výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Rumburk (21. 3. 2015)

Přespolní běh - Junioři

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19:58
2 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20:05
3 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 20:23
4 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20:30
5 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20:44
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20:53
7 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20:59
8 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21:22
9 Matouš FrancMatouš Franc 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21:27
10 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:29
11 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21:34
12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21:48
13 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21:57
14 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 22:05
15 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:14
16 Jakub TylJakub Tyl 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22:43
17 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 22:51
18 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22:54
19 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 23:20
20 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23:39
21 Ondřej SeitlOndřej Seitl 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 24:17
22 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24:21
23 Svatobor RichterSvatobor Richter 97 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 25:08
24 Vojtěch JanečekVojtěch Janeček 97 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 25:20
25 Vladimír HladíkVladimír Hladík 96 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 26:58
Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNS
Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Petr CmuntPetr Cmunt 96 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNP
Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 33 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:33
2 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13:34
3 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:48
4 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:00
5 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:05
6 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14:06
7 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:08
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:08
9 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14:08
10 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 14:09
11 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14:16
12 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14:17
13 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14:20
14 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:25
15 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:30
16 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14:31
17 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:33
18 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 14:47
19 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14:47
20 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14:56
21 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:00
22 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:01
23 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 15:01
24 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 15:05
25 Daniel PlátekDaniel Plátek 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:05
26 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 15:05
27 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:13
28 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15:17
29 Filip SrbeckýFilip Srbecký 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 15:22
30 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15:24
31 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15:25
32 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15:26
33 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 15:26
34 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK OlomoucAK Olomouc 15:31
35 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:31
36 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15:34
37 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15:34
38 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:47
39 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15:48
40 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK BílinaAK Bílina 15:55
41 Pavel SieglPavel Siegl 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 15:55
42 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15:56
43 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 16:08
44 Philip KorinekPhilip Korinek 99 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 16:12
45 Jakub NejedlýJakub Nejedlý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16:13
46 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16:21
47 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17:20
Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Pavel LiškaPavel Liška 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Tomáš LíškaTomáš Líška 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Jan HejdukJan Hejduk 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice ---
Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice ---
Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha ---
Vojtěch BenešVojtěch Beneš 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto ---
Celkem 63 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:12
2 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:23
3 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:35
4 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 AK ŽatecAK Žatec 10:42
5 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10:49
6 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:57
7 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:06
8 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11:07
9 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11:07
10 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:08
11 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktroia PlzeňAKM Viktroia Plzeň 11:14
12 Matěj BurianMatěj Burian 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:18
13 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:21
14 Antonín SynekAntonín Synek 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11:23
15 Matyáš NachtigallMatyáš Nachtigall 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:26
16 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:27
17 Lukáš AdamecLukáš Adamec 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:27
18 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:29
19 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:33
20 Tomáš ChlupTomáš Chlup 00 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 11:34
21 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:37
22 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11:39
23 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:39
24 Martin GogelaMartin Gogela 01 AK OlomoucAK Olomouc 11:40
25 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11:41
26 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11:42
27 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11:42
28 František FišerFrantišek Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:46
29 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11:50
30 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 11:53
31 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 TJ RumburkTJ Rumburk 11:54
32 Vojtěch PražákVojtěch Pražák 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11:55
33 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11:56
34 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:04
35 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:05
36 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK OlomoucAK Olomouc 12:09
37 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 12:09
38 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:14
39 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12:16
40 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:17
41 Jan GregoraJan Gregora 00 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 12:22
42 Matěj VeličMatěj Velič 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12:24
43 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12:26
44 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12:40
45 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:41
46 Vít CharvátVít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 12:47
47 Jakub ŠtiplJakub Štipl 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12:49
48 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:50
49 Tomáš TauchmanTomáš Tauchman 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12:51
50 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12:52
51 Filip BroučilFilip Broučil 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:54
52 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12:56
53 Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13:10
54 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŽatecAK Žatec 13:20
55 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13:25
56 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13:25
57 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13:38
58 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 14:31
59 Michal JindrákMichal Jindrák 01 AK MostAK Most 16:33
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 00 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Petr DušekPetr Dušek 01 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk DNP
Michal BořánekMichal Bořánek 00 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
David ZátopekDavid Zátopek 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNP
Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Daniel HabaDaniel Haba 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 69 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07:18
2 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07:26
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 07:30
4 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07:34
5 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07:34
6 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07:45
7 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07:45
8 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07:49
9 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07:51
10 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 07:52
11 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07:55
12 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 07:58
13 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08:00
14 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08:00
15 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 08:02
16 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08:07
17 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08:08
18 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:10
19 Ondřej MedekOndřej Medek 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08:11
20 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:11
21 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08:12
22 Jan TkáčJan Tkáč 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:14
23 Adam FeranecAdam Feranec 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:14
24 Martin StrnadMartin Strnad 02 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 08:14
25 Filip GregoraFilip Gregora 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 08:15
26 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08:16
27 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08:16
28 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08:16
29 Jan TomanJan Toman 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08:19
30 Jan KopřivaJan Kopřiva 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08:20
31 Jakub DavidJakub David 02 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08:21
32 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08:21
33 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:22
34 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:23
35 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08:29
36 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08:29
37 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08:38
38 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08:40
39 Václav ŠámalVáclav Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:41
40 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 08:42
41 Adam LašákAdam Lašák 02 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08:43
42 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08:46
43 Jan PolákJan Polák 03 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 08:47
44 Radek VolechRadek Volech 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08:52
45 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:52
46 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08:52
47 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08:52
48 Dominik VebrDominik Vebr 03 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 08:58
49 Vojtěch JandečkaVojtěch Jandečka 02 AK MostAK Most 09:06
50 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09:21
51 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 09:32
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Libor UlrichLibor Ulrich 02 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNP
Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 55 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22:21
2 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23:03
3 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:24
4 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:31
5 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 23:34
6 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23:40
7 Marie MiličkováMarie Miličková 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 23:42
8 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23:53
9 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK ŠternberkAK Šternberk 24:12
10 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24:15
11 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 24:40
12 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24:50
13 Alena HájkováAlena Hájková 85 ASK LovosiceASK Lovosice 26:12
14 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26:13
15 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 26:23
16 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26:41
17 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28:50
18 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 29:29
19 Lucie SamlerováLucie Samlerová 86 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 29:53
20 Gréta NovotnáGréta Novotná 73 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30:08
21 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30:08
Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNF
Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina DNP
Renata VajrychováRenata Vajrychová 92 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava DNP
Martina PapežováMartina Papežová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 27 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 15:20
2 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:47
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:56
4 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 16:02
5 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:19
6 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16:23
7 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16:28
8 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 16:33
9 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:46
10 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16:53
11 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 17:02
12 Michaela HajdukováMichaela Hajduková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17:06
13 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17:16
14 Klára NovotnáKlára Novotná 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17:23
15 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17:30
16 Michaela SolanskáMichaela Solanská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17:39
17 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17:57
18 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 18:00
19 Martina VališováMartina Vališová 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 18:13
20 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 18:30
21 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18:47
22 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18:51
23 Anežka LhotákováAnežka Lhotáková 97 TJ RumburkTJ Rumburk 19:20
24 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20:31
Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř DNP
Celkem 27 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:04
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 11:08
3 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:09
4 Tereza ČechováTereza Čechová 98 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:16
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:42
6 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:43
7 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 11:46
8 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:53
9 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 11:59
10 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:07
11 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:21
12 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 12:26
13 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:32
14 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:36
15 Veronika MarkováVeronika Marková 98 AC PardubiceAC Pardubice 12:40
16 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:40
17 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:51
18 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:56
19 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12:59
20 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:06
21 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13:09
22 Nicola DobiášováNicola Dobiášová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13:10
23 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13:10
24 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:22
25 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:33
26 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 13:36
27 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13:41
28 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:43
29 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 13:49
30 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 13:54
31 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14:03
32 Natálie VíškováNatálie Víšková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14:17
33 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14:33
34 Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14:33
35 Barbora HejtmánkováBarbora Hejtmánková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14:59
36 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:40
Lenka PeterkováLenka Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun DNP
Aneta ŠmejcováAneta Šmejcová 99 TJ RumburkTJ Rumburk DNP
Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Barbora ElblováBarbora Elblová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 44 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11:28
2 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 11:47
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:55
4 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:01
5 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12:10
6 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:17
7 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 12:21
8 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:25
9 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:30
10 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12:34
11 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12:36
12 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12:44
13 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12:47
14 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:55
15 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:57
16 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13:00
17 Anežka PražákováAnežka Pražáková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13:10
18 Kateřina ArltováKateřina Arltová 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 13:10
19 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 13:10
20 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:11
21 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 13:13
22 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13:16
23 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:17
24 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13:19
25 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:21
26 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13:22
27 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13:26
28 Vendula SedlákováVendula Sedláková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13:27
29 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:28
30 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13:30
31 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:33
32 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 13:35
33 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 13:41
34 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:45
35 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13:55
36 Barbora LejskováBarbora Lejsková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13:57
37 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:59
38 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:10
39 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14:10
40 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 14:10
41 Andrea PapayováAndrea Papayová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14:12
42 Natálie MěkotováNatálie Měkotová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14:32
43 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:46
44 Lenka HlávkováLenka Hlávková 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 14:50
45 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15:04
46 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15:05
47 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:15
48 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15:30
Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Tereza GolováTereza Golová 01 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Dita RokosováDita Rokosová 00 TJ RumburkTJ Rumburk DNS
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Eliška BergmanováEliška Bergmanová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 59 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07:47
2 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07:57
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08:04
4 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08:08
5 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:09
6 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:19
7 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08:20
8 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08:22
9 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:26
10 Marie KamarádováMarie Kamarádová 02 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08:26
11 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08:34
12 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 08:35
13 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:37
14 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08:39
15 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08:40
16 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08:41
17 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:42
18 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08:46
19 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08:46
20 Martina TobiškováMartina Tobišková 02 AC ČáslavAC Čáslav 08:47
21 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08:49
22 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:50
23 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08:55
24 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08:57
25 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08:57
26 Veronika MedkováVeronika Medková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08:58
27 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:58
28 Veronika KřenkováVeronika Křenková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:59
29 Lenka SajdlováLenka Sajdlová 03 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:02
30 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09:03
31 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:05
32 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09:05
33 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:09
34 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09:11
35 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:12
36 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09:12
37 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09:21
38 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09:28
39 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 09:29
40 Sabina HruškováSabina Hrušková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09:38
Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Krystýna LechnerováKrystýna Lechnerová 03 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Ludmila SladkáLudmila Sladká 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 50 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 32:36
2 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 33:03
3 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 33:15
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 33:29
5 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 33:41
6 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34:11
7 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34:24
8 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 34:38
9 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 34:57
10 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35:03
11 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 35:32
12 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35:52
13 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36:04
14 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36:16
15 Michal HoráčekMichal Horáček 75 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 36:20
16 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36:22
17 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36:58
18 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 37:52
19 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 38:28
20 Petr KotyzaPetr Kotyza 70 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 38:33
21 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39:16
22 Oto OttenschlägerOto Ottenschläger 95 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39:21
23 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 41:18
24 Herbert SchwarzHerbert Schwarz 78 TJ RumburkTJ Rumburk 42:29
25 Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 78 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 46:48
Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNF
Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Milan RoudnickýMilan Roudnický 68 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNS
Aleš DrahokoupilAleš Drahokoupil 85 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Filip HavelFilip Havel 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Robert KrupičkaRobert Krupička 78 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 32 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 21.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12:32
2 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12:41
3 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12:57
4 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:18
5 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 13:20
6 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13:27
7 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:38
8 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 13:40
9 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 13:42
10 Jiří PodrazilJiří Podrazil 88 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk 13:50
11 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:51
12 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13:51
13 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:52
14 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:56
15 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 14:00
16 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:07
17 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14:15
18 Jan ValášekJan Valášek 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14:28
19 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:30
20 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14:36
21 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:36
22 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14:40
23 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 14:44
24 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 15:04
25 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:07
26 Pavel VodičkaPavel Vodička 85 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 15:12
27 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 15:37
28 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16:01
Jakub JosefJakub Josef 94 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina DNP
Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Jiří VašíčekJiří Vašíček 89 Athletic Club RumburkAthletic Club Rumburk DNP
Celkem 35 závodníků