výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (20. - 21. 6. 2015)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 13:15) Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 10.96 Q 0.190
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.07 Q 0.147
3 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.13 0.175
4 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.20 0.194
5 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 2 11.31 0.174
6 Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.51 0.185
7 David NovotnýDavid Novotný 961225 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8 11.79 0.159
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 13:15) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.99 Q 0.127
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 11.02 Q 0.170
3 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.02 q 0.162
4 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.11 q 0.186
5 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.32 0.138
6 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.58 0.159
Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 13:15) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.93 Q 0.183
2 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 11.09 Q 0.182
3 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 970712 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.14 0.157
4 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.16 0.131
5 Josef ČesákJosef Česák 970818 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.48 0.169
6 Filip HorkýFilip Horký 960527 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 11.71 0.177
František DolníčekFrantišek Dolníček 970621 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 DNS
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.93 Q 0.183
2 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 10.96 Q 0.190
3 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.99 Q 0.127
4 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 11.02 Q 0.170
5 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.02 q 0.162
6 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.07 Q 0.147
7 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 11.09 Q 0.182
8 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.11 q 0.186
9 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.13 0.175
10 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 970712 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.14 0.157
11 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.16 0.131
12 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.20 0.194
13 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 2 11.31 0.174
14 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.32 0.138
15 Josef ČesákJosef Česák 970818 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.48 0.169
16 Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.51 0.185
17 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.58 0.159
18 Filip HorkýFilip Horký 960527 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 11.71 0.177
19 David NovotnýDavid Novotný 961225 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8 11.79 0.159
Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
František DolníčekFrantišek Dolníček 970621 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 DNS
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 14:50) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 10.78 0.180
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.83 0.142
3 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 10.91 0.163
4 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.92 0.148
5 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.02 0.119
6 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.09 0.133
7 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.14 0.247
8 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 11.14 0.208
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 13:05) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.08 Q 0.198
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 11.44 Q 0.154
3 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 980131 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.53 0.160
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 11.53 0.176
5 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.56 0.158
6 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.60 0.130
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 13:05) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 11.11 Q 0.156
2 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.26 Q 0.173
3 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.43 0.132
4 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.53 0.154
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.56 0.151
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1 11.57 0.183
7 Jiří MachekJiří Machek 980403 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 11.63 0.159
8 Michal ŘehořMichal Řehoř 990519 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.75 0.166
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 13:05) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.16 Q 0.170
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.22 Q 0.143
3 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 11.33 q 0.167
4 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.38 q 0.170
5 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 980604 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3 11.57 0.149
6 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 11.65 0.174
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.73 0.163
Filip BromFilip Brom 990214 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 DQ 162.6
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.08 Q 0.198
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 11.11 Q 0.156
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.16 Q 0.170
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.22 Q 0.143
5 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.26 Q 0.173
6 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 11.33 q 0.167
7 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.38 q 0.170
8 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.43 0.132
9 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 11.44 Q 0.154
10 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 980131 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.53 0.160
11 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.53 0.154
12 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 991206 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 11.53 0.176
13 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.56 0.158
14 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.56 0.151
15 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1 11.57 0.183
16 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 980604 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3 11.57 0.149
17 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.60 0.130
18 Jiří MachekJiří Machek 980403 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 11.63 0.159
19 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 11.65 0.174
20 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.73 0.163
21 Michal ŘehořMichal Řehoř 990519 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.75 0.166
Filip BromFilip Brom 990214 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 DQ 162.6

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 14:40) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.91 0.162
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 10.92 0.149
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 11.13 0.164
4 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.19 0.168
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.22 0.157
6 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 11.34 0.178
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 11.37 0.186
8 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 11.39 0.147
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 14:30) Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 NL 11.81 0.162
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.95 0.127
3 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 12.09 0.213
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.09 0.155
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 2 12.28 0.179
6 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 12.36 0.220
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 12.54 0.489
8 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12.89 0.405
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 12:55) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 11.88 Q 0.147
2 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 12.08 Q 0.149
3 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.78 0.213
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.81 0.163
5 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.84 0.217
6 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 8 13.12 0.165
Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 12:55) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 11.98 Q 0.135
2 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 12.40 Q 0.176
3 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 976030 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.68 0.152
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.75 0.164
5 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2 12.94 0.146
6 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.04 0.212
7 Eliška FischerováEliška Fischerová 976218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 13.16 0.137
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 12:55) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.18 Q 0.170
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 5 12.28 Q 0.148
3 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 12.51 q 0.151
4 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60 q 0.197
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.60 0.198
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.88 0.133
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 12.89 0.143
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 11.88 Q 0.147
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 11.98 Q 0.135
3 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 12.08 Q 0.149
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.18 Q 0.170
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 5 12.28 Q 0.148
6 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 12.40 Q 0.176
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 12.51 q 0.151
8 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60 q 0.197
9 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.60 0.198
10 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 976030 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.68 0.152
11 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.75 0.164
12 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.78 0.213
13 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.81 0.163
14 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.84 0.217
15 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.88 0.133
16 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 12.89 0.143
17 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2 12.94 0.146
18 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.04 0.212
19 Markéta HusákováMarkéta Husáková 966229 AC ČáslavAC Čáslav 8 13.12 0.165
20 Eliška FischerováEliška Fischerová 976218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 13.16 0.137
Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNS

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 12:45) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 11.93 Q 0.197
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 12.43 Q 0.181
3 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 3 12.57 q 0.164
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.80 0.202
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.95 0.160
6 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 995218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.96 0.152
7 Lenka TäuberováLenka Täuberová 985210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 13.45 0.138
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 12:45) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.46 Q 0.222
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.48 Q 0.135
3 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.80 0.310
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 12.92 0.196
5 Pavlína KretováPavlína Kretová 986108 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 13.09 0.115
6 Nelly HoškováNelly Hošková 995311 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.10 0.187
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 DQ 162.6 -0.028
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 12:45) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 12.39 Q 0.153
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 12.49 Q 0.174
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.57 q 0.128
4 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 12.59 0.360
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 12.75 0.191
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 13.08 0.167
7 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 13.09 0.176
8 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 996001 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 13.34 0.242
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 11.93 Q 0.197
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 12.39 Q 0.153
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 12.43 Q 0.181
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.46 Q 0.222
5 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.48 Q 0.135
6 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 12.49 Q 0.174
7 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 3 12.57 q 0.164
8 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.57 q 0.128
9 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 12.59 0.360
10 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 12.75 0.191
11 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.80 0.202
12 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.80 0.310
13 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 12.92 0.196
14 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.95 0.160
15 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 995218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.96 0.152
16 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 13.08 0.167
17 Pavlína KretováPavlína Kretová 986108 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 13.09 0.115
18 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 13.09 0.176
19 Nelly HoškováNelly Hošková 995311 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.10 0.187
20 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 996001 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 13.34 0.242
21 Lenka TäuberováLenka Täuberová 985210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 13.45 0.138
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 DQ 162.6 -0.028

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 14:20) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 11.84 0.356
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 12.37 0.152
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 12.37 0.165
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.48 0.159
5 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 1 12.54 0.181
6 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.55 0.159
7 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 12.57 0.187
8 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.72 0.152
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015 - 11:55) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.34 Q 0.175
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.50 Q 0.152
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 22.72 q 0.182
4 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.89 0.243
5 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 23.24 0.260
6 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.28 0.194
7 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.59 0.165
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015 - 11:55) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 22.56 Q 0.151
2 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 22.67 Q 0.202
3 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.70 q 0.196
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.88 0.175
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.03 0.216
Vít MüllerVít Müller 960831 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015 - 11:55) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.45 Q 0.184
2 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.58 Q 0.157
3 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.87 0.212
4 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.00 0.220
5 Josef ČesákJosef Česák 970818 AC PardubiceAC Pardubice 7 23.30 0.261
6 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.32 0.175
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.34 Q 0.175
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.45 Q 0.184
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.50 Q 0.152
4 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 22.56 Q 0.151
5 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.58 Q 0.157
6 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 22.67 Q 0.202
7 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.70 q 0.196
8 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 22.72 q 0.182
9 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.87 0.212
10 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.88 0.175
11 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.89 0.243
12 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.00 0.220
13 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.03 0.216
14 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 23.24 0.260
15 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.28 0.194
16 Josef ČesákJosef Česák 970818 AC PardubiceAC Pardubice 7 23.30 0.261
17 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.32 0.175
18 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.59 0.165
