2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje
Písek (1. 6. 2014)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 1.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 56.62 | X | 53.61 | 56.62 | 56.62 | - | 11.00 | ||||||||||
2 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 54.00 | 54.00 | 51.67 | 51.37 | 54.00 | 48.37 | 9.00 | ||||||||||
3 |
Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. Hradec |
01 | 53.56 | 51.02 | 49.51 | 49.80 | 51.02 | 53.56 | 8.00 | ||||||||||
4 |
Marek StrnadMarek Strnad
SKOK J. Hradec |
01 | 48.97 | 48.97 | - | 48.59 | 48.97 | 43.08 | 7.00 | ||||||||||
5 |
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 47.60 | 47.34 | 47.60 | 44.50 | 47.60 | 47.37 | 6.00 | ||||||||||
6 |
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 46.78 | 45.80 | 42.30 | 46.78 | 46.78 | 42.04 | 5.00 | ||||||||||
7 |
Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. Hradec |
02 | 44.88 | X | 44.88 | 43.24 | 44.88 | 37.98 | 4.00 | ||||||||||
8 |
Šimon RejkaŠimon Rejka
SKOK J. Hradec |
01 | 44.65 | 31.30 | 44.65 | 40.47 | 44.65 | 42.48 | 3.00 | ||||||||||
9 |
Martin DolejšMartin Dolejš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 42.16 | 38.88 | 42.16 | 37.22 | 42.16 | 34.39 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Dominik GyselDominik Gysel
SKOK J. Hradec |
02 | 42.00 | 36.79 | 38.66 | 37.83 | 38.66 | 42.00 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 40.67 | 40.67 | 38.46 | 36.13 | 40.67 | 33.94 | |||||||||||
12 |
Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 40.05 | 34.60 | 39.58 | 40.05 | 40.05 | 39.49 | |||||||||||
13 |
Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 38.34 | 38.34 | 33.06 | 36.27 | 38.34 | 34.94 | |||||||||||
14 |
Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 37.39 | X | X | 37.39 | 37.39 | 30.52 | |||||||||||
15 |
Ondřej DidekOndřej Didek
SKOK J. Hradec |
02 | 37.34 | 34.44 | 33.60 | 37.34 | 37.34 | 34.34 | |||||||||||
16 |
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 36.73 | 32.78 | 36.73 | 30.23 | 36.73 | 33.69 | |||||||||||
17 |
Ondřej RychlýOndřej Rychlý
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 34.71 | 34.71 | 31.67 | 33.57 | 34.71 | 32.17 | |||||||||||
18 |
Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 33.46 | 30.02 | 33.46 | 32.44 | 33.46 | X | |||||||||||
19 |
Denis LinhartDenis Linhart
TJ Vodní stavby Tábor |
02 | 31.92 | 29.40 | 27.77 | 30.05 | 30.05 | 31.92 | |||||||||||
20 |
Matouš KovářMatouš Kovář
SKOK J. Hradec |
02 | 31.67 | 31.67 | 23.80 | 22.41 | 31.67 | 30.96 | |||||||||||
21 |
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 30.96 | 30.96 | 30.96 | 30.07 | 30.96 | 28.82 | |||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 1.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 54.91 | 47.15 | 43.92 | 41.13 | 47.15 | 54.91 | 11.00 | ||||||||||
2 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová Včelnice |
01 | 47.94 | 45.60 | 46.19 | 46.99 | 46.99 | 47.94 | 9.00 | ||||||||||
3 |
Nela HaláčkováNela Haláčková
SKOK J. Hradec |
01 | 34.83 | 33.02 | 31.71 | 30.28 | 33.02 | 34.83 | 8.00 | ||||||||||
4 |
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 34.00 | 31.83 | X | 31.65 | 31.83 | 34.00 | 7.00 | ||||||||||
5 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 33.66 | 26.47 | 33.66 | 28.64 | 33.66 | 27.74 | 6.00 | ||||||||||
6 |
Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 30.42 | 28.22 | 30.42 | X | 30.42 | 21.66 | 5.00 | ||||||||||
7 |
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 30.21 | 30.21 | 28.29 | 26.95 | 30.21 | 27.03 | 4.00 | ||||||||||
8 |
Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová Včelnice |
02 | 26.35 | 25.64 | 26.35 | 24.90 | 26.35 | 19.84 | 3.00 | ||||||||||
9 |
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 26.09 | 18.00 | 21.14 | 26.09 | 26.09 | 24.63 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice |
02 | 25.16 | 24.91 | 25.16 | 21.14 | 25.16 | 23.94 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Tereza UrbánkováTereza Urbánková
TJ Nová Včelnice |
02 | 18.35 | 16.39 | 17.89 | 18.35 | 18.35 | 16.12 | |||||||||||
12 |
Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová Včelnice |
02 | 17.74 | 17.50 | 16.51 | 15.82 | 17.50 | 17.74 | |||||||||||
13 |
Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 15.94 | 15.94 | 14.09 | 12.65 | 15.94 | 08.71 | |||||||||||
14 |
Vendula RanglováVendula Ranglová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 11.35 | 09.05 | 05.97 | 11.35 | 11.35 | 09.79 | |||||||||||
Celkem 14 závodníků |