výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (6. - 8. 2. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 06.96 0.126 897
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 06.97 0.133 893
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 06.98 0.126 889
4 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 07.00 0.113 882
5 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.33 0.202 769
6 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.67 0.153 659
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FlídrJan Flídr 940711 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.39 0.151 749
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.50 0.202 713
3 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.51 0.235 710
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 07.55 0.162 697
5 Jiří LedenJiří Leden 740302 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 07.71 0.165 646
6 Václav ČervinkaVáclav Červinka 940603 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.74 0.177 637
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 06.96 0.126 897
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 06.97 0.133 893
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 06.98 0.126 889
4 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 07.00 0.113 882
5 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.33 0.202 769
6 Jan FlídrJan Flídr 940711 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.39 0.151 749
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.50 0.202 713
8 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.51 0.235 710
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 07.55 0.162 697
10 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.67 0.153 659
11 Jiří LedenJiří Leden 740302 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 07.71 0.165 646
12 Václav ČervinkaVáclav Červinka 940603 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.74 0.177 637

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.12 0.181 840
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 07.15 0.177 830
3 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.19 0.228 816
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2 07.23 0.168 802
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 07.31 0.306 775
6 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 07.33 0.184 769
7 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 07.71 0.205 646
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.32 0.152 772
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.40 0.143 745
3 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.42 0.172 739
4 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.49 0.151 716
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.52 0.190 706
6 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.53 0.144 703
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.61 0.114 678
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 3 07.70 0.135 650
2 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 07.72 0.166 643
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.75 0.184 634
4 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.75 0.170 634
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 07.87 0.146 598
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 07.91 0.127 586
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.12 0.181 840
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 07.15 0.177 830
3 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.19 0.228 816
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2 07.23 0.168 802
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 07.31 0.306 775
6 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.32 0.152 772
7 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 07.33 0.184 769
8 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.40 0.143 745
9 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.42 0.172 739
10 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.49 0.151 716
11 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.52 0.190 706
12 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.53 0.144 703
13 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.61 0.114 678
14 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 3 07.70 0.135 650
15 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 07.71 0.205 646
16 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 07.72 0.166 643
17 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.75 0.184 634
18 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.75 0.170 634
19 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 07.87 0.146 598
20 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 07.91 0.127 586

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZemanMarek Zeman 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.21 0.152 809
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.22 0.157 806
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.35 0.138 762
4 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 07.39 0.182 749
5 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.49 0.152 716
6 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.53 0.155 703
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.58 0.187 687
8 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.61 0.190 678
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.53 0.166 703
2 Petr PlevaPetr Pleva 980306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.55 0.204 697
3 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 4 07.56 0.226 694
4 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.57 0.179 690
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 07.64 0.185 668
6 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.70 0.344 650
7 Prokop CoufalProkop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.73 0.174 640
8 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1 07.77 0.267 628
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZemanMarek Zeman 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.21 0.152 809
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.22 0.157 806
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.35 0.138 762
4 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 07.39 0.182 749
5 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.49 0.152 716
6 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.53 0.155 703
7 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.53 0.166 703
8 Petr PlevaPetr Pleva 980306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.55 0.204 697
9 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 4 07.56 0.226 694
10 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.57 0.179 690
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.58 0.187 687
12 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 1 07.61 0.190 678
13 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 07.64 0.185 668
14 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 8 07.70 0.344 650
15 Prokop CoufalProkop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.73 0.174 640
16 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1 07.77 0.267 628

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.25 0.153 796
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.58 0.175 687
3 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.61 0.158 678
4 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 07.68 0.132 656
5 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 07.75 0.157 634
6 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 07.78 0.174 625
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.88 0.178 595
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 07.86 0.163 601
2 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 08.01 0.182 557
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 2 08.05 0.170 545
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.11 0.162 528
5 Vladimír NiščákVladimír Niščák 010202 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 08.26 0.186 487
6 Jakub HolýJakub Holý 000318 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 08.64 0.185 388
7 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 08.69 0.170 376
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.25 0.153 796
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.58 0.175 687
3 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.61 0.158 678
4 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 07.68 0.132 656
5 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 07.75 0.157 634
6 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 07.78 0.174 625
7 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 07.86 0.163 601
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.88 0.178 595
9 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 08.01 0.182 557
10 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 2 08.05 0.170 545
11 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.11 0.162 528
12 Vladimír NiščákVladimír Niščák 010202 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 08.26 0.186 487
13 Jakub HolýJakub Holý 000318 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 08.64 0.185 388
14 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 08.69 0.170 376