Vít MüllerVít Müller 960831 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 15:05) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 NL 21.79 0.182
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.26 0.155
3 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 22.41 0.224
4 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.42 0.234
5 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 22.55 0.176
6 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 22.68 0.151
7 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 22.84 0.256
Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015 - 11:40) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.90 Q 0.202
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.98 Q 0.177
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 23.36 0.230
4 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 23.45 0.274
5 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.61 0.198
6 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.30 0.220
Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015 - 11:40) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 21.90 Q 0.197
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.54 Q 0.174
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 22.94 q 0.210
4 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 22.95 q 0.217
5 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17 0.227
6 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.31 0.236
Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015 - 11:40) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.49 Q 0.178
MS Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.51 0.135
3 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 22.62 Q 0.140
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.99 0.199
5 Michal RickwoodMichal Rickwood 981111 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 23.17 0.252
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.35 0.159
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 23.51 0.196
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.99 0.286
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 21.90 Q 0.197
2 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.49 Q 0.178
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.51 0.135
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.54 Q 0.174
5 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 22.62 Q 0.140
6 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.90 Q 0.202
7 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 22.94 q 0.210
8 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 22.95 q 0.217
9 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.98 Q 0.177
10 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.99 0.199
11 Michal RickwoodMichal Rickwood 981111 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 23.17 0.252
12 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17 0.227
13 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.31 0.236
14 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.35 0.159
15 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 23.36 0.230
16 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 23.45 0.274
17 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 23.51 0.196
18 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.61 0.198
19 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.99 0.286
20 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.30 0.220
Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:55) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 21.91 0.237
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.47 0.158
3 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 22.49 0.181
4 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.56 0.257
5 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.84 0.185
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 22.97 0.239
7 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.08 0.145
8 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.13 0.178
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:45) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 24.46 0.174
2 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.62 0.218
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.85 0.217
4 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.34 0.580
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 25.62 0.246
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.71 0.284
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 26.31 0.187
8 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.33 0.232
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015 - 11:25) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 24.51 Q 0.173
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.38 Q 0.212
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.87 q 0.223
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 25.93 q 0.169
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.19 0.469
6 Eliška FischerováEliška Fischerová 976218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 27.29 0.149
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.22 0.381
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015 - 11:25) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.58 Q 0.453
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.11 Q 0.223
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 26.47 0.319
4 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.74 0.230
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 26.87 0.298
Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015 - 11:25) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.59 Q 0.387
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.61 Q 0.187
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.95 0.210
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.31 0.413
5 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.96 0.182
Karolína JelínkováKarolína Jelínková 966230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 24.51 Q 0.173
2 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.59 Q 0.387
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.61 Q 0.187
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.38 Q 0.212
5 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.58 Q 0.453
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.87 q 0.223
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 25.93 q 0.169
8 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.95 0.210
9 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.11 Q 0.223
10 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.19 0.469
11 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.31 0.413
12 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 26.47 0.319
13 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.74 0.230
14 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 26.87 0.298
15 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.96 0.182
16 Eliška FischerováEliška Fischerová 976218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 27.29 0.149
17 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.22 0.381
Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 DNS
Karolína JelínkováKarolína Jelínková 966230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 DNS

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015 - 11:10) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.29 Q 0.144
2 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 26.08 Q 0.262
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.25 q 0.173
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.31 0.198
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 26.68 0.125
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 27.17 0.233
Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015 - 11:10) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.35 Q 0.189
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.69 Q 0.232
3 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 26.07 q 0.140
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 26.97 0.372
5 Pavlína KretováPavlína Kretová 986108 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 27.16 0.158
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 27.49 0.202
7 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1 27.74 0.181
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015 - 11:10) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 25.83 Q 0.181
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.26 Q 0.147
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 26.58 0.217
4 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 995218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.84 0.171
5 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 27.15 0.214
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 DNS
Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.29 Q 0.144
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.35 Q 0.189
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.69 Q 0.232
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 25.83 Q 0.181
5 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 26.07 q 0.140
6 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 26.08 Q 0.262
7 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.25 q 0.173
8 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.26 Q 0.147
