výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Hodonín (29. - 30. 8. 2015)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 13:45) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.89 Q 0.155
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 3 10.97 Q 0.126
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 11.02 q 0.135
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 11.16 0.178
5 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 11.28 0.171
6 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.31 0.152
7 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 11.47 0.190
8 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.64 0.189
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 13:45) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.93 Q 0.162
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.95 Q 0.173
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.08 q 0.122
4 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.14 0.186
5 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.34 0.128
6 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.36 0.186
7 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 11.44 0.188
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 13:45) Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.98 Q 0.140
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.05 Q 0.137
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 11.17 0.144
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 11.17 0.143
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.42 0.169
6 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 11.45 0.188
7 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.52 0.170
8 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.82 0.149
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.89 Q 0.155
2 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.93 Q 0.162
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.95 Q 0.173
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 3 10.97 Q 0.126
5 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.98 Q 0.140
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 11.02 q 0.135
7 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.05 Q 0.137
8 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.08 q 0.122
9 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.14 0.186
10 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 11.16 0.178
11 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 11.17 0.144
12 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 11.17 0.143
13 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 11.28 0.171
14 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.31 0.152
15 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.34 0.128
16 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.36 0.186
17 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.42 0.169
18 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 11.44 0.188
19 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 11.45 0.188
20 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 11.47 0.190
21 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.52 0.170
22 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.64 0.189
23 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.82 0.149

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:45) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 10.47 0.147
2 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.62 0.145
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.67 0.139
4 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.71 0.147
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.79 0.151
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1 10.85 0.124
7 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.91 0.132
8 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 8 11.01 0.155
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 13:30) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 12.08 Q 0.233
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 12.17 Q 0.150
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 12.39 0.145
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 12.56 0.152
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.59 0.288
6 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.79 0.171
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.38 0.157
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 13:30) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.04 Q 0.124
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.09 Q 0.319
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.13 q 0.237
4 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.72 0.150
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.82 0.177
6 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 12.86 0.226
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 13.16 0.315
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 13:30) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.06 Q 0.230
2 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 12.25 Q 0.334
3 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 12.30 q 0.214
4 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.49 0.161
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.50 0.169
6 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 12.62 0.152
7 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 12.70 0.198
8 Pavla BrejchováPavla Brejchová 995713 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 13.01 0.125
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.04 Q 0.124
2 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.06 Q 0.230
3 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 12.08 Q 0.233
4 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.09 Q 0.319
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.13 q 0.237
6 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 12.17 Q 0.150
7 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 12.25 Q 0.334
8 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 12.30 q 0.214
9 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 12.39 0.145
10 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.49 0.161
11 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.50 0.169
12 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 12.56 0.152
13 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.59 0.288
14 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 12.62 0.152
15 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 12.70 0.198
16 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.72 0.150
17 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.79 0.171
18 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.82 0.177
19 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 12.86 0.226
20 Pavla BrejchováPavla Brejchová 995713 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 13.01 0.125
21 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 13.16 0.315
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.38 0.157

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:30) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 NL 11.82 0.187
2 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.05 0.146
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.08 0.149
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.09 0.133
5 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 12.10 0.134
6 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.11 0.198
7 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 12.38 0.202
8 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 12.43 0.172
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 30.8.2015 - 10:45) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.72 Q 0.136
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.09 0.107
3 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 22.44 0.154
4 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.97 0.262
Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.8.2015 - 10:45) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 21.99 Q 0.179
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4 22.00 0.148
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.41 0.206
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.80 0.180
5 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 24.44 0.260
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.8.2015 - 10:45) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.08 Q 0.185
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 3 22.34 0.134
3 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.55 0.255
Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 30.8.2015 - 10:45) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.93 Q 0.162
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 21.99 q 0.140
3 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.62 0.216
4 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.65 0.172
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 30.8.2015 - 10:45) Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.12 Q 0.192
2 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5 22.61 0.257
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 22.86 0.213
4 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.92 0.162
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.72 Q 0.136
2 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.93 Q 0.162
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 21.99 q 0.140
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 21.99 Q 0.179
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4 22.00 0.148
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.08 Q 0.185
7 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.09 0.107
8 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 4 22.12 Q 0.192
9 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 AK MostAK Most 3 22.34 0.134
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.41 0.206
11 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 22.44 0.154
12 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5 22.61 0.257
13 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.62 0.216
14 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.65 0.172
15 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.80 0.180
16 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 22.86 0.213
17 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.92 0.162
18 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.97 0.262
19 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.55 0.255
20 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 24.44 0.260
Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS

200 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 12:50) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.47 0.140
2 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.53 0.139
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 21.71 0.186
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 21.84 0.141
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 21.90 0.211
6 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.33 0.210
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 30.8.2015 - 10:30) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 24.58 Q 0.297
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.31 q 0.148
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.92 0.165
4 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 26.12 0.255
5 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 5 27.24 0.256
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.8.2015 - 10:30) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 25.06 Q 0.145
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.89 0.228
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.50 0.292
Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF 0.172
Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.8.2015 - 10:30) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 25.45 Q 0.192
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.72 0.328
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 26.04 0.245
4 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 26.60 0.366
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 26.86 0.311
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 30.8.2015 - 10:30) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.64 Q 0.328
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.65 q 0.170
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 26.04 0.197
4 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 27.09 0.262
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.14 0.194
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 24.58 Q 0.297
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.64 Q 0.328
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.65 q 0.170
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 25.06 Q 0.145
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.31 q 0.148
6 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 25.45 Q 0.192
7 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.72 0.328
8 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 25.89 0.228
9 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.92 0.165
10 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 26.04 0.245
11 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 26.04 0.197
12 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 26.12 0.255
13 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.50 0.292
14 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 26.60 0.366
15 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 26.86 0.311
16 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 27.09 0.262
17 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.14 0.194
18 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 5 27.24 0.256
Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF 0.172
Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS

200 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 12:40) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 24.18 0.249
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.55 0.153
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 24.71 0.237
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 24.76 0.144
5 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 25.02 0.197
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 25.27 0.142
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 50.39 Q 0.265
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 51.04 0.354
3 Josef PoselJosef Posel 950427 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 52.06 0.229
Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 48.74 Q 0.328
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.63 0.207
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 50.55 0.149
4 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.47 0.203
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 5 49.00 Q 0.253
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 49.11 q 0.226
3 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 49.80 0.171
4 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.22 0.216
5 František RambousekFrantišek Rambousek 950826 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 51.47 0.219
6 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 6 51.56 0.284
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.8.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.90 Q 0.135
2 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.93 q 0.241
3 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 49.72 0.270
4 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 2 50.30 0.182
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 6 51.38 0.274
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 48.74 Q 0.328
2 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.90 Q 0.135
3 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.93 q 0.241
4 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 5 49.00 Q 0.253
5 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 49.11 q 0.226
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.63 0.207
7 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 49.72 0.270
8 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 49.80 0.171
9 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.22 0.216
10 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 2 50.30 0.182
11 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 50.39 Q 0.265
12 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 50.55 0.149
13 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 51.04 0.354
14 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 6 51.38 0.274
15 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.47 0.203
16 František RambousekFrantišek Rambousek 950826 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 51.47 0.219
17 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 6 51.56 0.284
18 Josef PoselJosef Posel 950427 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 52.06 0.229
Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 6 DNS
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 3 DNS

400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.92 0.262
2 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 48.18 0.329
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 48.61 0.200
4 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.69 0.264
5 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 48.90 0.247
6 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 2 48.98 0.227
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 4 57.64 Q 0.352
2 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.79 0.192
3 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 60.14 0.524
4 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.96 0.297
5 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 2 61.10 0.242
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 4 57.50 Q 0.393
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 58.08 q 0.166
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 58.79 0.330
4 Tereza PetržílkováTereza Petržílková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.00 0.312
5 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 61.20 0.165
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 57.84 Q 0.449
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.79 q 0.211
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 59.98 0.270
4 Marie KonopováMarie Konopová 966114 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 60.85 0.196
5 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 996025 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 6 63.18 0.316
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.8.2015 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 57.42 Q 0.554
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 59.64 0.287
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 59.94 0.357
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 61.42 0.258
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 57.42 Q 0.554
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 4 57.50 Q 0.393
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 4 57.64 Q 0.352
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 57.84 Q 0.449
5 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 58.08 q 0.166
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.79 q 0.211
7 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 58.79 0.330
8 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 59.64 0.287
9 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.79 0.192
10 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 59.94 0.357
11 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 59.98 0.270
12 Tereza PetržílkováTereza Petržílková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.00 0.312
13 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 60.14 0.524
14 Marie KonopováMarie Konopová 966114 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 60.85 0.196
15 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 60.96 0.297
16 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC ČáslavAC Čáslav 2 61.10 0.242
17 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 61.20 0.165
18 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 61.42 0.258
19 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 996025 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 6 63.18 0.316

400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 55.31 0.337
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 3 56.02 0.205
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 2 56.04 0.164
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 56.42 0.404
5 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 58.48 0.403
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 59.31 0.302
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.72 Q
2 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:56.78 Q
3 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 1:57.95
4 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:58.15
5 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:58.19
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:00.85
Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 56.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.04 Q
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:57.41 Q
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 3 1:57.66
4 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 1:58.62
5 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:58.80
6 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:01.37
7 Matěj BeníčekMatěj Beníček 940602 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:02.95
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:01.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:55.50 Q
2 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 4 1:55.55 Q
3 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC DomažliceAC Domažlice 6 1:55.69 q
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 6 1:55.84 q
5 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 3 1:56.48
6 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 2 1:57.03
7 Ondřej MachOndřej Mach 940615 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:57.73
8 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:01.33
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 57.56
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:55.50 Q
2 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 4 1:55.55 Q
3 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC DomažliceAC Domažlice 6 1:55.69 q
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.72 Q
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 6 1:55.84 q
6 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 3 1:56.48
7 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:56.78 Q
8 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 2 1:57.03
9 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.04 Q
10 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:57.41 Q
11 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 3 1:57.66
12 Ondřej MachOndřej Mach 940615 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:57.73
13 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 1:57.95
14 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:58.15
15 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:58.19
16 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 1:58.62
17 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:58.80
18 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:00.85
19 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 2:01.33
20 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:01.37
21 Matěj BeníčekMatěj Beníček 940602 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:02.95
Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 6 DNS

800 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:52.17
2 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 6 1:52.31
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:53.35
4 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:53.43
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1 1:54.93
6 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.56
7 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC DomažliceAC Domažlice 5 1:55.76
8 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 5 2:02.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 55.55
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:17.24 Q
2 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:18.86 Q
3 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:19.45
4 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:20.72
5 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:22.44
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:29.35
7 Barbora ElblováBarbora Elblová 995315 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:30.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:17.52 Q
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:18.16 Q
3 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:18.62
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:20.77
5 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:22.22
Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:11.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:16.50 Q
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:16.88 Q
3 Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most 2 2:17.39 q
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:17.59 q
5 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 2:20.57
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:29.10
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:10.25
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:16.50 Q
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 2:16.88 Q
3 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:17.24 Q
4 Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most 2 2:17.39 q
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:17.52 Q
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:17.59 q
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:18.16 Q
8 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:18.62
9 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:18.86 Q
10 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 2:19.45
11 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 2:20.57
12 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:20.72
13 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:20.77
14 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:22.22
15 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:22.44
16 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:29.10
17 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:29.35
18 Barbora ElblováBarbora Elblová 995315 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:30.09
Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 DNS

800 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:15.82
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:16.33
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:16.43
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:18.93
5 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:19.55
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:20.95
7 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:21.89
8 Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most 6 2:22.22
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:12.60
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 11:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan FrišJan Friš 951219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:07.39
2 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 4:07.85
3 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 4 4:10.13
4 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:11.16
5 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:12.00
6 Lukáš PomeznýLukáš Pomezný 940704 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 4:12.66
7 Daniel GrecmanDaniel Grecman 930414 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:14.03
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 4:16.22
9 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:17.45
10 Nikolaos MachNikolaos Mach 951220 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 4:18.17
11 Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18 4:18.86
12 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav 13 4:19.34
13 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 17 4:19.55
14 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 4:20.60
15 David KákonaDavid Kákona 960112 AK HodonínAK Hodonín 16 4:21.72
16 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 4:22.87
Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:15.32
800 2:25.41
1200 3:25.04
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 11:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:41.08
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:44.92
3 Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 4:46.78
4 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 4:51.07
5 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 4:53.50
6 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 4:54.29
7 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 4:55.50
8 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 956001 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 4:58.53
9 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 5:00.06
10 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13 5:00.07
11 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 5:00.98
12 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 12 5:11.11
13 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 5:11.99
14 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 5:16.64
15 Hana PeterkováHana Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 5:17.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:23.94
800 2:41.17
1200 3:48.90
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan JanůJan Janů 931105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 15:25.63
2 Lukáš PomeznýLukáš Pomezný 940704 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 15:38.92
3 David KákonaDavid Kákona 960112 AK HodonínAK Hodonín 7 15:41.72
4 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15:44.33
5 Jakub JosefJakub Josef 941006 AC DomažliceAC Domažlice 9 15:55.34
6 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10 15:59.77
7 Roman BudilRoman Budil 970617 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 16:04.21
8 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 940829 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 16:18.19
9 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 16:39.75
10 Tomáš ValkoTomáš Valko 931027 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 17:42.02
Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 1:56.87
2000 6:26.60
3000 9:27.23
Celkem 11 závodníků

5000 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 16:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 3 17:23.98
2 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 17:28.27
3 Tereza LajdováTereza Lajdová 935726 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17:28.51
4 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 17:38.22
5 Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 18:13.03
6 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 1 19:51.02
7 Tereza EliáškováTereza Eliášková 955314 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 20:01.44
8 Lucie DavidováLucie Davidová 945502 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 7 20:16.02
9 Veronika MarkováVeronika Marková 985708 AC PardubiceAC Pardubice 10 20:29.70
10 Karolína HrubáKarolína Hrubá 935706 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 9 20:41.24
11 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 935924 AK HodonínAK Hodonín 11 22:39.21
12 Lenka PapežováLenka Papežová 936224 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12 24:25.96
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:22.21
2000 6:52.44
3000 10:26.19
4000 14:05.27
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:00) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.68 0.147
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.03 0.122
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 14.23 0.141
4 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 14.63 0.149
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.74 0.199
6 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.27 0.124
7 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 15.28 0.186
8 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1 15.40 0.135
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 13:00) Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.93 Q 0.134
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.79 Q 0.330
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 15.39 Q 0.229
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.45 q 0.162
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16.46 0.353
Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6 DNS 0.147
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 DNS 0.165
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 13:00) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.19 Q 0.164
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 14.56 Q 0.201
3 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.82 Q 0.188
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 15.78 q 0.175
5 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.94 0.171
Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF 0.154
Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.93 Q 0.134
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.19 Q 0.164
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 14.56 Q 0.201
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.79 Q 0.330
5 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 14.82 Q 0.188
6 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 15.39 Q 0.229
7 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.45 q 0.162
8 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 15.78 q 0.175
9 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.94 0.171
10 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16.46 0.353
Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6 DNS 0.147
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 DNS 0.165
Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF 0.154
Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 DNS

110 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:15) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.43 0.129
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.63 0.160
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.01 0.209
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 15.52 0.173
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 16.01 0.309
6 Robin MadejRobin Madej 940819 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 16.57 0.187
Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF 0.214
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 16:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 52.36 Q 0.252
2 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.17 q 0.295
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 55.70 q 0.234
4 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 56.60 0.209
5 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 56.92 0.274
6 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 58.24 0.165
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 16:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4 54.07 Q 0.264
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 3 54.54 q 0.204
3 Michael KonečnýMichael Konečný 950111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 57.83 0.254
4 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 58.86 0.210
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 59.43 0.154
Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 16:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.84 Q 0.251
2 Jakub BotlíkJakub Botlík 00 SlovakiaSlovakia 3 54.15 0.240
3 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 56.84 0.399
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 60.85 0.319
5 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 951021 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 64.83 0.141
Martin PušMartin Puš 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 DNF 0.166
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 52.36 Q 0.252
2 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 53.84 Q 0.251
3 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4 54.07 Q 0.264
4 Jakub BotlíkJakub Botlík 00 SlovakiaSlovakia 3 54.15 0.240
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 3 54.54 q 0.204
6 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.17 q 0.295
7 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 55.70 q 0.234
8 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 56.60 0.209
9 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 56.84 0.399
10 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 56.92 0.274
11 Michael KonečnýMichael Konečný 950111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 57.83 0.254
12 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 58.24 0.165
13 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 58.86 0.210
14 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 59.43 0.154
15 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 60.85 0.319
16 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 951021 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 64.83 0.141
Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Martin PušMartin Puš 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 DNF 0.166

400 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 12:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 51.87 0.313
2 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.52 0.226
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 54.43 0.189
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 2 54.62 0.177
Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5 0.291
Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 0.305
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 16:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.71 Q 0.305
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 67.74 0.287
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 67.88 0.272
4 Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková 966107 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 69.91 0.196
5 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 966202 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 70.20 0.231
Iveta PohořeláIveta Pohořelá 975314 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNF 0.348
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 16:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 60.95 Q 0.310
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 965120 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 64.76 q 0.454
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 956018 AK KroměřížAK Kroměříž 5 65.85 0.482
4 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 68.31 0.307
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 69.71 0.241
6 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 71.17 0.284
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 16:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 64.64 Q 0.339
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 65.32 q 0.220
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 65.79 0.368
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 69.07 0.488
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 69.99 0.191
6 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 975209 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 70.00 0.303
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.8.2015 - 16:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 66.69 Q 0.198
2 Jana TomkováJana Tomková 945119 SK PřerovSK Přerov 6 68.01 0.482
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 68.87 0.207
4 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 70.22 0.401
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 70.53 0.256
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 60.95 Q 0.310
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.71 Q 0.305
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 64.64 Q 0.339
4 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 965120 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 64.76 q 0.454
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 65.32 q 0.220
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 65.79 0.368
7 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 956018 AK KroměřížAK Kroměříž 5 65.85 0.482
8 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 66.69 Q 0.198
9 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 67.74 0.287
10 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 67.88 0.272
11 Jana TomkováJana Tomková 945119 SK PřerovSK Přerov 6 68.01 0.482
12 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 68.31 0.307
13 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 68.87 0.207
14 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 69.07 0.488
15 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 69.71 0.241
16 Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková 966107 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 69.91 0.196
17 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 69.99 0.191
18 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 975209 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 70.00 0.303
19 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 966202 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 70.20 0.231
20 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 70.22 0.401
21 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 70.53 0.256
22 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 71.17 0.284
Iveta PohořeláIveta Pohořelá 975314 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNF 0.348
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 DNS

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 12:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 60.23 0.216
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 61.82 0.456
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 965120 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 62.08 0.532
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 62.21 0.303
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 64.91 0.241
6 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 65.19 0.181
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 13:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 1 NL 08:58.51
2 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09:13.07
3 Jan JanůJan Janů 931105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 09:20.33
4 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 09:48.28
5 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09:58.62
6 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 10:03.98
7 Jan TurekJan Turek 960429 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10:38.40
8 Josef ProvazníkJosef Provazník 990816 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 10:40.77
9 Čeněk AugustaČeněk Augusta 980710 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 10:58.04
10 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11:21.36
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 2:55.34
2000 5:58.60
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 5 11:02.57
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11:03.49
3 Hana HomolkováHana Homolková 965503 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 11:43.13
4 Petra ČaganováPetra Čaganová 936027 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 11:52.08
5 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 935429 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 11:55.93
6 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11:57.20
7 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12:01.99
8 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 12:03.80
9 Adéla VeseláAdéla Veselá 995109 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 12:09.60
10 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 12:14.33
11 Kateřina ChromáKateřina Chromá 945723 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15 12:28.70
12 Veronika MarkováVeronika Marková 985708 AC PardubiceAC Pardubice 11 12:37.04
13 Lucie DavidováLucie Davidová 945502 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14 12:40.75
14 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 965925 AK MostAK Most 13 13:06.48
15 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 935924 AK HodonínAK Hodonín 4 13:32.49
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:42.47
2000 7:30.48
Celkem 15 závodníků

4 x 100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trafina, Povýšil, Svoboda, Kolář Trafina, Povýšil, Svoboda, Kolář AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 42.14 0.286
2 Šrámek, Grabmüller, Řezníček, Kadlec Šrámek, Grabmüller, Řezníček, Kadlec ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.93 0.175
3 Navrátil, Suchánek, Hlavinka, Dvořák Navrátil, Suchánek, Hlavinka, Dvořák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 44.22 0.188
Červík, Valenta, Polák, Habrda Červík, Valenta, Polák, Habrda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNF 0.153
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 17:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Domská, Švecová, Muzikantová, Hofmanová Domská, Švecová, Muzikantová, Hofmanová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 47.28
2 Paťková, Bouší K., Jirmanová, Dvořáková B. Paťková, Bouší K., Jirmanová, Dvořáková B. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.85
3 Bičianová, Hýsková, Hornová, Vokalová Bičianová, Hýsková, Hornová, Vokalová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 47.93
4 Strnadová, Pírková, Sklenská, Novotná Strnadová, Pírková, Sklenská, Novotná AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 48.57
5 Hlaváčková, Sladovníková D´Ambrosca, Kalvová Hlaváčková, Sladovníková D´Ambrosca, Kalvová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.35
6 Řeháková, Edlová, Jarešová, Votinská Řeháková, Edlová, Jarešová, Votinská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 50.78
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 14:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Kisiala, Šnejdr, Petr, Mach A Kisiala, Šnejdr, Petr, Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:16.49 0.249
2 Šnajdr, Gregor ,Pivoňka, Šimsa Šnajdr, Gregor ,Pivoňka, Šimsa AC DomažliceAC Domažlice 3 3:18.67 0.247
3 Chlopčík, Zemaník, Symerský, Friš Chlopčík, Zemaník, Symerský, Friš SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:21.67 0.268
4 B Valášek, Hlaváč, Kuklík, Hotový B Valášek, Hlaváč, Kuklík, Hotový ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:28.36 0.168
Sasínek F., Sasínek P., Rebenda, Kučeřík Sasínek F., Sasínek P., Rebenda, Kučeřík AK HodonínAK Hodonín 6 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 1 (ne, 30.8.2015 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škaldová, Herzogová, Krupařová D., Kutrová Škaldová, Herzogová, Krupařová D., Kutrová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 3:51.07 0.207
2 Jirmanová, Janušková, Dvořáková K., Kratochvílová Jirmanová, Janušková, Dvořáková K., Kratochvílová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:51.95 0.183
3 Homolová, Chytková, Čiháková, Seidlová Homolová, Chytková, Čiháková, Seidlová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 3:56.03 0.380
4 Petržílková, Meczlová, Koropová, Sumegová Petržílková, Meczlová, Koropová, Sumegová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:00.17 0.266
5 Novosadová J., Husáková, Antošová, Slavíková Novosadová J., Husáková, Antošová, Slavíková AC ČáslavAC Čáslav 6 4:01.58 0.343
6 Galaczová, Lubojacká, Mrázková, Peterková Galaczová, Lubojacká, Mrázková, Peterková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:27.23 0.161
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 30.8.2015 - 13:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalvová, Hrachovcová, Sladovníková, Taclíková Kalvová, Hrachovcová, Sladovníková, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:54.76
2 Hluchá, Režnarová, Výletová, Krupařová Hluchá, Režnarová, Výletová, Krupařová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 4:03.18
3 Kopecká, Prokopová, Tomášková, Troppová Kopecká, Prokopová, Tomášková, Troppová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:15.94
4 Havlíčková, Klímová, Prokešová, Elbová Havlíčková, Klímová, Prokešová, Elbová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 4:20.89
K. Siebeltová, Krtková, Pavlásková, V. Siebeltová K. Siebeltová, Krtková, Pavlásková, V. Siebeltová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škaldová, Herzogová, Krupařová D., Kutrová Škaldová, Herzogová, Krupařová D., Kutrová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 3:51.07 0.207
2 Jirmanová, Janušková, Dvořáková K., Kratochvílová Jirmanová, Janušková, Dvořáková K., Kratochvílová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:51.95 0.183
3 Kalvová, Hrachovcová, Sladovníková, Taclíková Kalvová, Hrachovcová, Sladovníková, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:54.76
4 Homolová, Chytková, Čiháková, Seidlová Homolová, Chytková, Čiháková, Seidlová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 3:56.03 0.380
5 Petržílková, Meczlová, Koropová, Sumegová Petržílková, Meczlová, Koropová, Sumegová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:00.17 0.266
6 Novosadová J., Husáková, Antošová, Slavíková Novosadová J., Husáková, Antošová, Slavíková AC ČáslavAC Čáslav 6 4:01.58 0.343
7 Hluchá, Režnarová, Výletová, Krupařová Hluchá, Režnarová, Výletová, Krupařová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 4:03.18
8 Kopecká, Prokopová, Tomášková, Troppová Kopecká, Prokopová, Tomášková, Troppová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 4:15.94
9 Havlíčková, Klímová, Prokešová, Elbová Havlíčková, Klímová, Prokešová, Elbová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 4:20.89
10 Galaczová, Lubojacká, Mrázková, Peterková Galaczová, Lubojacká, Mrázková, Peterková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 4:27.23 0.161
K. Siebeltová, Krtková, Pavlásková, V. Siebeltová K. Siebeltová, Krtková, Pavlásková, V. Siebeltová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 DNS

Skok vysoký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 13:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.751.831.881.921.961.992.022.052.082.112.142.172.202.232.262.292.322.35 Body
1 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 11 2.02 --OXXOOXOOXXX
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 13 2.02 ----O-XO-XXX
3 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 10 1.99 -OOXOXOOX-XX
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 12 1.96 ---OOXXX
5 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970702 5 1.96 XOXOOXOXXOXXX
6 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 8 1.92 OXOOXOXXX
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
990803 9 1.92 OOOXXOXXX
8 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
930307 3 1.92 OOXOXXOXXX
9= Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 4 1.88 -OOXXX
9= Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
990219 6 1.88 -OOXXX
11 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
970303 1 1.88 OXOOXXX
12 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 7 1.88 OXOXXOXXX
13 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970923 2 1.83 XOOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.571.621.671.721.761.791.821.851.871.911.941.972.002.032.062.092.122.15 Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
986115 11 NL 1.85 --OOOXOXOXOXXX
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
985827 10 1.76 --OOXXOXXX
3 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
945513 8 1.72 -OOXOXXX
4= Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 7 1.72 OOOXXOXXX
4= Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
986206 9 1.72 OOOXXOXXX
6 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
976008 6 1.67 OOOXXX
7 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955710 5 1.67 OXXOOXXX
8 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 4 1.67 OOXOXXX
9= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975526 1 1.57 XOXXX
9= Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 2 1.57 XOXXX
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
995408 3 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.854.004.124.244.364.484.584.674.744.914.874.934.995.055.115.175.235.29 Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980224 16 4.74 ----XO-OOXOXXX
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930906 15 4.58 ----O-OXXX
3 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 14 4.48 -----O-XXX
4 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 11 4.48 --XOOOOXXX
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 9 4.48 --O-XXOXXOXXX
6 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960903 6 4.36 -O-OOXXX
7 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
991118 10 4.24 OXO-XOXXX
8 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 7 4.24 -XOOXXOXXX
9 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
931213 4 4.24 OXXOXOXXOXXX
10= Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960418 8 4.12 --XOXXX
10= David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960528 12 4.12 --XOXXX
12 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
971204 2 3.85 OXXX
Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 5 DNS
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940609 3 DNS
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950725 13 NM
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 1 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.803.053.203.353.503.653.803.954.054.154.254.35 Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 4 3.95 ---XOOOOXOXXX
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 7 3.80 -----XOOXXX
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 6 3.65 ---OOOXXX
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 5 3.65 ----XXOOXXX
MS Klaudia KalnayováKlaudia Kalnayová
SlovakiaSlovakia
97 1 3.50 --OOXXOXXX
6 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995317 3 3.05 -OXXX
7 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995604 2 2.80 OXXX
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960506 12 7.28 -0.5 m/s 6.70+0.16.90+0.56.67-0.36.906.97+1.66.95-0.17.28-0.5
2 Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
950728 8 7.27 +2.4 m/s 7.15 +0.5 m/s 6.81+1.3X6.61-0.56.817.27+2.47.15+0.56.90-0.5
3 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
940726 10 7.26 +0.8 m/s 6.86+2.06.88-0.17.26+0.87.267.20+0.97.10-0.8X
4 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990417 11 7.24 +1.1 m/s 6.99+1.26.90-0.2X6.997.24+1.16.94+0.16.61-0.5
5 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970718 9 7.15 -0.6 m/s XX7.02+0.37.027.09+0.87.02-1.17.15-0.6
6 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950217 3 6.90 +0.1 m/s 6.66+0.16.64+0.56.64+1.06.66XX6.90+0.1
7 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960528 7 6.77 +0.5 m/s 6.73+1.06.77+0.56.54+0.56.77X6.65+0.5X
8 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
960304 6 6.62 -0.5 m/s 6.22-1.36.54+0.26.62-0.56.62X5.29+1.06.32+0.2
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960315 2 6.43 -0.1 m/s 6.19-0.6X6.43-0.16.43
10 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 1 6.42 +0.1 m/s 6.36-0.96.37+0.66.42+0.16.42
11 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 4 6.29 +1.0 m/s X6.14+0.06.29+1.06.29
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 14 NL 6.08 -0.7 m/s 5.79-2.0X5.95-0.65.955.87+0.56.02-0.76.08-0.7
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
966024 16 5.93 +1.0 m/s 5.65-0.7X5.79-0.85.795.93+1.05.84+0.13.95-1.0
3 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985616 15 5.93 +0.1 m/s 5.63+0.15.93+0.1X5.935.62-0.7X5.74-1.7
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
956021 6 5.67 -0.5 m/s 5.67-0.55.50+0.35.38+0.35.67XXX
5 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
936013 10 5.64 -0.3 m/s 5.15-1.35.50+0.75.50+0.85.505.52+0.35.64-0.3X
6 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 11 5.59 -1.9 m/s 5.49+0.25.35+0.85.36-0.25.49X5.45-0.95.59-1.9
7 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 13 5.51 +0.1 m/s X5.51+0.15.41+0.95.515.42+0.75.44+0.45.45
8 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 8 5.42 +0.3 m/s X5.42+0.35.09+0.65.42X5.36+0.55.40-0.9
9 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
976114 5 5.37 -1.2 m/s 5.37-1.2X5.26+0.65.37
10 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
985613 4 5.33 +0.1 m/s X5.33+0.15.31+0.45.33
11 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
945511 7 5.32 -0.4 m/s X5.32-0.45.21-0.95.32
12 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996113 12 5.20 +0.6 m/s XX5.20+0.65.20
13 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 1 5.17 +0.3 m/s 5.06+0.75.17+0.3X5.17
14 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975704 3 5.02 +0.7 m/s 4.70+0.93.47-0.95.02+0.75.02
15 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
985505 2 4.48 -1.5 m/s 4.48-1.5XX4.48
Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
995223 9 DNS
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 12:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930602 14 NL 15.22 +1.8 m/s 14.43-0.514.53-0.914.96+1.714.9614.44-0.915.22+1.814.91-1.2
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
940726 11 15.01 -0.4 m/s 14.54-0.114.89+0.0X14.8914.94+0.415.01-0.4X
3 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961207 15 14.60 +0.2 m/s 14.07-0.514.60+0.2X14.60---
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 13 14.27 +1.9 m/s 13.61-0.6X14.12-0.814.1214.27+1.913.43+0.114.17+1.3
5 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
961220 6 14.20 -0.1 m/s 14.07-0.1XX14.0714.04+1.6X14.20-0.1
6 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
960914 12 14.17 -0.3 m/s 13.78+0.413.99+0.314.07+1.714.0713.96+0.413.93+0.214.17-0.3
7 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
981216 9 14.05 +1.1 m/s X13.98+0.2X13.9813.77+0.014.05+1.113.87+0.6
8 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
950207 7 13.98 +0.3 m/s 13.84-1.5X13.98+0.313.9813.86-0.9XX
9 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
970707 8 13.69 +0.4 m/s 13.69+0.413.39+0.513.39+0.113.69
10 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960315 5 13.54 -1.0 m/s XX13.54-1.013.54
11 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 2 13.41 +0.1 m/s XX13.41+0.113.41
12 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
971117 10 13.16 +2.4 m/s 13.16+2.4XX13.16
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 1 DNS
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
970115 4 NM
Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 3 NM
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 13:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
985221 14 NL 12.89 -0.3 m/s 12.66-0.211.94+0.512.45-0.212.6612.31-0.612.89-0.312.75+0.0
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
945411 4 11.91 -0.4 m/s 11.27+0.411.32-1.111.50-0.211.5011.35-0.610.59+0.311.91-0.4
3 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 13 11.78 +0.1 m/s 10.88-1.211.45-0.311.32-1.111.4511.46-1.511.78+0.111.25-0.1
4 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985818 10 11.72 +0.3 m/s 11.35+0.611.01-1.011.06-1.511.3511.07-0.511.26-0.711.72+0.3
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 12 11.55 +0.4 m/s 11.27-0.411.49-0.710.68-1.311.4911.26-0.911.53-0.411.55+0.4
6 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
945518 11 11.45 +0.8 m/s 11.16+0.311.22-1.011.35-1.111.3511.36-1.0X11.45+0.8
7 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
936207 9 11.28 -1.2 m/s 11.20+0.411.24-1.511.28-1.211.28X11.21-1.5X
8 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
976006 7 11.26 +1.5 m/s 11.26+1.510.83-1.410.95-0.911.2610.61-1.810.49-1.110.94+0.1
9 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
976027 6 11.21 +0.2 m/s X09.37+0.511.21+0.211.21
10 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 5 11.09 +0.2 m/s X10.86+0.411.09+0.211.09
11 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 3 11.07 +0.3 m/s X10.63+0.811.07+0.311.07
12 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975627 8 10.96 +0.3 m/s 10.96+0.310.74-2.510.12-0.810.96
13 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 1 10.95 +0.5 m/s XX10.95+0.510.95
14 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
945301 2 10.34 +0.4 m/s XX10.34+0.410.34
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 12:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
936002 10 13.26 X12.0813.2613.26XX13.20
2 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985216 9 12.98 11.0012.9812.0712.98X12.5212.64
3 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
936216 5 12.51 12.3612.5112.4012.5112.1511.8011.69
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 6 12.24 11.0410.9512.2412.2411.54X11.81
5 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
975403 8 12.06 11.7412.0611.9612.0611.9311.3511.88
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
975111 7 11.60 11.13X11.0211.1310.3111.6011.09
7 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
985119 4 10.73 10.1010.7010.7310.7310.7110.34X
8 Marcela MoláčkováMarcela Moláčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
936201 3 10.50 09.8209.7210.5010.5009.9510.41X
9 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935801 2 09.77 09.5309.6709.7709.77
10 Markéta HusákováMarkéta Husáková
AC ČáslavAC Čáslav
966229 1 09.05 08.2408.4809.0509.05
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
930120 8 18.19 X17.63X17.63X18.19X
2 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
941124 7 15.76 15.4515.76X15.7615.3715.3115.43
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 5 15.65 13.76X14.8614.8615.01X15.65
4 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
930729 1 14.90 13.8314.0114.2114.2114.8514.9014.63
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930107 4 14.84 14.57XX14.57XX14.84
6 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 6 14.73 14.6014.7314.6714.73XXX
7 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 3 14.58 11.1913.9014.0214.02XX14.58
8 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
941231 2 13.85 X13.1713.4213.42X13.4013.85
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
936216 14 44.33 X38.76X38.7642.36X44.33
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
945518 16 42.01 40.91X42.0142.01X40.94X
3 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985626 15 40.42 X36.1938.4738.47X40.42X
4 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
936002 13 39.71 39.4736.58X39.4739.7139.30X
5 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 12 39.43 39.4337.7538.1239.4337.62X37.97
6 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 11 37.03 XX36.6736.6737.0336.0736.72
7 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
935523 8 35.62 33.5935.4435.1835.4435.62XX
8 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996217 9 34.98 33.2234.9833.6434.9831.49X34.91
9 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 4 33.08 X33.0832.9333.08
10 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 6 33.04 X33.0431.9733.04
11 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985216 10 32.92 30.0332.92X32.92
12 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
975704 7 32.88 32.2231.7532.8832.88
13 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
965120 3 31.35 28.6631.3530.2531.35
14 Eliška VolencováEliška Volencová
AC ČáslavAC Čáslav
985215 5 31.20 30.6929.7731.2031.20
15 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935801 1 29.73 29.1129.0429.7329.73
16 Markéta LiškováMarkéta Lišková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975423 2 25.40 X25.40X25.40
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 12:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
930120 9 54.84 53.0152.9554.6554.65X53.7454.84
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
961014 8 44.67 40.4244.6742.8944.6742.63XX
3 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
930729 7 43.71 43.1942.0243.7143.71X42.4041.44
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
970211 5 42.29 39.3742.29X42.29X41.2342.06
5 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 6 41.36 X30.0239.2539.2541.36XX
6 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
940912 4 40.42 39.47XX39.47XX40.42
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930107 3 40.29 39.00X39.2439.24XX40.29
8 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 2 37.73 XX37.7337.73XXX
9 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
941231 1 37.60 XX37.6037.60
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
935720 13 56.06 50.0548.2351.3751.3753.6853.3356.06
2 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
935523 12 51.00 XX43.4543.4551.00X50.13
3 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
TJ SušiceTJ Sušice
995220 11 49.27 49.2745.1847.5949.27X46.3549.10
4 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985626 8 47.96 45.36XX45.36XX47.96
5 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
976117 10 47.52 43.3445.90X45.9047.52XX
6 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
936002 9 46.87 43.2442.81X43.2445.6346.87X
7 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 6 45.04 41.3243.25X43.2542.8245.04X
8 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
935822 7 44.52 43.7542.5344.5244.5242.2143.3544.02
9 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 5 40.16 38.5837.4440.1640.16
10 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 2 37.74 33.9236.1437.7437.74
11 Markéta LiškováMarkéta Lišková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975423 3 35.45 33.3934.6135.4535.45
12 Helena KorbováHelena Korbová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
945429 4 34.50 X33.8934.5034.50
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
985602 1 NM
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 12:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
950401 9 NL 63.65 57.4063.65X63.6561.80XX
2 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961114 10 59.06 54.6058.4856.1458.4859.0658.99X
3 Jan FormáčekJan Formáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930614 8 54.98 52.17X52.1952.1951.8854.98X
4 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 6 54.92 51.5054.3954.9254.92X53.8852.73
5 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
970124 7 54.38 51.7054.38X54.3852.1753.11X
6 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930215 4 47.23 XX47.2347.2345.63XX
7 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
930215 5 45.26 41.8545.26X45.26X42.75X
8 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
960804 2 39.44 39.44XX39.44X37.5537.66
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
940912 1 DNS
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
981111 3 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 14:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
985124 14 NL 49.23 X45.2343.8745.2349.23X46.73
2 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
935704 13 44.54 X41.3543.0843.0835.6744.54X
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 11 44.52 43.8944.5241.7244.5242.04XX
4 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
975605 15 41.29 X37.4841.2941.29X41.15X
5 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 9 40.50 40.5040.07X40.5040.3539.95X
6 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 10 40.37 38.3540.3738.8940.37X37.6535.09
7 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955505 5 39.83 36.5338.3339.8339.8338.76X38.39
8 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 12 39.82 39.4039.04X39.4039.82X37.48
9 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 8 36.93 36.0436.2336.9336.93
10 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975627 4 36.17 36.1735.5734.5336.17
11 Zuzana MartincováZuzana Martincová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
955911 2 34.91 29.2834.5434.9134.91
12 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
975704 7 34.89 31.5032.9334.8934.89
13 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935801 6 34.06 34.0634.0533.3834.06
14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
975111 1 33.01 31.0732.9133.0133.01
15 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
975327 3 32.41 32.41X29.2032.41
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 16:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
940619 15 68.46 64.2266.8464.0066.8468.4666.5168.00
2 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950109 13 68.35 67.31X65.3367.31X68.35X
3 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
941106 14 65.80 65.8060.79X65.80XXX
4 Martin KonečnýMartin Konečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
971220 12 61.55 54.3954.2258.0658.0659.84X61.55
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930107 7 61.07 53.2154.3655.9955.9954.9357.3261.07
6 Jakub VedraJakub Vedra
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
950908 6 59.39 54.7358.7653.8558.7656.7556.0459.39
7 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970821 9 56.68 53.78X56.6856.68XXX
8 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
970223 4 56.66 51.7956.54X56.5454.8956.66X
9 David PolákDavid Polák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930617 11 53.92 53.92X53.1253.92
10 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
930630 3 51.27 48.3551.27X51.27
11 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 2 50.40 47.5550.1150.4050.40
12 Jan SlanařJan Slanař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
930123 8 46.27 XX46.2746.27
13 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930813 5 44.47 XX44.4744.47
14 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
981221 1 42.85 42.4942.85X42.85
Erik VeselýErik Veselý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
981024 10 DNS
Celkem 15 závodníků