výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Hranice (29. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HánaŠimon Hána 990417 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.44 9.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 07.63 8.00
3 Filip KociánFilip Kocián 000518 AC ProstějovAC Prostějov 08.01 4.50
Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 990108 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jaroslav HránekJaroslav Hránek 990520 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jakub FtačníkJakub Ftačník 990107 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmečekJan Němeček 990803 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.43 11.00
2 Jan SmělíkJan Smělík 990410 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.98 6.50
3 Dominik ManišDominik Maniš 991115 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.01 4.50
4 David HájekDavid Hájek 000818 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.02 3.00
5 Jan NavrátilJan Navrátil 990103 AK OlomoucAK Olomouc 08.21
6 Daniel RolencDaniel Rolenc 990912 AC ProstějovAC Prostějov 08.48
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MaršálekAdam Maršálek 990123 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.98 6.50
2 Jiří DziackýJiří Dziacký 000811 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.65
3 Petr HujberPetr Hujber 000507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.84
4 Jan KarkoškaJan Karkoška 000627 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.19
5 Zdeněk StránskýZdeněk Stránský 001116 AK OlomoucAK Olomouc 09.20
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 990806 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.17 2.00
2 David BorýsekDavid Borýsek 000128 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.55
3 Jakub KostkaJakub Kostka 001223 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.84
4 Jan FialaJan Fiala 000216 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.11
Patrik SvobodaPatrik Svoboda 990620 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 167.2
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.05 2.00
2 Petr HavierPetr Havier 990920 AC ProstějovAC Prostějov 08.23
3 Marek AndrýsekMarek Andrýsek 990123 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.34
4 Jakub SmíralJakub Smíral 990824 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.53
5 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 011010 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.96
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.21 11.00
2 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.22 9.00
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 SK PřerovSK Přerov 08.47 5.50
4 Denisa PrachařováDenisa Prachařová 995713 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.52 3.00
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 996027 AK OlomoucAK Olomouc 08.57 1.00
6 Eva SmítalováEva Smítalová 006214 AC ProstějovAC Prostějov 08.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.27 8.00
2 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 005405 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.32 7.00
3 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 995910 SK PřerovSK Přerov 08.47 5.50
4 Monika MatějkováMonika Matějková 006018 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.51 4.00
5 Lucie VeseláLucie Veselá 996220 AC ProstějovAC Prostějov 08.74
MB Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 005208 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.54
2 Vendula HanákováVendula Hanáková 005515 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.55 2.00
3 Hana TotkováHana Totková 995617 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.71
4 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 006010 AK OlomoucAK Olomouc 08.71
5 Vendula MynářováVendula Mynářová 005502 AK OlomoucAK Olomouc 08.74
Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová 005307 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FráňováPetra Fráňová 005116 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.71
2 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 006113 AK OlomoucAK Olomouc 08.73
3 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 005413 AC ProstějovAC Prostějov 08.77
4 Ivana PelcováIvana Pelcová 995801 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.00
5 Karolína KarasováKarolína Karasová 006011 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.04
MB Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 016007 AK OlomoucAK Olomouc 08.45
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 005222 SK PřerovSK Přerov 08.97
2 Alena KrčkováAlena Krčková 995225 AK OlomoucAK Olomouc 08.99
3 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 996009 AK OlomoucAK Olomouc 09.00
4 Klára MinxováKlára Minxová 005914 AC ProstějovAC Prostějov 09.32
5 Miriam VančurováMiriam Vančurová 006212 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.48
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 29.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠilcováAneta Šilcová 995919 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.28
2 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 995825 SK PřerovSK Přerov 09.42
3 Eva KadlecováEva Kadlecová 995708 AK OlomoucAK Olomouc 09.48
4 Pavlína BártkováPavlína Bártková 005711 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.61
5 Veronika SrostlíkováVeronika Srostlíková 005918 AC ProstějovAC Prostějov 09.93
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KoppováVeronika Koppová 005626 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.68
2 Iveta KovařčíkováIveta Kovařčíková 996031 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.21
3 Radka DoleželováRadka Doleželová 006209 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 09.93
MB Nikola BíláNikola Bílá 995720 AC ProstějovAC Prostějov 09.36
MB Klára DokládalováKlára Dokládalová 005929 AC ProstějovAC Prostějov 10.19
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 995402 SK HraniceSK Hranice 08.65
2 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 995916 AC ProstějovAC Prostějov 09.13
3 Veronika KremlováVeronika Kremlová 995528 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.20
4 Sára MaderováSára Maderová 005602 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.82
5 Johana DavidováJohana Davidová 000000 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.19
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 17.82 11.00
2 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 18.69 8.00
3 Dominik ManišDominik Maniš 991115 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.14 6.00
4 Jan TymJan Tym 990608 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.53 3.00
5 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 20.15 2.00
Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 990108 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 001126 AC ProstějovAC Prostějov 21.08
2 Pavel KosekPavel Kosek 991014 AC ProstějovAC Prostějov 21.50
3 David BorýsekDavid Borýsek 000128 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.27
4 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht 000626 AC ProstějovAC Prostějov 24.04
5 Jan FialaJan Fiala 000216 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.05
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.12 7.00
2 Adam MaršálekAdam Maršálek 990123 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.24 5.00
3 Tomáš MachůTomáš Machů 001109 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.15
4 Petr HujberPetr Hujber 000507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21.31
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 SK HraniceSK Hranice 21.32
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmečekJan Němeček 990803 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.37 9.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.49 4.00
3 Jakub StoklásekJakub Stoklásek 991107 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.68 1.00
4 Patrik SvobodaPatrik Svoboda 990620 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.26
5 Alexandr VeselýAlexandr Veselý 011010 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.05
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.01 11.00
2 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 20.16 9.00
3 Vendula HanákováVendula Hanáková 005515 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.88 8.00
4 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 006113 AK OlomoucAK Olomouc 21.43 4.00
MB Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.16
Kateřina NovotnáKateřina Novotná 996027 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.13 7.00
2 - Smith Olivia Dluhá- Smith Olivia Dluhá 006010 AK OlomoucAK Olomouc 21.38 5.00
3 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 21.75 2.00
4 Karolína KarasováKarolína Karasová 006011 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.82 1.00
5 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 006202 SK HraniceSK Hranice 22.13
6 Vendula FrůňkováVendula Frůňková 006119 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.24
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana TotkováHana Totková 995617 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.63 3.00
2 Tereza AbsatzováTereza Absatzová 005408 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.22
3 Ilona HorákováIlona Horáková 996201 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 23.37
4 Natálie TomkováNatálie Tomková 015711 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.38
5 Kristýna MotáňováKristýna Motáňová 005805 AK ŠternberkAK Šternberk 24.70
Eva KadlecováEva Kadlecová 995708 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona BrixováSimona Brixová 005801 AK ŠternberkAK Šternberk 22.80
2 Aneta CapkováAneta Capková 996224 AK OlomoucAK Olomouc 22.88
3 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 995916 AC ProstějovAC Prostějov 22.92
4 Nikol VencováNikol Vencová 005621 AK OlomoucAK Olomouc 23.34
5 Radka DoleželováRadka Doleželová 006209 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 25.10
6 Eva RichterováEva Richterová 996202 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 25.42
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 995402 SK HraniceSK Hranice 21.16 6.00
2 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 996009 AK OlomoucAK Olomouc 21.95
3 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková 995523 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 22.53
4 Nela KozákováNela Kozáková 016109 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 23.63
5 Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 995124 AC ProstějovAC Prostějov 24.31
MB Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 016007 AK OlomoucAK Olomouc 21.30
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 990412 AC ProstějovAC Prostějov 43.01 8.00
2 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 000519 AK ŠternberkAK Šternberk 44.92 6.00
3 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 990511 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 45.58 5.00
4 Pavel KosekPavel Kosek 991014 AC ProstějovAC Prostějov 45.86 3.00
5 Antonín KoryťákAntonín Koryťák 001113 AK ŠternberkAK Šternberk 51.97
Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 990328 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ManišDominik Maniš 991115 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 40.32 11.00
2 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník 990316 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 42.92 9.00
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 43.12 7.00
4 Tomáš MachůTomáš Machů 001109 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.70 4.00
5 Jakub StoklásekJakub Stoklásek 991107 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.27 2.00
6 Jakub SmíralJakub Smíral 990824 TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.93 1.00
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.54 11.00
2 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.95 9.00
3 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 44.41 8.00
4 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 46.97 5.00
5 Aneta KuželováAneta Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov 47.39 4.00
6 Eva LančováEva Lančová 995301 AK ŠternberkAK Šternberk 48.00 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 44.49 7.00
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 44.84 6.00
3 Lenka HankováLenka Hanková 995711 AK ŠternberkAK Šternberk 47.79 3.00
4 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 995901 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 47.91 2.00
5 Vendula FrůňkováVendula Frůňková 006119 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 48.96
6 Iveta KovařčíkováIveta Kovařčíková 996031 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 50.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 48.67
2 Simona BrixováSimona Brixová 005801 AK ŠternberkAK Šternberk 52.27
3 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 995825 SK PřerovSK Přerov 53.15
4 Kristýna MotáňováKristýna Motáňová 005805 AK ŠternberkAK Šternberk 55.54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KadlíkováJana Kadlíková 005706 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 49.50
2 Veronika KremlováVeronika Kremlová 995528 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 50.60
3 Aneta CapkováAneta Capková 996224 AK OlomoucAK Olomouc 51.07
4 Alena KolajováAlena Kolajová 995412 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 51.95
Celkem 4 závodníků

600 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:35.43 11.00
2 Lukáš OndrůšekLukáš Ondrůšek 990328 AK OlomoucAK Olomouc 1:39.14 9.00
3 Jakub StoklásekJakub Stoklásek 991107 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:39.60 8.00
4 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 AK OlomoucAK Olomouc 1:42.51 7.00
5 Jan TymJan Tym 990608 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:43.28 6.00
6 Bronislav KrpálBronislav Krpál 990309 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:49.11 5.00
7 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 000518 SK PřerovSK Přerov 1:50.29 4.00
8 Antonín KoryťákAntonín Koryťák 001113 AK ŠternberkAK Šternberk 1:52.66 3.00
9 Jan KosekJan Kosek 991014 AC ProstějovAC Prostějov 1:55.94 2.00
10 Jan SmolaJan Smola 001101 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:57.28 1.00
11 Petr VojtekPetr Vojtek 000426 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:01.96
Celkem 11 závodníků

600 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:44.88 11.00
2 Eva LančováEva Lančová 995301 AK ŠternberkAK Šternberk 1:49.26 9.00
3 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 1:54.95 8.00
4 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 1:56.26 7.00
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 2:01.68 6.00
6 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 005812 SK PřerovSK Přerov 2:05.28 5.00
7 Simona BrixováSimona Brixová 005801 AK ŠternberkAK Šternberk 2:12.91 4.00
8 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 025201 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:19.14 3.00
9 Sára MaderováSára Maderová 005602 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:23.50 2.00
10 Pavlína BártkováPavlína Bártková 005711 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:32.22 1.00
Sára NavrátilováSára Navrátilová 995322 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Berenika IndruchováBerenika Indruchová 005321 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 12 závodníků

2000 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 AK OlomoucAK Olomouc 6:40.19 11.00
2 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 AK OlomoucAK Olomouc 6:41.70 9.00
3 Aleš OmelkaAleš Omelka 991116 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6:42.08 8.00
4 Vít HořččičkaVít Hořččička 001218 SK PřerovSK Přerov 6:52.32 7.00
5 Dominik HorňákDominik Horňák 000108 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7:02.62 6.00
6 Alexandr KozlovskýAlexandr Kozlovský 000702 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7:02.67 5.00
7 Michal VavříkMichal Vavřík 000211 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7:45.26 4.00
8 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 000205 AC ProstějovAC Prostějov 8:20.84 3.00
9 Viktor JanečkaViktor Janečka 991217 AC ProstějovAC Prostějov 9:18.08 2.00
MB Dominik BušinaDominik Bušina 980929 AC ProstějovAC Prostějov 7:15.64
Petr VojtekPetr Vojtek 000426 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 11 závodníků

2000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Michaela SolanskáMichaela Solanská 965803 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7:15.95
Celkem 1 závodníků

2000 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK ŠternberkAK Šternberk 7:32.25 11.00
2 Kateřina KýblováKateřina Kýblová 990821 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8:43.16 9.00
Kateřina PoláškováKateřina Polášková 000809 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 990528 AK OlomoucAK Olomouc 13.82 11.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 15.04 9.00
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 15.54 8.00
4 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 990520 AK OlomoucAK Olomouc 15.57 7.00
5 František MužnýFrantišek Mužný 991220 AK OlomoucAK Olomouc 15.80 6.00
Jakub FtačníkJakub Ftačník 990107 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OdstrčilMartin Odstrčil 990219 AK OlomoucAK Olomouc 16.41 5.00
2 Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 990806 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.94 4.00
3 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 17.72 3.00
4 Matěj PrášilMatěj Prášil 990705 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.97 2.00
5 Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek 000929 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.10 1.00
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 SK HraniceSK Hranice DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 15.26 11.00
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 995120 AK OlomoucAK Olomouc 15.92 9.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 16.25 8.00
4 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 16.30 7.00
5 Marie HeimováMarie Heimová 995320 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.73 6.00
6 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 995519 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KlímováKarolína Klímová 995205 AC ProstějovAC Prostějov 17.10 4.00
2 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 005921 AC ProstějovAC Prostějov 17.77 3.00
3 Lucie NeumanováLucie Neumanová 005619 AC ProstějovAC Prostějov 18.23 1.00
4 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 006020 AK ŠternberkAK Šternberk 18.41
5 Nikola VišenkováNikola Višenková 005112 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18.97
6 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 006202 SK HraniceSK Hranice 19.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VeseláLucie Veselá 996220 AC ProstějovAC Prostějov 17.80 2.00
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov 18.77
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 20.78
4 Monika DvořákováMonika Dvořáková 006222 AC ProstějovAC Prostějov 22.81
Kateřina OtrubováKateřina Otrubová 995124 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František MužnýFrantišek Mužný 991220 AK OlomoucAK Olomouc 30.49 11.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 31.04 9.00
3 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 000406 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 31.52 7.00
Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 990806 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 31.34 8.00
2 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 32.88 6.00
3 Ondřej KadlaOndřej Kadla 000228 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 34.54 5.00
4 Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek 000929 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 39.79 4.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 996103 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 30.17 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 31.09 9.00
3 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 995120 AK OlomoucAK Olomouc 32.46 7.00
4 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 995519 TJ ŠumperkTJ Šumperk 33.06 6.00
5 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 005921 AC ProstějovAC Prostějov 35.75 2.00
6 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 005222 SK PřerovSK Přerov 36.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 33.91 5.00
2 Karolína KlímováKarolína Klímová 995205 AC ProstějovAC Prostějov 34.48 3.00
3 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 006020 AK ŠternberkAK Šternberk 36.06 1.00
4 Nela JurčováNela Jurčová 005325 AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B" 39.39
Eva LančováEva Lančová 995301 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 32.44 8.00
2 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 SK PřerovSK Přerov 34.25 4.00
3 Lucie NeumanováLucie Neumanová 005619 AC ProstějovAC Prostějov 36.20
4 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK ŠternberkAK Šternberk 37.21
Aneta KuželováAneta Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Nastoupil, Vychodil, Látal, Konečný "A" Nastoupil, Vychodil, Látal, Konečný AK OlomoucAK Olomouc 28.53 11.00
2 "A" Majerčák, Němeček, Prášil, Smělík "A" Majerčák, Němeček, Prášil, Smělík AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.71 9.00
3 Tym, Vavruška, Hujber, Karkoška Tym, Vavruška, Hujber, Karkoška TJ ŠumperkTJ Šumperk 32.25 7.00
4 "A" Kalčík, Rolenc, Havlíček, Pospíchal "A" Kalčík, Rolenc, Havlíček, Pospíchal AC ProstějovAC Prostějov 32.49 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Hájek, Maršálek, Zlatník, Jánoš "B" Hájek, Maršálek, Zlatník, Jánoš AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.78 8.00
2 "C" Dziacký, Pecha, Andrýsek, Krpál "C" Dziacký, Pecha, Andrýsek, Krpál AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 33.11 5.00
3 "B" Albrecht, Růžička, Kosek, Kosek "B" Albrecht, Růžička, Kosek, Kosek AC ProstějovAC Prostějov 35.83 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trundová H., Trundová M., Langerová, Prachařová Trundová H., Trundová M., Langerová, Prachařová TJ ŠumperkTJ Šumperk 31.93 11.00
2 "A" Hromadníková, Hanáková, Fráňová, Koppová "A" Hromadníková, Hanáková, Fráňová, Koppová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 32.05 9.00
3 Dvorská, Kolomazníková, Čejnová, Dobiášová Dvorská, Kolomazníková, Čejnová, Dobiášová SK PřerovSK Přerov 32.94 8.00
4 "A" Dluhá, Kouřilová, Mynářová, Windsorová "A" Dluhá, Kouřilová, Mynářová, Windsorová AK OlomoucAK Olomouc 34.05 6.00
5 Janulíková,Vránová,Hanková,Rapenseinferová Janulíková,Vránová,Hanková,Rapenseinferová AK ŠternberkAK Šternberk 34.50 5.00
6 "A" Smítalová E., Kuželová, Neumanová, Grmelová "A" Smítalová E., Kuželová, Neumanová, Grmelová AC ProstějovAC Prostějov 34.86 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Kašpárková, Karasová, Matějková, Absatzová "B" Kašpárková, Karasová, Matějková, Absatzová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 33.37 7.00
2 "B" Maťová, Minxová, Doleželová, Smítalová K. "B" Maťová, Minxová, Doleželová, Smítalová K. AC ProstějovAC Prostějov 34.66 4.00
3 Benešová, Birnbaumová,Zdražilová,Důjková Benešová, Birnbaumová,Zdražilová,Důjková SK HraniceSK Hranice 34.98 2.00
4 Kýblová, Polášková, Šilcová, Totková Kýblová, Polášková, Šilcová, Totková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.13 1.00
5 "B" Capková, Vencová, Suchá, Krčková "B" Capková, Vencová, Suchá, Krčková AK OlomoucAK Olomouc 35.56
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.481.531.581.631.661.691.731.761.80 Body
1 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
991031 1.76 --OOXOXOXOXOXXX 11.00
2 Filip SloukaFilip Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
990505 1.73 --OOOOOXXX 9.00
3 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
990530 1.69 --OOOXOXXX 8.00
4 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000117 1.66 --XXOXXOOXXX 7.00
5 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990511 1.58 OXOOXXX 6.00
6 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
990219 1.58 -OXOXXX 5.00
7 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990412 1.53 OOXXX 4.00
8 Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
990920 1.53 OXOX-- 3.00
9 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990316 1.48 OXXX 2.00
10= Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC ProstějovAC Prostějov
990121 1.48 XOXXX 0.33
10= Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
000703 1.48 XOXXX 0.33
10= František MužnýFrantišek Mužný
AK OlomoucAK Olomouc
991220 1.48 XOXXX 0.33
13 Jiří DziackýJiří Dziacký
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000811 NM XXX
14 Matěj PrášilMatěj Prášil
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990705 NM XXX
15 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
000626 NM XX-
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.441.471.501.531.56 Body
1 Beáta BaženovováBeáta Baženovová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000101 1.53 OOOOOOXOXXX 11.00
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
005812 1.50 OOXOXOXOOXXX 9.00
3 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
005307 1.50 OOXXOXOOXOXXX 8.00
4 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995320 1.47 OOOOOXXX 7.00
5 Karolína KlímováKarolína Klímová
AC ProstějovAC Prostějov
995205 1.41 OXXOXOXXX 6.00
6 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
005413 1.36 OOXXX 5.00
7= Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
005724 1.36 OXOXXX 3.50
7= Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000809 1.36 OXOXXX 3.50
9 Ivana PelcováIvana Pelcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
995801 1.31 OXX- 2.00
10= Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
006228 1.31 XOX-- 0.33
10= Ilona HorákováIlona Horáková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
996201 1.31 XOXXX 0.33
10= Nikola VišenkováNikola Višenková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005112 1.31 XOXXX 0.33
13 Markéta BalážováMarkéta Balážová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
006223 XXX
14 Valerie SucháValerie Suchá
AK OlomoucAK Olomouc
005523 XXX
15 Nela JurčováNela Jurčová
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
005325 XXX
16 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 ---
17 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
006222 XXX
18 Vendula RutterováVendula Rutterová
AK OlomoucAK Olomouc
996220 XXX
Eliška GrmelováEliška Grmelová
AC ProstějovAC Prostějov
995216 NM
Michaela HavlíčkováMichaela Havlíčková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000327 NM
Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
005621 NM
Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015309 NM
Celkem 22 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
980306 3.80
MB Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 3.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.402.50 Body
1 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000228 2.40 OOOOOOXXX 11.00
2 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000117 2.40 OXOOXOOXOXXX 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.402.50 Body
1 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995519 2.40 OXOOOOOXXX 11.00
2 Monika MatějkováMonika Matějková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
006018 2.40 -OO-OXOXXX 9.00
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005311 2.40 --OOXOXXOXXX 8.00
4 Jolana SimonováJolana Simonová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000000 2.30 OOXXOOOXXX 7.00
5 Markéta SláčikováMarkéta Sláčiková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
025214 XXX
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
990417 6.22 5.105.376.226.22X 11.00
2 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
990528 6.14 XXX06.14 9.00
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 5.91 5.775.685.645.775.91 8.00
4 Filip SloukaFilip Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
990505 5.88 4.925.795.885.885.73 7.00
5 Filip HavlíčekFilip Havlíček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990811 5.50 5.50X5.305.505.47 6.00
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
990530 5.43 5.145.255.315.315.43 5.00
7 David HájekDavid Hájek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000818 5.26 5.265.204.975.265.13 4.00
8 Jan NavrátilJan Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
990103 5.07 XX5.075.074.97 3.00
9 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000117 4.98 4.984.74X4.98X 2.00
10 Marek AndrýsekMarek Andrýsek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990123 4.81 4.81X4.584.814.56 1.00
11 Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
990920 4.78 4.784.37X4.78X
12 Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990412 4.71 4.71X3.574.71X
13 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000128 4.64 4.44X4.644.64X
14 Jan SmělíkJan Smělík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990410 4.46 4.46XX4.46X
15 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík
AC ProstějovAC Prostějov
990412 4.42 4.383.694.354.384.42
16 Tomáš MachůTomáš Machů
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
001109 4.41 X4.41X4.41X
17 Tomáš ZábranskýTomáš Zábranský
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000316 4.29 4.044.29X4.29X
18 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC ProstějovAC Prostějov
001126 4.26 4.083.973.764.084.26
19 Zdeněk StránskýZdeněk Stránský
AK OlomoucAK Olomouc
001116 4.20 4.20X4.034.203.66
20 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
000322 4.12 4.12XX4.12X
21 Alexandr VeselýAlexandr Veselý
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
011010 4.03 4.033.663.974.03X
22 Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal
AC ProstějovAC Prostějov
000720 3.87 3.873.813.463.873.69
23 Patrik SvobodaPatrik Svoboda
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990620 3.79 3.79XX3.79X
24 Marek VančuraMarek Vančura
AC ProstějovAC Prostějov
000207 3.67 3.673.303.123.673.56
25 Jan KarkoškaJan Karkoška
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000627 3.62 X3.083.623.62X
26 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
990108 3.20 3.20XX3.20X
Bronislav KrpálBronislav Krpál
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990309 0 0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
996103 5.40 +1.5 m/s 5.405.355.165.403.89 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 5.29 +0.4 m/s X5.29X5.294.87 9.00
3 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
995120 4.91 +3.5 m/s X4.114.914.914.36 8.00
4 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK PřerovSK Přerov
996129 4.81 +0.9 m/s 4.534.81X4.814.72 7.00
5 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995713 4.70 +2.4 m/s 4.704.094.554.70X 6.00
6 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
005307 4.57 +0.9 m/s 4.574.384.254.574.53 5.00
7 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 4.38 +1.3 m/s X2.51X2.514.38 4.00
8 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005405 4.35 +1.9 m/s 4.354.033.964.354.35 3.00
9 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
996027 4.34 +1.6 m/s 4.343.743.954.344.10 2.00
10 Markéta BalážováMarkéta Balážová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
006223 4.33 +0.7 m/s 3.924.334.134.334.17 1.00
11 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC ProstějovAC Prostějov
995409 4.32 +1.2 m/s 4.324.263.844.324.31
12 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
005502 4.28 +2.5 m/s 4.124.204.284.28X
13 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005408 4.26 +0.9 m/s 4.144.144.264.263.97
14 Eva SmítalováEva Smítalová
AC ProstějovAC Prostějov
006214 4.17 +0.4 m/s 4.173.82X4.173.76
16 Klára MinxováKlára Minxová
AC ProstějovAC Prostějov
005914 4.17 +1.3 m/s X3.664.174.173.70
16 Lenka HankováLenka Hanková
AK ŠternberkAK Šternberk
995711 4.10 +0.5 m/s 4.01+1.03.52+1.23.66+1.84.014.10+0.5
18 Nikola VišenkováNikola Višenková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005112 4.10 +1.4 m/s 3.904.103.984.103.84
18 Jana KadlíkováJana Kadlíková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
005706 4.01 +0.0 m/s 4.013.913.84.013.92
19 Eva KadlecováEva Kadlecová
AK OlomoucAK Olomouc
995708 3.97 +0.0 m/s 3.97-3.63+0.83.68+1.13.97X
20 Valerie SucháValerie Suchá
AK OlomoucAK Olomouc
005523 3.92 +0.9 m/s 3.743.813.553.813.92
21 Nikol MaťováNikol Maťová
AC ProstějovAC Prostějov
995519 3.90 +1.8 m/s 3.743.90X3.90X
23 Kamila SmítalováKamila Smítalová
AC ProstějovAC Prostějov
995114 3.90 +0.8 m/s XXX03.90
23 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
005704 3.73 +1.3 m/s XX3.733.733.09
24 Jolana SimonováJolana Simonová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000000 3.55 +0.4 m/s 3.413.113.493.493.55
25 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005525 3.43 +1.9 m/s 3.163.413.433.433.17
27 Johana DavidováJohana Davidová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000000 3.43 +1.1 m/s X3.43+1.13.04+0.93.432.96+0.5
27 Monika KadlčákováMonika Kadlčáková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
995523 3.33 +0.9 m/s 3.03+1.03.33+0.93.19+0.83.33X
28 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
025201 3.32 +0.0 m/s 3.322.883.053.322.58
MB Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
016007 4.55 +1.1 m/s
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
006228 0 0
Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
995901 0 0
Anna PalinkováAnna Palinková
AK OlomoucAK Olomouc
006004 0 XXX0X
Alena KrčkováAlena Krčková
AK OlomoucAK Olomouc
995225 0 XXX0X
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 10.66 11.00
2 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995301 10.16 9.00
3 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995916 08.94 8.00
4 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005321 08.81 7.00
5 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995320 08.55 6.00
6 Ivana PelcováIvana Pelcová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
995801 08.46 5.00
7 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995614 08.28 4.00
8 Nikola KadlecováNikola Kadlecová
AK OlomoucAK Olomouc
995425 08.12 3.00
9 Hana MoťkováHana Moťková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990208 08.06 2.00
10 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
995813 08.04 1.00
11 Zita HubáčkováZita Hubáčková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
005428 08.01
12 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
995424 07.60
13 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
005522 07.59
14 Hana HeřmanskáHana Heřmanská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
995930 07.43
15 Kateřina VránováKateřina Vránová
AC ProstějovAC Prostějov
995217 07.32
16 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
005528 07.02
17 Gabriela ZavřelováGabriela Zavřelová
AK OlomoucAK Olomouc
005817 06.74
Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
005704 06.74
19 Eliška GrmelováEliška Grmelová
AC ProstějovAC Prostějov
995216 06.73
20 Terezie KoukalováTerezie Koukalová
AC ProstějovAC Prostějov
005102 06.71
21 Lucie ČižkováLucie Čižková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000124 06.46
22 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005525 06.28
23 Petra ParobkováPetra Parobková
AC ProstějovAC Prostějov
005801 06.19
24 Michaela HopfnerováMichaela Hopfnerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000000 06.05
25 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005412 DNP
26 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová
AC ProstějovAC Prostějov
995916 DNP
27 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
995315 DNP
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 13.60 X13.6012.6413.6013.10 11.00
2 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 12.07 12.07XX12.07X 9.00
3 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 11.70 11.4611.7010.8411.7011.30 8.00
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000824 10.83 X10.7010.8310.83- 7.00
5 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
990201 10.79 10.7910.3610.4610.7910.37 6.00
6 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
000502 10.56 09.6410.5609.9010.5610.31 5.00
7 Daniel RolencDaniel Rolenc
AC ProstějovAC Prostějov
990912 10.09 10.0908.1109.3110.0909.53 4.00
8 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
000317 09.63 09.6308.9009.5709.63X 3.00
9 Denis OvečkaDenis Ovečka
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000424 09.46 09.3609.46X09.46- 2.00
10 Tomáš ZábranskýTomáš Zábranský
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000316 09.25 09.2508.3008.6509.25- 1.00
11 Martin KrátkýMartin Krátký
AC ProstějovAC Prostějov
990512 08.96 07.9008.5608.1308.5608.96
12 Jakub VoldánJakub Voldán
AK OlomoucAK Olomouc
001213 08.96 08.1308.9607.4908.9607.56
13 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990511 08.75 08.7508.7308.4208.75-
14 Jakub KasalaJakub Kasala
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
990827 08.13 07.8107.81X07.8108.13
15 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK PřerovSK Přerov
000518 07.27 07.2707.10X07.2706.84
16 Michal VavříkMichal Vavřík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000211 06.80 06.0806.0905.9906.0906.80
Evžen OczadlyEvžen Oczadly
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990525 0 0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
905910 08.60
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 28.07 OOX0O 11.00
2 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995301 25.31 XOO0O 9.00
3 Hana MoťkováHana Moťková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990208 23.87 OOO0O 8.00
4 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
995315 22.32 OOO0O 7.00
5 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
995813 22.16 XXO0O 6.00
6 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995916 21.39 OXX0X 5.00
7 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005321 18.22 XOO0O 4.00
8 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
995424 17.53 OOO0O 3.00
9 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015309 16.87 XOO0X 2.00
10 Lucie ČižkováLucie Čižková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000124 16.44 XXO0O 1.00
11 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005412 16.16 XOO0X
12 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
995201 15.53 XOO0-
13 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995614 15.01 XOX0X
MB Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005208 20.76
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 40.52 11.00
2 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 36.94 9.00
3 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 33.96 8.00
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000824 30.40 7.00
5 Jakub KasalaJakub Kasala
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
990827 28.65 6.00
6 Evžen OczadlyEvžen Oczadly
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990525 26.08 5.00
7 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000406 23.95 4.00
8 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
990201 23.51 3.00
9 Patrik PechaPatrik Pecha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000922 22.12 2.00
10 Martin KrátkýMartin Krátký
AC ProstějovAC Prostějov
990512 20.87 1.00
11 Vratislav BestaVratislav Besta
SK HraniceSK Hranice
000829 19.34
12 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
000502 19.04
13 Filip ZetekFilip Zetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990926 16.99
14 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
000317 15.43
Marek VančuraMarek Vančura
AC ProstějovAC Prostějov
000207 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
961014 39.41
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980415 24.19
MB Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714 27.89
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
995301 41.59 XXO0O 11.00
2 Hana MoťkováHana Moťková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990208 21.71 XOO0X 9.00
3 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
995201 18.78 OOX0X 8.00
4 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
005522 18.61 OOO0O 7.00
5 Lucie ČižkováLucie Čižková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000124 16.12 OXX0O 6.00
6 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
995424 14.04 OXX0O 5.00
7 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005412 06.90 OXO0O 4.00
MB Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995702 40.28
MB Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005208 39.66
Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005525 0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 39.85 OXO0O 11.00
2 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 34.31 OOX0X 9.00
3 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 32.68 OXO0X 8.00
4 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000406 20.76 XXO0O 7.00
5 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
000502 18.48 XOO0O 6.00
6 Filip ZetekFilip Zetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990926 17.02 XOO0O 5.00
7 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
000519 XXX0-
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980415 34.00
MB Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
995315 28.29 OOO0O 11.00
2 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005626 28.24 OO-0- 9.00
3 Tereza HanušováTereza Hanušová
AC ProstějovAC Prostějov
996216 27.97 OOO0O 8.00
4 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 25.77 OOO0O 7.00
5 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005116 24.03 O--0- 6.00
6 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015309 23.21 OO-0O 5.00
7 Tereza DobiášováTereza Dobiášová
SK PřerovSK Přerov
995910 22.76 OOO0O 4.00
8 Zita HubáčkováZita Hubáčková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
005428 22.09 OOO0O 3.00
9 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005321 20.93 -OO0O 2.00
10 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 20.28 OOO0O 1.00
11 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
005522 19.19 OOO0O
12 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 18.78 OOO0O
13 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
006228 17.64 OOO0O
14 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
995201 17.00 OOO0-
15 Aneta ŠilcováAneta Šilcová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995919 16.38 OOO0O
16 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005412 15.43 -OO0-
17 Miriam VančurováMiriam Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
006212 14.52 -XO0X
18 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
006222 12.91 OX-0-
19 Klára DokládalováKlára Dokládalová
AC ProstějovAC Prostějov
005929 11.79 OOO0O
MB Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995702 19.02
Michaela HopfnerováMichaela Hopfnerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000000 DNP
Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
005525 DNP
Markéta SláčikováMarkéta Sláčiková
AK PSK ZLÍN "B"AK PSK ZLÍN "B"
025214 DNP
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Evžen OczadlyEvžen Oczadly
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990525 43.88 OOO0O 11.00
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
000228 34.99 XOO0X 9.00
3 Patrik PechaPatrik Pecha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000922 33.47 OOO0O 8.00
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000824 30.32 OOO0O 7.00
5 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
000519 29.17 OOO0O 6.00
6 Jakub SmíralJakub Smíral
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990824 27.78 OOO0O 5.00
7 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000228 27.63 OOO0O 4.00
8 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
000322 26.55 OOO0O 3.00
9 Filip ZetekFilip Zetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
990926 25.06 XOO0O 2.00
10 Martin KrátkýMartin Krátký
AC ProstějovAC Prostějov
990512 24.77 OOO0O 1.00
11 Alexandr KozlovskýAlexandr Kozlovský
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
000702 24.65 OOO0O
12 Martin HladkýMartin Hladký
AC ProstějovAC Prostějov
990201 24.05 OOO0O
13 Jakub KasalaJakub Kasala
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
990827 23.65 OOO0O
14 Jakub KostkaJakub Kostka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
001223 17.82 XOO0O
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
905910 27.35
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 234.66
2 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 167.00
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí{8} 094.00
4 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín{8} 088.50
5 PROST PROST AC Prostějov{8} 067.83
6 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 060.00
7 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 050.00
8 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 015.00
9 TJVME TJVME TJ Valašské Meziříčí{8} 005.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 600 m, 2000 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 184.00
2 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín{8} 165.33
3 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 111.00
4 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí{8} 074.33
5 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 071.50
6 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 071.00
7 PROST PROST AC Prostějov{8} 050.00
8 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 023.50
9 HRANI HRANI SK Hranice{8} 014.00
10 TJVME TJVME TJ Valašské Meziříčí{8} 007.00
11 AKZLB AKZLB AK PSK ZLÍN "B"{8} 005.33
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 600 m, 2000 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 11 závodníků