výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Karlovy Vary (3. 5. 2015)

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Tomáš SovaTomáš Sova 950522 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.27
1= David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.27
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.60
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.92
5 Filip SližFilip Sliž 960529 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.01
6 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.14
7 Michal BurešMichal Bureš 990130 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.55
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.40
2 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.78
3 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.23
4 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.48
5 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.89
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNF
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 08.22
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.48
4 David OčenášekDavid Očenášek 030112 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.67
5 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.85
Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.26
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.27
3 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 09.55
4 Tomáš ŠichTomáš Šich 021129 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.98
Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.08
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.44
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.44
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.66
5 Diana SedláčkováDiana Sedláčková 985211 AK SokolovAK Sokolov 09.01
6 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 09.02
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Iveta BačinováIveta Bačinová 935830 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.11
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.25
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.40
4 Linda ČechováLinda Čechová 016228 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.46
5 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.54
6 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.56
7 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.80
Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.80
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.07
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 015508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.25
4 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 016103 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.32
5 Adéla RiškováAdéla Rišková 000425 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.40
6 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.92
2 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.04
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.10
4 Andrea RiškováAndrea Rišková 005425 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.69
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.77
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 08.46
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.68
3 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.69
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.90
5 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
6 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 09.16
7 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.51
8 Klára MarkofováKlára Markofová 036111 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.94
2 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.11
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.57
5 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.58
6 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.63
Lenka SládkováLenka Sládková 025612 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.93
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.08
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.50
4 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.51
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.57
6 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.02
7 Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.17
8 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.20
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 060715 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.89
2 Matěj ZemanMatěj Zeman 060329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.15
3 Filip ŠafaříkFilip Šafařík 071226 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.54
4 Zdeněk ČížekZdeněk Čížek 060320 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.71
5 Tobias BachmanTobias Bachman 070101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.02
Matyáš ProkopMatyáš Prokop 070327 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel WolfPavel Wolf 070000 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.25
2 Jakub SíbrtJakub Síbrt 070306 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.13
3 Tomáš NeveselýTomáš Neveselý 070322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.28
Michal HumlMichal Huml 070212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr CharvátPetr Charvát 040906 AK SokolovAK Sokolov 09.23
2 Kevin LeupoldKevin Leupold 050904 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.76
3 Tomáš VeličTomáš Velič 040419 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.90
4 Jan TřesohlavýJan Třesohlavý 050404 AK SokolovAK Sokolov 09.93
5 Jakub BednářJakub Bednář 040218 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.19
6 David TošovskýDavid Tošovský 050105 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.57
David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.80
2 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 051015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.25
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 050410 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.28
4 Tomáš ČabanTomáš Čaban 040219 AK SokolovAK Sokolov 10.82
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 065309 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.5
2 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 075315 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.7
3 Klára KuchtováKlára Kuchtová 070000 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.1
Tereza GottschierováTereza Gottschierová 075814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.42
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.57
3 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.02
4 Eliška ČesákováEliška Česáková 045528 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.20
5 Hana ŠtěpánkováHana Štěpánková 055319 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.73
Aneta HradskáAneta Hradská 045126 AK SokolovAK Sokolov DNS
Klára TeušlováKlára Teušlová 085120 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Nicole HofmannováNicole Hofmannová 045214 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.40
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová 045906 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.99
3 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.48
4 Ivana ČesákováIvana Česáková 055924 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.57
Berenika AdamcováBerenika Adamcová 095310 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 055322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.54
2 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.12
3 Kristýna NagyováKristýna Nagyová 050000 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.01
Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.49
2 Filip SližFilip Sliž 960529 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.65
3 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.67
4 Vojtěch MolčíkVojtěch Molčík 770000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.07
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.60
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.01
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.73
4 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.27
5 Michal BurešMichal Bureš 990130 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.41
6 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.43
Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.46
2 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.23
3 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.36
4 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.44
5 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.94
6 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.43
7 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.99
Celkem 7 závodníků

100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.33
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.51
3 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 14.15
4 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 14.72
Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý 020924 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David OčenášekDavid Očenášek 030112 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 14.37
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.73
3 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.04
4 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.82
Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 030416 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.96
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.26
3 Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov 13.57
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.65
5 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov 14.05
6 Klára PochováKlára Pochová 995321 AK SokolovAK Sokolov 14.47
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.79
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 13.00
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.01
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.25
5 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.64
6 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.27
7 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.48
Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 016228 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 13.59
2 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.53
3 Adéla RiškováAdéla Rišková 000425 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.10
4 Andrea RiškováAndrea Rišková 005425 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.27
5 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.93
6 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.27
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 016103 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNF
Celkem 7 závodníků

100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.26
2 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.77
3 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.20
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.44
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.57
6 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.67
7 Markéta PancováMarkéta Pancová 035616 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.72
Lenka SládkováLenka Sládková 025612 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.48
2 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.37
3 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.52
4 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.04
Iva KejzarováIva Kejzarová 036110 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.64
2 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.55
3 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.47
4 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.51
5 Filip SližFilip Sliž 960529 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.99
6 Vojtěch MolčíkVojtěch Molčík 770000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.42
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.57
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.48
3 David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.16
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.74
5 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.96
Michal BurešMichal Bureš 990130 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.16
2 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 24.82
3 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.11
4 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.30
Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.22
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.31
3 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.75
4 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.08
Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý 020924 AK SokolovAK Sokolov DNS
Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 030416 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.46
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.71
3 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 30.82
4 Tomáš ŠichTomáš Šich 021129 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 37.21
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.46
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.57
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.36
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Diana SedláčkováDiana Sedláčková 985211 AK SokolovAK Sokolov DNS
Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 26.37
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.39
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.46
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.75
5 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.82
Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.72
2 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.92
3 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 29.72
4 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 30.03
5 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.47
Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 016228 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 28.68
2 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.34
3 Andrea RiškováAndrea Rišková 005425 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 31.42
4 Adéla RiškováAdéla Rišková 000425 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 33.12
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 015508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.33
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.68
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.42
4 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 33.12
Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov DNS
Iva KejzarováIva Kejzarová 036110 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.66
2 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.80
3 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.68
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.25
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 32.51
Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.69
Celkem 6 závodníků

500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 1:05.93
2 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1:07.53
3 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 990820 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:12.46
Jiří SahajJiří Sahaj 960905 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 4 závodníků

500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:12.65
Celkem 1 závodníků

500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:30.39
2 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 1:34.81
Jiří TřesohlavýJiří Třesohlavý 020924 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 3 závodníků

500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:26.11
2 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 1:26.57
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:27.08
4 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov 1:29.60
Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 5 závodníků

500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:28.62
2 Eliška PerutkováEliška Perutková 015618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1:39.29
Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 3 závodníků

500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:39.29
2 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:44.07
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:31.72
Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:34.51
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:35.05
3 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:41.77
4 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:42.51
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 2:50.79
6 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 035213 AK SokolovAK Sokolov 2:59.94
Markéta KůrkováMarkéta Kůrková 026101 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří SahajJiří Sahaj 960905 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:43.28
Martin PoncMartin Ponc 951214 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:52.75
Celkem 1 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Martin PlhaMartin Plha 020325 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
971211 5.86
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
980521 5.91
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000524 5.34
2 Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011003 4.03
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
021113 4.62
2 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 4.13
3 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
030329 4.03
4 Tomáš ČechTomáš Čech
Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz...
040806 3.97
5 David OčenášekDavid Očenášek
Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz...
030112 3.65
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 DNS
Jakub BednářJakub Bednář
ŠAK ChodovŠAK Chodov
040218 DNS
Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský
AK SokolovAK Sokolov
030416 DNS
Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
955901 4.23
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
985518 4.90
2 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
996115 4.47
3 Diana SedláčkováDiana Sedláčková
AK SokolovAK Sokolov
985211 4.45
4 Klára PochováKlára Pochová
AK SokolovAK Sokolov
995321 3.98
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
005426 4.84
2 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 4.53
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
005813 4.44
4 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005101 4.38
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015508 4.25
6 Adéla BronišováAdéla Bronišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
016021 4.03
7 Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005328 4.03
8 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
016125 4.03
Veronika BurešováVeronika Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
015529 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková
AK SokolovAK Sokolov
025120 4.50
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 4.19
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.16
4 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 4.16
5 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 3.99
6 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025124 3.91
7 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035424 3.82
8 Adéla JírováAdéla Jírová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025615 3.69
9 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045123 3.69
10 Eliška HozákováEliška Hozáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025124 3.64
11 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová
AK SokolovAK Sokolov
035213 3.59
12 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 3.29
13 Tereza KotroušováTereza Kotroušová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
036219 2.97
Markéta KůrkováMarkéta Kůrková
AK SokolovAK Sokolov
026101 DNS
Barbora LoufkováBarbora Loufková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035429 DNS
Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 09.49
2 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 08.66
3 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035607 08.62
4 Markéta PancováMarkéta Pancová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035616 07.02
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 11.73
2 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 10.75
Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
040508 DNS
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
985327 14.26
2 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985709 10.71
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005829 10.39
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
006020 10.21
3 Linda ČechováLinda Čechová
Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz...
016228 10.06
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 08.77
5 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 08.28
6 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
015103 08.04
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 10.10
2 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 09.91
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
011130 09.55
4 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 09.27
Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 DNS
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
975320 09.20
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980827 09.76
Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 DNS
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 15.11
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
810101 14.31
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985709 39.70
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 24.38
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015301 23.31
3 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 22.20
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
025527 22.22
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 45.38
2 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 20.58
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 20.35
Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 DNS
Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975627 34.82
Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
TJ KrupkaTJ Krupka
935120 DNS
Barbora TymlováBarbora Tymlová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
975320 DNS
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980827 34.96
2 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
991011 31.14
Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 DNS
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KraftLukáš Kraft
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
790428 29.61
Celkem 1 závodníků