výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP přípravek Olomouckého kraje

Olomouc (18. 6. 2014)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.52 5.00
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK OlomoucAK Olomouc 09.92
3 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.10
4 Jan HarapátJan Harapát 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.33
5 Viktor DoležalViktor Doležal 04 SK PřerovSK Přerov 10.62
6 Tomáš MacákTomáš Macák 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.84
7 Jakub HrazdilJakub Hrazdil 05 SK HraniceSK Hranice 10.87
8 Adam BelejAdam Belej 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.28
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.46 6.00
2 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 10.12
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.15
4 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 SK PřerovSK Přerov 10.24
5 daniel Sovákdaniel Sovák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.41
6 Jakub JurkulákJakub Jurkulák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 10.55
7 Matyáš ZatloukalMatyáš Zatloukal 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.00
Michal KorecMichal Korec 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.22 9.00
2 Dominik KopřivaDominik Kopřiva 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.26 8.00
3 Patrik JanošPatrik Janoš 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.75 1.00
4 Lukáš DudaLukáš Duda 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.85
5 Karel ZdražilKarel Zdražil 05 SK PřerovSK Přerov 10.12
6 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.21
7 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.31
8 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.08
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 09.66 4.00
2 Marek BrokešMarek Brokeš 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.91
3 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK PřerovSK Přerov 09.99
4 Pavel DohnalPavel Dohnal 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.25
5 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.78
6 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.28
7 Michal BlablaMichal Blabla 04 SK HraniceSK Hranice 12.85
Šimon AdamecŠimon Adamec 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.40 7.00
2 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.69 3.00
3 Martin BábekMartin Bábek 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.97
4 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.20
5 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK PřerovSK Přerov 10.82
6 Jan BaarJan Baar 04 SK HraniceSK Hranice 10.96
7 René ŠalamounRené Šalamoun 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.98
8 Denis GeržaDenis Gerža 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.25
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 08.98 11.00
2 Jakub RežnarJakub Režnar 04 AK ŠternberkAK Šternberk 09.71 2.00
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.11
4 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.51
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 AK OlomoucAK Olomouc 09.93 5.00
2 Tereza BílkováTereza Bílková 04 AC ProstějovAC Prostějov 09.93 4.00
3 Veronika MačálováVeronika Mačálová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 10.33
4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.35
5 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.78
6 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.88
7 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 11.29
8 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 11.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 09.70 7.00
2 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK OlomoucAK Olomouc 09.98 3.00
3 Klára SzromkováKlára Szromková 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.40
4 Petra ProcházkováPetra Procházková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.55
5 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.59
6 Karolína BednářováKarolína Bednářová 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.99
7 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.34
8 Terezie DoleželováTerezie Doleželová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 11.60
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.51 9.00
2 Anna VystavělováAnna Vystavělová 03 AC ProstějovAC Prostějov 10.29
3 Julie SedláčkováJulie Sedláčková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.58
4 Marie GuckáMarie Gucká 05 AK ŠternberkAK Šternberk 10.59
5 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ UničovTJ Uničov 10.66
6 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.99
7 Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ UničovTJ Uničov 11.77
Anna DudkováAnna Dudková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK OlomoucAK Olomouc 09.54 8.00
2 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.11 2.00
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.15 1.00
4 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK HraniceSK Hranice 10.70
5 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK PřerovSK Přerov 10.84
6 Julie KestlováJulie Kestlová 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.87
7 Lucie SoučkováLucie Součková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.87
8 Kateřina SolovskáKateřina Solovská 06 TJ UničovTJ Uničov 12.35
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.16 11.00
2 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.29
3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.63
4 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 10.75
5 Dominika LekešováDominika Lekešová 05 SK HraniceSK Hranice 11.73
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.78 6.00
2 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK PřerovSK Přerov 10.73
3 Terezie VenouškováTerezie Venoušková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.87
4 Eliška StřítezskáEliška Střítezská 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.19
5 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 11.79
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2:06.73 9.00
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:07.12 8.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK HraniceSK Hranice 2:07.84 7.00
4 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:09.56 5.00
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK HraniceSK Hranice 2:09.78 4.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 2:11.74 3.00
7 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:12.04 2.00
8 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:14.18
9 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 2:17.07
10 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 2:18.43
11 Barbora MaťováBarbora Maťová 03 SK PřerovSK Přerov 2:22.16
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:06.39 11.00
2 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK OlomoucAK Olomouc 2:08.87 6.00
3 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:13.47 1.00
4 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:16.74
5 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.03
6 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:20.48
7 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:20.58
8 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 SK PřerovSK Přerov 2:20.82
9 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:26.62
10 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:30.38
Celkem 10 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:53.49 8.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:57.12 5.00
3 Patrik JanošPatrik Janoš 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:58.13 4.00
4 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:58.22 3.00
5 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:59.40 2.00
6 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 3:00.51 1.00
7 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:00.98
8 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:02.34
9 Tomáš MacákTomáš Macák 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:22.24 2.00
10 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:23.12 1.00
11 Filip RozehnalFilip Rozehnal 03 AC ProstějovAC Prostějov 3:27.68
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:49.17 11.00
2 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 2:50.42 9.00
3 Tomáš VyroubalTomáš Vyroubal 03 AC ProstějovAC Prostějov 2:55.23 7.00
4 david Střídadavid Střída 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 2:56.94 6.00
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 3:07.09
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 SK PřerovSK Přerov 3:07.99
7 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK PřerovSK Přerov 3:09.96
8 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:14.15
9 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 SK PřerovSK Přerov 3:14.74
10 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK PřerovSK Přerov 3:15.05
11 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:16.47
12 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:20.44
Celkem 12 závodníků

40 yardů př. - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KopřivaDominik Kopřiva 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13.14 11.00
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK OlomoucAK Olomouc 13.65 9.00
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 AK OlomoucAK Olomouc 13.70 8.00
4 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK OlomoucAK Olomouc 13.84 7.00
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 13.85 6.00
6 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK OlomoucAK Olomouc 13.86 5.00
7 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 13.90 4.00
8 Tomáš VyroubalTomáš Vyroubal 03 AC ProstějovAC Prostějov 13.92 3.00
9 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.95 2.00
10 Jakub JurčíkJakub Jurčík 03 AC ProstějovAC Prostějov 14.00 1.00
11 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 AK OlomoucAK Olomouc 14.11
12 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 14.24
13 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK PřerovSK Přerov 14.30
14 Jakub JurkulákJakub Jurkulák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 14.51
15 Tom ŠporíkTom Šporík 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.53
16 Matyáš ValachMatyáš Valach 03 SK HraniceSK Hranice 14.57
17 Jan PospíšilJan Pospíšil 03 SK HraniceSK Hranice 14.72
18 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14.77
19 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 14.81
20 Viktor LankašViktor Lankaš 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.00
21 Jaromír ŠubaJaromír Šuba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 15.13