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:32.20 666
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:33.27 652
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 2 2:36.43 614
4 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 2:39.59 578
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:42.24 547
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:19.83 826
2 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 945327 SlovakiaSlovakia 4 2:21.55 803
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:21.69 801
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 2:23.88 772
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:28.31 714
6 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 2:31.22 678
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:33.18 654
Nela SeverováNela Severová 875708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:19.83 826
2 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 945327 SlovakiaSlovakia 4 2:21.55 803
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:21.69 801
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 2:23.88 772
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:28.31 714
6 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 2:31.22 678
7 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:32.20 666
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:33.18 654
9 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:33.27 652
10 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 2 2:36.43 614
11 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 2:39.59 578
12 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:42.24 547
Nela SeverováNela Severová 875708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:26.99 731
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:29.33 701
3 Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 2:33.69 647
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 965211 AK BílinaAK Bílina 5 2:35.06 631
5 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 2:38.06 595
6 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 2:40.68 565
7 Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:42.75 542
8 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:47.67 488
9 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:48.73 477
10 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:59.26 372
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5 2:22.33 792
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:23.97 770
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.36 739
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:30.41 688
5 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 2:39.38 580
6 Martina ČihákováMartina Čiháková 996022 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 2:39.46 579
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 2:41.06 561
8 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 2:42.22 548
9 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:47.00 495
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:27.12 729
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:28.75 709
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:29.64 697
4 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:30.61 685
5 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:42.03 550
6 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 2 2:46.32 503
7 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 2:46.75 498
8 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:51.91 444
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5 2:22.33 792
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:23.97 770
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.36 739
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:27.12 729
5 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:28.75 709
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:29.64 697
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:30.41 688
8 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:30.61 685
9 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 2:39.38 580
10 Martina ČihákováMartina Čiháková 996022 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 2:39.46 579
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 2:41.06 561
12 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:42.03 550
13 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 2:42.22 548
14 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 2 2:46.32 503
15 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 2:46.75 498
16 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 2:47.00 495
17 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:51.91 444

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:30.01 693
2 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:34.39 639
3 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:42.94 540
4 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:44.01 528
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:45.01 517
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:45.24 514
7 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 2:51.65 447
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 3:02.43 343
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:29.68 697
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:37.34 604
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:38.23 593
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:38.39 591
5 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 2:46.08 505
6 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:47.68 488
7 Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 2:51.59 447
8 Tereza ParáskováTereza Parásková 006021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:51.95 444
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:29.68 697
2 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:30.01 693
3 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:34.39 639
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:37.34 604
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:38.23 593
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:38.39 591
7 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:42.94 540
8 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:44.01 528
9 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:45.01 517
10 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:45.24 514
11 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 2:46.08 505
12 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:47.68 488
13 Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 2:51.59 447
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 2:51.65 447
15 Tereza ParáskováTereza Parásková 006021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:51.95 444
16 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 3:02.43 343

1000 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 8.2.2015 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:41.99 851
2 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 2:45.63 812
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:46.30 805
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 2:46.33 804
5 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:51.38 751
6 Jiří LedenJiří Leden 740302 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10 2:59.76 667
7 Jan FlídrJan Flídr 940711 AC PardubiceAC Pardubice 1 3:01.08 654
8 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:06.38 603
9 Václav ČervinkaVáclav Červinka 940603 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 3:15.99 516
10 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 3:32.56 381
Celkem 10 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 2:52.72 737
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:57.33 691
3 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:57.60 688
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:02.43 641
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 3:08.83 580
6 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:08.87 580
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:09.47 574
8 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:18.34 496
9 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:22.34 462
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 2:43.60 834
2 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:43.71 833
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 2:46.27 805
4 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:47.57 791
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:50.89 756
6 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:53.30 731
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 2:56.13 703
8 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:59.24 672
9 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 3:08.80 581
Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 6 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 2:43.60 834
2 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:43.71 833
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 2:46.27 805
4 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:47.57 791
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:50.89 756
6 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 2:52.72 737
7 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:53.30 731
8 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 2:56.13 703
9 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:57.33 691
10 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:57.60 688
11 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:59.24 672
12 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:02.43 641
13 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 3:08.80 581
14 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 3:08.83 580
15 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:08.87 580
16 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 3:09.47 574
17 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:18.34 496
18 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:22.34 462
Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 6 DNF

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:53.64 728
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 2:56.23 702
3 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:58.97 674
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:00.17 663
5 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:12.17 550
6 Marek ZemanMarek Zeman 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:13.49 538
Prokop CoufalProkop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:49.59 770
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:50.66 759
3 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:52.68 738
4 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:54.48 719
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:57.95 684
6 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:58.21 682
7 Petr PlevaPetr Pleva 980306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:58.26 681
David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:49.59 770
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:50.66 759
3 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:52.68 738
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:53.64 728
5 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:54.48 719
6 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 2:56.23 702
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:57.95 684
8 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:58.21 682
9 Petr PlevaPetr Pleva 980306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:58.26 681
10 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:58.97 674
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:00.17 663
12 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:12.17 550
13 Marek ZemanMarek Zeman 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:13.49 538
Prokop CoufalProkop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 DNP
David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 DNP

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 11 3:03.85 627
2 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 3:04.21 624
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 3:10.94 561
4 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 8 3:12.15 550
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 10 3:13.30 540
6 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 3:14.46 530
7 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 3:14.96 525
8 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 3:18.19 497
9 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:18.49 494
10 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 2 3:18.52 494
11 Vladimír NiščákVladimír Niščák 010202 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 9 3:24.40 445
12 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12 3:29.37 405
13 Jakub HolýJakub Holý 000318 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13 3:38.46 337
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 07.99 0.136 984
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.03 0.151 974
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 08.09 0.121 959
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.41 0.149 881
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.46 0.180 869
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.77 0.178 797
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 09.08 0.166 728
3 Jan FlídrJan Flídr 940711 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.09 0.171 726
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka 940603 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.82 0.160 576
5 Jiří LedenJiří Leden 740302 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 10.49 0.405 452
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 07.99 0.136 984
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.03 0.151 974
3 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 08.09 0.121 959
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.41 0.149 881
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.46 0.180 869
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.77 0.178 797
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 09.08 0.166 728
8 Jan FlídrJan Flídr 940711 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.09 0.171 726
9 Václav ČervinkaVáclav Červinka 940603 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.82 0.160 576
10 Jiří LedenJiří Leden 740302 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 10.49 0.405 452
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 09:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 08.23 0.184 925
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 08.33 0.166 900
3 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.61 0.156 834
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 08.62 0.199 832
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.63 0.229 829
6 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 08.75 0.279 802
7 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.87 0.260 775
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 09:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.71 0.177 811
2 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.72 0.178 809
3 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.80 0.147 791
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.07 0.154 730
5 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.09 0.195 726
6 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.36 0.166 668
7 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 8 09.40 0.133 660
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.2.2015 - 09:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 09.21 0.162 700
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.33 0.174 675
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.44 0.194 652
4 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.47 0.151 646
5 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 09.60 0.188 619
6 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2 09.82 0.137 576
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 08.23 0.184 925
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 08.33 0.166 900
3 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.61 0.156 834
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 08.62 0.199 832
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.63 0.229 829
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.71 0.177 811
7 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.72 0.178 809
8 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 08.75 0.279 802
9 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.80 0.147 791
10 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.87 0.260 775
11 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.07 0.154 730
12 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.09 0.195 726
13 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 09.21 0.162 700
14 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.33 0.174 675
15 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.36 0.166 668
16 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 8 09.40 0.133 660
17 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.44 0.194 652
18 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.47 0.151 646
19 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 09.60 0.188 619
20 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2 09.82 0.137 576

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 08.24 0.171 922
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.38 0.133 888
3 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 08.44 0.288 874
4 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.46 0.187 869
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.60 0.162 836
6 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.71 0.158 811
7 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 08.87 0.162 775
8 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.91 0.188 766
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.58 0.127 841
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.88 0.199 772
3 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.97 0.148 752
4 Marek ZemanMarek Zeman 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.19 0.172 704
5 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.33 0.152 675
6 Petr PlevaPetr Pleva 980306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.51 0.192 637
Prokop CoufalProkop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 DQ §168/6 0.165
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 08.24 0.171 922
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.38 0.133 888
3 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 08.44 0.288 874
4 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.46 0.187 869
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.58 0.127 841
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.60 0.162 836
7 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.71 0.158 811
8 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 08.87 0.162 775
9 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.88 0.199 772
10 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.91 0.188 766
11 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.97 0.148 752
12 Marek ZemanMarek Zeman 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.19 0.172 704
13 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.33 0.152 675
14 Petr PlevaPetr Pleva 980306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.51 0.192 637
Prokop CoufalProkop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 DQ §168/6 0.165
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5 DNS

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 =NL 08.44 0.174 874
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 5 08.56 0.203 846
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.79 0.145 793
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.05 0.169 735
5 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.59 0.177 621
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.65 0.167 609
Pavel HalířPavel HalířDNP 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 09.36 0.190 668
2 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 2 09.62 0.181 615
3 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4 09.62 0.173 615
4 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.81 0.187 578
5 Vladimír NiščákVladimír Niščák 010202 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 10.34 0.170 479
6 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.98 0.179 371
7 Jakub HolýJakub Holý 000318 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 11.42 0.192 305
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 =NL 08.44 0.174 874
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 5 08.56 0.203 846
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.79 0.145 793
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.05 0.169 735
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 09.36 0.190 668
6 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.59 0.177 621
7 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 2 09.62 0.181 615
8 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4 09.62 0.173 615
9 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.65 0.167 609
10 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 09.81 0.187 578
11 Vladimír NiščákVladimír Niščák 010202 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 10.34 0.170 479
12 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.98 0.179 371
13 Jakub HolýJakub Holý 000318 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 11.42 0.192 305
Pavel HalířPavel HalířDNP 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNS

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.38 0.167 1044
2 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 945327 SlovakiaSlovakia 5 08.62 0.145 991
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.73 0.208 967
4 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.85 0.313 941
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.96 0.175 918
6 Nela SeverováNela Severová 875708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.26 0.115 856
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.34 0.168 840
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 4 09.41 0.134 826
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 09.46 0.129 816
3 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.70 0.171 769
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 09.72 0.163 765
5 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 09.84 0.246 742
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 10.04 0.165 705
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.38 0.167 1044
2 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 945327 SlovakiaSlovakia 5 08.62 0.145 991
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.73 0.208 967
4 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.85 0.313 941
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.96 0.175 918
6 Nela SeverováNela Severová 875708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.26 0.115 856
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.34 0.168 840
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 4 09.41 0.134 826
9 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 09.46 0.129 816
10 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.70 0.171 769
11 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 09.72 0.163 765
12 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 09.84 0.246 742
13 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 10.04 0.165 705

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.69 0.164 976
2 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 08.92 0.214 927
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 5 09.04 0.173 902
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 965211 AK BílinaAK Bílina 6 09.06 0.140 897
5 Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.84 0.352 742
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 09.37 0.136 834
2 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 09.61 0.236 787
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 09.63 0.305 783
4 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.76 0.188 758
5 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 09.84 0.304 742
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.69 0.164 976
2 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 08.92 0.214 927
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 5 09.04 0.173 902
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 965211 AK BílinaAK Bílina 6 09.06 0.140 897
5 Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 09.37 0.136 834
6 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 09.61 0.236 787
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 09.63 0.305 783
8 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.76 0.188 758
9 Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.84 0.352 742
10 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 09.84 0.304 742

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 08.53 0.176 1010
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 08.83 0.179 946
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.84 0.159 944
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 3 08.84 0.232 944
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 7 09.11 0.155 887
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 09.47 0.148 814
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 09.14 0.182 881
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.17 0.180 875
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.23 0.135 862
4 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 09.43 0.318 822
5 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.45 0.158 818
6 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 09.65 0.182 779
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 6.2.2015 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.37 0.176 834
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.41 0.252 826
3 Lada VondrováLada Vondrová 995906 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 6 09.72 0.409 765
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.83 0.255 744
5 Martina ČihákováMartina Čiháková 996022 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 09.84 0.198 742
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 08.53 0.176 1010
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 08.83 0.179 946
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.84 0.159 944
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 3 08.84 0.232 944
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 7 09.11 0.155 887
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 09.14 0.182 881
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.17 0.180 875
8 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.23 0.135 862
9 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.37 0.176 834
10 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.41 0.252 826
11 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 09.43 0.318 822
12 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.45 0.158 818
13 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 09.47 0.148 814
14 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 09.65 0.182 779
15 Lada VondrováLada Vondrová 995906 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 6 09.72 0.409 765
16 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.83 0.255 744
17 Martina ČihákováMartina Čiháková 996022 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 09.84 0.198 742

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NL 08.70 974
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.91 929
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 09.16 877
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.39 830
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 09.55 798
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.70 769
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 09.52 804
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.62 785
3 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 09.72 765
4 Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.73 763
5 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.73 763
6 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 09.81 748
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 6.2.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 006021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 09.60 789
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 09.83 744
3 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.05 703
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 10.19 677
5 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 10.31 655
6 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.37 644
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NL 08.70 974
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.91 929
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 09.16 877
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.39 830
5 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 09.52 804
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 09.55 798
7 Tereza ParáskováTereza Parásková 006021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 09.60 789
8 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.62 785
9 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.70 769
10 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 09.72 765
11 Lucie HöfferováLucie Höfferová 015111 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.73 763
12 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.73 763
13 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 09.81 748
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 09.83 744
15 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.05 703
16 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 10.19 677
17 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 10.31 655
18 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.37 644

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.002.032.062.09 Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
911027 12 2.06 ----------OOOOOOXOXXX 859
2 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
910716 11 1.97 --------OOOXOOOXXX 776
3 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
940711 8 1.94 ------O-O-XXOOXOXXX 749
4 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
901222 9 1.91 -------XO-O-XOXXX 723
5 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930903 10 1.88 -----O-XOOOOXXX 696
6 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 7 1.88 ------OOOXXOXXOXXX 696
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 6 1.85 ----O-OXOOXOXXX 670
8 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
740302 3 1.73 O-OOXOXOXXX 569
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940609 4 1.70 --XOXXOXOXXX 544
10 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 2 1.64 OXXOXOXXX 496
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951026 1 DNS
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 5 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 7.2.2015 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.11 Body
1 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960223 7 1.90 ----O-XXOOOXOXOXXX 714
2 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960528 6 1.84 ---OOOOXOXXOXXX 661
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 9 1.81 ----O-XOXOXXX 636
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970429 8 1.78 ----O-OXXX 610
5 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970417 2 1.75 -O-OOOXXX 585
6 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960418 1 1.75 O-OXXOOOXXX 585
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970119 5 1.75 O-OXXOOOXXX 585
8 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960315 4 1.75 -O-OOXOXXX 585
9 Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970503 3 1.75 -O-OXOXXOXXX 585
Celkem 9 závodníků
Finále 2 (so, 7.2.2015 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.94 Body
1= Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970925 9 1.73 ---O-OOOOOXOXXX 569
1= Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 11 1.73 ---O-OOOOOXOXXX 569
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
970115 10 1.73 ---O-OOXOXOOXOXXX 569
4 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961101 5 1.73 ---OOOOOXXOOXXOXXX 569
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970114 6 1.70 --OXOOOOOOOXXX 544
6= Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970527 4 1.67 ---O-XOOOXOXXX 520
6= Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
960319 3 1.67 ---O-XOOOXOXXX 520
8 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970424 8 1.67 ----XOOOXOXXOXXX 520
9 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 7 1.64 --O-OXXOOXXOXXX 496
10 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961111 2 1.61 ---O-XOXXOXXX 472
11 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970123 1 1.52 OOOOXXX 404
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 7.2.2015 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.11 Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 8 1.96 -------O--O-OXXX 767
2 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980802 7 1.96 -----O-OOOXXOOXXOXXX 767
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 2 1.87 -OOOOXOXOOXXOOXXX 687
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980407 6 1.87 -----O-XOOXOXXX 687
5 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
990330 4 1.84 --XOOOOOOXXOXXX 661
6 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 5 1.75 ---OOOXXX 585
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 1 1.75 XXOXXOOXXOOXXOXXX 585
8 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 3 1.66 --XOXXX 512
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 7.2.2015 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.94 Body
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 8 1.82 ---O-OXO-XOOXOOXXOXOXXX 644
2 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980224 4 1.79 ---OOOOOOOXOOXOXXX 619
3 Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981016 7 1.73 ----OOOOXOOXOXXX 569
4 Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980306 6 1.67 --O-OOOOOXXX 520
5 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 5 1.67 --O-O-OOXXOXXX 520
6 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 2 1.64 --O-OXOOOXXX 496
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990720 1 1.64 OOXOOXXOXXOXXOOXXX 496
8 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 3 1.61 OOOOXOOXOXXX 472
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 6.2.2015 - 14:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.91 Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 14 1.76 ----O-OOOOXXOOXOXXX 593
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 10 1.73 -O--O-OOOXOOOXXX 569
3 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000425 13 1.70 ----OO-OXOXOOXXX 544
4 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000313 12 1.70 ----OO-OOXOXXOXXX 544
5 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
000602 9 1.67 --OOOOXOXOOXOXXX 520
6 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
001128 11 1.61 ---O-OOOXXX 472
7 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
000319 4 1.58 --OOXOXXOOXXX 449
8= Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
000602 7 1.58 O-XOXOXOOXOXXX 449
8= Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 6 1.58 O-XOXOXOOXOXXX 449
10 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
010122 8 1.58 OOXOOOOXXOXXX 449
11 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 1 1.55 OOOOXOXOXXX 426
12 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
000208 3 1.52 O-XXOOXXOXXX 404
13 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000318 5 1.46 OOOXXX 360
14 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
011120 2 1.40 OXXX 317
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.85 Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 13 1.82 -------O-OOOOXXOXXOXXX 1003
2 Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
875708 10 1.76 -----O-O-OOOXXOXXX 928
3 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
945327 12 1.73 ------OOOXOOOXXX 891
4 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
946215 11 1.67 -----OOXOXXOXOXXX 818
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925807 9 1.67 ------XOXOXXOXOXXX 818
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
916217 7 1.61 --OOOOOOXXX 747
7 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 8 1.61 ---OOOXOOXXX 747
8= Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 6 1.61 OOOOOOOXXOXXX 747
8= Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
855211 5 1.61 OOOOOOOXXOXXX 747
10 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
956021 3 1.55 O-OOOOXXX 678
11 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945720 1 1.52 OOXOXOOXXX 644
12 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 4 1.52 OOXXOOXXOXXX 644
13 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955502 2 1.49 OOOOXXX 610
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.85 Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
965211 8 NL 1.73 ----O-OOOOOXOOXOXXX 891
2 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
965731 9 1.67 ---O-OOOOOOOXXX 818
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 10 1.67 -----OOOOOOXXOXXX 818
4 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975816 6 1.64 --O-O-OOOOXXOXXX 783
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 4 1.61 --OOXOOOXXOOOXXX 747
6 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 5 1.58 --OXOOOXOXXOOXXX 712
7 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
975513 3 1.55 --OOOOOXXOXXX 678
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 2 1.49 OOOOOOXXX 610
9 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
975327 7 1.49 -OOOOXOXXX 610
10 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965202 1 1.46 OXOOXOXXOXXX 577
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 6.2.2015 - 12:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.82 Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 17 1.73 ------O-OOOOOOOXXX 891
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
995408 16 1.67 ------O-O-OOOXXX 818
3 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985616 15 1.67 ------XOOXOOXOOXOXXX 818
4 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985214 9 1.58 ----OOOOXOOXXX 712
5 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995414 14 1.58 ---OOOOOOXXOXXX 712
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 12 1.58 ---OOOOXOXOXXOXXX 712
7 Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
995906 13 1.52 OOOOOOXXOOXXX 644
8 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985210 8 1.52 OOOXOOXXOOOXXX 644
9 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985427 11 1.52 ----OOXXOXOXXX 644
10 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
985707 2 1.52 O-OOOOXXOXXOXXX 644
11= Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995906 7 1.46 -OOOXOOXXX 577
11= Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985512 10 1.46 -OOOXOOXXX 577
13 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 5 1.46 OOOOXOXXOXXX 577
14 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 6 1.43 O-XOOXOXXX 544
15 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 4 1.43 OOOXXOXXOXXX 544
16 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996022 3 1.34 OOXXX 449
Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
985716 1 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 6.2.2015 - 12:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.76 Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015817 18 1.55 -----OXOOXOOOXXX 678
2 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 10 1.55 --O-O-OOOXOXOXXX 678
3 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
015317 15 1.55 -----O-OOOXXOXXX 678
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 14 1.55 ---O-OOOOXXOXXOXXX 678
5 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
006021 16 1.49 ------XOXOOXXX 610
6 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015111 5 1.49 --OOOXOOXOXOXXX 610
7 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
005309 17 1.49 -----XO-OXXOXXX 610
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
015119 12 1.46 -O-O-OOOXXX 577
9 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015507 8 1.46 --OOOXXOOXOXXX 577
10 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
006005 11 1.46 --OOOOXOXXOXXX 577
11 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 9 1.43 --XOO-OOXXX 544
12 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
005608 6 1.43 OXOOOOXOOXXX 544
13 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005623 3 1.43 OOOOOOXOXXX 544
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 1 1.43 OOOOOOXXOXXX 544
15 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
006116 13 1.37 --OXOOXXX 481
16 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 7 1.31 OOOXXX 419
17 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 4 1.31 OOXOXXX 419
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006013 2 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.2.2015 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
911027 10 4.90 ---------------OOO 880
2 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
910716 9 4.80 ------------O-OOOO 849
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 7 4.50 ----------O-XOOOOXXX 760
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930903 8 4.50 ----------O-OOOXOXXX 760
5 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 5 4.30 ----------OOOXOXXX 702
6 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 6 4.10 ----------XOOXXX 645
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940609 4 3.90 ------OOOXOXXX 590
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 2 3.60 O-OOOOXOXXX 509
9 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
740302 3 3.40 O-OOXOXXX 457
10 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
940711 1 3.30 OOXOXXOXXX 431
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 8.2.2015 - 10:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960528 10 4.60 ----------O-O-OOOXXX 790
2 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960223 5 4.10 -----O-XOOXOOOXXX 645
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970429 8 4.10 -------O-OOXOXXX 645
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960418 9 4.00 --------O-XOXXX 617
5 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970417 7 4.00 -------O-XOXXOXXX 617
6 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960315 6 4.00 -----O-XOXOXOXXOXXX 617
7 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 2 3.90 --O--O-OXXOOXXX 590
8 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970123 3 3.60 ----O-XXOXXX 509
9 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970424 1 3.30 XO-OXO-XXX 431
Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970503 4 DNS
Celkem 10 závodníků
Finále 2 (ne, 8.2.2015 - 10:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961101 7 3.40 -OXOXXOOXOXOOOXOXXOXOXXX 457
2 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
960319 9 3.20 -----O-O-XXO--- 406
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970119 10 3.10 ---OOOOOOXXX 381
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
970115 8 3.10 ---XXO--O-O-XXX 381
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 6 3.00 OOOOOOOOXXX 357
6 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970925 1 2.80 O-OOOOXXX 309
7 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970527 5 2.80 XOOOOXOOXXX 309
8 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970114 4 2.80 XOOOXOOXOXXX 309
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 2 2.60 XO-OOXXX 264
10 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961111 3 2.60 XXOOXXOXXOXXX 264
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 8.2.2015 - 10:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980224 6 NL 4.60 ----------O-XO-OOOXXX 790
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 5 4.50 --------XOOOOXOOXOOXXX 760
3 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 4 3.80 -----O-OXOXXX 562
4 Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980306 3 3.50 ----OOXXX 482
5 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 2 3.40 --OOXXOXXX 457
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 1 3.00 OXXX 357
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 8.2.2015 - 10:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980407 8 3.70 ------XOOXOOOOOXOXOXXX 535
2 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 7 3.30 ---O-O-O-XOXOXXX 431
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 9 3.20 --XXOXOOOOOOOXXX 406
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990720 1 3.10 OOOOOOOXOOXXX 381
5 Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981016 4 2.70 O-OOOXXX 286
6 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 2 2.60 OOXOOXXX 264
7 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 6 2.60 XOOXOOXXX 264
8 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
990330 3 2.60 OOOXXOXXX 264
9 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 5 2.50 OXXOXXOXXX 242
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
000319 11 =NL 3.50 ------O--OOOOOXXOXOXXX 482
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 13 3.30 ----O----O-OOOXXX 431
3 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 12 3.00 ------OXOOOXOXXX 357
4 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 10 3.00 -----XOOOOXOXXOXXX 357
5 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
000208 6 2.90 O-OOOXXOOOOXXOXXX 333
6 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
000602 9 2.60 --O-OOOXXX 264
7 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
010122 3 2.50 XXOOOOOXXOXXX 242
8= Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
011120 1 2.40 XOOOXOOXXX 220
8= Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 8 2.40 XOOOXOOXXX 220
10 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
000602 2 2.30 OOOOXXX 199
11 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000313 4 2.30 XOOOOXXX 199
12= Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000318 5 2.10 OOXXX 159
12= Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
001128 7 2.10 OOXXX 159
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 13:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
911027 11 7.60 7.39X7.607.60 960
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 12 7.50 7.247.087.507.50 935
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
910716 10 7.11 6.95X7.117.11 840
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930903 7 6.83 6.226.836.576.83 774
5 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
940711 6 6.52 6.506.526.516.52 702
6 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
901222 8 6.48 6.226.406.486.48 693
7 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 4 6.47 6.476.21X6.47 691
8 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 9 6.28 6.28XX6.28 648
9 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 5 6.20 6.20X6.166.20 630
10 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
740302 2 6.03 6.016.035.936.03 593
11= Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951026 1 6.01 X6.01X6.01 589
11= Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940609 3 6.01 X6.01X6.01 589
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 11:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970429 20 7.04 X6.757.047.04 823
2 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960528 19 7.01 6.917.01X7.01 816
3 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970417 16 6.92 XX6.926.92 795
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960315 17 6.56 6.334.386.566.56 711
5 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960223 15 6.55 6.296.556.456.55 709
6 Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970503 18 6.42 6.136.426.376.42 679
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
970115 13 6.37 6.206.036.376.37 668
8 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961111 12 6.24 X5.926.246.24 639
9 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
960319 11 6.01 6.015.88X6.01 589
10 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961101 14 5.99 X5.935.995.99 584
11 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 4 5.89 5.765.895.855.89 563
12 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 7 5.86 5.86X5.845.86 556
13 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960418 10 5.86 5.865.76X5.86 556
14 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970925 6 5.71 XX5.715.71 525
15 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970114 9 5.68 5.685.095.075.68 519
16 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970527 5 5.65 5.625.505.655.65 512
17 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970123 3 5.59 5.185.595.245.59 500
18 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 1 5.58 5.375.585.485.58 498
19 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970424 8 5.54 XX5.545.54 490
20 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970119 2 4.74 XX4.744.74 333
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 16 6.59 6.496.596.526.59 718
2 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980224 12 6.42 6.426.276.206.42 679
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 15 6.40 6.196.406.176.40 675
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 14 6.33 6.196.336.266.33 659
5 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980407 13 6.24 6.22X6.246.24 639
6 Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980306 8 6.17 5.956.176.146.17 624
7 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 4 6.11 6.115.946.116.11 610
8 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 5 6.08 6.08X6.026.08 604
9 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980802 11 6.06 6.035.926.066.06 600
10 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 7 6.06 5.846.065.916.06 600
11 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 6 5.95 5.605.575.955.95 576
12 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
990330 3 5.93 5.795.935.835.93 571
13 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 9 5.83 X5.835.815.83 550
14 Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981016 10 5.81 X5.535.815.81 546
15 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 1 5.64 5.645.595.425.64 510
16 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990720 2 5.49 X5.495.265.49 479
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 6.2.2015 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
000602 13 6.12 6.024.386.126.12 613
2 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000425 12 6.00 5.886.005.826.00 587
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 14 5.82 X5.82X5.82 548
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 10 5.62 5.615.62X5.62 506
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
001128 11 5.45 5.385.455.345.45 471
6 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
000319 6 5.42 5.32X5.425.42 465
7 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
000602 7 5.25 5.015.025.255.25 431
8 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
000208 5 5.19 5.085.195.065.19 419
9 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000313 9 5.19 5.045.075.195.19 419
10 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 8 5.09 5.025.094.435.09 400
11 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 2 4.77 4.764.574.774.77 339
12 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
010122 1 4.76 4.76X4.644.76 337
13 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
011120 4 4.73 4.574.704.734.73 332
14 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000318 3 4.68 4.684.684.344.68 323
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
905226 8 6.08 X6.08X6.08 874
2 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 11 6.04 5.835.986.046.04 862
3 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
945327 13 6.03 5.916.035.926.03 859
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
956021 12 5.86 5.86X5.625.86 807
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925807 9 5.52 X5.52X5.52 706
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 6 5.34 X5.205.345.34 654
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955502 7 5.08 4.975.085.065.08 581
8 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
946215 5 5.06 4.935.06X5.06 576
9 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 2 5.05 4.865.05X5.05 573
10 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
916217 4 5.04 5.024.975.045.04 570
11 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
855211 1 4.88 4.704.734.884.88 527
12 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945720 3 4.81 4.81X4.574.81 508
Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
875708 10 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.2.2015 - 15:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 8 5.77 5.605.775.695.77 780
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 10 5.76 5.705.765.605.76 777
3 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 9 5.47 5.165.475.305.47 691
4 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965202 7 5.39 X5.39X5.39 668
5 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
965731 3 5.32 5.074.915.325.32 648
6= Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
965211 5 5.27 5.27XX5.27 634
6= Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975816 6 5.27 5.27XX5.27 634
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 4 5.26 4.865.255.265.26 631
9 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
975513 2 5.05 4.885.054.945.05 573
10 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
975327 1 4.78 XX4.784.78 500
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 6.2.2015 - 17:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985616 16 NL 5.93 5.595.595.935.93 828
2 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 17 5.83 X5.475.835.83 798
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985210 15 5.51 5.51XX5.51 703
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 14 5.42 5.395.275.425.42 677
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 12 5.21 5.144.755.215.21 617
6 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
985707 4 5.16 4.00X5.165.16 603
7 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985512 10 5.13 5.124.805.135.13 595
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
995408 9 5.09 5.09XX5.09 584
9 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995414 6 5.06 5.025.015.065.06 576
10 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 7 5.06 XX5.065.06 576
11 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985427 11 4.95 4.744.874.954.95 546
12 Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
995906 3 4.86 4.604.863.704.86 522
13 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985214 2 4.83 4.83X4.614.83 514
14 Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
985716 13 4.79 4.784.794.584.79 503
15 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995906 5 4.71 3.51X4.714.71 482
16 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 1 4.70 4.47X4.704.70 479
17 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996022 8 4.45 XX4.454.45 416
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 6.2.2015 - 15:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
005309 18 5.69 5.395.535.695.69 756
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015817 16 5.41 5.055.415.225.41 674
3 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015507 7 4.95 4.804.764.954.95 546
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 9 4.94 4.724.944.764.94 543
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
005608 15 4.93 X4.704.934.93 540
6 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
006021 17 4.83 XX4.834.83 514
7 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
006005 12 4.74 4.744.684.744.74 490
8 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015111 11 4.74 X4.324.744.74 490
9 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
006116 8 4.73 4.704.404.734.73 487
10 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
015119 5 4.70 4.524.70-4.70 479
11 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005623 1 4.66 4.664.424.304.66 469
12 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 13 4.66 4.66X3.884.66 469
13 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 10 4.63 4.62X4.634.63 461
14 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 4 4.49 4.494.344.284.49 426
15 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 3 4.47 X4.474.304.47 421
16 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
015317 6 4.42 4.424.37X4.42 408
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 6.2.2015 - 15:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
985707 17 12.56 11.0312.1212.5612.56 698
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 14 10.95 10.8210.6110.9510.95 592
3 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 16 10.84 X10.3510.8410.84 585
4 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985214 12 10.74 10.3410.7410.0810.74 578
5 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995414 13 10.64 X09.8510.6410.64 571
6 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 15 10.56 10.4610.5610.2310.56 566
7 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985427 11 10.54 10.5410.41X10.54 565
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
995408 6 09.85 09.3709.7309.8509.85 520
9 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 10 09.85 09.2309.8508.8609.85 520
10 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985616 8 09.79 09.2509.1509.7909.79 516
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995906 9 09.71 09.4208.7209.7109.71 510
12 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985210 7 09.37 09.37X08.4009.37 488
13 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985512 5 09.29 09.2909.0308.7809.29 483
14 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 2 08.52 07.5308.3308.5208.52 433
15 Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
985716 4 08.45 08.3508.4508.0308.45 428
16 Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
995906 3 08.45 08.2308.4507.7008.45 428
17 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996022 1 07.74 07.5707.3207.7407.74 383
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 6.2.2015 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
005309 18 11.77 11.2311.0911.7711.77 646
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 15 11.06 10.1611.0610.8911.06 599
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
015119 17 10.47 10.4709.6210.2610.47 560
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 14 09.70 09.3209.7009.6109.70 510
5 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
006021 12 09.36 09.2609.3609.2909.36 488
6 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
015111 10 09.33 08.9109.3308.5309.33 486
7 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015817 16 09.11 09.0709.1109.0009.11 471
8 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
006116 9 08.83 08.4808.8308.6908.83 453
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005623 8 08.57 08.5708.39X08.57 436
10 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015507 11 08.47 07.7607.5708.4708.47 430
11 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
006005 6 08.29 08.29X08.0208.29 418
12 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 4 08.05 08.0507.5707.5208.05 403
13 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
005608 13 07.84 07.8407.21X07.84 389
14 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín