výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

České Budějovice (15. 6. 2014)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.20
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.45
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.88
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.35
5 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.99
MS Jan KavalskýJan Kavalský 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.6.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.77
2 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.15
3 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.28
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.51
5 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 15.6.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.82
2 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.92
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.03
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.32
5 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 15.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.72
2 Václav NovákVáclav Novák 01 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.38
3 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.53
4 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.68
5 Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.71
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.73
Poznámky:
Postup: 8 nejrychlejších časem
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.41
2 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.72
3 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.74
4 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.86
5 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.95
6 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.04
7 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.11
Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.6.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.71
2 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.83
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.01
4 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.47
5 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.16
6 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.17
7 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.33
8 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.86
2 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.90
3 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.53
4 Klára KlabouchováKlára Klabouchová 01 SK VětřníSK Větřní 09.66
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.72
6 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.96
7 Nikola LukášováNikola Lukášová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.03
8 Darina PeterkováDarina Peterková 04 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 10.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.58
2 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.14
3 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.20
4 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.50
5 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.10
6 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.48
MS Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 15.6.2014) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.98
3 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.00
4= Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.50
4= Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.50
6 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.00
7 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 15.6.2014) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.96
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.98
3 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.15
4 Lada ŘádkováLada Řádková 02 SK VětřníSK Větřní 09.18
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.52
6 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.96
7 Eva KaiserováEva Kaiserová 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (ne, 15.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.57
2 Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.59
3 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.63
4 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.70
5 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.99
6 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.34
7 Charlotte WhitesideCharlotte Whiteside 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.80
Poznámky:
Postup: 8 nejrychlejších časem
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.47
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.49
3 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.58
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
5 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.73
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.78
7= Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.90
7= Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.90
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.67
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.80
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.34
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.62
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.75
6 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 24.06
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.79
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.18
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.52
4 Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 24.34
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.02
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.27
2 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.36
3 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.13
4 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.63
MS Jan KavalskýJan Kavalský 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.47
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.74
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.90
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.16
4 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.32
5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.78
6 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.80
7 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.85
8 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.60
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.45
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.78
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.90
4 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.95
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.40
6 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.92
7 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.35
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 15.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.31
2 Michaela VolfováMichaela Volfová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.58
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.52
4 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.08
5 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.18
6 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.25
7 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.40
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.41
2 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.74
3 Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 23.45
4 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.94
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.45
6 Darina PeterkováDarina Peterková 04 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 26.18
7 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 26.55
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka TyšerováRadka Tyšerová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.60
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.15
3 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 23.46
4 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.38
5 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.02
6 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.02
7 Charlotte WhitesideCharlotte Whiteside 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.34
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:21.66
2 Jan StanislavJan Stanislav 01 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:32.95
3 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.35
4 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.12
5 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.01
6 Ondřej SamecOndřej Samec 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:52.72
7 Václav NovákVáclav Novák 01 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:54.44
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.91
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:33.80
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:44.98
3 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:47.45
4 Tereza BartlováTereza Bartlová 02 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:47.85
5 Anna KučerováAnna Kučerová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:57.16
6 Darina PeterkováDarina Peterková 04 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:57.92
7 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.89
8 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:14.48
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:34.57
2 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 5:51.13
3 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:54.82
4 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6:24.12
5 Adam KrumlAdam Kruml 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 6:45.56
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:18.97
2 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:46.57
3 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:05.88
4 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 6:09.95
5 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:17.23
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:50.85
7 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 6:57.12
8 Eva KaiserováEva Kaiserová 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 7:22.20
9 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7:46.82
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.72
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.75
3 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.07
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.14
5 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.25
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.41
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.27
3 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.29
4 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.64
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 15.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.34
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.67
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.02
4 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.03
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.78
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 15.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.56
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.93
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.47
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.90
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.61
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kortus, Malinský, Hrstka, Kratochvíl Kortus, Malinský, Hrstka, Kratochvíl T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.16
2 Votýpka, Jodl, Lukš, Beck Votýpka, Jodl, Lukš, Beck T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36.95
3 Ernst, Buchal, Daniel, Sak Ernst, Buchal, Daniel, Sak SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 37.34
4 Smetana, Kratochvíl, Staněk, Hlaváč Smetana, Kratochvíl, Staněk, Hlaváč TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.70
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Suková, Kršová, Basíková, Machová Suková, Kršová, Basíková, Machová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.24
2 Potocká, Kundrátová, Koutná, Tyšerová Potocká, Kundrátová, Koutná, Tyšerová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.77
3 Kučerová, Sýkorová, Tvrzová, Řezníková Kučerová, Sýkorová, Tvrzová, Řezníková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.68
4 Pilíková, Mrázková, Tůmová, Halounová Pilíková, Mrázková, Tůmová, Halounová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 36.08
5 Strusková, Čermáková, Janoušková, Krejčí Strusková, Čermáková, Janoušková, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 36.11
6 Šímová, Raušová, Berounská, Vetýšková Šímová, Raušová, Berounská, Vetýšková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 36.52
7 Bendová, Ošmerová, Hrušková, Faktorová Bendová, Ošmerová, Hrušková, Faktorová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 38.17
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.39
1 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.33 OOOOOXOXXX
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.30 OXOOOOXXX
3 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.30 OOOOXOXXX
4 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK VětřníSK Větřní
02 1.20 OOOXXX
5 David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1.15 XOOXXX
7= Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 1.15 OXOXXX
7= Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.15 OXOXXX
8 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.10 XOXXX
MS Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.36
Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 DNP
Poznámky/pokusy:
" Kubát Jakub - zraněn v rozcvičování (náraz hlavou do stojanu), nenastoupil do soutěže - odjel do nemocnice<br><br>
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.331.361.391.421.45
1 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.42 ----OOOXOXXOOXXX
2 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.42 -OOOOOXXOXOXXOOXXX
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 1.42 --OOOOXXOXXOXXOOXXX
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.36 ----OXOOOXXX
5 Anna KučerováAnna Kučerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.33 OOOOOXOXXOXXX
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.30 -OOOOOXXX
7 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 1.30 OOOOOXOXXX
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.25 ---OOXXX
9 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1.25 OXOOOXOXXX
10 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1.20 OOXOOXXX
11 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 1.15 OOOXXX
12 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 1.15 -OXXOXXX
13 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 1.15 XOOXXOXXX
14 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1.05 XOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.80 -0.5 m/s 4.63+0.74.59+0.64.61+1.04.634.80-0.54.80+0.14.76+0.4
2 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 4.37 +0.3 m/s 4.37+0.34.29+0.7X+0.94.373.89-0.44.000.04.26+0.1
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.13 +0.6 m/s 4.08+0.73.84+1.14.13+0.64.133.85-0.43.960.04.02+0.5
4 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 4.08 +1.6 m/s 3.97+0.64.02+0.64.08+1.64.084.03-0.63.910.04.07+0.5
5 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.04 +0.6 m/s 4.04+0.63.65+0.13.14+0.34.043.64+0.23.92-0-13.97+0.6
6 Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 4.00 -0.4 m/s 3.86+0.6X+0.83.82+1.43.86X+1.14.00-0.43.81+0.8
7 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.92 +1.4 m/s 3.80+1.33.75+0.33.78+1.33.803.92+1.43.60-0.73.71+0.7
8 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.79 +0.8 m/s 3.65+1.03.76+0.63.79+0.83.793.72+1.63.58-0.63.58+0.1
9 Václav NovákVáclav Novák
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
01 3.75 -0.1 m/s X+0.53.75-0.13.21+0.73.75
10 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.56 +0.5 m/s 3.56+0.53.51+0.42.92+0.23.56
11 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK VětřníSK Větřní
02 3.48 -0.2 m/s 3.48-0.23.270.03.05-0.43.48
12 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.42 +0.6 m/s 3.42+0.62.980.03.14+1.13.42
13 Ondřej SamecOndřej Samec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.35 -0.2 m/s 3.35-0.23.34-0.33.31+1.03.35
14 Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 3.33 +0.0 m/s 3.330.03.15+0.3X+0.03.33
15 David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.29 +1.1 m/s 3.29+1.12.97+0.4X+0.63.29
16 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.21 +1.0 m/s 3.21+1.03.05+0.33.12+0.33.21
17 Lukáš HřebíčekLukáš Hřebíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.20 +0.2 m/s X+0.33.20+0.22.97+0.13.20
18 Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2.70 +0.3 m/s 2.52+0.22.70+0.32.39+0.62.70
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.73 +0.3 m/s 4.49-0.64.40+1.04.51+0.84.51X+1.0X+1.24.73+0.3
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.69 +0.0 m/s 4.690.04.24+0.34.23+1.64.694.38+0.7--4.63+1.2
3 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.65 +0.0 m/s 4.290.04.650.04.63+2.14.654.63+0.84.45+0.64.610.0
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.53 +0.7 m/s 4.53+0.74.18+0.74.19+1.74.534.46+2.54.29+1.24.470.0
5 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.41 +1.9 m/s 2.09+0.44.12+1.04.15+0.84.154.41+1.94.10+0.74.23+1.3
6 Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 4.22 +0.8 m/s 4.07+0.33.780.03.96+0.34.074.22+0.84.03+1.24.01+1.0
7 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.15 +0.4 m/s 4.11+0.24.090.04.15+0.44.153.96+1.94.04+1.54.05+1.4
8 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.03 +0.0 m/s 3.93+0.64.030.03.99+1.34.033.83+2.4X+1.73.52+0.8
9 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.25 +0.1 m/s 3.30-0.33.22-0.3325+0.1325
10 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.86 +1.5 m/s 3.86+1.5X-0.13.54+1.03.86
11 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.84 +0.0 m/s 3.79+1.73.840.03.84+0.43.84
12 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.81 +0.9 m/s 3.81+0.93.38-0.13.690.03.81
13 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.76 +0.3 m/s 3.72+1.93.76+0.3X+0.13.76
14 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.73 +1.1 m/s 3.73+1.13.57-0.13.54+0.13.73
15 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.70 +0.9 m/s 3.70+0.93.42-0.33.29+0.83.70
16 Markéta VratislavskáMarkéta Vratislavská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.54 +0.1 m/s 3.51+0.63.51+0.13.54+0.13.54
17 Michaela VolfováMichaela Volfová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.46 +1.2 m/s 3.27-0.12.92+0.53.46+1.23.46
18 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.44 +1.9 m/s 3.44+1.93.24-0.53.35+0.23.44
19 Klára KlabouchováKlára Klabouchová
SK VětřníSK Větřní
01 3.35 +0.8 m/s 3.35+0.83.280.03.29+1.93.35
20 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.34 +0.0 m/s 3.27+0.73.11-0.63.340.03.34
21 Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2.95 +0.2 m/s 2.95+0.22.660.02.190.02.95
23 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 2.95 -0.3 m/s X-0.62.95-0.3X+0.62.95
23 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.83 +0.4 m/s 2.83+0.42.49-0.5X-0.22.83
24 Barbora DvořáčkováBarbora Dvořáčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 2.81 +1.6 m/s X+0.92.50+1.22.81+1.62.81
25 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.76 +0.3 m/s 2.76+0.32.590.02.690.02.76
MS Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.34 +0.4 m/s
Eva KaiserováEva Kaiserová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 NM X+0.9X0.0X+1.60
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 12.30 12.3010.1010.8012.3009.6310.7410.10
2 Ingrid MachováIngrid Machová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 10.35 09.1408.9910.3510.3509.69--
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 09.69 08.6909.6409.6909.6909.1909.40-
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.59 08.8108.8408.6508.8409.0309.5409.59
5 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 09.50 07.6508.9208.9408.9408.1909.5008.56
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 09.19 X09.19-09.19---
7 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 08.80 08.8008.75X08.8008.31--
8 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.69 08.0307.5608.6908.6907.4007.6908.49
9 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 07.63 07.3007.6307.4407.63
10 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.61 -X07.6107.61
11 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.28 06.9007.2807.0407.28
12 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 06.45 X06.4506.4406.45
13 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 05.94 05.7405.9405.5505.94
14 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 04.81 04.8104.5004.0804.81
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.88 09.4209.8809.3409.8809.6408.9908.10
2 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.04 08.1309.0408.8309.0408.5908.1808.27
3 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 08.30 07.1207.3707.3207.3708.0308.2408.30
4 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 08.27 07.4807.96X07.9607.7008.2108.27
5 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.99 07.6106.7407.6807.6807.8907.9907.58
6 Jan StanislavJan Stanislav
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 07.75 07.75X07.0307.7507.2306.9306.52
7 Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.69 --07.6107.6107.3307.6907.67
8 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.51 07.3407.5106.3907.51-06.31X
9 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 06.71 06.71X06.1506.71
10 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.16 06.1405.7506.1606.16
11 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 05.64 05.5705.64X05.64
12 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 05.55 05.0105.5504.4605.55
MS Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.12
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 57.85 53.0657.8553.6057.85-49.62-
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 55.06 49.0850.3454.6554.65-52.1155.06
3 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 53.03 53.0350.1642.6053.0346.7149.7348.43
4 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 52.48 50.6347.8752.4852.4848.1446.8651.25
5 Jan StanislavJan Stanislav
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 46.51 46.4645.9646.5146.5140.2741.3844.26
6 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 45.18 43.8743.4945.1845.1840.9142.2444.03
7 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 44.01 41.9744.0140.9344.0132.5936.8739.87
8 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 41.36 38.3841.3636.1641.3638.0936.8337.95
9 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 39.91 32.4236.7639.9139.91
10 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 39.28 39.2839.1537.5939.28
11 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 38.52 33.36X38.5238.52
12 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 37.65 37.2535.6437.6537.65
13 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 36.30 35.1725.1536.3036.30
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 46.44 44.8046.4439.9446.4445.7238.8338.90
2 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 45.35 30.1442.6845.3545.3542.9836.7243.58
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 44.93 44.9339.7342.1644.9343.8740.85X
4 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 40.07 38.20X40.0740.0737.3537.2334.56
5 Nikola LukášováNikola Lukášová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 39.30 35.10X37.8837.8839.3034.8836.49
6 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 39.16 39.1635.7436.4739.1637.3039.1635.56
7 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 35.27 34.5133.3232.2834.5131.9534.9135.27
8 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 32.62 32.6229.4611.1332.6230.9026.5031.08
9 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 31.03 30.2331.0314.1531.03
10 Sabina StejskalováSabina Stejskalová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 30.78 30.7825.44X30.78
11 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 30.60 28.2323.4730.6030.60
12 Nela HaláčkováNela Haláčková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 29.21 X29.2129.1029.21
13 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 26.00 26.0022.9323.4126.00
14 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 22.85 22.8519.6419.6222.85
15 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 22.45 22.4520.5120.0022.45
Celkem 15 závodníků