výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (31. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 10.91
2 Martin LazorMartin Lazor 84 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.15
3 Tomasz WarzechaTomasz Warzecha 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.30
4 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.24
5 Jan KopečnýJan Kopečný 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.32
MB Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.02
Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.43
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.46
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.92
4 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.10
5 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.11
6 Filip RemeníkFilip Remeník 00 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 14.74
Jan WaldhauserJan Waldhauser 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.06
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.15
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.58
4 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.78
5 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.14
6 Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.27
MB Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.45
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 31.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 10.84 11.00
2 Martin LazorMartin Lazor 84 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.98 9.00
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.07 8.00
4 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.28 7.00
5 Tomasz WarzechaTomasz Warzecha 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.29 6.00
6 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.28 4.00
2 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.66 3.00
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.72 2.00
4 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.94 1.00
5 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.98
6 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.08
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 14.15
Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.22
Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.74
Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.99
Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.64
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.87
Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.63
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Renáta PrucklováRenáta Prucklová 00 AK HodonínAK Hodonín 13.90
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.35
Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.67
Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.02
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.25
Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.65
Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.06
Klára ČáslavováKlára Čáslavová 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.08
Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.87
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.19
Martina HomolováMartina Homolová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.25
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.74
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
Poznámky:
DQ-podle pravidla 162
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 31.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.78 11.00
2 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.02 9.00
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.10 8.00
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.19 7.00
5 Martina HomolováMartina Homolová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.26 6.00
6 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.47 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.58 4.00
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.64 3.00
3 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.64 2.00
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.76 1.00
5 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.92
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.95
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.34 11.00
2 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.37 9.00
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.38 8.00
4 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 22.41 7.00
5 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.76 5.00
6 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 22.86 4.00
7 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 23.03 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LazorMartin Lazor 84 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.61 6.00
2 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.40 2.00
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 23.63 1.00
4 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 23.90
5 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.15
MB Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PerutkaMartin Perutka 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.64
2 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.02
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.32
4 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.25
5 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.46
6 Jan KopečnýJan Kopečný 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 25.65
Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.52 11.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.52 9.00
3 Martina HomolováMartina Homolová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.95 8.00
4 Denisa BučkováDenisa Bučková 89 AK HodonínAK Hodonín 25.38 6.00
5 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.48 5.00
6 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.77 3.00
7 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.92 1.00
Zuzana KaraffováZuzana Karaffová 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.22 7.00
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.66 4.00
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.90 2.00
4 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.34
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.73
6 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 26.98
MB Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.31
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.52
2 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.72
3 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 AK HodonínAK Hodonín 28.36
4 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 AK HodonínAK Hodonín 28.58
5 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 29.63
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.79 11.00
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 49.89 9.00
3 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 50.20 8.00
4 Matúš TalánMatúš Talán 96 AK HodonínAK Hodonín 50.38 7.00
5 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 52.36 3.00
6 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 52.65
7 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ĎurecMartin Ďurec 92 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 51.22 6.00
2 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 52.14 5.00
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 52.43 2.00
4 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 52.60 1.00
5 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 52.80
Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Tomasz WarzechaTomasz Warzecha 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PerutkaMartin Perutka 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 52.21 4.00
2 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 53.52
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 54.45
4 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.67
5 Martin ŠípekMartin Šípek 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 55.68
6 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.67
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 56.75 11.00
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.39 9.00
3 Denisa BučkováDenisa Bučková 89 AK HodonínAK Hodonín 57.59 8.00
4 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.05 7.00
5 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 58.62 6.00
6 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 59.18 5.00
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.58
8 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.91 2.00
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 59.40 4.00
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 60.03 1.00
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.44
5 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 60.54
6 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.38
7 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 63.59
8 Jana NěmcováJana Němcová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.16
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.72 3.00
2 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.18
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 61.57
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 62.49
5 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 AK HodonínAK Hodonín 63.21
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Nikola ŠtefunfováNikola Štefunfová 98 AK Kysucké Nové MestoAK Kysucké Nové Mesto DNF
MB Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.50
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 56.89
MB Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 63.82
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matúš TalánMatúš Talán 96 AK HodonínAK Hodonín 1:57.40 11.00
2 Martin ĎurecMartin Ďurec 92 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:58.25 9.00
3 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:58.50 8.00
4 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:58.59 7.00
5 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.22 6.00
6 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK OlomoucAK Olomouc 1:59.30 5.00
7 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:00.92 4.00
8 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 2:01.22 3.00
9 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:03.09 2.00
10 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:05.93 1.00
11 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:06.00
12 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:06.33
13 Kamil PulicarKamil Pulicar 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:10.56
14 Richard SchubertRichard Schubert 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:10.60
MB Lukáš PrívaraLukáš Prívara 96 AK Kysucké Nové MestoAK Kysucké Nové Mesto 2:03.21
MB Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Poznámky:
DQ-podle pravidla 163/3a, čislo 13 byl reprotest dolozeno fotodokumentaci a puvodni DQ byla zrušena
Celkem 17 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia KlocováLucia Klocová 83 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:10.31 11.00
2 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:11.83 9.00
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:12.90 8.00
4 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 2:13.16 7.00
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:15.38 6.00
6 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.92 5.00
7 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.68 3.00
8 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.59
9 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:34.37
MB Nikola ŠtefunfováNikola Štefunfová 98 AK Kysucké Nové MestoAK Kysucké Nové Mesto 2:25.32
MB Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:16.94
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:19.54 4.00
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.39 2.00
3 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:22.42 1.00
4 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:28.42
5 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:31.33
6 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:33.83
7 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.69
8 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:40.75
Lucie PejškováLucie Pejšková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 3:59.86 11.00
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:00.42 9.00
3 Ondrej JurčákOndrej Jurčák 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:05.12 8.00
4 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:06.64 7.00
5 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK OlomoucAK Olomouc 4:06.99 6.00
6 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK OlomoucAK Olomouc 4:08.41 5.00
7 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:10.38 4.00
8 Tomáš KubejTomáš Kubej 92 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:11.73 3.00
9 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:13.05 2.00
10 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:14.56 1.00
11 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:16.97
12 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:17.58
13 David KákonaDavid Kákona 96 AK HodonínAK Hodonín 4:19.59
14 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:24.55
15 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 4:24.91
16 Kamil PulicarKamil Pulicar 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:29.56
17 Richard SchubertRichard Schubert 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:37.12
18 Vojtěch KonířVojtěch Koníř 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:42.27
Karel MituraKarel Mitura 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 4:55.17 11.00
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:57.30 9.00
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:59.31 8.00
4 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:01.08 7.00
5 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:03.98 6.00
6 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:16.25 5.00
7 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:20.61 4.00
8 Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 99 AK HodonínAK Hodonín 5:27.13 3.00
9 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:28.28 2.00
10 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:37.30 1.00
11 Markéta MlčákováMarkéta Mlčáková 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:42.38
12 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 97 AK HodonínAK Hodonín 5:43.36
13 Martina BašusováMartina Bašusová 98 AK HodonínAK Hodonín 5:54.93
14 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:55.46
Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.31 11.00
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.31 9.00
3 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.34 8.00
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.35 7.00
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.56 6.00
6 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.01 4.00
MB Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.13
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PalyzováVeronika Palyzová 91 AK OlomoucAK Olomouc 15.98 5.00
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.21 3.00
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.65 2.00
4 Eva ŠenkováEva Šenková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.73 1.00
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 17.66
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.57 11.00
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 14.85 9.00
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.06 8.00
4 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.28 6.00
5 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.17 3.00
6 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.78 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 15.19 7.00
2 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.99 5.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.07 4.00
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.88 1.00
MB Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.02
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 54.79 11.00
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.90 9.00
3 Viktor UherViktor Uher 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.14 8.00
4 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.08 7.00
5 Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.08 6.00
6 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.45 5.00
7 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 58.67 4.00
Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 59.75 3.00
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 60.36 2.00
3 Jiří NavrátíkJiří Navrátík 77 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.74 1.00
4 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.03
5 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 63.30
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 65.11
David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Luboš StloukalLuboš Stloukal 71 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.56 11.00
2 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 64.90 9.00
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.69 8.00
4 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 66.22 7.00
5 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 68.72 5.00
6 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 72.28 2.00
MB Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 66.75
Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 67.64 6.00
2 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková 88 AK HodonínAK Hodonín 69.56 4.00
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 69.94 3.00
4 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 73.70 1.00
5 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 74.39
6 Markéta RygelováMarkéta Rygelová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 74.68
7 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 74.87
8 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 77.20
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09:20.67 11.00
2 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:37.49 9.00
3 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:40.58 8.00
4 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:41.45 7.00
5 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09:44.37 6.00
6 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:52.49 5.00
7 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09:55.20 4.00
8 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:01.50 3.00
9 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:50.88 2.00
10 Karel MituraKarel Mitura 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11:33.32 1.00
11 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11:49.94
12 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12:12.91
13 Vojtěch KonířVojtěch Koníř 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:41.99
14 Benjamin WalekBenjamin Walek 92 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 13:06.53
15 Jan JelenJan Jelen 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 13:56.18
16 Jiří OndruchJiří Ondruch 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 14:04.37
MB Michal StanovskýMichal Stanovský 93 AK OlomoucAK Olomouc 10:26.17
Martin ŠangalaMartin Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNF
Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 19 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 11:00.50 11.00
2 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:01.23 9.00
3 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:23.12 8.00
4 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:29.04 7.00
5 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13:04.06 6.00
6 Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13:08.42 5.00
7 Renáta SzpyrcováRenáta Szpyrcová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:45.26 4.00
8 Pavla HoráčkováPavla Horáčková 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:08.46 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Večeřa,Frnka,Olejník,Benko A-Večeřa,Frnka,Olejník,Benko AK OlomoucAK Olomouc 43.44 11.00
2 A-Rusek,Klepek,Holibka,Kunc A-Rusek,Klepek,Holibka,Kunc TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.04 9.00
3 A-Šmírák,Trlica,Uher,Homola A-Šmírák,Trlica,Uher,Homola TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.64 8.00
4 A-Lípa,Kučeřík,Herka,Talán A-Lípa,Kučeřík,Herka,Talán AK HodonínAK Hodonín 44.83 7.00
