Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích
Praha-Stromovka (6. - 8. 2. 2015)60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 06.96 | 0.126 | 897 | ||||||||||||
2 | Tomáš VojtekTomáš Vojtek | 93 | VSK Univerzita Brno | 4 | 06.97 | 0.133 | 893 | ||||||||||||
3 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha | 5 | 06.98 | 0.126 | 889 | ||||||||||||
4 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha | 6 | 07.00 | 0.113 | 882 | ||||||||||||
5 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.33 | 0.202 | 769 | ||||||||||||
6 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | A. C. Sparta Praha | 7 | 07.67 | 0.153 | 659 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FlídrJan Flídr | 94 | AC Pardubice | 6 | 07.39 | 0.151 | 749 | ||||||||||||
2 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.50 | 0.202 | 713 | ||||||||||||
3 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 07.51 | 0.235 | 710 | ||||||||||||
4 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 07.55 | 0.162 | 697 | ||||||||||||
5 | Jiří LedenJiří Leden | 74 | Atletika Chrudim | 7 | 07.71 | 0.165 | 646 | ||||||||||||
6 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 07.74 | 0.177 | 637 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.12 | 0.181 | 840 | ||||||||||||
2 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3 | 07.15 | 0.177 | 830 | ||||||||||||
3 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.19 | 0.228 | 816 | ||||||||||||
4 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2 | 07.23 | 0.168 | 802 | ||||||||||||
5 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 7 | 07.31 | 0.306 | 775 | ||||||||||||
6 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6 | 07.33 | 0.184 | 769 | ||||||||||||
7 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 8 | 07.71 | 0.205 | 646 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.32 | 0.152 | 772 | ||||||||||||
2 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.40 | 0.143 | 745 | ||||||||||||
3 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.42 | 0.172 | 739 | ||||||||||||
4 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.49 | 0.151 | 716 | ||||||||||||
5 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.52 | 0.190 | 706 | ||||||||||||
6 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.53 | 0.144 | 703 | ||||||||||||
7 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 07.61 | 0.114 | 678 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 7.2.2015 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 3 | 07.70 | 0.135 | 650 | ||||||||||||
2 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 07.72 | 0.166 | 643 | ||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.75 | 0.184 | 634 | ||||||||||||
4 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 07.75 | 0.170 | 634 | ||||||||||||
5 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 07.87 | 0.146 | 598 | ||||||||||||
6 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 2 | 07.91 | 0.127 | 586 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 07.21 | 0.152 | 809 | ||||||||||||
2 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5 | 07.22 | 0.157 | 806 | ||||||||||||
3 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.35 | 0.138 | 762 | ||||||||||||
4 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 8 | 07.39 | 0.182 | 749 | ||||||||||||
5 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.49 | 0.152 | 716 | ||||||||||||
6 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.53 | 0.155 | 703 | ||||||||||||
7 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.58 | 0.187 | 687 | ||||||||||||
8 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 1 | 07.61 | 0.190 | 678 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VodákOndřej Vodák | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.53 | 0.166 | 703 | ||||||||||||
2 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.55 | 0.204 | 697 | ||||||||||||
3 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | AK Olomouc | 4 | 07.56 | 0.226 | 694 | ||||||||||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 2 | 07.57 | 0.179 | 690 | ||||||||||||
5 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 6 | 07.64 | 0.185 | 668 | ||||||||||||
6 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 8 | 07.70 | 0.344 | 650 | ||||||||||||
7 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 5 | 07.73 | 0.174 | 640 | ||||||||||||
8 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 1 | 07.77 | 0.267 | 628 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4 | 07.25 | 0.153 | 796 | ||||||||||||
2 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 5 | 07.58 | 0.175 | 687 | ||||||||||||
3 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 07.61 | 0.158 | 678 | ||||||||||||
4 | Petr DaněkPetr Daněk | 00 | Atletika Chrudim | 7 | 07.68 | 0.132 | 656 | ||||||||||||
5 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 8 | 07.75 | 0.157 | 634 | ||||||||||||
6 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 6 | 07.78 | 0.174 | 625 | ||||||||||||
7 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 07.88 | 0.178 | 595 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město | 4 | 07.86 | 0.163 | 601 | ||||||||||||
2 | Filip BartoněkFilip Bartoněk | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 5 | 08.01 | 0.182 | 557 | ||||||||||||
3 | Radek RajtmajerRadek Rajtmajer | 00 | TJ Sušice | 2 | 08.05 | 0.170 | 545 | ||||||||||||
4 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město | 6 | 08.11 | 0.162 | 528 | ||||||||||||
5 | Vladimír NiščákVladimír Niščák | 01 | Atletika Chrudim | 3 | 08.26 | 0.186 | 487 | ||||||||||||
6 | Jakub HolýJakub Holý | 00 | Atletika Chrudim | 7 | 08.64 | 0.185 | 388 | ||||||||||||
7 | Patrik BorgulPatrik Borgul | 00 | TJ Start Havířov | 8 | 08.69 | 0.170 | 376 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie OsobováLucie Osobová | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:32.20 | 666 | |||||||||||||
2 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 6 | 2:33.27 | 652 | |||||||||||||
3 | Adéla BalůskováAdéla Balůsková | 91 | SK Přerov | 2 | 2:36.43 | 614 | |||||||||||||
4 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5 | 2:39.59 | 578 | |||||||||||||
5 | Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká | 87 | A. C. Sparta Praha | 4 | 2:42.24 | 547 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:19.83 | 826 | |||||||||||||
2 | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | 4 | 2:21.55 | 803 | |||||||||||||
3 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 2:21.69 | 801 | |||||||||||||
4 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 2:23.88 | 772 | |||||||||||||
5 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:28.31 | 714 | |||||||||||||
6 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 1 | 2:31.22 | 678 | |||||||||||||
7 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:33.18 | 654 | |||||||||||||
Nela SeverováNela Severová | 87 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 3 | 2:26.99 | 731 | |||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 2 | 2:29.33 | 701 | |||||||||||||
3 | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 6 | 2:33.69 | 647 | |||||||||||||
4 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 5 | 2:35.06 | 631 | |||||||||||||
5 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 5 | 2:38.06 | 595 | |||||||||||||
6 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 4 | 2:40.68 | 565 | |||||||||||||
7 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 1 | 2:42.75 | 542 | |||||||||||||
8 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 2 | 2:47.67 | 488 | |||||||||||||
9 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 6 | 2:48.73 | 477 | |||||||||||||
10 | Lucie StoklasováLucie Stoklasová | 97 | AC Pardubice | 1 | 2:59.26 | 372 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | ATLETIKA Polička | 5 | 2:22.33 | 792 | |||||||||||||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:23.97 | 770 | |||||||||||||
3 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:26.36 | 739 | |||||||||||||
4 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:30.41 | 688 | |||||||||||||
5 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 2:39.38 | 580 | |||||||||||||
6 | Martina ČihákováMartina Čiháková | 99 | AC Vysoké Mýto | 6 | 2:39.46 | 579 | |||||||||||||
7 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 6 | 2:41.06 | 561 | |||||||||||||
8 | Barbora TicháBarbora Tichá | 99 | Atletika Chrudim | 2 | 2:42.22 | 548 | |||||||||||||
9 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 3 | 2:47.00 | 495 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 18:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 2:27.12 | 729 | |||||||||||||
2 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 2:28.75 | 709 | |||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | AK Olomouc | 5 | 2:29.64 | 697 | |||||||||||||
4 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | AK Olymp Brno | 3 | 2:30.61 | 685 | |||||||||||||
5 | Denisa HoláDenisa Holá | 99 | SSK Vítkovice | 6 | 2:42.03 | 550 | |||||||||||||
6 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 2 | 2:46.32 | 503 | |||||||||||||
7 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Atletika Jižní Město | 1 | 2:46.75 | 498 | |||||||||||||
8 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 1 | 2:51.91 | 444 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:30.01 | 693 | |||||||||||||
2 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 2:34.39 | 639 | |||||||||||||
3 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1 | 2:42.94 | 540 | |||||||||||||
4 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 2:44.01 | 528 | |||||||||||||
5 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:45.01 | 517 | |||||||||||||
6 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | 2 | 2:45.24 | 514 | |||||||||||||
7 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 6 | 2:51.65 | 447 | |||||||||||||
8 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 3 | 3:02.43 | 343 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město | 3 | 2:29.68 | 697 | |||||||||||||
2 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 2:37.34 | 604 | |||||||||||||
3 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 4 | 2:38.23 | 593 | |||||||||||||
4 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 2:38.39 | 591 | |||||||||||||
5 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město | 6 | 2:46.08 | 505 | |||||||||||||
6 | Veronika JégrováVeronika Jégrová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1 | 2:47.68 | 488 | |||||||||||||
7 | Lucie HöfferováLucie Höfferová | 01 | TJ Start Havířov | 1 | 2:51.59 | 447 | |||||||||||||
8 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 5 | 2:51.95 | 444 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1000 m - Muži (Běh)
Běh (ne, 8.2.2015 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:41.99 | 851 | |||||||||||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha | 4 | 2:45.63 | 812 | |||||||||||||
3 | Tomáš VojtekTomáš Vojtek | 93 | VSK Univerzita Brno | 2 | 2:46.30 | 805 | |||||||||||||
4 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha | 3 | 2:46.33 | 804 | |||||||||||||
5 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 2:51.38 | 751 | |||||||||||||
6 | Jiří LedenJiří Leden | 74 | Atletika Chrudim | 10 | 2:59.76 | 667 | |||||||||||||
7 | Jan FlídrJan Flídr | 94 | AC Pardubice | 1 | 3:01.08 | 654 | |||||||||||||
8 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 3:06.38 | 603 | |||||||||||||
9 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | 3:15.99 | 516 | |||||||||||||
10 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 6 | 3:32.56 | 381 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1 | 2:52.72 | 737 | |||||||||||||
2 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:57.33 | 691 | |||||||||||||
3 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 7 | 2:57.60 | 688 | |||||||||||||
4 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 3:02.43 | 641 | |||||||||||||
5 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 3:08.83 | 580 | |||||||||||||
6 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 3:08.87 | 580 | |||||||||||||
7 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 9 | 3:09.47 | 574 | |||||||||||||
8 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 3:18.34 | 496 | |||||||||||||
9 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 6 | 3:22.34 | 462 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5 | 2:43.60 | 834 | |||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 10 | 2:43.71 | 833 | |||||||||||||
3 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 8 | 2:46.27 | 805 | |||||||||||||
4 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2 | 2:47.57 | 791 | |||||||||||||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 9 | 2:50.89 | 756 | |||||||||||||
6 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:53.30 | 731 | |||||||||||||
7 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 7 | 2:56.13 | 703 | |||||||||||||
8 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:59.24 | 672 | |||||||||||||
9 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 3:08.80 | 581 | |||||||||||||
Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 1 | 2:53.64 | 728 | |||||||||||||
2 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 6 | 2:56.23 | 702 | |||||||||||||
3 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:58.97 | 674 | |||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 3:00.17 | 663 | |||||||||||||
5 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 3:12.17 | 550 | |||||||||||||
6 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | ASK Slavia Praha | 7 | 3:13.49 | 538 | |||||||||||||
Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 3 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1 | 2:49.59 | 770 | |||||||||||||
2 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 3 | 2:50.66 | 759 | |||||||||||||
3 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 6 | 2:52.68 | 738 | |||||||||||||
4 | Ondřej VodákOndřej Vodák | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 2:54.48 | 719 | |||||||||||||
5 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 7 | 2:57.95 | 684 | |||||||||||||
6 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | AK Olomouc | 5 | 2:58.21 | 682 | |||||||||||||
7 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:58.26 | 681 | |||||||||||||
David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 2 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město | 11 | 3:03.85 | 627 | |||||||||||||
2 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 7 | 3:04.21 | 624 | |||||||||||||
3 | Filip BartoněkFilip Bartoněk | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 5 | 3:10.94 | 561 | |||||||||||||
4 | Radek RajtmajerRadek Rajtmajer | 00 | TJ Sušice | 8 | 3:12.15 | 550 | |||||||||||||
5 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město | 10 | 3:13.30 | 540 | |||||||||||||
6 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 4 | 3:14.46 | 530 | |||||||||||||
7 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1 | 3:14.96 | 525 | |||||||||||||
8 | Petr DaněkPetr Daněk | 00 | Atletika Chrudim | 6 | 3:18.19 | 497 | |||||||||||||
9 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 3:18.49 | 494 | |||||||||||||
10 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 2 | 3:18.52 | 494 | |||||||||||||
11 | Vladimír NiščákVladimír Niščák | 01 | Atletika Chrudim | 9 | 3:24.40 | 445 | |||||||||||||
12 | Patrik BorgulPatrik Borgul | 00 | TJ Start Havířov | 12 | 3:29.37 | 405 | |||||||||||||
13 | Jakub HolýJakub Holý | 00 | Atletika Chrudim | 13 | 3:38.46 | 337 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha | 4 | 07.99 | 0.136 | 984 | ||||||||||||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.03 | 0.151 | 974 | ||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha | 6 | 08.09 | 0.121 | 959 | ||||||||||||
4 | Tomáš VojtekTomáš Vojtek | 93 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08.41 | 0.149 | 881 | ||||||||||||
5 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.46 | 0.180 | 869 | ||||||||||||
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | A. C. Sparta Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.77 | 0.178 | 797 | ||||||||||||
2 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 09.08 | 0.166 | 728 | ||||||||||||
3 | Jan FlídrJan Flídr | 94 | AC Pardubice | 3 | 09.09 | 0.171 | 726 | ||||||||||||
4 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.82 | 0.160 | 576 | ||||||||||||
5 | Jiří LedenJiří Leden | 74 | Atletika Chrudim | 2 | 10.49 | 0.405 | 452 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 09:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 4 | 08.23 | 0.184 | 925 | ||||||||||||
2 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5 | 08.33 | 0.166 | 900 | ||||||||||||
3 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.61 | 0.156 | 834 | ||||||||||||
4 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 3 | 08.62 | 0.199 | 832 | ||||||||||||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.63 | 0.229 | 829 | ||||||||||||
6 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 8 | 08.75 | 0.279 | 802 | ||||||||||||
7 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.87 | 0.260 | 775 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 09:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.71 | 0.177 | 811 | ||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.72 | 0.178 | 809 | ||||||||||||
3 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.80 | 0.147 | 791 | ||||||||||||
4 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | 09.07 | 0.154 | 730 | ||||||||||||
5 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.09 | 0.195 | 726 | ||||||||||||
6 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.36 | 0.166 | 668 | ||||||||||||
7 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 8 | 09.40 | 0.133 | 660 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 8.2.2015 - 09:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5 | 09.21 | 0.162 | 700 | ||||||||||||
2 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 09.33 | 0.174 | 675 | ||||||||||||
3 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 09.44 | 0.194 | 652 | ||||||||||||
4 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 6 | 09.47 | 0.151 | 646 | ||||||||||||
5 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 09.60 | 0.188 | 619 | ||||||||||||
6 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2 | 09.82 | 0.137 | 576 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 8.2.2015 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 08.24 | 0.171 | 922 | ||||||||||||
2 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5 | 08.38 | 0.133 | 888 | ||||||||||||
3 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 3 | 08.44 | 0.288 | 874 | ||||||||||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 2 | 08.46 | 0.187 | 869 | ||||||||||||
5 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.60 | 0.162 | 836 | ||||||||||||
6 | Ondřej VodákOndřej Vodák | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.71 | 0.158 | 811 | ||||||||||||
7 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 6 | 08.87 | 0.162 | 775 | ||||||||||||
8 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 8 | 08.91 | 0.188 | 766 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 8.2.2015 - 09:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.58 | 0.127 | 841 | ||||||||||||
2 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | AK Olomouc | 4 | 08.88 | 0.199 | 772 | ||||||||||||
3 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.97 | 0.148 | 752 | ||||||||||||
4 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.19 | 0.172 | 704 | ||||||||||||
5 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.33 | 0.152 | 675 | ||||||||||||
6 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.51 | 0.192 | 637 | ||||||||||||
Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 6 | DQ §168/6 | 0.165 | ||||||||||||||
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4 | =NL 08.44 | 0.174 | 874 | ||||||||||||
2 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 5 | 08.56 | 0.203 | 846 | ||||||||||||
3 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 3 | 08.79 | 0.145 | 793 | ||||||||||||
4 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 09.05 | 0.169 | 735 | ||||||||||||
5 | Filip BartoněkFilip Bartoněk | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 2 | 09.59 | 0.177 | 621 | ||||||||||||
6 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město | 7 | 09.65 | 0.167 | 609 | ||||||||||||
Pavel HalířPavel Halíř DNP | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město | 5 | 09.36 | 0.190 | 668 | ||||||||||||
2 | Radek RajtmajerRadek Rajtmajer | 00 | TJ Sušice | 2 | 09.62 | 0.181 | 615 | ||||||||||||
3 | Petr DaněkPetr Daněk | 00 | Atletika Chrudim | 4 | 09.62 | 0.173 | 615 | ||||||||||||
4 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 7 | 09.81 | 0.187 | 578 | ||||||||||||
5 | Vladimír NiščákVladimír Niščák | 01 | Atletika Chrudim | 3 | 10.34 | 0.170 | 479 | ||||||||||||
6 | Patrik BorgulPatrik Borgul | 00 | TJ Start Havířov | 8 | 10.98 | 0.179 | 371 | ||||||||||||
7 | Jakub HolýJakub Holý | 00 | Atletika Chrudim | 6 | 11.42 | 0.192 | 305 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.38 | 0.167 | 1044 | ||||||||||||
2 | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | 5 | 08.62 | 0.145 | 991 | ||||||||||||
3 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 08.73 | 0.208 | 967 | ||||||||||||
4 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.85 | 0.313 | 941 | ||||||||||||
5 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 08.96 | 0.175 | 918 | ||||||||||||
6 | Nela SeverováNela Severová | 87 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09.26 | 0.115 | 856 | ||||||||||||
7 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.34 | 0.168 | 840 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BalůskováAdéla Balůsková | 91 | SK Přerov | 4 | 09.41 | 0.134 | 826 | ||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 5 | 09.46 | 0.129 | 816 | ||||||||||||
3 | Lucie OsobováLucie Osobová | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 09.70 | 0.171 | 769 | ||||||||||||
4 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 3 | 09.72 | 0.163 | 765 | ||||||||||||
5 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2 | 09.84 | 0.246 | 742 | ||||||||||||
6 | Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká | 87 | A. C. Sparta Praha | 7 | 10.04 | 0.165 | 705 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 7.2.2015 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.69 | 0.164 | 976 | ||||||||||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 3 | 08.92 | 0.214 | 927 | ||||||||||||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 5 | 09.04 | 0.173 | 902 | ||||||||||||
4 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 6 | 09.06 | 0.140 | 897 | ||||||||||||
5 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 2 | 09.84 | 0.352 | 742 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 7.2.2015 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5 | 09.37 | 0.136 | 834 | ||||||||||||
2 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 2 | 09.61 | 0.236 | 787 | ||||||||||||
3 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 3 | 09.63 | 0.305 | 783 | ||||||||||||
4 | Lucie StoklasováLucie Stoklasová | 97 | AC Pardubice | 6 | 09.76 | 0.188 | 758 | ||||||||||||
5 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 4 | 09.84 | 0.304 | 742 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město | 4 | NL 08.70 | 974 | |||||||||||||
2 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 08.91 | 929 | |||||||||||||
3 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 3 | 09.16 | 877 | |||||||||||||
4 | Veronika JégrováVeronika Jégrová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 09.39 | 830 | |||||||||||||
5 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | 2 | 09.55 | 798 | |||||||||||||
6 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 09.70 | 769 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3 | 09.52 | 804 | |||||||||||||
2 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.62 | 785 | |||||||||||||
3 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město | 5 | 09.72 | 765 | |||||||||||||
4 | Lucie HöfferováLucie Höfferová | 01 | TJ Start Havířov | 6 | 09.73 | 763 | |||||||||||||
5 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 09.73 | 763 | |||||||||||||
6 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 4 | 09.81 | 748 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 6.2.2015 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 4 | 09.60 | 789 | |||||||||||||
2 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 5 | 09.83 | 744 | |||||||||||||
3 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 10.05 | 703 | |||||||||||||
4 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 7 | 10.19 | 677 | |||||||||||||
5 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 2 | 10.31 | 655 | |||||||||||||
6 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 10.37 | 644 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 6.2.2015 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4 | 08.53 | 0.176 | 1010 | ||||||||||||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | AK Olymp Brno | 5 | 08.83 | 0.179 | 946 | ||||||||||||
3 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.84 | 0.159 | 944 | ||||||||||||
4 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 3 | 08.84 | 0.232 | 944 | ||||||||||||
5 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | AK Olomouc | 7 | 09.11 | 0.155 | 887 | ||||||||||||
6 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2 | 09.47 | 0.148 | 814 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 6.2.2015 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 09.14 | 0.182 | 881 | ||||||||||||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.17 | 0.180 | 875 | ||||||||||||
3 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 2 | 09.23 | 0.135 | 862 | ||||||||||||
4 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Atletika Jižní Město | 6 | 09.43 | 0.318 | 822 | ||||||||||||
5 | Denisa HoláDenisa Holá | 99 | SSK Vítkovice | 3 | 09.45 | 0.158 | 818 | ||||||||||||
6 | Barbora TicháBarbora Tichá | 99 | Atletika Chrudim | 7 | 09.65 | 0.182 | 779 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 6.2.2015 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 3 | 09.37 | 0.176 | 834 | ||||||||||||
2 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 09.41 | 0.252 | 826 | ||||||||||||
3 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | ATLETIKA Polička | 6 | 09.72 | 0.409 | 765 | ||||||||||||
4 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.83 | 0.255 | 744 | ||||||||||||
5 | Martina ČihákováMartina Čiháková | 99 | AC Vysoké Mýto | 4 | 09.84 | 0.198 | 742 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.002.032.062.09 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha |
91 | 12 | 2.06 | ----------OOOOOOXOXXX | 859 | |||||||||||||
2 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha |
91 | 11 | 1.97 | --------OOOXOOOXXX | 776 | |||||||||||||
3 |
Jan FlídrJan Flídr
AC Pardubice |
94 | 8 | 1.94 | ------O-O-XXOOXOXXX | 749 | |||||||||||||
4 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta Praha |
90 | 9 | 1.91 | -------XO-O-XOXXX | 723 | |||||||||||||
5 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita Brno |
93 | 10 | 1.88 | -----O-XOOOOXXX | 696 | |||||||||||||
6 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 7 | 1.88 | ------OOOXXOXXOXXX | 696 | |||||||||||||
7 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 6 | 1.85 | ----O-OXOOXOXXX | 670 | |||||||||||||
8 |
Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim |
74 | 3 | 1.73 | O-OOXOXOXXX | 569 | |||||||||||||
9 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 4 | 1.70 | --XOXXOXOXXX | 544 | |||||||||||||
10 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 2 | 1.64 | OXXOXOXXX | 496 | |||||||||||||
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále 1 (so, 7.2.2015 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.11 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HájekDavid Hájek
TJ Sokol Opava |
96 | 7 | 1.90 | ----O-XXOOOXOXOXXX | 714 | |||||||||||||
2 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 6 | 1.84 | ---OOOOXOXXOXXX | 661 | |||||||||||||
3 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 9 | 1.81 | ----O-XOXOXXX | 636 | |||||||||||||
4 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 8 | 1.78 | ----O-OXXX | 610 | |||||||||||||
5 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 2 | 1.75 | -O-OOOXXX | 585 | |||||||||||||
6 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1 | 1.75 | O-OXXOOOXXX | 585 | |||||||||||||
6 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 5 | 1.75 | O-OXXOOOXXX | 585 | |||||||||||||
8 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 4 | 1.75 | -O-OOXOXXX | 585 | |||||||||||||
9 |
Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia Praha |
97 | 3 | 1.75 | -O-OXOXXOXXX | 585 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále 2 (so, 7.2.2015 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.94 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 9 | 1.73 | ---O-OOOOOXOXXX | 569 | |||||||||||||
1= |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 11 | 1.73 | ---O-OOOOOXOXXX | 569 | |||||||||||||
3 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 10 | 1.73 | ---O-OOXOXOOXOXXX | 569 | |||||||||||||
4 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 5 | 1.73 | ---OOOOOXXOOXXOXXX | 569 | |||||||||||||
5 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 6 | 1.70 | --OXOOOOOOOXXX | 544 | |||||||||||||
6= |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 4 | 1.67 | ---O-XOOOXOXXX | 520 | |||||||||||||
6= |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 3 | 1.67 | ---O-XOOOXOXXX | 520 | |||||||||||||
8 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 8 | 1.67 | ----XOOOXOXXOXXX | 520 | |||||||||||||
9 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 7 | 1.64 | --O-OXXOOXXOXXX | 496 | |||||||||||||
10 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 2 | 1.61 | ---O-XOXXOXXX | 472 | |||||||||||||
11 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 1 | 1.52 | OOOOXXX | 404 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (so, 7.2.2015 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.11 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 8 | 1.96 | -------O--O-OXXX | 767 | |||||||||||||
2 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 7 | 1.96 | -----O-OOOXXOOXXOXXX | 767 | |||||||||||||
3 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 2 | 1.87 | -OOOOXOXOOXXOOXXX | 687 | |||||||||||||
4 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 6 | 1.87 | -----O-XOOXOXXX | 687 | |||||||||||||
5 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 4 | 1.84 | --XOOOOOOXXOXXX | 661 | |||||||||||||
6 |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 5 | 1.75 | ---OOOXXX | 585 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 1 | 1.75 | XXOXXOOXXOOXXOXXX | 585 | |||||||||||||
8 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 3 | 1.66 | --XOXXX | 512 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (so, 7.2.2015 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.94 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 8 | 1.82 | ---O-OXO-XOOXOOXXOXOXXX | 644 | |||||||||||||
2 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4 | 1.79 | ---OOOOOOOXOOXOXXX | 619 | |||||||||||||
3 |
Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia Praha |
98 | 7 | 1.73 | ----OOOOXOOXOXXX | 569 | |||||||||||||
4 |
Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia Praha |
98 | 6 | 1.67 | --O-OOOOOXXX | 520 | |||||||||||||
5 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 1.67 | --O-O-OOXXOXXX | 520 | |||||||||||||
6 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 2 | 1.64 | --O-OXOOOXXX | 496 | |||||||||||||
7 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 1.64 | OOXOOXXOXXOXXOOXXX | 496 | |||||||||||||
8 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 3 | 1.61 | OOOOXOOXOXXX | 472 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 14:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.91 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 14 | 1.76 | ----O-OOOOXXOOXOXXX | 593 | |||||||||||||
2 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 10 | 1.73 | -O--O-OOOXOOOXXX | 569 | |||||||||||||
3 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 13 | 1.70 | ----OO-OXOXOOXXX | 544 | |||||||||||||
4 |
Petr DaněkPetr Daněk
Atletika Chrudim |
00 | 12 | 1.70 | ----OO-OOXOXXOXXX | 544 | |||||||||||||
5 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 9 | 1.67 | --OOOOXOXOOXOXXX | 520 | |||||||||||||
6 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 11 | 1.61 | ---O-OOOXXX | 472 | |||||||||||||
7 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 4 | 1.58 | --OOXOXXOOXXX | 449 | |||||||||||||
8= |
Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ Sušice |
00 | 7 | 1.58 | O-XOXOXOOXOXXX | 449 | |||||||||||||
8= |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim |
01 | 6 | 1.58 | O-XOXOXOOXOXXX | 449 | |||||||||||||
10 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město |
01 | 8 | 1.58 | OOXOOOOXXOXXX | 449 | |||||||||||||
11 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 1 | 1.55 | OOOOXOXOXXX | 426 | |||||||||||||
12 |
David StojaDavid Stoja
AC Česká Lípa |
00 | 3 | 1.52 | O-XXOOXXOXXX | 404 | |||||||||||||
13 |
Jakub HolýJakub Holý
Atletika Chrudim |
00 | 5 | 1.46 | OOOXXX | 360 | |||||||||||||
14 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město |
01 | 2 | 1.40 | OXXX | 317 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.85 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 13 | 1.82 | -------O-OOOOXXOXXOXXX | 1003 | |||||||||||||
2 |
Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub ... |
87 | 10 | 1.76 | -----O-O-OOOXXOXXX | 928 | |||||||||||||
3 |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Slovakia |
94 | 12 | 1.73 | ------OOOXOOOXXX | 891 | |||||||||||||
4 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 11 | 1.67 | -----OOXOXXOXOXXX | 818 | |||||||||||||
5 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 9 | 1.67 | ------XOXOXXOXOXXX | 818 | |||||||||||||
6 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | 7 | 1.61 | --OOOOOOXXX | 747 | |||||||||||||
7 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 8 | 1.61 | ---OOOXOOXXX | 747 | |||||||||||||
8= |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 6 | 1.61 | OOOOOOOXXOXXX | 747 | |||||||||||||
8= |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 5 | 1.61 | OOOOOOOXXOXXX | 747 | |||||||||||||
10 |
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 3 | 1.55 | O-OOOOXXX | 678 | |||||||||||||
11 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 1 | 1.52 | OOXOXOOXXX | 644 | |||||||||||||
12 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 4 | 1.52 | OOXXOOXXOXXX | 644 | |||||||||||||
13 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 2 | 1.49 | OOOOXXX | 610 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.85 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Bílina |
96 | 8 | NL 1.73 | ----O-OOOOOXOOXOXXX | 891 | |||||||||||||
2 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 9 | 1.67 | ---O-OOOOOOOXXX | 818 | |||||||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 10 | 1.67 | -----OOOOOOXXOXXX | 818 | |||||||||||||
4 |
Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 6 | 1.64 | --O-O-OOOOXXOXXX | 783 | |||||||||||||
5 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 4 | 1.61 | --OOXOOOXXOOOXXX | 747 | |||||||||||||
6 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 5 | 1.58 | --OXOOOXOXXOOXXX | 712 | |||||||||||||
7 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 3 | 1.55 | --OOOOOXXOXXX | 678 | |||||||||||||
8 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 2 | 1.49 | OOOOOOXXX | 610 | |||||||||||||
9 |
Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC Pardubice |
97 | 7 | 1.49 | -OOOOXOXXX | 610 | |||||||||||||
10 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1 | 1.46 | OXOOXOXXOXXX | 577 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 12:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.82 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp Brno |
99 | 17 | 1.73 | ------O-OOOOOOOXXX | 891 | |||||||||||||
2 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město |
99 | 16 | 1.67 | ------O-O-OOOXXX | 818 | |||||||||||||
3 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 15 | 1.67 | ------XOOXOOXOOXOXXX | 818 | |||||||||||||
4 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 9 | 1.58 | ----OOOOXOOXXX | 712 | |||||||||||||
5 |
Denisa HoláDenisa Holá
SSK Vítkovice |
99 | 14 | 1.58 | ---OOOOOOXXOXXX | 712 | |||||||||||||
6 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc |
99 | 12 | 1.58 | ---OOOOXOXOXXOXXX | 712 | |||||||||||||
7 |
Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA Polička |
99 | 13 | 1.52 | OOOOOOXXOOXXX | 644 | |||||||||||||
8 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 8 | 1.52 | OOOXOOXXOOOXXX | 644 | |||||||||||||
9 |
Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká Lípa |
98 | 11 | 1.52 | ----OOXXOXOXXX | 644 | |||||||||||||
10 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 2 | 1.52 | O-OOOOXXOXXOXXX | 644 | |||||||||||||
11= |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 7 | 1.46 | -OOOXOOXXX | 577 | |||||||||||||
11= |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 10 | 1.46 | -OOOXOOXXX | 577 | |||||||||||||
13 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim |
99 | 5 | 1.46 | OOOOXOXXOXXX | 577 | |||||||||||||
14 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 6 | 1.43 | O-XOOXOXXX | 544 | |||||||||||||
15 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 1.43 | OOOXXOXXOXXX | 544 | |||||||||||||
16 |
Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto |
99 | 3 | 1.34 | OOXXX | 449 | |||||||||||||
Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad Metují |
98 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 12:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.251.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.76 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město |
01 | 18 | 1.55 | -----OXOOXOOOXXX | 678 | |||||||||||||
2 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 10 | 1.55 | --O-O-OOOXOXOXXX | 678 | |||||||||||||
3 |
Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad Metují |
01 | 15 | 1.55 | -----O-OOOXXOXXX | 678 | |||||||||||||
4 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 14 | 1.55 | ---O-OOOOXXOXXOXXX | 678 | |||||||||||||
5 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 16 | 1.49 | ------XOXOOXXX | 610 | |||||||||||||
6 |
Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start Havířov |
01 | 5 | 1.49 | --OOOXOOXOXOXXX | 610 | |||||||||||||
7 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město |
00 | 17 | 1.49 | -----XO-OXXOXXX | 610 | |||||||||||||
8 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 12 | 1.46 | -O-O-OOOXXX | 577 | |||||||||||||
9 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město |
01 | 8 | 1.46 | --OOOXXOOXOXXX | 577 | |||||||||||||
10 |
Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 11 | 1.46 | --OOOOXOXXOXXX | 577 | |||||||||||||
11 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 9 | 1.43 | --XOO-OOXXX | 544 | |||||||||||||
12 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 6 | 1.43 | OXOOOOXOOXXX | 544 | |||||||||||||
13 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto |
00 | 3 | 1.43 | OOOOOOXOXXX | 544 | |||||||||||||
14 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 1 | 1.43 | OOOOOOXXOXXX | 544 | |||||||||||||
15 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 13 | 1.37 | --OXOOXXX | 481 | |||||||||||||
16 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 7 | 1.31 | OOOXXX | 419 | |||||||||||||
17 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto |
00 | 4 | 1.31 | OOXOXXX | 419 | |||||||||||||
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 2 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 8.2.2015 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha |
91 | 10 | 4.90 | ---------------OOO | 880 | |||||||||||||
2 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha |
91 | 9 | 4.80 | ------------O-OOOO | 849 | |||||||||||||
3 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 7 | 4.50 | ----------O-XOOOOXXX | 760 | |||||||||||||
4 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita Brno |
93 | 8 | 4.50 | ----------O-OOOXOXXX | 760 | |||||||||||||
5 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 5 | 4.30 | ----------OOOXOXXX | 702 | |||||||||||||
6 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 6 | 4.10 | ----------XOOXXX | 645 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 4 | 3.90 | ------OOOXOXXX | 590 | |||||||||||||
8 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 2 | 3.60 | O-OOOOXOXXX | 509 | |||||||||||||
9 |
Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim |
74 | 3 | 3.40 | O-OOXOXXX | 457 | |||||||||||||
10 |
Jan FlídrJan Flídr
AC Pardubice |
94 | 1 | 3.30 | OOXOXXOXXX | 431 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále 1 (ne, 8.2.2015 - 10:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 10 | 4.60 | ----------O-O-OOOXXX | 790 | |||||||||||||
2 |
David HájekDavid Hájek
TJ Sokol Opava |
96 | 5 | 4.10 | -----O-XOOXOOOXXX | 645 | |||||||||||||
3 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 8 | 4.10 | -------O-OOXOXXX | 645 | |||||||||||||
4 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 9 | 4.00 | --------O-XOXXX | 617 | |||||||||||||
5 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 7 | 4.00 | -------O-XOXXOXXX | 617 | |||||||||||||
6 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 6 | 4.00 | -----O-XOXOXOXXOXXX | 617 | |||||||||||||
7 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 2 | 3.90 | --O--O-OXXOOXXX | 590 | |||||||||||||
8 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 3 | 3.60 | ----O-XXOXXX | 509 | |||||||||||||
9 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 1 | 3.30 | XO-OXO-XXX | 431 | |||||||||||||
Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia Praha |
97 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále 2 (ne, 8.2.2015 - 10:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 7 | 3.40 | -OXOXXOOXOXOOOXOXXOXOXXX | 457 | |||||||||||||
2 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 9 | 3.20 | -----O-O-XXO--- | 406 | |||||||||||||
3 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 10 | 3.10 | ---OOOOOOXXX | 381 | |||||||||||||
4 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 8 | 3.10 | ---XXO--O-O-XXX | 381 | |||||||||||||
5 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 6 | 3.00 | OOOOOOOOXXX | 357 | |||||||||||||
6 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 1 | 2.80 | O-OOOOXXX | 309 | |||||||||||||
7 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 5 | 2.80 | XOOOOXOOXXX | 309 | |||||||||||||
8 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 4 | 2.80 | XOOOXOOXOXXX | 309 | |||||||||||||
9 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 2 | 2.60 | XO-OOXXX | 264 | |||||||||||||
10 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 3 | 2.60 | XXOOXXOXXOXXX | 264 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (ne, 8.2.2015 - 10:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 6 | NL 4.60 | ----------O-XO-OOOXXX | 790 | |||||||||||||
2 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 5 | 4.50 | --------XOOOOXOOXOOXXX | 760 | |||||||||||||
3 |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 4 | 3.80 | -----O-OXOXXX | 562 | |||||||||||||
4 |
Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia Praha |
98 | 3 | 3.50 | ----OOXXX | 482 | |||||||||||||
5 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 2 | 3.40 | --OOXXOXXX | 457 | |||||||||||||
6 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 1 | 3.00 | OXXX | 357 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 8.2.2015 - 10:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 8 | 3.70 | ------XOOXOOOOOXOXOXXX | 535 | |||||||||||||
2 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 7 | 3.30 | ---O-O-O-XOXOXXX | 431 | |||||||||||||
3 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 9 | 3.20 | --XXOXOOOOOOOXXX | 406 | |||||||||||||
4 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 3.10 | OOOOOOOXOOXXX | 381 | |||||||||||||
5 |
Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia Praha |
98 | 4 | 2.70 | O-OOOXXX | 286 | |||||||||||||
6 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 2.60 | OOXOOXXX | 264 | |||||||||||||
7 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 6 | 2.60 | XOOXOOXXX | 264 | |||||||||||||
8 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 3 | 2.60 | OOOXXOXXX | 264 | |||||||||||||
9 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 5 | 2.50 | OXXOXXOXXX | 242 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 11 | =NL 3.50 | ------O--OOOOOXXOXOXXX | 482 | |||||||||||||
2 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 13 | 3.30 | ----O----O-OOOXXX | 431 | |||||||||||||
3 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 12 | 3.00 | ------OXOOOXOXXX | 357 | |||||||||||||
4 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim |
01 | 10 | 3.00 | -----XOOOOXOXXOXXX | 357 | |||||||||||||
5 |
David StojaDavid Stoja
AC Česká Lípa |
00 | 6 | 2.90 | O-OOOXXOOOOXXOXXX | 333 | |||||||||||||
6 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 9 | 2.60 | --O-OOOXXX | 264 | |||||||||||||
7 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město |
01 | 3 | 2.50 | XXOOOOOXXOXXX | 242 | |||||||||||||
8= |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město |
01 | 1 | 2.40 | XOOOXOOXXX | 220 | |||||||||||||
8= |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 8 | 2.40 | XOOOXOOXXX | 220 | |||||||||||||
10 |
Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ Sušice |
00 | 2 | 2.30 | OOOOXXX | 199 | |||||||||||||
11 |
Petr DaněkPetr Daněk
Atletika Chrudim |
00 | 4 | 2.30 | XOOOOXXX | 199 | |||||||||||||
12= |
Jakub HolýJakub Holý
Atletika Chrudim |
00 | 5 | 2.10 | OOXXX | 159 | |||||||||||||
12= |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 7 | 2.10 | OOXXX | 159 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 13:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha |
91 | 11 | 7.60 | 7.39 | X | 7.60 | 7.60 | 960 | ||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 12 | 7.50 | 7.24 | 7.08 | 7.50 | 7.50 | 935 | ||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha |
91 | 10 | 7.11 | 6.95 | X | 7.11 | 7.11 | 840 | ||||||||||
4 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita Brno |
93 | 7 | 6.83 | 6.22 | 6.83 | 6.57 | 6.83 | 774 | ||||||||||
5 |
Jan FlídrJan Flídr
AC Pardubice |
94 | 6 | 6.52 | 6.50 | 6.52 | 6.51 | 6.52 | 702 | ||||||||||
6 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta Praha |
90 | 8 | 6.48 | 6.22 | 6.40 | 6.48 | 6.48 | 693 | ||||||||||
7 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 4 | 6.47 | 6.47 | 6.21 | X | 6.47 | 691 | ||||||||||
8 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 9 | 6.28 | 6.28 | X | X | 6.28 | 648 | ||||||||||
9 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 5 | 6.20 | 6.20 | X | 6.16 | 6.20 | 630 | ||||||||||
10 |
Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim |
74 | 2 | 6.03 | 6.01 | 6.03 | 5.93 | 6.03 | 593 | ||||||||||
11= |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 1 | 6.01 | X | 6.01 | X | 6.01 | 589 | ||||||||||
11= |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 3 | 6.01 | X | 6.01 | X | 6.01 | 589 | ||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 11:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 20 | 7.04 | X | 6.75 | 7.04 | 7.04 | 823 | ||||||||||
2 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 19 | 7.01 | 6.91 | 7.01 | X | 7.01 | 816 | ||||||||||
3 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 16 | 6.92 | X | X | 6.92 | 6.92 | 795 | ||||||||||
4 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 17 | 6.56 | 6.33 | 4.38 | 6.56 | 6.56 | 711 | ||||||||||
5 |
David HájekDavid Hájek
TJ Sokol Opava |
96 | 15 | 6.55 | 6.29 | 6.55 | 6.45 | 6.55 | 709 | ||||||||||
6 |
Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia Praha |
97 | 18 | 6.42 | 6.13 | 6.42 | 6.37 | 6.42 | 679 | ||||||||||
7 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 13 | 6.37 | 6.20 | 6.03 | 6.37 | 6.37 | 668 | ||||||||||
8 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 12 | 6.24 | X | 5.92 | 6.24 | 6.24 | 639 | ||||||||||
9 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 11 | 6.01 | 6.01 | 5.88 | X | 6.01 | 589 | ||||||||||
10 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 14 | 5.99 | X | 5.93 | 5.99 | 5.99 | 584 | ||||||||||
11 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 4 | 5.89 | 5.76 | 5.89 | 5.85 | 5.89 | 563 | ||||||||||
12 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 7 | 5.86 | 5.86 | X | 5.84 | 5.86 | 556 | ||||||||||
13 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 10 | 5.86 | 5.86 | 5.76 | X | 5.86 | 556 | ||||||||||
14 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 6 | 5.71 | X | X | 5.71 | 5.71 | 525 | ||||||||||
15 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 9 | 5.68 | 5.68 | 5.09 | 5.07 | 5.68 | 519 | ||||||||||
16 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 5 | 5.65 | 5.62 | 5.50 | 5.65 | 5.65 | 512 | ||||||||||
17 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 3 | 5.59 | 5.18 | 5.59 | 5.24 | 5.59 | 500 | ||||||||||
18 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 1 | 5.58 | 5.37 | 5.58 | 5.48 | 5.58 | 498 | ||||||||||
19 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 8 | 5.54 | X | X | 5.54 | 5.54 | 490 | ||||||||||
20 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2 | 4.74 | X | X | 4.74 | 4.74 | 333 | ||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 10:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 16 | 6.59 | 6.49 | 6.59 | 6.52 | 6.59 | 718 | ||||||||||
2 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 12 | 6.42 | 6.42 | 6.27 | 6.20 | 6.42 | 679 | ||||||||||
3 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 15 | 6.40 | 6.19 | 6.40 | 6.17 | 6.40 | 675 | ||||||||||
4 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 14 | 6.33 | 6.19 | 6.33 | 6.26 | 6.33 | 659 | ||||||||||
5 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 13 | 6.24 | 6.22 | X | 6.24 | 6.24 | 639 | ||||||||||
6 |
Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia Praha |
98 | 8 | 6.17 | 5.95 | 6.17 | 6.14 | 6.17 | 624 | ||||||||||
7 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 6.11 | 6.11 | 5.94 | 6.11 | 6.11 | 610 | ||||||||||
8 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 5 | 6.08 | 6.08 | X | 6.02 | 6.08 | 604 | ||||||||||
9 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 11 | 6.06 | 6.03 | 5.92 | 6.06 | 6.06 | 600 | ||||||||||
10 |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 7 | 6.06 | 5.84 | 6.06 | 5.91 | 6.06 | 600 | ||||||||||
11 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 6 | 5.95 | 5.60 | 5.57 | 5.95 | 5.95 | 576 | ||||||||||
12 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 3 | 5.93 | 5.79 | 5.93 | 5.83 | 5.93 | 571 | ||||||||||
13 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 9 | 5.83 | X | 5.83 | 5.81 | 5.83 | 550 | ||||||||||
14 |
Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia Praha |
98 | 10 | 5.81 | X | 5.53 | 5.81 | 5.81 | 546 | ||||||||||
15 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 1 | 5.64 | 5.64 | 5.59 | 5.42 | 5.64 | 510 | ||||||||||
16 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 5.49 | X | 5.49 | 5.26 | 5.49 | 479 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 13 | 6.12 | 6.02 | 4.38 | 6.12 | 6.12 | 613 | ||||||||||
2 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 12 | 6.00 | 5.88 | 6.00 | 5.82 | 6.00 | 587 | ||||||||||
3 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 14 | 5.82 | X | 5.82 | X | 5.82 | 548 | ||||||||||
4 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 10 | 5.62 | 5.61 | 5.62 | X | 5.62 | 506 | ||||||||||
5 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 11 | 5.45 | 5.38 | 5.45 | 5.34 | 5.45 | 471 | ||||||||||
6 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 6 | 5.42 | 5.32 | X | 5.42 | 5.42 | 465 | ||||||||||
7 |
Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ Sušice |
00 | 7 | 5.25 | 5.01 | 5.02 | 5.25 | 5.25 | 431 | ||||||||||
8 |
David StojaDavid Stoja
AC Česká Lípa |
00 | 5 | 5.19 | 5.08 | 5.19 | 5.06 | 5.19 | 419 | ||||||||||
9 |
Petr DaněkPetr Daněk
Atletika Chrudim |
00 | 9 | 5.19 | 5.04 | 5.07 | 5.19 | 5.19 | 419 | ||||||||||
10 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim |
01 | 8 | 5.09 | 5.02 | 5.09 | 4.43 | 5.09 | 400 | ||||||||||
11 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 2 | 4.77 | 4.76 | 4.57 | 4.77 | 4.77 | 339 | ||||||||||
12 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město |
01 | 1 | 4.76 | 4.76 | X | 4.64 | 4.76 | 337 | ||||||||||
13 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město |
01 | 4 | 4.73 | 4.57 | 4.70 | 4.73 | 4.73 | 332 | ||||||||||
14 |
Jakub HolýJakub Holý
Atletika Chrudim |
00 | 3 | 4.68 | 4.68 | 4.68 | 4.34 | 4.68 | 323 | ||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 16:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 8 | 6.08 | X | 6.08 | X | 6.08 | 874 | ||||||||||
2 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 11 | 6.04 | 5.83 | 5.98 | 6.04 | 6.04 | 862 | ||||||||||
3 |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Slovakia |
94 | 13 | 6.03 | 5.91 | 6.03 | 5.92 | 6.03 | 859 | ||||||||||
4 |
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 12 | 5.86 | 5.86 | X | 5.62 | 5.86 | 807 | ||||||||||
5 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 9 | 5.52 | X | 5.52 | X | 5.52 | 706 | ||||||||||
6 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 6 | 5.34 | X | 5.20 | 5.34 | 5.34 | 654 | ||||||||||
7 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 7 | 5.08 | 4.97 | 5.08 | 5.06 | 5.08 | 581 | ||||||||||
8 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 5 | 5.06 | 4.93 | 5.06 | X | 5.06 | 576 | ||||||||||
9 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 2 | 5.05 | 4.86 | 5.05 | X | 5.05 | 573 | ||||||||||
10 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | 4 | 5.04 | 5.02 | 4.97 | 5.04 | 5.04 | 570 | ||||||||||
11 |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 1 | 4.88 | 4.70 | 4.73 | 4.88 | 4.88 | 527 | ||||||||||
12 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 3 | 4.81 | 4.81 | X | 4.57 | 4.81 | 508 | ||||||||||
Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub ... |
87 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 15:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 8 | 5.77 | 5.60 | 5.77 | 5.69 | 5.77 | 780 | ||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 10 | 5.76 | 5.70 | 5.76 | 5.60 | 5.76 | 777 | ||||||||||
3 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 9 | 5.47 | 5.16 | 5.47 | 5.30 | 5.47 | 691 | ||||||||||
4 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 7 | 5.39 | X | 5.39 | X | 5.39 | 668 | ||||||||||
5 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 3 | 5.32 | 5.07 | 4.91 | 5.32 | 5.32 | 648 | ||||||||||
6= |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Bílina |
96 | 5 | 5.27 | 5.27 | X | X | 5.27 | 634 | ||||||||||
6= |
Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 6 | 5.27 | 5.27 | X | X | 5.27 | 634 | ||||||||||
8 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 4 | 5.26 | 4.86 | 5.25 | 5.26 | 5.26 | 631 | ||||||||||
9 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 2 | 5.05 | 4.88 | 5.05 | 4.94 | 5.05 | 573 | ||||||||||
10 |
Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC Pardubice |
97 | 1 | 4.78 | X | X | 4.78 | 4.78 | 500 | ||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 16 | NL 5.93 | 5.59 | 5.59 | 5.93 | 5.93 | 828 | ||||||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp Brno |
99 | 17 | 5.83 | X | 5.47 | 5.83 | 5.83 | 798 | ||||||||||
3 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 15 | 5.51 | 5.51 | X | X | 5.51 | 703 | ||||||||||
4 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc |
99 | 14 | 5.42 | 5.39 | 5.27 | 5.42 | 5.42 | 677 | ||||||||||
5 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 12 | 5.21 | 5.14 | 4.75 | 5.21 | 5.21 | 617 | ||||||||||
6 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 4 | 5.16 | 4.00 | X | 5.16 | 5.16 | 603 | ||||||||||
7 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 10 | 5.13 | 5.12 | 4.80 | 5.13 | 5.13 | 595 | ||||||||||
8 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město |
99 | 9 | 5.09 | 5.09 | X | X | 5.09 | 584 | ||||||||||
9 |
Denisa HoláDenisa Holá
SSK Vítkovice |
99 | 6 | 5.06 | 5.02 | 5.01 | 5.06 | 5.06 | 576 | ||||||||||
10 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim |
99 | 7 | 5.06 | X | X | 5.06 | 5.06 | 576 | ||||||||||
11 |
Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká Lípa |
98 | 11 | 4.95 | 4.74 | 4.87 | 4.95 | 4.95 | 546 | ||||||||||
12 |
Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA Polička |
99 | 3 | 4.86 | 4.60 | 4.86 | 3.70 | 4.86 | 522 | ||||||||||
13 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 2 | 4.83 | 4.83 | X | 4.61 | 4.83 | 514 | ||||||||||
14 |
Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad Metují |
98 | 13 | 4.79 | 4.78 | 4.79 | 4.58 | 4.79 | 503 | ||||||||||
15 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 5 | 4.71 | 3.51 | X | 4.71 | 4.71 | 482 | ||||||||||
16 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 4.70 | 4.47 | X | 4.70 | 4.70 | 479 | ||||||||||
17 |
Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto |
99 | 8 | 4.45 | X | X | 4.45 | 4.45 | 416 | ||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 15:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město |
00 | 18 | 5.69 | 5.39 | 5.53 | 5.69 | 5.69 | 756 | ||||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město |
01 | 16 | 5.41 | 5.05 | 5.41 | 5.22 | 5.41 | 674 | ||||||||||
3 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město |
01 | 7 | 4.95 | 4.80 | 4.76 | 4.95 | 4.95 | 546 | ||||||||||
4 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 9 | 4.94 | 4.72 | 4.94 | 4.76 | 4.94 | 543 | ||||||||||
5 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 15 | 4.93 | X | 4.70 | 4.93 | 4.93 | 540 | ||||||||||
6 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 17 | 4.83 | X | X | 4.83 | 4.83 | 514 | ||||||||||
7 |
Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 12 | 4.74 | 4.74 | 4.68 | 4.74 | 4.74 | 490 | ||||||||||
8 |
Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start Havířov |
01 | 11 | 4.74 | X | 4.32 | 4.74 | 4.74 | 490 | ||||||||||
9 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 8 | 4.73 | 4.70 | 4.40 | 4.73 | 4.73 | 487 | ||||||||||
10 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 5 | 4.70 | 4.52 | 4.70 | - | 4.70 | 479 | ||||||||||
11 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto |
00 | 1 | 4.66 | 4.66 | 4.42 | 4.30 | 4.66 | 469 | ||||||||||
12 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 13 | 4.66 | 4.66 | X | 3.88 | 4.66 | 469 | ||||||||||
13 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 10 | 4.63 | 4.62 | X | 4.63 | 4.63 | 461 | ||||||||||
14 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 4 | 4.49 | 4.49 | 4.34 | 4.28 | 4.49 | 426 | ||||||||||
15 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 3 | 4.47 | X | 4.47 | 4.30 | 4.47 | 421 | ||||||||||
16 |
Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad Metují |
01 | 6 | 4.42 | 4.42 | 4.37 | X | 4.42 | 408 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 15:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 17 | 12.56 | 11.03 | 12.12 | 12.56 | 12.56 | 698 | ||||||||||
2 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 14 | 10.95 | 10.82 | 10.61 | 10.95 | 10.95 | 592 | ||||||||||
3 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim |
99 | 16 | 10.84 | X | 10.35 | 10.84 | 10.84 | 585 | ||||||||||
4 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 12 | 10.74 | 10.34 | 10.74 | 10.08 | 10.74 | 578 | ||||||||||
5 |
Denisa HoláDenisa Holá
SSK Vítkovice |
99 | 13 | 10.64 | X | 09.85 | 10.64 | 10.64 | 571 | ||||||||||
6 |
Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp Brno |
99 | 15 | 10.56 | 10.46 | 10.56 | 10.23 | 10.56 | 566 | ||||||||||
7 |
Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká Lípa |
98 | 11 | 10.54 | 10.54 | 10.41 | X | 10.54 | 565 | ||||||||||
8 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město |
99 | 6 | 09.85 | 09.37 | 09.73 | 09.85 | 09.85 | 520 | ||||||||||
9 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc |
99 | 10 | 09.85 | 09.23 | 09.85 | 08.86 | 09.85 | 520 | ||||||||||
10 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 8 | 09.79 | 09.25 | 09.15 | 09.79 | 09.79 | 516 | ||||||||||
11 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 9 | 09.71 | 09.42 | 08.72 | 09.71 | 09.71 | 510 | ||||||||||
12 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 7 | 09.37 | 09.37 | X | 08.40 | 09.37 | 488 | ||||||||||
13 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 5 | 09.29 | 09.29 | 09.03 | 08.78 | 09.29 | 483 | ||||||||||
14 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 08.52 | 07.53 | 08.33 | 08.52 | 08.52 | 433 | ||||||||||
15 |
Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad Metují |
98 | 4 | 08.45 | 08.35 | 08.45 | 08.03 | 08.45 | 428 | ||||||||||
16 |
Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA Polička |
99 | 3 | 08.45 | 08.23 | 08.45 | 07.70 | 08.45 | 428 | ||||||||||
17 |
Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto |
99 | 1 | 07.74 | 07.57 | 07.32 | 07.74 | 07.74 | 383 | ||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město |
00 | 18 | 11.77 | 11.23 | 11.09 | 11.77 | 11.77 | 646 | ||||||||||
2 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 15 | 11.06 | 10.16 | 11.06 | 10.89 | 11.06 | 599 | ||||||||||
3 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 17 | 10.47 | 10.47 | 09.62 | 10.26 | 10.47 | 560 | ||||||||||
4 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 14 | 09.70 | 09.32 | 09.70 | 09.61 | 09.70 | 510 | ||||||||||
5 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 12 | 09.36 | 09.26 | 09.36 | 09.29 | 09.36 | 488 | ||||||||||
6 |
Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start Havířov |
01 | 10 | 09.33 | 08.91 | 09.33 | 08.53 | 09.33 | 486 | ||||||||||
7 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město |
01 | 16 | 09.11 | 09.07 | 09.11 | 09.00 | 09.11 | 471 | ||||||||||
8 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 9 | 08.83 | 08.48 | 08.83 | 08.69 | 08.83 | 453 | ||||||||||
9 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto |
00 | 8 | 08.57 | 08.57 | 08.39 | X | 08.57 | 436 | ||||||||||
10 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město |
01 | 11 | 08.47 | 07.76 | 07.57 | 08.47 | 08.47 | 430 | ||||||||||
11 |
Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 6 | 08.29 | 08.29 | X | 08.02 | 08.29 | 418 | ||||||||||
12 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 4 | 08.05 | 08.05 | 07.57 | 07.52 | 08.05 | 403 | ||||||||||
13 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 13 | 07.84 | 07.84 | 07.21 | X | 07.84 | 389 | ||||||||||
14 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 5 | 07.74 | 07.07 | 07.28 | 07.74 | 07.74 | 383 | ||||||||||
15 |
Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad Metují |
01 | 7 | 07.73 | 07.32 | 07.24 | 07.73 | 07.73 | 382 | ||||||||||
16 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 06.17 | 05.93 | 05.53 | 06.17 | 06.17 | 282 | ||||||||||
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto |
00 | 3 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (pá, 6.2.2015 - 13:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 13 | 12.47 | X | 12.47 | X | 12.47 | 635 | ||||||||||
2 |
Jakub HolýJakub Holý
Atletika Chrudim |
00 | 14 | 11.85 | X | 11.85 | 11.08 | 11.85 | 597 | ||||||||||
3 |
Petr DaněkPetr Daněk
Atletika Chrudim |
00 | 10 | 11.42 | 11.40 | 11.38 | 11.42 | 11.42 | 571 | ||||||||||
4 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 11 | 10.66 | 10.66 | 09.39 | 09.21 | 10.66 | 525 | ||||||||||
5 |
Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ Sušice |
00 | 8 | 10.64 | 09.34 | 09.60 | 10.64 | 10.64 | 524 | ||||||||||
6 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 9 | 10.37 | 10.37 | 10.25 | X | 10.37 | 508 | ||||||||||
7 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 12 | 10.29 | 10.29 | X | X | 10.29 | 503 | ||||||||||
8 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město |
01 | 4 | 10.22 | 09.32 | 10.22 | 08.74 | 10.22 | 499 | ||||||||||
9 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 6 | 10.17 | 09.34 | 09.46 | 10.17 | 10.17 | 496 | ||||||||||
10 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim |
01 | 7 | 09.86 | 09.66 | 09.86 | 08.93 | 09.86 | 477 | ||||||||||
11 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 5 | 09.42 | 09.32 | 09.15 | 09.42 | 09.42 | 451 | ||||||||||
12 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 2 | 09.08 | 09.08 | 09.03 | 08.91 | 09.08 | 431 | ||||||||||
13 |
David StojaDavid Stoja
AC Česká Lípa |
00 | 1 | 08.69 | 08.40 | 08.69 | X | 08.69 | 407 | ||||||||||
14 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město |
01 | 3 | 08.49 | 08.49 | 07.68 | 07.91 | 08.49 | 395 | ||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 14:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Slovakia |
94 | 13 | 12.92 | 12.92 | 12.66 | 12.81 | 12.92 | 722 | ||||||||||
2 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 12 | 12.71 | 12.18 | X | 12.71 | 12.71 | 708 | ||||||||||
3 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 10 | 11.86 | 11.78 | 11.86 | 10.31 | 11.86 | 652 | ||||||||||
4 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 8 | 11.66 | 10.11 | 10.89 | 11.66 | 11.66 | 639 | ||||||||||
5 |
Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub ... |
87 | 11 | 11.44 | 11.24 | 10.88 | 11.44 | 11.44 | 624 | ||||||||||
6 |
Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub ... |
85 | 6 | 10.95 | 10.74 | 10.00 | 10.95 | 10.95 | 592 | ||||||||||
7 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 7 | 10.94 | 10.51 | 10.62 | 10.94 | 10.94 | 591 | ||||||||||
8 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 9 | 10.59 | X | 10.59 | 10.57 | 10.59 | 568 | ||||||||||
9 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 5 | 10.00 | 09.42 | 10.00 | 09.90 | 10.00 | 529 | ||||||||||
10 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 4 | 09.75 | 09.75 | 09.51 | 08.57 | 09.75 | 513 | ||||||||||
11 |
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
95 | 3 | 09.63 | 09.63 | 09.44 | 08.62 | 09.63 | 505 | ||||||||||
12 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | 2 | 08.24 | 08.24 | 07.36 | 07.68 | 08.24 | 415 | ||||||||||
13 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 1 | 07.69 | 07.55 | 07.65 | 07.69 | 07.69 | 379 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 14:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 10 | 12.48 | 11.83 | 12.48 | X | 12.48 | 693 | ||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 8 | 11.16 | 11.16 | 10.99 | 11.10 | 11.16 | 606 | ||||||||||
3 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 9 | 10.34 | 10.34 | 10.20 | 10.21 | 10.34 | 552 | ||||||||||
4 |
Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC Pardubice |
97 | 7 | 09.98 | 09.86 | 09.98 | 09.03 | 09.98 | 528 | ||||||||||
5 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 6 | 09.34 | 09.34 | X | X | 09.34 | 486 | ||||||||||
6 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5 | 09.15 | 09.02 | 08.90 | 09.15 | 09.15 | 474 | ||||||||||
7 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Bílina |
96 | 1 | 08.50 | 08.50 | 07.87 | 08.13 | 08.50 | 432 | ||||||||||
8 |
Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 3 | 08.42 | X | X | 08.42 | 08.42 | 427 | ||||||||||
9 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 2 | 08.06 | 07.97 | X | 08.06 | 08.06 | 403 | ||||||||||
10 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 4 | 07.99 | 07.41 | 07.35 | 07.99 | 07.99 | 399 | ||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 11:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 15 | 14.02 | 14.02 | 13.71 | 14.02 | 14.02 | 730 | ||||||||||
2 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 16 | 13.01 | 11.77 | 13.01 | 12.42 | 13.01 | 668 | ||||||||||
3 |
Petr PlevaPetr Pleva
ASK Slavia Praha |
98 | 14 | 12.98 | 12.98 | X | 12.71 | 12.98 | 666 | ||||||||||
4 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 13 | 12.56 | 12.56 | 12.54 | X | 12.56 | 640 | ||||||||||
5 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 12 | 12.33 | 10.33 | 12.33 | 10.10 | 12.33 | 626 | ||||||||||
6 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 10 | 12.06 | 12.06 | 11.84 | 11.00 | 12.06 | 610 | ||||||||||
7 |
Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia Praha |
98 | 8 | 11.68 | 11.68 | 11.47 | 11.24 | 11.68 | 587 | ||||||||||
8 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 9 | 11.58 | 10.07 | 11.58 | 11.20 | 11.58 | 581 | ||||||||||
9 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 5 | 11.34 | 11.34 | 10.49 | 10.49 | 11.34 | 566 | ||||||||||
10 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 11 | 11.32 | 11.32 | 10.56 | 11.31 | 11.32 | 565 | ||||||||||
11 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 7 | 11.03 | 10.19 | 10.80 | 11.03 | 11.03 | 548 | ||||||||||
12 |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 1 | 10.85 | 10.18 | 10.85 | 09.67 | 10.85 | 537 | ||||||||||
13 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 6 | 10.72 | 10.19 | 10.40 | 10.72 | 10.72 | 529 | ||||||||||
14 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 10.36 | 09.05 | 08.98 | 10.36 | 10.36 | 507 | ||||||||||
15 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 2 | 10.14 | 09.10 | 09.49 | 10.14 | 10.14 | 494 | ||||||||||
16 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 4 | 10.02 | 10.02 | 09.35 | 09.80 | 10.02 | 487 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 13:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 18 | 12.95 | 12.68 | 12.95 | X | 12.95 | 664 | ||||||||||
2 |
David HájekDavid Hájek
TJ Sokol Opava |
96 | 20 | 12.55 | 11.20 | 12.33 | 12.55 | 12.55 | 640 | ||||||||||
3 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 15 | 12.15 | 11.85 | 12.15 | 12.00 | 12.15 | 616 | ||||||||||
4 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 17 | 12.10 | 10.63 | 11.82 | 12.10 | 12.10 | 612 | ||||||||||
5 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 19 | 11.65 | X | 11.65 | 11.52 | 11.65 | 585 | ||||||||||
6 |
Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia Praha |
97 | 13 | 11.57 | 11.57 | X | 11.15 | 11.57 | 580 | ||||||||||
7 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 16 | 11.55 | 11.55 | 11.03 | 11.07 | 11.55 | 579 | ||||||||||
8 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 14 | 11.24 | 11.24 | 11.05 | 11.23 | 11.24 | 560 | ||||||||||
9 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 10 | 11.13 | 11.13 | 10.86 | 11.01 | 11.13 | 554 | ||||||||||
10 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 6 | 10.85 | 10.69 | 10.83 | 10.85 | 10.85 | 537 | ||||||||||
11 |
Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 7 | 10.75 | 10.75 | 08.85 | 10.54 | 10.75 | 531 | ||||||||||
12 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 9 | 10.62 | 10.62 | X | 09.61 | 10.62 | 523 | ||||||||||
13 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 11 | 10.57 | 09.37 | 10.57 | 09.84 | 10.57 | 520 | ||||||||||
14 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1 | 10.45 | 10.18 | 10.45 | X | 10.45 | 513 | ||||||||||
15 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 12 | 10.33 | 09.50 | 10.10 | 10.33 | 10.33 | 505 | ||||||||||
16 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 5 | 09.64 | 09.64 | 08.81 | 09.27 | 09.64 | 464 | ||||||||||
17 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 4 | 09.53 | 09.53 | X | X | 09.53 | 457 | ||||||||||
18 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 8 | 09.27 | 09.27 | 09.12 | 09.15 | 09.27 | 442 | ||||||||||
19 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 2 | 08.95 | 08.15 | 08.95 | 08.91 | 08.95 | 423 | ||||||||||
20 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 3 | 08.78 | 08.70 | 08.56 | 08.78 | 08.78 | 413 | ||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 7.2.2015 - 15:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha |
91 | 12 | 14.97 | X | 14.43 | 14.97 | 14.97 | 788 | ||||||||||
2 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha |
91 | 11 | 14.59 | 14.59 | X | 14.35 | 14.59 | 765 | ||||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 10 | 14.18 | 13.26 | 13.71 | 14.18 | 14.18 | 739 | ||||||||||
4 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 9 | 11.17 | 10.74 | 11.17 | X | 11.17 | 556 | ||||||||||
5 |
Jan FlídrJan Flídr
AC Pardubice |
94 | 6 | 10.81 | 10.26 | 10.81 | 09.79 | 10.81 | 534 | ||||||||||
6 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita Brno |
93 | 8 | 10.65 | 10.65 | X | X | 10.65 | 525 | ||||||||||
7 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 4 | 10.38 | 10.06 | X | 10.38 | 10.38 | 508 | ||||||||||
8 |
Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim |
74 | 3 | 10.18 | 09.13 | 10.18 | 09.77 | 10.18 | 496 | ||||||||||
9 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 5 | 09.68 | 09.68 | 09.40 | 09.67 | 09.68 | 466 | ||||||||||
10 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 2 | 09.46 | 08.62 | 09.32 | 09.46 | 09.46 | 453 | ||||||||||
11 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta Praha |
90 | 7 | 09.14 | 08.69 | 09.14 | X | 09.14 | 434 | ||||||||||
12 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 1 | 08.35 | 07.56 | 08.27 | 08.35 | 08.35 | 387 | ||||||||||
Celkem 12 závodníků |
pětiboj hala [Z] - Ženy | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 4386 | 0 | ||||||||||||||
2 | Lucia MokrášováLucia Mokrášová | 94 | Slovakia | 4266 | 120 | ||||||||||||||
3 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 3857 | 529 | ||||||||||||||
4 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 3747 | 639 | ||||||||||||||
5 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 3729 | 657 | ||||||||||||||
6 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 3479 | 907 | ||||||||||||||
7 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 3408 | 978 | ||||||||||||||
8 | Lucie OsobováLucie Osobová | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 3301 | 1085 | ||||||||||||||
9 | Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká | 87 | A. C. Sparta Praha | 3177 | 1209 | ||||||||||||||
10 | Adéla BalůskováAdéla Balůsková | 91 | SK Přerov | 3172 | 1214 | ||||||||||||||
11 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3124 | 1262 | ||||||||||||||
12 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 2987 | 1399 | ||||||||||||||
13 | Nela SeverováNela Severová | 87 | Univerzitní sportovní klub ... | 2408 | 1978 | ||||||||||||||
Poznámky:Cachová K. 4386 (08.38/1044-1.82/1003-11.66/639-6.08/874-2:19.83/826)Mokrášová L. 4266 (08.62/991-1.73/891-12.92/722-6.03/859-2:21.55/803) Broumová M. 3857 (08.96/918-1.61/747-10.00/529-6.04/862-2:21.69/801) Komrsková A. 3747 (08.85/941-1.67/818-10.59/568-5.52/706-2:28.31/714) Zekuciová A. 3729 (08.73/967-1.55/678-09.63/505-5.86/807-2:23.88/772) Březinová P. 3479 (09.46/816-1.67/818-10.94/591-5.06/576-2:31.22/678) Svojanovská M. 3408 (09.34/840-1.61/747-09.75/513-5.34/654-2:33.18/654) Osobová L. 3301 (09.70/769-1.61/747-10.95/592-4.88/527-2:32.20/666) Hezoučká Š. 3177 (10.04/705-1.52/644-12.71/708-5.05/573-2:42.24/547) Balůsková A. 3172 (09.41/826-1.61/747-08.24/415-5.04/570-2:36.43/614) Píšová M. 3124 (09.84/742-1.52/644-11.86/652-4.81/508-2:39.59/578) Řeháková K. 2987 (09.72/765-1.49/610-07.69/379-5.08/581-2:33.27/652) Severová N. 2408 (09.26/856-1.76/928-11.44/624-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
pětiboj hala [Z] - Juniorky | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 3834 | 0 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 3678 | 156 | ||||||||||||||
3 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 3651 | 183 | ||||||||||||||
4 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 3485 | 349 | ||||||||||||||
5 | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3325 | 509 | ||||||||||||||
6 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 3113 | 721 | ||||||||||||||
7 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 3087 | 747 | ||||||||||||||
8 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 3032 | 802 | ||||||||||||||
9 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 2904 | 930 | ||||||||||||||
10 | Lucie StoklasováLucie Stoklasová | 97 | AC Pardubice | 2768 | 1066 | ||||||||||||||
Poznámky:Zatloukalová B. 3834 (09.04/902-1.67/818-11.16/606-5.76/777-2:26.99/731)Dvořáková K. 3678 (08.69/976-1.61/747-09.15/474-5.77/780-2:29.33/701) Nečinová A. 3651 (08.92/927-1.67/818-12.48/693-5.32/648-2:40.68/565) Odvárková L. 3485 (09.06/897-1.73/891-08.50/432-5.27/634-2:35.06/631) Hysková D. 3325 (09.37/834-1.64/783-08.42/427-5.27/634-2:33.69/647) Doležalová B. 3113 (09.61/787-1.46/577-09.34/486-5.39/668-2:38.06/595) Bendová D. 3087 (09.84/742-1.55/678-10.34/552-5.05/573-2:42.75/542) Edlová T. 3032 (09.84/742-1.58/712-07.99/399-5.47/691-2:47.67/488) Votinská B. 2904 (09.63/783-1.49/610-08.06/403-5.26/631-2:48.73/477) Stoklasová L. 2768 (09.76/758-1.49/610-09.98/528-4.78/500-2:59.26/372) |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
pětiboj hala [Dky] - Dorostenky | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | AK Olymp Brno | 3886 | 0 | ||||||||||||||
2 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3881 | 5 | ||||||||||||||
3 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 3508 | 378 | ||||||||||||||
4 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | AK Olomouc | 3493 | 393 | ||||||||||||||
5 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 3392 | 494 | ||||||||||||||
6 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Atletika Jižní Město | 3242 | 644 | ||||||||||||||
7 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 3239 | 647 | ||||||||||||||
8 | Denisa HoláDenisa Holá | 99 | SSK Vítkovice | 3227 | 659 | ||||||||||||||
9 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | ATLETIKA Polička | 3151 | 735 | ||||||||||||||
10 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3116 | 770 | ||||||||||||||
11 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 3112 | 774 | ||||||||||||||
12 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 3082 | 804 | ||||||||||||||
13 | Barbora TicháBarbora Tichá | 99 | Atletika Chrudim | 3065 | 821 | ||||||||||||||
14 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 3047 | 839 | ||||||||||||||
15 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2944 | 942 | ||||||||||||||
16 | Martina ČihákováMartina Čiháková | 99 | AC Vysoké Mýto | 2569 | 1317 | ||||||||||||||
17 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2496 | 1390 | ||||||||||||||
Poznámky:Novotná J. 3886 (08.83/946-1.73/891-10.56/566-5.83/798-2:30.61/685)Vokálová T. 3881 (08.53/1010-1.67/818-09.79/516-5.93/828-2:28.75/709) Jirmanová K. 3508 (08.84/944-1.52/644-09.37/488-5.51/703-2:27.12/729) Gieselová M. 3493 (09.11/887-1.58/712-09.85/520-5.42/677-2:29.64/697) Žitná V. 3392 (08.84/944-1.52/644-12.56/698-5.16/603-2:46.32/503) Burajová P. 3242 (09.43/822-1.67/818-09.85/520-5.09/584-2:46.75/498) Duchoňová A. 3239 (09.17/875-1.43/544-08.52/433-5.21/617-2:23.97/770) Holá D. 3227 (09.45/818-1.58/712-10.64/571-5.06/576-2:42.03/550) Vondrová L. 3151 (09.72/765-1.52/644-08.45/428-4.86/522-2:22.33/792) Resslerová K. 3116 (09.14/881-1.46/577-09.29/483-5.13/595-2:39.38/580) Vlková N. 3112 (09.23/862-1.52/644-10.54/565-4.95/546-2:47.00/495) Malá P. 3082 (09.37/834-1.58/712-10.74/578-4.83/514-2:51.91/444) Tichá B. 3065 (09.65/779-1.46/577-10.84/585-5.06/576-2:42.22/548) Treglerová M. 3047 (09.83/744-1.43/544-10.95/592-4.70/479-2:30.41/688) Dyrynková N. 2944 (09.47/814-1.46/577-09.71/510-4.71/482-2:41.06/561) Čiháková M. 2569 (09.84/742-1.34/449-07.74/383-4.45/416-2:39.46/579) Maternová K. 2496 (09.41/826-/-08.45/428-4.79/503-2:26.36/739) |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
pětiboj hala [Zky] - Žákyně | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město | 3683 | 0 | ||||||||||||||
2 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 3293 | 390 | ||||||||||||||
3 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3046 | 637 | ||||||||||||||
4 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2954 | 729 | ||||||||||||||
5 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2941 | 742 | ||||||||||||||
6 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2845 | 838 | ||||||||||||||
7 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město | 2823 | 860 | ||||||||||||||
8 | Lucie HöfferováLucie Höfferová | 01 | TJ Start Havířov | 2796 | 887 | ||||||||||||||
9 | Veronika JégrováVeronika Jégrová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2791 | 892 | ||||||||||||||
10 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | 2761 | 922 | ||||||||||||||
11 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2761 | 922 | ||||||||||||||
12 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2751 | 932 | ||||||||||||||
13 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 2688 | 995 | ||||||||||||||
14 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2666 | 1017 | ||||||||||||||
15 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 2636 | 1047 | ||||||||||||||
16 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2627 | 1056 | ||||||||||||||
Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | ||||||||||||||||
Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Kerbachová A. 3683 (08.70/974-1.49/610-11.77/646-5.69/756-2:29.68/697)Šínová T. 3293 (09.16/877-1.55/678-09.11/471-5.41/674-2:38.23/593) Lokajíčková K. 3046 (09.70/769-1.43/544-11.06/599-4.94/543-2:38.39/591) Přibylová V. 2954 (08.91/929-1.37/481-08.83/453-4.73/487-2:37.34/604) Suráková A. 2941 (09.73/763-1.46/577-08.29/418-4.74/490-2:30.01/693) Parásková T. 2845 (09.60/789-1.49/610-09.36/488-4.83/514-2:51.95/444) Dufková L. 2823 (09.72/765-1.46/577-08.47/430-4.95/546-2:46.08/505) Höfferová L. 2796 (09.73/763-1.49/610-09.33/486-4.74/490-2:51.59/447) Jégrová V. 2791 (09.39/830-1.43/544-07.84/389-4.93/540-2:47.68/488) Suchá L. 2761 (10.05/703) Duchoslavová S. 2761 (09.55/798-1.43/544) Suchá L. 2761 (1.55/678-07.74/383) Duchoslavová S. 2761 (08.57/436-4.66/469) Suchá L. 2761 (4.66/469-2:44.01/528) Duchoslavová S. 2761 (2:45.24/514) Jánská K. 2751 (10.37/644-1.55/678-07.73/382-4.42/408-2:34.39/639) Cymbálová Z. 2688 (09.62/785-1.55/678-06.17/282-4.49/426-2:45.01/517) Bělohlavová A. 2666 (09.83/744-1.43/544-09.70/510-4.47/421-2:51.65/447) Zábojníková K. 2636 (10.19/677-1.46/577-10.47/560-4.70/479-3:02.43/343) Vokálová L. 2627 (09.52/804-1.31/419-08.05/403-4.63/461-2:42.94/540) Grulichová A. 1074 (10.31/655-1.31/419-/) Reindlová E. 748 (09.81/748-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
sedmiboj hala [M] - Muži | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha | 6164 | 0 | ||||||||||||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha | 5883 | 281 | ||||||||||||||
3 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 5694 | 470 | ||||||||||||||
4 | Tomáš VojtekTomáš Vojtek | 93 | VSK Univerzita Brno | 5334 | 830 | ||||||||||||||
5 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 4816 | 1348 | ||||||||||||||
6 | Jan FlídrJan Flídr | 94 | AC Pardubice | 4545 | 1619 | ||||||||||||||
7 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4510 | 1654 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 3995 | 2169 | ||||||||||||||
9 | Jiří LedenJiří Leden | 74 | Atletika Chrudim | 3880 | 2284 | ||||||||||||||
10 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 3512 | 2652 | ||||||||||||||
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | A. C. Sparta Praha | DNF | ||||||||||||||||
Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Helcelet A. 6164 (06.98/889-7.60/960-14.97/788-2.06/859-07.99/984-4.90/880-2:46.33/804)Lukáš M. 5883 (07.00/882-7.11/840-14.59/765-1.97/776-08.09/959-4.80/849-2:45.63/812) Doležal J. 5694 (06.96/897-7.50/935-14.18/739-1.88/696-08.03/974-4.30/702-2:51.38/751) Vojtek T. 5334 (06.97/893-6.83/774-10.65/525-1.88/696-08.41/881-4.50/760-2:46.30/805) Rykl R. 4816 (07.51/710-6.28/648-11.17/556-1.85/670-08.46/869-4.50/760-3:06.38/603) Flídr J. 4545 (07.39/749-6.52/702-10.81/534-1.94/749-09.09/726-3.30/431-3:01.08/654) Růžička M. 4510 (07.50/713-6.47/691-09.46/453-1.64/496-08.77/797-3.60/509-2:41.99/851) Čech V. 3995 (07.55/697-6.01/589-09.68/466-1.70/544-09.08/728-3.90/590-3:32.56/381) Leden J. 3880 (07.71/646-6.03/593-10.18/496-1.73/569-10.49/452-3.40/457-2:59.76/667) Červinka V. 3512 (07.74/637-6.20/630-10.38/508-/-09.82/576-4.10/645-3:15.99/516) Hunčovský O. 2509 (07.67/659-6.48/693-09.14/434-1.91/723-/) Stejskal J. 1745 (07.33/769-6.01/589-08.35/387-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
sedmiboj hala [J] - Junioři | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5274 | 0 | ||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | ASK Slavia Praha | 5230 | 44 | ||||||||||||||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5098 | 176 | ||||||||||||||
4 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Sokol Opava | 5045 | 229 | ||||||||||||||
5 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4835 | 439 | ||||||||||||||
6 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 4368 | 906 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 4341 | 933 | ||||||||||||||
8 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 4217 | 1057 | ||||||||||||||
9 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4186 | 1088 | ||||||||||||||
10 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 4058 | 1216 | ||||||||||||||
11 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 4022 | 1252 | ||||||||||||||
12 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 3932 | 1342 | ||||||||||||||
13 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 3923 | 1351 | ||||||||||||||
14 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3895 | 1379 | ||||||||||||||
15 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 3877 | 1397 | ||||||||||||||
16 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 3773 | 1501 | ||||||||||||||
17 | Tomáš KrůtaTomáš Krůta | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3716 | 1558 | ||||||||||||||
18 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3690 | 1584 | ||||||||||||||
19 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 3437 | 1837 | ||||||||||||||
Michael UrbanMichael Urban | 97 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Pulíček T. 5274 (07.23/802-7.04/823-12.95/664-1.78/610-08.23/925-4.10/645-2:46.27/805)Šrámek D. 5230 (07.19/816-7.01/816-10.33/505-1.84/661-08.72/809-4.60/790-2:43.71/833) Monzar D. 5098 (07.15/830-6.92/795-10.85/537-1.75/585-08.33/900-4.00/617-2:43.60/834) Hájek D. 5045 (07.32/772-6.55/709-12.55/640-1.90/714-08.61/834-4.10/645-2:53.30/731) Kučera J. 4835 (07.33/769-6.56/711-11.24/560-1.75/585-08.75/802-4.00/617-2:47.57/791) Miksa J. 4368 (07.49/716-5.99/584-11.55/579-1.73/569-08.80/791-3.40/457-2:59.24/672) Pirochta T. 4341 (07.31/775-6.37/668-08.78/413-1.73/569-08.62/832-3.10/381-2:56.13/703) Sekyra D. 4217 (07.75/634-5.89/563-09.27/442-1.81/636-08.63/829-3.00/357-2:50.89/756) Mikula M. 4186 (07.72/643-5.86/556-11.65/585-1.75/585-09.60/619-4.00/617-3:08.80/581) Stupka P. 4058 (07.91/586-5.58/498-11.13/554-1.64/496-09.47/646-3.90/590-2:57.60/688) Capouch T. 4022 (07.52/706-5.54/490-08.95/423-1.67/520-08.71/811-3.30/431-3:02.43/641) Uhlíř J. 3932 (07.61/678-5.86/556-12.15/616-1.73/569-09.33/675-2.60/264-3:09.47/574) Šimek V. 3923 (07.53/703-5.65/512-10.57/520-1.67/520-09.36/668-2.80/309-2:57.33/691) Bekr R. 3895 (07.71/646-5.59/500-10.62/523-1.52/404-09.82/576-3.60/509-2:52.72/737) Cubínek V. 3877 (07.42/739-6.24/639-09.53/457-1.61/472-09.09/726-2.60/264-3:08.87/580) Slavíček L. 3773 (07.40/745-5.68/519-09.64/464-1.70/544-09.07/730-2.80/309-3:22.34/462) Krůta T. 3716 (07.75/634-5.71/525-10.75/531-1.73/569-09.44/652-2.80/309-3:18.34/496) Preisler L. 3690 (07.87/598-4.74/333-10.45/513-1.75/585-09.21/700-3.10/381-3:08.83/580) Urban M. 3459 (07.12/840-6.42/679-11.57/580-1.75/585-08.87/775-/) Perkner J. 3437 (07.70/650-6.01/589-12.10/612-1.67/520-09.40/660-3.20/406-/) Gdula T. 0 (22:42.04/) Malysa A. 0 (24:59.00/) Hlaváč V. 0 (24:24.02/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
sedmiboj hala [Dci] - Dorostenci | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 5286 | 0 | ||||||||||||||
2 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5169 | 117 | ||||||||||||||
3 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 4768 | 518 | ||||||||||||||
4 | Ondřej VodákOndřej Vodák | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4707 | 579 | ||||||||||||||
5 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | AK Olomouc | 4432 | 854 | ||||||||||||||
6 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | ASK Slavia Praha | 4307 | 979 | ||||||||||||||
7 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 4303 | 983 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 4271 | 1015 | ||||||||||||||
9 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 4189 | 1097 | ||||||||||||||
10 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 4068 | 1218 | ||||||||||||||
11 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 4049 | 1237 | ||||||||||||||
12 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | ASK Slavia Praha | 4039 | 1247 | ||||||||||||||
13 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 3887 | 1399 | ||||||||||||||
Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | DNF | ||||||||||||||||
David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | DNF | ||||||||||||||||
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Kopecký O. 5286 (07.22/806-6.59/718-13.01/668-1.87/687-08.38/888-4.50/760-2:50.66/759)Bárta D. 5169 (07.39/749-6.42/679-12.56/640-1.79/619-08.24/922-4.60/790-2:49.59/770) Stankuš C. 4768 (07.57/690-6.24/639-12.06/610-1.87/687-08.46/869-3.70/535-2:52.68/738) Vodák O. 4707 (07.53/703-6.40/675-12.33/626-1.96/767-08.71/811-3.20/406-2:54.48/719) Samuel F. 4432 (07.56/694-6.06/600-10.85/537-1.75/585-08.88/772-3.80/562-2:58.21/682) Pleva P. 4307 (07.55/697-6.17/624-12.98/666-1.67/520-09.51/637-3.50/482-2:58.26/681) Urbánek P. 4303 (07.35/762-5.83/550-14.02/730-1.61/472-08.58/841-2.60/264-2:57.95/684) Adamec V. 4271 (07.61/678-5.95/576-11.58/581-1.75/585-08.91/766-3.00/357-2:53.64/728) Praský T. 4189 (07.64/668-5.93/571-11.03/548-1.84/661-08.87/775-2.60/264-2:56.23/702) Havel D. 4068 (07.49/716-6.33/659-10.72/529-1.64/496-08.97/752-2.50/242-2:58.97/674) Běhounek M. 4049 (07.58/687-5.49/479-10.36/507-1.64/496-08.60/836-3.10/381-3:00.17/663) Zeman M. 4039 (07.21/809-5.81/546-11.68/587-1.73/569-09.19/704-2.70/286-3:13.49/538) Pekárek A. 3887 (07.53/703-6.11/610-11.32/565-1.67/520-09.33/675-2.60/264-3:12.17/550) Holý D. 3641 (07.77/628-6.08/604-11.34/566-1.66/512-08.44/874-3.40/457-/) Coufal P. 2719 (07.73/640-5.64/510-10.14/494-1.82/644-/-3.30/431-/) Štěpánek T. 2504 (07.70/650-6.06/600-10.02/487-1.96/767-/) Daniel M. 0 (31:14.55/) Tkach S. 0 (28:22.80/) Srbecký F. 0 (25:17.12/) Hruška A. 0 (/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
sedmiboj hala [Zci] - Žáci | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4227 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 3891 | 336 | ||||||||||||||
3 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3838 | 389 | ||||||||||||||
4 | Filip BartoněkFilip Bartoněk | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 3566 | 661 | ||||||||||||||
5 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 3546 | 681 | ||||||||||||||
6 | Petr DaněkPetr Daněk | 00 | Atletika Chrudim | 3501 | 726 | ||||||||||||||
7 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 3399 | 828 | ||||||||||||||
8 | Radek RajtmajerRadek Rajtmajer | 00 | TJ Sušice | 3313 | 914 | ||||||||||||||
9 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město | 3187 | 1040 | ||||||||||||||
10 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město | 3177 | 1050 | ||||||||||||||
11 | Vladimír NiščákVladimír Niščák | 01 | Atletika Chrudim | 3094 | 1133 | ||||||||||||||
12 | Patrik BorgulPatrik Borgul | 00 | TJ Start Havířov | 2725 | 1502 | ||||||||||||||
13 | Jakub HolýJakub Holý | 00 | Atletika Chrudim | 2469 | 1758 | ||||||||||||||
Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Maček M. 4227 (07.25/796-6.12/613-12.47/635-1.67/520-08.44/874-2.60/264-3:14.96/525)Vychodil J. 3891 (07.58/687-5.82/548-10.29/503-1.76/593-08.56/846-2.40/220-3:18.52/494) Semotam J. 3838 (07.88/595-5.62/506-10.37/508-1.73/569-09.05/735-3.30/431-3:18.49/494) Bartoněk F. 3566 (08.01/557-5.42/465-09.08/431-1.58/449-09.59/621-3.50/482-3:10.94/561) Vávra A. 3546 (07.78/625-5.45/471-10.17/496-1.61/472-08.79/793-2.10/159-3:14.46/530) Daněk P. 3501 (07.68/656-5.19/419-11.42/571-1.70/544-09.62/615-2.30/199-3:18.19/497) Stoja D. 3399 (07.75/634-5.19/419-08.69/407-1.52/404-09.81/578-2.90/333-3:04.21/624) Rajtmajer R. 3313 (08.05/545-5.25/431-10.64/524-1.58/449-09.62/615-2.30/199-3:12.15/550) Vacátko P. 3187 (08.11/528-4.76/337-08.49/395-1.58/449-09.65/609-2.50/242-3:03.85/627) Horejš O. 3177 (07.86/601-4.73/332-10.22/499-1.40/317-09.36/668-2.40/220-3:13.30/540) Niščák V. 3094 (08.26/487-5.09/400-09.86/477-1.58/449-10.34/479-3.00/357-3:24.40/445) Borgul P. 2725 (08.69/376-4.77/339-09.42/451-1.55/426-10.98/371-3.00/357-3:29.37/405) Holý J. 2469 (08.64/388-4.68/323-11.85/597-1.46/360-11.42/305-2.10/159-3:38.46/337) Halíř P. 2334 (07.61/678-6.00/587-10.66/525-1.70/544-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |