Mistrovství ČR žáků a žákyň
Jablonec nad Nisou (28. - 1. 3. 2015)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 1.3.2015 - 10:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 12 | NL 6.47 | 5.82 | 6.22 | 5.94 | 6.22 | 6.27 | 6.09 | 6.47 | ||||||||
2 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC Brno |
00 | 16 | 6.29 | 6.03 | 6.20 | 6.14 | 6.20 | 6.29 | 6.09 | 6.15 | ||||||||
3 |
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 15 | 6.22 | X | X | 6.08 | 6.08 | 6.13 | X | 6.22 | ||||||||
4 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 9 | 6.18 | 6.03 | 6.10 | X | 6.10 | X | 6.18 | X | ||||||||
5 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 13 | 6.09 | 5.96 | 5.97 | 5.96 | 5.97 | 6.09 | X | 6.02 | ||||||||
6 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 14 | 6.06 | 6.06 | 5.96 | X | 6.06 | 5.94 | 5.92 | 5.92 | ||||||||
7 |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4 | 5.91 | 5.91 | 5.69 | 5.69 | 5.91 | 5.56 | - | - | ||||||||
8 |
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 5 | 5.80 | X | 5.72 | 5.80 | 5.80 | X | X | 5.74 | ||||||||
9 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 11 | 5.77 | 5.57 | 5.65 | 5.77 | 5.77 | |||||||||||
10 |
Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
00 | 8 | 5.73 | X | 5.73 | 5.52 | 5.73 | |||||||||||
11 |
Jan JirásekJan Jirásek
SK Kotlářka Praha |
00 | 6 | 5.70 | X | X | 5.70 | 5.70 | |||||||||||
12 |
Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ Třinec |
01 | 2 | 5.67 | 5.64 | X | 5.67 | 5.67 | |||||||||||
13 |
Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 7 | 5.52 | 5.52 | 5.35 | 4.59 | 5.52 | |||||||||||
14 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 3 | 5.43 | 5.37 | 5.37 | 5.43 | 5.43 | |||||||||||
15 |
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 1 | 5.30 | 5.30 | 5.27 | 5.12 | 5.30 | |||||||||||
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.2.2015 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město |
00 | 18 | NL 5.74 | 5.52 | 5.48 | 5.47 | 5.52 | 5.59 | 5.53 | 5.74 | ||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město |
01 | 17 | 5.35 | 5.09 | 5.03 | 5.35 | 5.35 | 4.81 | 4.91 | X | ||||||||
3 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 15 | 5.23 | 4.65 | X | 5.20 | 5.20 | 5.05 | 5.23 | 5.19 | ||||||||
4 |
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 13 | 5.17 | X | 4.77 | 5.07 | 5.07 | 5.17 | X | X | ||||||||
5 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 3 | 5.15 | 4.52 | X | 5.15 | 5.15 | 5.14 | X | 5.04 | ||||||||
6 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 12 | 5.15 | 4.95 | 5.15 | X | 5.15 | X | 4.98 | 4.81 | ||||||||
7 |
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 1 | 5.14 | 4.95 | 4.93 | 4.67 | 4.95 | 4.91 | 5.14 | 5.08 | ||||||||
8 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice |
01 | 11 | 5.12 | 5.10 | 5.01 | 5.12 | 5.12 | 4.93 | 5.09 | 5.04 | ||||||||
9 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 6 | 4.94 | 4.94 | X | X | 4.94 | |||||||||||
10 |
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ Třinec |
00 | 16 | 4.91 | 4.78 | 4.72 | 4.91 | 4.91 | |||||||||||
11 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 5 | 4.89 | 4.89 | 4.74 | 4.85 | 4.89 | |||||||||||
12 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 2 | 4.89 | 4.48 | 4.89 | 4.72 | 4.89 | |||||||||||
13 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha |
02 | 14 | 4.85 | 4.77 | 4.77 | 4.85 | 4.85 | |||||||||||
14 |
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4 | 4.83 | X | X | 4.83 | 4.83 | |||||||||||
15 |
Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM Ostrov |
00 | 7 | 4.80 | 4.80 | 4.54 | X | 4.80 | |||||||||||
16 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto |
00 | 10 | 4.77 | 3.55 | 4.52 | 4.77 | 4.77 | |||||||||||
17 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 8 | 4.53 | 4.53 | X | X | 4.53 | |||||||||||
18 |
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK Sokolov |
00 | 9 | 4.43 | X | X | 4.43 | 4.43 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |