výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek

Tábor (27. 9. 2014)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.07 239
2 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.22 206
3 Martin PavlovičMartin Pavlovič 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.61 131
4 Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.89 87
5 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.03 68
6 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.21 47
7 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.62 12
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.28 194
2 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.40 170
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.46 158
4 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51 149
5 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.52 147
6 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.24 44
7 Matěj MrázekMatěj Mrázek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.26 42
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.22 206
2 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.29 192
3 Samuel ZelenkaSamuel Zelenka 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.42 166
4 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.84 95
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.27 41
6 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.29 39
7 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.56 16
8 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.69 0
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.08 236
2 Petr SukPetr Suk 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.38 174
3 Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57 138
4 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.60 133
5 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.76 107
6 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.90 86
7 Jan SklenářJan Sklenář 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.91 85
8 Jan ČernýJan Černý 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.28 40
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kosobud MatějKosobud Matěj 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.03 248
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.32 186
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.49 153
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.51 149
5 Jiří TíkalJiří Tíkal 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.75 108
6 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.88 89
7 Vojtěch HanusVojtěch Hanus 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.26 42
8 Jakub TomsaJakub Tomsa 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.45 24
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 27.9.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.78 308
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.90 278
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.07 239
4 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.08 236
5 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.09 234
6 David JoštDavid Jošt 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.33 184
7 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.47 157
8 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.50 151
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.52 344
2 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.63 317
3 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.72 296
4 Tereza LáchováTereza Láchová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.05 223
5 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.07 219
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.76 98
Tereza PolákováTereza Poláková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29 405
2 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.57 332
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.74 291
4 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.83 270
5 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.96 242
6 Barbora PeškováBarbora Pešková 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.05 223
7 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.08 217
8 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.12 208
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.59 327
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.61 322
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.72 296
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75 289
5 Kristýna ČechováKristýna Čechová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.84 268
6 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.85 266
7 Beáta MrázkováBeáta Mrázková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.87 261
8 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.62 119
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.25 415
2 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.57 332
3 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.60 325
4 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.81 275
5 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.85 266
6 Kateřina MazanáKateřina Mazaná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.87 261
7 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.19 195
8 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.23 187
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21 426
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29 405
3 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.73 293
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.93 248
5 Tereza GalbaváTereza Galbavá 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.07 219
6 Barbora BěhálkováBarbora Běhálková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.14 204
7 Rozálie JunkováRozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.34 166
Natálie KočvarováNatálie Kočvarová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.22 424
2 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.27 410
3 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.35 388
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.40 375
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.46 360
6 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.93 248
7 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94 246
8 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.96 242
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 27.9.2014) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.85 531
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.88 522
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.89 519
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.06 469
5 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.08 463
6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.11 455
7 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.24 418
8 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.38 380
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.05 293
2 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.45 212
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.45 212
4 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.00 120
5 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.61 46
František VaněčekFrantišek Vaněček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.12 278
2 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.16 270
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.26 249
4 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.01 119
5 Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.05 113
6 Marek MazanýMarek Mazaný 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.80 30
Pavel SuchanPavel Suchan 01 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.83 343
2 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.84 340
3 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.40 222
4 Filip CvrčekFilip Cvrček 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.05 113
5 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.34 75
6 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.47 61
7 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.67 41
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.90 327
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97 311
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.23 255
4 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.88 138
5 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.93 131
6 Jakub GärtnerJakub Gärtner 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.18 95
7 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.50 58
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45 436
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.94 318
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.21 259
4 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.43 216
5 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.58 188
6 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.77 156
7 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.80 151
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.92 587
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.93 584
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.14 531
4 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.31 489
5 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.59 424
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.11 314
7 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.14 308
8 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.37 265
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.10 541
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.40 468
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.42 463
4 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.75 389
5 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.24 289
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21 513
MS Yveta PráškováYveta Prášková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.70 208
Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81 616
2 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.03 558
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.44 458
4 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.51 442
5 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.60 422
6 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.84 369
7 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.90 357
Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56 684
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.73 637
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.14 531
4 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.38 472
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.40 468
6 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.52 440
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.71 397
MS Natálie ĎurecováNatálie Ďurecová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.15 306
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.43 459
2 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:09.76 375
3 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:13.91 323
4 Martin PavlovičMartin Pavlovič 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:16.57 290
5 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:19.59 259
6 Matěj MrázekMatěj Mrázek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:20.93 245
7 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:22.89 225
8 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.19 222
9 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:23.66 217
10 Jakub TomsaJakub Tomsa 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.80 216
11 Pavel SiegerthPavel Siegerth 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.61 198
12 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:28.59 171
13 Jan ČernýJan Černý 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:33.59 129
14 Jan SklenářJan Sklenář 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:37.37 101
15 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:42.56 68
16 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:44.69 57
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.67 544
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:05.03 437
3 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:06.59 416
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:06.94 411
5 Samuel ZelenkaSamuel Zelenka 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:09.35 380
6 David JoštDavid Jošt 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:18.38 272
7 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:18.40 272
8 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:20.37 251
9 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:23.75 216
10 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:24.25 211
11 Jiří TíkalJiří Tíkal 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.39 200
12 Tomáš KubalaTomáš Kubala 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.54 180
13 Vojtěch HanusVojtěch Hanus 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:28.23 174
14 Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.02 134
15 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:35.72 113
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:57.95 539
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:00.51 501
3 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:00.86 496
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:04.37 446
5 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:05.82 426
6 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:07.49 404
7 Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.89 399
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.03 384
9 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:09.63 376
10 Petr SukPetr Suk 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:09.94 372
11 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.43 341
12 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.81 324
13 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.02 299
14 Kosobud MatějKosobud Matěj 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.44 294
15 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.01 265
Celkem 15 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.40 294
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:20.50 249
3 Tereza GalbaváTereza Galbavá 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:20.53 249
4 Marie KulíkováMarie Kulíková 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:21.77 236
5 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:22.58 228
6 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.66 198
7 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:26.25 192
8 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:27.76 178
9 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:32.25 140
10 Rozálie JunkováRozálie Junková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:48.52 38
11 Barbora BěhálkováBarbora Běhálková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:53.04 21
Natálie KočvarováNatálie Kočvarová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Tereza PolákováTereza Poláková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.22 332
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:15.53 304
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.33 295
4 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.76 290
5 Beáta MrázkováBeáta Mrázková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:16.92 288
6 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:17.27 284
7 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:18.50 271
8 Kristýna ČechováKristýna Čechová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.44 239
9 Barbora PeškováBarbora Pešková 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:22.47 229
10 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:22.61 227
11 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.70 188
12 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:27.70 179
13 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.72 144
14 Kateřina MazanáKateřina Mazaná 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:38.49 94
15 Tereza LáchováTereza Láchová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:39.11 90
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:07.57 403
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.46 391
3 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.56 390
4 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:12.43 341
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.97 335
6 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:14.05 322
7 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.22 320
8 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.77 290
9 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:19.63 259
10 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:21.61 238
11 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:23.50 219
12 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:25.95 195
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:01.07 493
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:04.42 446
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.43 445
4 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:09.10 383
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.82 361
6 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:11.65 351
7 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:12.21 344
8 Apolena ŽákováApolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:12.50 340
9 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:12.92 335
10 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.32 330
11 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:15.46 305
12 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.84 289
13 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:20.87 245
14 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:24.57 208
15 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:28.01 176
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.33 359
2 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.47 330
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:49.47 304
4 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:59.73 222
5 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.58 208
6 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:05.78 179
7 Jakub GärtnerJakub Gärtner 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:08.85 159
8 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:09.36 155
9 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:13.98 127
10 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:20.61 92
11 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:22.90 81
12 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:24.64 73
13 Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:59.64 0
14 Filip CvrčekFilip Cvrček 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:00.91 0
15 Marek MazanýMarek Mazaný 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:16.63 0
Pavel SuchanPavel Suchan 01 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
František VaněčekFrantišek Vaněček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:18.77 619
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.70 433
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:35.92 431
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.91 421
5 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:42.72 365
6 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:44.24 350
7 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.22 333
8 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:53.28 272
9 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:53.93 267
10 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:03.11 197
11 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:03.33 196
12 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:04.37 188
13 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:11.92 140
14 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:17.25 109
15 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:18.66 102
16 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:20.49 92
17 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:31.57 45
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.23 514
2 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:57.76 386
3 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.39 371
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:05.33 317
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:08.23 292
6 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:08.28 292
7 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:11.69 264
8 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:16.85 224
9 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:20.21 200
10 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:25.31 166
11 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:38.15 93
MS Yveta PráškováYveta Prášková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:37.08 98
MS Natálie ĎurecováNatálie Ďurecová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:50.92 40
Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.16 642
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:44.22 525
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:48.55 479
4 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:51.07 453
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.50 448
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:51.51 448
7 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:54.54 418
8 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.86 366
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.33 353
10 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:01.74 349
11 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:08.79 288
12 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:09.35 283
13 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:09.63 281
14 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:10.28 276
15 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:18.15 215
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.56 601
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.28 325
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.47 172
3 Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.31 92
4 Jakub GärtnerJakub Gärtner 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.91 49
5 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.39 25
Pavel SuchanPavel Suchan 01 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.27 491
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.10 215
3 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.86 132
4 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.12 108
5 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.33 90
6 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.35 89
František VaněčekFrantišek Vaněček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.44 461
2 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.40 180
3 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.90 128
4 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.50 77
5 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.92 49
6 Marek MazanýMarek Mazaný 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.27 1
7 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.39 0
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.28 325
2 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.56 285
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.73 262
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.72 62
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.76 59
6 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.27 30
7 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.06 4
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.71 264
2 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.68 150
3 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.14 106
4 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.51 76
5 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.80 56
6 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.96 47
7 Filip CvrčekFilip Cvrček 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.06 41
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.05 528
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.67 432
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.54 311
4 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.29 222
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.76 173
6 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.83 166
7 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13.85 164
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.91 729
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.88 556
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.84 407
4 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.01 254
5 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.14 239
6 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.31 220
MS Yveta PráškováYveta Prášková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.86 80
Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.95 545
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.87 402
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.78 281
4 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.95 261
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.03 251
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.76 173
7 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.86 80
8 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15.14 62
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.16 511
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.71 426
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.89 399
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.03 380
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.10 370
6 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.23 228
7 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.27 126
MS Natálie ĎurecováNatálie Ďurecová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.96 154
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.01 384
2 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.51 292
3 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.33 261
4 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.19 237
5 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 4.19 237
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.19 237
7 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.16 232
8 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.06 215
9 Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.88 187
10 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.84 181
11 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.84 181
12 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.79 173
13 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.73 164
14 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.69 158
15 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.67 155
16 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.66 153
17 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.52 133
18 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.52 133
19 Jakub GärtnerJakub Gärtner
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.50 130
20 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.42 119
21 Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.41 118
22 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.32 106
23 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.32 106
24 Čeněk JansaČeněk Jansa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.29 102
25 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.27 99
26 Matyáš StaněkMatyáš Staněk
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 3.25 96
27 Filip CvrčekFilip Cvrček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.24 95
28 David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.17 86
29 Jan PekárekJan Pekárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.10 78
30 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.02 68
31 Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2.76 40
32 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 2.67 31
Pavel SuchanPavel Suchan
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 0
František VaněčekFrantišek Vaněček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 0
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.62 459
2 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.47 421
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.41 406
4 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.32 384
5 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.31 381
6 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.26 369
7 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.20 355
8 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.07 324
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.01 310
10 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.00 308
11 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.88 281
12 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.82 267
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.81 265
14 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.78 259
15 Veronika PiklováVeronika Piklová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.78 259
16 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 3.76 254
17 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.74 250
18 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.59 218
19 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.49 198
20 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.48 196
21 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 3.40 180
22 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.37 174
24 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.37 174
24 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.34 168
25 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.03 112
26 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 2.88 87
27 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2.83 80
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.58 216
MS Natálie ĎurecováNatálie Ďurecová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 1.90 0
MS Yveta PráškováYveta Prášková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 NM 0
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 NM
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 NM
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.03 211
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.93 195
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.93 195
4 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.77 170
5 Kosobud MatějKosobud Matěj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.76 168
6 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.76 168
7 Petr SukPetr Suk
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.66 153
8 Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.65 152
9 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.59 143
10 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.57 140
11 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.52 133
12 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.52 133
13 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.46 125
14 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.43 121
15 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.42 119
16 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.42 119
17 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.40 116
18 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.38 114
19 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.37 112
20 Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.37 112
21 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.32 106
22 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.28 100
23 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.28 100
24 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.26 98
25 Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.25 96
26 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.22 93
27 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.21 91
28 David JoštDavid Jošt
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.21 91
29 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.20 90
30 Samuel ZelenkaSamuel Zelenka
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 3.19 89
31 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.11 79
32 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.04 70
33 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 3.02 68
34 Martin PavlovičMartin Pavlovič
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.00 66
35 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 2.93 58
36 Jan SklenářJan Sklenář
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 2.90 54
37 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.90 54
38 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.82 46
39 Vojtěch HanusVojtěch Hanus
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 2.75 39
40 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 2.72 36
41 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 2.66 30
42 David PiklDavid Pikl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 2.66 30
43 Jakub TomsaJakub Tomsa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 2.57 22
44 Jan ČernýJan Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 2.48 15
45 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 2.42 10
46 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2.39 8
Celkem 46 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.36 393
2 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 4.09 329
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.87 279
4 Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.76 254
5 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.64 229
6 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.59 218
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.59 218
8 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.58 216
9 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.58 216
10 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.55 210
11 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.53 206
12 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.52 204
13 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.42 184
14 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.41 182
15 Sabina StejskalováSabina Stejskalová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.40 180
16 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.40 180
17 Apolena ŽákováApolena Žáková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 3.37 174
18 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.36 172
19 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.35 170
20 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.29 159
21 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.29 159
22 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.29 159
23 Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.27 155
24 Rozálie JunkováRozálie Junková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.25 151
25 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.24 150
26 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.23 148
27 Beáta MrázkováBeáta Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.22 146
28 Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.18 139
29 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.17 137
30 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.16 135
31 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.16 135
32 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.15 133
33 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.12 128
34 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.09 122
35 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.07 119
36 Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.07 119
37 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.04 114
38 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 3.01 109
39 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.96 100
40 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 2.96 100
41 Barbora BěhálkováBarbora Běhálková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 2.95 99
42 Barbora PeškováBarbora Pešková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 2.95 99
43 Melanie StindlMelanie Stindl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 2.94 97
44 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 2.92 94
45 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 2.89 89
46 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 2.87 86
47 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 2.78 72
48 Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 2.67 56
49 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 2.60 46
50 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 2.56 41
51 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.53 37
52 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 2.52 36
Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 0
Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 0
Natálie KočvarováNatálie Kočvarová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 0
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
03 0
Celkem 56 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 59.00 385
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 58.58 381
3 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 52.60 330
4 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 49.19 301
5 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 45.22 268
6 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 42.96 249
7 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 41.56 237
8 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 41.34 235
9 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 40.06 225
10 Petr DolejšPetr Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 39.26 218
11 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 38.28 210
12 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 37.53 204
13 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 35.77 190
14 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 35.01 183
15 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 33.28 169
16 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 32.97 167
17 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 31.66 157
18 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 31.15 152
19 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 30.78 150
20 David ArdamicaDavid Ardamica
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 30.16 145
21 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 30.10 144
22 Matyáš StaněkMatyáš Staněk
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 30.08 144
23 Jan PekárekJan Pekárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 29.23 137
24 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 28.27 130
25 Čeněk JansaČeněk Jansa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 28.03 128
26 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 27.38 123
27 Jakub GärtnerJakub Gärtner
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 27.28 122
28 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 27.23 122
29 Filip CvrčekFilip Cvrček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 26.82 118
30 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 26.67 117
31 Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 25.21 106
32 Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 18.81 58
Pavel SuchanPavel Suchan
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 DNP
František VaněčekFrantišek Vaněček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 DNP
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 47.77 451
2 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 46.88 440
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 40.56 362
4 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 36.96 318
5 Veronika PiklováVeronika Piklová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 34.03 283
6 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 33.08 272
7 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 31.65 255
8 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 30.47 241
9 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 29.85 233
10 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 29.77 232
11 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 29.50 229
12 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 28.78 221
13 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 28.15 213
14 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 27.96 211
15 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 27.24 203
16 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 27.20 202
17 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 26.70 197
18 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 26.53 195
19 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 26.30 192
20 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 26.24 191
21 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 25.55 183
22 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 25.29 180
23 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 23.82 164
24 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 23.38 158
25 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 21.03 132
26 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 20.87 130
27 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 18.41 103
28 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 14.93 66
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 27.30 204
MS Natálie ĎurecováNatálie Ďurecová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 20.67 128
MS Yveta PráškováYveta Prášková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 17.42 92
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 NM
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 42.55 245
2 Kosobud MatějKosobud Matěj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 40.73 230
3 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 39.10 217
4 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 38.32 210
5 Jakub MatoušekJakub Matoušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 37.80 206
6 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 37.55 204
7 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 37.53 204
8 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 35.12 184
9 Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 34.48 179
10 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 34.13 176
11 Jan ČernýJan Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 34.10 176
12 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 33.68 173
13 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 32.42 163
14 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 31.60 156
15 Samuel ZelenkaSamuel Zelenka
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 31.44 155
16 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 30.48 147
17 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 30.44 147
18 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 29.61 140
19 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 29.08 136
20 Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 28.21 129
21 David PiklDavid Pikl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 28.07 128
22 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 27.01 120
23 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 26.12 113
24 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 25.96 112
25 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 25.78 110
26 Petr SukPetr Suk
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 25.15 105
27 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 24.63 101
28 Kryštof SelnarKryštof Selnar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 24.28 99
29 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 23.94 96
30 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 23.33 92
31 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 23.23 91
32 Jan SklenářJan Sklenář
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 22.88 88
33 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 22.53 85
34 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 22.25 83
35 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 22.22 83
36 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 22.04 82
37 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 21.36 77
38 Vojtěch HanusVojtěch Hanus
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 21.04 74
39 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 20.73 72
40 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 20.54 71
41 David JoštDavid Jošt
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 19.72 65
42 Martin PavlovičMartin Pavlovič
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 19.57 63
43 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 19.45 63
44 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 17.55 49
45 Jakub TomsaJakub Tomsa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 14.65 28
46 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 12.10 12
Celkem 46 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 38.60 338
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 34.36 287
3 Sabina StejskalováSabina Stejskalová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 33.60 278
4 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 31.87 257
5 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 31.40 252
6 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 30.04 236
7 Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 29.90 234
8 Zuzana HolubováZuzana Holubová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 29.28 227
9 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 27.50 206
10 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 27.35 204
11 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 26.54 195
12 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 26.22 191
13 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 26.06 189
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 26.06 189
15 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 24.51 171
16 Beáta MrázkováBeáta Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 23.85 164
17 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 22.93 153
18 Apolena ŽákováApolena Žáková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 22.59 150
19 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 22.28 146
20 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 22.22 145
21 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 22.08 144
22 Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 21.94 142
23 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 21.31 135
24 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 20.99 132
25 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 20.15 122
26 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 19.63 116
27 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 19.58 116
28 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 19.33 113
29 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 19.30 113
30 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 18.97 109
31 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 18.61 105
32 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 18.16 100
33 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 18.08 99
Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 18.08 99
35 Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 17.84 97
36 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 17.77 96
37 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 17.65 95
38 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 17.58 94
39 Alžběta HruškováAlžběta Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 17.38 92
40 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 17.34 91
41 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 16.35 81
42 Melanie StindlMelanie Stindl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 16.08 78
43 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 15.70 74
44 Barbora BěhálkováBarbora Běhálková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 14.88 65
45 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 14.70 63
46 Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 14.38 60
47 Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 13.47 51
48 Barbora PeškováBarbora Pešková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 13.36 49
49 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 12.71 43
50 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 12.44 40
51 Rozálie JunkováRozálie Junková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 12.31 39
52 Denisa NovákováDenisa Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 11.39 30
53 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 09.77 14
Natálie KočvarováNatálie Kočvarová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 DNP
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
03 DNP
Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 DNP
Celkem 56 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2125
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2020
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1655
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1479
5 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1268
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1240
7 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1189
8 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1153
9 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1041
10 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1029
11 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1018
12 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1006
13 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0956
14 Petr DolejšPetr Dolejš 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 0875
15 Ladislav HrstkaLadislav Hrstka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0848
16 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0814
17 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0780
18 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0761
19 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 0744
20 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0660
21 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0638
22 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0557
23 Jakub GärtnerJakub Gärtner 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0555
24 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0554
25 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0536
26 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0528
27 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0515
28 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0503
29 Pavel SedláčekPavel Sedláček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0429
30 Filip CvrčekFilip Cvrček 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0367
31 Jan PekárekJan Pekárek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0359
32 Marek MazanýMarek Mazaný 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0266
33 František VaněčekFrantišek Vaněček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0000
Pavel SuchanPavel Suchan 01 TJ ChyškyTJ Chyšky 0000
Celkem 34 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2490
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2373
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2321
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2257
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2156
6 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2028
7 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1873
8 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1871
9 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1836
10 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1803
11 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1712
12 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1606
13 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1603
14 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1602
15 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1577
16 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1562
17 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1468
18 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1350
19 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1343
20 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1342
21 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1291
22 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1220
23 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1188
24 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0996
25 Valentýna KlimešováValentýna Klimešová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0833
26 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0826
27 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0709
28 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0440
29 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0062
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1534
MS Natálie ĎurecováNatálie Ďurecová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0628
MS Yveta PráškováYveta Prášková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 0478
Celkem 32 závodníků