výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje

Písek (1. 6. 2014)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.37 11.00
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.78 9.00
3 Jakub JanáčJakub Janáč 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.94 8.00
4 Luboš JansaLuboš Jansa 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.00 7.00
5 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.11 5.00
6 Ondřej DidekOndřej Didek 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.27 2.50
7 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.47
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 1.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.14 4.00
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27 2.50
3 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.32 1.00
4 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.33
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.49
6 Ondřej SamecOndřej Samec 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.58
7 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.87
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 1.6.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.06 6.00
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.38
3 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.54
4 Petr ŠvecPetr Švec 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.75
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.98
6 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.01
7 Jan KačerJan Kačer 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.41
Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DQ
Poznámky:
Hřebíček - DQ - pravidlo 163.2
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.6.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42 11.00
2 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.59 8.00
3 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.60 7.00
4 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.68 6.00
5 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69 5.00
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.99
7 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.31
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.97 1.00
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.01
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.15
4 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.16
5 Radka TyšerováRadka Tyšerová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.33
6 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.50
7 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.65
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 1.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.62
2 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.74
3 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.78
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.79
5 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.35
6 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.40
7 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.67
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 1.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.78 4.00
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.79 3.00
3 Tereza MickováTereza Micková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.23
4 Michaela VolfováMichaela Volfová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.32
5 Vendula RanglováVendula Ranglová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.65
MB Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.57 9.00
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.81 2.00
3 Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.37
4 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.55
5 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.20
6 Sabina HořejšováSabina Hořejšová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.28
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.69 11.00
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.96 9.00
3 Daniel HouzarDaniel Houzar 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.29 8.00
4 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.80 7.00
5 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.02 6.00
6 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.47 5.00
7 Rudolf BlažekRudolf Blažek 68 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 23.74 4.00
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.66
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.22 11.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.77 9.00
3 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.27 8.00
4 Eliška ŘíhováEliška Říhová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.90 7.00
5 Jana DrdováJana Drdová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15.12 6.00
6 Jessica BreierováJessica Breierová 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 15.92 5.00
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14.09
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.70 11.00
2 Jakub JanáčJakub Janáč 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 21.99 9.00
3 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.82 4.00
4 Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 24.22 1.00
5 Matouš KovářMatouš Kovář 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 24.53
6 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.38
7 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.45
MB Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.26 8.00
2 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.59 7.00
3 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.09 6.00
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.39 5.00
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.88 3.00
6 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.12 2.00
7 Jan KačerJan Kačer 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.42
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.80 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.27 9.00
3 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.61 7.00
4 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.79 6.00
5 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.89 5.00
6 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.28 4.00
7 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.60 2.00
8 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.85
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.33 3.00
2 Michaela VolfováMichaela Volfová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.21
3 Adina SivokováAdina Sivoková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.37
4 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 23.78
5 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.24
6 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.36
7 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.52
8 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.68
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.31 8.00
2 Tereza MickováTereza Micková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.74 1.00
3 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.77
4 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.27
5 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 25.18
6 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.21
MB Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.34
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 1.6.2014) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.38 11.00
2 František CaisFrantišek Cais 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.56 3.50
Jakub PokornýJakub Pokorný 91 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 26.56 3.50
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 26.84
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.6.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 25.19 9.00
2 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 25.20 8.00
3 Václav LebedaVáclav Lebeda 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 25.28 7.00
4 Daniel HouzarDaniel Houzar 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 25.40 6.00
5 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 25.85 5.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica BreierováJessica Breierová 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 32.75 11.00
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 29.57
Celkem 2 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:49.06 11.00
2 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 1:58.51 8.00
3 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1:59.15 7.00
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:00.67 4.00
5 Tereza MickováTereza Micková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.55
6 Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:10.81
7 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:11.82
8 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.13
9 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:28.42
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:58.20 9.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:59.35 6.00
3 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.09 5.00
4 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.43 3.00
5 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:04.91 2.00
6 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:06.38 1.00
7 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:09.80
8 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.63
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:00.62 11.00
2 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:06.31 9.00
3 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:12.23 8.00
4 Martin PodsclanMartin Podsclan 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:18.28 7.00
5 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:23.17 6.00
6 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:23.94 5.00
7 David BartlDavid Bartl 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:24.34 4.00
8 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:29.96 3.00
9 Pavel KleinPavel Klein 76 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:43.45 2.00
MB Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:04.93
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:39.94 11.00
2 Jana DrdováJana Drdová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:55.43 9.00
3 Klára DvořákováKlára Dvořáková 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 3:10.04 8.00
MB Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:36.62
MB Petra KleinováPetra Kleinová 78 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3:14.74
Celkem 5 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 3:07.58 11.00
2 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:24.07 9.00
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 3:25.31 8.00
4 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:31.38 7.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:41.54 6.00
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:48.20 5.00
7 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:51.69 4.00
8 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:08.79 3.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14:58.44 11.00
MB Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 13:31.98
MB Petra KleinováPetra Kleinová 78 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 13:44.42
Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň DNF
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 16:47.36 11.00
2 Roman BudilRoman Budil 69 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 17:11.28 9.00
3 Josef SoukupJosef Soukup 87 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 17:21.02 8.00
4 Jiří JansaJiří Jansa 66 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 17:52.04 7.00
5 Pavel KleinPavel Klein 76 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 19:00.13 6.00
6 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20:44.70 5.00
7 Ivan RokosIvan Rokos 59 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20:50.78 4.00
David NohejlDavid Nohejl 85 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.6.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.86 11.00
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.46 9.00
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.94 7.00
4 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.19 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.51 8.00
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.06 2.00
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.65 1.00
4 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.37
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.6.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.08 6.00
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.23 4.00
3 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.37 3.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.84 11.00
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.24 9.00
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.97 8.00
4 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.29 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.13 7.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.22 5.00
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.38 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.73 2.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.25 1.00
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.29
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 1.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.19 6.00
2 Adina SivokováAdina Sivoková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.08
3 Lucie SokolováLucie Sokolová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.55
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maršík, Mikula, Didek, Jarolím Maršík, Mikula, Didek, Jarolím SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:08.62 11.00
2 Hlaváč, Holub, Jansa, Švec Hlaváč, Holub, Jansa, Švec TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.52 9.00
3 Sak, Kadečka, Buchal, Vaněk Sak, Kadečka, Buchal, Vaněk SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:11.02 8.00
4 Augustýn, Hrstka, Marousek, Whiteside Augustýn, Hrstka, Marousek, Whiteside T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:11.30 7.00
5 Pěknic, Cabadaj, Staněk, Smetana Pěknic, Cabadaj, Staněk, Smetana TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.65 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moravcová, Macková, Málková, Burgstallerová Moravcová, Macková, Málková, Burgstallerová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.99 11.00
2 Vlasáková, Potocká, Kundrátová, Krouzová Vlasáková, Potocká, Kundrátová, Krouzová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:10.20 9.00
3 Bendová, Ošmerová, Hrušková, Strusková Bendová, Ošmerová, Hrušková, Strusková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.58 8.00
4 Psohlavcová, Sitterová, Sedláková, Sokolová Psohlavcová, Sitterová, Sedláková, Sokolová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:22.44 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.801.851.94 Body
1 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.85 ---OOOOXXX 11.00
2 Jakub PokornýJakub Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
91 1.80 --O-XXOOXXX 9.00
3 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.80 --OOOXOXXX 8.00
4 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.75 OOOXOXOXXX 7.00
5 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.75 --XOXXOXOXXX 6.00
6 Václav LebedaVáclav Lebeda
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 1.70 OOXOXOXXX 5.00
7 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
87 1.60 OXOXX-X 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.331.36 Body
1 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.33 OOOOOOOXXX 11.00
2 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 1.30 OOOOXXOXOXXX 9.00
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.30 OOOOOXXOXXX 8.00
4 Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 1.25 OOXOOXXOXXX 7.00
5 Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1.20 OOOOXXX 6.00
6 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 1.20 OXOOOXXX 5.00
7 Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.20 OOOXOXXX 4.00
8 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.15 OXOOXXX 3.00
9 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.15 OOXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.251.301.331.361.391.421.45 Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.42 ----OOOOOOOXXX 11.00
2 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.39 -----OOXOOXXOXXX 9.00
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 1.36 ---OOOOOOXXX 8.00
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.36 -OOOOOOXOXOXXX 7.00
5 Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 1.33 OOOOXOOOOXXX 6.00
6 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 1.30 -OOOOOOXXX 5.00
7 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.25 -OOOOOXXX 4.00
8 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 1.20 OOOOOXXX 3.00
MB Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
00 1.30
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 6.15 -3.7 m/s 5.71-0,26.15-3,7-6.156.03+0,6-- 11.00
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
95 5.44 -0.9 m/s 5.30+0,55.44-0,9X-0,55.445.29-1,55.28-0,35.39-0,4 9.00
3 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 5.26 +0.0 m/s 5.13-1,04.98-1,15.260,05.265.23-0,85.26-0,25.19-0,6 8.00
4 Martin PodsclanMartin Podsclan
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
97 5.25 -2.8 m/s 5.15-2,75.25-2,85.12-0,55.255.21-0,34.90-1,05.10-0,6 7.00
5 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.17 -2.5 m/s 5.17-2,54.80-0,75.000,05.174.67-0,84.87-0,64.740,0 6.00
6 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.15 -1.1 m/s 5.15-1,14.85-1,3X-0,55.154.74-0,75.020,0- 5.00
7 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 4.93 -1.2 m/s 4.42-1,74.80-1,4X-1,84.804.87-1,04.93-1,24.70-0,6 4.00
8 David BartlDavid Bartl
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 4.88 -1.1 m/s X-0,5X-1,84.88-1,14.884.74-0,24.58-0,54.75-0,7 3.00
9 David NohejlDavid Nohejl
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
85 4.61 +1.9 m/s 4.61+1,94.31-1,04.37-1,64.61 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.74 -2.4 m/s 4.74-2,4X4.58+0,24.74X 11.00
2 Luboš JansaLuboš Jansa
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.20 +0.0 m/s 4.00-1,03.90-0,54.19+0,34.194.200,0 9.00
3 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.17 -0.4 m/s 4.17-0,43.33+0,73.59-0,14.173.58-2,0 8.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.07 +3.3 m/s 4,03 -1.6 m/s 3.88-0,94.07+3,34.01+0,14.074.03-1,6 7.00
5 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.97 +0.4 m/s 3.74-0,73.97+0,43.84-0,43.973.61-0,4 6.00
6 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.93 -2.8 m/s 3.93-2,8XX3.93X 5.00
7 Jakub JanáčJakub Janáč
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.91 +1.0 m/s 3.91+1,0X3.78-0,43.913.83-2,3 4.00
8 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.90 -1.5 m/s 3.58-1,03.75-1,33.81-0,53.813.90-1,5 3.00
9 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.89 -0.6 m/s 3.72-1,13.89-0,63.69-0,53.893.85+0,4 2.00
10 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.84 -0.4 m/s 3.84-0,43.34+0,4X3.84X 1.00
11 Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.83 -0.9 m/s 3.83-0,93.73+0,43.76-0,13.833.65-0,4
12 Šimon RejkaŠimon Rejka
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.80 +0.6 m/s X3.80+0,63.74-0,43.803.62-1,6
13 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.76 -1.0 m/s 3.72-1,93.76-1,0X3.763.55+0,5
14 Daniel JarolímDaniel Jarolím
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.75 -0.5 m/s 3.75-0,5XX3.75X
15 Marian ValášekMarian Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.74 -1.2 m/s 3.74-1,2XX3.74X
16 Petr ŠvecPetr Švec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.72 +0.1 m/s 3.12-0,93.72+0,13.58-1,33.723.13-0,6
17 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.71 -1.4 m/s X3.59-0,13.71-1,43.713.67-0,4
18 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.70 +0.6 m/s 3.44-3,23.70+0,63.59-0,43.703.65-0,7
19 Matouš KovářMatouš Kovář
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.67 -1.1 m/s 3.67-1,13.57-0,43.63-0,53.673.60-0,1
20 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.48 +1.2 m/s 3.34-2,43.48+1,23.10-1,23.483.29-0,6
21 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.47 +0.3 m/s X3.42-0,53.47+0,33.47X
22 Jan KačerJan Kačer
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.31 -0.6 m/s 3.31-0,6X3.280,03.313.16+0,2
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 4.79 +0.5 m/s 4.79+0,5X+0,94.790,04.794.28-0,64.57-2,44.69-1,6 11.00
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.46 +1.1 m/s 4.16+1,84.46+1,1X-2,44.46X-1,14.43-1,93.86-1,9 9.00
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.42 -0.5 m/s 4.32+1,24.34+0,24.42-0,54.424.30-3,04.40+0,14.18-1,0 8.00
4 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.13 +1.1 m/s 3.72+2,14.13+1,14.05-1,14.133.81-1,44.13-0,73.04-0,9 7.00
5 Hana LiškováHana Lišková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.91 -1.0 m/s 3.70+2,1X+1,93.50-0,83.70X+0,83.74+1,13.91-1,0 6.00
6 Jessica BreierováJessica Breierová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
97 3.90 +0.7 m/s 3.90+0,73.19+0,8-3.90X-1,4X-3,1X-1,2 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.79 -0.6 m/s X4.79-0,6X4.794.17-2,6 11.00
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.49 -1.3 m/s 4.29-0,44.49-1,3X4.494.48-2,2 9.00
3 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.40 +0.3 m/s 4.37+0,14.40+0,34.25-1,34.404.25-1,2 8.00
4 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.23 +0.8 m/s 4.23+0,84.02-0,44.07-0,14.234.13-0,9 7.00
5 Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 4.13 -2.6 m/s 4.06-0,54.13-2,63.46-0,74.133.67-0,9 6.00
6 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.09 -1.9 m/s X3.73-2,24.05-0,24.054.09-1,9 5.00
7 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.03 -0.3 m/s 3.80-0,7XX3.804.03-0,3 4.00
8 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.02 -0.4 m/s X3.67-0,34.02-0,44.024.01-1,1 3.00
9 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.00 -1.1 m/s 4.00-1,13.93-0,13.82+0,74.00X 2.00
10 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.99 -2.1 m/s 3.93+0,63.67-0,43.99-2,13.993.79-1,6 1.00
13 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.99 -1.5 m/s 3.99-1,53.73-2,23.72-0,83.993.89-0,6
12 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.97 -1.8 m/s 3.96-1,03.97-1,83.76-0,33.973.80-2,2
13 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.92 +1.0 m/s 3.92+1,03.70-0,1X3.923.80-1,1
14 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.91 -0.8 m/s 3.91-0,83.810,03.66-0,63.913.71-1,3
15 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.88 -0.6 m/s XX3.88-0,63.883.66-1,6
16 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.84 +0.3 m/s 3.63-0,73.84+0,33.71-3,23.843.51-1,2
17 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.81 -1.8 m/s XX3.58-1,53.583.81-1,8
18 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 3.79 -0.9 m/s 3.64-1,73.70-0,73.79-0,93.793.46-1,0
19 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.61 -0.9 m/s 3.51-2,23.53-1,73.50-1,03.533.61-0,9
20 Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.06 -0.7 m/s 3.06-0,73.03-1,9X3.063.02-2,0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
87 10.64 -0.8 m/s 10.10-1,210.64-0,8X-1,510.64X-1,410.37-0,4X-1,2 11.00
2 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 09.16 -1.1 m/s X-1,0X-0,309.16-1,109.16X+0,1XX 9.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 11.37 10.4009.8011.3711.3710.67 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 10.20 09.0308.9009.4509.4510.20 9.00
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.73 08.1008.6708.7308.73X 8.00
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.71 08.17X08.5608.5608.71 7.00
5 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 08.43 08.1508.2508.4308.4307.98 6.00
6 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 08.37 08.0307.5407.9108.0308.37 5.00
7 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 07.79 07.4607.5207.7907.7907.58 4.00
8 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.78 07.2106.8707.5307.5307.78 3.00
9 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 07.60 X06.9907.6007.6007.11 2.00
10 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.14 07.1406.0006.6407.1406.94 1.00
11 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.12 06.8106.9006.7206.9007.12
12 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.33 05.6006.1906.3306.3305.85
13 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.01 05.8005.2106.0106.0105.52
14 Vendula RanglováVendula Ranglová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 05.79 04.9005.1605.2405.2405.79
15 Tereza UrbánkováTereza Urbánková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 05.77 05.4705.7705.2705.7705.50
16 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 05.72 04.5305.1904.8005.1905.72
17 Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 04.51 04.1004.5104.0604.51X
18 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 04.41 04.4103.9504.1904.4104.27
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.10 08.7108.4109.1009.1008.72 11.00
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.80 07.8007.6707.7207.80- 9.00
3 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.55 07.5507.5506.8707.5507.23 8.00
4 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.74 06.7406.3205.9006.7406.19 7.00
5 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.40 06.4005.6005.6406.4005.89 6.00
6 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.39 05.3005.9305.3505.9306.39 5.00
7 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 06.33 06.0106.3305.7806.3305.76 4.00
8 Denis LinhartDenis Linhart
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.32 06.32X05.4306.3205.88 3.00
9 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 05.92 04.9605.4305.9205.9205.50 2.00
10 Dominik GyselDominik Gysel
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 05.88 05.6105.3305.8805.8805.32 1.00
11 Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 04.32 XX03.8703.8704.32
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 09.84 08.6609.8409.3109.8408.9809.3909.47 11.00
2 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 08.50 08.5008.2908.3608.5008.0908.3008.30 9.00
3 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
98 06.52 05.9306.0805.9506.0805.7506.0006.52 8.00
MB Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 11.05
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 11.76 X10.7311.2211.2211.76X- 11.00
2 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 11.26 10.5910.5111.2611.2610.8310.58X 9.00
3 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 10.74 10.5810.69X10.69X10.7410.73 8.00
4 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 09.25 X07.4908.5908.5908.0109.2509.14 7.00
5 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 06.42 06.0806.13X06.1306.4206.24X 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 13.15
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 29.89 29.89XX29.8928.7328.36X 11.00
2 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 22.22 22.2221.7219.1422.2219.4621.3019.23 9.00
3 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 20.35 XXX017.2220.3518.60 8.00
4 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 19.86 16.81X17.2217.2218.0019.7819.86 7.00
5 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
98 15.29 15.2913.0413.9415.2914.9612.83X 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 36.70 32.8232.75X32.8236.70X33.70 11.00
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 31.86 X31.86X31.8630.0931.86X 9.00
3 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 30.30 29.4529.6430.3030.3029.74-X 8.00
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 29.37 28.2227.3627.7528.2229.37XX 7.00
5 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 28.59 28.5824.05X28.58XX28.59 6.00
6 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 16.55 16.4714.9515.5416.4716.5515.18X 5.00
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 40.79
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 25.65 X22.93X22.93X25.65X 11.00
2 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 25.52 24.2722.6525.5225.52X22.02X 9.00
MB Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 36.99
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 50.97 50.97X50.4350.97X49.0048.78 11.00
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 48.00 43.58X42.8443.5848.00X46.32 9.00
3 Daniel HouzarDaniel Houzar
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 43.20 27.54X39.5439.5443.2039.1239.66 8.00
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 41.71 41.71X40.9241.7139.1441.1441.37 7.00
5 Jakub PokornýJakub Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
91 39.36 37.9439.36X39.3636.3737.2238.23 6.00
6 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 36.79 32.7136.7933.0836.7933.31XX 5.00
7 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 36.44 36.4435.6535.0536.44X32.91X 4.00
8 Pavel FleischmannPavel Fleischmann
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
63 30.57 27.1030.57X30.57--- 3.00
9 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 22.82 22.82XX22.82 2.00
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 38.94
Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 NM
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 56.62 X53.6156.6256.62- 11.00
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 54.00 54.0051.6751.3754.0048.37 9.00
3 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 53.56 51.0249.5149.8051.0253.56 8.00
4 Marek StrnadMarek Strnad
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 48.97 48.97-48.5948.9743.08 7.00
5 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 47.60 47.3447.6044.5047.6047.37 6.00
6 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 46.78 45.8042.3046.7846.7842.04 5.00
7 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 44.88 X44.8843.2444.8837.98 4.00
8 Šimon RejkaŠimon Rejka
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 44.65 31.3044.6540.4744.6542.48 3.00
9 Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 42.16 38.8842.1637.2242.1634.39 2.00
10 Dominik GyselDominik Gysel
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 42.00 36.7938.6637.8338.6642.00 1.00
11 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 40.67 40.6738.4636.1340.6733.94
12 Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 40.05 34.6039.5840.0540.0539.49
13 Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 38.34 38.3433.0636.2738.3434.94
14 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 37.39 XX37.3937.3930.52
15 Ondřej DidekOndřej Didek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 37.34 34.4433.6037.3437.3434.34
16 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 36.73 32.7836.7330.2336.7333.69
17 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 34.71 34.7131.6733.5734.7132.17
18 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 33.46 30.0233.4632.4433.46X
19 Denis LinhartDenis Linhart
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 31.92 29.4027.7730.0530.0531.92
20 Matouš KovářMatouš Kovář
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 31.67 31.6723.8022.4131.6730.96
21 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 30.96 30.9630.9630.0730.9628.82
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 54.91 47.1543.9241.1347.1554.91 11.00
2 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 47.94 45.6046.1946.9946.9947.94 9.00
3 Nela HaláčkováNela Haláčková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 34.83 33.0231.7130.2833.0234.83 8.00
4 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 34.00 31.83X31.6531.8334.00 7.00
5 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 33.66 26.4733.6628.6433.6627.74 6.00
6 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 30.42 28.2230.42X30.4221.66 5.00
7 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 30.21 30.2128.2926.9530.2127.03 4.00
8 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 26.35 25.6426.3524.9026.3519.84 3.00
9 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 26.09 18.0021.1426.0926.0924.63 2.00
10 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 25.16 24.9125.1621.1425.1623.94 1.00
11 Tereza UrbánkováTereza Urbánková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 18.35 16.3917.8918.3518.3516.12
12 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 17.74 17.5016.5115.8217.5017.74
13 Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 15.94 15.9414.0912.6515.9408.71
14 Vendula RanglováVendula Ranglová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 11.35 09.0505.9711.3511.3509.79
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 145.00
2 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 111.50
3 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 098.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 090.50
5 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 030.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 5000 m, disk 2kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, výška, 200 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 137.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 125.50
3 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 118.50
4 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 055.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 049.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 1000 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x200 m, 150 m, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př.
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 144.00
2 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 087.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 147.00
2 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 137.00
3 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 075.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 057.00
5 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 043.00
6 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 020.00
7 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 001.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 600 m, 60 m př., 4x200 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 150 m, 150 m, 600 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př.
Celkem 7 závodníků