výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (21. 6. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.95
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 11.07
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.16
4 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 11.42
5 Jan MoravecJan Moravec 930407 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.85
6 Jakub ZadákJakub Zadák 910320 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.86
Pavel HyklPavel Hykl 760205 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.21
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.23
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 11.27
4 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.29
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.31
6 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 11.45
7 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 AC DomažliceAC Domažlice 11.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK BílinaAK Bílina 11.11
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.18
3 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.25
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.29
5 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 11.37
6 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.76
7 Lukáš HúskaLukáš Húska 930806 AK BílinaAK Bílina 11.92
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 21.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.87 11.00
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK BílinaAK Bílina 10.98 9.00
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.05 8.00
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 11.06 7.00
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.08 6.00
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.12 4.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 11.13 3.00
3 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.15 2.00
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.16 1.00
5 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.16
6 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 11.51
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.23
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.59
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.74
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.83
5 Monika BrusováMonika Brusová 926027 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.06
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.18
7 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.43
2 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.77
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.97
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.09
5 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.13
6 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.51
Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.49
2 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.53
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.76
4 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.01
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.08
6 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.50
7 Nikola SládkováNikola Sládková 985210 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.76
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 21.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.00 11.00
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.32 9.00
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.43 8.00
4 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.54 7.00
5 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.73 6.00
6 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.64 4.00
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.73 3.00
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.76 2.00
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.82 1.00
5 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.04
Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.84 11.00
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.28 8.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.35 7.00
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.97
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.25 9.00
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 22.50 6.00
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK BílinaAK Bílina 22.62 5.00
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.64 4.00
Michal ŘíhaMichal Říha 940701 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 22.65 3.00
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 22.72 2.00
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.78 1.00
4 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.18
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 22.89
2 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 AC DomažliceAC Domažlice 23.09
3 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.21
4 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.94
Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 21.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.48
2 Jan MoravecJan Moravec 930407 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.07
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 AC DomažliceAC Domažlice 24.32
MB Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.35
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.60 11.00
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.02 9.00
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.33 8.00
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.87 6.00
5 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.97 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.86 7.00
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.95 5.00
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.98 3.00
4 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.31
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.10 2.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.22
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.45
4 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 855613 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.77
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.41
6 Karolína BarešováKarolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 936207 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.21 1.00
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.66
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.11
4 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.47
Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.34
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.37
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.39
4 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.43
5 Marie KonopováMarie Konopová 966114 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.54
6 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 975831 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 30.06
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 50.98 9.00
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 51.01 8.00
3 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC DomažliceAC Domažlice 51.36 3.00
4 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.29 1.00
5 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 50.77 11.00
2 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.11 7.00
3 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.21 5.00
4 Jiří DoležalJiří Doležal 910827 AK BílinaAK Bílina 51.23 4.00
5 Jan HanzlJan Hanzl 780101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.89
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.14 6.00
2 Jakub KopeckýJakub Kopecký 931018 AC DomažliceAC Domažlice 51.52 2.00
3 Martin VavrlaMartin Vavrla 880521 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.08
4 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.98
MB Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.20
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 56.62 11.00
2 Jana CocherováJana Cocherová 815527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.01 9.00
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.46 8.00
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 57.78 7.00
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.58 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 59.62 5.00
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.03 4.00
3 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.32 3.00
4 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 60.62 2.00
MB Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 57.73
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 61.27 1.00
2 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 985412 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 62.46
3 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 845324 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.65
MB Kateřina MartínkováKateřina Martínková 966222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.82
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexander JablokovAlexander Jablokov 910905 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:52.38 11.00
2 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:52.99 9.00
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:53.77 8.00
4 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 1:55.35 7.00
5 Jakub KopeckýJakub Kopecký 931018 AC DomažliceAC Domažlice 1:55.42 6.00
6 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:56.03 5.00
7 Jan ŠípJan Šíp 950417 AC DomažliceAC Domažlice 1:56.85 4.00
8 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:58.26
9 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.20
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK BílinaAK Bílina 1:57.04 3.00
2 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.05 2.00
3 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.24 1.00
4 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 1:58.47
5 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:58.98
6 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:59.00
7 Jan ŠtochlJan Štochl 920829 AK BílinaAK Bílina 1:59.04
8 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:06.82
9 Marek ZemanMarek Zeman 980905 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:12.46
MB Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1:58.42
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana MelichováJana Melichová 795409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:13.98 11.00
2 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.34 9.00
3 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.02 8.00
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.08 7.00
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 965319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:19.84 6.00
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:21.95 4.00
7 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 865120 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.87 1.00
Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 806024 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:21.87 5.00
2 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.29 3.00
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.40 2.00
4 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.87
5 Vikttoriya ChukhnoVikttoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:26.70
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:29.34
7 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.13
Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 965713 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexander JablokovAlexander Jablokov 910905 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:01.67 11.00
2 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 800103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:02.65 9.00
3 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:03.27 8.00
4 Jan KoutnýJan Koutný 950927 AC DomažliceAC Domažlice 4:04.07 7.00
5 Filip HradilFilip Hradil 951114 AK BílinaAK Bílina 4:04.66 6.00
6 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 4:06.52 5.00
7 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:06.63 4.00
8 Michal ŘežábekMichal Řežábek 930325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:08.82 3.00
9 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:09.88 2.00
10 Jan ŠtochlJan Štochl 920829 AK BílinaAK Bílina 4:11.37 1.00
11 Vít BílýVít Bílý 950926 AC DomažliceAC Domažlice 4:12.28
12 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:21.75
13 Jaroslav LučJaroslav Luč 870417 AK BílinaAK Bílina 4:22.55
14 Martin ŠmídMartin Šmíd 800118 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:29.08
Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:35.60 11.00
2 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:47.93 9.00
3 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 806024 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:50.12 8.00
4 Valerie SoukupováValerie Soukupová 895513 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:51.18 7.00
5 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 775508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:54.61 6.00
6 Klára PříhodováKlára Příhodová 885310 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:54.73 5.00
7 Katarina BeľováKatarina Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:56.29 4.00
8 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:59.43 3.00
9 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:04.69 2.00
MB Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:42.82
Gabriela FojtováGabriela Fojtová 865120 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Lenka VšetečkováLenka Všetečková 845907 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:03.37 11.00
2 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 775508 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:05.01 9.00
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10:09.73 8.00
4 Valerie SoukupováValerie Soukupová 895513 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10:11.09 7.00
5 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10:18.49 6.00
6 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 845907 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:19.26 5.00
7 Katarina BeľováKatarina Beľová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:19.63 4.00
8 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:32.90 3.00
9 Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová 855312 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:40.45 2.00
10 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:07.85 1.00
Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín NF
Celkem 11 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PechekPetr Pechek 830411 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 31:46.01 11.00
2 Jaroslav LučJaroslav Luč 870417 AK BílinaAK Bílina 32:52.13 9.00
3 Jiří BidmonJiří Bidmon 930930 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 32:53.91 8.00
4 Martin ŠmídMartin Šmíd 800118 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32:56.14 7.00
5 Miloš FialaMiloš Fiala 850628 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32:59.61 6.00
6 Milan HochmutMilan Hochmut 871226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33:06.99 5.00
7 Václav JanoušekVáclav Janoušek 850823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33:18.89 4.00
8 Jakub CoufalJakub Coufal 860322 AK BílinaAK Bílina 33:26.02 3.00
9 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33:27.29 2.00
10 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 891114 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 33:28.07 1.00
11 František SchovalFrantišek Schoval 880924 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 33:44.94
12 Jiří VáclavíkJiří Václavík 860625 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34:44.62
Jiří KoubekJiří Koubek 840124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Michal MichálekMichal Michálek 731018 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNF
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.42 11.00
2 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.91 9.00
3 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 905831 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.93 8.00
4 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.11 7.00
5 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.40 6.00
MB Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.47 5.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.05 4.00
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.43 3.00
4 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 986003 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16.84 2.00
5 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 18.50 1.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 841010 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.01 11.00
2 Josef PoláchJosef Polách 900814 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.51 9.00
3 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.74 8.00
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.94 7.00
5 Michal PaďourMichal Paďour 940819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.37 6.00
6 Jakub RybaJakub Ryba 860819 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LinhartDavid Linhart 890625 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.94 4.00
2 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.16 3.00
3 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.37 2.00
4 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 850603 AC DomažliceAC Domažlice 17.16 1.00
Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.49 11.00
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.47 9.00
3 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.88 4.00
4 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.98 2.00
Jan SlanařJan Slanař 930123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KřikalTomáš Křikal 900305 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.37 8.00
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.58 7.00
3 Jeremy SovaJeremy Sova 940827 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55.09 6.00
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 55.82 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LinhartDavid Linhart 890625 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.07 3.00
2 Pavel ČernýPavel Černý 911105 AC DomažliceAC Domažlice 58.39 1.00
3 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.10
4 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 850603 AC DomažliceAC Domažlice 59.78
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.46 11.00
2 Jana MelichováJana Melichová 795409 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 63.68 9.00
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.98 8.00
4 Monika BrusováMonika Brusová 926027 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.26 7.00
MB Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 65.81 6.00
2 Alice BoučkováAlice Boučková 975527 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67.08 5.00
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 67.12 4.00
4 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 865522 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 68.78 3.00
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 69.40 2.00
6 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 905316 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 70.13 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Feher, R.Šulc, Fischer, Benda Feher, R.Šulc, Fischer, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.01 11.00
2 Gvufšč, Grabmuler, Sova, Pavlíček Gvufšč, Grabmuler, Sova, Pavlíček A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.25 8.00
3 Hykl, Kroupa, Paďour, Netymach Hykl, Kroupa, Paďour, Netymach TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 43.39 7.00
4 Veselý J., Morave, Zadák, Vopršálek Veselý J., Morave, Zadák, Vopršálek TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.96 4.00
5 Ryba, Horák, Řeřicha, Honzl Ryba, Horák, Řeřicha, Honzl AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.58 1.00
Sabadini, Stehno, Říha, Polách Sabadini, Stehno, Říha, Polách PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Nohava, Kříek, Doležal, Nejedlý A: Nohava, Kříek, Doležal, Nejedlý AK BílinaAK Bílina 42.45 9.00
2 A: Ledvina, Cáchal, Tauer, Fau A: Ledvina, Cáchal, Tauer, Fau AC DomažliceAC Domažlice 43.69 6.00
3 B: Merxbauer, Černý, Šnajdr, Pivoňka B: Merxbauer, Černý, Šnajdr, Pivoňka AC DomažliceAC Domažlice 44.46 5.00
4 B: Koutník, Kašpar, Řežábek, Franěk B: Koutník, Kašpar, Řežábek, Franěk Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.50 3.00
5 A: Húska, Saleh, Strnad, Košťál A: Húska, Saleh, Strnad, Košťál AK BílinaAK Bílina 45.52 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčková, Kalvová, Sladovníková, Volfová Hlaváčková, Kalvová, Sladovníková, Volfová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.92 11.00
2 A- Rajmonová, Kubicová, Vedralová, Bašťovanská A- Rajmonová, Kubicová, Vedralová, Bašťovanská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.72 9.00
3 Vejmelková, Březová, Tesařová, Doležalová Vejmelková, Březová, Tesařová, Doležalová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.88 8.00
4 A- Škaloudová, Melichová, Váňová, Vomáčková A- Škaloudová, Melichová, Váňová, Vomáčková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.40 7.00
5 Mašková, Vodičková, Černá, Lepešková Mašková, Vodičková, Černá, Lepešková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.63 6.00
6 Benešová, Adlerová, Rubášová, Štychová Benešová, Adlerová, Rubášová, Štychová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.49 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Burianová, Gregovská, Roztočilová, Vlasáková A- Burianová, Gregovská, Roztočilová, Vlasáková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 51.41 5.00
2 B- Bafoe, Barešová, Budínová, Sládková B- Bafoe, Barešová, Budínová, Sládková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51.68 3.00
3 B- Sunkovská, Havlíčková, Nová, Bezuchová B- Sunkovská, Havlíčková, Nová, Bezuchová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 57.46 2.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kašpar, V.Šulc, Rejmon, Fischer A-Kašpar, V.Šulc, Rejmon, Fischer Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:20.46 11.00
2 A-Stehno, Křikal, Sopoušek, Jablokov A-Stehno, Křikal, Sopoušek, Jablokov PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:22.70 9.00
3 A-Čiviš, Pivoňka, Šimsa, Šnajdr A-Čiviš, Pivoňka, Šimsa, Šnajdr AC DomažliceAC Domažlice 3:22.96 8.00
4 A-Gvušč, Slanař, Grabmuller, Pavlíček A-Gvušč, Slanař, Grabmuller, Pavlíček A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:23.63 7.00
5 A-Linhart, Hatka, Beneš, Veslý A-Linhart, Hatka, Beneš, Veslý TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:28.67 6.00
6 A- Maruštík, Bohmann, Gregor, Hanzl A- Maruštík, Bohmann, Gregor, Hanzl AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:29.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Sabadin, Macura, Vavrla, Špindler B-Sabadin, Macura, Vavrla, Špindler PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:29.77 4.00
2 A-Doležal, Filinger, Nejedlý, Saleh A-Doležal, Filinger, Nejedlý, Saleh AK BílinaAK Bílina 3:31.03 3.00
3 B-Černý, Koutný, Kopecký, Šíp B-Černý, Koutný, Kopecký, Šíp AC DomažliceAC Domažlice 3:31.44 2.00
4 C-Bílý, Blacký, Váchal, Tauer C-Bílý, Blacký, Váchal, Tauer AC DomažliceAC Domažlice 3:31.81 1.00
5 B-Húska, Hradil, Žižka, Štochl B-Húska, Hradil, Žižka, Štochl AK BílinaAK Bílina 3:33.88
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Škaloudová, Veselá, Vomáčková, Melichová A- Škaloudová, Veselá, Vomáčková, Melichová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:02.73 11.00
2 Ulrichová, Hrachovcová, Fojtová, Taclíková Ulrichová, Hrachovcová, Fojtová, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:05.41 9.00
3 A- Koubková, Veselá, Boučková, Bašťovanská A- Koubková, Veselá, Boučková, Bašťovanská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:09.64 8.00
4 Pulgertová, Šedivá, Novotná, Brusová Pulgertová, Šedivá, Novotná, Brusová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:13.91 7.00
5 A- Bezuchová, Burianová, Gregovská, Šafránková A- Bezuchová, Burianová, Gregovská, Šafránková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:14.17 6.00
6 Konopová, Henoldová, Chukhno, Šmákalová Konopová, Henoldová, Chukhno, Šmákalová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:20.29 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedláková V., Sedláková M., Beránková Z., Vejmelková Sedláková V., Sedláková M., Beránková Z., Vejmelková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:14.53 5.00
2 B- Váňová, Slezáková, Budínová, Kleinerová B- Váňová, Slezáková, Budínová, Kleinerová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:20.38 3.00
3 B- Pšajdlová, Dupalová, Belová, Stewartová B- Pšajdlová, Dupalová, Belová, Stewartová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:27.37 2.00
B- Prouzová, Havlíčková, Vlasáková, Dyrynková B- Prouzová, Havlíčková, Vlasáková, Dyrynková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DQ
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav BodnárMiroslav Bodnár
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
920915 1.99 11.00
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 1.99 9.00
3 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 1.94 8.00
4= Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 1.88 6.50
4= Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 1.88 6.50
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
940504 1.88 5.00
7 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.88 4.00
8= Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
880722 1.82 2.00
8= Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
890915 1.82 2.00
8= Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 1.82 2.00
11 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
980404 1.82
Josef SkrčenýJosef Skrčený
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
861101 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.62 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.59 9.00
3= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.59 7.50
3= Daniela VránováDaniela Vránová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005406 1.59 7.50
5 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
956222 1.59 6.00
6 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975526 1.59 5.00
7 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 1.56 4.00
8 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 1.56 3.00
9= Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 1.56 1.50
9= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.56 1.50
11 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 1.46
12 Růžena TůmováRůžena Tůmová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
995607 1.40
MB Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
945513 1.77
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 4.50 11.00
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
940504 4.50 9.00
3 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 4.30 8.00
4 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860819 4.15 7.00
5 Josef ŠmídJosef Šmíd
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921121 3.85 6.00
6= Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 3.50 4.50
6= Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
980404 3.50 4.50
MB Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 5.02
MB Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 4.70
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 NM
MB Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
900718 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 3.15 11.00
2 Jana KonečnáJana Konečná
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
886110 3.05 9.00
3 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 2.90 8.00
4 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 2.75 7.00
5 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986102 2.40 6.00
MB Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 3.65
MB Petra KozelkováPetra Kozelková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
915315 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 7.04 -0.4 m/s 11.00
2 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 6.53 +0.0 m/s 9.00
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
941202 6.53 8.00
4 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
961220 6.46 -1.7 m/s 7.00
5 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 6.42 +0.4 m/s 6.00
6 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 6.40 -0.1 m/s 5.00
7 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 6.37 +0.2 m/s 4.00
8 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 6.26 -0.3 m/s 3.00
9 Michal JursaMichal Jursa
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
860214 6.04 -0.6 m/s 2.00
10 Josef SkrčenýJosef Skrčený
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
861101 5.97 +0.2 m/s 1.00
11 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910320 5.88 -0.8 m/s
12 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860819 5.79 -1.6 m/s
13 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 5.51 -1.06 m/s
14 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 5.31 -0.5 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
865423 5.59 +0.0 m/s 11.00
2 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965202 5.39 -0.3 m/s 9.00
3 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 5.26 -0.7 m/s 8.00
4 Kristina VolfováKristina Volfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
885516 5.22 -1.4 m/s 7.00
5 Dominika HorniakováDominika Horniaková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
926021 5.19 -2.3 m/s 6.00
6 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
905722 5.09 -1.2 m/s 5.00
7 Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
975527 4.98 -1.2 m/s 4.00
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995906 4.97 -0.3 m/s 3.00
9 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
975411 4.88 -3.4 m/s 2.00
10 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
976204 4.88 -0.6 m/s 1.00
11 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 4.84 -1.9 m/s
12 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 4.73 -0.8 m/s
13 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 4.49 -2.3 m/s
14 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
985210 4.37 -1.0 m/s
MB Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
915724 5.61
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal JursaMichal Jursa
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
860214 14.34 +1.3 m/s 11.00
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
961220 13.30 +0.1 m/s 9.00
3 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
770904 13.27 -0.5 m/s 8.00
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 13.18 -0.8 m/s 7.00
5 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
880722 12.90 -1.2 m/s 6.00
Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 12.90 -0.6 m/s 5.00
7 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 12.87 -1.1 m/s 4.00
8 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
701223 12.76 -0.6 m/s 3.00
9 Martin HyškaMartin Hyška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
771031 12.66 -1.6 m/s 2.00
10 Miroslav BodnárMiroslav Bodnár
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
920915 12.58 -1.0 m/s 1.00
11 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
890915 12.48 -0.3 m/s
12 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 11.81 -0.4 m/s
13 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 11.80 -1.7 m/s
14 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910320 11.56 -3.3 m/s
Radek DuchoňRadek Duchoň
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
800725 DNP
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 DNP
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
855617 11.88 +0.1 m/s 11.00
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955902 11.66 +0.5 m/s 9.00
3 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
865423 11.66 +0.0 m/s 8.00
4 Dominika HorniakováDominika Horniaková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
926021 11.44 -1.5 m/s 7.00
5 Kristina VolfováKristina Volfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
885516 11.06 -0.1 m/s 6.00
6 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
905722 11.05 +0.2 m/s 5.00
7 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
976204 11.02 +0.0 m/s 4.00
8 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 10.85 -0.7 m/s 3.00
9 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
835210 10.73 -0.4 m/s 2.00
10 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905831 10.68 +0.6 m/s 1.00
11 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
955807 10.54 +0.0 m/s
12 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 09.90 -0.6 m/s
13 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986003 09.72 -0.7 m/s
MB Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
915724 11.35 +0.0 m/s
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986102 NM
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 NM
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 14.73 11.00
2 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935419 12.71 9.00
3 Sarah LeidlSarah Leidl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
875305 11.83 8.00
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 11.79 7.00
5 Júlia KočárováJúlia Kočárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945611 11.59 6.00
6 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905831 11.40 5.00
7 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
775506 11.10 4.00
8 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 10.88 3.00
9 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 10.43 2.00
10 Lucie StaňkováLucie Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
975522 10.41 1.00
11 Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
965218 10.21
12 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966104 10.02
13 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 09.95
14 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945603 09.76
15 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 09.69
16 Marie KonopováMarie Konopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
966114 09.61
17 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
956017 09.48
18 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 09.23
19 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 09.07
20 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
945504 08.57
21 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 08.34
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 15.48 11.00
2 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 15.08 9.00
3 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 14.87 8.00
4 Pavel HonalPavel Honal
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
850403 14.42 7.00
5 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 14.31 6.00
6 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 14.20 5.00
7 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 14.13 4.00
8 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
830609 13.82 3.00
9 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 13.24 2.00
10 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 13.19 1.00
11 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 13.11
12 Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
870503 12.95
13 Aleš ProcházkaAleš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
930929 12.55
14 Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 12.45
15 Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
791209 12.44
16 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
700831 12.21
17 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 11.94
Jakub KlečákJakub Klečák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890616 NP
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 46.45 11.00
2 Júlia KočárováJúlia Kočárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945611 45.39 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 44.77 8.00
4 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
775506 38.43 7.00
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 35.34 6.00
6 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 34.27 5.00
7 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 34.04 4.00
8 Lucie StaňkováLucie Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
975522 32.09 3.00
9 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
945504 30.58 2.00
10 Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
805727 30.25 1.00
11 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 29.17
12 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966104 29.02
13 Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
965218 28.69
14 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 28.32
15 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
956017 28.04
16 Linda MiškováLinda Mišková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
835927 23.55
17 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945603 22.81
18 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 22.76
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955428 NM
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 54.62 11.00
2 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 52.47 9.00
3 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
880927 51.15 8.00
4 Pavel HonalPavel Honal
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
850403 48.95 7.00
5 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
921208 47.93 6.00
6 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 45.82 5.00
7 Jaroslav FicJaroslav Fic
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
611013 44.80 4.00
8 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 42.86 3.00
9 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 42.00 2.00
10 Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
791209 40.64 1.00
11 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 40.61
12 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
830609 38.50
13 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 36.65
14 Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
700303 33.41
Jiří SikoraJiří Sikora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
740625 DNP
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 DNP
Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
780820 DNP
Aleš ProcházkaAleš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
930929 NM
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 NM
Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935419 63.28 11.00
2 Lucie StaňkováLucie Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
975522 50.08 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 48.44 8.00
4 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 44.45 7.00
5 Linda MiškováLinda Mišková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
835927 42.27 6.00
6 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 41.37 5.00
7 Daniela LenerováDaniela Lenerová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
845118 40.91 4.00
8 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 40.03 3.00
9 Petra MachtováPetra Machtová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935730 36.47 2.00
10 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 35.12 1.00
11 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
775506 34.89
12 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955428 32.49
13 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 32.33
14 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 28.61
15 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 22.41
MB Kateřina HaasováKateřina Haasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966112 39.37
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 NM
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HolicaMichal Holica
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
920603 55.23 11.00
2 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
950401 53.32 9.00
3 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 52.58 8.00
4 Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
921213 51.61 7.00
5 Jan BartůněkJan Bartůněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
810129 51.56 6.00
6 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 51.44 5.00
7 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
811227 50.94 4.00
8 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 46.76 3.00
9 Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
700303 45.41 2.00
10 Jiří SikoraJiří Sikora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
740625 44.09 1.00
11 Pavel PittrPavel Pittr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
901123 43.83
12 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 43.30
13 Aleš ProcházkaAleš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
930929 43.06
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
830609 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sarah LeidlSarah Leidl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
875305 53.73 11.00
2 Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
915410 42.90 9.00
3 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945603 40.78 8.00
4 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
905114 40.31 7.00
5 Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
895407 40.23 6.00
6 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 37.25 5.00
7 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966104 34.89 4.00
8 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 34.65 3.00
9 Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
965218 31.83 2.00
10 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 31.75 1.00
11 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 31.47
12 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 30.45
13 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995104 30.01
14 Adriana UjkanovičováAdriana Ujkanovičová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
805727 28.82
Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965713 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
790405 64.66 11.00
2 Martin SvatošMartin Svatoš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
940413 62.22 9.00
3 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
890915 60.89 8.00
4 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
921102 60.59 7.00
5 Jakub KlečákJakub Klečák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
890616 59.17 6.00
6 Luboš NováčekLuboš Nováček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
741121 58.19 5.00
7 Václav CardaVáclav Carda
AC DomažliceAC Domažlice
810506 54.56 4.00
8 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 49.34 3.00
9 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
841010 48.56 2.00
10 František ŠmídFrantišek Šmíd
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
871028 48.02 1.00
11 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 42.99
Jan SlanařJan Slanař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
930123 DNP
Celkem 12 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří MalysaJiří Malysa 910515 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51:47 11.00
2 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 541122 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55:48 9.00
3 Josef KalátJosef Kalát 551206 AK BílinaAK Bílina 56:11 8.00
4 Jiří JanoušekJiří Janoušek 511128 AK BílinaAK Bílina 59:59 7.00
5 Milan ZeibertMilan Zeibert 630216 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 62:57 6.00
6 Jaroslav PtákJaroslav Pták 470407 AK BílinaAK Bílina 66:05 5.00
7 Stanislav MarekStanislav Marek 421105 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 70:48 4.00
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 174.50
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 163.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 147.50
4 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 138.00
5 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 131.00
6 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 109.00
7 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 098.00
8 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 091.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 800 m, 110 m př., 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m, 4x100 m, 10km chůze
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 225.50
2 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 183.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 144.00
4 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 139.00
5 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 103.00
6 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 094.00
7 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 054.00
8 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 047.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 800 m, 100 m př., 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků