výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (11. 1. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.05
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.31
3 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.45
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
5 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 07.64
6 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.64
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 07.88
3 Jiří KrausJiří Kraus 000729 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.91
4 Vladimír KostičVladimír Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.25
5 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.27
6 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC ČáslavAC Čáslav 08.01
2 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 000118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.16
3 Jakub KlasnaJakub Klasna 010827 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.18
4 Robin MartinekRobin Martinek 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.24
5 Dominik DastychDominik Dastych 001212 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.37
6 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc 001229 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.45
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 010712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
3 Marek VyšínMarek Vyšín 010417 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.49
4 Kamil MachurkaKamil Machurka 010607 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.21
Filip ŠílaFilip Šíla 001124 AK MostAK Most DQ
Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010410 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Poznámky:
V běhu došlo ke zranění závodníka AK Most Filipa Šíly - koleno levé nohy.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
2 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 000525 AK MostAK Most 08.27
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.37
4 Jan JeřábekJan Jeřábek 010223 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
5 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.79
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 010606 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.10
2 Petr ZetekPetr Zetek 000527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.36
3 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 010613 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
4 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 011121 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.82
5 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 011009 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MachalaMichal Machala 011020 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.56
2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.68
3 Petr KolekPetr Kolek 011015 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.03
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 011012 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.15
5 Vít RychtaříkVít Rychtařík 011028 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KarásekJosef Karásek 000707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.08
2 Lukáš BrůnaLukáš Brůna 000405 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.16
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.74
4 Tomáš DrábekTomáš Drábek 010324 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.89
Michal JůzaMichal Jůza 000219 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.02
2 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
3 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.54
4 Jiří KrausJiří Kraus 000729 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
5 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 07.89
6 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 08.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.73
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.93
3 Lukáš TureckýLukáš Turecký 030306 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.52
4 Matěj FořtMatěj Fořt 030104 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.70
5 Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner 021224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.13
3 Jakub PlevaJakub Pleva 020819 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.30
4 Matyáš BraunMatyáš Braun 030703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.49
5 Josef KořínekJosef Kořínek 031223 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.95
6 Matyáš MüllerMatyáš Müller 040420 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.80
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.96
4 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 030801 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.06
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 041012 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.31
Marek DubMarek Dub 020206 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠukJiří Šuk 040304 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.29
2 Jakub FryčJakub Fryč 030705 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.38
3 Jakub HolecJakub Holec 030412 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.43
4 Matěj ŠimekMatěj Šimek 031125 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.54
5 Jakub BílekJakub Bílek 031204 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.59
6 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek WagnerMarek Wagner 030323 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.93
2 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.12
3 Tomáš MachTomáš Mach 030909 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.17
4 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC ČáslavAC Čáslav 09.21
5 Václav ŠámalVáclav Šámal 021228 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
6 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 040504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adan RaškaAdan Raška 031008 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.64
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.21
3 Antonín ReichlAntonín Reichl 030224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.22
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.34
5 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský 040423 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.53
6 Václav FrolíkVáclav Frolík 020211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.47
2 Prokop MálekProkop Málek 020903 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.99
3 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.71
5 Martin StudnickýMartin Studnický 040706 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.87
6 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.32
2 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta 030622 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.52
3 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.66
4 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 021002 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.69
5 Marek MyškaMarek Myška 031020 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.75
6 Filip GročekFilip Groček 030320 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.52
2 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 041010 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.89
3 Ladislav MatoušLadislav Matouš 040905 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.00
4 Robert SamekRobert Samek 020618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.33
5 František GertnerFrantišek Gertner 030115 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.49
6 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 030209 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PošíkLukáš Pošík 020730 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.23
2 Josef ZapletalJosef Zapletal 030826 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.43
3 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 040605 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.53
4 Jiří AdamecJiří Adamec 030131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.69
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 030618 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.01
6 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 020719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.42
2 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 040416 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.50
3 Marek SojkaMarek Sojka 020324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
4 Vladimír HoraVladimír Hora 021216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.13
5 Jan BurianJan Burian 030422 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.23
6 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek 030512 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík 031112 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.91
2 Martin PíkaMartin Píka 040815 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.15
3 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc 021221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.41
4 Štěpán DubŠtěpán Dub 040201 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.49
5 Dominik LafekDominik Lafek 020916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BorusíkVojtěch Borusík 020422 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.60
2 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 020922 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.71
3 Eduard MosesEduard Moses 041004 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.18
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 040704 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.20
5 Roman ČedíkRoman Čedík 030913 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.01
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.04
2 Daniel KleidienstDaniel Kleidienst 030707 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.61
3 Ondřej MachotaOndřej Machota 021209 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.25
4 Šimon NovákŠimon Novák 030314 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.36
5 Roman VyskočilRoman Vyskočil 030728 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 15 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán JanoušekŠtěpán Janoušek 020220 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.27
2 Ondřej SlabýOndřej Slabý 021007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.38
3 Filip UlrichFilip Ulrich 040712 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.82
4 Jakub MoravecJakub Moravec 020723 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.10
5 Jakub MatoušekJakub Matoušek 030810 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.33
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.43
2 Adan RaškaAdan Raška 031008 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.47
3 David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.64
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.88
5 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89
6 Marek WagnerMarek Wagner 030323 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.07
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.13
3 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.21
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.23
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.24
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.69
2 Anna VánišováAnna Vánišová 015513 AC ČáslavAC Čáslav 09.06
3 Sára BlehováSára Blehová 015412 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45
4 Tereza VeseláTereza Veselá 015623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.46
5 Sandra VaverkováSandra Vaverková 016117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.62
6 Barbora ŠabatkováBarbora Šabatková 016112 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VargováHana Vargová 005505 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.86
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.98
3 Sára KoděrováSára Koděrová 006015 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
4 Eliška VeseláEliška Veselá 005125 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.38
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 016106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HoladováTereza Holadová 005203 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.34
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
3 Tereza PavlováTereza Pavlová 006214 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.98
4 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.46
5 Monika DoubkováMonika Doubková 005918 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
6 Viktorie HořejšíViktorie Hořejší 015125 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.63
2 Lucie UherkováLucie Uherková 006120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.66
3 Aneta BláhováAneta Bláhová 006111 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.77
4 Dita RychláDita Rychlá 015608 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
5 Laura GabčováLaura Gabčová 005509 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.88
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005522 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaškováAnna Mašková 015618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.79
2 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 015514 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.83
3 Ivana BartákováIvana Bartáková 006202 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.90
4 Lucía VítováLucía Vítová 005509 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.91
5 Dominika ČečkováDominika Čečková 005612 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.11
6 Stella SobotkováStella Sobotková 015216 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 005215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.18
2 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 016120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
3 Kateřina HolubováKateřina Holubová 015729 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.22
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.35
5 Kateřina LetochováKateřina Letochová 006214 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.40
6 Pavla MrázováPavla Mrázová 005321 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová 006128 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.16
2 Tereza MüllerováTereza Müllerová 015213 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.46
3 Alžběta CharvátováAlžběta Charvátová 016208 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.50
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 015608 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.68
5 Karolína PalkováKarolína Palková 015617 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KobylarzováNikola Kobylarzová 015514 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.30
2 Adéla LangrováAdéla Langrová 015809 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.43
3 Anežka KasalováAnežka Kasalová 006031 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.60
4 Adéla SmržováAdéla Smržová 016015 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.66
5 Marie SmržováMarie Smržová 016015 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.72
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.04
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.10
3 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.20
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.29
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
6 Tereza HoladováTereza Holadová 005203 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 035916 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.75
2 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.92
3 Kateřina MašínováKateřina Mašínová 045603 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 10.10
4 Iveta FilounováIveta Filounová 035103 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.15
5 Tereza MirovskáTereza Mirovská 035120 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.17
6 Kateřina MaškováKateřina Mašková 035730 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.86
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.08
3 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 025210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.11
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 025717 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.22
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.34
6 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 025608 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.53
2 Thea VostráThea Vostrá 035710 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.16
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 045220 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.19
4 Viktorie ČernáViktorie Černá 035519 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.19
5 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 036113 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.27
6 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková 035601 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Tereza NaušováTereza Naušová 026216 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.86
3 Karla EliášováKarla Eliášová 025523 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.92
4 Tereza BánováTereza Bánová 025916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.21
5 Nela BonaventurováNela Bonaventurová 026014 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.78
5 Klára KučerováKlára Kučerová 045217 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.54
6 Eva TuháčkováEva Tuháčková 035121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HajnáVendula Hajná 035315 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.25
1 Radka MyškováRadka Myšková 036106 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.14
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 035725 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 035328 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.54
4 Lucie OlivováLucie Olivová 035318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.88
6 Natálie LeváNatálie Levá 045311 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.23
2 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 035425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.58
3 Martina TýblováMartina Týblová 026007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.63
4 Tereza LoučováTereza Loučová 035222 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.65
5 Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová 026018 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.87
6 Karolína PlzákováKarolína Plzáková 026016 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
2 Michaela KocurováMichaela Kocurová 025524 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.50
3 Magdaléna ŠináglováMagdaléna Šináglová 025602 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.74
4 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 025104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.97
5 Veronika MatějkováVeronika Matějková 025409 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.17
6 Zuzana LiškováZuzana Lišková 036103 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 025117 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.30
3 Adéla BerkováAdéla Berková 026207 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.69
4 Nikol VeseckáNikol Vesecká 045316 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.78
5 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 036216 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.20
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika JedličkováDominika Jedličková 025215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.18
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.41
3 Adéla StádlerováAdéla Stádlerová 025223 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.80
4 Šárka FlegrováŠárka Flegrová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.00
5 Petra KlikováPetra Kliková 036009 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.16
6 Barbora BambasováBarbora Bambasová 045630 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.59
3 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.40
4 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.59
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková 026011 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.66
6 Adéla VrbkováAdéla Vrbková 035812 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 025714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.15
2 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 025129 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.25
3 Nikola MalicharováNikola Malicharová 025921 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.26
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.77
5 Eliška BorovičkováEliška Borovičková 025217 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.04
6 Martina KolářováMartina Kolářová 035731 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.67
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 025210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.71
4 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.86
5 Tereza KalálováTereza Kalálová 035217 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.87
6 Tereza SrnováTereza Srnová 035612 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StaňkováVeronika Staňková 025730 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.11
2 Ester BendováEster Bendová 036028 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.11
3 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 035711 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.20
4 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 025924 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.22
5 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 025629 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.28
6 Sára PšeničkováSára Pšeničková 036210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.13
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.38
3 Aneta FrajbišováAneta Frajbišová 025527 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.47
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.54
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.66
6 Denisa ŘípováDenisa Řípová 025515 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠvárováNikola Švárová 025917 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.32
2 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.55
3 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.69
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 035829 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.93
5 Adéla KouckáAdéla Koucká 025211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.09
6 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová 035623 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 09.21
2 Jitka KrajíčkováJitka Krajíčková 035424 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 09.82
3 Sabina KovářováSabina Kovářová 035509 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.82
4 Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková 036017 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.12
5 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.14
6 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 036117 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.86
2 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.92
3 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 035919 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.56
4 Lucie FrýbertováLucie Frýbertová 035317 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.57
5 Jitka MenclováJitka Menclová 035611 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.72
6 Martina MatysováMartina Matysová 036004 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 18 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.31
2 Eliška KlimešováEliška Klimešová 035320 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 10.21
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.29
4 Tereza PolákováTereza Poláková 045131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.91
5 Eliška StaňkováEliška Staňková 035312 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.03
6 Natalie JakubcováNatalie Jakubcová 036009 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 19 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.75
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.99
3 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.06
4 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 035512 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.08
5 Jana SombergováJana Sombergová 036029 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.21
6 Natálie KrškováNatálie Kršková 035609 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 20 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 035802 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.97
2 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 045328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.41
3 Anna SeilerováAnna Seilerová 026127 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.44
4 Anna RadikovskáAnna Radikovská 045105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.69
5 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.75
6 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.90
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
2 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.56
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.58
4 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 025210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59
5 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.64
6 Tereza KalálováTereza Kalálová 035217 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.70
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.84
2 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.24
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.26
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.38
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.10
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 18.58
3 Jiří KrausJiří Kraus 000729 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.01
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.82
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.29
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC ČáslavAC Čáslav 18.96
3 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.47
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC ČáslavAC Čáslav 19.61
2 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.95
3 Jan DvořákJan Dvořák 000112 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.04
4 Robin MartinekRobin Martinek 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.05
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KlasnaJakub Klasna 010827 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.28
2 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 001026 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.78
3 Petr KolekPetr Kolek 011015 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.29
4 Vít RychtaříkVít Rychtařík 011028 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.64
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 000225 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.40
2 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.90
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 010712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.95
4 Kamil MachurkaKamil Machurka 010607 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.26
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 20.41
2 Jan JeřábekJan Jeřábek 010223 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.05
3 Martin ChlubnaMartin Chlubna 001021 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.55
4 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.94
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.52
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC ČáslavAC Čáslav 19.85
3 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 000525 AK MostAK Most 20.42
4 Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.96
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 010606 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.29
2 Jakub PěčekJakub Pěček 010217 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.41
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 21.33
4 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.75
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KarásekJosef Karásek 000707 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.59
2 Lukáš BrůnaLukáš Brůna 000405 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 19.65
3 Dominik DastychDominik Dastych 001212 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 20.43
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZetekPetr Zetek 000527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.97
2 Lukáš KrejsaLukáš Krejsa 001228 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 21.08
3 Petr BenešPetr Beneš 010829 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.09
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MachalaMichal Machala 011020 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21.08
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 011121 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.32
3 Jan KrešneJan Krešne 000202 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.83
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.11
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.22
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.37
4 Michal RokosMichal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.44
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.65
2 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 030801 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.01
3 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.48
4 Václav FrolíkVáclav Frolík 020211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.61
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.03
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.77
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 23.62
4 Jakub BílekJakub Bílek 031204 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.19
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FialaOndřej Fiala 040529 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 23.24
2 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský 040423 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.80
3 Martin StudnickýMartin Studnický 040706 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.14
4 Tomáš FormanTomáš Forman 020428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.28
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.71
2 Tomáš MachTomáš Mach 030909 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.14
3 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.05
Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop MálekProkop Málek 020903 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.10
2 Antonín ReichlAntonín Reichl 030224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.48
3 Matěj ŠimekMatěj Šimek 031125 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.21
4 Jan DanielJan Daniel 020909 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.22
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.88
2 Jakub HolecJakub Holec 030412 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.17
3 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.58
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 25.40
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 030717 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.12
2 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.74
3 Marek MyškaMarek Myška 031020 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.74
4 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 041012 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 25.79
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ChocholaAdam Chochola 021103 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.67
2 Tomáš KrbaťaTomáš Krbaťa 031007 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 24.30
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 030618 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.40
4 Kryštof VydraKryštof Vydra 040415 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 25.71
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán JanoušekŠtěpán Janoušek 020220 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.84
2 Jiří ŠukJiří Šuk 040304 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.43
3 Jakub MoravecJakub Moravec 020723 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.53
4 Vladimír HoraVladimír Hora 021216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.36
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.39
2 Vojtěch BorusíkVojtěch Borusík 020422 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.35
3 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 021002 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.17
4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 041010 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.83
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.72
2 Pavel BenešPavel Beneš 031125 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.42
3 Matyáš BraunMatyáš Braun 030703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.51
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 040704 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.79
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SojkaMarek Sojka 020324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.14
2 Martin PíkaMartin Píka 040815 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 24.24
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 030204 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 24.26
4 Ladislav MatoušLadislav Matouš 040905 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.81
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SlabýOndřej Slabý 021007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.47
2 Štěpán DubŠtěpán Dub 040201 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.68
3 Daniel KleidienstDaniel Kleidienst 030707 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.59
4 Matěj ŠtaifMatěj Štaif 031219 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.71
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 040416 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.88
2 Matěj FořtMatěj Fořt 030104 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 25.00
3 Roman ČedíkRoman Čedík 030913 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.33
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.24
2 Ondřej MachotaOndřej Machota 021209 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.53
3 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 040605 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.95
Marek DubMarek Dub 020206 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FryčJakub Fryč 030705 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.71
2 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík 031112 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.61
3 Robert SamekRobert Samek 020618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.67
4 Šimon NedělaŠimon Neděla 040523 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.34
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta 030622 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.22
2 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 020922 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.99
3 Roman VyskočilRoman Vyskočil 030728 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.12
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip UlrichFilip Ulrich 040712 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.06
2 Filip GročekFilip Groček 030320 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.69
3 Dominik LafekDominik Lafek 020916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.93
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.35
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.36
3 Monika DoubkováMonika Doubková 005918 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.82
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 20.26
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.10
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 005628 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.47
3 Laura GabčováLaura Gabčová 005509 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.62
4 Adéla LangrováAdéla Langrová 015809 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 23.52
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BláhováAneta Bláhová 006111 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.29
2 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 006113 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.55
3 Dominika ČečkováDominika Čečková 005612 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.66
4 Ivana BartákováIvana Bartáková 006202 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.39
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaškováAnna Mašková 015618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.30
2 Dita RychláDita Rychlá 015608 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.30
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005522 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.28
4 Hana VargováHana Vargová 005505 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.30
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.52
2 Barbora RillichováBarbora Rillichová 005622 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.72
3 Simona ŠamanováSimona Šamanová 005912 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.34
Alexandra PavlíkováAlexandra Pavlíková 006124 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KošatováAnna Košatová 015129 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.74
2 Tamara NádassyTamara Nádassy 005713 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 22.04
3 Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová 006128 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 22.90
4 Alžběta CharvátováAlžběta Charvátová 016208 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 23.59
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KlírováEliška Klírová 005225 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.41
2 Marie SmržováMarie Smržová 016015 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.01
3 Barbora ČernáBarbora Černá 015823 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.80
4 Kateřina KohoutováKateřina Kohoutová 015519 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.71
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 005215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.82
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 016106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.21
3 Tereza MüllerováTereza Müllerová 015213 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.48
4 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová 015110 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 23.80
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PrášilováKlára Prášilová 015228 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.80
2 Tereza SladovníkováTereza Sladovníková 005723 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.36
3 Pavla MrázováPavla Mrázová 005321 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.60
4 Martina ČejkováMartina Čejková 005816 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.41
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.09
2 Andrea ŠtěpánkováAndrea Štěpánková 015902 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.28
3 Tereza VeseláTereza Veselá 015623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.48
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HořejšíViktorie Hořejší 015125 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.62
2 Sára KoděrováSára Koděrová 006015 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.82
3 Sandra VaverkováSandra Vaverková 016117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.89
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubováKateřina Holubová 015729 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.25
2 Nikola KobylarzováNikola Kobylarzová 015514 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 23.99
3 Barbora ŠabatkováBarbora Šabatková 016112 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.00
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.19
2 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 035802 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.39
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 025717 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.06
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.39
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.61
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.64
3 Nicol MelounováNicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.92
4 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.74
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.30
2 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.90
3 Viktorie ČernáViktorie Černá 035519 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 25.38
Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.65
2 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.97
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.31
4 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.54
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StaňkováVeronika Staňková 025730 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 22.56
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.94
3 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 036021 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.66
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 035730 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 25.78
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 22.72
2 Nikola ŠvárováNikola Švárová 025917 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.42
3 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 035711 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.71
4 Eliška ČadováEliška Čadová 025316 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.58
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.05
2 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 025608 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 24.45
3 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 035916 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.83
4 Tereza MirovskáTereza Mirovská 035120 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 25.92
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.88
2 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 025807 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.79
3 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.13
4 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.60
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HajnáVendula Hajná 035315 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.02
2 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.35
3 Tereza NaušováTereza Naušová 026216 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.73
4 Petra KlikováPetra Kliková 036009 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.18
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValouchováVeronika Valouchová 035322 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 24.69
2 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 036117 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.03
3 Natalie JakubcováNatalie Jakubcová 036009 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 27.11
4 Zuzana LiškováZuzana Lišková 036103 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.51
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 035827 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.80
2 Eliška KrajčiováEliška Krajčiová 035512 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 23.41
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková 036210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.99
4 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 035725 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.48
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.20
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 035328 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.32
3 Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková 036017 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.34
4 Šárka ValáškováŠárka Valášková 025711 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.64
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 025210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.69
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.32
3 Erika ČápováErika Čápová 025915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.85
4 Eva TuháčkováEva Tuháčková 035121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.94
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.48
2 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 035425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.69
3 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 025129 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.89
4 Kristýna BoumováKristýna Boumová 026023 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 25.34
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla EliášováKarla Eliášová 025523 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.00
2 Natálie KrškováNatálie Kršková 035609 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 24.65
3 Tereza BánováTereza Bánová 025916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.24
4 Nina ŠturcováNina Šturcová 035801 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.14
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 035612 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.96
2 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 045328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.64
3 Sára StaškováSára Stašková 036231 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.99
4 Magdaléna ŠináglováMagdaléna Šináglová 025602 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.02
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika JedličkováDominika Jedličková 025215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.68
2 Zuzana FryaufováZuzana Fryaufová 035219 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.53
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 025130 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.87
4 Martina MatysováMartina Matysová 036004 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 29.14
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 025104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.17
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 025117 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.55
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.30
4 Adéla StádlerováAdéla Stádlerová 025223 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.56
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 045105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.57
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 035829 TJ NeratoviceTJ Neratovice 25.69
3 Barbora BambasováBarbora Bambasová 045630 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.81
4 Adéla VrbkováAdéla Vrbková 035812 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.94
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KocurováMichaela Kocurová 025524 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.68
2 Eliška BorovičkováEliška Borovičková 025217 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.61
3 Barbora SoučkováBarbora Součková 025806 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.82
4 Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková 035305 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 27.75
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.20
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 045316 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.31
3 Veronika MatějkováVeronika Matějková 025409 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.90
4 Tereza PolákováTereza Poláková 045131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.36
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 025629 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.06
2 Linda RadoňskáLinda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.09
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková 026011 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.79
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 045229 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 27.99
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 22.34
2 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.70
3 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.87
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 37.22
2 Matěj ČapekMatěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.05
3 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 39.11
4 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.57
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.72
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 000830 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 42.56
3 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc 001229 TJ NeratoviceTJ Neratovice 44.35
4 Jan DvořákJan Dvořák 000112 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.43
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.78
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.36
3 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC ČáslavAC Čáslav 51.86
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.33
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 010712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.89
3 Jakub PilařJakub Pilař 001206 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 46.70
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.45
2 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 42.88
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.69
4 Tereza HoladováTereza Holadová 005203 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 45.74
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.40
2 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav 43.84
3 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 006113 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.21
4 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.48
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.45
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.48
3 Lucía VítováLucía Vítová 005509 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 48.15
4 Justýna HolubováJustýna Holubová 005419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 49.16
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KošatováAnna Košatová 015129 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.50
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 49.80
3 Karolína SokolováKarolína Sokolová 006105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.22
4 Adéla LangrováAdéla Langrová 015809 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 53.37
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HandlováKateřina Handlová 015525 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 48.33
2 Andrea ŠtěpánkováAndrea Štěpánková 015902 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.60
3 Pavla MrázováPavla Mrázová 005321 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.11
4 Nikola KobylarzováNikola Kobylarzová 015514 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 53.38
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 016120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.91
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 015608 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.82
3 Iva VyskočilováIva Vyskočilová 015613 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 59.67
4 Barbora ŠabatkováBarbora Šabatková 016112 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.75
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.54
2 Tereza VeseláTereza Veselá 015623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.26
3 Barbora ČernáBarbora Černá 015823 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.60
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie UherkováLucie Uherková 006120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.00
2 Tereza ČikováTereza Čiková 006213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.67
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 015513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.91
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel UherDaniel Uher 000418 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 2:06.94
2 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:13.33
3 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 2:16.20
4 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:17.81
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:20.56
6 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:24.18
7 Václav JislVáclav Jisl 000705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:26.15
8 Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 001031 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk ČernýZdeněk Černý 010628 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 2:29.27
2 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 010613 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:34.68
3 Lukáš KrejsaLukáš Krejsa 001228 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:35.79
4 Petr KolekPetr Kolek 011015 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:38.15
5 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 000331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:46.83
6 Kamil MachurkaKamil Machurka 010607 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.47
7 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:52.81
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:23.39
2 Petr NovákPetr Novák 020214 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:26.91
3 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:38.43
4 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC ČáslavAC Čáslav 2:42.97
5 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 030430 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:44.02
6 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:44.63
7 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.34
8 Jakub FryčJakub Fryč 030705 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:45.45
9 Oliver SobotkaOliver Sobotka 030107 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:45.61
10 Matěj ŠimekMatěj Šimek 031125 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:49.45
11 Josef KořínekJosef Kořínek 031223 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:53.08
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Metoděj MálekMetoděj Málek 030126 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.27
2 Vratislav JunekVratislav Junek 030826 AC ČáslavAC Čáslav 2:36.06
3 Marián DražanMarián Dražan 040409 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:39.48
4 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:49.60
5 Ondřej SlabýOndřej Slabý 021007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:56.15
6 Tomáš KrbaťaTomáš Krbaťa 031007 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:04.27
7 Robert SamekRobert Samek 020618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.66
8 Matyáš MüllerMatyáš Müller 040420 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 3:08.06
9 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 021215 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:08.18
10 Šimon NedělaŠimon Neděla 040523 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:09.06
11 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 040504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:11.78
12 Matěj ŠtaifMatěj Štaif 031219 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:17.54
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.08
2 David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:46.68
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 030204 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:51.62
4 Vladimír HoraVladimír Hora 021216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.16
5 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:57.27
6 Vojtěch BorusíkVojtěch Borusík 020422 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:57.57
7 Martin RabochMartin Raboch 030819 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:57.99
8 Šimon NovákŠimon Novák 030314 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:06.91
9 Matyáš MIKULAMatyáš MIKULA 020205 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:07.90
10 Eduard MosesEduard Moses 041004 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:13.69
11 David MittelbachDavid Mittelbach 021103 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:16.20
Marek DubMarek Dub 020206 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:30.73
2 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:32.78
3 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:33.04
4 Simona ŠamanováSimona Šamanová 005912 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:38.33
5 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:40.49
6 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:41.77
7 Stella SobotkováStella Sobotková 015216 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:41.99
8 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 006228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.13
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana MikováZuzana Miková 005523 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:45.35
2 Klára PrášilováKlára Prášilová 015228 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:45.46
3 Laura ŠpačkováLaura Špačková 005219 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:54.17
4 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 016114 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.17
5 Karolína PalkováKarolína Palková 015617 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:05.24
6 Markéta VlkováMarkéta Vlková 005311 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3:11.13
7 Iva VyskočilováIva Vyskočilová 015613 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:20.82
8 Martina ČejkováMartina Čejková 005816 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:24.22
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 2:33.91
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:44.48
3 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:45.44
4 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:46.43
5 Martina TobiškováMartina Tobišková 025322 AC ČáslavAC Čáslav 2:46.59
6 Linda RadoňskáLinda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:49.98
7 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC ČáslavAC Čáslav 2:51.34
8 Veronika SoučkováVeronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.01
9 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.04
10 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:58.67
11 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 3:02.06
12 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 036021 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 3:14.74
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:39.51
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 035725 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.52
3 Sabina KovářováSabina Kovářová 035509 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:01.64
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:05.85
5 Veronika KadlečkováVeronika Kadlečková 035427 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 3:09.83
6 Helena JankůHelena Janků 035802 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:10.70
7 Lucie OlivováLucie Olivová 035318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:16.70
8 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:21.36
9 Veronika PetříkováVeronika Petříková 045229 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:21.37
10 Nina ŠturcováNina Šturcová 035801 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:35.04
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:48.85
2 Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková 025123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:54.35
3 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 035827 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.24
4 Ela SudkováEla Sudková 025611 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:02.65
5 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:11.99
6 Jana SombergováJana Sombergová 036029 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:13.39
7 Šárka MenšíkováŠárka Menšíková 026008 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:14.40
8 Eliška MatasováEliška Matasová 035801 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:19.18
9 Anna SeilerováAnna Seilerová 026127 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 3:19.53
10 Barbora SoučkováBarbora Součková 025806 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:22.65
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 5:04.56
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:07.36
3 Petr ZetekPetr Zetek 000527 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:09.87
4 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:11.25
5 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 011012 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:19.28
Vít VladykaVít Vladyka 010430 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal SmetanaMichal Smetana 030218 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:29.02
2 Matyáš KohoutMatyáš Kohout 020911 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5:29.79
3 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 040318 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5:39.06
4 David MartínekDavid Martínek 020413 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 5:42.71
5 Michal BejčekMichal Bejček 020420 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:50.86
6 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 5:51.04
7 Ladislav MatoušLadislav Matouš 040905 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:57.02
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:58.31
9 Matěj LuhanMatěj Luhan 051220 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:04.01
10 Josef KořínekJosef Kořínek 031223 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 6:05.66
Jakub PlevaJakub Pleva 020819 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNF
Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 030209 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:11.07
2 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:12.85
3 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 005609 ASK LovosiceASK Lovosice 5:23.62
4 Anna HorákováAnna Horáková 016215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:07.11
5 Lada ValachováLada Valachová 005906 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 8:00.56
Tereza PozdníkováTereza Pozdníková 005125 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNF
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Soňa ČernáSoňa Černá 026103 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:59.19
2 Karolína PlzákováKarolína Plzáková 026016 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6:03.19
3 Markéta MikováMarkéta Miková 026108 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:03.59
4 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 036113 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:10.84
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 025130 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 6:18.88
6 Petra MikováPetra Miková 046225 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:20.62
7 Anežka JislováAnežka Jislová 025128 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:31.58
8 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:34.83
9 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 6:35.42
10 Iveta FilounováIveta Filounová 035103 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 6:41.77
11 Michaela SkoupáMichaela Skoupá 025722 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:45.21
12 Kristýna JeníkováKristýna Jeníková 025621 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 6:47.06
13 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7:26.11
14 Eliška StaňkováEliška Staňková 035312 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7:37.61
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 010119 AK MostAK Most 10.26
2 Marek SvatošMarek Svatoš 010111 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 11.05
3 Petr HarmachPetr Harmach 000717 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.29
4 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC ČáslavAC Čáslav 11.32
Marek RendlaMarek Rendla 000124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik DastychDominik Dastych 001212 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.91
2 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.57
3 Martin ČechMartin Čech 010311 AC ČáslavAC Čáslav 11.97
4 Vít RychtaříkVít Rychtařík 011028 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.12
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.52
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.93
3 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.25
4 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.30
5 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.31
6 Václav JislVáclav Jisl 000705 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.36
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DanielJan Daniel 020909 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.53
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.95
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.49
4 Lukáš PošíkLukáš Pošík 020730 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.72
5 Jakub BílekJakub Bílek 031204 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.96
6 Prokop MálekProkop Málek 020903 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří AdamecJiří Adamec 030131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.43
2 Václav ŠámalVáclav Šámal 021228 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.75
3 Tomáš KutílekTomáš Kutílek 030306 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 13.46
4 Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner 021224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.47
5 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.64
6 Roman VyskočilRoman Vyskočil 030728 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.92
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ChocholaAdam Chochola 021103 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.47
2 Jakub PlevaJakub Pleva 020819 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 12.71
3 Jakub HolecJakub Holec 030412 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.07
4 Filip GročekFilip Groček 030320 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.10
5 David MittelbachDavid Mittelbach 021103 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TureckýLukáš Turecký 030306 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 12.61
2 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 040605 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.79
3 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.87
4 Josef ZapletalJosef Zapletal 030826 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.12
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin StudnickýMartin Studnický 040706 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.76
2 Ladislav MatoušLadislav Matouš 040905 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.95
3 Matěj FořtMatěj Fořt 030104 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 13.07
4 Michal SmetanaMichal Smetana 030218 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.15
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.05
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.27
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.41
4 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 005130 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.98
5 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 005207 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.21
Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC ČáslavAC Čáslav DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 09.77
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.85
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.02
4 Daniela VránováDaniela Vránová 005406 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.26
5 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 006015 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.34
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PodanáKateřina Podaná 015327 AC ČáslavAC Čáslav 11.75
2 Barbora ČernáBarbora Černá 015823 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 016114 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.96
4 Nikol DunajováNikol Dunajová 016116 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.05
5 Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová 006128 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 12.19
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.38
2 Denisa PešováDenisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.82
3 Allie FormánkováAllie Formánková 015627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.20
4 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.29
5 Alexandra PavlíkováAlexandra Pavlíková 006124 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.35
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 025910 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.43
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.53
3 Adina SivokováAdina Sivoková 025204 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.08
4 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 025714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.35
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková 025330 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.83
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.83
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 12.28
4 Ela SudkováEla Sudková 025611 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.66
5 Magdaléna ŠináglováMagdaléna Šináglová 025602 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.12
6 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 025807 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.91
2 Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková 025123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.93
3 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.03
4 Nikola BauerováNikola Bauerová 025408 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.25
5 Šárka ValáškováŠárka Valášková 025711 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.34
6 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 025507 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.01
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.18
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.92
3 Natálie VedralováNatálie Vedralová 025501 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 12.96
4 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 13.14
5 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 025629 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.16
6 Helena JankůHelena Janků 035802 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.59
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 11.36
2 Adéla BerkováAdéla Berková 026207 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.97
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.14
4 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 035425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.31
5 Zuzana FryaufováZuzana Fryaufová 035219 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.91
6 Viktorie ČernáViktorie Černá 035519 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 14.07
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 035827 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.56