výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje

Nová Včelnice (7. 9. 2014)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.3 11.00
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.8 9.00
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.9 7.50
4 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.2 3.00
5 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.5 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.0 5.50
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.3 2.00
3 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.6
4 Jan KačerJan Kačer 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.1
5 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.7
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.9 7.50
2 Šimon RejkaŠimon Rejka 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.0 5.50
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.1 4.00
4 Matouš KovářMatouš Kovář 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.6
5 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.1
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.5 11.00
2 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.6 8.50
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.7 6.50
4 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.9 1.50
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.7 6.50
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.8 4.50
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.9 1.50
Anna BabkováAnna Babková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.9 1.50
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.0
2 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.1
Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.1
4 Michaela VolfováMichaela Volfová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 7.9.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.8 4.50
2 Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.1
3 Natalie VaškováNatalie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.2
4 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.4
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.6
2 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.2
3 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.2
4 Karolína SitterováKarolína Sitterová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.0
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.6 8.50
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.9 1.50
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.3
4 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.4
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.1
2 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.4
3 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.1
4 Tereza UrbánkováTereza Urbánková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.3
2 Barbora KešnarováBarbora Kešnarová 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.6
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.1
4 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.3
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČechtickýMartin Čechtický 98 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.1 9.00
2 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.4 8.00
3 Daniel HouzarDaniel Houzar 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.4 7.00
4 Milan PenaMilan Pena 85 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.7 5.50
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.8 11.00
2 Milan SedliakMilan Sedliak 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.7 5.50
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.8 4.00
4 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNF
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.6 7.00
2 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.8 5.00
3 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 15.7 4.00
MB Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.8
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.4
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14.1
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.0 9.00
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.4 6.50
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.7 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KačerJan Kačer 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.2 3.00
2 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.8 1.00
3 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.3
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.8 5.00
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.6 2.00
3 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.3
4 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.0
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KratochvílJan Kratochvíl 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.8 11.00
2 Jakub JanáčJakub Janáč 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 22.2 8.00
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.4 6.50
4 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 25.9
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.6 11.00
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.0 6.50
3 Anna BabkováAnna Babková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.5
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.2 5.00
2 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.5 3.00
3 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.6 2.00
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.9 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.9 8.00
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 22.4 4.00
3 Natálie KrátkáNatálie Krátká 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.1
4 Michaela VolfováMichaela Volfová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 7.9.2014) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka TyšerováRadka Tyšerová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.3
2 Ema HruškováEma Hrušková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.3
3 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.6
4 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.7
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 7.9.2014) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.7 9.00
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.0 6.50
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.4
4 Jana MrázkováJana Mrázková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 7.9.2014) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.2
2 Nikola PaurováNikola Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.1
3 Adéla SedláováAdéla Sedláová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.0
4 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.2
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LebedaVáclav Lebeda 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.9 11.00
2 Daniel HouzarDaniel Houzar 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 25.4 8.50
Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 25.4 8.50
4 Milan PenaMilan Pena 85 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 27.1 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNF
Milan SedliakMilan Sedliak 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNF
Martin ČechtickýMartin Čechtický 98 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNF
MB Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli 00 TJ BlatnáTJ Blatná DNF
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 30.8 6.00
2 Jessica BreierováJessica Breierová 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 32.9 4.00
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 30.1
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 30.8 6.00
MB Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.7
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.7
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav LebedaVáclav Lebeda 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:05.3 11.00
2 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:07.7 9.00
3 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:10.0 8.00
4 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:10.5 7.00
5 David BartlDavid Bartl 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:25.0 6.00
6 Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:25.3 5.00
7 Martin KošinaMartin Košina 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:25.5 4.00
8 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:25.7 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:33.1 11.00
2 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.2 9.00
3 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.7 8.00
4 Vít KozibratkaVít Kozibratka 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:00.9 7.00
5 Jakub GärtnerJakub Gärtner 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:09.4 6.00
6 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:29.9 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:55.2 7.00
2 Jana DrdováJana Drdová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:06.1 5.00
3 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 3:16.4 4.00
4 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 3:28.9 3.00
MB Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:34.7
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:40.9 11.00
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:50.7 9.00
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:56.2 8.00
4 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.4 7.00
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.7 6.00
6 Nela HaláčkováNela Haláčková 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 3:07.3 5.00
7 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:12.0 4.00
8 Adéla SedláováAdéla Sedláová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:14.3 3.00
9 Kateřina VaněčováKateřina Vaněčová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:20.8 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:30.6 11.00
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 5:35.1 9.00
3 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:37.6 8.00
4 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6:05.6 7.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:18.5 6.00
6 Jonáš KešnarJonáš Kešnar 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 6:27.7 5.00
7 Vít KozibratkaVít Kozibratka 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6:43.4 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna JarolímkováAnna Jarolímková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6:21.0 7.00
2 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 8:55.4 5.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:00.0 11.00
2 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:44.7 9.00
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7:18.3 8.00
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7:39.7 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 69 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10:12.6 11.00
2 Ivan RokosIvan Rokos 59 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12:12.1 9.00
3 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 9:27.1 8.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.3 11.00
2 Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.0 6.00
3 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.5 3.00
4 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.6 2.00
5 Martin HolubMartin Holub 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.3 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.3 9.00
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.7 8.00
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.3 7.00
4 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.5 6.00
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 13.3 4.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.6 3.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.1 2.00
3 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.3 1.00
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.5
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.4 8.50
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.8 6.00
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.3 5.00
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.5 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.0 11.00
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.4 8.50
3 Jana MrázkováJana Mrázková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.7 7.00
4 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.6
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18.8 11.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 20.0 9.00
3 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.1 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cabadaj Adam,Holub,Pěknic,Smetana Cabadaj Adam,Holub,Pěknic,Smetana TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.8 9.00
2 Cabadaj Jan,Dóka,Kulhavý,Staněk Cabadaj Jan,Dóka,Kulhavý,Staněk TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.9 8.00
3 Augustýn,Hratka,Malinský,Pekárek Augustýn,Hratka,Malinský,Pekárek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.0 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janáč,Maršík,Mikula,Jarolím Janáč,Maršík,Mikula,Jarolím SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 36.0 11.00
2 Bahenský,Dvořák,Gartner,Jansa Bahenský,Dvořák,Gartner,Jansa T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.4 7.00
MB Ernst,Kadečka,Buchal,Sak Ernst,Kadečka,Buchal,Sak SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 38.2
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pilíová,Halounová,Tyšerová,Šímová Pilíová,Halounová,Tyšerová,Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.3 11.00
2 Burgstallerová,Málková,Moravcová,Zykánová Burgstallerová,Málková,Moravcová,Zykánová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.8 9.00
3 Mikšovská,Reichenauerová,Sitterová,Psohlavcová Mikšovská,Reichenauerová,Sitterová,Psohlavcová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 41.9 5.00
4 Kopačková,Řezníková,Sýkorová,Veldová Kopačková,Řezníková,Sýkorová,Veldová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bendová,Struzková,Sokolová,Babková Bendová,Struzková,Sokolová,Babková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 36.0 8.00
2 Potocká,Vašková,Kundrátová,Raušová Potocká,Vašková,Kundrátová,Raušová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 36.1 7.00
3 Sedláová,Vaněčková,Ošmerová,Hrušková Sedláová,Vaněčková,Ošmerová,Hrušková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 40.1 6.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlík,Budil ml.,Budil st., Pena Pavlík,Budil ml.,Budil st., Pena Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 49.8 11.00
2 Csirik,Lebeda,Dvořák,Houzar Csirik,Lebeda,Dvořák,Houzar Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 55.2 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.79 11.00
2 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.76 9.00
3 Václav LebedaVáclav Lebeda
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 1.67 8.00
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.62 7.00
5 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
87 1.52 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.05.1101.151.201.251.301.331.411.43 Body
1 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.41 OOOOOOOOXXX 11.00
2 Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.30 OOOOXOOXXX 9.00
3= Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.15 OOOXXX 8.00
4= Ondřej VaněkOndřej Vaněk
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 1.15 OOOXXX 7.00
5 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 .110 OOXXX 6.00
MB Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli
TJ BlatnáTJ Blatná
00 1.41
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.281.311.341.371.401.431.46 Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
00 1.40 OOOOOXOOXXX 0.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.251.281.311.341.371.401.432.46 Body
1 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.43 -----OO-XXOOXOXOXXX 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.43 ---OOOOOXXOOXXOXOXXX 9.00
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.40 -----OOOO-XXOXXX 8.00
4 Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.34 --OOOOXXOXXOOXXX 7.00
5 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1.31 OOOOOOXXOXOXXX 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.31 --OOOXOXOXOXXX 5.00
7 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.28 OOXOOOOXOXXX 4.00
8= Nikola PaurováNikola Paurová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1.25 OOOOOOXXX 2.50
8= Natálie PaurováNatálie Paurová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1.25 OOOOOOXXX 2.50
10 Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 1.25 OOOOOXOXXX 1.00
11 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 1.25 OOOOXOXXOXXX
MB Michaela NováčkováMichaela Nováčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.10
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.083.283.483.683.88 Body
1 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
84 3.68 OOOOXXX 11.00
2 Patrik NovákPatrik Novák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
96 XXX
MB Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
69 3.48
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal NovákMichal Novák
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 6.07 -0.6 m/s 586-0,8X-1,3561-1,2586588-1,4607-0,6580-1,6 11.00
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.78 -1.6 m/s 532-1,1570-2,3578-1,6578X-1,5560-1,3537-1,8 9.00
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
84 5.64 -0.9 m/s 519-0,1534-1,1--534--564-0,9X-2,0 8.00
4 Martin ČechtickýMartin Čechtický
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
98 5.58 -1.4 m/s 522-1,6524-2,5558-1,4558553-1,5505-1,3555-1,9 7.00
5 Milan SedliakMilan Sedliak
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 5.29 -0.5 m/s 522-0,5520-0,3526-1,3526--529-0,5-- 6.00
6 David BartlDavid Bartl
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 4.98 -0.6 m/s 472-0,5498-0,6--498----496-1,1 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.85 +0.0 m/s 394-1,2433-0,3472+0,24724850,0 11.00
2 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.18 +0.0 m/s 415-0,2413+0,44180,04184140,0 9.00
3 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.17 -0.5 m/s X-0,1417-0,5X+0,4417X0,0 8.00
4 Šimon RejkaŠimon Rejka
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 4.16 -0.3 m/s 416-0,3362-0,2413+0,2416X-0,4 7.00
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 3.86 +0.1 m/s 383-0,6386+0,1340+0,53863320,0 6.00
6 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.86 -0.2 m/s 362-0,4365-0,3352+0,5365386-0,2 5.00
7 Vít KozibratkaVít Kozibratka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.83 +0.2 m/s 369-0,4383+0,2X0,0383353-0,6 4.00
8 Daniel JarolímDaniel Jarolím
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 3.82 -0.7 m/s 368+0,5X-0,1X0,0368382-0,7 3.00
9 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 .381 +0.4 m/s 381+0,4X0,0X+0,53813450,0 2.00
10 Matouš KovářMatouš Kovář
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 3.71 +0.1 m/s X+0,1342-0,1371+0,1371X-0,6 1.00
11 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.69 +0.3 m/s 366+0,4369+0,3366+0,4369283-0,1
12 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.63 +0.0 m/s 3630,03470,03380,0363308-0,4
13 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.57 +0.1 m/s 3470,0357+0,1336+0,3357328-0,4
14 Jan KačerJan Kačer
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.46 -0.6 m/s 333+0,1X-0,2X-0,1333346-0,6
15 Jakub GärtnerJakub Gärtner
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.46 +0.6 m/s 3310,0346+0,6X0,03463260,0
16 Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.25 +0.0 m/s 3250,0308-0,3256-0,1325285-07
17 David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.08 -0.6 m/s 2970,0308-0,6302-0,4308261-0,9
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 4.67 -1.0 m/s 463-1,2430-0,8467-1,0467453-1,9437-1,8-- 7.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.62 -1.3 m/s 444-1,1441-2,0440-2,1444442-1,8443-1,4462-1,3 5.00
3 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.22 -1.9 m/s 352-1,1367-1,6384-1,8384375-1,9404-1,3422-1,9 4.00
4 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 4.18 -1.6 m/s 225-1,0418-1,6402-1,9418388-0,5398-1,3380-0,8 3.00
5 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 4.09 -1.8 m/s X-1,1X-1,5X-1,80408-1,2409-1,8393-1,9 6.00
6 Anna JarolímkováAnna Jarolímková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 4.08 -2.0 m/s 352-1,8376-1,2394-2,1394387-1,3386-1,6408-2,0 5.00
7 Hana LiškováHana Lišková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.74 -1.0 m/s 359-1,1364-0,8374-1,0374352-1,8356-1,3335-1,8 4.00
8 Jessica BreierováJessica Breierová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
97 3.63 -1.0 m/s 363-1,0X-1,5360-0,8363X-1,9351-1,6350-1,8 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.71 -1.3 m/s 456-1,6469-0,5471-1,3471438-1,2 11.00
2 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.57 -1.0 m/s X-0,7457-1,0407-1,5457441-1,0 9.00
3 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.34 -1.0 m/s X-1,6X-0,8434-1,0434407-0,6 8.00
4 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.31 -1.1 m/s 431-1,1404-1,7X-1,3431X-1,5 7.00
5 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.15 -0.8 m/s 415-0,8X-0,4404-1,0415412-0,6 6.00
6 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.06 -1.9 m/s 397-0,2406-1,9404-1,1406387-1,0 5.00
7 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.06 -1.5 m/s 406-1,5401+0,2369-1,5406X-1,5 4.00
8 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.04 -0.6 m/s 404-0,64040,3396-0,7404X-1,1 3.00
9 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.03 -1.0 m/s X-1,0403-1,0375-0,5403399-1,9 2.00
10 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.85 +0.2 m/s X-1,1385+0,2360-1,0385X-1,4 1.00
11 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.82 -1.8 m/s 382-1,8361-0,9369-0,8382376-1,8
12 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.80 -0.7 m/s 370-0,6378-0,5380-0,7380X-0,5
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.73 -1.5 m/s 360-1,1373-1,5350-1,3373373-1,1
14 Světlana JakšováSvětlana Jakšová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.71 +0.2 m/s 371+0,2347+0,3334-0,6371X-1,1
15 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.57 -1.1 m/s 342-0,5357-1,1348-1,5357347-1,9
16 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.55 -0.3 m/s X-0,9X-1,3355-0,3355X-1,9
17 Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.54 -1.3 m/s 338-1,5338-0,4294-0,1338354-1,3
18 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.52 -1.4 m/s X-0,4332-0,8X-1,4332352-1,4
19 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.49 +0.1 m/s X-0,1349+0,1292-1,0349336-1,2
20 Barbora KešnarováBarbora Kešnarová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.18 -1.8 m/s 318-1,8X-0,4304-1,4318318-0,8
21 Karolína SitterováKarolína Sitterová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.62 -1.1 m/s X-0,9252-1,0260-0,2260262-1,1
MB Michaela NováčkováMichaela Nováčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.04 -1.0 m/s
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 10.74 10.7410.23X10.7409.76 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 10.48 09.9710.3910.1610.3910.48 9.00
3 Ingrid MachováIngrid Machová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 10.26 09.1809.1210.2610.2610.06 8.00
4 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 09.86 08.7209.8609.0309.8609.55 7.00
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 09.53 09.5308.7409.4209.5309.51 6.00
6 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.22 09.2208.9608.8909.2207.23 5.00
7 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 09.22 08.9508.2709.2209.2208.77 4.00
8 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.40 08.4008.2508.3508.4007.95 3.00
9 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.85 07.8507.43X07.85X 2.00
10 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.75 07.5306.3907.107.5307.75 1.00
11 Barbora KešnarováBarbora Kešnarová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 07.70 06.0006.3007.2007.2007.70
12 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.64 07.6407.4107.6307.6407.14
13 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.52 07.1607.2707.4007.4007.52
14 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 07.36 07.1807.3606.9307.3606.84
15 Kateřina VaněčováKateřina Vaněčová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.92 05.43-05.7805.7806.92
16 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.42 05.3406.0606.4106.4106.42
17 Adéla MikšovskáAdéla Mikšovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 05.99 05.8904.6705.4505.8905.99
18 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 05.99 05.5605.0605.8405.8405.99
19 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 04.94 04.34-04.5504.5504.94
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 10.45 10.1410.4510.4310.4510.09 11.00
2 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 08.93 08.0508.2808.8808.8808.93 9.00
3 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.83 07.7908.8308.5408.8308.11 8.00
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.27 08.2708.1707.9508.2708.10 7.00
5 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.48 07.3206.9707.4807.4806.90 6.00
6 Jonáš KešnarJonáš Kešnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 07.08 06.1606.1907.0807.0806.53 5.00
7 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.73 06.7306.2906.0906.7306.52 4.00
8 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.52 06.1606.1906.5106.5106.52 3.00
9 Denis LinhartDenis Linhart
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.36 06.1806.3206.1906.3206.36 2.00
10 Dominik GyselDominik Gysel
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 06.31 06.3106.1506.1606.3106.07 1.00
11 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.19 05.7005.4806.1906.1905.67
12 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.15 05.8506.1306.1506.1505.98
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 11.57
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 08.95 X6.958.958.958.468.93X 7.00
2 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 07.78 7.577.197.787.787.446.677.38 5.00
3 Anna JarolímkováAnna Jarolímková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 06.68 X5.776.046.046.68XX 4.00
MB Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 09.84
MB Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BlatnáTJ Blatná
75 07.49
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 11.50 11.00
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 11.28 9.00
3 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.45 8.00
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 10.12 7.00
5 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 09.79 6.00
6 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 09.17 5.00
7 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 05.99 4.00
MB Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 09.40
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina DrdováMartina Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 30.81 7.00
2 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 23.76 5.00
3 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 22.05 4.00
4 Jana DrdováJana Drdová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99
MB Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 27.80
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 33.05 27.5931.3933.0533.0532.9231.51X 11.00
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
84 29.00 25.7828.5625.8528.56XX29.00 9.00
3 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 26.50 24.8526.26X26.26X26.5024.98 8.00
4 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 15.08 15.0814.3013.8815.0813.87-- 7.00
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 40.36
MB Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
69 29.77
MB Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 26.75
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Hana HoudováHana Houdová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
93 26.06
MB Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 25.40
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 42.28
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 32.02 XX32.0232.02XX- 11.00
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 26.71 22.7226.71X26.71XXX 9.00
3 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 26.00 X24.94X24.94XX26.00 8.00
4 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 15.89 15.89X15.4915.8915.1415.88X 7.00
MB Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 54.94
MB Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 36.72
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 53.65 53.6550.58X53.65X 11.00
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 53.34 53.3451.0949.5353.3445.78 9.00
3 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 52.18 42.5249.5552.1852.1851.44 8.00
4 Šimon RejkaŠimon Rejka
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 50.90 50.9043.7644.7450.9047.80 7.00
5 Marek StrnadMarek Strnad
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 50.81 50.8147.3548.3650.8144.43 6.00
6 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 46.68 46.6846.0844.5846.6844.86 5.00
7 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 46.03 42.99X40.7042.9946.03 4.00
8 Matyáš MikulaMatyáš Mikula
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 43.77 43.7740.1837.4443.7743.07 3.00
9 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 43.42 41.4941.4441.3341.4943.42 2.00
10 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 41.23 38.43X41.2341.2337.31 1.00
11 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 41.07 37.1641.0738.4841.0738.32
12 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 39.29 39.2937.8736.0039.2938.09
13 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 37.87 31.3837.8734.5737.8732.26
14 Jonáš KešnarJonáš Kešnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 36.60 36.6036.3735.7336.6036.58
15 Dominik GyselDominik Gysel
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 35.52 X35.5235.3435.5234.88
16 Martin DókaMartin Dóka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 33.11 33.1132.7831.5233.1114.46
17 Matouš KovářMatouš Kovář
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 32.73 29.0931.0532.7332.7331.55
18 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 30.99 XX30.9930.9927.83
19 Denis LinhartDenis Linhart
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 29.23 28.5928.3429.2329.2327.79
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 7.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 49.66 44.3341.0343.0244.3349.66 11.00
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 42.21 39.89X42.2142.2141.74 9.00
3 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 38.98 X36.0938.9838.9835.89 8.00
4 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 34.39 34.3929.5732.1334.39X 7.00
5 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 34.38 34.3830.9023.1234.3826.12 6.00
6 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 33.13 33.1322.6018.8233.1331.09 5.00
7 Nela HaláčkováNela Haláčková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 32.07 32.0728.8731.9232.07X 4.00
8 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 31.58 31.5825.9126.9831.5827.47 3.00
9 Natálie PaurováNatálie Paurová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 30.03 27.8630.0324.8830.03X 2.00
10 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 27.90 20.2627.5027.9027.9027.13 1.00
11 Nikola PaurováNikola Paurová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 25.95 -23.6524.8124.8125.95
12 Vanesa ShánělováVanesa Shánělová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 24.87 24.1824.87214.8624.8723.80
13 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 24.68 22.5819.3122.2322.5824.68
14 Adéla MikšovskáAdéla Mikšovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 21.63 21.63X20.5221.6319.23
15 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 14.69 XX14.6914.69-
MB Michaela NováčkováMichaela Nováčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 31.98
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 128.00
2 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 124.00
3 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 109.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 047.00
5 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 024.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, koule 7,26kg, dálka, tyč, výška, 4x100 m, 100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 166.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 136.00
3 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 122.00
4 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 049.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 042.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Stav po 3. kole :
1.VS Tábor 13/383.5
2. SKOKJH 10/344.5
3. SOKOL CB 9/382.5
4. VESEL 4/147
5. 4DVCB 3/144.5
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 073.00
2 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 059.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 1500 m, disk 1kg, koule 4kg, dálka, výška, 200 m
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 155.50
2 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 122.50
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 096.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 087.50
5 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 031.00
6 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 026.50
7 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Stav po 3. kole:
1. VS Tábor 21/464.5
2. NVCEL 18/387.5
3. 4DVCB 14/214.5
4. SOKOLCB 13/202
5. ATPIS 5/102
6. SKOKJH 4/47
7. VESEL 2/61
Celkem 7 závodníků