výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího žactva

Olomouc (3. 9. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 3.9.2014) Vítr: -2.0m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 07.57
2 Lukáš ČerníkLukáš Černík 991113 AK OlomoucAK Olomouc 07.67
3 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.05
4 Matyáš MatlerMatyáš Matler 990819 AK OlomoucAK Olomouc 08.34
MS Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 07.54
Jan MautnerJan Mautner 010515 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Marek ZelinkaMarek Zelinka 990505 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 3.9.2014) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.25
2 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 001126 AC ProstějovAC Prostějov 08.53
3 Štěpán JandaŠtěpán Janda 000309 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.86
4 Jakub SmékalJakub Smékal 010924 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.21
Štěpán DostálŠtěpán Dostál 001119 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Lukáš NeumanLukáš Neuman 990823 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 3.9.2014) Vítr: -0.2m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 07.41
2 Lukáš ČerníkLukáš Černík 991113 AK OlomoucAK Olomouc 07.61
3 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.85
4 Matyáš MatlerMatyáš Matler 990819 AK OlomoucAK Olomouc 08.22
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.22
6 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 001126 AC ProstějovAC Prostějov 08.66
7 Štěpán JandaŠtěpán Janda 000309 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.06
8 Jakub SmékalJakub Smékal 010924 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.40
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 3.9.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.00
2 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.12
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.13
4 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 996027 AK OlomoucAK Olomouc 08.40
5 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 08.43
6 Eva SmítalováEva Smítalová 006214 AC ProstějovAC Prostějov 09.16
7 Aneta KuželováAneta Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov 09.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 3.9.2014) Vítr: -0.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 SK PřerovSK Přerov 08.73
2 Eliška VrábelováEliška Vrábelová 995913 AK OlomoucAK Olomouc 08.73
3 Lucie VeseláLucie Veselá 996220 AC ProstějovAC Prostějov 08.78
4 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 006117 AK OlomoucAK Olomouc 09.06
5 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 015320 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.11
Anna JenčkeAnna Jenčke 015522 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Valerie SucháValerie Suchá 005523 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 3.9.2014) Vítr: 0.9m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol VencováNikol Vencová 005621 AK OlomoucAK Olomouc 09.38
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 09.49
3 Tereza StaňkováTereza Staňková 005524 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.61
4 Nikol BenešováNikol Benešová 005926 SK HraniceSK Hranice 09.68
5 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 025710 AK OlomoucAK Olomouc 09.85
6 Klára AdlerováKlára Adlerová 030321 AK OlomoucAK Olomouc 10.66
Nikola BíláNikola Bílá 995720 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 3.9.2014) Vítr: -0.5m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.09
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.18
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.24
4 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 996027 AK OlomoucAK Olomouc 08.57
5 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 08.57
6 Lucie VeseláLucie Veselá 996220 AC ProstějovAC Prostějov 08.92
7 Eliška VrábelováEliška Vrábelová 995913 AK OlomoucAK Olomouc 08.95
8 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 SK PřerovSK Přerov 09.03
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 3.9.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva SmítalováEva Smítalová 006214 AC ProstějovAC Prostějov 09.02
2 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 006117 AK OlomoucAK Olomouc 09.07
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 015320 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.16
4 Nikol VencováNikol Vencová 005621 AK OlomoucAK Olomouc 09.39
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 09.48
6 Tereza StaňkováTereza Staňková 005524 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.64
7 Aneta KuželováAneta Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov 09.66
8 Nikol BenešováNikol Benešová 005926 SK HraniceSK Hranice 09.79
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Vítr: -0.7m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 18.11
2 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 20.34
3 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 001126 AC ProstějovAC Prostějov 20.71
Lukáš ČerníkLukáš Černík 991113 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Vítr: 1.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František MužnýFrantišek Mužný 991220 AK OlomoucAK Olomouc 19.58
2 Petr KoutnýPetr Koutný 000703 AK OlomoucAK Olomouc 20.42
3 Štěpán JandaŠtěpán Janda 000309 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21.57
4 Martin KutilMartin Kutil 991212 AK OlomoucAK Olomouc 22.40
5 Jakub SmékalJakub Smékal 010924 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22.64
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Vítr: 2.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.95
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.08
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.87
4 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 20.73
5 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 SK PřerovSK Přerov 21.61
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Vítr: -0.5m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VrábelováEliška Vrábelová 995913 AK OlomoucAK Olomouc 21.65
