výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (24. 1. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.24
2 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.00
3 Petr KlímaPetr Klíma 010620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.49
4 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 010806 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.77
5 David SvobodaDavid Svoboda 011029 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.92
6 Robin HavlíkRobin Havlík 010524 TJ BlatnáTJ Blatná 10.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.38
2 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.67
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.74
4 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.90
5 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.50
6 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav GallJaroslav Gall 000801 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.33
2 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.33
MS Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.08
MS Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.11
MS Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 000525 AK MostAK Most 08.17
MS Jan ProcházkaJan Procházka 011026 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
MS Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.90
MS Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.15
MS Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.26
MS Petr NovotnýPetr Novotný 000813 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.48
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.28
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.36
3 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.63
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.72
5 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.86
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.97
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HoloubekDavid Holoubek 020619 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.57
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.64
3 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.23
4 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.38
5 Matouš KovářMatouš Kovář 021108 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.70
6 Jan PekárekJan Pekárek 021124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.04
2 Matěj BeckMatěj Beck 020206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.10
3 Marian ValášekMarian Valášek 020622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.22
4 Ondřej VojtaOndřej Vojta 020929 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.52
5 David JodlDavid Jodl 030220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.67
6 František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97
3 Jakub JanáčJakub Janáč 021003 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.01
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53
5 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.72
6 Marek SchwarzMarek Schwarz 031205 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.98
2 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.55
3 Adam PřibAdam Přib 020404 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.82
4 Tomáš KubalaTomáš Kubala 030627 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.86
5 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 030319 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.20
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.35
3 Petr PetákPetr Peták 031112 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.53
4 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 030628 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.85
2 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.68
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 020619 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.78
MS Sebastian BolardtSebastian Bolardt 030629 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.82
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.08
2 David HoloubekDavid Holoubek 020619 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.59
3 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.74
4 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.80
5 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 030628 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.06
6 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.67
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.93
3 Adéla KovářováAdéla Kovářová 005504 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.41
4 Lucie SokolováLucie Sokolová 015128 TJ BlatnáTJ Blatná 09.93
MS Natálie ŽaludováNatálie Žaludová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.28
Radka TyšerováRadka Tyšerová 015607 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.49
2 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.53
3 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.73
4 Michaela ŠenováMichaela Šenová 015305 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.46
5 Jana KlainováJana Klainová 015528 TJ BlatnáTJ Blatná 09.72
Andrea LálováAndrea Lálová 015813 TJ BlatnáTJ Blatná DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.60
2 Nikola DubskáNikola Dubská 005104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.16
3 Daniela FrejlachováDaniela Frejlachová 015727 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.34
4 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová 016119 TJ BlatnáTJ Blatná 09.52
5 Veronika NeckářováVeronika Neckářová 016125 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.82
Iveta BindrováIveta Bindrová 015802 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.46
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.63
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.78
4 Simona ŠkopkováSimona Škopková 006007 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.09
5 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 08.32
MS Karolína JelínkováKarolína Jelínková 005331 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.50
MS Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.62
MS Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 006228 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.08
MS Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 016114 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
MS Natálie UntermüllerováNatálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.06
MS Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová 016228 AK MostAK Most 09.48
MS Anna NovákováAnna Nováková 016018 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.60
MS Tereza JupováTereza Jupová 015705 AK MostAK Most 10.19
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.45
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.49
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.53
4 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.62
5 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.62
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 035802 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.94
2 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.22
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.30
4 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.41
5 Veronika HájkováVeronika Hájková 025410 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.87
6 Natálie BicanováNatálie Bicanová 025827 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.68
2 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.84
3 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 025910 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.06
4 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.24
5 Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková 035820 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.12
6 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ BlatnáTJ Blatná 09.72
2 Michala VeldováMichala Veldová 026104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.79
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.06
4 Kamila KůtováKamila Kůtová 025315 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.24
5 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.87
MS Anna BabkováAnna Babková 025301 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HlasováBarbora Hlasová 025121 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.96
2 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 036115 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.49
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová 025117 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.04
4 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 045510 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.16
5 Karolína JánskáKarolína Jánská 035922 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.35
6 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 026110 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.46
2 Natalie VaškováNatalie Vašková 025508 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.50
3 Lucie HorejšováLucie Horejšová 035522 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.74
4 Adéla PeckováAdéla Pecková 035813 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.80
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková 025924 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Eliška SmržováEliška Smržová 026113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.91
4 Karolína MáškováKarolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.19
5 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 035408 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.64
6 Vendula HeinzlováVendula Heinzlová 025806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.96
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.06
3 Adriana SlamkováAdriana Slamková 026018 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.95
4 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 025527 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.14
5 Alexandra KmentováAlexandra Kmentová 036022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.49
6 Nikol JunkováNikol Junková 025724 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 025211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.12
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.22
3 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.67
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.86
5 Laura ValáškováLaura Valášková 036029 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.02
6 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 025601 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 035319 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.07
2 Monika DrobilováMonika Drobilová 026022 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.30
3 Michaela TesařováMichaela Tesařová 026021 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.58
4 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 035317 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.69
5 Anna HyánkováAnna Hyánková 035821 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.00
6 Karolína PufferováKarolína Pufferová 025128 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
MS Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.84
MS Kristýna HerákováKristýna Heráková 035703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.75
MS Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 036210 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.89
MS Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 035919 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Hana ČechováHana Čechová 025404 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.43
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.62
MS Sabrina SeidlováSabrina Seidlová 025112 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.17
MS Adéla ČepelováAdéla Čepelová 035325 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Simona BartoňkováSimona Bartoňková 025714 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
MS Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 025223 AK MostAK Most 09.31
MS Victoria TancošováVictoria Tancošová 025419 AK MostAK Most 10.13
MS Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová 035921 AK MostAK Most 10.47
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.52
3 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.66
4 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.81
5 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.82
6 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 035802 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.09
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.74
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 010806 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.27
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.66
Daniel StejskalDaniel Stejskal 001112 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DQ
Poznámky:
Stejskal - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.51
2 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 18.30
3 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.72
Jakub BalejJakub Balej 000911 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.48
2 Patrik BartíkPatrik Bartík 010319 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 22.14
MS David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 18.18
MS Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.48
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FousAdam Fous 011015 TJ BlatnáTJ Blatná 20.07
MS Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 980726 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.12
MS David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.24
MS Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.21
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 001107 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.90
MS Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19.33
MS Tomáš KaiserTomáš Kaiser 010510 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.48
Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli 000126 TJ BlatnáTJ Blatná DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 19.33
MS Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 20.13
MS Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 000525 AK MostAK Most 20.60
Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.89
MS Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 19.37
MS Jan ProcházkaJan Procházka 011026 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.41
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HoloubekDavid Holoubek 020619 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.07
2 Filip HoloubekFilip Holoubek 020619 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.33
Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BlatnáTJ Blatná DQ
Kryštof SelnarKryštof Selnar 030521 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.22
2 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.11
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.87
4 Adam PřibAdam Přib 020404 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.55
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.92
2 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.14
3 Matouš KovářMatouš Kovář 021108 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.61
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.79
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 030628 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.51
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.74
3 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.06
4 Jan PekárekJan Pekárek 021124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.84
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 021003 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.16
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.38
3 Lukáš RychlýLukáš Rychlý 030618 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.48
Ondřej VojtaOndřej Vojta 020929 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.67
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.57
3 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.94
Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Buchal - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 030825 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.63
2 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.98
3 František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.25
4 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.97
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sebastian BolardtSebastian Bolardt 030629 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.37
MS Martin RabochMartin Raboch 030819 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 23.87
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.88
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.33
3 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 006228 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.74
4 Michaela ŠenováMichaela Šenová 015305 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.02
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.59
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.81
3 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.40
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.05
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.92
MS Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.19
MS Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.20
MS Tereza HulákováTereza Huláková 005127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.44
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 20.70
MS Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 015514 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 21.39
MS Kateřina HandlováKateřina Handlová 015525 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.24
MS Natálie UntermüllerováNatálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.68
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 015215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.99
3 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.42
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 006016 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.61
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta NašincováMarkéta Našincová 005213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.60
2 Monika KopeckáMonika Kopecká 005922 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.81
3 Iveta BindrováIveta Bindrová 015802 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.14
Klára MálkováKlára Málková 015103 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
Málková - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza HrudkováTereza Hrudková 015914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
MS Aneta HemberováAneta Hemberová 996205 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.39
MS Kamila ŠmahováKamila Šmahová 015628 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.65
MS Karolína PalkováKarolína Palková 015617 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 24.12
Poznámky:
Hrudková - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.87
2 Nikola DubskáNikola Dubská 005104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.61
3 Daniela VotrubováDaniela Votrubová 005309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.50
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Dvořáková - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.44
2 Simona ŠkopkováSimona Škopková 006007 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.05
3 Aneta ŠtanglováAneta Štanglová 006007 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.07
MS Barbora LisováBarbora Lisová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DQ
Poznámky:
Lisová - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová 035522 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.13
2 Anna HyánkováAnna Hyánková 035821 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 25.38
3 Pavla FeitováPavla Feitová 045413 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 26.72
4 Nikol JunkováNikol Junková 025724 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 30.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.90
2 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.97
3 Sabina StejskalováSabina Stejskalová 035802 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.35
4 Laura ValáškováLaura Valášková 036029 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.43
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.85
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.77
3 Karolína JánskáKarolína Jánská 035922 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.73
Kamila KůtováKamila Kůtová 025315 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DQ
Poznámky:
Kůtová - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.29
2 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.07
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.16
Veronika MolováVeronika Molová 025901 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.80
2 Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.14
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.31
4 Adriana SlamkováAdriana Slamková 026018 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 29.17
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DrobilováMonika Drobilová 026022 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 23.17
2 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.63
3 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.29
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.91
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 025211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.74
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.36
3 Michaela TesařováMichaela Tesařová 026021 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 23.91
4 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 036115 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 24.31
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ BlatnáTJ Blatná 24.78
2 Michala VeldováMichala Veldová 026104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.14
Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková 035820 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DQ
Veronika HájkováVeronika Hájková 025410 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNS
Poznámky:
Bubeníčková - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 025528 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.87
2 Vendula HeinzlováVendula Heinzlová 025806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.07
3 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 035908 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.68
4 Tereza PolákováTereza Poláková 045131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.31
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna BabkováAnna Babková 025301 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.56
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 22.32
MS Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová 035921 AK MostAK Most 28.12
Poznámky:
Babková - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrožJakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 38.26
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.89
MS Vladimír KostičVladimír Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DQ
MS Marek ŠvingrMarek Švingr 000714 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 41.53
Poznámky:
Kostič - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan ProcházkaJan Procházka 011026 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
MS Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 001031 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.43
MS Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 44.48
MS Adam ProvazníkAdam Provazník 010120 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 45.74
Poznámky:
Procházka - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
MS Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 40.77
MS Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.38
MS Jakub KarlachJakub Karlach 000531 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.63
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.79
2 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 41.35
3 Adam FousAdam Fous 011015 TJ BlatnáTJ Blatná 45.73
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 980726 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 38.63
MS Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 40.63
MS Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.32
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 42.28
2 Dominik DubskýDominik Dubský 000821 TJ ChyškyTJ Chyšky 48.39
MS Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNS
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda PolívkováLinda Polívková 005217 TJ BlatnáTJ Blatná 50.06
2 Adéla KovářováAdéla Kovářová 005504 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 52.32
MS Natálie ŽaludováNatálie Žaludová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 51.86
Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Piklová - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.05
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.58
MS Veronika MarešováVeronika Marešová 006103 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.05
MS Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová 016228 AK MostAK Most 54.26
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 48.12
MS Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.74
MS Tereza HouškováTereza Houšková 015809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.13
MS Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 005523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.65
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.45
MS Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.67
MS Tereza ParáskováTereza Parásková 006021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.08
MS Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.22
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DQ
MS Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.56
MS Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 016114 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.34
MS Karolína PalkováKarolína Palková 015617 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 52.17
Poznámky:
Hurtíková - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta NašincováMarkéta Našincová 005213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.73
2 Lucie HanzalováLucie Hanzalová 005530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.88
MS Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 005909 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.81
MS Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.50
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel StejskalDaniel Stejskal 001112 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:35.00
2 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 011007 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:55.82
3 Robin HavlíkRobin Havlík 010524 TJ BlatnáTJ Blatná 3:35.53
MS Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:15.60
MS Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík 000516 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:25.07
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:37.89
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:42.64
3 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 021201 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:50.34
4 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:50.92
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.30
6 František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.07
7 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:01.88
MS Jan SchnajberkJan Schnajberk 040316 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město DNS
MS Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:43.16
MS Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 040318 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:47.45
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.71
2 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.04
3 Petr PetákPetr Peták 031112 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:54.42
4 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.46
5 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:12.88
6 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BlatnáTJ Blatná 3:13.05
Lukáš RychlýLukáš Rychlý 030618 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DQ
Kryštof SelnarKryštof Selnar 030521 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Poznámky:
Rychlý, Štemberk - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.44
2 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:46.10
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.88
4 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 015918 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:50.79
5 Daniela VotrubováDaniela Votrubová 005309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:53.29
6 Julie BuzickáJulie Buzická 015416 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:58.05
7 Jana KlainováJana Klainová 015528 TJ BlatnáTJ Blatná 3:14.91
8 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová 016119 TJ BlatnáTJ Blatná 3:27.12
MS Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:42.76
MS Marie FrydlováMarie Frydlová 015701 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:57.43
Natálie PotockáNatálie Potocká 016110 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
Potocká - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:53.73
2 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 025601 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:10.70
3 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 025527 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:24.29
4 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 045510 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:34.94
MS Hana ČechováHana Čechová 025404 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
MS Marie DvořákováMarie Dvořáková 025722 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
MS Marcela NuslauerováMarcela Nuslauerová 025516 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
MS Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
MS Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:50.91
MS Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 036210 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 3:09.29
Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Čermáková - DQ - pravidlo 163.3b)
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michala VeldováMichala Veldová 026104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.79
2 Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 035408 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:01.65
3 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková 036003 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:02.35
4 Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 035908 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:03.01
5 Apolena ŽákováApolena Žáková 035604 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:06.05
6 Tereza PolákováTereza Poláková 045131 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:11.37
7 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:23.98
8 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:24.67
MS Eliška BarešováEliška Barešová 025327 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:24.77
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:42.44
2 Martin MiklíkMartin Miklík 000617 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:00.43
3 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:16.42
MS Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 4:51.25
MS Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 4:53.70
MS Ondřej SlavíkOndřej Slavík 010414 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5:03.90
MS Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:15.14
Dominik DubskýDominik Dubský 000821 TJ ChyškyTJ Chyšky DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:55.19
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:13.58
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:37.03
4 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 015430 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:03.01
MS Eliška KohlertováEliška Kohlertová 005609 ASK LovosiceASK Lovosice 5:18.42
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.70
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 010806 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.18
3 Lukáš MarhounLukáš Marhoun 000731 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.40
MS Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.01
Petr KlímaPetr Klíma 010620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.71
MS Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.89
MS David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.93
MS Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 001107 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.38
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 010119 AK MostAK Most 10.11
MS Adam ProvazníkAdam Provazník 010120 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.63
MS Vojtěch PetrVojtěch Petr 011005 AK MostAK Most 12.13
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.40
2 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.14
3 Kryštof VansaKryštof Vansa 030825 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.15
4 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.16
5 Tomáš KubalaTomáš Kubala 030627 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.39
6 Jan PekárekJan Pekárek 021124 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 020304 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.83
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.20
3 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.25
MS Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.53
MS Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.97
Jan DanielJan Daniel 020909 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Daniel - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.31
2 Marian ValášekMarian Valášek 020622 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.62
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.62
4 Matěj BínaMatěj Bína 020922 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.93
5 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.25
6 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.83
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.90
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.29
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.74
4 Veronika NeckářováVeronika Neckářová 016125 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.64
MS Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.43
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.83
3 Daniela VránováDaniela Vránová 005406 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.27
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
MS Tereza ParáskováTereza Parásková 006021 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.77
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 015803 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.06
MS Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 005909 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.58
MS Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.78
MS Kamila ŠmahováKamila Šmahová 015628 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.76
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 005326 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.10
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 006016 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.88
3 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.22
MS Michaela FarováMichaela Farová 005414 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.97
MS Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.00
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 015623 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.34
2 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.50
MS Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 10.48
MS Veronika MarešováVeronika Marešová 006103 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.94
MS Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 005523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.43
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.71
2 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.74
3 Alexandra KmentováAlexandra Kmentová 036022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 14.14
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.86
5 Vendula HeinzlováVendula Heinzlová 025806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.29
Eliška SmržováEliška Smržová 026113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.39
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.50
3 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.91
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.17
5 Adina SivokováAdina Sivoková 025204 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.15
MS Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MolováVeronika Molová 025901 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11.82
2 Zuzana BerounskáZuzana Berounská 025115 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.04
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 025531 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.11
4 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 025528 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.67
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.87
MS Tereza StrychováTereza Strychová 035519 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.79
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.15
2 Lucie HorejšováLucie Horejšová 035522 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.00
3 Karolína PufferováKarolína Pufferová 025128 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.04
MS Adéla ČepelováAdéla Čepelová 035325 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.56
MS Anna BabkováAnna Babková 025301 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.90
Jindřiška VovesnáJindřiška Vovesná 035408 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holoubek, Dubšík, Strnad, Jelínek Holoubek, Dubšík, Strnad, Jelínek TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:52.69
2 Vaněk, Šustr, Tibitancl, Brož Vaněk, Šustr, Tibitancl, Brož TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:02.18
Klíma, Svoboda, Marousek, Marhoun Klíma, Svoboda, Marousek, Marhoun T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Drnek, Impagliatelli, Havlík, Fous Drnek, Impagliatelli, Havlík, Fous TJ BlatnáTJ Blatná DNS
Poznámky:
SOKCB - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kršová, Farová, Bělohavová, Machová Kršová, Farová, Bělohavová, Machová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:57.42
2 Urbanová, Strusková, Stejskalová, Čermáková Urbanová, Strusková, Stejskalová, Čermáková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:00.91
Potocká, Koutná, Raušová, Šímová Potocká, Koutná, Raušová, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Štanglová, Škopková, Frejlachová, Votrubová Štanglová, Škopková, Frejlachová, Votrubová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
SOKCB - DQ - pravidlo 170.7

NVCEL - DQ - pravidlo 163.3a)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikodémová N, Nikodémová A,Buzická, Zobalová Nikodémová N, Nikodémová A,Buzická, Zobalová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:10.67
2 Binderová, Vlasáková, Vaníčková, Kundrátová Binderová, Vlasáková, Vaníčková, Kundrátová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:15.40
3 Vovesná, Šafaříková, Feitová, Žáková Vovesná, Šafaříková, Feitová, Žáková Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:24.12
Merhoutová, Sokolová, Klainová, Polívková Merhoutová, Sokolová, Klainová, Polívková TJ BlatnáTJ Blatná DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.611.641.67 Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000224 1.61 OOOOOXXOXXX
2 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000801 1.56 OOOOOXXX
3 Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli
TJ BlatnáTJ Blatná
000126 1.46 OOOXXX
4 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 1.41 OOXXX
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010406 1.36 XOXXX
6 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
010319 NH XXX
7 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010130 NH XXX
MS Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
010119 1.64
MS David PšeničkaDavid Pšenička
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010704 1.56
MS Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
000504 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.361.411.46 Body
1 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020909 1.41 OOXOOOXOXXX
2 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020922 1.31 OOXOXOXXX
3= Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
031205 1.26 OOXXOXXX
3= Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 1.26 OOXXOXXX
5 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 1.21 OXXOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.461.511.561.611.64 Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 1.51 OOOOOOXXX
2 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005406 1.51 --OOXXOOXXX
3 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 1.46 -OOOXOXXX
6 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005414 1.46 OOXOXOXOXXX
5 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005922 1.41 OOOOXXX
8 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 1.41 OOOXOXXX
9= Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
006029 1.41 OOOXXOXXX
9= Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 1.41 OOOXXOXXX
11 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015623 1.41 OOXOXXOXXX
10 Linda PolívkováLinda Polívková
TJ BlatnáTJ Blatná
005217 1.31 OXXOXX
11 Aneta ŠtanglováAneta Štanglová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
006007 1.26 OXXX
12 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BlatnáTJ Blatná
015128 NH XXX
MS Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
006230 1.61
MS Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015627 1.51
MS Kristýna SudíkováKristýna Sudíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
015514 1.36
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.111.161.211.261.311.361.41 Body
1 Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025204 1.36 OOOOXOXOXXX
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
035427 1.36 OOOOOXXOXXX
3= Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
026110 1.31 OOOOOXXX
3= Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025115 1.31 OOOOOXXX
5 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 1.26 -OOOXXX
6 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 1.26 OOXOOXXX
7 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025913 1.21 OOOXXX
13 Alexandra KmentováAlexandra Kmentová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
036022 1.21 OOXXOXXX
9 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035317 1.16 OOXXX
10 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
035813 NH XXX
MS Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
025223 1.26
MS Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
025417 1.21
MS Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035222 1.21
MS Tereza HrudkováTereza Hrudková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015914 1.21
MS Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
035519 1.21
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
990621 DNS
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.821.922.022.122.222.342.422.522.622.722.822.923.023.123.22 Body
1 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 2.34 --OXOOOXXX
MS Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 3.12
MS Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995824 2.62
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000205 6.01 5.996.015.806.01
2 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000801 5.41 5.205.235.265.265.415.35X
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
001216 5.24 5.134.955.005.134.98X5.24
4 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000407 5.23 X4.954.784.95X5.105.23
5 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010317 4.65 4.274.234.264.274.534.654.47
6 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
011007 4.41 4.413.694.414.414.004.404.16
7 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
010319 4.35 3.893.924.164.164.334.354.28
8 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010406 4.10 4.05X4.034.05-3.954.10
9 David SvobodaDavid Svoboda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
011029 3.90 3.773.90X3.90
10 Lukáš MarhounLukáš Marhoun
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000731 3.62 XX3.623.62
MS David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000127 5.62
MS Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
000714 5.30
MS Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
010212 4.73
MS Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
000813 4.70
MS Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
000504 DNS
MS Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 DNS
Petr KlímaPetr Klíma
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
010620 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 5.46 5.43X-5.43--5.46
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
020304 4.61 4.23X4.614.614.55-4.47
3 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020402 4.52 3.644.044.084.084.404.474.52
4 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
030628 4.34 4.344.144.244.344.14X4.34
5 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
030319 4.25 4.19X4.254.254.224.03X
6 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 4.20 3.974.084.124.124.054.074.20
7 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020206 4.20 4.014.074.024.074.203.933.68
8 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020909 4.03 3.893.874.034.033.923.143.93
9 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 3.97 3.973.683.923.97
10 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
020929 3.83 3.423.443.833.83
11 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 3.81 3.813.693.583.81
12 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
030825 3.76 3.563.653.763.76
13 Petr PetákPetr Peták
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
031112 3.57 3.573.493.553.57
14 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
031205 3.52 X3.503.523.52
16 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 3.52 3.353.223.523.52
16 Tomáš KubalaTomáš Kubala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030627 3.35 3.183.293.353.35
MS Martin RabochMartin Raboch
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
030819 3.89
Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
041020 NM XXX0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 4.85 4.704.464.534.704.854.64X
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 4.82 4.594.524.304.594.654.604.82
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005414 4.77 XX4.774.77
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 4.55 XX4.404.404.204.55X
5 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015907 4.35 4.354.11X4.354.03XX
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016206 4.34 4.264.293.634.294.344.094.30
7 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 4.22 X4.13X4.134.22X4.12
8 Simona ŠkopkováSimona Škopková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
006007 4.08 3.354.054.084.083.673.933.72
9 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005922 3.97 X3.973.873.97
10 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 3.97 X3.433.973.97
11 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015705 3.91 3.913.813.583.91
12 Daniela FrejlachováDaniela Frejlachová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015727 3.84 3.843.81X3.84
13 Nikola DubskáNikola Dubská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005104 3.84 X3.843.683.84
14 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
006228 3.83 3.573.783.833.83
15 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005326 3.81 3.753.813.703.81
16 Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
015305 3.77 3.623.623.773.77
17 Aneta ŠtanglováAneta Štanglová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
006007 3.75 3.683.373.753.75
18 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016024 3.71 3.62X3.713.71
MS Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 4.87
MS Tereza HulákováTereza Huláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
005127 4.75
MS Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995407 4.72
MS Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996111 4.54
MS Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
006005 4.46
MS Aneta HemberováAneta Hemberová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
996205 3.98
MS Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016018 3.85
MS Barbora LisováBarbora Lisová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.60
Veronika NeckářováVeronika Neckářová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016125 DNS
Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
015410 DNS
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025820 4.56 4.564.344.274.56X4.264.16
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 4.50 4.014.244.304.303.954.50X
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
026026 4.31 4.294.144.124.293.934.314.12
4 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 4.26 3.993.883.683.993.974.124.26
5 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025924 4.16 3.813.564.064.063.974.16X
6 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 4.11 3.963.874.114.113.95XX
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035628 4.06 X3.914.064.063.873.963.93
8 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
045519 3.99 3.583.813.993.993.833.60X
9 Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
036115 3.94 X3.613.943.94
10 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025121 3.90 3.903.743.503.90
11 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 3.89 3.603.89X3.89
12 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 3.87 3.743.873.843.87
13 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025303 3.84 3.843.80X3.84
14 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 3.83 3.793.803.833.83
15 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035317 3.81 3.763.813.773.81
21 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
026022 3.81 3.693.593.813.81
17 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025508 3.78 3.62X3.783.78
18 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
026021 3.71 3.613.553.713.71
19 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
045224 3.65 3.643.653.543.65
20 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
025901 3.64 X3.64-3.64
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
025731 4.16
MS Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
025417 4.08
MS Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
025913 4.06
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
035404 3.91
MS Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
035519 3.87
MS Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
025404 DNS
MS Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
025722 DNS
Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
045413 NM XXX0
Světlana JakšováSvětlana Jakšová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025211 NM 0
Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 NM XXX0
Apolena ŽákováApolena Žáková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
035604 DNS XXX0
Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
035820 NM 0
Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
025410 DNS XXX0
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025106 10.93 09.4910.9310.6910.9309.9110.4409.34
2 Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025115 09.78 08.2108.3308.6708.6708.8608.8609.78
3 Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025204 09.19 09.1908.60X09.1908.6008.6008.61
4 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 08.95 07.7707.6607.7207.7708.9508.8208.72
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 08.88 08.3708.4208.8808.8808.3808.6108.46
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 07.87 07.02X07.8707.8707.5507.5707.68
7 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025117 07.85 07.8507.7407.2107.8507.7207.8107.29
8 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 07.78 07.0507.5407.3707.5407.1007.7807.20
9 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
035317 07.49 07.4707.49X07.49
10 Karolína PufferováKarolína Pufferová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025128 07.40 06.6207.4007.1407.40
11 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
035427 06.91 06.9106.4006.8706.91
12 Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
035821 06.87 06.6306.2306.8706.87
13 Natálie BicanováNatálie Bicanová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025827 06.81 06.6606.5506.8106.81
14 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045413 06.74 06.7406.6006.1606.74
15 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 06.67 06.6706.4906.4506.67
16 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510 06.45 06.2106.4505.9506.45
17 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
035813 05.63 X05.63X05.63
MS Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
025223 10.08
MS Victoria TancošováVictoria Tancošová
AK MostAK Most
025419 09.45
MS Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
025414 08.83
MS Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
025417 08.37
MS Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035222 08.06
MS Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
035611 06.65
MS Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
035919 06.17
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020206 09.06 09.0509.0609.0209.06--08.83
2 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020922 08.34 07.5108.1208.3408.3408.2407.8608.21
3 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 07.64 07.6408.1806.1808.1806.2206.5607.26
4 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 07.37 07.3707.2407.1707.3706.0006.8206.93
5 Lukáš RychlýLukáš Rychlý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030618 05.97 05.97XX05.9705.59X05.07
MS Ondřej FryaufOndřej Fryauf
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
020913 08.38
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 11.63 11.6310.4810.9011.6310.5110.7710.53
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 10.27 09.8510.2710.1010.2709.1708.9908.60
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005414 10.16 09.2909.7410.1610.1610.0409.8709.87
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 09.87 09.3409.6509.8709.8709.1308.3609.06
5 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005812 09.05 09.0508.5408.4909.0508.7008.9008.35
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 08.91 08.6008.6008.4208.6008.5407.6608.91
7 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 08.78 07.4107.7008.1508.1508.0808.7808.72
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 08.58 07.6607.4808.5808.5808.3308.3608.30
9 Daniela FrejlachováDaniela Frejlachová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015727 07.57 06.8107.1507.5707.57
10 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 07.51 06.9907.5107.4607.51
11 Daniela VotrubováDaniela Votrubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005309 06.90 05.8706.9006.8206.90
12 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ ChyškyTJ Chyšky
015122 06.32 06.0105.9906.3206.32
13 Zuzana KořánkováZuzana Kořánková
TJ ChyškyTJ Chyšky
015122 06.06 X06.0605.9906.06
14 Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
005504 06.04 06.0405.9205.9806.04
15 Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
016225 05.77 05.5605.5105.7705.77
16 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
006228 05.69 05.6905.0605.3805.69
17 Lucie HanzalováLucie Hanzalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005530 05.31 05.3104.95X05.31
18 Hana DoubkováHana Doubková
TJ ChyškyTJ Chyšky
015408 05.13 04.7104.4805.1305.13
MS Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
985108 12.50
MS Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 11.71
MS Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
015106 08.92
MS Tereza JupováTereza Jupová
AK MostAK Most
015705 05.86
MS Barbora LisováBarbora Lisová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 DNS
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 14.31 10.7912.2412.4612.4611.5514.3113.42
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
001102 12.83 11.8311.9512.2212.2212.7712.5912.83
3 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
000719 10.53 09.5809.8309.4309.8310.4910.5309.97
4 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 09.40 09.4008.4108.5909.4009.0808.3909.23
5 Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
011122 08.03 X07.5107.3607.5107.3708.0307.44
6 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010130 07.99 07.9907.8707.3607.9907.3107.3707.71
7 David SvobodaDavid Svoboda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
011029 07.50 07.5006.7107.0707.5005.9807.2106.99
8 Lukáš MarhounLukáš Marhoun
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000731 07.36 07.0507.3107.3607.3606.9306.18X
MS Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
010615 09.21
Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000911 DNS
Celkem 10 závodníků