výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Jablonec nad Nisou (28. - 1. 3. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.17 Q
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 07.40 Q
3 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.41 q
4 Jan BenešJan Beneš 000616 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2 07.41
5 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.51
6 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 07.57
7 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.58
8 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 07.33 Q
2 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 5 07.38 Q
3 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.45
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 07.51
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.52
6 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 07.63
7 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.80
8 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 8 07.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.18 Q
2 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 07.32 Q
3 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.40 q
4 Jakub UrbanJakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 07.45
5 Adam ProkešAdam Prokeš 000108 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 07.52
6 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7 07.67
7 Tomáš RubíkTomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 07.92
Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 1 DQ 162.6
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.17 Q
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.18 Q
3 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 07.32 Q
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 07.33 Q
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 5 07.38 Q
6 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.40 q
7 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 07.40 Q
8 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.41 q
9 Jan BenešJan Beneš 000616 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2 07.41
10 Jakub UrbanJakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 07.45
11 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.45
12 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 07.51
13 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.51
14 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.52
15 Adam ProkešAdam Prokeš 000108 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 07.52
16 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 07.57
17 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.58
18 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 07.63
19 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7 07.67
20 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.74
21 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.80
22 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 8 07.82
23 Tomáš RubíkTomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 07.92
Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 1 DQ 162.6

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.07
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.17
3 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 07.28
4 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 2 07.30
5 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 07.30
6 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 07.40
7 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.45
8 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.53
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NR 07.64 Q
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.92 Q
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 08.00 q
4 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 1 08.18
5 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 08.20
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.27
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 2 08.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.97 Q
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 08.00 Q
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.12 q
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.13
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 08.27
6 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.32
7 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 005417 AK BílinaAK Bílina 6 08.46
8 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 025528 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.00 Q
2 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 08.11 Q
3 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 2 08.12
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.15
5 Monika DoubkováMonika Doubková 005918 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.26
6 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 08.27
7 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 08.48
8 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.50
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NR 07.64 Q
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.92 Q
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.97 Q
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 08.00 q
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.00 Q
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 08.00 Q
7 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 08.11 Q
8 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.12 q
9 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 2 08.12
10 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.13
11 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.15
12 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 1 08.18
13 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 08.20
14 Monika DoubkováMonika Doubková 005918 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.26
15 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.27
16 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 08.27
17 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 08.27
18 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.32
19 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 2 08.35
20 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 005417 AK BílinaAK Bílina 6 08.46
21 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 08.48
22 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 025528 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.61
23 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.50

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NR 07.54
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.87
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.91
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 07.96
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 08.02
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 08.10
7 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 08.10
8 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.11
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA), další 4 časy (qB)

Rozběh 1 (ne, 1.3.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 17.93 qA
2 Jakub KroftaJakub Krofta 000526 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.89
3 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 19.09
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.3.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 17.83 qA
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 18.83
3 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 18.98
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.3.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 3 17.56 qA
2 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 18.86
3 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.95
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.3.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 3 18.54
2 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.66
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 2 19.52
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (ne, 1.3.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 18.13 qA
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 18.44 qB
3 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 18.52
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (ne, 1.3.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 4 18.69
2 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 19.03
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 19.34
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (ne, 1.3.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JanovskýJan Janovský 000328 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.36 qB
2 Patrik PelcPatrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.53
3 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 19.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (ne, 1.3.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.35 qB
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 18.43 qB
3 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 19.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 3 17.56 qA
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 17.83 qA
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 17.93 qA
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 18.13 qA
5 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.35 qB
6 Jan JanovskýJan Janovský 000328 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.36 qB
7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 18.43 qB
8 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 18.44 qB
9 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 18.52
10 Patrik PelcPatrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.53
11 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 3 18.54
12 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.66
13 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 4 18.69
14 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 18.83
15 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 18.86
16 Jakub KroftaJakub Krofta 000526 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.89
17 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.95
18 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 18.98
19 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 19.00
20 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 19.03
21 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 19.09
22 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 19.34
23 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 2 19.52
24 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 19.75

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2015 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 3 17.35
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.73
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 17.75
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 18.57
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2015 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JanovskýJan Janovský 000328 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.26
2 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.40
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 18.43
4 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 18.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 3 17.35
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.73
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 17.75
4 Jan JanovskýJan Janovský 000328 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.26
5 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.40
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 18.43
7 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 18.57
8 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 18.82

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA), další 4 časy (qB)

Rozběh 1 (ne, 1.3.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 18.58 qA
2 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 20.27
3 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 005417 AK BílinaAK Bílina 4 20.89
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.3.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 19.72 qA
2 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 4 20.25
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2 20.81
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.3.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 19.91 qB
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.98 qB
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 20.46
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (ne, 1.3.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 19.47 qA
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 20.47
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 20.96
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (ne, 1.3.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 005918 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 19.80 qA
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.35
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 2 20.83
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (ne, 1.3.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.85 qB
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 20.20
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 21.02
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (ne, 1.3.2015 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 19.81 qB
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 20.36
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 18.58 qA
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 19.47 qA
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 19.72 qA
4 Monika DoubkováMonika Doubková 005918 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 19.80 qA
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 19.81 qB
6 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.85 qB
7 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 19.91 qB
8 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.98 qB
9 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 20.20
10 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 4 20.25
11 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 20.27
12 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.35
13 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 20.36
14 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 20.46
15 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 20.47
16 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2 20.81
17 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 2 20.83
18 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 005417 AK BílinaAK Bílina 4 20.89
19 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 20.96
20 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 21.02

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 18.40
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 19.32
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 19.56
4 Monika DoubkováMonika Doubková 005918 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 20.35
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 19.92
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.08
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.21
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 18.40
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 19.32
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 19.56
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 19.92
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.08
6 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.21
7 Monika DoubkováMonika Doubková 005918 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 20.35
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 DNS

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA) do finále A, další 4 časy (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.78 qA
2 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 42.79
Pavel SchindlerPavel Schindler 000208 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 39.53 163.3a
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 38.62 qA
2 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 39.86 qB
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 40.99
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 38.94 qB
2 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4 40.91
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 41.81
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.2.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 38.82 qA
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 4 40.22
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 41.84
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.2.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 39.26 qB
2 Patrik PelcPatrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 40.98
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 2 42.41
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.2.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 38.93 qB
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 4 40.02
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 41.03
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 28.2.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 3 38.77 qA
2 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.23
3 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 41.05
4 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 42.13
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.78 qA
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3 38.62 qA
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 3 38.77 qA
4 Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 38.82 qA
5 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 38.93 qB
6 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 38.94 qB
7 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 39.26 qB
8 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 39.86 qB
9 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 4 40.02
10 Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 4 40.22
11 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.23
12 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4 40.91
13 Patrik PelcPatrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 40.98
14 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 40.99
15 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 41.03
16 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 41.05
17 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 41.81
18 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 41.84
19 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 42.13
20 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 2 42.41
21 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 42.79
Pavel SchindlerPavel Schindler 000208 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 39.53 163.3a

300 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2015 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NR 35.18
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 36.77
3 Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 38.27
4 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 2 38.70
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2015 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 39.87
2 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 39.93
David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NR 35.18
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 36.77
3 Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 38.27
4 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 2 38.70
5 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 39.87
6 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 39.93
David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 DNS

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 4 časy (qA) do finále A, další 4 časy (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 42.69 qA
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 43.47
3 Hana KouckáHana Koucká 006023 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 44.53
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 3 43.68
2 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 43.90
3 Lucie RennerováLucie Rennerová 005106 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 44.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 43.11 qB
2 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 43.54
3 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.17
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.2.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 43.08 qB
2 Kateřina BursováKateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 45.79
3 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 45.79
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.2.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 42.98 qA
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 46.14
Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.2.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 41.96 qA
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 43.83
3 Lada HallmanováLada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 43.99
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (so, 28.2.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 43.46 qB
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 43.82
3 Anna KošatováAnna Košatová 015129 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.21
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (so, 28.2.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 42.09 qA
2 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 4 43.37 qB
3 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 016002 AC ČáslavAC Čáslav 2 45.94
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 41.96 qA
2 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 42.09 qA
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 42.69 qA
4 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 42.98 qA
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 43.08 qB
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 43.11 qB
7 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 4 43.37 qB
8 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 43.46 qB
9 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 43.47
10 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 43.54
11 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 3 43.68
12 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 43.82
13 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 43.83
14 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 43.90
15 Lada HallmanováLada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 43.99
16 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.17
17 Hana KouckáHana Koucká 006023 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 44.53
18 Lucie RennerováLucie Rennerová 005106 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 44.77
19 Kateřina BursováKateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 45.79
19 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 45.79
21 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 016002 AC ČáslavAC Čáslav 2 45.94
22 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 46.14
23 Anna KošatováAnna Košatová 015129 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.21
Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 1.3.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 41.49
2 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 41.95
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 41.99
4 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 42.68
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 1.3.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 42.50
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 43.07
3 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 2 43.37
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 43.62
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 41.49
2 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 41.95
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 41.99
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 42.50
5 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 42.68
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 43.07
7 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 2 43.37
8 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 43.62

