výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (22. - 24. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 10:00) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.48 719
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.60 681
3 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 07.73 640
4 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 07.80 619
5 Jakub MecnerJakub Mecner 000303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.84 607
6 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.85 604
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.01 557
8 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 08.24 492
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 10:00) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 07.80 619
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 07.82 613
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 7 07.98 565
4 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.01 557
5 David ŠpůrekDavid Špůrek 000117 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.04 548
6 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 08.08 537
7 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.11 528
8 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 08.82 345
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 07.48 719
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.60 681
3 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 07.73 640
4 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 07.80 619
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 07.80 619
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 07.82 613
7 Jakub MecnerJakub Mecner 000303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.84 607
8 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.85 604
9 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 7 07.98 565
10 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.01 557
11 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.01 557
12 David ŠpůrekDavid Špůrek 000117 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 08.04 548
13 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 08.08 537
14 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.11 528
15 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 08.24 492
16 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 08.82 345

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 14:30) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.90 589
2 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 07.97 568
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.99 563
4 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.39 452
5 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.41 447
6 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.51 421
7 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 020811 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.65 386
Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DQ 162.6
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 14:30) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 08.05 545
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 5 08.27 484
3 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 3 08.48 428
4 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.52 418
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.54 413
6 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.58 403
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.59 401
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.90 589
2 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 07.97 568
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.99 563
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 08.05 545
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 5 08.27 484
6 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.39 452
7 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.41 447
8 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 3 08.48 428
9 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 08.51 421
10 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.52 418
11 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.54 413
12 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.58 403
13 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.59 401
14 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 020811 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.65 386
Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DQ 162.6

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 14:45) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 08.01 845
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.11 815
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 08.32 752
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 08.42 723
5 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.47 709
6 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.59 676
7 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.81 616
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 14:45) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 08.35 744
2 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3 08.42 723
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.56 684
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.61 670
5 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 7 08.61 670
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 08.64 662
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 8 08.92 587
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015 - 14:45) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.51 698
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 08.56 684
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.65 659
4 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 08.79 621
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 08.83 610
6 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 025725 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 08.87 600
7 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.94 582
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 08.01 845
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.11 815
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 08.32 752
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 08.35 744
5 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3 08.42 723
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 08.42 723
7 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.47 709
8 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.51 698
9 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.56 684
10 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 08.56 684
11 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.59 676
12 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.61 670
13 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 7 08.61 670
14 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 08.64 662
15 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.65 659
16 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 08.79 621
17 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.81 616
18 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 08.83 610
19 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 025725 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 08.87 600
20 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 8 08.92 587
21 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.94 582

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 12:00) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.16 825
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.28 799
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.74 703
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 11.80 691
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.84 683
6 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.93 665
7 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 12.11 629
Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 12:15) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 NL 10.87 890
2 Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič 960109 SrbskoSrbsko 4 10.93 876
3 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.04 852
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.08 843
5 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.09 841
6 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.49 755
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 12:15) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 11.34 786
2 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.58 736
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72 707
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.92 667
5 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 7 12.01 649
6 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 12.03 645
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015 - 12:15) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.94 663
2 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.07 637
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.07 637
4 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 5 12.27 599
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.56 545
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 NL 10.87 890
2 Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič 960109 SrbskoSrbsko 4 10.93 876
3 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.04 852
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.08 843
5 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.09 841
6 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 11.34 786
7 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.49 755
8 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.58 736
9 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72 707
10 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.92 667
11 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.94 663
12 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 7 12.01 649
13 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 12.03 645
14 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.07 637
15 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.07 637
16 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 5 12.27 599
17 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.56 545

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 11:00) Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.24 808
2 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 SlovakiaSlovakia 4 11.37 780
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.42 769
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.59 734
5 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.64 723
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.75 701
Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 11:00) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.62 728
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.76 699
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 11.87 677
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.89 673
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 11.89 673
6 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 12.06 639
7 Daniel BisahaDaniel Bisaha 990814 SlovakiaSlovakia 7 12.26 601
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 11:00) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 2 11.80 691
2 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.95 661
3 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.04 643
4 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.21 610
5 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.22 608
6 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.30 593
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 13.21 433
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.24 808
2 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 SlovakiaSlovakia 4 11.37 780
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.42 769
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.59 734
5 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.62 728
6 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.64 723
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.75 701
8 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.76 699
9 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 2 11.80 691
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 11.87 677
11 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.89 673
12 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 11.89 673
13 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.95 661
14 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.04 643
15 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 12.06 639
16 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.21 610
17 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.22 608
18 Daniel BisahaDaniel Bisaha 990814 SlovakiaSlovakia 7 12.26 601
19 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.30 593
20 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 13.21 433
Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 15:45) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 NL 18.36 979
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 19.17 876
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 19.48 838
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 19.55 830
5 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 19.92 786
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 19.99 778
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 15:45) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 19.92 786
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.96 781
3 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 20.47 722
4 Veronika ValešováVeronika Valešová 005813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.57 711
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 20.67 700
6 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 20.87 677
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 15:45) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.30 742
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 20.32 739
3 Barbora HložkováBarbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.53 715
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 20.74 692
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.31 630
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 NL 18.36 979
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 19.17 876
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 19.48 838
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 19.55 830
5 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 19.92 786
6 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 19.92 786
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.96 781
8 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 19.99 778
9 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.30 742
10 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 20.32 739
11 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 20.47 722
12 Barbora HložkováBarbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.53 715
13 Veronika ValešováVeronika Valešová 005813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.57 711
14 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 20.67 700
15 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 20.74 692
16 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 20.87 677
17 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.31 630

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 16:45) Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.49 842
2 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 955323 SlovakiaSlovakia 3 25.79 816
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.63 743
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.96 715
Hiscox Jitka VinduškováHiscox Jitka Vindušková 846009 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 16:45) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 27.23 693
2 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.36 682
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.55 667
4 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 6 28.12 621
5 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 28.41 599
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.49 842
2 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 955323 SlovakiaSlovakia 3 25.79 816
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.63 743
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.96 715
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 27.23 693
6 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.36 682
7 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 27.55 667
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 6 28.12 621
9 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 28.41 599
Hiscox Jitka VinduškováHiscox Jitka Vindušková 846009 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 16:45) Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 25.30 859
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 5 25.50 841
3 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 25.97 800
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SlovakiaSlovakia 3 26.10 788
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 26.51 753
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 16:45) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.58 747
2 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 26.75 733
3 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 976217 SlovakiaSlovakia 3 27.63 660
4 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 AC PardubiceAC Pardubice 2 28.01 630
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 25.30 859
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 5 25.50 841
3 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 25.97 800
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SlovakiaSlovakia 3 26.10 788
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 26.51 753
6 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.58 747
7 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 26.75 733
8 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 976217 SlovakiaSlovakia 3 27.63 660
9 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 AC PardubiceAC Pardubice 2 28.01 630

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 17:15) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 25.13 875
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.65 828
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 2 26.52 752
4 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.18 697
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 27.63 660
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 17:15) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 3 26.35 767
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 27.13 701
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.19 696
4 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 2 27.72 653
5 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 28.68 578
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 17:15) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.38 681
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 27.51 670
3 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 27.98 632
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 28.13 621
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 28.21 614
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 29.06 550
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 25.13 875
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.65 828
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 3 26.35 767
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 2 26.52 752
5 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 27.13 701
6 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.18 697
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.19 696
8 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.38 681
9 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 27.51 670
10 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 27.63 660
11 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 2 27.72 653
12 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 27.98 632
13 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 28.13 621
14 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 28.21 614
15 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 28.68 578
16 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 29.06 550

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 50.32 800
2 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 51.02 768
3 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.18 761
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 55.04 597
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 18:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 5 52.30 712
2 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.00 682
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 53.28 670
4 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 56.73 531
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 50.32 800
2 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 51.02 768
3 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.18 761
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 5 52.30 712
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.00 682
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 53.28 670
7 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 55.04 597
8 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 56.73 531

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 18:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 NL 48.52 884
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 48.96 863
3 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.95 817
4 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.07 811
Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič 960109 SrbskoSrbsko 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 18:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 50.34 799
2 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 3 51.38 752
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.15 718
4 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.39 708
David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015 - 18:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 52.60 699
2 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 53.46 662
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.19 632
4 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.60 575
5 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 1 55.82 566
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 57.22 513
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 NL 48.52 884
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 48.96 863
3 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.95 817
4 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.07 811
5 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 50.34 799
6 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 3 51.38 752
7 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.15 718
8 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.39 708
9 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 52.60 699
10 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 53.46 662
11 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.19 632
12 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.60 575
13 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 1 55.82 566
14 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 57.22 513
Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič 960109 SrbskoSrbsko 5 DNS
David HájekDavid Hájek 960223 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.36 844
2 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.84 688
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5 52.96 683
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 6 53.26 671
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 54.58 616
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 SlovakiaSlovakia 5 52.83 689
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.19 673
3 Daniel BisahaDaniel Bisaha 990814 SlovakiaSlovakia 3 54.73 610
4 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 55.25 589
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.33 586
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 3 52.14 719
2 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.34 667
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 54.52 618
4 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.97 600
5 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.78 529
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 22.5.2015 - 17:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 4 53.88 645
2 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 55.07 596
3 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 55.42 582
4 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.66 573
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.36 844
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 3 52.14 719
3 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 SlovakiaSlovakia 5 52.83 689
4 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.84 688
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5 52.96 683
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.19 673
7 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 6 53.26 671
8 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.34 667
9 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 4 53.88 645
10 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 54.52 618
11 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 54.58 616
12 Daniel BisahaDaniel Bisaha 990814 SlovakiaSlovakia 3 54.73 610
13 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 54.97 600
14 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 55.07 596
15 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 55.25 589
16 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.33 586
17 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 55.42 582
18 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.66 573
19 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.78 529

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:22.04 581
2 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5 2:22.73 573
3 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:24.00 558
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:27.55 519
5 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 020811 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:29.11 502
6 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:29.30 500
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:44.69 346
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:19.82 607
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:20.82 595
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2 2:27.14 523
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:28.40 510
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 2:28.98 503
6 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 2:32.33 468
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:36.58 424
8 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 2:51.61 286
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:19.82 607
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:20.82 595
3 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:22.04 581
4 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5 2:22.73 573
5 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:24.00 558
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2 2:27.14 523
7 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:27.55 519
8 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:28.40 510
9 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 2:28.98 503
10 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 020811 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:29.11 502
11 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:29.30 500
12 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 2:32.33 468
13 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:36.58 424
14 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:44.69 346
15 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 2:51.61 286

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:24.07 769
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:27.81 721
3 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 955323 SlovakiaSlovakia 2 2:29.52 699
4 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:29.79 696
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.26 690
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:30.43 687
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:32.47 662
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 6 2:36.73 611
9 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 3:18.59 212
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SlovakiaSlovakia 5 2:23.37 778
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:24.54 763
3 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 976217 SlovakiaSlovakia 5 2:24.87 759
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:29.42 700
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:30.32 689
6 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:32.79 658
7 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 2:36.24 617
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:43.97 528
Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:27.44 725
2 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:36.83 610
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 2:38.00 596
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:39.57 578
5 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:40.94 562
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:55.67 406
7 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:56.32 400
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:24.22 767
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:26.15 742
3 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:28.53 711
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:36.48 614
5 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 8 2:40.55 567
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 2:40.90 563
7 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:52.01 443
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:24.22 767
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:26.15 742
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:27.44 725
4 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:28.53 711
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 5 2:36.48 614
6 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:36.83 610
7 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 2:38.00 596
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:39.57 578
9 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 8 2:40.55 567
10 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 2:40.90 563
11 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:40.94 562
12 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:52.01 443
13 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:55.67 406
14 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:56.32 400
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 2 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:29.78 696
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:33.24 653
3 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:35.39 627
4 Barbora HložkováBarbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:36.49 614
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 9 2:38.93 585
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:40.80 564
7 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:44.47 523
8 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:45.04 516
9 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:58.92 375
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:29.15 704
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:29.42 700
3 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:33.62 648
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 2:36.41 615
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:36.75 611
6 Veronika ValešováVeronika Valešová 005813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:37.28 604
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:39.11 583
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 2:47.22 493
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:29.15 704
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:29.42 700
3 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:29.78 696
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:33.24 653
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:33.62 648
6 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:35.39 627
7 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 2:36.41 615
8 Barbora HložkováBarbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:36.49 614
9 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:36.75 611
10 Veronika ValešováVeronika Valešová 005813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:37.28 604
11 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 9 2:38.93 585
12 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:39.11 583
13 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:40.80 564
14 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:44.47 523
15 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:45.04 516
16 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 2:47.22 493
17 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:58.92 375

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:25.65 748
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 4 2:30.15 691
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 2:31.07 680
4 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 6 2:34.34 639
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:38.22 593
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 2:56.64 397
7 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 025725 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 2:58.61 378
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:32.38 663
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 2:42.34 546
3 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 2:44.88 518
4 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 2:45.60 510
5 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:57.69 387
6 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:58.61 378
7 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:00.19 363
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 2:33.63 648
2 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:34.21 641
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:35.63 624
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:37.68 600
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:39.89 574
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 1 2:41.37 557
7 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:42.35 546
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:25.65 748
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 4 2:30.15 691
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 2:31.07 680
4 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:32.38 663
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 2:33.63 648
6 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:34.21 641
7 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 6 2:34.34 639
8 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:35.63 624
9 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:37.68 600
10 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:38.22 593
11 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:39.89 574
12 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 1 2:41.37 557
13 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 2:42.34 546
14 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:42.35 546
15 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 2:44.88 518
16 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 2:45.60 510
17 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6 2:56.64 397
18 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:57.69 387
19 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:58.61 378
20 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 025725 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 2:58.61 378
21 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:00.19 363

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 NL 2:56.20 702
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 8 3:02.82 637
3 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 3:06.61 601
4 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 3:07.13 596
5 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 3:07.95 588
6 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 2 3:08.49 583
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:09.11 578
8 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15 3:09.97 570
9 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 7 3:10.18 568
10 David ŠpůrekDavid Špůrek 000117 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 3:12.73 545
11 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 14 3:16.94 508
12 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 3:19.71 484
13 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11 3:25.64 435
14 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 3:26.39 429
15 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 3:33.78 372
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:11.54 870
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:52.38 604
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 5:00.44 557
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 5:06.40 523
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 5:06.41 523
6 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 2 5:10.26 502
7 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 5:20.05 450
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 17:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:32.16 730
2 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 3 4:32.97 725
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 4:36.11 705
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 4:45.87 644
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 4:46.14 642
6 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:48.89 625
7 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13 4:49.68 621
8 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:53.18 600
9 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 4:57.05 577
10 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 4:58.10 571
11 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 11 5:04.54 534
12 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 5:12.24 491
13 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 5:12.33 491
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:36.92 700
2 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 4:37.99 693
3 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 5 4:46.23 642
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 2 4:47.54 634
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 4:48.75 626
6 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 4:57.22 576
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 8 4:59.42 563
8 Daniel BisahaDaniel Bisaha 990814 SlovakiaSlovakia 12 5:01.59 551
9 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7 5:02.88 543
10 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 5:03.09 542
11 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 5:06.70 522
12 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 5:11.38 496
13 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 5:13.43 485
14 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 5:14.82 477
15 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 5:15.22 475
16 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 5:17.39 464
17 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 5:37.59 363
Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 SlovakiaSlovakia 13 DNS
Celkem 18 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 09.30 681
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.66 607
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.88 564
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 09.90 560
5 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 020811 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.10 522
6 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.13 517
7 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.19 506
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 8 10.52 447
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 12:00) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 09.75 589
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.38 471
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 10.69 418
4 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.93 379
5 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 7 11.06 359
6 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.53 289
Jakub PřikrylJakub Přikryl 020601 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015 - 12:00) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 10.68 420
Poznámky:
Vzhledem k pádu závodníka Jakuba Přikryla do dráhy závodníku Davidu Čechtickému v druhém běhu, byl závodníku Čechtickému umožněn opakovaný běh. Závodník Čechtický druhý běh dokončil v čase 11,70.
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 09.30 681
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.66 607
3 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 09.75 589
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.88 564
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 09.90 560
6 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 020811 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.10 522
7 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 10.13 517
8 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.19 506
9 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.38 471
10 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 8 10.52 447
11 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 10.68 420
12 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 10.69 418
13 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.93 379
14 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 7 11.06 359
15 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.53 289
Jakub PřikrylJakub Přikryl 020601 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2 DNF

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 12:15) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NL 09.31 846
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.47 814
3 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 09.56 796
4 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.67 775
5 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.96 720
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7 09.96 720
7 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 025725 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 10.13 688
8 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 10.35 648
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 12:15) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.91 729
2 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.97 718
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 10.05 703
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 5 10.10 693
5 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.35 648
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.55 613
7 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 10.70 587
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 24.5.2015 - 12:15) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 10.16 682
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 10.38 643
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 4 10.59 606
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.84 563
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.86 560
6 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 7 12.03 380
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NL 09.31 846
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.47 814
3 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 09.56 796
4 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.67 775
5 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.91 729
6 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.96 720
7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7 09.96 720
8 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.97 718
9 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 10.05 703
10 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 5 10.10 693
11 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 025725 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 10.13 688
12 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5 10.16 682
13 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 10.35 648
14 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.35 648
15 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 10.38 643
16 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.55 613
17 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 4 10.59 606
18 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 10.70 587
19 Johana CoufalováJohana Coufalová 025208 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.84 563
20 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.86 560
21 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 7 12.03 380

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 11:15) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 NL 13.70 873
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 14.39 785
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.39 785
4 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14.50 772
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.51 771
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 15.00 711
7 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 15.01 710
Jakub MecnerJakub Mecner 000303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 11:15) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpůrekDavid Špůrek 000117 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 15.27 680
2 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 15.73 627
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 6 15.76 624
4 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 15.80 619
5 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 16.31 564
6 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 16.36 558
7 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 16.37 557
8 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 18.63 341
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 NL 13.70 873
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 14.39 785
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.39 785
4 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14.50 772
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.51 771
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 15.00 711
7 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1 15.01 710
8 David ŠpůrekDavid Špůrek 000117 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 15.27 680
9 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 15.73 627
10 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 6 15.76 624
11 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 15.80 619
12 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 16.31 564
13 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 16.36 558
14 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 16.37 557
15 Patrik BorgulPatrik Borgul 000828 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 18.63 341
Jakub MecnerJakub Mecner 000303 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNF

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 11:30) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.37 927
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.50 909
3 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 955323 SlovakiaSlovakia 5 14.74 876
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.01 840
5 Hiscox Jitka VinduškováHiscox Jitka Vindušková 846009 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.64 759
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 7 15.65 758
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 11:30) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.39 791
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 15.46 782
3 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 16.18 692
4 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.54 649
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.37 927
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.50 909
3 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 955323 SlovakiaSlovakia 5 14.74 876
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.01 840
5 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.39 791
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 15.46 782
7 Hiscox Jitka VinduškováHiscox Jitka Vindušková 846009 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.64 759
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 7 15.65 758
9 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 16.18 692
10 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 16.54 649

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 11:45) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 14.02 976
2 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 14.42 920
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 6 14.54 903
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SlovakiaSlovakia 5 14.59 897
Celkem 4 závodníků
Běh B (so, 23.5.2015 - 11:45) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 811
2 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 15.51 775
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 15.69 753
4 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 976217 SlovakiaSlovakia 6 16.09 703
5 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 AC PardubiceAC Pardubice 2 16.88 610
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 14.02 976
2 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 14.42 920
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 6 14.54 903
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 965420 SlovakiaSlovakia 5 14.59 897
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 811
6 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 15.51 775
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 15.69 753
8 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková 976217 SlovakiaSlovakia 6 16.09 703
9 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 975327 AC PardubiceAC Pardubice 2 16.88 610

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 13:15) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 13.97 983
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.13 960
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 2 14.75 875
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 3 15.24 810
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.25 809
6 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 15.85 733
7 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.87 730
8 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 16.81 618
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 15.59 765
2 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 15.60 764
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 15.87 730
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 15.89 728
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 16.45 660
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.75 625
7 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.98 599
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 17.12 583
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 13.97 983
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.13 960
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 2 14.75 875
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 3 15.24 810
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.25 809
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 15.59 765
7 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 15.60 764
8 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 15.85 733
9 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.87 730
9 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 15.87 730
11 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 15.89 728
12 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 16.45 660
13 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.75 625
14 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 16.81 618
15 Eliška PernáEliška Perná 995212 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.98 599
16 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 17.12 583

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 11:30) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NL 14.32 934
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 14.65 888
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 15.31 801
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.40 790
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.51 775
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 15.65 758
2 Veronika ValešováVeronika Valešová 005813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.79 740
3 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 16.01 713
Barbora HložkováBarbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.01 713
5 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 16.21 689
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.50 541
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 11:30) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 15.44 784
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 16.42 664
3 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 16.63 639
4 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.69 632
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 17.44 548
6 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.50 541
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NL 14.32 934
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 14.65 888
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 15.31 801
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.40 790
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 15.44 784
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.51 775
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 15.65 758
8 Veronika ValešováVeronika Valešová 005813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.79 740
9 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 16.01 713
9 Barbora HložkováBarbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.01 713
11 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 16.21 689
12 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 16.42 664
13 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 16.63 639
14 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.69 632
15 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 17.44 548
16 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.50 541
17 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.50 541

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.5.2015 - 10:15) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 14.63 895
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.90 862
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.10 837
4 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.59 780
5 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 16.20 710
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech 940609 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 16.23 707
7 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 16.32 697
8 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 16.66 660
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 24.5.2015 - 10:00) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 NL 13.88 990
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.33 932
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.84 869
4 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 6 15.20 825
5 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 15.64 774
6 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.02 730
7 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 18.60 468
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.5.2015 - 10:00) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 16.04 728
2 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.07 725
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.78 647
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.81 644
5 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.20 604
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 17.58 565
7 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 8 17.74 549
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 NL 13.88 990
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.33 932
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.84 869
4 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 6 15.20 825
5 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 15.64 774
6 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.02 730
7 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 16.04 728
8 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.07 725
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.78 647
10 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.81 644
11 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.20 604
12 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 17.58 565
13 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 8 17.74 549
14 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 18.60 468

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 10:15) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 14.34 931
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.93 858
3 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 SlovakiaSlovakia 3 14.99 851
4 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 15.27 817
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 15.27 817
6 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.33 810
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 10:15) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.62 776
2 Daniel BisahaDaniel Bisaha 990814 SlovakiaSlovakia 4 15.74 762
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.76 760
4 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.87 747
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 15.97 736
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015 - 10:15) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 6 15.87 747
2 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.04 728
3 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.69 657
4 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.99 625
5 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.15 609
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.38 585
7 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.72 551
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 14.34 931
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.93 858
3 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 SlovakiaSlovakia 3 14.99 851
4 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 15.27 817
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 15.27 817
6 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.33 810
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.62 776
8 Daniel BisahaDaniel Bisaha 990814 SlovakiaSlovakia 4 15.74 762
9 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.76 760
10 Josef ŘíhaJosef Říha 991006 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.87 747
11 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 6 15.87 747
12 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 15.97 736
13 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.04 728
14 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.69 657
15 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.99 625
16 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.15 609
17 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.38 585
18 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.72 551
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.11 Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930903 7 1.87 ----O-OXXOXXOXXOXXX 687
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
930528 5 1.84 ---O-OOOXXOXXX 661
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 3 1.81 ---O-O-OXXX 636
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940609 1 1.81 ---OOXOXXOXXOXXX 636
5 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
951028 2 1.78 --XOOOXOOXXX 610
6 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
910716 8 1.78 -----XOXOXXX 610
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
950329 6 1.78 --OOOXOXXOXXX 610
8 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870704 4 1.75 ---XOXOXXOXXX 585
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.99 Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 17 1.96 ----------OOOOOOXOXXX 767
2 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960528 15 1.87 --------O-OOXOXXOXXX 687
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960315 10 1.84 -------O-OXOXXOOXXX 661
4 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960223 16 1.84 --------XO-OOXOXXX 661
5 Lukas ReiterLukas Reiter
AustriaAustria
96 13 1.84 --------XXOOXXOXXOXXOXXX 661
6 Daniel MonzarDaniel Monzar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970417 11 1.78 ----O-OXOOOOXXX 610
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970429 12 1.75 ---------XXO-XXX 585
8 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 8 1.72 ----O-O-OXXX 560
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 6 1.72 --O-O-XXOXOXXOXXX 560
10 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970925 9 1.66 ---OOXOXOXXX 512
11 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961101 7 1.66 -O-OOOXXOXXX 512
12 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
960319 1 1.63 -O-OXOXOXXX 488
13 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970527 2 1.60 -O-OOXXX 464
14 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 5 1.57 -O-XO-XXX 441
15 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
970123 3 1.51 XOXOXXX 396
Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič
SrbskoSrbsko
960109 14 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015 - 15:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
990330 20 1.87 ----------OOOOXOXOXXX 687
2 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 16 1.84 ----------OOXOOXXOXXX 661
3 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 18 1.78 --------OOOOXXOXXX 610
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990213 12 1.78 -----O-O-OOXOXXOXXX 610
5= Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980410 6 1.78 ------O-O-OXXOXXOXXX 610
5= Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 14 1.78 ------O-O-OXXOXXOXXX 610
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 17 1.75 --------OOOOXXX 585
8 Daniel BisahaDaniel Bisaha
SlovakiaSlovakia
990814 19 1.75 ---------XO-XOXXX 585
9 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 8 1.72 ------O-XOOOXXX 560
10= David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 9 1.72 ----O-OOXXOXOXXOXXX 560
10= Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 13 1.72 ----O-OOXXOXOXXOXXX 560
12 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 11 1.69 ------XOXXOXOXOXXX 536
13 Matúš VajčiMatúš Vajči
SlovakiaSlovakia
980327 15 1.66 ------O-OXXX 512