9 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.31 0.198
10 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 26.58 0.217
11 Kateřina ČernáKateřina Černá 995819 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 26.68 0.125
12 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 995218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.84 0.171
13 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 26.97 0.372
14 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 27.15 0.214
15 Pavlína KretováPavlína Kretová 986108 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 27.16 0.158
16 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 27.17 0.233
17 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 27.49 0.202
18 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1 27.74 0.181
Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 DNS
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 DNS
Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 DNS

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:35) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 24.40 0.228
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.26 0.199
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.35 0.234
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 25.55 0.233
5 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 26.24 0.244
6 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 26.24 0.248
7 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 26.59 0.267
Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 NL 48.17 0.309
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 48.87 0.279
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 49.58 0.304
4 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 2 49.94 0.178
5 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 970601 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 50.07 0.186
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 3 50.32 0.186
7 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 50.41 0.367
8 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 8 51.11 0.265
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 17:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 49.54 Q 0.191
2 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 2 50.60 Q 0.174
3 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 970601 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 50.73 q 0.276
4 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.77 0.251
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.91 0.328
6 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 54.79 0.311
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 17:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 49.83 Q 0.252
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 49.93 Q 0.272
3 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.49 0.297
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 51.86 0.232
5 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.02 0.287
6 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 961024 AK HodonínAK Hodonín 7 52.79 0.353
Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 DNF 0.350
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 17:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 5 50.07 Q 0.268
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.34 Q 0.217
3 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 3 50.53 q 0.246
4 Vojtěch JosefVojtěch Josef 961204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.74 0.272
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.34 0.158
6 Petr KladivaPetr Kladiva 970912 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 52.76 0.366
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 49.54 Q 0.191
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 49.83 Q 0.252
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 49.93 Q 0.272
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 5 50.07 Q 0.268
5 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.34 Q 0.217
6 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 3 50.53 q 0.246
7 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 2 50.60 Q 0.174
8 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 970601 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 50.73 q 0.276
9 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.49 0.297
10 Vojtěch JosefVojtěch Josef 961204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.74 0.272
11 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.77 0.251
12 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 51.86 0.232
13 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.02 0.287
14 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.34 0.158
15 Petr KladivaPetr Kladiva 970912 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 52.76 0.366
16 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 961024 AK HodonínAK Hodonín 7 52.79 0.353
17 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.91 0.328
18 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 54.79 0.311
Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 DNF 0.350

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 NL 48.23 0.292
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 49.95 0.193
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.07 0.245
4 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 50.46 0.172
5 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 50.73 0.290
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 51.21 0.304
7 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 980702 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 52.11 0.203
8 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 52.13 0.306
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 17:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 50.33 Q 0.298
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.86 Q 0.218
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 2 51.11 0.249
4 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 51.18 0.235
5 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 1 52.44 0.178
6 Prokop VitvarProkop Vitvar 981104 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 53.05 0.349
7 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 53.37 0.334
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 17:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.17 Q 0.243
2 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.63 Q 0.332
3 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 50.93 q 0.381
4 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 980702 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 50.99 q 0.207
5 Michal RickwoodMichal Rickwood 981111 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 51.37 0.267
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 52.08 0.312
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1 52.46 0.161
Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 17:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 51.17 Q 0.265
2 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 51.44 Q 0.282
3 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 51.67 0.262
4 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.10 0.301
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 53.41 0.204
6 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 53.58 0.327
7 Jiří LoučímJiří Loučím 980411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 54.13 0.170
8 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 54.62 0.275
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.17 Q 0.243
2 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 50.33 Q 0.298
3 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.63 Q 0.332
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.86 Q 0.218
5 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 50.93 q 0.381
6 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 980702 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 50.99 q 0.207
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 2 51.11 0.249
8 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 51.17 Q 0.265
9 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 51.18 0.235
10 Michal RickwoodMichal Rickwood 981111 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 51.37 0.267
11 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 51.44 Q 0.282
12 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 51.67 0.262
13 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 52.08 0.312
14 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.10 0.301
15 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 1 52.44 0.178
16 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1 52.46 0.161
17 Prokop VitvarProkop Vitvar 981104 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 53.05 0.349
18 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 53.37 0.334
19 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 53.41 0.204
20 Hynek HampelHynek Hampel 990710 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 53.58 0.327
21 Jiří LoučímJiří Loučím 980411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 54.13 0.170
22 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 54.62 0.275
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 DNS
Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 4 58.38 Q 0.234
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 5 59.11 Q 0.268
3 Marie KonopováMarie Konopová 966114 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.01 0.276
4 Aneta KovářováAneta Kovářová 975910 JAC BrnoJAC Brno 7 62.23 0.287
5 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 62.60 0.281
Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNF 0.275
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 5 59.73 Q 0.314
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 60.04 Q 0.270
3 Kateřina HeimováKateřina Heimová 976108 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.28 0.177
4 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.83 0.267
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 61.88 0.317
6 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 61.89 0.324
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 17:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 5 56.95 Q 0.273
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 58.72 Q 0.268
3 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 59.04 q 0.281
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 59.50 q 0.181
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 62.18 0.248
Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 5 56.95 Q 0.273
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 4 58.38 Q 0.234
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 58.72 Q 0.268
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 59.04 q 0.281
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 5 59.11 Q 0.268
6 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 59.50 q 0.181
7 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 5 59.73 Q 0.314
8 Marie KonopováMarie Konopová 966114 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.01 0.276
9 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 60.04 Q 0.270
10 Kateřina HeimováKateřina Heimová 976108 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.28 0.177
11 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.83 0.267
12 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 61.88 0.317
13 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 61.89 0.324
14 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 62.18 0.248
15 Aneta KovářováAneta Kovářová 975910 JAC BrnoJAC Brno 7 62.23 0.287
16 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 62.60 0.281
Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNF 0.275
Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2 DNS

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 13:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 4 55.87 0.216
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 5 56.61 0.248
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 57.10 0.283
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 57.13 0.163
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 7 58.69 0.279
6 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 58.77 0.361
7 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 3 60.01 0.294
8 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 60.39 0.155
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Finále (ne, 21.6.2015 - 13:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 NL 56.53 Q 0.243
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 56.53 Q 0.242
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 56.63 Q 0.218
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 57.97 q 0.166
5 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 58.51 q 0.316
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 58.82 0.335
7 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 59.58 0.198
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.28 Q 0.205
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 59.59 Q 0.300
3 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 59.93 Q 0.231
4 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 60.42 q 0.277
5 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 60.44 0.183
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 61.13 0.329
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 17:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.23 Q 0.274
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 57.42 Q 0.235
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 58.51 Q 0.258
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 58.82 q 0.216
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 60.62 0.341
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 61.25 0.267
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.23 Q 0.274
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 57.42 Q 0.235
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.28 Q 0.205
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 58.51 Q 0.258
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 58.82 q 0.216
6 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 59.59 Q 0.300
7 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 59.93 Q 0.231
8 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 60.42 q 0.277
9 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 60.44 0.183
10 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 60.62 0.341
11 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 61.13 0.329
12 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 61.25 0.267

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 12:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 6 1:52.63
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 2 1:53.54
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:53.79
4 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:53.81
5 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 8 1:55.69
6 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 1 1:56.00
7 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:58.83
8 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:01.86
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 55.88
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 4 2:01.35 Q
2 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:01.42 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:01.57
4 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:03.34
5 David AljančičDavid Aljančič 970616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:04.72
Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC DomažliceAC Domažlice 2 DNS
Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:02.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.78 Q
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 1:59.03 Q
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 7 1:59.13 q
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 3 1:59.95 q
5 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 2:00.60
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:09.69
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:01.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:59.77 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 3 2:00.30 Q
3 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:00.51
4 Petr KladivaPetr Kladiva 970912 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 2:03.28
5 Aleš KonečnýAleš Konečný 970319 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:05.21
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 57.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.78 Q
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 1:59.03 Q
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 7 1:59.13 q
4 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:59.77 Q
5 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 3 1:59.95 q
6 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 3 2:00.30 Q
7 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:00.51
8 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 2:00.60
9 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 4 2:01.35 Q
10 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:01.42 Q
11 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:01.57
12 Petr KladivaPetr Kladiva 970912 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 2:03.28
13 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:03.34
14 David AljančičDavid Aljančič 970616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:04.72
15 Aleš KonečnýAleš Konečný 970319 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:05.21
16 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:09.69
Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC DomažliceAC Domažlice 2 DNS
Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 DNS
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:02.53 Q
2 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:02.55 Q
3 Vojtěch JanůVojtěch Janů 980731 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:03.40
4 Daniel NovýDaniel Nový 980602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:03.95
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 2:04.20
6 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:04.36
7 Adam KlimešAdam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:04.85
8 David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:05.23
Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:00.33
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:01.57 Q
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5 2:01.70 Q
3 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 2:02.07
4 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:03.32
5 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 990820 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4 2:05.63
6 Michal BoudníkMichal Boudník 990401 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:05.98
7 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7 2:06.68
8 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 AK OlomoucAK Olomouc 1 2:07.15
9 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:09.36
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 59.56
Celkem 9 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 1:59.35 Q
2 Matěj OsičkaMatěj Osička 990502 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:00.26 Q
3 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:00.35 q
4 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:01.21 q
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 9 2:02.65
6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:03.29
7 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:04.27
8 Vít KrejčíVít Krejčí 980625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:05.03
MS Andrej MitašíkAndrej Mitašík 98 SlovakiaSlovakia 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400Mitašík Andrej (SVK)58.42
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 1:59.35 Q
2 Matěj OsičkaMatěj Osička 990502 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:00.26 Q
3 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:00.35 q
4 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:01.21 q
5 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:01.57 Q
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5 2:01.70 Q
7 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 2:02.07
8 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:02.53 Q
9 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:02.55 Q
10 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 9 2:02.65
11 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:03.29
12 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:03.32
13 Vojtěch JanůVojtěch Janů 980731 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:03.40
14 Daniel NovýDaniel Nový 980602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:03.95
15 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 2:04.20
16 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:04.27
17 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:04.36
18 Adam KlimešAdam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:04.85
19 Vít KrejčíVít Krejčí 980625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:05.03
20 David ŠtefekDavid Štefek 990324 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:05.23
21 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 990820 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4 2:05.63
22 Michal BoudníkMichal Boudník 990401 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:05.98
23 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7 2:06.68
24 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 AK OlomoucAK Olomouc 1 2:07.15
25 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:09.36
Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 DNS
Andrej MitašíkAndrej Mitašík 98 SlovakiaSlovakia 2 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 12:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:54.18
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:54.32
3 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 1:55.20
4 Matěj OsičkaMatěj Osička 990502 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 1:55.91
5 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.84
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 1:58.04
7 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:59.23
8 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 1:59.82
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 56.13
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:14.51
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 4 2:15.92
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:16.07
4 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:16.54
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:17.81
6 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 966102 AK BílinaAK Bílina 8 2:21.53
7 Jana ProzrováJana Prozrová 975624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:24.76
8 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 1 2:25.67
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:27.89 Q
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:27.96 Q
3 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 2:28.31 Q
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 975309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:29.69
5 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 975217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:30.98
6 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 965713 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 2:32.09
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:16.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 4 2:24.78 Q
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:24.94 Q
3 Jana ProzrováJana Prozrová 975624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:25.48 Q
4 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 966102 AK BílinaAK Bílina 1 2:26.03 q
5 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3 2:26.16 q
6 Pavla KarešováPavla Karešová 976202 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:34.01
Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:10.32
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 4 2:24.78 Q
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:24.94 Q
3 Jana ProzrováJana Prozrová 975624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:25.48 Q
4 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 966102 AK BílinaAK Bílina 1 2:26.03 q
5 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3 2:26.16 q
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:27.89 Q
7 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:27.96 Q
8 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 2:28.31 Q
9 Barbora HoftováBarbora Hoftová 975309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:29.69
10 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 975217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:30.98
11 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 965713 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 2:32.09
12 Pavla KarešováPavla Karešová 976202 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:34.01
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:21.16 Q
2 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:22.24 Q
3 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:22.33 q
4 Eliška BoháčováEliška Boháčová 995510 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:23.61
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:27.03
6 Veronika KrálováVeronika Králová 995623 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:36.72
Adéla JehličkováAdéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:13.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:20.05 Q
2 Lada VondrováLada Vondrová 995906 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 2:20.15 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:21.04 q
4 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:24.83
5 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.04
6 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:26.75
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:27.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 15:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:22.76 Q
2 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 2:23.19 Q
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:23.38
4 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 985120 AK KroměřížAK Kroměříž 3 2:24.57
5 Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 985319 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 2:28.56
6 Monika BoušíMonika Bouší 995724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:28.70
7 Ekaterina YaroslavtsevaEkaterina Yaroslavtseva 986218 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:29.06
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:20.05 Q
2 Lada VondrováLada Vondrová 995906 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 2:20.15 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:21.04 q
4 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:21.16 Q
5 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:22.24 Q
6 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:22.33 q
7 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:22.76 Q
8 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 2:23.19 Q
9 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:23.38
10 Eliška BoháčováEliška Boháčová 995510 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:23.61
11 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 985120 AK KroměřížAK Kroměříž 3 2:24.57
12 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:24.83
13 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.04
14 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:26.75
15 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:27.03
16 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:27.85
17 Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 985319 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 2:28.56
18 Monika BoušíMonika Bouší 995724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:28.70
19 Ekaterina YaroslavtsevaEkaterina Yaroslavtseva 986218 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:29.06
20 Veronika KrálováVeronika Králová 995623 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:36.72
Adéla JehličkováAdéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 12:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 2:16.40
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:17.16
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:17.25
4 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 2:17.66
5 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:18.36
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:19.52
7 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 2:21.44
8 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:22.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.87
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 12 NL 3:51.11
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 14 3:57.04
3 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 3:57.30
4 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13 4:01.39
5 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:01.64
6 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 4:02.40
7 Viktor ŠináglViktor Šinágl 970703 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 4:05.04
8 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 4:05.25
9 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav 2 4:05.74
10 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 4:06.74
11 Oliver KrákoraOliver Krákora 970822 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 4:11.03
12 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:12.44
13 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11 4:14.16
14 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8 4:14.22
15 Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1 4:14.58
16 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:17.78
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 3:58.13
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 4:05.38
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10 4:08.76
4 Damián VíchDamián Vích 980814 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 4:09.34
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 4:11.66
6 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 4:13.65
7 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 4:16.32
8 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 4:19.08
9 Martin RebendaMartin Rebenda 981125 AK HodonínAK Hodonín 12 4:20.17
10 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 4:20.32
11 Jiří KřečekJiří Křeček 980819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:22.70
12 Martin BártaMartin Bárta 980812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 4:26.34
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:41.44
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 4:43.49
3 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:48.18
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 4:50.57
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:51.08
6 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:51.96
7 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:56.84
8 Tereza TomeškováTereza Tomešková 975920 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 9 5:18.57
9 Michaela HajdukováMichaela Hajduková 965407 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 5:26.18
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 4:40.70
2 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 4:40.87
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK MostAK Most 6 4:41.47
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2 4:46.35
5 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:47.88
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 7 4:50.45
7 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 986005 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 4:55.25
8 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 996005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 5:02.79
9 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 995621 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 5:04.21
10 Denisa FořtováDenisa Fořtová 986221 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9 5:04.70
11 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 985107 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10 5:10.96
12 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 995901 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 5:11.70
13 Kateřina DoudováKateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 5:20.11
14 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 995428 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 5:29.45
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08:57.24
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12 09:02.58
3 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 09:02.84
4 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 09:04.46
5 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:12.11
6 Sergej TkachSergej Tkach 980825 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 09:13.77
7 Petr HanušPetr Hanuš 981208 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11 09:19.89
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09:20.69
9 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2 09:21.91
10 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14 09:24.04
11 Michal RůžekMichal Růžek 990529 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 09:24.47
12 Jiří KřečekJiří Křeček 980819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 09:29.18
13 Jan HockJan Hock 980427 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09:34.33
14 Vojtěch MálekVojtěch Málek 991128 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15 09:53.52
Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13 DNS
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK HraniceSK Hranice 7 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:05.49
2600 7:52.80
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 10:01.65
2 Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 6 10:08.49
3 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 10:21.17
4 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10:23.68
5 Hana HomolkováHana Homolková 965503 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 10:23.92
6 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 10:29.45
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 10 10:33.20
8 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14 10:42.67
9 Kateřina JanatováKateřina Janatová 975313 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 10:57.15
10 Tereza PřidalováTereza Přidalová 975829 AK OlomoucAK Olomouc 9 11:04.10
11 Tereza TomeškováTereza Tomešková 975920 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 11:11.00
12 Hana LolkováHana Lolková 966114 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 11:44.85
Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:25.18
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 10:14.86
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10:15.49
3 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 986005 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 10:16.53
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK MostAK Most 1 10:19.87
5 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 6 10:32.70
6 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10:37.10
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 10:43.06
8 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 10:43.60
9 Adéla VeseláAdéla Veselá 995109 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 10:54.01
10 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 11:03.15
11 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 996225 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13 11:04.51
12 Veronika MarkováVeronika Marková 985708 AC PardubiceAC Pardubice 14 11:08.61
13 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK ŠternberkAK Šternberk 11 11:14.53
14 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 985120 AK KroměřížAK Kroměříž 15 11:39.81
15 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 985423 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16 11:55.69
Klára ŘedinováKlára Ředinová 995404 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:20.99
Celkem 16 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 15:13.48
2 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 9 15:26.71
3 David KákonaDavid Kákona 960112 AK HodonínAK Hodonín 5 15:35.64
4 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 15:50.60
5 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10 15:53.57
6 Marek ChrascinaMarek Chrascina 970916 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15:53.91