5 A-Witoszek,Waldhauser,Stankuš,Fojcik A-Witoszek,Waldhauser,Stankuš,Fojcik TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 47.05 5.00
6 Zelinka,Galbavý,Lacina,Duška Zelinka,Galbavý,Lacina,Duška TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 48.62 3.00
A-Fišer,Ščudla,Ondriska,Pletz A-Fišer,Ščudla,Ondriska,Pletz Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNF
A-Lazor,Gabriel,Zizka,Dvořák A-Lazor,Gabriel,Zizka,Dvořák AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Bělica,Veverka,Koečný, Kummer B-Bělica,Veverka,Koečný, Kummer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.35 6.00
2 B-Kučírek,Otruba,Krejčí,Perutka B-Kučírek,Otruba,Krejčí,Perutka TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.45 4.00
3 B-Kováček,Kopečn,Jurčák,Šímek B-Kováček,Kopečn,Jurčák,Šímek Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 49.23 2.00
4 B-Jelen,Wawreczka,Kubej,Remeník B-Jelen,Wawreczka,Kubej,Remeník TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 53.08 1.00
C-Holek,Kratochvíl,Stuchlík,Turek C-Holek,Kratochvíl,Stuchlík,Turek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Karafová,Zlatníková,Kučerová,Gieselová A-Karafová,Zlatníková,Kučerová,Gieselová AK OlomoucAK Olomouc 49.79 11.00
2 A-Resslerová,Korářová,Sedláčková,Vávrova A-Resslerová,Korářová,Sedláčková,Vávrova AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 49.87 9.00
3 A-Chvílová,Hromadníková,Doležalová,Weigertová A-Chvílová,Hromadníková,Doležalová,Weigertová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 50.12 8.00
4 A-Jeřábková,Freibergerová,Coufalová,Prochová A-Jeřábková,Freibergerová,Coufalová,Prochová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.70 7.00
5 A-Harasimová, Košárková, Veverková, Viskotová A-Harasimová, Košárková, Veverková, Viskotová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.15 6.00
6 A-Douchová,Lazarová,Rygelová,Klapsiová A-Douchová,Lazarová,Rygelová,Klapsiová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.83 5.00
7 A-Chlebíková,Bučková,Mikulecká,Prucklová A-Chlebíková,Bučková,Mikulecká,Prucklová AK HodonínAK Hodonín 52.22 4.00
8 A-Šprochová, K. Siebeltová, Krtková, A.Rašková A-Šprochová, K. Siebeltová, Krtková, A.Rašková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.53 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Pešťálová,Obšelová,Gorecká,Horňáková B-Pešťálová,Obšelová,Gorecká,Horňáková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 52.78 2.00
2 B-Režnarová, Němcová, Vavrečková, Červeňáková B-Režnarová, Němcová, Vavrečková, Červeňáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.70 1.00
3 C-Suráková,Šenková,Čáslavová,Hubáčková C-Suráková,Šenková,Čáslavová,Hubáčková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.73
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-HerkaSasinek,Talán,Kučeřík A-HerkaSasinek,Talán,Kučeřík AK HodonínAK Hodonín 3:27.20 11.00
2 A-Šmířák, Lichý, Uher, Perutka A-Šmířák, Lichý, Uher, Perutka TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:33.71 9.00
3 A-Kocáb,Jurčák,Němeček,Ďurec A-Kocáb,Jurčák,Němeček,Ďurec Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:36.21 8.00
4 Kadula,Frnka,Kocourek,Milar Kadula,Frnka,Kocourek,Milar AK OlomoucAK Olomouc 3:39.73 7.00
5 A-Dvořák,Mahouský,Záleský,Ambros A-Dvořák,Mahouský,Záleský,Ambros AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:44.16 4.00
6 A-Veverka,Holek,Kunc,Moša A-Veverka,Holek,Kunc,Moša TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:44.24 3.00
7 A-Kubej,Broda,Salamon,Jelen A-Kubej,Broda,Salamon,Jelen TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3:53.78 2.00
8 Zelinka,Valachovič,Hrozínek,Lacina Zelinka,Valachovič,Hrozínek,Lacina TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:04.67 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Král, Turek, Beňovič, Novák B-Král, Turek, Beňovič, Novák TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:41.19 6.00
2 B-Krejčí, Chrascina, Czeczotka, Kučírek B-Krejčí, Chrascina, Czeczotka, Kučírek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:43.72 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Hluchá,Vavrečková,Veverková,Viskotová A-Hluchá,Vavrečková,Veverková,Viskotová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:58.89 11.00
2 Strnadová,Klímová,Škaldová,Kašpárková Strnadová,Klímová,Škaldová,Kašpárková AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:06.28 9.00
3 A-Krtková, Pavlásková, Rašková A., Siebeltová K. A-Krtková, Pavlásková, Rašková A., Siebeltová K. TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:07.17 8.00
4 A-Vávrová,Resslerová,Brázdilová,Foretová A-Vávrová,Resslerová,Brázdilová,Foretová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:08.73 7.00
5 A-Pešťálová,Freibergerová,Obšelová,Suráková A-Pešťálová,Freibergerová,Obšelová,Suráková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:11.98 6.00
6 A-Douchová,Lazarová,Rygelová,Galaczová A-Douchová,Lazarová,Rygelová,Galaczová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:12.71 5.00
7 A-Kotvasová,Kolajová,Chlebíková,Štůtková A-Kotvasová,Kolajová,Chlebíková,Štůtková AK HodonínAK Hodonín 4:15.22 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Mrázková,Urbaczková,Lubojacká,Chlebíková B-Mrázková,Urbaczková,Lubojacká,Chlebíková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:22.56 3.00
2 B-Korvasová,Němečková,Mikulecká,Bašusová B-Korvasová,Němečková,Mikulecká,Bašusová AK HodonínAK Hodonín 4:25.31 2.00
3 B-Režnarová,Němcová,Lampová,Fussová B-Režnarová,Němcová,Lampová,Fussová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:32.55 1.00
4 B-Hubáčková,Gorecká,Křížková,Juřenčáková B-Hubáčková,Gorecká,Křížková,Juřenčáková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:36.75
5 C-Klapetková,Mlčáková,Červenáková,Řehulková C-Klapetková,Mlčáková,Červenáková,Řehulková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:38.43
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.07 11.00
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 2.04 9.00
3 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.93 8.00
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.89 7.00
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.85 6.00
6= Christian StankušChristian Stankuš
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 1.85 4.50
6= Jan AndělJan Anděl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.85 4.50
8= Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.85 2.50
8= Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 1.85 2.50
10 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.85 1.00
11 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.80
12 Martin ŠípekMartin Šípek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.75
13= Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 1.75
13= Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.75
15 Adam KoláčekAdam Koláček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.70
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 1.70 11.00
2 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.67 9.00
3 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 1.67 8.00
4 Iveta HorňákováIveta Horňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 1.64 7.00
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.64 6.00
6 Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 1.64 5.00
7 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.59 4.00
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.59 3.00
9 Eva ŠenkováEva Šenková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 1.59 2.00
10 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 1.54 1.00
11 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.54
12 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.44
13 Lucie KřižkováLucie Křižková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 1.44
14 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.39
MB Magdalena NováMagdalena Nová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.64
MB Lucie ČepováLucie Čepová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.64
MB Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.39
Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 0
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
89 4.72 11.00
2 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.62 9.00
3 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.52 8.00
4 Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 4.32 7.00
5= Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.22 5.50
5= Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.22 5.50
7 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 4.02 4.00
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.02 3.00
9 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3.82 2.00
10= Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 3.82 0.50
10= Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 3.82 0.50
Ondřej BelfínOndřej Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
97 0
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4.22 11.00
2 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AK HodonínAK Hodonín
88 3.42 9.00
3 Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 3.42 8.00
4 Andrea SloukováAndrea Slouková
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.02 7.00
5 Aneta PutnováAneta Putnová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.02 6.00
6 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 2.92 5.00
7 Eva ŠenkováEva Šenková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 2.82 4.00
8 Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 2.62 3.00
9 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 2.62 2.00
10= Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.42 0.50
10= Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 2.42 0.50
12 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.42
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 7.80 +0.4 m/s 11.00
2 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 7.03 +0.3 m/s 9.00
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 7.01 +0.3 m/s 8.00
4 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.96 +0.1 m/s 7.00
5 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 6.81 +0.0 m/s 6.00
6 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.72 +2.2 m/s 6,69 +0.0 m/s 5.00
7 Ján ŠubaJán Šuba
AK HodonínAK Hodonín
94 6.69 +0.0 m/s 4.00
8 Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 6.61 +1.3 m/s 3.00
9 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.49 +1.1 m/s 2.00
10 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 6.44 +0.0 m/s 1.00
11 Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 6.28 +1.2 m/s
12 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 6.14 +0.8 m/s
13 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.06 +0.2 m/s
14 Ivan PletsIvan Plets
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 5.87 +1.1 m/s
15 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 5.78 +0.1 m/s
16 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 5.54 1..4 m/s
17 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.53 +1.2 m/s
18 Martin AdamecMartin Adamec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 4.98 1..3 m/s
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 6.72 +0.9 m/s
MB Jiří HabichJiří Habich
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 DNP
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 5.96 +0.4 m/s 11.00
2 Eliška ChvílováEliška Chvílová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
94 5.84 +0.6 m/s 9.00
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.84 +0.6 m/s 8.00
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.69 +1.4 m/s 7.00
5 Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 5.49 +0.0 m/s 6.00
6 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.46 +0.4 m/s 5.00
7 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 5.45 +0.8 m/s 4.00
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.41 +0.9 m/s 3.00
9 Lenka SvobodováLenka Svobodová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5.40 +0.4 m/s 2.00
10 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.35 +0.0 m/s 1.00
11 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.31 +0.1 m/s
12 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 5.26 +0.8 m/s
13 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 5.23 +0.2 m/s
14 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.18 +0.0 m/s
15 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 5.13 +0.7 m/s
16 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.07 +0.0 m/s
17 Markéta RygelováMarkéta Rygelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 5.02 +0.4 m/s
18 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.01 +0.5 m/s
19 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.84 +0.5 m/s
20 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.80 +0.7 m/s
21 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.69 +0.7 m/s
22 Marcela GoreckáMarcela Gorecká
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 4.57 +0.9 m/s
23 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.47 +0.5 m/s
MB Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.01 +0.0 m/s
MB Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 DNP
Lucie PejškováLucie Pejšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 DNP
Celkem 26 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ján ŠubaJán Šuba
AK HodonínAK Hodonín
94 14.65 +0.8 m/s 11.00
2 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.20 +0.5 m/s 9.00
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 14.10 +0.0 m/s 8.00
4 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.96 +0.8 m/s 7.00
5 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 13.95 +0.0 m/s 6.00
6 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK OlomoucAK Olomouc
95 13.79 +0.1 m/s 5.00
7 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 13.15 +0.1 m/s 4.00
8 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 13.06 +0.6 m/s 3.00
9 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 12.68 +0.4 m/s 2.00
10 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 12.54 +0.6 m/s 1.00
11 Lukáš PindorLukáš Pindor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 12.33 +0.8 m/s
12 Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 12.23 +1.3 m/s
13 Adam KoláčekAdam Koláček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 12.23 +1.6 m/s
14 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 12.23 +0.3 m/s
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 13.92 +0.7 m/s
MB Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 DNP
Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 DNP
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 12.29 +0.4 m/s 11.00
2 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK OlomoucAK Olomouc
91 11.85 +0.1 m/s 9.00
3 Eliška ChvílováEliška Chvílová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
94 11.74 +0.8 m/s 8.00
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.54 +1.2 m/s 7.00
5 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 11.46 +1.1 m/s 6.00
6 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.43 -0.1 m/s 5.00
7 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
AK OlomoucAK Olomouc
96 11.30 +0.3 m/s 4.00
8 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.08 +0.7 m/s 3.00
9 Iveta HorňákováIveta Horňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 10.85 +0.3 m/s 2.00
10 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 10.83 +0.0 m/s 1.00
11 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 10.75 +0.7 m/s
12 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.65 +0.3 m/s
13 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.63 +0.6 m/s
14 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.50 +0.8 m/s
15 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 10.33 +1.3 m/s
16 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.07 +0.4 m/s
17 Lucie GabrielováLucie Gabrielová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 09.63 +0.1 m/s
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 DNP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 14.46 11.00
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 12.79 9.00
3 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 12.19 8.00
4 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 12.05 7.00
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.48 6.00
6 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 11.31 5.00
7 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 10.47 4.00
8 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 10.44 3.00
9 Iveta HorňákováIveta Horňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 10.24 2.00
10 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 10.01 1.00
11 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
86 09.67
12 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 09.52
13 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 09.50
14 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 09.47
15 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 09.46
16 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 09.44
17 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 09.43
18 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 09.33
19 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 08.33
Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 DNP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 19.03 11.00
2 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 13.98 9.00
3 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 13.88 8.00
4 Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 13.72 7.00
5 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.50 6.00
6 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 13.40 5.00
7 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AK HodonínAK Hodonín
86 13.31 4.00
8 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 13.20 3.00
9 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 12.62 2.00
10 Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 12.53 1.00
11 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 12.19
12 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 12.10
13 Karel MazálekKarel Mazálek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 12.03
14 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 11.70
15 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 11.11
16 Jakub JelínekJakub Jelínek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 10.99
17 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 10.61
18 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 09.23
19 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
71 09.21
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 DNP
Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 DNP
Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 DNP
Celkem 22 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 45.42 11.00
2 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 40.75 9.00
3 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 39.32 8.00
4 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 39.01 7.00
5 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 36.52 6.00
6 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 35.60 5.00
7 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 34.97 4.00
8 Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 33.92 3.00
9 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 32.19 2.00
10 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
82 32.07 1.00
11 Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 31.92
12 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 30.12
13 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
86 30.04
14 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 29.07
15 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 28.14
16 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 22.26
MB Nicolette NovotnáNicolette Novotná
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 21.45
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 0
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 52.65 11.00
2 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AK HodonínAK Hodonín
86 51.13 9.00
3 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 48.78 8.00
4 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 45.20 7.00
5 Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 43.42 6.00
6 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 43.13 5.00
7 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 42.59 4.00
8 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 38.41 3.00
9 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 33.88 2.00
10 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 33.72 1.00
11 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 32.88
12 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 32.57
13 Karel MazálekKarel Mazálek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 32.20
14 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 24.18
15 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 21.67
Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 0
Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 DNP
Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
86 59.08 11.00
2 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 58.94 9.00
3 Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 54.45 8.00
4 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
82 44.72 7.00
5 Lenka KorábováLenka Korábová
AK HodonínAK Hodonín
87 44.55 6.00
6 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 44.20 5.00
7 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 44.12 4.00
8 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 42.67 3.00
9 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 41.87 2.00
10 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 41.63 1.00
11 Hana KorábováHana Korábová
AK HodonínAK Hodonín
93 40.15
12 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 38.43
13 Hana TáborskáHana Táborská
AK OlomoucAK Olomouc
89 38.26
14 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 38.02
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 0
Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 0
Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 50.99 11.00
2 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 48.42 9.00
3 Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 47.37 8.00
4 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 44.34 7.00
5 František VrbkaFrantišek Vrbka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
58 44.22 6.00
6 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AK HodonínAK Hodonín
86 42.78 5.00
7 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 42.41 4.00
8 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 40.74 3.00
9 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 39.59 2.00
10 Tomáš RevayTomáš Revay
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
85 29.67 1.00
11 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 27.89
Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 51.60 11.00
2 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 38.94 9.00
3 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 38.55 8.00
4 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 38.32 7.00
5 Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
87 37.54 6.00
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 37.31 5.00
7 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 36.13 4.00
8 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 36.10 3.00
9 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 32.87 2.00
10 Martina BašusováMartina Bašusová
AK HodonínAK Hodonín
98 24.60 1.00
MB Nicolette NovotnáNicolette Novotná
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 28.25
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 64.17 11.00
2 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
AK OlomoucAK Olomouc
95 59.41 9.00
3 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 58.78 8.00
4 Tomáš RevayTomáš Revay
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
85 52.82 7.00
5 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 52.41 6.00
6 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 51.00 5.00
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 49.01 4.00
8 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 47.26 3.00
9 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 46.92 2.00
10 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 46.75 1.00
11 Jan JakešJan Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
79 45.32
12 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 44.76
13 Karel MazálekKarel Mazálek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 43.48
14 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 39.87
15 Martin AdamecMartin Adamec
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 35.57
16 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 33.26
Jan AndělJan Anděl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNP
Celkem 17 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 AK HodonínAK Hodonín 11.00
2 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 AK HodonínAK Hodonín 9.00
3 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8.00
4 Jiří SkalkaJiří Skalka 95 AK HodonínAK Hodonín 7.00
5 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.00
6 Miloslav ŠmirjákMiloslav Šmirják 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.00
7 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 AK OlomoucAK Olomouc 4.00
8 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3.00
9 Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2.00
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 234.00
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 194.00
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 148.00
4 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 144.00
5 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 137.50
6 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 124.00
7 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 048.00
8 KARVI KARVI TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 033.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 200 m, 400 m, 400 m, 110 m př., 400 m př., 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m Bodový stav soutěže po dvou kolech: 1. AK Olomouc 15 hl.b./418 p.b., 2. Sokol Opava 15/411, 3. Lokomotiva Břeclav 10/290, 4. TŽ Třinec 10/267, 5. AK Hodonín 8/267, 6. Moravská Slávia Brno 8/263, 7. AHA Vyškov 4/121, 8. Jäkl Karviná 2/52,5.
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKOLY AKOLY AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 270.00
2 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 106.00
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 103.50
4 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 099.00
5 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 098.50
6 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 098.00
7 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 094.00
8 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 083.00
9 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 053.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 200 m, 400 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 400 m př., 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m Pořadí družstev po dvou kolech: 1. AK Olymp Brno 18 hl.b./532 p.b., 2. AK Hodonín 14/209, 3. AK Zlín 13/220, 4. Sokol Opava 10/204, 5. Uherské Hradiště 10/185,5, 6. AK Olomouc 9/190, 7. TŽ Třinec 9/180,5, 8. Slezan Frýdek-Místek 4/131, 9. Moravská Slávia Brno 3/159.
Celkem 9 závodníků