22 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.14
23 Michal ZbraněkMichal Zbraněk 03 AK OlomoucAK Olomouc 15.15
24 Martin ŠpičkaMartin Špička 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.16
25 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 SK PřerovSK Přerov 15.20
26 Michal SkácelMichal Skácel 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.29
27 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 15.33
28 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK PřerovSK Přerov 15.44
29 Jan HarapátJan Harapát 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.45
30 matěj Skácelmatěj Skácel 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.48
31 Viktor DoležalViktor Doležal 04 SK PřerovSK Přerov 15.58
32 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.83
33 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK PřerovSK Přerov 16.06
34 Karel ZdražilKarel Zdražil 05 SK PřerovSK Přerov 16.07
35 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK PřerovSK Přerov 16.12
36 Patrik DivokaPatrik Divoka 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.30
37 René ŠalamounRené Šalamoun 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.35
38 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.39
39 Ondřej SkácelOndřej Skácel 05 SK PřerovSK Přerov 16.43
40 Daniel PlachýDaniel Plachý 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.54
41 David KasalDavid Kasal 06 TJ UničovTJ Uničov 16.67
42 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.82
43 Pavel NečekPavel Neček 05 TJ UničovTJ Uničov 17.02
44 Tomáš NečekTomáš Neček 05 TJ UničovTJ Uničov 17.06
45 Adam BelejAdam Belej 05 AK ŠternberkAK Šternberk 17.07
46 Denis GeržaDenis Gerža 04 AK ŠternberkAK Šternberk 17.83
47 Michal BlablaMichal Blabla 04 SK HraniceSK Hranice 19.71
Patrik JanošPatrik Janoš 05 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Michal PuškarMichal Puškar 04 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 49 závodníků

40 yardů př. - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.05 11.00
2 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK OlomoucAK Olomouc 14.06 9.00
3 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 AK OlomoucAK Olomouc 14.09 8.00
4 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK OlomoucAK Olomouc 14.23 7.00
5 Irena MoničováIrena Moničová 03 AK OlomoucAK Olomouc 14.33 6.00
Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 14.33 5.00
7 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK OlomoucAK Olomouc 14.70 4.00
8 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.82 3.00
9 Veronika MačálováVeronika Mačálová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 14.86 2.00
10 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 14.90 1.00
11 Viktorie JanošováViktorie Janošová 03 SK HraniceSK Hranice 15.06
12 Barbora MaťováBarbora Maťová 03 SK PřerovSK Přerov 15.19
13 Lucie SoučkováLucie Součková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.21
14 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK PřerovSK Přerov 15.25
15 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 03 AC ProstějovAC Prostějov 15.33
Klára SzromkováKlára Szromková 04 AK OlomoucAK Olomouc 15.33
17 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 AK OlomoucAK Olomouc 15.43
Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 04 SK PřerovSK Přerov 15.43
19 Julie SedláčkováJulie Sedláčková 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 15.44
20 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK OlomoucAK Olomouc 15.53
21 Marie GuckáMarie Gucká 05 AK ŠternberkAK Šternberk 15.57
22 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK PřerovSK Přerov 15.61
Julie KestlováJulie Kestlová 04 AK OlomoucAK Olomouc 15.61
24 Aneta LažováAneta Lažová 03 SK PřerovSK Přerov 15.77
25 Marie DočkalováMarie Dočkalová 04 SK PřerovSK Přerov 15.85
26 Eliška StřítezskáEliška Střítezská 04 AK ŠternberkAK Šternberk 15.94
27 Ellen BorkováEllen Borková 04 SK PřerovSK Přerov 16.01
Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.01
29 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK ŠternberkAK Šternberk 16.04
30 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK HraniceSK Hranice 16.06
31 Petra ProcházkováPetra Procházková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.16
32 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ UničovTJ Uničov 16.43
33 Karolína BednářováKarolína Bednářová 03 AC ProstějovAC Prostějov 16.48
34 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.49
35 Terezie VenouškováTerezie Venoušková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.50
36 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 16.56
37 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.67
38 Klára BudinováKlára Budinová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 16.78
39 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK HraniceSK Hranice 16.87
40 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK ŠternberkAK Šternberk 17.07
41 Terezie DoleželováTerezie Doleželová 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 17.11
42 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.16
43 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK HraniceSK Hranice 17.30
44 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.32
45 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 17.49
46 Kateřina PacovskáKateřina Pacovská 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 17.51
47 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 17.60
48 Kateřina SolovskáKateřina Solovská 06 TJ UničovTJ Uničov 17.97
49 Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ UničovTJ Uničov 18.35
50 Dominika LekešováDominika Lekešová 05 SK HraniceSK Hranice 18.38
Anna DudkováAnna Dudková 05 Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc DNP
Celkem 51 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lochman, Sládek, Šidlák, Vybíral Lochman, Sládek, Šidlák, Vybíral AK OlomoucAK Olomouc 35.60 11.00
2 Budař, Houšťava, Punge, Trojek Budař, Houšťava, Punge, Trojek SK PřerovSK Přerov 38.60 7.00
3 Bartoň, Brokeš, Zatloukal, Slavík Bartoň, Brokeš, Zatloukal, Slavík TJ ŠumperkTJ Šumperk 39.30 6.00
4 Režnar, Nesvadba, Zanzambi, Hájek Režnar, Nesvadba, Zanzambi, Hájek AK ŠternberkAK Šternberk 39.56 5.00
5 Jurčík, Moučka, Rozehnal, Vyroubal Jurčík, Moučka, Rozehnal, Vyroubal AC ProstějovAC Prostějov 39.66 4.00
6 Kratochvíl, Skácel, Skácel, Špička Kratochvíl, Skácel, Skácel, Špička Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 40.66 2.00
7 Valach, Baar, Hrazdil, Pospíšil Valach, Baar, Hrazdil, Pospíšil SK HraniceSK Hranice 41.57
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakob, Novotný, Šalman, Zedník Jakob, Novotný, Šalman, Zedník AK OlomoucAK Olomouc 36.39 9.00
2 Bábek, Bezděk, Matušík, Mlčoch Bábek, Bezděk, Matušík, Mlčoch AC ProstějovAC Prostějov 40.34 3.00
3 Vavřík, Stryk, Šalamoun, Pražák Vavřík, Stryk, Šalamoun, Pražák TJ ŠumperkTJ Šumperk 40.81 1.00
4 Belej, Gerža, Jurkulák, Rabenseifner Belej, Gerža, Jurkulák, Rabenseifner AK ŠternberkAK Šternberk 41.39
5 Doležal, Karlík, Kouba, Zapletal Doležal, Karlík, Kouba, Zapletal SK PřerovSK Přerov 46.79
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hroch, Kestl, Kika, Poledna Hroch, Kestl, Kika, Poledna AK OlomoucAK Olomouc 37.37 8.00
2 Skácel, Zdražil M., Zdražil V. Skácel, Zdražil M., Zdražil V. SK PřerovSK Přerov 41.39
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burdová, Niebauerová, Steidlová, Stloukalová Burdová, Niebauerová, Steidlová, Stloukalová AK OlomoucAK Olomouc 37.82 11.00
2 Urbášková,Máčalová, Sásová, Grégrová T. Urbášková,Máčalová, Sásová, Grégrová T. AK ŠternberkAK Šternberk 38.44 8.00
3 Bednářová, Vystavělová, Bílková, Daňková Bednářová, Vystavělová, Bílková, Daňková AC ProstějovAC Prostějov 40.10 6.00
4 Podjuklová, Janošová, Svobodová, Dostálová Podjuklová, Janošová, Svobodová, Dostálová SK HraniceSK Hranice 40.71 5.00
5 Hansgutová, Homoláčová, Macourková, Mališková Hansgutová, Homoláčová, Macourková, Mališková Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 41.00 3.50
6 Matochová, Juránková, Hloušková, Žerníčková Matochová, Juránková, Hloušková, Žerníčková TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.13 2.00
7 Beňová, Gardiánová, Lažová, Maťová Beňová, Gardiánová, Lažová, Maťová SK PřerovSK Přerov 41.51 1.00
8 Klimentová,Gucká, Střítezská, Grégrová K. Klimentová,Gucká, Střítezská, Grégrová K. AK ŠternberkAK Šternberk 43.52
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolářová A., Moničová, Pospíšilová, Vlčková Kolářová A., Moničová, Pospíšilová, Vlčková AK OlomoucAK Olomouc 38.34 9.00
2 Kestlová, Melcrová, Poulíčková, Šišková Kestlová, Melcrová, Poulíčková, Šišková AK OlomoucAK Olomouc 39.70 7.00
3 Borková, Dočkalová, Klimešová, Švarcová Borková, Dočkalová, Klimešová, Švarcová SK PřerovSK Přerov 41.00 3.50
4 Mičudová, Sedláčková, Šťastná, Vrtalová Mičudová, Sedláčková, Šťastná, Vrtalová Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 41.63
Klimentová,Gucká, Střítezská, Grégrová K. Klimentová,Gucká, Střítezská, Grégrová K. AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 4.49 11.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.28 9.00
3 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.13 8.00
4 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.02 7.00
5 Štěpán StrykŠtěpán Stryk
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 4.00 6.00
6 Lukáš DudaLukáš Duda
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.92 5.00
7 Matyáš ValachMatyáš Valach
SK HraniceSK Hranice
03 3.88 4.00
8 Dominik KopřivaDominik Kopřiva
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3.87 3.00
9 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.82 2.00
10 Ondřej PolednaOndřej Poledna
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.81 1.00
11 Jakub RežnarJakub Režnar
AK ŠternberkAK Šternberk
04 3.78
12 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.76
13 Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.68
14 Šimon KikaŠimon Kika
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.62
15 Oliver PungeOliver Punge
SK PřerovSK Přerov
03 3.56
16 Adam HoušťavaAdam Houšťava
SK PřerovSK Přerov
03 3.54
17 Tom ŠporíkTom Šporík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.49
18 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.43
19 Jan HarapátJan Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 3.41
20 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.36
21 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner
AK ŠternberkAK Šternberk
04 3.34
22 Viktor LankašViktor Lankaš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.33
23 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 3.23
24 Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 3.17
25 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 3.12
26 Vít HájekVít Hájek
AK ŠternberkAK Šternberk
04 3.07
27 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.96
28 Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK HraniceSK Hranice
05 2.89
29 David KasalDavid Kasal
TJ UničovTJ Uničov
06 2.86
30 Filip RozehnalFilip Rozehnal
AC ProstějovAC Prostějov
03 2.82
31 Pavel NečekPavel Neček
TJ UničovTJ Uničov
05 2.77
32 Tomáš NečekTomáš Neček
TJ UničovTJ Uničov
05 2.69
Michal KorecMichal Korec
AK OlomoucAK Olomouc
03 DNP
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 4.09 11.00
2 Elen VlčkováElen Vlčková
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.93 9.00
3 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.75 8.00
4 Natálie MatochováNatálie Matochová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.72 7.00
Anna KolářováAnna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.72 6.00
6 Valerie DitmarováValerie Ditmarová
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.60 5.00
7 Irena MoničováIrena Moničová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.55 4.00
8 Viktorie JanošováViktorie Janošová
SK HraniceSK Hranice
03 3.53 3.00
9 Anna VystavělováAnna Vystavělová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.47 2.00
10 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.40 1.00
11 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 3.38
Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.38
Adéla DostálováAdéla Dostálová
SK HraniceSK Hranice
03 3.38
14 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 3.37
15 Klára SzromkováKlára Szromková
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.34
16 Kristina KolářováKristina Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.32
Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 3.32
18 Tereza BílkováTereza Bílková
AC ProstějovAC Prostějov
04 3.30
19 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 3.22
20 Lucie SoučkováLucie Součková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 3.13
Marie DočkalováMarie Dočkalová
SK PřerovSK Přerov
04 3.13
22 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.12
23 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová
SK PřerovSK Přerov
04 3.06
24 Ellen BorkováEllen Borková
SK PřerovSK Přerov
04 3.04
25 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK HraniceSK Hranice
05 2.96
26 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková
TJ UničovTJ Uničov
05 2.95
27 Dominika LekešováDominika Lekešová
SK HraniceSK Hranice
05 2.94
28 Petra ProcházkováPetra Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 2.93
29 Lucie KročováLucie Kročová
SK HraniceSK Hranice
05 2.76
30 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ UničovTJ Uničov
07 2.70
31 Terezie DoleželováTerezie Doleželová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.67
32 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 2.65
Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 DNP
Celkem 33 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 35.35 11.00
2 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
03 32.85 9.00
3 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 26.24 8.00
4 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK OlomoucAK Olomouc
03 24.89 7.00
5 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 23.63 6.00
6 david Střídadavid Střída
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 22.05 5.00
7 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC ProstějovAC Prostějov
03 20.33 4.00
8 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 20.26 3.00
9 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 19.11 2.00
10 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
03 17.79 1.00
11 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
AK OlomoucAK Olomouc
03 17.23
12 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
03 16.49
13 daniel Sovákdaniel Sovák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 16.34
14 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 15.00
15 Josef PospíšilJosef Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
03 14.37
16 Michal BlablaMichal Blabla
SK HraniceSK Hranice
04 13.98
17 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 13.75
18 Vít ZdražilVít Zdražil
SK PřerovSK Přerov
03 13.63
19 Martin BábekMartin Bábek
AK OlomoucAK Olomouc
03 13.39
20 Jaromír ŠubaJaromír Šuba
AK ŠternberkAK Šternberk
03 11.95
21 Alexander BábekAlexander Bábek
AC ProstějovAC Prostějov
03 11.25
22 Jason ZanzambiJason Zanzambi
AK ŠternberkAK Šternberk
04 10.42
23 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 08.37
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 20.19 11.00
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AC ProstějovAC Prostějov
03 19.24 9.00
3 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 17.90 8.00
4 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
03 16.67 7.00
5 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK OlomoucAK Olomouc
04 15.87 6.00
6 Aneta LažováAneta Lažová
SK PřerovSK Přerov
03 15.73 5.00
7 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 15.10 4.00
8 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 13.61 3.00
9 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK PřerovSK Přerov
04 12.96 2.00
10 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
03 12.93 1.00
11 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 11.76
12 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 11.56
13 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 10.74
14 Kateřina PacovskáKateřina Pacovská
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 10.32
15 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 09.69
16 Gabriela SásováGabriela Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 06.97
17 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK ŠternberkAK Šternberk
05 06.00
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
03 49.46 11.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 46.23 9.00
3 daniel Sovákdaniel Sovák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 39.03 8.00
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
SK PřerovSK Přerov
04 36.89 7.00
5 Alexander BábekAlexander Bábek
AC ProstějovAC Prostějov
03 35.87 6.00
6 matěj Skácelmatěj Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 35.66 5.00
7 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 35.43 4.00
8 Jiří ZedníkJiří Zedník
AK OlomoucAK Olomouc
03 35.34 3.00
9 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 34.79 2.00
10 Marek BrokešMarek Brokeš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 33.90 1.00
11 david Střídadavid Střída
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 33.61
12 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 32.97
13 Lukáš DudaLukáš Duda
AK OlomoucAK Olomouc
03 32.57
14 Vít ZdražilVít Zdražil
SK PřerovSK Přerov
03 32.22
15 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 32.08
16 Martin BábekMartin Bábek
AK OlomoucAK Olomouc
03 31.68
17 Vít HájekVít Hájek
AK ŠternberkAK Šternberk
04 31.28
18 Jan BaarJan Baar
SK HraniceSK Hranice
04 30.17
19 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC ProstějovAC Prostějov
03 29.75
20 Tom ŠporíkTom Šporík
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 29.43
21 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
AK OlomoucAK Olomouc
04 28.23
22 Patrik JanošPatrik Janoš
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 28.11
23 Josef PospíšilJosef Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
03 28.10
24 Jaromír ŠubaJaromír Šuba
AK ŠternberkAK Šternberk
03 27.84
25 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 27.38
26 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
03 27.08
27 Jason ZanzambiJason Zanzambi
AK ŠternberkAK Šternberk
04 26.03
28 Matyáš ZatloukalMatyáš Zatloukal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 24.09
29 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 23.48
30 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 21.11
31 Tomáš NečekTomáš Neček
TJ UničovTJ Uničov
05 19.73
32 Viktor LankašViktor Lankaš
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 19.34
33 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
05 18.72
34 Pavel NečekPavel Neček
TJ UničovTJ Uničov
05 18.14
35 David KasalDavid Kasal
TJ UničovTJ Uničov
06 16.19
36 Ondřej SkácelOndřej Skácel
SK PřerovSK Přerov
05 14.47
Michal PuškarMichal Puškar
AK ŠternberkAK Šternberk
04 DNP
Celkem 37 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 35.78 11.00
2 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 33.59 9.00
3 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
04 28.82 8.00
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 28.56 7.00
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK HraniceSK Hranice
03 27.66 6.00
6 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK OlomoucAK Olomouc
04 25.59 5.00
7 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
03 22.22 4.00
8 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 20.94 3.00
9 Hana KlanicováHana Klanicová
SK HraniceSK Hranice
05 20.91 2.00
10 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AC ProstějovAC Prostějov
03 20.45 1.00
11 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK HraniceSK Hranice
05 19.46
12 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK OlomoucAK Olomouc
03 15.48
13 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK ŠternberkAK Šternberk
05 12.34
14 Lucie KročováLucie Kročová
SK HraniceSK Hranice
05 12.21
15 Kateřina PacovskáKateřina Pacovská
Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc
05 10.79
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 173.00
2 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 047.00
SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 047.00
4 SKMVM SKMVM SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 030.00
5 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 029.00
6 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 028.00
7 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 019.00
8 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 012.00
9 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 010.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, dálka, 60 m, 800 m, 40 y př., disk 0,75kg, kriket, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 175.00
2 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 071.00
3 APOLO APOLO Atletické přípravky OlomoucAtletické přípravky Olomouc 060.50
4 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 027.00
5 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 022.00
6 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 015.00
7 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 011.50
8 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 010.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 60 m, dálka, 600 m, 40 y př., disk 0,75kg, kriket, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 8 závodníků