14 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990203 5 1.66 ----OOOOXOXXX 512
15 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
991123 7 1.63 --O-OXOOOXXX 488
16 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990314 4 1.60 --OOOOXOXXX 464
17 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 3 1.57 -O-OXOXXOXXX 441
18 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990720 2 1.57 -XOXXOOOXXOXXX 441
19 Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980321 1 1.45 -OXXX 352
Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
990914 10 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 16 1.75 ---O-O-OOOOOXXX 585
2 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000117 1 1.72 ----OOOXOXOOOXXX 560
3 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
010122 10 1.72 --O-OOXOOOOXOXXX 560
4 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
000602 11 1.66 ----OOOOXOXXX 512
5 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
000602 12 1.63 -OOOOOOOXXX 488
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 14 1.63 --O-OOOXOXXX 488
7 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000313 13 1.63 --OXOOXOOXOXXX 488
8 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
001128 15 1.60 OOOOXXOXXOOXXX 464
9 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
010110 7 1.57 O-O-XXOOXXX 441
10 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 5 1.51 --OOXXX 396
11= Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
000319 6 1.51 OOOXXOXXX 396
11= Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 8 1.51 OOOXXOXXX 396
13 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
001130 4 1.48 OXXOOXXX 374
14 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 3 1.45 -OXXX 352
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000303 9 DNS
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
011120 2 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová
SlovakiaSlovakia
955323 10 1.69 ---XO-OOOXXOXOXXX 842
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925807 9 1.66 ----OOOOOXXX 806
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 8 1.66 --OOOOOXOOXXX 806
4 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
916217 7 1.63 O-OOOXOOXXOXXX 771
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 6 1.57 OOOOOOXXX 701
6 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
855211 5 1.57 OOXXOXOOOXXX 701
7 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 1 1.57 OOOOOXOXXX 701
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955502 2 1.54 OOOOXOXXX 666
9 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 4 1.51 -OOXOXXX 632
10 Hiscox Jitka VinduškováHiscox Jitka Vindušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
846009 3 1.48 O-O-XXX 599
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 9 NL 1.75 -----O-OXOXXOXOOXXX 916
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 8 1.72 --OXOOOOXXOOXOXOXXX 879
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 5 1.66 -OOOXOOXOXOOXXX 806
4 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
965731 6 1.63 --O-OOOXXOXXX 771
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 4 1.60 -OOOXOXOOXXX 736
6 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková
SlovakiaSlovakia
965420 7 1.57 --OOOOXXX 701
7 Veronika FlosníkováVeronika Flosníková
SlovakiaSlovakia
976217 3 1.51 XOXOXOXOXXX 632
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 1 1.48 OXOXXOXXX 599
9 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
975327 2 1.42 OXXX 534
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015 - 14:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 16 1.75 ------OOOOOOOXXOXXX 916
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985616 14 1.75 ---O-OOOOOXXOXOOXXOXXX 916
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
995408 15 1.60 ----O-OOOXXX 736
4 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995414 12 1.57 --OOXOXOXOOXXX 701
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 11 1.57 --OOOOXOXOXXX 701
6 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
986126 10 1.57 --O-OXOOXXOXXX 701
7 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985214 13 1.54 --OO-OXXOXXX 666
8= Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
995212 5 1.48 OOOOOXXX 599
8= Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 6 1.48 OOOOOXXX 599
10 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
985509 8 1.48 OXXOXOXXOXOXXX 599
11= Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 4 1.45 OOXXOOXXX 566
11= Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 2 1.45 OOXXOOXXX 566
13 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
985707 1 1.45 OOOXXOXXX 566
14 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995427 3 1.42 XOOXXOXXX 534
15 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 7 1.39 OOXXX 502
16 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985427 9 1.36 XOXXX 470
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015817 17 1.60 -----OXXOOXOXOXXOXXX 736
2= Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
005309 10 1.57 ---XO-O-XOOOXXX 701
2= Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005813 16 1.57 ---XO-O-XOOOXXX 701
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 13 1.57 ---O-OOOXXOXOXXX 701
5 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005916 6 1.51 --O-XOOXOXOXXX 632
6 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
006214 14 1.51 ---O-O-XXOXXX 632
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 1 1.51 -O-XOOOXXOXXOXXX 632
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
015119 9 1.48 -O-O-OOXXX 599
9 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005311 7 1.48 OOOXOOXXOXOXXX 599
10 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
005608 8 1.48 O-OOOXXOXXOXXX 599
11 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 12 1.45 ---OOOXXX 566
12 Nikita DorňákováNikita Dorňáková<