7 Adam GauraAdam Gaura 961003 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16:01.78
8 Matouš FrancMatouš Franc 961105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 16:09.41
9 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 16:13.08
10 Oliver KrákoraOliver Krákora 970822 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14 16:18.90
11 Filip SchützFilip Schütz 971110 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 16:43.58
12 Daniel RaškaDaniel Raška 960917 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13 16:54.16
13 Robin KnopfRobin Knopf 970509 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15 16:59.92
14 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 17:05.89
15 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12 17:13.41
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.06 Q 0.156
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 14.42 Q 0.196
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3 15.61 Q 0.142
4 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 15.79 q 0.207
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 975927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 16.30 0.131
Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 DQ 168.7a 0.143
Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 12:00) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 6 14.36 Q 0.162
2 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 14.41 Q 0.198
3 Michaela RadováMichaela Radová 965309 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 15.53 Q 0.162
4 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.87 q 0.152
5 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 16.14 0.409
6 Aneta PalánováAneta Palánová 975116 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 16.85 0.347
Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNF 0.321
Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNF 0.146
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.06 Q 0.156
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 6 14.36 Q 0.162
3 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 14.41 Q 0.198
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 14.42 Q 0.196
5 Michaela RadováMichaela Radová 965309 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 15.53 Q 0.162
6 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3 15.61 Q 0.142
7 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 15.79 q 0.207
8 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.87 q 0.152
9 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 16.14 0.409
10 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 975927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 16.30 0.131
11 Aneta PalánováAneta Palánová 975116 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 16.85 0.347
Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 DQ 168.7a 0.143
Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 DNS
Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNF 0.321
Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNF 0.146

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 13:50) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.40 0.194
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 14.46 0.184
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.51 0.173
4 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 14.97 0.211
5 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 15.47 0.151
6 Michaela RadováMichaela Radová 965309 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 15.47 0.190
7 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 15.83 0.189
8 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 16.19 0.165
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 13:40) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 13.88 0.148
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.12 0.131
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 14.41 0.167
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 14.56 0.341
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 1 14.72 0.153
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.04 0.176
7 Veronika MájováVeronika Májová 986010 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 15.22 0.155
Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 DNF 0.193
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 4 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 11:45) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.18 Q 0.162
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 15.12 0.187
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 15.18 0.159
4 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 985319 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 2 15.59 0.222
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 15.63 0.207
6 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 7 16.22 0.167
7 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 17.03 0.169
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 11:45) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 13.78 Q 0.163
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.69 q 0.166
3 Veronika MájováVeronika Májová 986010 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 15.04 q 0.197
4 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 15.55 0.142
5 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 15.56 0.180
6 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.64 0.279
7 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 15.94 0.142
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 11:45) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.15 Q 0.168
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 5 14.71 q 0.133
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 985618 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 15.10 0.163
4 Aneta PutnováAneta Putnová 985207 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 15.52 0.221
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 15.65 0.143
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 15.87 0.185
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.6.2015 - 11:45) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 14.52 Q 0.183
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.60 q 0.169
3 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 15.56 0.336
4 Marie HeimováMarie Heimová 995320 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.68 0.369
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.46 0.150
6 Johana KašparováJohana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.85 0.207
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 NL 13.78 Q 0.163
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.15 Q 0.168
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.18 Q 0.162
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 14.52 Q 0.183
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.60 q 0.169
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.69 q 0.166
7 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 5 14.71 q 0.133
8 Veronika MájováVeronika Májová 986010 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 15.04 q 0.197
9 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 985618 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 15.10 0.163
10 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 15.12 0.187
11 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 15.18 0.159
12 Aneta PutnováAneta Putnová 985207 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 15.52 0.221
13 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 15.55 0.142
14 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 15.56 0.180
15 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 15.56 0.336
16 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 985319 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 2 15.59 0.222
17 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 15.63 0.207
18 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.64 0.279
19 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 15.65 0.143
20 Marie HeimováMarie Heimová 995320 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.68 0.369
21 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 15.87 0.185
22 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 15.94 0.142
23 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 7 16.22 0.167
24 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 16.46 0.150
25 Johana KašparováJohana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.85 0.207
26 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 17.03 0.169

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 12:30) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 13.96 Q 0.156
2 Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 15.06 Q 0.169
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 15.21 q 0.149
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 2 15.25 0.120
5 Aleš KrálAleš Král 960222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 15.40 0.156
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 16.20 0.142
7 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.31 0.166
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 12:30) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 13.94 Q 0.194
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček