výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Praha (19. - 20. 9. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 14:00) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.12 Q
2 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 07.35 Q
3 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.38 q
4 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.39
5 Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 07.44
6 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 07.58
7 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 07.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 14:00) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 07.26 Q
2 Jakub UrbanJakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 07.38 Q
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.41
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.62
5 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1 07.79
Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 14:00) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5 07.25 Q
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.25 Q
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.37 q
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 07.39
5 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 000507 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 1 07.50
6 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.57
7 Jakub FialaJakub Fiala 010325 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 7 07.59
8 Jan JirásekJan Jirásek 000623 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.60
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.12 Q
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5 07.25 Q
3 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.25 Q
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 07.26 Q
5 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 07.35 Q
6 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.37 q
7 Jakub UrbanJakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 07.38 Q
8 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.38 q
9 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 07.39
10 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.39
11 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.41
12 Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 07.44
13 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 000507 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 1 07.50
14 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.57
15 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 07.58
16 Jakub FialaJakub Fiala 010325 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 7 07.59
17 Jan JirásekJan Jirásek 000623 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.60
18 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.62
19 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 07.67
20 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1 07.79
Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 15:30) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 07.05
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.19
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5 07.24
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 07.27
5 Jakub UrbanJakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.37
6 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.39
7 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 BYAC BrnoBYAC Brno 1 07.42
8 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 07.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 13:45) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 =NL 07.70 Q
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 07.92 Q
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.94 q
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 07.99
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.14
6 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 8 08.16
7 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 7 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 13:45) Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 07.88 Q
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 07.96 Q
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.98 q
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.01
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.06
6 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 08.11
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 13:45) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.93 Q
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 07.95 Q
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 08.00
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 08.10
5 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.17
6 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 3 08.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 =NL 07.70 Q
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 07.88 Q
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 4 07.92 Q
4 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.93 Q
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.94 q
6 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 07.95 Q
7 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 07.96 Q
8 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.98 q
9 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 07.99
10 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 08.00
11 Johana KaiserováJohana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.01
12 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.06
13 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 08.10
14 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 08.11
15 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.14
16 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 8 08.16
17 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.17
18 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.24
19 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 3 08.27
20 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 7 08.33

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 15:15) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NL 07.64
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1 07.82
3 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.84
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 07.88
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 07.99
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 08.00
7 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 08.01
8 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 08.04
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 20.9.2015 - 10:45) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 16.88 Q
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 6 17.48 Q
3 Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 17.52 q
4 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 17.74
5 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 17.81
6 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 18.10
7 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.9.2015 - 10:45) Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 16.93 Q
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.20 Q
3 Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.63
4 Jan JanovskýJan Janovský 000328 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 17.71
5 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 17.72
6 Vladimír KostičVladimír Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 18.07
Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.9.2015 - 10:45) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 16.95 Q
2 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 17.40 Q
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 4 17.44 q
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.80
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 18.22
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 16.88 Q
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 16.93 Q
3 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 16.95 Q
4 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.20 Q
5 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 17.40 Q
6 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 4 17.44 q
7 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 6 17.48 Q
8 Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 17.52 q
9 Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 17.63
10 Jan JanovskýJan Janovský 000328 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 17.71
11 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 17.72
12 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 17.74
13 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 17.80
14 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 17.81
15 Vladimír KostičVladimír Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 18.07
16 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 18.10
17 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 18.22
18 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.47
Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 2 DNS
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3 DNS

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 12:10) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 16.13
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 16.78
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 16.82
4 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 17.27
5 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 17.30
6 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 AK HodonínAK Hodonín 8 17.31
7 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 2 17.37
8 Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1 17.65
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 20.9.2015 - 10:30) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 18.31 Q
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.10 Q
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 19.31 q
4 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 19.42
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 19.43
6 Lucie SmíškováLucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 19.92
Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.9.2015 - 10:30) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.00 Q
2 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 19.54 Q
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 19.56
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 19.84
5 Monika DoubkováMonika Doubková 005912 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 19.90
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 20.01
7 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 20.48
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.9.2015 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 18.82 Q
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 19.24 Q
3 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 19.41 q
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 19.55
5 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 3 19.83
6 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 20.07
Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 18.31 Q
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 18.82 Q
3 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.00 Q
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.10 Q
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 19.24 Q
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 19.31 q
7 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 19.41 q
8 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 19.42
9 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 19.43
10 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 19.54 Q
11 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 19.55
12 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 005118 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 19.56
13 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 3 19.83
14 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 19.84
15 Monika DoubkováMonika Doubková 005912 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 19.90
16 Lucie SmíškováLucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 19.92
17 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 20.01
18 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 20.07
19 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 20.48
Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 DNS
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 5 DNS
Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 12:00) Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 18.23
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5 18.46
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.08
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 19.22
5 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 19.47
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 19.51
Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNF
Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 35.89
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 36.27
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 37.16
4 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 7 37.22
5 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 37.53
6 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 AK MostAK Most 3 37.86
7 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 37.95
8 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 38.03
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 36.71 Q
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 AK MostAK Most 5 37.65 Q
3 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 3 37.79
4 Filip VondráčekFilip Vondráček 000408 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 38.46
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 38.64
6 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 39.73
7 Patrik PelcPatrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 40.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 36.89 Q
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.23 Q
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 37.47 q
4 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 37.48 q
5 Jan JanovskýJan Janovský 000328 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 39.16
Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 37.13 Q
2 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 37.82 Q
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 37.87
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 37.99
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 39.00
6 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 39.25
7 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 40.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 36.71 Q
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 36.89 Q
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 37.13 Q
4 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.23 Q
5 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 000210 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 37.47 q
6 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 37.48 q
7 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 AK MostAK Most 5 37.65 Q
8 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 3 37.79
9 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 37.82 Q
10 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 37.87
11 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 37.99
12 Filip VondráčekFilip Vondráček 000408 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 38.46
13 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 38.64
14 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 39.00
15 Jan JanovskýJan Janovský 000328 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 39.16
16 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 39.25
17 Jiří SekyraJiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 39.73
18 Patrik PelcPatrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 40.08
19 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 40.13
Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 4 40.84 Q
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 41.57 Q
3 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 42.91
4 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 43.56
5 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 44.65
Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 3 DNS
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 015613 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.60 Q
2 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 42.38 Q
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 43.52
4 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 43.58
5 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 44.17
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 TJ DobruškaTJ Dobruška 2 44.58
Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 42.00 Q
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 42.39 Q
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 42.74 q
4 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 016002 AC ČáslavAC Čáslav 3 42.75 q
5 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 43.44
6 Lada HallmanováLada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 43.74
7 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 44.09
8 Natálie LugrováNatálie Lugrová 005810 AC ProstějovAC Prostějov 8 46.27
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 4 40.84 Q
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 41.57 Q
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.60 Q
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 42.00 Q
5 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 42.38 Q
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 42.39 Q
7 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 42.74 q
8 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 016002 AC ČáslavAC Čáslav 3 42.75 q
9 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 42.91
10 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 43.44
11 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 43.52
12 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 43.56
13 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 43.58
14 Lada HallmanováLada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 43.74
15 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 44.09
16 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 44.17
17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 TJ DobruškaTJ Dobruška 2 44.58
18 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 015508 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 44.65
19 Natálie LugrováNatálie Lugrová 005810 AC ProstějovAC Prostějov 8 46.27
Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 3 DNS
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 015613 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 DNS
Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 40.63
2 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 4 41.12
3 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 42.07
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 42.24
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 42.38
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 42.67
7 Kristýna NetolickáKristýna Netolická 016002 AC ČáslavAC Čáslav 1 42.86
8 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 49.63
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 1:59.21
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 000409 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:01.59
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:01.86
4 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 2:03.56
5 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.26
6 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:07.04
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 2:08.55
Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DQ 163.3b
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:06.90 Q
2 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 2:07.38 Q
3 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 7 2:09.82
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:10.15
5 Marek ŠtochlMarek Štochl 010704 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2 2:10.72
6 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 2:17.07
7 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5 2:18.18
8 Michal MartinákMichal Martinák 020507 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 2:20.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:07.42 Q
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:07.77 Q
3 Michael AudaMichael Auda 000111 BYAC BrnoBYAC Brno 7 2:08.77
4 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:09.67
5 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:09.95
6 Daniel VašekDaniel Vašek 000916 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:10.69
7 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 000516 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 8 2:15.27
8 Jan SlámaJan Sláma 010320 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1 2:19.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:03.02 Q
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 000409 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:05.41 Q
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:05.92 q
4 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:07.52 q
5 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 2:11.57
6 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1 2:12.19
7 Matěj PavingerMatěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:14.91
Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:03.02 Q
2 Filip SzotkowkiFilip Szotkowki 000409 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:05.41 Q
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:05.92 q
4 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:06.90 Q
5 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 2:07.38 Q
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:07.42 Q
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:07.52 q
8 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:07.77 Q
9 Michael AudaMichael Auda 000111 BYAC BrnoBYAC Brno 7 2:08.77
10 Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:09.67
11 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 7 2:09.82
12 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:09.95
13 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:10.15
14 Daniel VašekDaniel Vašek 000916 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:10.69
15 Marek ŠtochlMarek Štochl 010704 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 2 2:10.72
16 Martin FišerMartin Fišer 000217 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 2:11.57
17 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1 2:12.19
18 Matěj PavingerMatěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:14.91
19 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 000516 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 8 2:15.27
20 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 2:17.07
21 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5 2:18.18
22 Jan SlámaJan Sláma 010320 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1 2:19.35
23 Michal MartinákMichal Martinák 020507 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 2:20.95
Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 DNS

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 2:26.34 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:26.35 Q
3 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:26.39
4 Kristýna ČajkováKristýna Čajková 025515 AK HodonínAK Hodonín 2 2:27.65
5 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:30.56
6 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 2:31.09
7 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:31.53
8 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 8 2:35.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 4 2:19.56 Q
2 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 2:19.74 Q
3 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:20.87 q
4 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 2:24.35
5 Anna SamešováAnna Samešová 015517 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:26.48
6 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3 2:26.73
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 8 2:28.23
8 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 005108 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1 2:29.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:20.69 Q
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:22.89 Q
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:24.02 q
4 Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 015716 AK HodonínAK Hodonín 6 2:24.55
5 Lucie KovářováLucie Kovářová 026026 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:26.52
6 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 2:30.85
7 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:31.14
Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 4 2:19.56 Q
2 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 2:19.74 Q
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:20.69 Q
4 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:20.87 q
5 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:22.89 Q
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:24.02 q
7 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 2:24.35
8 Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 015716 AK HodonínAK Hodonín 6 2:24.55
9 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 2:26.34 Q
10 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:26.35 Q
11 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:26.39
12 Anna SamešováAnna Samešová 015517 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:26.48
13 Lucie KovářováLucie Kovářová 026026 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:26.52
14 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3 2:26.73
15 Kristýna ČajkováKristýna Čajková 025515 AK HodonínAK Hodonín 2 2:27.65
16 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 8 2:28.23
17 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 005108 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1 2:29.22
18 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:30.56
19 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 2:30.85
20 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 2:31.09
21 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:31.14
22 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:31.53
23 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 8 2:35.34
Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 DNS

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 3 2:20.09
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:20.26
3 Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:20.27
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 2:20.99
5 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 2:21.97
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:23.18
7 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:23.80
8 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:27.48
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:19.84
2 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 2 4:22.27
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:23.62
4 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 4:25.70
5 Martin KovačechMartin Kovačech 010624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:26.40
6 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 4:26.93
7 Antonín SynekAntonín Synek 000820 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 4:31.51
8 Jan PospíšilJan Pospíšil 000109 AK ŽatecAK Žatec 10 4:33.96
9 Ondřej KramnýOndřej Kramný 000908 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 4:36.23
10 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 4:37.35
11 Matěj MikulecMatěj Mikulec 001015 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13 4:46.73
12 Štěpán MarekŠtěpán Marek 010328 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1 4:48.15
13 Jakub LukášekJakub Lukášek 000813 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12 4:56.66
14 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 14 4:56.98
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13 4:43.51
2 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17 4:43.86
3 Natálie BělinováNatálie Bělinová 005906 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 4:46.87
4 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 6 4:53.49
5 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 14 4:56.73
6 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 005312 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 4:57.09
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16 4:57.44
8 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 006207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12 4:57.62
9 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18 4:59.09
10 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 015507 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 5:03.25
11 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 015620 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 5:03.94
12 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10 5:05.46
13 Kateřina SupikováKateřina Supiková 035321 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:09.32
14 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 026012 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 5:12.30
15 Anna MálkováAnna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 5:14.35
16 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 016206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 5:14.75
17 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:14.97
Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11 DNF
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 NL 09:14.31
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09:20.41
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 4 09:21.78
4 Michal BořánekMichal Bořánek 000606 AK ŠternberkAK Šternberk 7 09:24.03
5 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 09:28.02
6 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:33.28
7 Vilém HorákVilém Horák 010820 o.s. Diana Sporto.s. Diana Sport 16 09:34.82
8 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18 09:47.45
9 Marek GebouskýMarek Gebouský 001003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13 09:51.56
10 Tomáš ChlupTomáš Chlup 000208 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 11 09:55.55
11 Martin GogelaMartin Gogela 010620 AK OlomoucAK Olomouc 10 09:58.96
12 Jan HavlenaJan Havlena 001117 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:59.42
13 Jakub DoležalJakub Doležal 000531 AK BílinaAK Bílina 15 10:12.54
14 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17 10:25.02
15 Martin VodičkaMartin Vodička 000118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 10:26.45
16 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14 10:42.10
17 Jakub HercíkJakub Hercík 000418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19 10:50.57
Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 000416 AK ŠternberkAK Šternberk 8 DNF
Filip NovákFilip Novák 000106 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12 DNS
Celkem 19 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 13:30) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 13.54 Q
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 3 13.96 Q
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 14.08 q
4 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.59
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.75
6 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 6 14.78
7 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 15.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 13:30) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 13.74 Q
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.82 Q
3 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 13.95 q
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 14.75
5 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.84
6 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 000712 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.33
Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 13:30) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 13.59 Q
2 Adam ProkešAdam Prokeš 000108 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 13.72 Q
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.41
4 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.52
5 Jakub DemelJakub Demel 010427 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 15.06
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 15.18
7 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 16.46
David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 13.54 Q
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 13.59 Q
3 Adam ProkešAdam Prokeš 000108 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 13.72 Q
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 13.74 Q
5 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.82 Q
6 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 13.95 q
7 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 3 13.96 Q
8 Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 14.08 q
9 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 14.41
10 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.52
11 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.59
12 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.75
13 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 14.75
14 Matěj BenešMatěj Beneš 010227 BYAC BrnoBYAC Brno 6 14.78
15 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.84
16 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 15.04
17 Jakub DemelJakub Demel 010427 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 15.06
18 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 15.18
19 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 000712 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.33
20 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 8 16.46
Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 15:00) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 13.34
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 13.45
3 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.55
4 Adam ProkešAdam Prokeš 000108 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 13.57
5 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 7 13.82
6 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 13.92
7 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 14.04
Alexandr VávraAlexandr Vávra 001128 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 14:45) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 NL 14.11
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 14.18
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 14.59
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 14.61
5 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7 14.74
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.92
7 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 15.04
8 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 15.12
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 13:15) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 14.59 Q
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.70 Q
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.03 q
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 15.41
5 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.87
6 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 005130 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 1 15.93
7 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 15.94
8 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 8 16.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 13:15) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 14.58 Q
2 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 14.83 Q
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 15.03 q
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 15.87
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 15.89
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.09
7 Eliška HodkováEliška Hodková 005504 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1 16.12
8 Tereza VernerováTereza Vernerová 005127 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 16.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 13:15) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 14.65 Q
2 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5 14.77 Q
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6 15.69
4 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 15.96
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 16.01
6 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 16.03
7 Michaela BorovskáMichaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 8 16.21
Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 14.58 Q
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 14.59 Q
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 14.65 Q
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.70 Q
5 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5 14.77 Q
6 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 14.83 Q
7 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.03 q
8 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 15.03 q
9 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 15.41
10 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6 15.69
11 Veronika JégrováVeronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 15.87
12 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.87
13 Andrea CikánováAndrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 15.89
14 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 005130 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 1 15.93
15 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 15.94
16 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 15.96
17 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 16.01
18 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 16.03
19 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.09
20 Eliška HodkováEliška Hodková 005504 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1 16.12
21 Michaela BorovskáMichaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 8 16.21
22 Tereza VernerováTereza Vernerová 005127 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 16.54
23 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 8 16.57
Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 11:50) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 25.46
2 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 25.64
3 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.27
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 26.48
5 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 26.94
6 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 2 27.01
7 Adam OndraAdam Ondra 000219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 27.91
8 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 29.75
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 20.9.2015 - 10:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 26.03 Q
2 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.87 Q
3 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.19 q
4 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 29.00
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 AK OlomoucAK Olomouc 2 29.26
6 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 000709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 8 30.04
7 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 30.90
Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.9.2015 - 10:15) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 26.46 Q
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 5 27.67 Q
3 Jan VyroubalJan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 28.42
4 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 28.49
5 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.98
6 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 29.12
7 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 29.13
8 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 29.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.9.2015 - 10:15) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 26.52 Q
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 27.26 Q
3 Adam OndraAdam Ondra 000219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 27.95 q
4 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 000712 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.80
5 Jakub KroftaJakub Krofta 000526 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 29.26
6 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 30.30
Václav JislVáclav Jisl 000705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 DQ 163.3a
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 001107 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 26.03 Q
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 26.46 Q
3 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 26.52 Q
4 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.87 Q
5 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.19 q
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 27.26 Q
7 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 5 27.67 Q
8 Adam OndraAdam Ondra 000219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 27.95 q
9 Jan VyroubalJan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 28.42
10 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 28.49
11 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 000712 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.80
12 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.98
13 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 29.00
14 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 29.12
15 David StojaDavid Stoja 000208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 29.13
16 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 AK OlomoucAK Olomouc 2 29.26
17 Jakub KroftaJakub Krofta 000526 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 29.26
18 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 29.80
19 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 000709 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 8 30.04
20 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1 30.30
21 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 30.90
Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Václav JislVáclav Jisl 000705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 DQ 163.3a
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 001107 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6 DNS

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 20.9.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 29.33 Q
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 5 30.20 Q
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 30.91
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 31.10
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 31.22
6 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 31.27
7 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 36.13
8 Kateřina HandlováKateřina Handlová 015525 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 36.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.9.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 29.75 Q
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.80 Q
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 29.83 q
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 30.46 q
5 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 31.65
6 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 8 31.86
7 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 31.97
8 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 32.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.9.2015 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 29.40 Q
2 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 30.17 Q
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 30.56
4 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 6 31.45
5 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 31.56
6 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 7 32.38
7 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 32.90
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 29.33 Q
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 29.40 Q
3 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 29.75 Q
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.80 Q
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 29.83 q
6 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 30.17 Q
7 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 5 30.20 Q
8 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 30.46 q
9 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 30.56
10 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 30.91
11 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 31.10
12 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 31.22
13 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 31.27
14 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 6 31.45
15 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 31.56
16 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 31.65
17 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 8 31.86
18 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 31.97
19 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 32.29
20 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 7 32.38
21 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 32.90
22 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 36.13
23 Kateřina HandlováKateřina Handlová 015525 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 36.69
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 DNS

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 11:40) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 NL 28.78
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 29.05
3 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 29.44
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 29.53
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.78
6 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 2 30.18
Nikola SojkováNikola Sojková 005327 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 8 DNF
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MaluraJan Malura 000120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 NL 4:33.67
2 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:38.17
3 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 6 4:39.18
4 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 4:42.39
5 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 7 4:44.57
6 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 AK OlomoucAK Olomouc 11 4:45.03
7 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 4:47.96
8 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 4:48.47
9 Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 2 4:50.85
10 Matyáš HozaMatyáš Hoza 001126 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13 4:53.53
11 Daniel UherDaniel Uher 000418 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 3 4:56.76
12 Karel ZámečníkKarel Zámečník 010707 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15 4:58.04
13 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16 5:00.17
14 David ŠtrosDavid Štros 000204 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 5:00.71
15 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14 5:02.64
16 Nikolas AgelNikolas Agel 000723 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17 5:03.85
17 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 000205 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12 5:06.41
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 19.9.2015 - 18:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Šanc, Jíra, Kraus, Holub A Šanc, Jíra, Kraus, Holub TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.36
2 Beneš, Auda, Matoušek, Urban Beneš, Auda, Matoušek, Urban BYAC BrnoBYAC Brno 2 27.86
3 Kučera, Sobotka, Herák, Krsek Kučera, Sobotka, Herák, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.03
4 Buba, Grycz, Vašíček, Martynek Buba, Grycz, Vašíček, Martynek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.06
5 Zavřel, Babica, Vyroubal, Maček Zavřel, Babica, Vyroubal, Maček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 28.21
6 Nevole, Naxera, Pešta, Pavlica Nevole, Naxera, Pešta, Pavlica Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 29.14
7 Kašák, Dudra, Voldřich, Wijas Kašák, Dudra, Voldřich, Wijas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 29.34
8 Horejš, Patka, Vacátko, Dudy Horejš, Patka, Vacátko, Dudy Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 29.78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.9.2015 - 18:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sturm, Drašar, Prokeš, Raabe Sturm, Drašar, Prokeš, Raabe TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 28.12
2 B Martinek, Krakuvčík, Bouma, Semotam B Martinek, Krakuvčík, Bouma, Semotam TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.67
3 Blažek, Blatník, Halíř, Koreček Blažek, Blatník, Halíř, Koreček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 29.00
4 Novotný, Lukášek, Osolsobě, Kalous Novotný, Lukášek, Osolsobě, Kalous Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 29.63
5 Doležal, Bystrý, Rusek, Lepeška Doležal, Bystrý, Rusek, Lepeška AK BílinaAK Bílina 5 30.13
Lauber, Karlach, Procházka, Fikrle Lauber, Karlach, Procházka, Fikrle TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 19.9.2015 - 18:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nguyen, Kleprlík, Konečný, Dlouhý Nguyen, Kleprlík, Konečný, Dlouhý AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 28.86
2 Kostič, Bajer, Sekyra, Škrlant Kostič, Bajer, Sekyra, Škrlant TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 30.03
3 C Řehák, Puczek, Šmahel, Vítek C Řehák, Puczek, Šmahel, Vítek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.33
4 Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 30.83
Mautner, Lawson, Vychodil, Gybala Mautner, Lawson, Vychodil, Gybala AK OlomoucAK Olomouc 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Šanc, Jíra, Kraus, Holub A Šanc, Jíra, Kraus, Holub TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.36
2 Beneš, Auda, Matoušek, Urban Beneš, Auda, Matoušek, Urban BYAC BrnoBYAC Brno 2 27.86
3 Kučera, Sobotka, Herák, Krsek Kučera, Sobotka, Herák, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.03
4 Buba, Grycz, Vašíček, Martynek Buba, Grycz, Vašíček, Martynek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.06
5 Sturm, Drašar, Prokeš, Raabe Sturm, Drašar, Prokeš, Raabe TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2 28.12
6 Zavřel, Babica, Vyroubal, Maček Zavřel, Babica, Vyroubal, Maček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 28.21
7 B Martinek, Krakuvčík, Bouma, Semotam B Martinek, Krakuvčík, Bouma, Semotam TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.67
8 Nguyen, Kleprlík, Konečný, Dlouhý Nguyen, Kleprlík, Konečný, Dlouhý AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 28.86
9 Blažek, Blatník, Halíř, Koreček Blažek, Blatník, Halíř, Koreček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 29.00
10 Nevole, Naxera, Pešta, Pavlica Nevole, Naxera, Pešta, Pavlica Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 29.14
11 Kašák, Dudra, Voldřich, Wijas Kašák, Dudra, Voldřich, Wijas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 29.34
12 Novotný, Lukášek, Osolsobě, Kalous Novotný, Lukášek, Osolsobě, Kalous Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 29.63
13 Horejš, Patka, Vacátko, Dudy Horejš, Patka, Vacátko, Dudy Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 29.78
14 Kostič, Bajer, Sekyra, Škrlant Kostič, Bajer, Sekyra, Škrlant TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 30.03
15 Doležal, Bystrý, Rusek, Lepeška Doležal, Bystrý, Rusek, Lepeška AK BílinaAK Bílina 5 30.13
16 C Řehák, Puczek, Šmahel, Vítek C Řehák, Puczek, Šmahel, Vítek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.33
17 Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 30.83
Lauber, Karlach, Procházka, Fikrle Lauber, Karlach, Procházka, Fikrle TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DQ 170.7
Mautner, Lawson, Vychodil, Gybala Mautner, Lawson, Vychodil, Gybala AK OlomoucAK Olomouc 6 DNF

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 19.9.2015 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Dufková L., Šínová A., Šínová T., Kerbachová A Dufková L., Šínová A., Šínová T., Kerbachová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 30.01
2 Turnerová, Cikánová, Tiplicová, Maštalířová Turnerová, Cikánová, Tiplicová, Maštalířová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 30.05
3 Suchá, Lokajíčková, Suráková, Čelišová Suchá, Lokajíčková, Suráková, Čelišová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 30.08
4 Milotová, Bradová, Vokálová L., Novotná A. Milotová, Bradová, Vokálová L., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 30.73
5 Uhlová, Škrnová, Jarošová, Tiralová Uhlová, Škrnová, Jarošová, Tiralová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 30.95
6 Štejnarová, Hodková, Marková, Štolová Štejnarová, Hodková, Marková, Štolová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1 30.99
7 A Šimková, Bělohlávková, Šťastná, Jíchová A Šimková, Bělohlávková, Šťastná, Jíchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.58
8 A Prokelová T., Fialová L., Lánská, Parásková A Prokelová T., Fialová L., Lánská, Parásková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 32.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.9.2015 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanáková, Kašpárková, Koppová, Fráňová Hanáková, Kašpárková, Koppová, Fráňová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 31.04
2 B Marešová, Valešová, Cymbálová, Marková B Marešová, Valešová, Cymbálová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.60
3 B Chaloupecká, Fialová K., Součková, Hrdličková E. B Chaloupecká, Fialová K., Součková, Hrdličková E. SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 31.99
4 B Halmanová, Jégrová V., Bělinová, Kovářová L. B Halmanová, Jégrová V., Bělinová, Kovářová L. TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 32.44
5 B Eliášová, Procházková, Dufková, Čižinská B Eliášová, Procházková, Dufková, Čižinská Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 32.47
6 Rabiňáková, Winterová, Kaletová, Kotková Rabiňáková, Winterová, Kaletová, Kotková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 32.53
7 B Pelešková, Egersdorfová, Zelená, Adlerová B Pelešková, Egersdorfová, Zelená, Adlerová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 33.05
Jiránková, Macková, Čurdová, Schöpflugová K. Jiránková, Macková, Čurdová, Schöpflugová K. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ 170.7
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 19.9.2015 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bažoutová, Lorenčíková, Šustrová, Nováková Bažoutová, Lorenčíková, Šustrová, Nováková Atletika ChrudimAtletika Chrudim 8 30.69
2 Vetíšková, Tamchynová, Bartakovičová, Levínská Vetíšková, Tamchynová, Bartakovičová, Levínská ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 30.79
3 Drudíková, Janku, Tokarová, Hošková Drudíková, Janku, Tokarová, Hošková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 31.09
4 Damašková, Líbalová, Pašková, Suchomelová Damašková, Líbalová, Pašková, Suchomelová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 31.39
5 Jírová, Chramcová, Markofová, Plávková Jírová, Chramcová, Markofová, Plávková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6 31.62
C Polanecká, Houšková, Štěpánová, Polívková C Polanecká, Houšková, Štěpánová, Polívková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 19.9.2015 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Netolická, Vánišová, Podaná, Kozlová Netolická, Vánišová, Podaná, Kozlová AC ČáslavAC Čáslav 4 31.35
2 Mrzenová, Jandová, Menclová, Frontzová Mrzenová, Jandová, Menclová, Frontzová AK BílinaAK Bílina 8 31.42
3 Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Klíčová Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Klíčová AC ProstějovAC Prostějov 7 31.99
4 Krejčířová, Komárková, Vranová, Kučerová Krejčířová, Komárková, Vranová, Kučerová AK ŠternberkAK Šternberk 3 33.05
5 Hlasová, Šenová, Řezníčková, Novotná Hlasová, Šenová, Řezníčková, Novotná TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 33.91
Všetičková, Gabčová, Benešová, Bláhová Všetičková, Gabčová, Benešová, Bláhová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Dufková L., Šínová A., Šínová T., Kerbachová A Dufková L., Šínová A., Šínová T., Kerbachová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 30.01
2 Turnerová, Cikánová, Tiplicová, Maštalířová Turnerová, Cikánová, Tiplicová, Maštalířová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 30.05
3 Suchá, Lokajíčková, Suráková, Čelišová Suchá, Lokajíčková, Suráková, Čelišová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 30.08
4 Bažoutová, Lorenčíková, Šustrová, Nováková Bažoutová, Lorenčíková, Šustrová, Nováková Atletika ChrudimAtletika Chrudim 8 30.69
5 Milotová, Bradová, Vokálová L., Novotná A. Milotová, Bradová, Vokálová L., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 30.73
6 Vetíšková, Tamchynová, Bartakovičová, Levínská Vetíšková, Tamchynová, Bartakovičová, Levínská ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 30.79
7 Uhlová, Škrnová, Jarošová, Tiralová Uhlová, Škrnová, Jarošová, Tiralová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 30.95
8 Štejnarová, Hodková, Marková, Štolová Štejnarová, Hodková, Marková, Štolová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1 30.99
9 Hanáková, Kašpárková, Koppová, Fráňová Hanáková, Kašpárková, Koppová, Fráňová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 31.04
10 Drudíková, Janku, Tokarová, Hošková Drudíková, Janku, Tokarová, Hošková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 31.09
11 Netolická, Vánišová, Podaná, Kozlová Netolická, Vánišová, Podaná, Kozlová AC ČáslavAC Čáslav 4 31.35
12 Damašková, Líbalová, Pašková, Suchomelová Damašková, Líbalová, Pašková, Suchomelová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 31.39
13 Mrzenová, Jandová, Menclová, Frontzová Mrzenová, Jandová, Menclová, Frontzová AK BílinaAK Bílina 8 31.42
14 A Šimková, Bělohlávková, Šťastná, Jíchová A Šimková, Bělohlávková, Šťastná, Jíchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.58
15 B Marešová, Valešová, Cymbálová, Marková B Marešová, Valešová, Cymbálová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.60
16 Jírová, Chramcová, Markofová, Plávková Jírová, Chramcová, Markofová, Plávková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6 31.62
17 B Chaloupecká, Fialová K., Součková, Hrdličková E. B Chaloupecká, Fialová K., Součková, Hrdličková E. SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 31.99
18 Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Klíčová Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Klíčová AC ProstějovAC Prostějov 7 31.99
19 A Prokelová T., Fialová L., Lánská, Parásková A Prokelová T., Fialová L., Lánská, Parásková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 32.10
20 B Halmanová, Jégrová V., Bělinová, Kovářová L. B Halmanová, Jégrová V., Bělinová, Kovářová L. TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 32.44
21 B Eliášová, Procházková, Dufková, Čižinská B Eliášová, Procházková, Dufková, Čižinská Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 32.47
22 Rabiňáková, Winterová, Kaletová, Kotková Rabiňáková, Winterová, Kaletová, Kotková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 32.53
23 Krejčířová, Komárková, Vranová, Kučerová Krejčířová, Komárková, Vranová, Kučerová AK ŠternberkAK Šternberk 3 33.05
24 B Pelešková, Egersdorfová, Zelená, Adlerová B Pelešková, Egersdorfová, Zelená, Adlerová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 33.05
25 Hlasová, Šenová, Řezníčková, Novotná Hlasová, Šenová, Řezníčková, Novotná TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 33.91
Jiránková, Macková, Čurdová, Schöpflugová K. Jiránková, Macková, Čurdová, Schöpflugová K. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ 170.7
C Polanecká, Houšková, Štěpánová, Polívková C Polanecká, Houšková, Štěpánová, Polívková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ 170.7
Všetičková, Gabčová, Benešová, Bláhová Všetičková, Gabčová, Benešová, Bláhová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 DQ 170.7

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 20.9.2015 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Auda, Beneš, Urban Matoušek, Auda, Beneš, Urban BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:33.17
2 Kučera, Herák, Sobotka, Krsek Kučera, Herák, Sobotka, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:33.49
3 A Holub, Jíra, Kraus, Martinek A Holub, Jíra, Kraus, Martinek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:34.31
4 Jánoš, Dostálek, Majerčák, Romanchenkov Jánoš, Dostálek, Majerčák, Romanchenkov Uherské HradištěUherské Hradiště 1 2:35.42
5 Novotný, Rynda, Urban, Petráš Novotný, Rynda, Urban, Petráš Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 2:38.43
6 Buba, Martynek, Sasyn, Szotkowski Buba, Martynek, Sasyn, Szotkowski TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:41.36
7 Vacátko, Dudy, Patka, Horejš Vacátko, Dudy, Patka, Horejš Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 2:41.39
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 20.9.2015 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dudra, Novotný, Havelka, Wijas Dudra, Novotný, Havelka, Wijas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:38.64
2 Kulhánek, Pešta, Pavlica, Nevole Kulhánek, Pešta, Pavlica, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:39.85
3 Fikrle, Lauber, Procházka, Karlach, Fikrle, Lauber, Procházka, Karlach, TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:42.27
4 Pospíšil, Mautner, Martínka, Vychodil Pospíšil, Mautner, Martínka, Vychodil AK OlomoucAK Olomouc 3 2:42.96
5 Švajcr, Páník, Merhout, Ličman Švajcr, Páník, Merhout, Ličman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:43.85
6 Meca, Vašek, Rožnovský, Agel Meca, Vašek, Rožnovský, Agel SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:45.97
B Krakuvčík, Semotam, Šmahel, Šanc B Krakuvčík, Semotam, Šmahel, Šanc TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 20.9.2015 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašek, Švingr, Truhlář, Fišer Mašek, Švingr, Truhlář, Fišer Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 2:39.63
2 Urban, Kouba, Chudomel, Derner Urban, Kouba, Chudomel, Derner ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 2:42.89
3 Osolsobě, Ševčík, Lukášek, Kalous Osolsobě, Ševčík, Lukášek, Kalous Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:46.78
4 Kostič, Janeček, Bajer, Sekyra Kostič, Janeček, Bajer, Sekyra TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 2:48.94
5 Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:49.83
6 Charvát, Grégr, Bořánek, Jirka Charvát, Grégr, Bořánek, Jirka AK ŠternberkAK Šternberk 3 2:52.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Auda, Beneš, Urban Matoušek, Auda, Beneš, Urban BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:33.17
2 Kučera, Herák, Sobotka, Krsek Kučera, Herák, Sobotka, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:33.49
3 A Holub, Jíra, Kraus, Martinek A Holub, Jíra, Kraus, Martinek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:34.31
4 Jánoš, Dostálek, Majerčák, Romanchenkov Jánoš, Dostálek, Majerčák, Romanchenkov Uherské HradištěUherské Hradiště 1 2:35.42
5 Novotný, Rynda, Urban, Petráš Novotný, Rynda, Urban, Petráš Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 2:38.43
6 Dudra, Novotný, Havelka, Wijas Dudra, Novotný, Havelka, Wijas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:38.64
7 Mašek, Švingr, Truhlář, Fišer Mašek, Švingr, Truhlář, Fišer Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 2:39.63
8 Kulhánek, Pešta, Pavlica, Nevole Kulhánek, Pešta, Pavlica, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:39.85
9 Buba, Martynek, Sasyn, Szotkowski Buba, Martynek, Sasyn, Szotkowski TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:41.36
10 Vacátko, Dudy, Patka, Horejš Vacátko, Dudy, Patka, Horejš Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5 2:41.39
11 Fikrle, Lauber, Procházka, Karlach, Fikrle, Lauber, Procházka, Karlach, TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:42.27
12 Urban, Kouba, Chudomel, Derner Urban, Kouba, Chudomel, Derner ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 2:42.89
13 Pospíšil, Mautner, Martínka, Vychodil Pospíšil, Mautner, Martínka, Vychodil AK OlomoucAK Olomouc 3 2:42.96
14 Švajcr, Páník, Merhout, Ličman Švajcr, Páník, Merhout, Ličman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:43.85
15 Meca, Vašek, Rožnovský, Agel Meca, Vašek, Rožnovský, Agel SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:45.97
16 Osolsobě, Ševčík, Lukášek, Kalous Osolsobě, Ševčík, Lukášek, Kalous Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:46.78
17 Kostič, Janeček, Bajer, Sekyra Kostič, Janeček, Bajer, Sekyra TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 2:48.94
18 Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:49.83
19 Charvát, Grégr, Bořánek, Jirka Charvát, Grégr, Bořánek, Jirka AK ŠternberkAK Šternberk 3 2:52.43
B Krakuvčík, Semotam, Šmahel, Šanc B Krakuvčík, Semotam, Šmahel, Šanc TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 20.9.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dufková L., Dufková I., Šínová T., Kerbachová Dufková L., Dufková I., Šínová T., Kerbachová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:49.68
2 A Tiplicová, Cikánová, Bursová, Turnerová A Tiplicová, Cikánová, Bursová, Turnerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 2:51.87
3 A Šimková, Bělohlávková, Šťastná, Jíchová A Šimková, Bělohlávková, Šťastná, Jíchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:53.97
4 Milotová, Bělinová, Vokálová L., Hallmanová Milotová, Bělinová, Vokálová L., Hallmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 2:54.41
5 Suráková, Čelišová, Lokajíčková, Suchá Suráková, Čelišová, Lokajíčková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:55.70
6 Natolická, Novosadová Ji., Podaná, Kozlová Natolická, Novosadová Ji., Podaná, Kozlová AC ČáslavAC Čáslav 4 2:56.01
7 Štancelová, Smíšková, Hložková, Petrásková Štancelová, Smíšková, Hložková, Petrásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:56.71
8 Jiránková, Rydlová, Macková, Schönpflugová Jiránková, Rydlová, Macková, Schönpflugová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:58.94
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 20.9.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchánková, Mičunková, Petrová, Begová Suchánková, Mičunková, Petrová, Begová AK OlomoucAK Olomouc 8 2:54.48
2 Žáková, Sobotková, Prouzová, Kordová Žáková, Sobotková, Prouzová, Kordová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 2:57.50
3 B Cymbálová, Marková, Polívková E., Dorňáková B Cymbálová, Marková, Polívková E., Dorňáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:59.71
4 A Parásková, Fialová L., Součková, Chaloupecká A Parásková, Fialová L., Součková, Chaloupecká SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 3:04.58
5 Štroblová, Košatová, Olivová, Jurečková Štroblová, Košatová, Olivová, Jurečková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:05.15
6 B Šťastná, Háčková, Maštalířová, Tomášková B Šťastná, Háčková, Maštalířová, Tomášková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 3:05.70
7 B Eliášová, Šínová A., Procházková, Čižinská B Eliášová, Šínová A., Procházková, Čižinská Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 3:17.28
Sasynová, Zahaluková, Kiedroňová, Teofilová Sasynová, Zahaluková, Kiedroňová, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 20.9.2015 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová E., Korelová, Bafoe, Čechová L. Čechová E., Korelová, Bafoe, Čechová L. TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 2:50.01
2 Kučerová, Vranová, Komárková, Krejčířová Kučerová, Vranová, Komárková, Krejčířová AK ŠternberkAK Šternberk 3 3:03.59
3 Hlaváčová, Palaščuková, Koutníková, Nečásková Hlaváčová, Palaščuková, Koutníková, Nečásková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 3:04.29
4 B Kovandová J., Vernerová T., Lánská, Tomanová B Kovandová J., Vernerová T., Lánská, Tomanová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 3:05.62
5 Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 3:05.88
6 C Štěpánová, Houšková, Matoušková, Merhoutová C Štěpánová, Houšková, Matoušková, Merhoutová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:08.44
7 D Molnárová, Smejkalová, Procházková, Ondroušková D Molnárová, Smejkalová, Procházková, Ondroušková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:21.90
Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Korhoňová Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Korhoňová AC ProstějovAC Prostějov 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dufková L., Dufková I., Šínová T., Kerbachová Dufková L., Dufková I., Šínová T., Kerbachová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 2:49.68
2 Čechová E., Korelová, Bafoe, Čechová L. Čechová E., Korelová, Bafoe, Čechová L. TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 2:50.01
3 A Tiplicová, Cikánová, Bursová, Turnerová A Tiplicová, Cikánová, Bursová, Turnerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 2:51.87
4 A Šimková, Bělohlávková, Šťastná, Jíchová A Šimková, Bělohlávková, Šťastná, Jíchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:53.97
5 Milotová, Bělinová, Vokálová L., Hallmanová Milotová, Bělinová, Vokálová L., Hallmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 2:54.41
6 Suchánková, Mičunková, Petrová, Begová Suchánková, Mičunková, Petrová, Begová AK OlomoucAK Olomouc 8 2:54.48
7 Suráková, Čelišová, Lokajíčková, Suchá Suráková, Čelišová, Lokajíčková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:55.70
8 Natolická, Novosadová Ji., Podaná, Kozlová Natolická, Novosadová Ji., Podaná, Kozlová AC ČáslavAC Čáslav 4 2:56.01
9 Štancelová, Smíšková, Hložková, Petrásková Štancelová, Smíšková, Hložková, Petrásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:56.71
10 Žáková, Sobotková, Prouzová, Kordová Žáková, Sobotková, Prouzová, Kordová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 2:57.50
11 Jiránková, Rydlová, Macková, Schönpflugová Jiránková, Rydlová, Macková, Schönpflugová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:58.94
12 B Cymbálová, Marková, Polívková E., Dorňáková B Cymbálová, Marková, Polívková E., Dorňáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:59.71
13 Kučerová, Vranová, Komárková, Krejčířová Kučerová, Vranová, Komárková, Krejčířová AK ŠternberkAK Šternberk 3 3:03.59
14 Hlaváčová, Palaščuková, Koutníková, Nečásková Hlaváčová, Palaščuková, Koutníková, Nečásková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 3:04.29
15 A Parásková, Fialová L., Součková, Chaloupecká A Parásková, Fialová L., Součková, Chaloupecká SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 3:04.58
16 Štroblová, Košatová, Olivová, Jurečková Štroblová, Košatová, Olivová, Jurečková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:05.15
17 B Kovandová J., Vernerová T., Lánská, Tomanová B Kovandová J., Vernerová T., Lánská, Tomanová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 3:05.62
18 B Šťastná, Háčková, Maštalířová, Tomášková B Šťastná, Háčková, Maštalířová, Tomášková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 3:05.70
19 Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5 3:05.88
20 C Štěpánová, Houšková, Matoušková, Merhoutová C Štěpánová, Houšková, Matoušková, Merhoutová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:08.44
21 B Eliášová, Šínová A., Procházková, Čižinská B Eliášová, Šínová A., Procházková, Čižinská Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 3:17.28
22 D Molnárová, Smejkalová, Procházková, Ondroušková D Molnárová, Smejkalová, Procházková, Ondroušková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:21.90
Sasynová, Zahaluková, Kiedroňová, Teofilová Sasynová, Zahaluková, Kiedroňová, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNF
Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Korhoňová Kuželová A., Kuželová V., Lugrová, Korhoňová AC ProstějovAC Prostějov 8 DNF

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 16:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.661.701.741.781.811.841.871.901.921.941.961.982.002.022.042.062.082.10 Body
1 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000118 14 1.87 -OOOXOOXXOXXX
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 15 1.84 O-OOXXOOXXX
3 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
010930 10 1.84 OOOXOOXOXXX
4 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 18 1.78 OXOOXOXXX
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 13 1.74 OXOOXXX
6= Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000225 12 1.74 OOXOXXX
6= Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
010122 11 1.74 OOXOXXX
8 David NovákDavid Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
000704 9 1.74 OXOXOXXX
9 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
000701 1 1.74 XXOXXOXXOXXX
10 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
000507 4 1.70 XOOXXX
11= David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
000117 7 1.70 OXOXXX
11= Vilém DlouhýVilém Dlouhý
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
000423 8 1.70 OXOXXX
13 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
000117 2 1.66 XOXXX
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 5 DNS
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
000620 16 NH
Matyáš VáclavekMatyáš Václavek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
010226 17 NH
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ ZnojmoTJ Znojmo
000424 6 NH
Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010412 3 NH
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 13:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.591.631.661.691.721.741.761.78 Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
005812 18 1.66 OOXOXOOXXX
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
005520 15 1.66 OOOOXOXXX
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
015630 14 1.66 -OOXOXOXXX
4 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 17 1.63 OOXOXXOXXX
5 Nikola GavendováNikola Gavendová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
005413 12 1.55 OOXXX
6= Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
006021 4 1.55 OXOXXX
6= Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005813 8 1.55 OXOXXX
6= Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
015209 13 1.55 OXOXXX
9 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016005 9 1.55 OXXOXXX
10 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006230 6 1.55 XOXXOXXX
11= Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015309 10 1.50 OXXX
11= Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005108 7 1.50 OXXX
11= Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
006010 16 1.50 OXXX
11= Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
005504 3 1.50 OXXX
11= Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
015429 5 1.50 OXXX
16= Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
015317 1 1.50 XXOXXX
16= Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005116 2 1.50 XXOXXX
Diana ZmělíkováDiana Změlíková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
006227 11 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 13:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.803.003.153.303.403.503.603.703.803.853.903.954.004.054.104.154.204.30 Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
000319 16 NL 4.20 ----O-O-O-XXO-O-O-XOXXX
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 17 4.05 ----O-OOO-XX--OXXOXXX
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 15 3.80 --OOOOOOXXOXXX
4 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
000922 14 3.60 ---OOOOXXX
5 Martin ZemánekMartin Zemánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000415 13 3.50 --OOOXXOXXX
6 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 12 3.40 --XOOOXXX
7 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
001102 11 3.30 -OOOXXX
8 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 8 3.30 OOOXOXXX
9 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 9 3.15 OXOOXXX
10 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
000208 5 3.15 OOXOXXX
11 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
000709 10 3.15 OXXOXXOXXX
12 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
000115 7 3.00 OOXXX
13 Richard GründlerRichard Gründler
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
001221 3 3.00 OXOXXX
14= Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
011105 1 2.80 XOXXX
14= Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000405 4 2.80 XOXXX
Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000210 2 DNS
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
000828 6 NM
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 19.9.2015 - 16:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.702.853.003.103.153.203.253.303.35 Body
1 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 18 =NL 3.25 --OOOOOXXOXXX
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005311 14 =NL 3.25 -OOOXOOXOXXOXXX
3 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 16 3.10 OOOOOXXX
4 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005514 11 3.10 OOOOXOXXX
5 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005116 17 3.10 -OOXXOXOXXX
6= Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 10 3.00 -OOOXXX
6= Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015719 15 3.00 -OOOXXX
8 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 13 3.00 OOOXXOXXX
9 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015210 6 3.00 OOXXOXXOXXX
10 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 12 3.00 XOXOXOXXOXXX
11 Vendula HanákováVendula Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005515 8 2.85 OXOOXXX
12 Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005512 9 2.70 OOXXX
13 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
005628 3 2.70 XOOXXX
14 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
025114 7 2.50 OXXX
15= Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005912 4 2.50 XOXXX
15= Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025928 1 2.50 XOXXX
17 Karina RejchrtováKarina Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005512 2 2.50 XXOXXX
Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005529 5 NH
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010108 17 6.45 +1.7 m/s 6.19+0.1X+2.06.45+1.76.45X+1.1X+1.64.94+2.1
2 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
000303 9 6.43 +1.0 m/s 6.06+1.96.13+1.86.09+1.36.136.29+1.86.43+1.06.20+0.7
3 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
000507 7 6.35 +2.5 m/s 6.34 +0.6 m/s 6.08+0.05.72+0.66.35+2.56.356.34+0.66.10+1.46.20+2.1
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 15 6.30 +1.7 m/s 5.80+1.26.21+1.36.17+1.26.21X+2.16.30+1.7X+1.2
5 Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC BrnoBYAC Brno
000211 12 6.27 +2.2 m/s 4.47 +1.6 m/s 6.22+2.76.27+2.2X+2.56.274.47+1.6X+2.2X+0.6
6 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 6 6.10 +0.8 m/s 5.92+0.94.83+0.05.84+0.55.926.06+1.66.10+0.85.95+1.8
7 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 14 6.03 +1.9 m/s X+1.05.93+1.3X+2.15.936.03+1.94.38+0.8X+1.3
8 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000127 10 5.90 +2.5 m/s 5.82 +1.6 m/s 5.82+1.65.90+2.55.55+1.75.905.54+1.65.67+2.75.30+2.6
9 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
000406 8 5.81 +1.3 m/s X+1.65.81+1.35.77+1.55.81
10 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
000320 11 5.68 +1.9 m/s 5.68+1.95.40+0.25.31+1.45.68
11 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000729 4 5.54 +0.7 m/s 5.49-0.6X+1.15.54+0.75.54
12 Vladimír KostičVladimír Kostič
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
001230 1 5.52 +0.7 m/s 5.34+0.75.52+0.74.79+1.85.52
13 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000118 3 5.52 +1.8 m/s 4.08+0.65.52+1.84.08+1.35.52
14 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
010129 2 5.38 +1.6 m/s 5.27+1.8X+0.95.38+1.65.38
15 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
000923 5 5.29 +1.3 m/s 5.29+1.3X+1.8-5.29
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000205 13 DNS
Adam ProkešAdam Prokeš
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
000108 16 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.9.2015 - 10:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
005309 16 5.43 +0.3 m/s 5.22+1.05.43+0.3X5.435.18+1.35.09+1.0X
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
016117 18 5.42 +1.9 m/s 5.42+1.9X-5.42XXX
3 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
006021 13 5.36 +1.2 m/s 5.24+1.25.12+1.05.36+1.25.36X5.24+1.2X
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
015814 9 5.34 +1.3 m/s 5.25+0.9X5.01-0.55.255.10+1.55.16+1.65.34+1.3
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
006214 12 5.31 +1.1 m/s 5.31+1.14.62-0.44.95+0.35.31X5.24+2.45.25+2.1
6 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
005603 3 5.20 +2.3 m/s 5.18 +0.9 m/s 5.12+0.95.18+0.95.05+1.25.185.20+2.3X4.95+0.8
7 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
006003 11 5.20 +2.2 m/s 5.10 +0.4 m/s 5.10+0.44.57+1.24.88-0.75.105.03+0.35.20+2.2X
8 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
015507 8 5.05 +2.7 m/s 4.99 -0.4 m/s X5.05+2.74.99-0.45.05XXX
9 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
006127 15 5.05 +2.1 m/s 4.49 +1.1 m/s 3.50+0.94.49+1.15.05+2.15.05
10 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 2 5.01 +2.8 m/s 4.98 -0.5 m/s 4.80+0.25.01+2.84.98-0.55.01
11 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
005916 7 4.97 -0.2 m/s 4.94+0.9X4.97-0.24.97
12 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 5 4.95 +2.2 m/s 4.79 +1.1 m/s 4.79+1.1X4.95+2.24.95
13 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 17 4.95 +0.6 m/s XX4.95+0.64.95
14 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025330 10 4.94 +0.9 m/s 4.94+0.94.83+0.74.75+1.04.94
15 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
016007 6 4.93 +1.8 m/s X4.93+1.8X4.93
16 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006120 4 4.88 -1.0 m/s 4.88-1.04.62+1.84.76+1.44.88
17 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015203 14 4.71 +0.3 m/s X4.71+0.3X4.71
18 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016214 1 4.58 -0.1 m/s 4.58-0.14.47+1.34.35+2.24.58
Celkem