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:10.76
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 2:10.93
3 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 000409 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:11.81
4 Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:12.10
5 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 2:12.13
6 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:15.11
7 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:17.82
8 Daniel VrbaDaniel Vrba 000101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:25.27
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:12.01 Q
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 000409 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:12.51 Q
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 000101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:13.27 q
4 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:13.66 q
5 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 2:14.17
6 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 2:14.21
7 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 8 2:20.42
Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:17.57 Q
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 2:17.65 Q
3 Daniel VašekDaniel Vašek 000916 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:18.33
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:18.53
5 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:18.63
6 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 2:18.98
7 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 2:20.43
8 Michal KorandaMichal Koranda 000407 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 2:24.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:14.44 Q
2 Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:15.40 Q
3 Tomáš KřížTomáš Kříž 000731 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 2:15.61
4 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 2 2:18.02
5 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:19.20
6 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:19.84
7 Matyáš HozaMatyáš Hoza 001126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:20.17
8 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 2:23.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:12.01 Q
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 000409 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:12.51 Q
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 000101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:13.27 q
4 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:13.66 q
5 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 2:14.17
6 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 2:14.21
7 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:14.44 Q
8 Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:15.40 Q
9 Tomáš KřížTomáš Kříž 000731 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 2:15.61
10 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:17.57 Q
11 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 2:17.65 Q
12 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 2 2:18.02
13 Daniel VašekDaniel Vašek 000916 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:18.33
14 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:18.53
15 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:18.63
16 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 2:18.98
17 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:19.20
18 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:19.84
19 Matyáš HozaMatyáš Hoza 001126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:20.17
20 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 8 2:20.42
21 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 2:20.43
22 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 2:23.43
23 Michal KorandaMichal Koranda 000407 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 2:24.75
Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DNS

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 1 2:27.07 Q
2 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3 2:29.03 Q
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:29.44 q
4 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 2:29.73
5 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:31.04
6 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 2:31.73
7 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:32.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 2:25.79 Q
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:27.56 Q
3 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:31.44
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:32.21
5 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 005108 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 2:32.80
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:33.18
7 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:33.71
8 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 015827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:38.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:26.69 Q
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 2:26.79 Q
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:29.22 q
4 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 015225 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:31.58
5 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3 2:36.79
6 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:37.57
7 Alžběta PourováAlžběta Pourová 025223 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:42.04
8 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 8 2:42.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 2:25.79 Q
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:26.69 Q
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 2:26.79 Q
4 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 1 2:27.07 Q
5 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:27.56 Q
6 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3 2:29.03 Q
7 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:29.22 q
8 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:29.44 q
9 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 2:29.73
10 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:31.04
11 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:31.44
12 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 015225 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:31.58
13 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 2:31.73
14 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:32.12
15 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:32.21
16 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 005108 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 2:32.80
17 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:33.18
18 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:33.71
19 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3 2:36.79
20 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:37.57
21 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 015827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:38.51
22 Alžběta PourováAlžběta Pourová 025223 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:42.04
23 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 8 2:42.84

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 4 2:20.24
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:22.22
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:23.54
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:24.37
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:27.06
6 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 2:27.46
7 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 2:27.69
8 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 2:27.83
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:25.72
2 Jan PospíšilJan Pospíšil 000109 AK ŽatecAK Žatec 3 4:28.84
3 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:30.45
4 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 4:33.80
5 Michal BořánekMichal Bořánek 000606 AK ŠternberkAK Šternberk 6 4:34.59
6 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:36.41
7 Vilém HorákVilém Horák 010820 o.s. Diana Sporto.s. Diana Sport 8 4:39.78
8 David ŠtrosDavid Štros 000204 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 4:40.18
9 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11 4:41.18
10 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7 4:42.65
11 Martin VodičkaMartin Vodička 000118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:48.00
12 Filip NovákFilip Novák 000106 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10 4:49.47
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1 NL 4:47.59
2 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:52.45
3 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5 4:58.52
4 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 006207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3 5:02.17
5 Natálie BělinováNatálie Bělinová 005906 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 5:05.73
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 6 5:07.67
7 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 5:09.71
8 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 9 5:11.43
9 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 006220 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 5:14.92
10 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11 5:19.92
11 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16 5:20.41
12 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 005609 ASK LovosiceASK Lovosice 10 5:21.36
13 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 015212 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15 5:24.95
14 Tereza SvobodováTereza Svobodová 005121 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12 5:30.20
15 Šárka PůstováŠárka Půstová 025316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 5:31.58
16 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 005305 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14 5:38.44
Celkem 16 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 09:46.47
2 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09:47.82
3 Michal BořánekMichal Bořánek 000606 AK ŠternberkAK Šternberk 5 09:48.22
4 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 09:48.34
5 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:54.45
6 Jiří BrychtaJiří Brychta 001214 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10:34.38
7 Martin VodičkaMartin Vodička 000118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 10:47.95
8 Martin GogelaMartin Gogela 010620 AK OlomoucAK Olomouc 8 10:53.17
9 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 10:55.24
10 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 10:55.48
11 František FišerFrantišek Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 17 10:59.50
12 Boris ŠťastnýBoris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11 11:05.99
13 Lukáš AdamecLukáš Adamec 010222 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13 11:13.13
14 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 000205 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12 11:19.74
15 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 11:26.53
16 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 11:31.36
17 Dominik KlubalDominik Klubal 010401 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16 12:05.75
Celkem 17 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 08.54 Q
2 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 08.71 Q
3 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 3 08.73 q
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 08.74 q
5 Daniel VrbaDaniel Vrba 000101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.04
6 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
7 Jan SmržJan Smrž 000117 AK BílinaAK Bílina 7 09.22
8 Adam OndraAdam Ondra 000219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 09.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 08.54 Q
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 08.55 Q
3 Pavel SchindlerPavel Schindler 000208 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 08.74
4 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 08.79
5 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.98
6 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.99
7 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.30
8 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.62 Q
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.68 Q
3 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 000225 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.87
4 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.20
5 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 09.37
6 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1 09.59
7 Adam VymazalAdam Vymazal 000521 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.18
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 08.54 Q
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 08.54 Q
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 08.55 Q
4 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.62 Q
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.68 Q
6 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 08.71 Q
7 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 3 08.73 q
8 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 08.74 q
9 Pavel SchindlerPavel Schindler 000208 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 08.74
10 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 08.79
11 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 000225 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.87
12 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.98
13 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.99
14 Daniel VrbaDaniel Vrba 000101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.04
15 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
16 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.20
17 Jan SmržJan Smrž 000117 AK BílinaAK Bílina 7 09.22
18 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.30
19 Adam OndraAdam Ondra 000219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 09.34
20 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 09.37
21 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.46
22 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1 09.59
23 Adam VymazalAdam Vymazal 000521 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.18

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 08.31
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.40
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 08.47
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 2 08.57
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 08.64
6 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 08.69
7 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 1 08.73
8 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 08.76
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NR 08.52
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 08.86
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.05
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.08
5 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 09.17
6 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 09.18
7 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 09.33
8 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 09.33
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 28.2.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.90 Q
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 09.16 Q
3 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 09.19 q
4 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2 09.25 q
5 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 09.58
6 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 8 09.93
7 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 7 10.14
Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.2.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.13 Q
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 09.28 Q
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.34
4 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.41
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.55
6 Marie KočíMarie Kočí 005314 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 09.58
7 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 09.66
8 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.2.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 08.97 Q
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.14 Q
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 09.30
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 09.40
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 2 09.40
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1 09.48
7 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.51
8 Terezie MackováTerezie Macková 015913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.56
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.90 Q
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 08.97 Q
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.13 Q
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.14 Q
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 09.16 Q
6 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 09.19 q
7 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2 09.25 q
8 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 09.28 Q
9 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 09.30
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.34
11 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 09.40
12 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 2 09.40
13 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.41
14 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1 09.48
15 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.51
16 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.55
17 Terezie MackováTerezie Macková 015913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.56
18 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 09.58
19 Marie KočíMarie Kočí 005314 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 09.58
20 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 09.66
21 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.90
22 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 8 09.93
23 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 7 10.14
Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.3.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotka, Herák, Kučera, Krsek Sobotka, Herák, Kučera, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NR 2:37.76
2 A - Čapek, Kraus, Semotam, Holub A - Čapek, Kraus, Semotam, Holub TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:39.80
3 Hrabovský, Meca, Vašek, Malura Hrabovský, Meca, Vašek, Malura SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:47.30
4 Szotkowski, Martynek, Grycz, Sasyn Szotkowski, Martynek, Grycz, Sasyn TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:47.34
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.3.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Auda, Mezlík, Urban Matoušek, Auda, Mezlík, Urban BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:41.13
2 Zavřel, Pavinger, Skuhravec, Maček Zavřel, Pavinger, Skuhravec, Maček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:45.96
3 Mecner, Šubík, Groda, Vrba Mecner, Šubík, Groda, Vrba TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:49.68 163.3a
4 Vavroch, Procházka, Vávra, Pavlas Vavroch, Procházka, Vávra, Pavlas TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:52.73
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.3.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašek, Truhlář, Švingr, Fišer Mašek, Truhlář, Švingr, Fišer Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1 2:47.08
2 Sekyra, Bajer, Dryák, Kostič Sekyra, Bajer, Dryák, Kostič TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 2:49.44
3 B - Bouma, Šanc, Puczek, Krakuvčík B - Bouma, Šanc, Puczek, Krakuvčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:53.86
4 Blatník, Koreček, Blažek, Doksanský Blatník, Koreček, Blažek, Doksanský TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:58.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotka, Herák, Kučera, Krsek Sobotka, Herák, Kučera, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NR 2:37.76
2 A - Čapek, Kraus, Semotam, Holub A - Čapek, Kraus, Semotam, Holub TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:39.80
3 Matoušek, Auda, Mezlík, Urban Matoušek, Auda, Mezlík, Urban BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:41.13
4 Zavřel, Pavinger, Skuhravec, Maček Zavřel, Pavinger, Skuhravec, Maček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:45.96
5 Mašek, Truhlář, Švingr, Fišer Mašek, Truhlář, Švingr, Fišer Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1 2:47.08
6 Hrabovský, Meca, Vašek, Malura Hrabovský, Meca, Vašek, Malura SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:47.30
7 Szotkowski, Martynek, Grycz, Sasyn Szotkowski, Martynek, Grycz, Sasyn TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:47.34
8 Sekyra, Bajer, Dryák, Kostič Sekyra, Bajer, Dryák, Kostič TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 2:49.44
9 Mecner, Šubík, Groda, Vrba Mecner, Šubík, Groda, Vrba TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:49.68 163.3a
10 Vavroch, Procházka, Vávra, Pavlas Vavroch, Procházka, Vávra, Pavlas TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:52.73
11 B - Bouma, Šanc, Puczek, Krakuvčík B - Bouma, Šanc, Puczek, Krakuvčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:53.86
12 Blatník, Koreček, Blažek, Doksanský Blatník, Koreček, Blažek, Doksanský TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:58.22

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.3.2015 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dufková, Šínová T. E., Šínová A. N., Kerbachová Dufková, Šínová T. E., Šínová A. N., Kerbachová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NR 2:53.34
2 A - Milotová, Koucká, Vokálová, Hallmanová A - Milotová, Koucká, Vokálová, Hallmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:55.61
3 Štanclová, Smíšková, Hlažková, Petrásková Štanclová, Smíšková, Hlažková, Petrásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:56.16
4 A - Turnerová, Tiplicová, Bursová, Maštalířová A - Turnerová, Tiplicová, Bursová, Maštalířová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:56.98
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.3.2015 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dlabajová, Holubářová, Kašpárková, Hanáková Dlabajová, Holubářová, Kašpárková, Hanáková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:56.42
2 Čechová E., Čechová L., Korelová, Bafoe Čechová E., Čechová L., Korelová, Bafoe TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:58.31
3 Žáková, Prouzová, Sobotková, Kordová Žáková, Prouzová, Sobotková, Kordová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 3:01.41
4 Holainová, Luzarová, Surmová, Nováková Holainová, Luzarová, Surmová, Nováková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 3:04.02
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.3.2015 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchá, Lokajíčková, Šantinova, Suráková Suchá, Lokajíčková, Šantinova, Suráková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:57.00
2 B - Kořínková, Vašková, Jégrová, Bělinová B - Kořínková, Vašková, Jégrová, Bělinová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 3:03.28
Jiránková, Rydlová, Macková, Čurdová Jiránková, Rydlová, Macková, Čurdová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DQ 170.7
Bělohlávková, Štěpánová, Valešová, Jíchová Bělohlávková, Štěpánová, Valešová, Jíchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 1.3.2015 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchomelová, Kramolišová, Pašková, Lébalová Suchomelová, Kramolišová, Pašková, Lébalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4 3:06.19
2 C - Kovářová, Štanclová, Rappová, Hercíková C - Kovářová, Štanclová, Rappová, Hercíková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 3:10.69
3 Vranová, Cholastová, Kučerová, Ševčíková Vranová, Cholastová, Kučerová, Ševčíková AK ŠternberkAK Šternberk 2 3:14.85
B - Špronglová, Dušková, Weiserová, Tomášková B - Špronglová, Dušková, Weiserová, Tomášková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 DQ 163.3a
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dufková, Šínová T. E., Šínová A. N., Kerbachová Dufková, Šínová T. E., Šínová A. N., Kerbachová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NR 2:53.34
2 A - Milotová, Koucká, Vokálová, Hallmanová A - Milotová, Koucká, Vokálová, Hallmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:55.61
3 Štanclová, Smíšková, Hlažková, Petrásková Štanclová, Smíšková, Hlažková, Petrásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:56.16
4 Dlabajová, Holubářová, Kašpárková, Hanáková Dlabajová, Holubářová, Kašpárková, Hanáková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:56.42
5 A - Turnerová, Tiplicová, Bursová, Maštalířová A - Turnerová, Tiplicová, Bursová, Maštalířová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:56.98
6 Suchá, Lokajíčková, Šantinova, Suráková Suchá, Lokajíčková, Šantinova, Suráková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:57.00
7 Čechová E., Čechová L., Korelová, Bafoe Čechová E., Čechová L., Korelová, Bafoe TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:58.31
8 Žáková, Prouzová, Sobotková, Kordová Žáková, Prouzová, Sobotková, Kordová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 3:01.41
9 B - Kořínková, Vašková, Jégrová, Bělinová B - Kořínková, Vašková, Jégrová, Bělinová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 3:03.28
10 Holainová, Luzarová, Surmová, Nováková Holainová, Luzarová, Surmová, Nováková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 3:04.02
11 Suchomelová, Kramolišová, Pašková, Lébalová Suchomelová, Kramolišová, Pašková, Lébalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4 3:06.19
12 C - Kovářová, Štanclová, Rappová, Hercíková C - Kovářová, Štanclová, Rappová, Hercíková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 3:10.69
13 Vranová, Cholastová, Kučerová, Ševčíková Vranová, Cholastová, Kučerová, Ševčíková AK ŠternberkAK Šternberk 2 3:14.85
Jiránková, Rydlová, Macková, Čurdová Jiránková, Rydlová, Macková, Čurdová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DQ 170.7
Bělohlávková, Štěpánová, Valešová, Jíchová Bělohlávková, Štěpánová, Valešová, Jíchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
B - Špronglová, Dušková, Weiserová, Tomášková B - Špronglová, Dušková, Weiserová, Tomášková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 DQ 163.3a

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 11:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.651.691.721.741.761.781.801.821.85 Body
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 15 1.82 --OOOO-OX-OXXX
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
000620 16 1.80 --OOXO-XOXXOOXXX
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddíl SKP Rapid Sport - atletický...
001027 8 1.76 OOOOOOOXXX
4 Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC BrnoBYAC Brno
000211 12 1.74 --XXOXOXXOOXXX
5 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000118 9 1.74 OOOXOXXOXOXXX
6 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 5 1.74 OOOXXOXXOXXOXXX
7 David NovákDavid Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
000704 4 1.72 OOXOXXOOXXX
8 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010930 14 1.72 OOOOXXOXXX
9 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000225 7 1.69 OOOXXOXXX
10 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 11 1.65 OOOXXX
11 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
000225 2 1.65 OXOXOXXX
12 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000313 10 1.65 OXXOXOXXX
13 David DuranDavid Duran
AC Praha 1890AC Praha 1890
000716 1 1.60 OXXOXXX
14= Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
001128 3 1.55 OXXX
14= Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010412 6 1.55 OXXX
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 13 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 09:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.591.621.641.661.68 Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
015630 5 1.66 -OXOOOOOOXXX
2 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 13 1.64 OOOOXOXOOXXX
3 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
006010 16 1.64 --OOOOXOXXX
4 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006230 9 1.62 --OOOOXXX
5 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005813 8 1.59 OOOXOOXXX
6 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
005812 15 1.59 -OOOXOXXX
7 Nikola GavendováNikola Gavendová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
005413 10 1.59 --OOXXOXXX
8 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
005315 14 1.55 -OOOXXX
9 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
015227 1 1.55 -OXXOXOXXX
10 Diana ZmělíkováDiana Změlíková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
006227 12 1.55 OOOXXOXXX
11 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
015317 7 1.55 OOXOXXOXXX
12 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
025422 4 1.50 OXXOOXXX
13= Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
015429 6 1.50 OOXOXXX
13= Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005116 3 1.50 OOXOXXX
15 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005829 2 1.40 OXXX
Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
005418 11 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 14:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.302.402.502.602.702.802.903.003.053.103.153.203.353.403.503.603.65 Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 15 =NL 3.60 -----------OO-OOXXX
2 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
000319 14 =NL 3.60 ------O--O-O-OXOXXOXXX
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 8 3.10 -O-XXOXXOOXOXXOXOOXXX
4 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 13 3.05 ---OOOOOOXXX
5 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
000115 9 3.05 -OOOOOXOXOXXOXXX
6 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000518 12 3.00 -----XOOXXO-XXX
7 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000210 6 2.90 --XXOOOXOXOXXX
8= Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
000709 5 2.80 OOOOOOXXX
8= Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000405 10 2.80 OOOOOOXXX
10 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
000208 7 2.80 XXO-OOOXOXXX
11 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 4 2.70 -OOOOXXX
12 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 2 2.60 OOOXOXXX
13 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 11 2.50 --OXXX
14 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000225 1 2.40 XOXOXXX
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
011105 3 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 16:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.852.902.953.003.053.153.22 Body
1 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 14 3.15 -----OO--O-XOOXXX
2 Vendula ŠírováVendula Šírová
Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor.
005514 11 2.95 --O-OOXOOXXOXOXXX
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 13 2.95 --XOOOOOOXOXXOXXX
4 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 7 2.85 OOOXOOOOOXXX
5 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015719 9 2.80 --O-OOOXXX
6 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005116 5 2.80 --XOOOOXOXXX
7= Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005512 10 2.70 ---OOOXXX
7= Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 8 2.70 ---OOOXXX
9 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005311 12 2.70 --OOOXOXXX
10 Vendula HanákováVendula Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005515 6 2.70 OXOOOXOXXO--------
11 Karina RejchrtováKarina Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005512 1 2.60 OOOOOXXX
12 Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005912 2 2.60 OXOOOXOXXX
13 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015210 3 2.50 OOOOXXX
14 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025928 4 2.50 OOOXXOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 12 NL 6.47 5.826.225.946.226.276.096.47
2 Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC BrnoBYAC Brno
000211 16 6.29 6.036.206.146.206.296.096.15
3 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000205 15 6.22 XX6.086.086.13X6.22
4 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010108 9 6.18 6.036.10X6.10X6.18X
5 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 13 6.09 5.965.975.965.976.09X6.02
6 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000127 14 6.06 6.065.96X6.065.945.925.92
7 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000118 4 5.91 5.915.695.695.915.56--
8 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000729 5 5.80 X5.725.805.80XX5.74
9 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
000602 11 5.77 5.575.655.775.77
10 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
000507 8 5.73 X5.735.525.73
11 Jan JirásekJan Jirásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
000623 6 5.70 XX5.705.70
12 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010129 2 5.67 5.64X5.675.67
13 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
000216 7 5.52 5.525.354.595.52
14 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
000219 3 5.43 5.375.375.435.43
15 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
000321 1 5.30 5.305.275.125.30
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000303 10 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.2.2015 - 16:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
005309 18 NL 5.74 5.525.485.475.525.595.535.74
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015817 17 5.35 5.095.035.355.354.814.91X
3 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
006021 15 5.23 4.65X5.205.205.055.235.19
4 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
005603 13 5.17 X4.775.075.075.17XX
5 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015203 3 5.15 4.52X5.155.155.14X5.04
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
006127 12 5.15 4.955.15X5.15X4.984.81
7 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
005628 1 5.14 4.954.934.674.954.915.145.08
8 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016214 11 5.12 5.105.015.125.124.935.095.04
9 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 6 4.94 4.94XX4.94
10 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
005313 16 4.91 4.784.724.914.91
11 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
006214 5 4.89 4.894.744.854.89
12 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035214 2 4.89 4.484.894.724.89
13 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025330 14 4.85 4.774.774.854.85
14 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 4 4.83 XX4.834.83
15 Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
005426 7 4.80 4.804.54X4.80
16 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 10 4.77 3.554.524.774.77
17 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
005608 8 4.53 4.53XX4.53
18 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
005813 9 4.43 XX4.434.43
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 11:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 11 11.47 11.4710.5710.5011.4710.9310.7411.20
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
005105 10 11.22 09.8310.5610.3210.5609.7311.22X
3 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005122 14 11.21 10.6709.4510.9210.9210.6010.9211.21
4 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 12 11.06 11.0010.6110.1511.0010.7911.06X
5 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015627 6 11.00 10.3310.1010.2810.3311.0010.3510.41
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
015119 9 10.92 10.7810.9209.0410.9210.9110.3710.12
7 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
016127 5 10.46 08.8910.2909.0910.2909.5310.2410.46
8 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
015505 3 10.10 08.8009.3210.1010.1010.0809.7809.84
9 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
005417 2 10.02 08.5809.9210.0210.02
10 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
015605 7 10.01 09.9610.0109.0510.01
11 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005510 13 09.71 09.71XX09.71
12 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025304 4 09.52 09.2709.5209.1309.52
13 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005829 1 09.09 XX09.0909.09
14 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
016228 8 08.93 08.8208.9308.4408.93
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.3.2015 - 10:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 16 15.38 14.95X14.5914.9515.3815.21X
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000508 15 15.08 14.1413.1014.0314.1414.1315.0814.98
3 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000316 11 14.98 13.8813.1413.6013.8814.0414.6614.98
4 Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
000103 13 14.66 13.9113.8114.1814.18X14.5314.66
5 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 10 14.63 13.5613.1713.4813.56X14.63X
6 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 12 14.39 12.4714.3913.6514.3914.1013.82X
7 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000303 14 14.07 13.9012.4013.9013.90X13.7314.07
8 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001102 7 13.56 13.5612.4113.1913.5613.3713.4512.93
9 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
000713 4 13.44 12.9913.4413.2613.44
10 David NovákDavid Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
000704 5 13.43 11.9312.1613.4313.43
11 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
000712 6 13.27 13.2712.5712.7213.27
12 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
010304 9 12.94 12.9412.4912.5212.94
13 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000318 8 12.87 12.2612.0612.8712.87
14 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010416 3 12.39 11.2511.9212.3912.39
15 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
AK HodonínAK Hodonín
001013 2 12.06 X12.0611.2512.06
16 Jan MalinovskýJan Malinovský
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
000210 1 12.02 12.0210.6810.7712.02
Celkem 16 závodníků