Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze
Praha (19. - 20. 9. 2015)60 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 14:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.12 | Q | |||||||||||||
2 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2 | 07.35 | Q | |||||||||||||
3 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.38 | q | |||||||||||||
4 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.39 | ||||||||||||||
5 | Jakub RaabeJakub Raabe | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 6 | 07.44 | ||||||||||||||
6 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 07.58 | ||||||||||||||
7 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč | 7 | 07.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 14:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 4 | 07.26 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 5 | 07.38 | Q | |||||||||||||
3 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 07.41 | ||||||||||||||
4 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 07.62 | ||||||||||||||
5 | Jan UlmanJan Ulman | 00 | ŠAK Chodov | 1 | 07.79 | ||||||||||||||
Matěj ČapekMatěj Čapek | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DNS | |||||||||||||||
Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 14:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 5 | 07.25 | Q | |||||||||||||
2 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.25 | Q | |||||||||||||
3 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | 3 | 07.37 | q | |||||||||||||
4 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 6 | 07.39 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PeremskýLukáš Peremský | 00 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 1 | 07.50 | ||||||||||||||
6 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.57 | ||||||||||||||
7 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | Dětské centrum Ostroměř | 7 | 07.59 | ||||||||||||||
8 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 8 | 07.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.12 | Q | ||
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 5 | 07.25 | Q | ||
3 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 07.25 | Q | ||
4 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 4 | 07.26 | Q | ||
5 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2 | 07.35 | Q | ||
6 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | 3 | 07.37 | q | ||
7 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 5 | 07.38 | Q | ||
8 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.38 | q | ||
9 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 6 | 07.39 | |||
10 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.39 | |||
11 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 07.41 | |||
12 | Jakub RaabeJakub Raabe | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 6 | 07.44 | |||
13 | Lukáš PeremskýLukáš Peremský | 00 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 1 | 07.50 | |||
14 | Tomáš MartynekTomáš Martynek | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.57 | |||
15 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 07.58 | |||
16 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | Dětské centrum Ostroměř | 7 | 07.59 | |||
17 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 8 | 07.60 | |||
18 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 07.62 | |||
19 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč | 7 | 07.67 | |||
20 | Jan UlmanJan Ulman | 00 | ŠAK Chodov | 1 | 07.79 | |||
Matěj ČapekMatěj Čapek | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DNS | ||||
Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 19.9.2015 - 15:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | NL 07.05 | ||||||||||||||
2 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.19 | ||||||||||||||
3 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 5 | 07.24 | ||||||||||||||
4 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 07.27 | ||||||||||||||
5 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 7 | 07.37 | ||||||||||||||
6 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 07.39 | ||||||||||||||
7 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | BYAC Brno | 1 | 07.42 | ||||||||||||||
8 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2 | 07.47 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 13:45) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město | 3 | =NL 07.70 | Q | |||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno | 4 | 07.92 | Q | |||||||||||||
3 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.94 | q | |||||||||||||
4 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim | 2 | 07.99 | ||||||||||||||
5 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.14 | ||||||||||||||
6 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 8 | 08.16 | ||||||||||||||
7 | Vanessa KlíčováVanessa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 7 | 08.33 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 13:45) official | Vítr: +1.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 3 | 07.88 | Q | |||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5 | 07.96 | Q | |||||||||||||
3 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 07.98 | q | |||||||||||||
4 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.01 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 7 | 08.06 | ||||||||||||||
6 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 08.11 | ||||||||||||||
7 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 08.24 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 13:45) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 07.93 | Q | |||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 2 | 07.95 | Q | |||||||||||||
3 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 5 | 08.00 | ||||||||||||||
4 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
5 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.17 | ||||||||||||||
6 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 3 | 08.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město | 3 | =NL 07.70 | Q | ||
2 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 3 | 07.88 | Q | ||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno | 4 | 07.92 | Q | ||
4 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 07.93 | Q | ||
5 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.94 | q | ||
6 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 2 | 07.95 | Q | ||
7 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5 | 07.96 | Q | ||
8 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 4 | 07.98 | q | ||
9 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim | 2 | 07.99 | |||
10 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 5 | 08.00 | |||
11 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.01 | |||
12 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 7 | 08.06 | |||
13 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4 | 08.10 | |||
14 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | 08.11 | |||
15 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.14 | |||
16 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 8 | 08.16 | |||
17 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.17 | |||
18 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 08.24 | |||
19 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 3 | 08.27 | |||
20 | Vanessa KlíčováVanessa Klíčová | 01 | AC Prostějov | 7 | 08.33 |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 19.9.2015 - 15:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město | 4 | NL 07.64 | ||||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 1 | 07.82 | ||||||||||||||
3 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 07.84 | ||||||||||||||
4 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město | 5 | 07.88 | ||||||||||||||
5 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 07.99 | ||||||||||||||
6 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno | 6 | 08.00 | ||||||||||||||
7 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 8 | 08.01 | ||||||||||||||
8 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 7 | 08.04 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |