojtěch Fořt
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 52.50 329
13 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
02 50.13 309
14 Patrik HolarPatrik Holar
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 48.43 295
15 Jaroslav HumlJaroslav Huml
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
01 48.03 291
16 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
02 48.00 291
17 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
01 47.10 283
18 Jan MelkaJan Melka
ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany
01 46.78 281
19 Vít MaňasVít Maňas
ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy
01 46.50 278
20 Dominik PolákDominik Polák
ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany
00 42.95 249
21 Jiří BuňkaJiří Buňka
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 42.51 245
22 Jiří BrožJiří Brož
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
01 40.20 226
23 Aleš ČervenkaAleš Červenka
ZŠ BloviceZŠ Blovice
01 39.80 223
24 Ondřej MedveOndřej Medve
7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň
01 39.00 216
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
02 48.40 459
2 Kristýna KřišťanováKristýna Křišťanová
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
00 48.30 458
3 Štěpánka VáchalováŠtěpánka Váchalová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 44.61 412
4 Andrea BrunátováAndrea Brunátová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
01 44.08 406
5 Lucie PoláčkováLucie Poláčková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 43.81 402
6 Barbora PíchalováBarbora Píchalová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
02 43.43 397
7 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 41.21 370
8 Aneta VránováAneta Vránová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 41.17 370
9 Kamila PekhartováKamila Pekhartová
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
01 40.95 367
10 Karolína RybákováKarolína Rybáková
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
00 39.55 350
11 Michaela OndrejkováMichaela Ondrejková
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
00 37.41 324
12 Marika Srpová Marika Srpová
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
01 36.83 317
13 Adéla KrabcováAdéla Krabcová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 36.47 312
14 Tereza AnderlováTereza Anderlová
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 36.33 311
15 Aneta VeseláAneta Veselá
ZŠ DomažliceZŠ Domažlice
00 35.94 306
16 Eliška ŘenčováEliška Řenčová
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
00 35.90 306
17 Kateřina HrazdilováKateřina Hrazdilová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 35.55 301
18 Šárka KlímováŠárka Klímová
ZŠ StříbroZŠ Stříbro
01 34.41 288
19 Nikola HerynkováNikola Herynková
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
01 34.37 287
20 Katharina LipkanKatharina Lipkan
ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy
01 32.75 268
21 Natálie ŘíhánkováNatálie Říhánková
31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň
01 32.51 265
22 Barbora KupilíkováBarbora Kupilíková
Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice
00 31.88 257
23 Aneta FrankováAneta Franková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
02 29.65 231
24 Sára JešenkováSára Ješenková
ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany
02 28.70 220
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Hornická Tachov ZŠ Hornická Tachov ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 5720
2 ZŠ Přeštice ZŠ Přeštice ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 5703
3 ZŠ Jižní př. Rokycany ZŠ Jižní př. Rokycany ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 5487
4 ZŠ Bělá nad Radbuzou ZŠ Bělá nad Radbuzou Bělá nad RadbuzouBělá nad Radbuzou 5361
5 ZŠ Sušice ZŠ Sušice ZŠ SušiceZŠ Sušice 5295
6 ZŠ Kralovice ZŠ Kralovice ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4976
7 11. ZŠ Plzeň 11. ZŠ Plzeň 00 11. ZŠ Plzeň11. ZŠ Plzeň 4953
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Zárečná Tachov ZŠ Zárečná Tachov ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 4560
2 ZŠ Blovice ZŠ Blovice ZŠ BloviceZŠ Blovice 4556
3 Gymnázium Domažlice Gymnázium Domažlice Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 4408
4 ZŠ Domažlice ZŠ Domažlice ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 4280
5 ZŠ Plánická Klatovy ZŠ Plánická Klatovy ZŠ Plánická KlatovyZŠ Plánická Klatovy 4185
6 ZŠ Kralovice ZŠ Kralovice ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4084
7 7. ZŠ a MŠ Plzeň 7. ZŠ a MŠ Plzeň 7. ZŠ a MŠ Plzeň7. ZŠ a MŠ Plzeň 3662
8 ZŠ T.G.M. Rokycany ZŠ T.G.M. Rokycany ZŠ T.G.M. RokycanyZŠ T.G.M. Rokycany 3440
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Domažlice Gymnázium Domažlice Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 5747
2 ZŠ Sušice ZŠ Sušice ZŠ SušiceZŠ Sušice 5440
3 ZŠ Přeštice ZŠ Přeštice ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 5363
4 22. ZŠ Plzeň 22. ZŠ Plzeň 22. ZŠ22. ZŠ 5178
5 ZŠ Domažlice ZŠ Domažlice ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 4964
6 ZŠ Jižní př. Rokycany ZŠ Jižní př. Rokycany ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 4861
7 ZŠ Planá ZŠ Planá ZŠ PlanáZŠ Planá 4435
8 ZŠ Kralovice ZŠ Kralovice ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4185
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Stříbro ZŠ Stříbro ZŠ StříbroZŠ Stříbro 5290
2 ZŠ Přeštice ZŠ Přeštice ZŠ PřešticeZŠ Přeštice 5205
3 Gymnázium Domažlice Gymnázium Domažlice Gym. J.Š.Baara DomažliceGym. J.Š.Baara Domažlice 4962
4 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň31. ZŠ E. Krásnohorské Plzeň 4959
5 ZŠ Domažlice ZŠ Domažlice ZŠ DomažliceZŠ Domažlice 4839
6 ZŠ Tolstého Klatový ZŠ Tolstého Klatový ZŠ Tolstého KlatovyZŠ Tolstého Klatovy 4654
7 ZŠ Kralovice ZŠ Kralovice ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4511
8 ZŠ Jižní př. Rokycany ZŠ Jižní př. Rokycany ZŠ Jižní př. RokycanyZŠ Jižní př. Rokycany 4088
Celkem 8 závodníků