výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD přípravek

Tábor (8. 6. 2014)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JoštDavid Jošt 03 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 08.30
2 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.43
3 Samuel ZelenkaSamuel Zelenka 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.53
4 Jan MenšíkJan Menšík 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.80
5 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.83
6 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.58
2 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.79
3 Ondřej OulehleOndřej Oulehle 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.93
4 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.51
5 Dan KulhánekDan Kulhánek 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.55
6 Adam ČudlýAdam Čudlý 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.61
MB Jakub DvořákJakub Dvořák 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.96
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.72 11.00
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.83 8.00
3 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.14 4.00
4 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 09.16
5 Martin KalvasMartin Kalvas 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 09.25
6 Matěj HladíkMatěj Hladík 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.57
7 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 10.01
8 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 10.49
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.75 9.00
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.02 7.00
3 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.03 6.00
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.12 5.00
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17 3.00
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.19 2.00
7 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.20 1.00
8 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.58
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.26
2 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.38
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.45
4 Štěpán FryšŠtěpán Fryš 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.68
5 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.87
6 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.97
7 Vojtěch HanusVojtěch Hanus 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.38
8 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.38
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8.0 0.50
2 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.4
3 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 8.5
4 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 8.6
5 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 8.7
6 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8.9
7 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 9.1
Tereza TomáškováTereza Tomášková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DQ
Poznámky:
ruční časy
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.82
2 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 09.27
3 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.50
4 Adéla ChválováAdéla Chválová 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.53
5 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 10.34
6 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 10.45
7 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 12.17
MB Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.93
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 08.68
2 Tereza CílkováTereza Cílková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69
3 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.93
4 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.00
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 09.26
6 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 09.50
7 Kateřina OšlejškováKateřina Ošlejšková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.93
8 Aneta ArdamicováAneta Ardamicová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.49
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.80 11.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.86 9.00
3 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03 7.00
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.04 5.50
5 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.21 2.00
6 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
7 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.68
Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7.7 8.00
2 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 7.8 5.50
3 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7.9 3.50
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7.9 3.50
5 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8.0 0.50
6 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8.2
7 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8.2
8 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8.2
Poznámky:
ruční časy
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8.4
2 Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8.4
3 Petra CikhartováPetra Cikhartová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8.4
4 Barbora PeškováBarbora Pešková 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8.5
5 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8.7
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8.8
7 Eva KobliškováEva Koblišková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 9.1
Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Poznámky:
ruční časy
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.6 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.6 8.00
3 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.6 3.00
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.4 2.00
5 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:10.8 1.00
6 Jan MenšíkJan Menšík 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.6
7 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.7
8 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:36.0
MB Václav ŠteklVáclav Štekl 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.5
Poznámky:
ruční časy
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:58.22 9.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:02.00 7.00
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:02.99 6.00
4 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.97 5.00
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:07.12 4.00
6 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:13.84
7 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:15.12
8 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:15.87
9 Václav ProtivaVáclav Protiva 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.30
10 Vojtěch HanusVojtěch Hanus 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:30.42
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 2:14.58
2 Liliana HřebíčkováLiliana Hřebíčková 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:17.99
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 2:18.13
4 Eva JanošíkováEva Janošíková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:18.60
5 Lucie BartáčkováLucie Bartáčková 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 2:18.96
6 Olga NováOlga Nová 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:21.61
7 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 2:23.44
8 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 2:25.88
9 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:25.94
10 Alena VětrovskáAlena Větrovská 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:36.67
11 Kateřina OšlejškováKateřina Ošlejšková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:40.25
MB Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.75
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:02.2 11.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:05.9 9.00
3 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:06.5 8.00
4 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:06.9 7.00
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:07.9 5.50
Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.9 5.50
7 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:10.4 4.00
8 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:10.8 3.00
9 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:11.8 2.00
10 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:13.0 1.00
11 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:15.1
12 Laura ValáškováLaura Valášková 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:17.5
Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Poznámky:
ruční časy
Celkem 13 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ZelenkaSamuel Zelenka 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.55 1.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.96
3 Vojtěch HanusVojtěch Hanus 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.30
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -01 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.83 7.00
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.41 3.00
3 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 10.99
MB Jakub DvořákJakub Dvořák 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.68
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.48
2 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.04
3 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 12.19
4 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 13.50
Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.71 8.00
2 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.38 4.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.42 2.00
4 Jiří TíkalJiří Tíkal 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.81
5 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.01
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.49 11.00
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65 9.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.98 6.00
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.33 5.00
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.63
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.40 1.50
2 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.51
3 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.15
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.54
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.71
2 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.09
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.28
4 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.30
5 Klára MasákováKlára Masáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.38
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.40 1.50
2 Tereza CílkováTereza Cílková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.94
3 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 10.34
4 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.36
5 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková 04 TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 11.13
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.48
2 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.78
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.21
4 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 11.62
5 Aneta ArdamicováAneta Ardamicová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.06
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.77 11.00
2 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94 8.00
3 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo... 10.28
4 Adéla ChválováAdéla Chválová 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.19
MB Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.32
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88 9.00
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.06 7.00
3 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.10 6.00
4 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.61
5 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.74
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.18 5.00
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.22 4.00
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.25 3.00
4 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.59
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.68
2 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.08
3 Barbora PeškováBarbora Pešková 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.54
4 Ema NovákováEma Nováková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.03
5 Aneta FrajtováAneta Frajtová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.30
Poznámky:
molitanové výšky 50 cm
Celkem 5 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Selnar, Svoboda, Šustr, Čechová, Hesová, Hodinová, Luhánková, Šiková Selnar, Svoboda, Šustr, Čechová, Hesová, Hodinová, Luhánková, Šiková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.15 11.00
2 Krejší, Zákostelecká, Tíkal, Bořucký, Brejška, Králová, Vojta, Babická Krejší, Zákostelecká, Tíkal, Bořucký, Brejška, Králová, Vojta, Babická T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.20 9.00
3 Mrázek, Kouřimová, Kahudová, K.Jánská, Kubelbecková, Vandová, Cikhartová, V. Dolejší Mrázek, Kouřimová, Kahudová, K.Jánská, Kubelbecková, Vandová, Cikhartová, V. Dolejší TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:15.22 8.00
4 Krňanský, Dupšík, Strnad, Dvořáková, Miškovská, Sokolová, Malášková, Ziková Krňanský, Dupšík, Strnad, Dvořáková, Miškovská, Sokolová, Malášková, Ziková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:15.60 7.00
5 Urbanová, Brcko, Štekl, Janošíková, Kubeš, Adámková, Sak, Vacek Urbanová, Brcko, Štekl, Janošíková, Kubeš, Adámková, Sak, Vacek SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:22.42 6.00
6 Strusková, Masáková, Drnek, Šteierová, Kollarová, Oulehle, Dvořáková, Nový Strusková, Masáková, Drnek, Šteierová, Kollarová, Oulehle, Dvořáková, Nový TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:23.05 5.00
7 N. Nováková, D.Nováková, Příhodová, Zahradníková, Jošt, Bartáčková, Procházka, Kalvas N. Nováková, D.Nováková, Příhodová, Zahradníková, Jošt, Bartáčková, Procházka, Kalvas TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B" 2:28.37 4.00
8 Nedvědová, Hemberová, Hřebíčková, Ošlejšková, Čudlý, Hladík, Kulhánek, Nová Nedvědová, Hemberová, Hřebíčková, Ošlejšková, Čudlý, Hladík, Kulhánek, Nová SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:39.45 3.00
MB Ardamicová, Nováková, Tomášková, Frajtová, Koblišková, Kratochvílová, Zaňáková, Hyánková Ardamicová, Nováková, Tomášková, Frajtová, Koblišková, Kratochvílová, Zaňáková, Hyánková TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:27.81
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.13 11.00
2 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.99 9.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.98 8.00
4 Štěpán FryšŠtěpán Fryš
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.88 7.00
5 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.88 6.00
6 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.87 5.00
7 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.72 4.00
8 Jan MenšíkJan Menšík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.63 3.00
9 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.60 2.00
10 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.58 1.00
David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.58
12 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.56
13 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.42
14 Martin KalvasMartin Kalvas
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
04 3.35
15 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.33
16 Dan KulhánekDan Kulhánek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.14
17 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 2.93
18 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo...
07 2.52
Poznámky/pokusy:
" měřeno od místa odrazu
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 4.13 11.00
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 4.06 9.00
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.96 8.00
4 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.92 7.00
5 Apolena ŽákováApolena Žáková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 3.82 6.00
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.81 5.00
7 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.80 4.00
8 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.75 3.00
9 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.64 2.00
10 Tereza CílkováTereza Cílková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.54 1.00
11 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.51
12 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.49
13 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.48
14 Petra CikhartováPetra Cikhartová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.47
Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.47
16 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.45
17 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.44
Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.44
19 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.39
Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.39
21 Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.38
22 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.35
23 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
05 3.32
24 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.31
25 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.24
26 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
04 3.22
27 Olga NováOlga Nová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.18
28 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.16
29 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
04 3.15
30 Adéla SokolováAdéla Sokolová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.12
31 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.11
32 Lucie BartáčkováLucie Bartáčková
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
04 3.08
33 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
04 3.03
34 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
04 3.02
35 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2.98
Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 2.98
37 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.95
38 Ema NovákováEma Nováková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 2.81
39 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.55
40 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo...
07 2.50
41 Simona KršíkováSimona Kršíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo...
04 2.39
Poznámky/pokusy:
" měřeno od místa odrazu
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 43.43 11.00
2 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 42.75 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 38.75 8.00
4 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 36.62 7.00
5 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 35.90 6.00
6 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 35.47 5.00
7 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 33.77 4.00
8 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 33.49 3.00
9 Samuel ZelenkaSamuel Zelenka
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 30.99 2.00
10 Štěpán FryšŠtěpán Fryš
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 30.72 1.00
11 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 30.00
12 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 29.39
13 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 28.00
14 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 27.78
15 Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 27.33
16 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 25.51
17 Adam ČudlýAdam Čudlý
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 25.44
18 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
03 23.19
19 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 21.79
MB Václav ŠteklVáclav Štekl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 24.24
MB Jakub DvořákJakub Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
08 13.53
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 42.61 11.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 36.11 9.00
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 35.61 8.00
4 Sabina StejskalováSabina Stejskalová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 32.03 7.00
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 29.55 6.00
6 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 28.70 5.00
7 Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 28.23 4.00
8 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 27.16 3.00
9 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 24.88 2.00
10 Jana MiškovskáJana Miškovská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 23.07 1.00
11 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 20.41
12 Liliana HřebíčkováLiliana Hřebíčková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 19.14
13 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 17.60
14 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 11.45
Celkem 14 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 10.57 11.00
2 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 10.43 9.00
3 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 08.80 8.00
4 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 08.12 7.00
5 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 08.00 6.00
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.76 5.00
7 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
03 07.12 4.00
8 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.99 3.00
9 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 06.90 2.00
10 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.85 1.00
11 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 06.77
12 David JoštDavid Jošt
TJ Vodní stavby Tábor "B"TJ Vodní stavby Tábor "B"
03 06.52
13 Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 06.43
14 Matěj HladíkMatěj Hladík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 05.84
15 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 05.61
16 Ondřej OulehleOndřej Oulehle
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 04.53
Celkem 16 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 9.22 11.00
2 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 8.76 9.00
3 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 8.66 8.00
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 8.60 7.00
5 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 8.48 6.00
6 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 8.39 5.00
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 8.25 4.00
8 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 7.67 3.00
9 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 7.44 2.00
10 Simona KršíkováSimona Kršíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice "B"SK Čtyři Dvory České Budějo...
04 7.40 1.00
11 Eva KobliškováEva Koblišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 7.05
12 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 6.93
13 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 6.81
14 Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 6.75
15 Jana MiškovskáJana Miškovská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 6.51
16 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 6.10
17 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 5.90
18 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 5.86
19 Barbora PeškováBarbora Pešková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 5.07
Celkem 19 závodníků