Závody o Pohár předsedy JČ KAS
České Budějovice (12. 10. 2014)hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 27.40 | 27.40 | 24.65 | X | 27.40 | ||||||||||||
2 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 23.86 | 22.73 | 20.34 | 23.86 | 23.86 | ||||||||||||
3 |
Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 21.05 | 17.52 | 20.87 | 21.05 | 21.05 | ||||||||||||
4 |
Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 19.93 | X | X | 19.93 | 19.93 | ||||||||||||
5 |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 18.31 | 18.31 | 15.65 | 15.35 | 18.31 | ||||||||||||
6 |
Jan PekárekJan Pekárek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 17.96 | 17.96 | X | X | 17.96 | ||||||||||||
7 |
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 16.41 | 14.07 | 15.07 | 16.41 | 16.41 | ||||||||||||
8 |
Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 16.38 | 14.73 | 15.30 | 16.38 | 16.38 | ||||||||||||
9 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 10.93 | 10.0 | 10.93 | 09.50 | 10.93 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.10.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 28.21 | 28.17 | 25.38 | 28.21 | 28.21 | ||||||||||||
2 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 19.02 | 16.93 | 19.02 | 15.33 | 19.02 | ||||||||||||
3 |
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 17.86 | 15.57 | 16.16 | 17.86 | 17.86 | ||||||||||||
4 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 15.01 | 13.36 | 14.51 | 15.01 | 15.01 | ||||||||||||
5 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 14.66 | 14.66 | 14.58 | X | 14.66 | ||||||||||||
6 |
Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 07.10 | 06.88 | X | 07.10 | 07.10 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |