výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Hranice (29. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.44 9.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.63 8.00
3 Filip KociánFilip Kocián 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.01 4.50
Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.43 11.00
2 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.98 6.50
3 Dominik ManišDominik Maniš 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.01 4.50
4 David HájekDavid Hájek 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.02 3.00
5 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.21
6 Daniel RolencDaniel Rolenc 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.48
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MaršálekAdam Maršálek 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.98 6.50
2 Jiří DziackýJiří Dziacký 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.65
3 Petr HujberPetr Hujber 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.84
4 Jan KarkoškaJan Karkoška 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.19
5 Zdeněk StránskýZdeněk Stránský 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.20
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.17 2.00
2 David BorýsekDavid Borýsek 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.55
3 Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.84
4 Jan FialaJan Fiala 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.11
Patrik SvobodaPatrik Svoboda 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 167.2
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.05 2.00
2 Petr HavierPetr Havier 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.23
3 Marek AndrýsekMarek Andrýsek 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.34
4 Jakub SmíralJakub Smíral 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.53
5 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.96
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.21 11.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.22 9.00
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 08.47 5.50
4 Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.52 3.00
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.57 1.00
6 Eva SmítalováEva Smítalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.27 8.00
2 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.32 7.00
3 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 08.47 5.50
4 Monika MatějkováMonika Matějková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.51 4.00
5 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.74
MB Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.54
2 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.55 2.00
3 Hana TotkováHana Totková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.71
4 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.71
5 Vendula MynářováVendula Mynářová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.74
Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FráňováPetra Fráňová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.71
2 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.73
3 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.77
4 Ivana PelcováIvana Pelcová 99 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.00
5 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.04
MB Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.45
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 08.97
2 Alena KrčkováAlena Krčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.99
3 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.00
4 Klára MinxováKlára Minxová 00 AC ProstějovAC Prostějov 09.32
5 Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.48
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 29.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠilcováAneta Šilcová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.28
2 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK PřerovSK Přerov 09.42
3 Eva KadlecováEva Kadlecová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.48
4 Pavlína BártkováPavlína Bártková 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.61
5 Veronika SrostlíkováVeronika Srostlíková 00 AC ProstějovAC Prostějov 09.93
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KoppováVeronika Koppová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.68
2 Iveta KovařčíkováIveta Kovařčíková 99 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.21
3 Radka DoleželováRadka Doleželová 00 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 09.93
MB Nikola BíláNikola Bílá 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.36
MB Klára DokládalováKlára Dokládalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.19
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK HraniceSK Hranice 08.65
2 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.13
3 Veronika KremlováVeronika Kremlová 99 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.20
4 Sára MaderováSára Maderová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.82
5 Johana DavidováJohana Davidová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.19
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 17.82 11.00
2 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 18.69 8.00
3 Dominik ManišDominik Maniš 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.14 6.00
4 Jan TymJan Tym 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.53 3.00
5 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 20.15 2.00
Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 00 AC ProstějovAC Prostějov 21.08
2 Pavel KosekPavel Kosek 99 AC ProstějovAC Prostějov 21.50
3 David BorýsekDavid Borýsek 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.27
4 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht 00 AC ProstějovAC Prostějov 24.04
5 Jan FialaJan Fiala 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.05
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.12 7.00
2 Adam MaršálekAdam Maršálek 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.24 5.00
3 Tomáš MachůTomáš Machů 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.15
4 Petr HujberPetr Hujber 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21.31
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK HraniceSK Hranice 21.32
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.37 9.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.49 4.00
3 Jakub StoklásekJakub Stoklásek 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.68 1.00
4 Patrik SvobodaPatrik Svoboda 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.26
5 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.05
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.01 11.00
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 20.16 9.00
3 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.88 8.00
4 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 AK OlomoucAK Olomouc 21.43 4.00
MB Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.16
Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.13 7.00
2 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 00 AK OlomoucAK Olomouc 21.38 5.00
3 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 21.75 2.00
4 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.82 1.00
5 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 22.13
6 Vendula FrůňkováVendula Frůňková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.24
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana TotkováHana Totková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.63 3.00
2 Tereza AbsatzováTereza Absatzová 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.22
3 Ilona HorákováIlona Horáková 99 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 23.37
4 Natálie TomkováNatálie Tomková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.38
5 Kristýna MotáňováKristýna Motáňová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 24.70
Eva KadlecováEva Kadlecová 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona BrixováSimona Brixová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 22.80
2 Aneta CapkováAneta Capková 99 AK OlomoucAK Olomouc 22.88
3 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 22.92
4 Nikol VencováNikol Vencová 00 AK OlomoucAK Olomouc 23.34
5 Radka DoleželováRadka Doleželová 00 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 25.10
6 Eva RichterováEva Richterová 99 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 25.42
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK HraniceSK Hranice 21.16 6.00
2 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK OlomoucAK Olomouc 21.95
3 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková 99 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 22.53
4 Nela KozákováNela Kozáková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.63
5 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 99 AC ProstějovAC Prostějov 24.31
MB Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 21.30
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 43.01 8.00
2 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 00 AK ŠternberkAK Šternberk 44.92 6.00
3 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 45.58 5.00
4 Pavel KosekPavel Kosek 99 AC ProstějovAC Prostějov 45.86 3.00
5 Antonín KoryťákAntonín Koryťák 00 AK ŠternberkAK Šternberk 51.97
Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ManišDominik Maniš 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 40.32 11.00
2 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 42.92 9.00
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 43.12 7.00
4 Tomáš MachůTomáš Machů 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.70 4.00
5 Jakub StoklásekJakub Stoklásek 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.27 2.00
6 Jakub SmíralJakub Smíral 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.93 1.00
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.54 11.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.95 9.00
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 44.41 8.00
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 46.97 5.00
5 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 47.39 4.00
6 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 48.00 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 44.49 7.00
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 44.84 6.00
3 Lenka HankováLenka Hanková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 47.79 3.00
4 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 47.91 2.00
5 Vendula FrůňkováVendula Frůňková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 48.96
6 Iveta KovařčíkováIveta Kovařčíková 99 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 50.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 48.67
2 Simona BrixováSimona Brixová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 52.27
3 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK PřerovSK Přerov 53.15
4 Kristýna MotáňováKristýna Motáňová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 55.54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KadlíkováJana Kadlíková 00 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 49.50
2 Veronika KremlováVeronika Kremlová 99 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 50.60
3 Aneta CapkováAneta Capková 99 AK OlomoucAK Olomouc 51.07
4 Alena KolajováAlena Kolajová 99 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 51.95
Celkem 4 závodníků

600 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:35.43 11.00
2 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 99 AK OlomoucAK Olomouc 1:39.14 9.00
3 Jakub StoklásekJakub Stoklásek 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:39.60 8.00
4 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK OlomoucAK Olomouc 1:42.51 7.00
5 Jan TymJan Tym 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:43.28 6.00
6 Bronislav KrpálBronislav Krpál 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:49.11 5.00
7 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 1:50.29 4.00
8 Antonín KoryťákAntonín Koryťák 00 AK ŠternberkAK Šternberk 1:52.66 3.00
9 Jan KosekJan Kosek 99 AC ProstějovAC Prostějov 1:55.94 2.00
10 Jan SmolaJan Smola 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:57.28 1.00
11 Petr VojtekPetr Vojtek 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:01.96
Celkem 11 závodníků

600 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:44.88 11.00
2 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 1:49.26 9.00
3 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 1:54.95 8.00
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 1:56.26 7.00
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 2:01.68 6.00
6 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 2:05.28 5.00
7 Simona BrixováSimona Brixová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:12.91 4.00
8 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:19.14 3.00
9 Sára MaderováSára Maderová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:23.50 2.00
10 Pavlína BártkováPavlína Bártková 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:32.22 1.00
Sára NavrátilováSára Navrátilová 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 12 závodníků

2000 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK OlomoucAK Olomouc 6:40.19 11.00
2 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK OlomoucAK Olomouc 6:41.70 9.00
3 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6:42.08 8.00
4 Vít HořččičkaVít Hořččička 00 SK PřerovSK Přerov 6:52.32 7.00
5 Dominik HorňákDominik Horňák 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7:02.62 6.00
6 Alexandr KozlovskýAlexandr Kozlovský 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7:02.67 5.00
7 Michal VavříkMichal Vavřík 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7:45.26 4.00
8 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 00 AC ProstějovAC Prostějov 8:20.84 3.00
9 Viktor JanečkaViktor Janečka 99 AC ProstějovAC Prostějov 9:18.08 2.00
MB Dominik BušinaDominik Bušina 98 AC ProstějovAC Prostějov 7:15.64
Petr VojtekPetr Vojtek 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 11 závodníků

2000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Michaela SolanskáMichaela Solanská 96 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7:15.95
Celkem 1 závodníků

2000 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 7:32.25 11.00
2 Kateřina KýblováKateřina Kýblová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8:43.16 9.00
Kateřina PoláškováKateřina Polášková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.82 11.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 15.04 9.00
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 15.54 8.00
4 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.57 7.00
5 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.80 6.00
Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 AK OlomoucAK Olomouc 16.41 5.00
2 Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.94 4.00
3 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 17.72 3.00
4 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.97 2.00
5 Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.10 1.00
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK HraniceSK Hranice DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.26 11.00
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.92 9.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 16.25 8.00
4 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 16.30 7.00
5 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.73 6.00
6 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 17.10 4.00
2 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 17.77 3.00
3 Lucie NeumanováLucie Neumanová 00 AC ProstějovAC Prostějov 18.23 1.00
4 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 18.41
5 Nikola VišenkováNikola Višenková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18.97
6 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 19.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 17.80 2.00
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 18.77
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 20.78
4 Monika DvořákováMonika Dvořáková 00 AC ProstějovAC Prostějov 22.81
Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 99 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 30.49 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 31.04 9.00
3 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 31.52 7.00
Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 31.34 8.00
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 32.88 6.00
3 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 34.54 5.00
4 Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 39.79 4.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 30.17 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 31.09 9.00
3 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 32.46 7.00
4 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 33.06 6.00
5 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 35.75 2.00
6 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 36.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 33.91 5.00
2 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 34.48 3.00
3 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 36.06 1.00
4 Nela JurčováNela Jurčová 00 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 39.39
Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 32.44 8.00
2 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 34.25 4.00
3 Lucie NeumanováLucie Neumanová 00 AC ProstějovAC Prostějov 36.20
4 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 37.21
Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Nastoupil, Vychodil, Látal, Konečný "A" Nastoupil, Vychodil, Látal, Konečný AK OlomoucAK Olomouc 28.53 11.00
2 "A" Majerčák, Němeček, Prášil, Smělík "A" Majerčák, Němeček, Prášil, Smělík AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.71 9.00
3 Tym, Vavruška, Hujber, Karkoška Tym, Vavruška, Hujber, Karkoška TJ ŠumperkTJ Šumperk 32.25 7.00
4 "A" Kalčík, Rolenc, Havlíček, Pospíchal "A" Kalčík, Rolenc, Havlíček, Pospíchal AC ProstějovAC Prostějov 32.49 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Hájek, Maršálek, Zlatník, Jánoš "B" Hájek, Maršálek, Zlatník, Jánoš AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.78 8.00
2 "C" Dziacký, Pecha, Andrýsek, Krpál "C" Dziacký, Pecha, Andrýsek, Krpál AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 33.11 5.00
3 "B" Albrecht, Růžička, Kosek, Kosek "B" Albrecht, Růžička, Kosek, Kosek AC ProstějovAC Prostějov 35.83 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trundová H., Trundová M., Langerová, Prachařová Trundová H., Trundová M., Langerová, Prachařová TJ ŠumperkTJ Šumperk 31.93 11.00
2 "A" Hromadníková, Hanáková, Fráňová, Koppová "A" Hromadníková, Hanáková, Fráňová, Koppová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 32.05 9.00
3 Dvorská, Kolomazníková, Čejnová, Dobiášová Dvorská, Kolomazníková, Čejnová, Dobiášová SK PřerovSK Přerov 32.94 8.00
4 "A" Dluhá, Kouřilová, Mynářová, Windsorová "A" Dluhá, Kouřilová, Mynářová, Windsorová AK OlomoucAK Olomouc 34.05 6.00
5 Janulíková,Vránová,Hanková,Rapenseinferová Janulíková,Vránová,Hanková,Rapenseinferová AK ŠternberkAK Šternberk 34.50 5.00
6 "A" Smítalová E., Kuželová, Neumanová, Grmelová "A" Smítalová E., Kuželová, Neumanová, Grmelová AC ProstějovAC Prostějov 34.86 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Kašpárková, Karasová, Matějková, Absatzová "B" Kašpárková, Karasová, Matějková, Absatzová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 33.37 7.00
2 "B" Maťová, Minxová, Doleželová, Smítalová K. "B" Maťová, Minxová, Doleželová, Smítalová K. AC ProstějovAC Prostějov 34.66 4.00
3 Benešová, Birnbaumová,Zdražilová,Důjková Benešová, Birnbaumová,Zdražilová,Důjková SK HraniceSK Hranice 34.98 2.00
4 Kýblová, Polášková, Šilcová, Totková Kýblová, Polášková, Šilcová, Totková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.13 1.00
5 "B" Capková, Vencová, Suchá, Krčková "B" Capková, Vencová, Suchá, Krčková AK OlomoucAK Olomouc 35.56
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.481.531.581.631.661.691.731.761.80 Body
1 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.76 --OOXOXOXOXOXXX 11.00
2 Filip SloukaFilip Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.73 --OOOOOXXX 9.00
3 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.69 --OOOXOXXX 8.00
4 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.66 --XXOXXOOXXX 7.00
5 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 1.58 OXOOXXX 6.00
6 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.58 -OXOXXX 5.00
7 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 1.53 OOXXX 4.00
8 Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.53 OXOX-- 3.00
9 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.48 OXXX 2.00
10= Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.48 XOXXX 0.33
10= Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.48 XOXXX 0.33
10= František MužnýFrantišek Mužný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.48 XOXXX 0.33
13 Jiří DziackýJiří Dziacký
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 NM XXX
14 Matěj PrášilMatěj Prášil
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 NM XXX
15 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
00 NM XX-
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.441.471.501.531.56 Body
1 Beáta BaženovováBeáta Baženovová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 1.53 OOOOOOXOXXX 11.00
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 1.50 OOXOXOXOOXXX 9.00
3 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.50 OOXXOXOOXOXXX 8.00
4 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 1.47 OOOOOXXX 7.00
5 Karolína KlímováKarolína Klímová
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.41 OXXOXOXXX 6.00
6 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.36 OOXXX 5.00
7= Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
00 1.36 OXOXXX 3.50
7= Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 1.36 OXOXXX 3.50
9 Ivana PelcováIvana Pelcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
99 1.31 OXX- 2.00
10= Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.31 XOX-- 0.33
10= Ilona HorákováIlona Horáková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
99 1.31 XOXXX 0.33
10= Nikola VišenkováNikola Višenková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 1.31 XOXXX 0.33
13 Markéta BalážováMarkéta Balážová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 XXX
14 Valerie SucháValerie Suchá
AK OlomoucAK Olomouc
00 XXX
15 Nela JurčováNela Jurčová
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
00 XXX
16 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 ---
17 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 XXX
18 Vendula RutterováVendula Rutterová
AK OlomoucAK Olomouc
99 XXX
Eliška GrmelováEliška Grmelová
AC ProstějovAC Prostějov
99 NM
Michaela HavlíčkováMichaela Havlíčková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 NM
Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
00 NM
Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 NM
Celkem 22 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.80
MB Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.402.50 Body
1 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.40 OOOOOOXXX 11.00
2 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.40 OXOOXOOXOXXX 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.402.50 Body
1 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 2.40 OXOOOOOXXX 11.00
2 Monika MatějkováMonika Matějková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.40 -OO-OXOXXX 9.00
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.40 --OOXOXXOXXX 8.00
4 Jolana SimonováJolana Simonová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 2.30 OOXXOOOXXX 7.00
5 Markéta SláčikováMarkéta Sláčiková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
02 XXX
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 6.22 5.105.376.226.22X 11.00
2 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.14 XXX06.14 9.00
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 5.91 5.775.685.645.775.91 8.00
4 Filip SloukaFilip Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.88 4.925.795.885.885.73 7.00
5 Filip HavlíčekFilip Havlíček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 5.50 5.50X5.305.505.47 6.00
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.43 5.145.255.315.315.43 5.00
7 David HájekDavid Hájek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 5.26 5.265.204.975.265.13 4.00
8 Jan NavrátilJan Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.07 XX5.075.074.97 3.00
9 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.98 4.984.74X4.98X 2.00
10 Marek AndrýsekMarek Andrýsek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 4.81 4.81X4.584.814.56 1.00
11 Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.78 4.784.37X4.78X
12 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.71 4.71X3.574.71X
13 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 4.64 4.44X4.644.64X
14 Jan SmělíkJan Smělík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 4.46 4.46XX4.46X
15 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.42 4.383.694.354.384.42
16 Tomáš MachůTomáš Machů
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.41 X4.41X4.41X
17 Tomáš ZábranskýTomáš Zábranský
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 4.29 4.044.29X4.29X
18 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.26 4.083.973.764.084.26
19 Zdeněk StránskýZdeněk Stránský
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.20 4.20X4.034.203.66
20 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.12 4.12XX4.12X
21 Alexandr VeselýAlexandr Veselý
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.03 4.033.663.974.03X
22 Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.87 3.873.813.463.873.69
23 Patrik SvobodaPatrik Svoboda
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 3.79 3.79XX3.79X
24 Marek VančuraMarek Vančura
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.67 3.673.303.123.673.56
25 Jan KarkoškaJan Karkoška
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.62 X3.083.623.62X
26 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.20 3.20XX3.20X
Bronislav KrpálBronislav Krpál
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 0 0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 5.40 +1.5 m/s 5.405.355.165.403.89 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.29 +0.4 m/s X5.29X5.294.87 9.00
3 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.91 +3.5 m/s X4.114.914.914.36 8.00
4 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK PřerovSK Přerov
99 4.81 +0.9 m/s 4.534.81X4.814.72 7.00
5 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.70 +2.4 m/s 4.704.094.554.70X 6.00
6 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.57 +0.9 m/s 4.574.384.254.574.53 5.00
7 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.38 +1.3 m/s X2.51X2.514.38 4.00
8 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.35 +1.9 m/s 4.354.033.964.354.35 3.00
9 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.34 +1.6 m/s 4.343.743.954.344.10 2.00
10 Markéta BalážováMarkéta Balážová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.33 +0.7 m/s 3.924.334.134.334.17 1.00
11 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.32 +1.2 m/s 4.324.263.844.324.31
12 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.28 +2.5 m/s 4.124.204.284.28X
13 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.26 +0.9 m/s 4.144.144.264.263.97
14 Eva SmítalováEva Smítalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.17 +0.4 m/s 4.173.82X4.173.76
16 Klára MinxováKlára Minxová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.17 +1.3 m/s X3.664.174.173.70
16 Lenka HankováLenka Hanková
AK ŠternberkAK Šternberk
99 4.10 +0.5 m/s 4.01+1.03.52+1.23.66+1.84.014.10+0.5
18 Nikola VišenkováNikola Višenková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.10 +1.4 m/s 3.904.103.984.103.84
18 Jana KadlíkováJana Kadlíková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
00 4.01 +0.0 m/s 4.013.913.84.013.92
19 Eva KadlecováEva Kadlecová
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.97 +0.0 m/s 3.97-3.63+0.83.68+1.13.97X
20 Valerie SucháValerie Suchá
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.92 +0.9 m/s 3.743.813.553.813.92
21 Nikol MaťováNikol Maťová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.90 +1.8 m/s 3.743.90X3.90X
23 Kamila SmítalováKamila Smítalová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.90 +0.8 m/s XXX03.90
23 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
00 3.73 +1.3 m/s XX3.733.733.09
24 Jolana SimonováJolana Simonová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.55 +0.4 m/s 3.413.113.493.493.55
25 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.43 +1.9 m/s 3.163.413.433.433.17
27 Johana DavidováJohana Davidová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.43 +1.1 m/s X3.43+1.13.04+0.93.432.96+0.5
27 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
99 3.33 +0.9 m/s 3.03+1.03.33+0.93.19+0.83.33X
28 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
02 3.32 +0.0 m/s 3.322.883.053.322.58
MB Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.55 +1.1 m/s
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 0 0
Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
99 0 0
Anna PalinkováAnna Palinková
AK OlomoucAK Olomouc
00 0 XXX0X
Alena KrčkováAlena Krčková
AK OlomoucAK Olomouc
99 0 XXX0X
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 10.66 11.00
2 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 10.16 9.00
3 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 08.94 8.00
4 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 08.81 7.00
5 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 08.55 6.00
6 Ivana PelcováIvana Pelcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
99 08.46 5.00
7 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 08.28 4.00
8 Nikola KadlecováNikola Kadlecová
AK OlomoucAK Olomouc
99 08.12 3.00
9 Hana MoťkováHana Moťková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 08.06 2.00
10 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
99 08.04 1.00
11 Zita HubáčkováZita Hubáčková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
00 08.01
12 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 07.60
13 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 07.59
14 Hana HeřmanskáHana Heřmanská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 07.43
15 Kateřina VránováKateřina Vránová
AC ProstějovAC Prostějov
99 07.32
16 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 07.02
17 Gabriela ZavřelováGabriela Zavřelová
AK OlomoucAK Olomouc
00 06.74
Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
00 06.74
19 Eliška GrmelováEliška Grmelová
AC ProstějovAC Prostějov
99 06.73
20 Terezie KoukalováTerezie Koukalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 06.71
21 Lucie ČižkováLucie Čižková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 06.46
22 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 06.28
23 Petra ParobkováPetra Parobková
AC ProstějovAC Prostějov
00 06.19
24 Michaela HopfnerováMichaela Hopfnerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 06.05
25 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 DNP
26 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová
AC ProstějovAC Prostějov
99 DNP
27 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 DNP
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 13.60 X13.6012.6413.6013.10 11.00
2 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 12.07 12.07XX12.07X 9.00
3 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 11.70 11.4611.7010.8411.7011.30 8.00
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 10.83 X10.7010.8310.83- 7.00
5 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
99 10.79 10.7910.3610.4610.7910.37 6.00
6 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
00 10.56 09.6410.5609.9010.5610.31 5.00
7 Daniel RolencDaniel Rolenc
AC ProstějovAC Prostějov
99 10.09 10.0908.1109.3110.0909.53 4.00
8 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
00 09.63 09.6308.9009.5709.63X 3.00
9 Denis OvečkaDenis Ovečka
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 09.46 09.3609.46X09.46- 2.00
10 Tomáš ZábranskýTomáš Zábranský
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 09.25 09.2508.3008.6509.25- 1.00
11 Martin KrátkýMartin Krátký
AC ProstějovAC Prostějov
99 08.96 07.9008.5608.1308.5608.96
12 Jakub VoldánJakub Voldán
AK OlomoucAK Olomouc
00 08.96 08.1308.9607.4908.9607.56
13 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 08.75 08.7508.7308.4208.75-
14 Jakub KasalaJakub Kasala
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 08.13 07.8107.81X07.8108.13
15 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK PřerovSK Přerov
00 07.27 07.2707.10X07.2706.84
16 Michal VavříkMichal Vavřík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 06.80 06.0806.0905.9906.0906.80
Evžen OczadlyEvžen Oczadly
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 0 0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
90 08.60
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 28.07 OOX0O 11.00
2 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 25.31 XOO0O 9.00
3 Hana MoťkováHana Moťková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 23.87 OOO0O 8.00
4 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 22.32 OOO0O 7.00
5 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
99 22.16 XXO0O 6.00
6 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 21.39 OXX0X 5.00
7 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 18.22 XOO0O 4.00
8 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 17.53 OOO0O 3.00
9 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 16.87 XOO0X 2.00
10 Lucie ČižkováLucie Čižková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 16.44 XXO0O 1.00
11 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 16.16 XOO0X
12 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 15.53 XOO0-
13 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 15.01 XOX0X
MB Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 20.76
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 40.52 11.00
2 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 36.94 9.00
3 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 33.96 8.00
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 30.40 7.00
5 Jakub KasalaJakub Kasala
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 28.65 6.00
6 Evžen OczadlyEvžen Oczadly
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 26.08 5.00
7 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 23.95 4.00
8 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
99 23.51 3.00
9 Patrik PechaPatrik Pecha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 22.12 2.00
10 Martin KrátkýMartin Krátký
AC ProstějovAC Prostějov
99 20.87 1.00
11 Vratislav BestaVratislav Besta
SK HraniceSK Hranice
00 19.34
12 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
00 19.04
13 Filip ZetekFilip Zetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 16.99
14 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
00 15.43
Marek VančuraMarek Vančura
AC ProstějovAC Prostějov
00 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 39.41
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 24.19
MB Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 27.89
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 41.59 XXO0O 11.00
2 Hana MoťkováHana Moťková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 21.71 XOO0X 9.00
3 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 18.78 OOX0X 8.00
4 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 18.61 OOO0O 7.00
5 Lucie ČižkováLucie Čižková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 16.12 OXX0O 6.00
6 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 14.04 OXX0O 5.00
7 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 06.90 OXO0O 4.00
MB Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 40.28
MB Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 39.66
Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 39.85 OXO0O 11.00
2 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 34.31 OOX0X 9.00
3 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 32.68 OXO0X 8.00
4 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 20.76 XXO0O 7.00
5 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
00 18.48 XOO0O 6.00
6 Filip ZetekFilip Zetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 17.02 XOO0O 5.00
7 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
00 XXX0-
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 34.00
MB Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 28.29 OOO0O 11.00
2 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 28.24 OO-0- 9.00
3 Tereza HanušováTereza Hanušová
AC ProstějovAC Prostějov
99 27.97 OOO0O 8.00
4 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 25.77 OOO0O 7.00
5 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 24.03 O--0- 6.00
6 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 23.21 OO-0O 5.00
7 Tereza DobiášováTereza Dobiášová
SK PřerovSK Přerov
99 22.76 OOO0O 4.00
8 Zita HubáčkováZita Hubáčková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
00 22.09 OOO0O 3.00
9 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 20.93 -OO0O 2.00
10 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 20.28 OOO0O 1.00
11 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 19.19 OOO0O
12 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 18.78 OOO0O
13 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 17.64 OOO0O
14 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 17.00 OOO0-
15 Aneta ŠilcováAneta Šilcová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 16.38 OOO0O
16 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 15.43 -OO0-
17 Miriam VančurováMiriam Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 14.52 -XO0X
18 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 12.91 OX-0-
19 Klára DokládalováKlára Dokládalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 11.79 OOO0O
MB Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 19.02
Michaela HopfnerováMichaela Hopfnerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 DNP
Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 DNP
Markéta SláčikováMarkéta Sláčiková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
02 DNP
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Evžen OczadlyEvžen Oczadly
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 43.88 OOO0O 11.00
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 34.99 XOO0X 9.00
3 Patrik PechaPatrik Pecha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 33.47 OOO0O 8.00
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 30.32 OOO0O 7.00
5 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
00 29.17 OOO0O 6.00
6 Jakub SmíralJakub Smíral
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 27.78 OOO0O 5.00
7 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 27.63 OOO0O 4.00
8 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
00 26.55 OOO0O 3.00
9 Filip ZetekFilip Zetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 25.06 XOO0O 2.00
10 Martin KrátkýMartin Krátký
AC ProstějovAC Prostějov
99 24.77 OOO0O 1.00
11 Alexandr KozlovskýAlexandr Kozlovský
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 24.65 OOO0O
12 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
99 24.05 OOO0O
13 Jakub KasalaJakub Kasala
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 23.65 OOO0O
14 Jakub KostkaJakub Kostka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 17.82 XOO0O
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
90 27.35
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 234.66
2 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 167.00
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 094.00
4 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 088.50
5 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 067.83
6 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 060.00
7 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 050.00
8 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 015.00
9 TJVME TJVME TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 005.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 600 m, 2000 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 184.00
2 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 165.33
3 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 111.00
4 SKMVM SKMVM SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 074.33
5 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 071.50
6 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 071.00
7 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 050.00
8 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 023.50
9 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 014.00
10 TJVME TJVME TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 007.00
11 AKZLB AKZLB AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 005.33
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 600 m, 2000 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 11 závodníků