Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Praha-Strahov (17. 1. 2015)800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor BenešViktor Beneš | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:00.39 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:02.23 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SeckýLukáš Secký | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 2:04.60 | |||||||||||||||
4 | Dominik LorencDominik Lorenc | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:06.58 | |||||||||||||||
5 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:07.70 | |||||||||||||||
6 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 74 | TJ Nové Město na Moravě | 2:19.11 | |||||||||||||||
Josef RyglJosef Rygl | 92 | TJ Spartak Třebíč | DNF | ||||||||||||||||
Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček | 96 | TJ Spartak Třebíč | DNF | ||||||||||||||||
Albert MálekAlbert Málek | 97 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | AC Čáslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip FurišFilip Furiš | 97 | AK Šternberk | 2:04.23 | |||||||||||||||
2 | Ondřej DonátOndřej Donát | 97 | AC Pardubice | 2:13.84 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch VacekVojtěch Vacek | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:20.22 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2:01.25 | |||||||||||||||
2 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:06.76 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča | 99 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:07.64 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2:11.42 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:15.22 | |||||||||||||||
2 | Martin KoutníkMartin Koutník | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 2:17.66 | |||||||||||||||
3 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:19.87 | |||||||||||||||
4 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč | 2:25.87 | |||||||||||||||
5 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2:27.45 | |||||||||||||||
6 | Radim PražmaRadim Pražma | 01 | ATLETIK RUDNÁ | 2:31.02 | |||||||||||||||
7 | Ondřej GrulichOndřej Grulich | 01 | TJ Spartak Třebíč | 2:31.71 | |||||||||||||||
8 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:39.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KřížTomáš Kříž | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2:15.73 | |||||||||||||||
2 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:30.88 | |||||||||||||||
3 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:41.96 | |||||||||||||||
4 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:43.19 | |||||||||||||||
5 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk | 2:49.16 | |||||||||||||||
6 | Karel FučíkKarel Fučík | 02 | TJ Spartak Třebíč | 2:50.36 | |||||||||||||||
Martin HrobskýMartin Hrobský | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VašinováPetra Vašinová | 90 | AK Šternberk | 2:18.41 | |||||||||||||||
2 | Klára LepeškováKlára Lepešková | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:23.25 | |||||||||||||||
3 | Lucie MaršánováLucie Maršánová | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 2:23.49 | |||||||||||||||
4 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 2:24.39 | |||||||||||||||
5 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 2:24.65 | |||||||||||||||
6 | Michaela SedlákováMichaela Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 2:29.69 | |||||||||||||||
7 | Kamila EliášováKamila Eliášová | 96 | AK Olymp Brno | 2:46.30 | |||||||||||||||
8 | Zuzana BustováZuzana Bustová | 97 | TJ Spartak Třebíč | 2:51.63 | |||||||||||||||
Gabriela HomolováGabriela Homolová | 96 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena BurdováMagdalena Burdová | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:29.87 | |||||||||||||||
2 | Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco | 98 | AK Bílina | 2:34.53 | |||||||||||||||
3 | Simona ŽidlíkováSimona Židlíková | 98 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:43.30 | |||||||||||||||
4 | Lenka FaltusováLenka Faltusová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:47.84 | |||||||||||||||
5 | Kateřina NečasováKateřina Nečasová | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 2:48.68 | |||||||||||||||
6 | Sabina KoudelováSabina Koudelová | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2:48.77 | |||||||||||||||
7 | Monika ChalupováMonika Chalupová | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 3:15.96 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:32.64 | |||||||||||||||
2 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | TJ MDDM Ostrov | 2:35.87 | |||||||||||||||
3 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:35.91 | |||||||||||||||
4 | Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková | 00 | Atletika Jihlava | 2:44.14 | |||||||||||||||
5 | Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:50.38 | |||||||||||||||
6 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:54.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 17.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MalouškováEliška Maloušková | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2:44.54 | |||||||||||||||
2 | Saša MelicharováSaša Melicharová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2:47.02 | |||||||||||||||
3 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:52.35 | |||||||||||||||
4 | Eliška CyrusováEliška Cyrusová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:56.73 | |||||||||||||||
5 | Simona TříletáSimona Tříletá | 00 | Atletika Jemnice | 3:03.91 | |||||||||||||||
Štěpánka SatrapováŠtěpánka Satrapová | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |