výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Stromovka (24. 1. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper WieclawKacper Wieclaw 96 Sokól LubinSokól Lubin 07.05
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.11
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.12
4 Artur JacentArtur Jacent 96 Sokól LubinSokól Lubin 07.25
5 Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.27
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.35
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.46
3 Maciej WierzbickiMaciej Wierzbicki 99 Sokól LubinSokól Lubin 07.47
4 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.77
5 Jan NovákJan Novák 89 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.81
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.00
2 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.15
3 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
4 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
5 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.52
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.76
2 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.78
3 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.74
Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.08
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 07.36
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.40
4 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.42
5 Jan HartigJan Hartig 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.14
Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
2 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.64
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.65
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.71
5 Jakub RathouskýJakub Rathouský 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.89
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 07.87
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.93
3 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.06
4 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.40
Kryštof LinhartKryštof Linhart 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.20
2 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.79
3 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.12
4 Šimon GondekŠimon Gondek 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.29
5 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.56
6 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.34
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.54
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.22
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.60
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.59
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.62
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.67
4 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.29
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.32
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.14
2 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.77
Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.60
2 Agata ForkasiewiczAgata Forkasiewicz 94 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 07.61
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.74
4 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.84
5 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.88
6 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.07
7 Martyna ZarembaMartyna Zaremba 99 Sokól LubinSokól Lubin 08.20
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.31
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.32
3 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.41
4 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.54
5 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.97
6 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.02
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.12
4 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.30
5 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.36
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.40
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.56
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.60
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.71
5 Lucie StaňkováLucie Staňková 97 AC DomažliceAC Domažlice 08.76
6 Tereza KristkováTereza Kristková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.20
2 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.33
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.35
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.41
5 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.47
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.51
7 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.61
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana SedláčkováDiana Sedláčková 98 AK SokolovAK Sokolov 08.73
2 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.74
3 Zuzana HellerováZuzana Hellerová 99 AK BílinaAK Bílina 09.06
4 Klára PochováKlára Pochová 99 AK SokolovAK Sokolov 09.11
5 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.16
6 Nikol ŠustrováNikol Šustrová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.17
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 08.26
4 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.36
5 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.54
6 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.60
7 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.62
8 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.82
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 08.67
2 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.91
3 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.18
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.22
5 Regina TokárováRegina Tokárová 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.57
6 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.63
7 Pavla NádeníčkováPavla Nádeníčková 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.75
Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.07
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.22
3 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.54
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.64
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.67
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.76
2 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.92
3 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.03
4 Nikola ProcházkováNikola Procházková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.04
5 Kamila PitřincováKamila Pitřincová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.29
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.68
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.69
3 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.01
4 Lenka SládkováLenka Sládková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.06
5 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.17
6 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.30
7 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.65
8 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.99
2 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.36
3 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36
4 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.69
5 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.79
6 Adéla KouckáAdéla Koucká 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.05
7 Adéla PříhodováAdéla Příhodová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.19
8 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.42
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.88
2 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.99
3 Vivien VavruškováVivien Vavrušková 02 AK SokolovAK Sokolov 09.42
4 Tereza TruncováTereza Truncová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.78
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.10
6 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.21
7 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.36
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.76
2 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.08
3 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.28
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.29
5 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 10.32
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.48
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.91
3 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.70
4 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.05
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18.52
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 19.25
3 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.09
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.64
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.74
3 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.54
4 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.18
5 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.21
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.24
2 David TermerDavid Termer 02 AK SokolovAK Sokolov 21.59
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.19
4 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 22.32
5 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.65
6 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 23.10
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.37
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.40
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.64
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.94
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 20.30
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 20.01
2 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.23
3 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.90
4 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.33
5 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 21.90
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.38
2 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.88
3 Nikola ProcházkováNikola Procházková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 22.35
4 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.50
Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov DNF
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.22
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.66
3 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 21.72
4 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.54
Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DQ
Poznámky:
163.3
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.40
2 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.98
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.00
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.14
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.95
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SládkováLenka Sládková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.57
2 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.77
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.50
4 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.80
5 Adéla KouckáAdéla Koucká 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 24.04
2 Adéla PříhodováAdéla Příhodová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.04
3 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.19
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 30.19
Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.06
2 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.95
3 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.54
4 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 02 AK SokolovAK Sokolov 23.89
5 Marcela NuslauerováMarcela Nuslauerová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 24.44
6 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.90
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.04
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.34
3 Kacper WieclawKacper Wieclaw 96 Sokól LubinSokól Lubin 22.50
4 Artur JacentArtur Jacent 96 Sokól LubinSokól Lubin 22.95
5 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.19
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.21
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.85
3 Maciej WierzbickiMaciej Wierzbicki 99 Sokól LubinSokól Lubin 23.85
4 Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.92
5 Jan NovákJan Novák 89 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.98
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.51
2 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.61
3 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.77
4 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.14
5 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.09
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC DomažliceAC Domažlice 23.87
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.17
3 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.24
4 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 24.29
5 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.86
Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.23
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.58
3 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 24.01
4 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.06
5 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.74
2 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.97
3 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.14
4 František PavlíčekFrantišek Pavlíček 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.19
5 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.24
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.73
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.94
3 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 25.46
4 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.30
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agata ForkasiewiczAgata Forkasiewicz 94 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 23.95
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.13
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.75
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.73
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.56
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.61
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.02
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.92
2 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.41
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.53
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.23
5 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.30
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.87
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.10
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.21
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.75
5 Šárka VečeřováŠárka Večeřová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.18
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.50
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.36
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.43
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 26.53
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.13
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.79
3 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.25
4 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.14
5 Zuzana HellerováZuzana Hellerová 99 AK BílinaAK Bílina 31.25
6 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 31.42
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.04
2 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.43
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 46.25
4 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.89
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 53.15
Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.06
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 42.60
3 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.31
4 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.97
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 45.01
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 45.44
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 45.77
4 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 49.17
5 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.24
6 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.55
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.02
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.72
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.85
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 47.90
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.45
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 51.41
Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina DNS
Poznámky:
DQ-163.5 seběh
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.64
2 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.77
3 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.80
4 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.44
5 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 56.15
Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 50.74
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.76
3 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.65
Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most DQ
Poznámky:
DQ-163.5 seběh
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 56.96
2 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.99
3 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.30
4 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 62.01
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.71
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.29
Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 57.61
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 58.82
3 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 59.08
4 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 62.57
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.66
2 Marta KnullMarta Knull 93 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 57.69
3 Jana CocherováJana Cocherová 81 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.44
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.74
5 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 61.64
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.85
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.89
3 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.88
4 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.14
Blanka AdámkováBlanka Adámková 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 59.64
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.69
3 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 62.05
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.85
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.57
6 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 68.81
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 63.55
2 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 67.41
3 Diana SedláčkováDiana Sedláčková 98 AK SokolovAK Sokolov 68.01
4 Klára PochováKlára Pochová 99 AK SokolovAK Sokolov 69.80
Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60.33
2 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.87
3 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.88
4 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.73
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:51.96
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:54.13
3 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:58.49
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:02.06
5 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:03.18
6 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:04.15
7 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2:05.73
8 Vivien VavruškováVivien Vavrušková 02 AK SokolovAK Sokolov 2:07.72
9 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 02 AK SokolovAK Sokolov 2:10.44
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1:55.19
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 1:56.22
3 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:57.92
4 Veronika MedkováVeronika Medková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:00.26
5 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:08.48
6 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:11.97
7 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:13.51
8 Markéta PancováMarkéta Pancová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:13.64
9 Tereza TruncováTereza Truncová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:21.98
Celkem 9 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:51.99
2 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:52.32
3 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1:53.88
4 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:55.73
5 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:56.93
6 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.84
7 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.87
8 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.26
9 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:00.45
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:04.07
2 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:04.81
3 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:04.97
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.49
5 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:05.74
6 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:07.20
7 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:07.21
8 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:11.20
Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:09.33
2 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:12.31
3 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:12.93
4 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:16.32
5 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.32
6 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.27
7 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:19.41
8 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:21.49
Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:09.60
2 Tomáš VeličTomáš Velič 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:36.12
3 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:36.24
4 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:39.66
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:16.91
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2:17.47
3 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.35
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:20.94
5 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.47
6 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.58
7 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:43.71
8 Eliška MoravcováEliška Moravcová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:44.59
Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:29.14
2 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.92
3 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:43.93
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2:47.82
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:35.95
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:36.60
3 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.22
4 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:41.03
5 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:41.73
6 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:42.78
7 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:42.82
8 Zuzana FicenecováZuzana Ficenecová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:46.76
9 Regina TokárováRegina Tokárová 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:51.94
10 Pavla NádeníčkováPavla Nádeníčková 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:05.25
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:27.17
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:28.75
3 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:31.02
4 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:52.42
Matěj VeličMatěj Velič 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleš DrahokoupilAleš Drahokoupil 85 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08:51.78
2 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:54.63
3 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:57.79
4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 09:12.74
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:13.81
6 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09:13.82
7 Matouš FrancMatouš Franc 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:25.55
8 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 09:43.26
9 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:43.46
10 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:50.25
Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 09:33.16
2 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 09:39.30
3 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:45.12
4 Martin PoncMartin Ponc 95 AK SokolovAK Sokolov 09:52.28
5 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:52.64
6 Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:01.62
7 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:04.36
8 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:13.42
9 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11:31.44
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.02
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.72
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.44
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.61
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.98
5 Radek StránskýRadek Stránský 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.13
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.18
8 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.38
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.32
2 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.60
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.77
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.86
2 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.15
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.09
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.58
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.28
2 David TermerDavid Termer 02 AK SokolovAK Sokolov 11.31
3 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.06
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.22
5 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.95
6 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.03
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.70
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.85
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 09.29
4 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.39
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.48
6 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.34
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.84
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.97
4 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.12
5 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.43
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.69
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.44
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.48
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68
5 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 09.80
6 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.61
2 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.85
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 10.35
4 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.61
Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.42
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.46
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.67
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 09.83
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 10.73
6 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.71
Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.76
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 11.69
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.98
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.58
5 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.78
6 Adéla PříhodováAdéla Příhodová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.36
7 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.70
Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 02 AK SokolovAK Sokolov DNF
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.11
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.91
3= Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.91
3= Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.91
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 DNS
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.86
2 Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.71
3 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.51
Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 DNS
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 1.57
1= Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 1.57
3 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.52
4= Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.47
4= Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.47
6 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.47
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
02 1.39
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 1.16
3 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 1.16
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 1.74
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.68
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 1.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.71
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 1.68
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.50
2 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 1.50
3= Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.45
3= Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
98 1.45
5 Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.45
6 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 1.40
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.37
2 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.32
3 Kamila PitřincováKamila Pitřincová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 1.27
4 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
01 1.27
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.27
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.22
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 1.26
2 Vivien VavruškováVivien Vavrušková
AK SokolovAK Sokolov
02 1.26
3 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 1.21
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.51
2 Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 5.20
3 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.80
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 NM
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
93 6.76
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.55
3 Petr FořtPetr Fořt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 6.43
4 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.40
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 6.51
2 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 5.72
3 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.40
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 6.32
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 6.18
3 Jakub RathouskýJakub Rathouský
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.20
Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.47
2 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.34
3 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.33
4 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 5.22
5 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 4.78
6 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4.65
7 Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 4.10
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 4.47
2 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 4.14
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 4.03
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 3.89
5 Jakub JurášJakub Juráš
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 3.86
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 5.97
2 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.30
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.64
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.37
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.16
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.93
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 5.81
2 Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
98 5.03
3 Kristýna KaslováKristýna Kaslová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
99 4.70
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.59
5 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.58
6 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.56
7 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 4.55
8 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.50
9 Diana SedláčkováDiana Sedláčková
AK SokolovAK Sokolov
98 4.48
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.44
11 Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.42
12 Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.37
13 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.34
14 Klára PochováKlára Pochová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.02
15 Aneta BláhováAneta Bláhová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 3.92
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.24
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 5.02
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.98
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.98
5 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.64
6 Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 4.61
7 Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 4.55
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.28
Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 4.20
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 4.19
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.09
4 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 4.02
5 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková
AK SokolovAK Sokolov
02 3.90
6 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.84
7 Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 3.83
8 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 3.70
9 Adéla JírováAdéla Jírová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 3.64
10 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.46
11 Valerie PelcováValerie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 3.43
12 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 3.38
Tereza KotroušováTereza Kotroušová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 NM
Markéta PancováMarkéta Pancová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 NM
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 08.84
2 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 08.26
3 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 07.57
4 Adéla KouckáAdéla Koucká
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 07.41
5 Markéta PancováMarkéta Pancová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 06.54
6 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 06.39
7 Karolína SukováKarolína Suková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 05.87
Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
03 DNS
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
02 10.80
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 10.73
2 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 10.70
3 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 10.59
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s.
01 10.34
2 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 10.28
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 08.89
4 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 07.80
5 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 07.33
6 Adéla OtáhalováAdéla Otáhalová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 06.46
7 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
01 05.90
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
00 14.38
2 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 13.56
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 10.60
4 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 10.48
5 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 10.40
6 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 10.15
7 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 08.98
David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 DNP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 08.61
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 11.24
2 Marie KonopováMarie Konopová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 09.96
3 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 09.02
4 Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 08.46
5 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 07.86
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 13.54
2 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 12.50
3 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 10.26
4 Jan HartigJan Hartig
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 09.81
5 Jakub RathouskýJakub Rathouský
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 08.89
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 15.87
2 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 14.01
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 13.75
4 Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 11.23
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 14.90
2 Jakub MaříkJakub Mařík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 10.83
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 NM
Celkem 3 závodníků