výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD přípravek

Veselí nad Lužnicí (14. 9. 2014)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.71 11.00
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.88 8.50
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.92 7.00
4 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.98 6.00
5 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03 5.00
6 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.30
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.88 8.50
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.11 4.00
3 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22 2.00
4 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.23 1.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.25
6 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.30
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.21 3.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.40
3 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.51
5 Štěpán FryšŠtěpán Fryš 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.60
6 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.79
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.37
2 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.68
3 Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.89
4 Petr BendaPetr Benda 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.91
5 Martin PavlovičMartin Pavlovič 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.99
6 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.06
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.07
2 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 09.25
3 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 09.76
4 Jakub TomsaJakub Tomsa 05 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 10.33
MB David SiegerthDavid Siegerth 08 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 11.31
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.36
2 Matěj RybákMatěj Rybák 05 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.42
3 Jan HejdaJan Hejda 07 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 09.60
4 Tomáš RybákTomáš Rybák 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.71
5 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 10.24
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SukPetr Suk 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.38
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.54
3 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.02
4 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.21
5 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.39
6 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.40
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.74 11.00
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.76 9.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.94 8.00
4 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03 7.00
5 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.07 6.00
6 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.13 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.09 5.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.13 3.50
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.22
4 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.32
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.34
6 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.17 2.00
2 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.21 1.00
3 Adéla KracíkováAdéla Kracíková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.34
4 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.54
5 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.64
6 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.82
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.60
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.77
3 Petra CikhartováPetra Cikhartová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.80
4 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 08.99
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 09.30
6 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková 04 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 09.52
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GalbováTereza Galbová 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.11
2 Klára MasákováKlára Masáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34
3 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 09.57
4 Ema NovákováEma Nováková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.60
5 Nicol HoudkováNicol Houdková 06 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 10.86
MB Martina MatysováMartina Matysová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.41
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.91
3 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.96
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.04
MB Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.05
MB Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.43
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 14.9.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.37
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.72
3 Aneta BřendováAneta Břendová 04 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 08.75
4 Beáta MrázkováBeáta Mrázková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.93
5 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.11
6 Tereza TomáškováTereza Tomášková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.11
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:52.57 11.00
2 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:56.48 9.00
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:58.20 8.00
4 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.49 7.00
5 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:03.87 6.00
6 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.85 5.00
7 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.37 3.00
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:06.48 2.00
9 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:07.25 1.00
10 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:11.00
11 Matěj MrázekMatěj Mrázek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:11.27
12 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:12.92
13 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:23.59
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KorousDavid Korous 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.50 4.00
2 Petr SukPetr Suk 04 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:08.00
3 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:10.21
4 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:12.83
5 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.87
6 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:16.30
7 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:18.01
8 Václav ProtivaVáclav Protiva 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.69
9 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 2:24.97
10 Jan HejdaJan Hejda 07 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 2:42.92
MB František VaněčekFrantišek Vaněček 02 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:17.85
Jan KratochvílJan Kratochvíl 04 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" DNS
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.83 11.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:03.05 9.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:04.61 8.00
4 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:04.98 7.00
5 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:06.88 6.00
6 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:07.40 5.00
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.29 3.00
8 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.97 1.00
9 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:11.38
10 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:12.99
11 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.60
12 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:14.51
13 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková 03 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:26.78
14 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:34.76
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla KracíkováAdéla Kracíková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:08.44 4.00
2 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:10.21 2.00
3 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:11.47
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.54
5 Beáta MrázkováBeáta Mrázková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:17.27
6 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 2:18.41
7 Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:19.61
8 Kateřina OšlejškováKateřina Ošlejšková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:25.66
9 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:31.16
10 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:32.77
11 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:44.59
Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" DNS
Olga NováOlga Nová 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNS
Celkem 13 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.03 11.00
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.25 9.00
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41 8.00
4 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.51 7.00
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.88 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří TíkalJiří Tíkal 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.87 6.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.40 1.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.64
4 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.96
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.32 3.00
2 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.43
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.49
4 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.86
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.76
2 Matěj RybákMatěj Rybák 05 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.71
3 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 12.31
4 Jakub TomsaJakub Tomsa 05 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 12.45
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.18 4.00
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.38 2.00
3 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.76
Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.33 11.00
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.82 8.00
3 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.87 7.00
4 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.90 5.00
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.01 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.02 3.00
2 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.12 2.00
3 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.14 1.00
4 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.25
5 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.01
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KracíkováAdéla Kracíková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.73 9.00
2 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.89 6.00
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.51
4 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.63
5 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.47
2 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.56
3 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.92
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.95
5 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.08
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.41
2 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 11.19
3 Aneta FrajtováAneta Frajtová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.85
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 11.98
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 14.9.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.23
2 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 11.43
3 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.84
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.81
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 14.9.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.62
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.63
3 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.06
4 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14.08
Celkem 4 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Langmüller, Selnar, Kulhánková, Šustr, Svoboda, Hesová, Šiková Čechová, Langmüller, Selnar, Kulhánková, Šustr, Svoboda, Hesová, Šiková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:12.32 11.00
2 Zákostelecká, Štika Vojtěch, Jirásková, Štika Václav, Faktorová, Krejčí, Kubala, Bořucký Zákostelecká, Štika Vojtěch, Jirásková, Štika Václav, Faktorová, Krejčí, Kubala, Bořucký T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.68 9.00
3 Dubšík, Krňanský, Strnad, Urbánek, Dvořáková, Miškovská, Sokolová, Zíková Dubšík, Krňanský, Strnad, Urbánek, Dvořáková, Miškovská, Sokolová, Zíková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:20.55 8.00
4 Kouřinová, Dolejší, Jánská, Vandová, Cikhartová, Pelc, Pavlovič, Bláha Kouřinová, Dolejší, Jánská, Vandová, Cikhartová, Pelc, Pavlovič, Bláha TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:21.49 7.00
5 Šteierová, Kollarová, Strusková, Hlaváčová, Hlaváč, Drnek, Nový, Tibitanclová Šteierová, Kollarová, Strusková, Hlaváčová, Hlaváč, Drnek, Nový, Tibitanclová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:23.84 6.00
6 Hemberová, Zeman, Ošlejšková, Kulhánek, Dvořáková, Hladík, Nedvědová, Čudlí Hemberová, Zeman, Ošlejšková, Kulhánek, Dvořáková, Hladík, Nedvědová, Čudlí SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:32.87 5.00
7 Frajtová, Tomášková, Klečatská, Nováková, Matějková, Markvart, Benda, Jakeš Frajtová, Tomášková, Klečatská, Nováková, Matějková, Markvart, Benda, Jakeš TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:36.53 4.00
MB Brčko, Dvořák, Kvasnička, Kubeš, Sieghert, Stejskal, Urbanová, Vacek Brčko, Dvořák, Kvasnička, Kubeš, Sieghert, Stejskal, Urbanová, Vacek SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.55
MB Vaněček, Nováková N., Kratochvíl, Příhodová, Jíšová, Vinklárková, Nováková D., Suk Vaněček, Nováková N., Kratochvíl, Příhodová, Jíšová, Vinklárková, Nováková D., Suk TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 2:31.24
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 4.41 11.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 4.17 9.00
3 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.07 8.00
4 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.98 7.00
5 David KorousDavid Korous
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.95 6.00
6 Jakub TomsaJakub Tomsa
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
05 3.90 5.00
7 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.85 4.00
9 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.85 3.00
9 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.81 2.00
10 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.79 1.00
11 Štěpán FryšŠtěpán Fryš
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.64
12 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.62
13 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.61
14 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.55
15 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.49
16 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.39
17 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.35
18 Petr BendaPetr Benda
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.18
19 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.14
20 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.04
21 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
05 2.93
22 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 2.89
23 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.83
24 Matěj RybákMatěj Rybák
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
05 2.71
25 Jan HejdaJan Hejda
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
07 2.69
26 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 2.68
27 Petr StejskalPetr Stejskal
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
07 2.57
28 Adam JakešAdam Jakeš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 2.38
29 Tomáš RybákTomáš Rybák
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 2.29
MB Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
02 4.26
MB Václav ProtivaVáclav Protiva
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2.55
Adam ČudlýAdam Čudlý
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 NM
Matěj HladíkMatěj Hladík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 NM
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.17 11.00
2 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.93 9.00
3 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.92 8.00
4 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.90 7.00
5 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.89 6.00
6 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.82 5.00
7 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.70 4.00
8 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.62 3.00
9 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.61 2.00
10 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.59 1.00
11 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.58
12 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.57
13 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.56
14 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.53
15 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.53
16 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.48
17 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.44
18 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.44
19 Petra CikhartováPetra Cikhartová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.43
20 Jana AdámkováJana Adámková
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
05 3.42
21 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.41
22 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.36
23 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.35
24 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.33
25 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.30
26 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 3.28
27 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.27
28 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.27
29 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.25
30 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
03 3.24
31 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.21
32 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.20
33 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
04 3.17
34 Adéla SokolováAdéla Sokolová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.16
35 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.15
36 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.14
37 Tereza GalbováTereza Galbová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.13
38 Aneta BřendováAneta Břendová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
04 3.10
39 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
04 3.06
40 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
03 3.01
41 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
04 2.97
42 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2.95
43 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
06 2.93
45 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
04 2.93
45 Kateřina OšlejškováKateřina Ošlejšková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.84
46 Nicol HoudkováNicol Houdková
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
06 2.70
47 Simona KršíkováSimona Kršíková
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
04 2.13
MB Martina MatysováMartina Matysová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.00
MB Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.61
MB Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2.40
Olga NováOlga Nová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 DNS
Celkem 51 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 46.36 11.00
2 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 44.39 9.00
3 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 40.29 8.00
4 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 38.36 7.00
5 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 37.28 6.00
6 Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 37.20 5.00
7 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 36.77 4.00
8 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 35.42 3.00
9 Štěpán FryšŠtěpán Fryš
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 33.86 2.00
10 David KorousDavid Korous
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 33.58 1.00
11 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 33.23
12 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 32.03
13 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 31.23
14 Jan KratochvílJan Kratochvíl
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
04 30.93
15 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 30.38
16 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 29.61
17 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 29.47
18 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 28.85
19 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 27.64
20 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 25.65
21 Martin PavlovičMartin Pavlovič
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 25.31
22 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 24.95
23 Adam ČudlýAdam Čudlý
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 22.19
24 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 20.63
25 Adam JakešAdam Jakeš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 11.19
26 Tomáš RybákTomáš Rybák
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 09.60
27 David SiegerthDavid Siegerth
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
08 09.49
MB Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
02 32.58
MB František VaněčekFrantišek Vaněček
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
02 16.18
Petr StejskalPetr Stejskal
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
07 DNS
Celkem 30 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 36.63 11.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 35.13 9.00
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 33.45 8.00
4 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
03 33.18 7.00
5 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 32.26 6.00
6 Sabina StejskalováSabina Stejskalová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 32.17 5.00
7 Jana ZákosteleckáJana Zákostelecká
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 26.41 4.00
8 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 25.10 3.00
9 Beáta MrázkováBeáta Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 23.54 2.00
10 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 22.61 1.00
11 Jana MiškovskáJana Miškovská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 21.37
12 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 20.10
13 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 19.81
14 Ema NovákováEma Nováková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 15.24
15 Aneta BřendováAneta Břendová
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
04 15.13
16 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 13.20
17 Nicol HoudkováNicol Houdková
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
06 10.41
18 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 10.33
Tereza GalbováTereza Galbová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 DNS
Celkem 19 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 10.71 11.00
2 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 10.34 9.00
3 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 08.91 8.00
4 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 08.27 7.00
5 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 08.14 6.00
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.01 5.00
7 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 07.85 4.00
8 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.48 3.00
9 Jan KratochvílJan Kratochvíl
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
04 07.03 2.00
10 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 06.98 1.00
11 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.86
12 Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 06.63
13 Matěj HladíkMatěj Hladík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 06.24
14 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 05.67
MB Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
02 09.60
Celkem 15 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 9.82 11.00
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 9.48 9.00
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 8.90 8.00
4 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 8.86 7.00
5 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 8.68 6.00
6 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
03 8.49 5.00
7 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 8.38 4.00
8 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 7.84 3.00
9 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 7.26 2.00
10 Denisa ZpěvákováDenisa Zpěváková
TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B"
03 6.78 1.00
11 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 6.58
12 Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 6.50
13 Klára MasákováKlára Masáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 6.29
14 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 6.04
15 Simona KršíkováSimona Kršíková
SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B"
04 5.75
16 Tereza GalbováTereza Galbová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 5.73
17 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 5.72
18 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 5.35
19 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 5.33
MB Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 7.81
Olga NováOlga Nová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 0
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 078.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 057.00
3 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 045.00
4 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 036.00
5 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 035.00
6 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 034.50
7 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 024.00
8 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 019.50
9 4DV-B 4DV-B SK 4 Dvory ČB "B"SK 4 Dvory ČB "B" 005.00
10 TABOB TABOB TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 002.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 600 m, 50 m př., kriket, plný míč, dálka, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 600 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 079.00
2 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 059.00
3 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 055.50
4 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 052.50
5 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 045.00
6 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 025.00
7 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 021.00
8 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 017.00
9 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 014.00
10 TABOB TABOB TJ VS Tábor "B"TJ VS Tábor "B" 013.00
11 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 005.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 600 m, 50 m př., 8x100m, kriket, plný míč, dálka, 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 600 m
Celkem 11 závodníků