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov 22.46
3 Eva SmítalováEva Smítalová 006214 AC ProstějovAC Prostějov 23.21
Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková 005724 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 005413 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 38.88
2 Jan NastoupilJan Nastoupil 990528 AK OlomoucAK Olomouc 38.97
3 Dominik ManišDominik Maniš 991115 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 40.00
4 Jan TymJan Tym 990608 TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.37
5 Filip KociánFilip Kocián 000518 AC ProstějovAC Prostějov 43.69
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.33
2 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 44.39
3 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 995722 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 44.70
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.60
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.83
6 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 006202 SK HraniceSK Hranice 49.27
7 Barbora FurišováBarbora Furišová 995630 AK ŠternberkAK Šternberk 50.11
8 Marta MüllerováMarta Müllerová 995929 AK ŠternberkAK Šternberk 54.95
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:14.69
2 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 AK OlomoucAK Olomouc 2:21.77
3 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 000518 SK PřerovSK Přerov 2:33.14
4 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 000000 SK PřerovSK Přerov 2:37.47
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 990215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 995722 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:28.70
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:29.02
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:31.55
4 Barbora FurišováBarbora Furišová 995630 AK ŠternberkAK Šternberk 2:43.09
5 Adéla StřídováAdéla Střídová 030719 AK OlomoucAK Olomouc 2:48.09
6 Marta MüllerováMarta Müllerová 995929 AK ŠternberkAK Šternberk 2:54.47
Eva LančováEva Lančová 995301 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 006027 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal SittaMichal Sitta 990514 AK OlomoucAK Olomouc 4:39.23
2 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 AK OlomoucAK Olomouc 4:42.44
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 AK OlomoucAK Olomouc 4:49.42
4 Lukáš KopečekLukáš Kopeček 990514 SK PřerovSK Přerov 4:52.45
5 Martin GogelaMartin Gogela 010620 AK OlomoucAK Olomouc 5:01.50
6 Vít HorčičkaVít Horčička 991218 SK PřerovSK Přerov 5:25.76
7 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 000205 AC ProstějovAC Prostějov 5:42.68
8 Viktor JanečkaViktor Janečka 991217 AC ProstějovAC Prostějov 7:02.78
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK ŠternberkAK Šternberk 5:24.25
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 6.08.69
Lucie HromkováLucie Hromková 005726 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Vítr: 0.8m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NastoupilJan Nastoupil 990528 AK OlomoucAK Olomouc 14.26
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 14.69
3 František MužnýFrantišek Mužný 991220 AK OlomoucAK Olomouc 15.42
4 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 16.07
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Vítr: 0.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 15.22
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 016007 AK OlomoucAK Olomouc 15.61
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 16.15
4 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 16.31
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 005301 AC ProstějovAC Prostějov 16.79
2 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 005921 AC ProstějovAC Prostějov 19.12
3 Karolína KlímováKarolína Klímová 995205 AC ProstějovAC Prostějov 19.73
4 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 006202 SK HraniceSK Hranice 25.78
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Vítr: 0.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 30.45
2 František MužnýFrantišek Mužný 991220 AK OlomoucAK Olomouc 30.95
3 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 30.96
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 31.44
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Vítr: 1.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 30.30
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 34.33
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 34.93
4 Lucie NeumanováLucie Neumanová 005619 AC ProstějovAC Prostějov 36.07
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černík, Vychodil, Látal, Nastoupil Černík, Vychodil, Látal, Nastoupil AK OlomoucAK Olomouc 29.22
2 Pospíšil, Gacho, Havlíček, Tym Pospíšil, Gacho, Havlíček, Tym TJ ŠumperkTJ Šumperk 30.90
3 Kocián, Rolenc, Pospíchal, Havlíček Kocián, Rolenc, Pospíchal, Havlíček AC ProstějovAC Prostějov 33.32
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mynářová, Gieselová, Novotná, Begová Mynářová, Gieselová, Novotná, Begová AK OlomoucAK Olomouc 31.97
2 Kuželová, Smitalová, Veselá, Kuželová Kuželová, Smitalová, Veselá, Kuželová AC ProstějovAC Prostějov 34.91
Celkem 2 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hořčička, Szekeres, Sehnálek, Kopeček Hořčička, Szekeres, Sehnálek, Kopeček SK PřerovSK Přerov 3:20.25
Celkem 1 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolomazníková, Mandátová, Vojáčková, Dvorská Kolomazníková, Mandátová, Vojáčková, Dvorská SK PřerovSK Přerov 3:32.24
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,221,321,371,401,431,461,491,521,551,581,611,641,671,701,73 Body
1 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
991031 1.73 O-OO
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
990219 1.73 OOXOXO
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
010720 1.46 OXOOXXX
4 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK OlomoucAK Olomouc
010000 1.40 OOOOXXX
5 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
990530 0 X--
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.181,231,291,341,371,401,431,461,491,521,551,58 Body
1 Beata BaženovováBeata Baženovová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
005101 1,55 OOOOOOOXXOXXX
2 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
005413 1,49 OOOOOOOXXOXXX
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
005812 1,43 OOOOOXXX
4 Karolína KlímováKarolína Klímová
AC ProstějovAC Prostějov
995205 1,40 OOOOOXXX
5 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
015206 1,37 OOOOOXXX
6 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
006222 1,34 OOXOOXXX
7= Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
AK OlomoucAK Olomouc
006117 1,29 OOOXXX
7= Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
005621 1,29 OOOXXX
9= Valerie SucháValerie Suchá
AK OlomoucAK Olomouc
005523 1,23 OOXXX
9= Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková
SK PřerovSK Přerov
995825 1,23 OOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 6.17 +0.4 m/s 5.77+0,5X+0,06.17+0,46.175.73+0,0
2 Dalibor GachoDalibor Gacho
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990304 5.35 +0.0 m/s 5.35+0,05.32+0,15.33+1,75.355.03+0,7
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000128 4.91 +0.1 m/s 4.71+0,54.91+0,14.17+1,84.914.25-0,04.82+0,0X+0,0
MS Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
981008 6.28 +0.1 m/s
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
016007 4.96 +0.0 m/s 4.76+0,8X+0,4X+0,44.764.69-0,14.96+0,0X+1,7
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
996027 4.73 +0.5 m/s 4.73+0,54.64+0,04.62+0,04.734.50+0,1+0,2+0,3
3 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
995120 4.69 -0.1 m/s X-0,94.60+1,34.50+0,74.604.69-0,14.66+0,2X+1,0
4 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK PřerovSK Přerov
996129 4.47 -0.6 m/s 4.11+0,54.14+0,44.34+0,54.344.47-0,6
5 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
005502 4.45 +0.0 m/s 4.34+0,04.45+0,04.13+0,24.454.22+0,04.27+0,14.42+0,0
6 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
015206 4.43 +0.2 m/s 4.43+0,24.35+0,24.40+0,04.434.10+0,14.19+0,24.35+0,3
7 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
AK OlomoucAK Olomouc
006117 4.43 -0.5 m/s 4.11-0,84.38+0,94.17+0,34.384.43-0,54.33+0,8
8 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
005724 4.43 +0.0 m/s 4.43+0,04.31+1,24.20+0,74.433.95-0,14.35+0,6X+1,1
9 Nikol MaťováNikol Maťová
AC ProstějovAC Prostějov
995519 4.17 +0.3 m/s X+0,04.17+0,33.89+0,84.17
10 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
005524 3.96 +0.0 m/s 3.96+0,03.09+0,23.85+0,23.96
11 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
015320 3.75 +0.9 m/s 3.75+0,93.52+0,43.70+0,03.75
12 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
SK HraniceSK Hranice
006202 3.73 +0.0 m/s 3.70+1,13.50+0,03.73+0,03.73
13 Nikol BenešováNikol Benešová
SK HraniceSK Hranice
005926 3.73 +0.2 m/s 3.73+0,23.52+0,53.53+0,13.73
Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 0 X-0,1X+0,3X+0,80
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
995813 8.81 8.638.468.218.637.658.818.40
2 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
005222 8.32 7.338.327.858.327.847.807.86
3 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
005528 7.81 7.617.607.027.617.817.607.38
4 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
005704 7.07 6.837.076.927.076.666.936.77
5 Terezie KoukalováTerezie Koukalová
AC ProstějovAC Prostějov
005102 6.98 6.266.986.466.986.306.536.64
6 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK OlomoucAK Olomouc
025710 6.50 5.776.505.826.506.306.125.95
7 Simona ZárychtováSimona Zárychtová
AC ProstějovAC Prostějov
996223 6.00 5.585.955.855.955.276.006.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 14.57 14.57X13.8714.57X14.2514.11
2 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 13.22 X13.0113.0713.0712.80X13.22
3 Petr ČervinkaPetr Červinka
SK PřerovSK Přerov
990305 10.19 09.2708.9708.2709.2709.4809.8610.19
4 Daniel RolencDaniel Rolenc
AC ProstějovAC Prostějov
990912 09.79 08.7609.2609.7909.7909.4109.4609.15
5 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
000317 09.70 09.2308.8809.7009.7008.3009.0808.51
6 Jakub VoldánJakub Voldán
AK OlomoucAK Olomouc
001213 09.25 08.0308.9308.7708.9308.9708.6609.25
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
995813 24.95
2 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
005208 21.83
3 Petra ParobkováPetra Parobková
AC ProstějovAC Prostějov
005801 15.45
4 Veronika SrostlíkováVeronika Srostlíková
AC ProstějovAC Prostějov
005918 13.05
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 46.85
2 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 41.64
MS Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
920705 51.14
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
995813 26.65
2 Barbora FurišováBarbora Furišová
AK ŠternberkAK Šternberk
995630 20.22
3 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
005208 14.54
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 39.44
2 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 37.30
3 Petr ČervinkaPetr Červinka
SK PřerovSK Přerov
990305 28.00
4 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
000519 26.28
5 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
000317 24.96
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HanušováTereza Hanušová
AC ProstějovAC Prostějov
996216 30.67
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 23.73
3 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
005208 16.50
4 Klára DokládalováKlára Dokládalová
AC ProstějovAC Prostějov
005929 15.31
Alžběta HomolováAlžběta Homolová
AK OlomoucAK Olomouc
995901 0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
000228 43.68
2 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
000519 32.15
3 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
AC ProstějovAC Prostějov
000322 26.17
4 Benedikt AlbrechtBenedikt Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
000626 23.27
Jakub CmíralJakub Cmíral
TJ ŠumperkTJ Šumperk
990824 0
Celkem 5 závodníků