výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. halová středa

Jablonec nad Nisou (28. 1. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6.97
2 Pawel MaclinkowswkiPawel Maclinkowswki 95 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 6.98
3 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 LKS PolkowiceLKS Polkowice 7.01
4 Pawel MauskiPawel Mauski 95 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 7.18
5 Kamil CwikKamil Cwik 99 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 7.23
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7.31
7 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7.33
8 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7.45
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PrzygodaMichal Przygoda 99 LKS PolkowiceLKS Polkowice 7.31
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7.36
3 Wojciech NieszczekWojciech Nieszczek 98 LKS PolkowiceLKS Polkowice 7.37
4 Kamil FudziakKamil Fudziak 96 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 7.42
5 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7.45
6 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7.57
7 Rafal BuzakRafal Buzak 96 Pijast GlogowPijast Glogow 7.64
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 7.43
2 Jan HájekJan Hájek 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 7.44
3 Sergiusz MazanSergiusz Mazan 97 Pijast GlogowPijast Glogow 7.52
4 Dariusz PostumentDariusz Postument 99 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 7.56
5 Pawel JožwiakPawel Jožwiak 97 Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec 7.59
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 7.75
7 Kacper BadoraKacper Badora 99 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 7.79
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7.85
2 Mateusz WonarskiMateusz Wonarski 00 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 7.87
3 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7.89
4 Kamil LisKamil Lis 99 GSK Start DLUGOLFKAGSK Start DLUGOLFKA 7.90
5 Tomasz RogowskiTomasz Rogowski 99 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 7.94
6 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7.98
7 Jan HartigJan Hartig 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8.11
8 Marcin WejchertMarcin Wejchert 98 Pijast GlogowPijast Glogow 8.23
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 7.86
2 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 8.20
3 Vojtěch BurianVojtěch Burian 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8.21
4 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8.46
5 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8.64
6 Jaroslav HrazdiraJaroslav Hrazdira 56 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8.76
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cezary MarciniakCezary Marciniak 99 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 7.61
2 Oskar DvořákOskar Dvořák 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.18
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8.59
4 Petr ČechPetr Čech 44 LitoměřiceLitoměřice 8.85
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia WroblewskaZofia Wroblewska 95 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 7.70
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7.84
3 Ewa OchockaEwa Ochocka 96 Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec 7.85
4 Katarzyna SzczepanokaKatarzyna Szczepanoka 96 LKS PolkowiceLKS Polkowice 7.98
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8.11
6 Karolina KaspbruibwiczKarolina Kaspbruibwicz 98 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.14
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.18
8 Dominika KwaszczDominika Kwaszcz 99 Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec 8.24
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrianna WolakAdrianna Wolak 97 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.16
2 Monika BednarbkMonika Bednarbk 99 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.20
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.29
4 Nina BenkowskaNina Benkowska 98 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.33
5 Karolina JozwiakKarolina Jozwiak 98 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 8.49
6 Monika ChmielnikMonika Chmielnik 97 Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec 8.51
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.70
8 Alicja KolanekAlicja Kolanek 98 Gornik ValbrzychGornik Valbrzych 8.71
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.51
2 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.55
3 Martyna MatkowskaMartyna Matkowska 98 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.73
4 Julia BanasiakJulia Banasiak 00 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.75
5 Marta JabkowskaMarta Jabkowska 99 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.83
6 Pavlína RejmanováPavlína Rejmanová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9.00
Šárka JebaváŠárka Jebavá 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9.00
8 Natalia WidawskaNatalia Widawska 99 Wuvs WroclavWuvs Wroclav DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarzyna ZdunczykKatarzyna Zdunczyk 98 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.43
2 Natalia WegrzynNatalia Wegrzyn 99 Pijast GlogowPijast Glogow 8.45
3 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.91
4 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9.05
5 Monika BielovičováMonika Bielovičová 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 9.18
6 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 9.21
7 Kateřina ŽitnáKateřina Žitná 96 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9.69
8 Markéta JabaváMarkéta Jabavá 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9.76
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.97
2 Veronika KrátkáVeronika Krátká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9.59
3 Hanna BenkowskaHanna Benkowska 02 GSK Start DLUGOLFKAGSK Start DLUGOLFKA 9.60
4 Natálie QvaiserováNatálie Qvaiserová 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 9.78
Celkem 4 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.02
2 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.20
3 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 20.06
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 30.94
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.30
2 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.85
3 Kamil KrawczykKamil Krawczyk 99 LKS PolkowiceLKS Polkowice 18.81
4 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 19.76
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.88
2 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.34
3 Michal NicinskiMichal Nicinski 01 LKS PolkowiceLKS Polkowice 20.12
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.99
2 Vojtěch BurianVojtěch Burian 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 19.77
3 Oskar DvořákOskar Dvořák 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.49
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dariusz PostumentDariusz Postument 99 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 17.94
2 Cezary MarciniakCezary Marciniak 99 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 18.16
3 Kacper BadoraKacper Badora 99 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 18.87
4 Michal PodroužekMichal Podroužek 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 20.99
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 19.88
2 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.21
3 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.29
4 Lukáš PoláchLukáš Polách 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.68
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19.62
2 Jan HartigJan Hartig 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19.71
3 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20.23
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 19.95
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21.66
3 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 27.72
Celkem 3 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka JebaváŠárka Jebavá 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 22.49
2 Kateřina ŽitnáKateřina Žitná 96 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24.20
3 Markéta JabaváMarkéta Jabavá 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24.51
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia WroblewskaZofia Wroblewska 95 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 19.10
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.69
3 Monika BednarbkMonika Bednarbk 99 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 20.26
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.92
2 Martyna MatkowskaMartyna Matkowska 98 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 21.59
3 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.71
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.67
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.86
3 Wiktoria DelejowskaWiktoria Delejowska 01 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 21.86
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.46
2 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.28
3 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.51
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.14
2 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.77
3 Monika BielovičováMonika Bielovičová 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.95
4 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.62
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.12
2 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.88
3 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.61
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarzyna ZdunczykKatarzyna Zdunczyk 98 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 21.33
2 Tereza KošínováTereza Košínová 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.82
3 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.92
4 Pavlína RejmanováPavlína Rejmanová 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 22.94
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.46
2 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.11
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 23.53
2 Natálie SusováNatálie Susová 02 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 24.05
3 Natálie QvaiserováNatálie Qvaiserová 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 24.43
Celkem 3 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:15.14
2 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:15.38
3 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:15.82
4 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:17.39
5 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:30.95
6 Ladislav DvořákLadislav Dvořák 48 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:51.62
7 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:11.83
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:08.62
2 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:12.50
3 Michal BartůněkMichal Bartůněk 93 Královksý hrozen TanvaldKrálovksý hrozen Tanvald 1:13.69
4 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 1:13.75
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:15.62
6 Michal PodroužekMichal Podroužek 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 1:30.03
7 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 7 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kinga SzarzynskaKinga Szarzynska 95 PODIUM KUPPODIUM KUP 1:18.14
2 Karolina WrzesinskaKarolina Wrzesinska 97 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 1:20.31
3 Natalia WidawskaNatalia Widawska 99 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 1:20.96
4 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:26.51
5 Aleksandra UsikAleksandra Usik 98 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 1:34.22
6 Jana MikešováJana Mikešová 91 TJ Nová PakaTJ Nová Paka 1:45.54
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dariusz NovakDariusz Novak 97 MKS TRUSO ELBAG(POL)MKS TRUSO ELBAG(POL) 2:05.19
2 Marcin SpustekMarcin Spustek 97 MKS TRUSO ELBAG(POL)MKS TRUSO ELBAG(POL) 2:15.02
3 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:20.28
4 Marcin MigrelaMarcin Migrela 99 GSK Start DLUGOLFKAGSK Start DLUGOLFKA 2:22.40
5 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:30.52
6 Vít MálekVít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:33.21
7 Tomáš FajtTomáš Fajt 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 2:33.79
8 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 Eleven run teamEleven run team 2:36.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:35.28
2 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:39.41
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:40.97
4 Nikola ČernáNikola Černá 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:43.29
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:01.21
6 Hanna BenkowskaHanna Benkowska 02 GSK Start DLUGOLFKAGSK Start DLUGOLFKA 3:03.34
7 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:06.91
8 Jana JánošikováJana Jánošiková 77 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:10.37
9 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:15.31
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 3 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MiskiewiczMichal Miskiewicz 96 PolskaPolska 08.36
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.81
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.26
4 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.14
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 2 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz SiudekBartosz Siudek 98 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.23
2 Maciej PaterMaciej Pater 98 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 8.52
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.95
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.14
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 4 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MedekOndřej Medek 02 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.00
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 3 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ewa OchockaEwa Ochocka 96 Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec 09.03
2 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.67
3 Monika ChmielnikMonika Chmielnik 97 Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec 10.60
4 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.62
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 2 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8.67
2 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9.23
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9.86
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9.87
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.32
2 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.45
3 Julia BanasiakJulia Banasiak 00 Wuvs WroclavWuvs Wroclav 11.09
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.39
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 4 (st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.06
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.81
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.75
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 1.55
2 Dominika KwaszczDominika Kwaszcz
Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec
99 1.50
3 Amelia KolodzeijAmelia Kolodzeij
Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec
98 1.45
4 Tereza VlasákováTereza Vlasáková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 1.25
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.60
2 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.40
3 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.30
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.00
5 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 3.90
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 3.90
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.00
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.00
3 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 2.70
4 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 2.40
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rafal BuzakRafal Buzak
Pijast GlogowPijast Glogow
96 6.65
2 Aergiusz MazanAergiusz Mazan
Pijast GlogowPijast Glogow
97 6.57
3 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 6.49
4 Pawel JožwiakPawel Jožwiak
Boleslavja BoleslawecBoleslavja Boleslawec
97 6.42
5 Bartolomiej KopečBartolomiej Kopeč
Wuvs WroclavWuvs Wroclav
97 6.30
6 Maciej PaterMaciej Pater
Wuvs WroclavWuvs Wroclav
98 5.85
7 Grzegorz MarciniszyGrzegorz Marciniszy
Pijast GlogowPijast Glogow
77 5.82
8 Tomasz RogowskiTomasz Rogowski
Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec
99 5.59
9 Marcin WejchertMarcin Wejchert
Pijast GlogowPijast Glogow
98 5.47
10 Kuba BogdaKuba Bogda
GSK Start DLUGOLFKAGSK Start DLUGOLFKA
99 4.98
11 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.21
12 Ondřej MedekOndřej Medek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
02 4.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 MAGDALENA GorkaMAGDALENA Gorka
Wuvs WroclavWuvs Wroclav
97 5.34
2 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 5.33
3 Weronika StraczekWeronika Straczek
Wuvs WroclavWuvs Wroclav
99 5.23
4 Kateřina HornováKateřina Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.09
5 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 5.02
6 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.94
7 Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 4.90
8 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 4.79
Nikola SojkováNikola Sojková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 4.79
10 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.78
11 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.53
12 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.48
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.48
14 Wiktoria DelejowskaWiktoria Delejowska
Wuvs WroclavWuvs Wroclav
01 4.24
15 Kateřina HandlováKateřina Handlová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 4.23
16 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.21
17 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.20
18 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 4.18
19 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.12
20 Tereza KošínováTereza Košínová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
00 3.93
21 Natálie SusováNatálie Susová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
02 3.57
Veronika KrátkáVeronika Krátká
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 0.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
02 10.36
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdioraKryštof Hrazdiora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.41
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Paulina PleszkaPaulina Pleszka
LKS PolkowiceLKS Polkowice
98 13.55
2 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 13.43
3 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
99 11.85
4 Karolina JozwiakKarolina Jozwiak
Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec
97 10.86
5 Karolina KrawczukKarolina Krawczuk
LKS PolkowiceLKS Polkowice
01 09.82
6 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 09.23
7 Sabina HermutaSabina Hermuta
Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec
99 08.46
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Konrad SiiwkaKonrad Siiwka
LKS PolkowiceLKS Polkowice
01 10.84
2 Jan ZástavaJan Zástava
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
00 08.83
3 Kryštof SchubertKryštof Schubert
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 08.42
4 Vít MálekVít Málek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 07.86
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 16.31
2 Patrycja SkorzewskaPatrycja Skorzewska
Wuvs WroclavWuvs Wroclav
96 11.42
3 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.38
4 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 08.43
5 Kristýna ObročníkováKristýna Obročníková
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
97 07.47
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan HošekMilan Hošek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 14.01
2 Adam PtakAdam Ptak
Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec
98 13.10
3 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 12.71
4 Kacper BrzyskiKacper Brzyski
Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec
99 12.69
5 Michal RusinkoMichal Rusinko
LKS PolkowiceLKS Polkowice
99 12.62
6 Marek ChlupMarek Chlup
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
99 11.42
7 Michal JuszczykMichal Juszczyk
GSK Start DLUGOLFKAGSK Start DLUGOLFKA
99 11.37
8 Jan HartigJan Hartig
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 10.92
9 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 10.36
10 Szymon GokebiowskiSzymon Gokebiowski
Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec
99 10.32
11 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 10.07
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mriusz DusMriusz Dus
WKS SLASKWKS SLASK
96 17.34
2 David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 13.95
3 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
56 12.79
4 Mateusz NarchokMateusz Narchok
Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec
97 12.16
5 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 11.26
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 28.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SzyszkovskiJakub Szyszkovski
WKS SLASKWKS SLASK
91 20.13
2 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 19.74
3 Martin StašekMartin Stašek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 19.54
4 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 18.06
Celkem 4 závodníků