výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje

Domažlice (9. 5. 2015)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.19
2 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.15
MB Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 11.61
Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Filip SližFilip Sliž 960529 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94
2 Jaroslav KaresJaroslav Kares 970415 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.41
3 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek 971026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.50
MB Karel PřibylKarel Přibyl 980225 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.54
Tomáš FlachsTomáš Flachs 960808 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.02 7.00
2 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.61 5.00
3 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.93 4.00
4 Jaroslav KaresJaroslav Kares 970415 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.36 3.00
5 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek 971026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.40 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.41
2 Michal NovákMichal Novák 990709 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.90
3 Dominik SládekDominik Sládek 980930 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.04
4 Pavel Thomas JíraPavel Thomas Jíra 980519 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.58
5 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 12.91
6 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.80
2 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.14
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.19
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.76
5 daniel Kočerdaniel Kočer 990220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.98
Dominik SládekDominik Sládek 980930 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.52
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.00
3 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.46
4 Daniel KondrDaniel Kondr 980626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.18
MB Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.00
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 001009 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.40
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.42 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.55 9.00
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.71 8.00
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.09 7.00
5 Michal NovákMichal Novák 990709 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.14 6.00
6 Dominik SládekDominik Sládek 980930 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.11 4.00
2 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.11 3.00
3 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.44 2.00
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.59 1.00
5 Pavel Thomas JíraPavel Thomas Jíra 980519 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.60
Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.78
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.27
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.40
4 Aneta VejdováAneta Vejdová 975113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.50
5 Petra TeskováPetra Tesková 995226 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14.08
6 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.18
7 Hana LiškováHana Lišková 005816 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 15.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.93
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.16
3 Marie KoželuhováMarie Koželuhová 985901 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.16
4 Lucie KrejčováLucie Krejčová 975830 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.70
5 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 966217 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 15.66
Aneta KorejsováAneta Korejsová 985831 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.95 11.00
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.36 9.00
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.45 8.00
4 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 995329 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.50 7.00
5 Marie KoželuhováMarie Koželuhová 985901 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.95 6.00
MB Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.92
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VejdováAneta Vejdová 975113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.56 5.00
2 Petra TeskováPetra Tesková 995226 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14.19 4.00
3 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.30 3.00
4 Lucie KrejčováLucie Krejčová 975830 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.69 2.00
Zdislava KučerováZdislava Kučerová 966217 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.03
2 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 985528 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.71
3 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 13.90
4 Monika RzymanováMonika Rzymanová 986116 AC DomažliceAC Domažlice 14.37
5 Monika VobořilováMonika Vobořilová 985324 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.58
6 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková 995815 AC DomažliceAC Domažlice 14.62
7 Nikola VeseláNikola Veselá 995520 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15.08
8 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 995512 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.10
2 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 995914 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.22
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.38
4 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 005201 AK SokolovAK Sokolov 13.53
5 Sandra ŠvecováSandra Švecová 985804 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.83
6 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.08
7 Barbora GogorováBarbora Gogorová 985303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.16
8 Anna ČernáAnna Černá 995920 AC DomažliceAC Domažlice 14.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.60
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.97
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.13
4 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 995202 AC DomažliceAC Domažlice 13.26
5 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 14.25
6 Natálie CiglerováNatálie Ciglerová 986228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.77
7 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.80
8 Adéla KroupováAdéla Kroupová 015925 AK SokolovAK Sokolov 15.22
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.46 11.00
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.87 9.00
3 Eva KunováEva Kunová 995512 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.96 8.00
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.03 7.00
5 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 995914 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.33 6.00
6 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 985528 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.70 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.96 4.00
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.21 3.00
3 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 995202 AC DomažliceAC Domažlice 13.40 2.00
4 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 005201 AK SokolovAK Sokolov 13.46 1.00
5 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 13.89
6 Monika RzymanováMonika Rzymanová 986116 AC DomažliceAC Domažlice 14.43
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.5 7.00
2 Jaroslav KaresJaroslav Kares 970415 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.0 1.00
3 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek 971026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.4
MB Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 22.4
MB Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC DomažliceAC Domažlice 23.9
MB Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.1
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.9 5.00
2 Tomáš FilipTomáš Filip 970331 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.3 4.00
3 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.6 3.00
4 Jiří SedlákJiří Sedlák 990320 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.7 2.00
MB Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.0
Filip SližFilip Sliž 960529 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.9 11.00
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.4 9.00
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.8 8.00
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.3 7.00
5 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.4 3.50
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.4 3.50
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.6 1.00
3 Jiří StašekJiří Stašek 991125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.9
Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.2 5.00
2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.6
3 Daniel HavelDaniel Havel 000401 TJ SušiceTJ Sušice 27.2
Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Jiří SedlákJiří Sedlák 990320 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.1 6.00
2 Jakub ŠtverákJakub Štverák 990415 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.9
3 Martin KotálMartin Kotál 991025 TJ SušiceTJ Sušice 26.5
4 Daniel KondrDaniel Kondr 980626 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.7
Jan HesJan Hes 991125 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoduškaPavel Poduška 990921 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.7 2.00
2 daniel Kočerdaniel Kočer 990220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.7
MB Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.6
MB Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 001009 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 25.4
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.4 11.00
2 Marie KonopováMarie Konopová 966114 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.8 9.00
3 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.6 6.00
MB Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.8
Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KarešováAnna Karešová 975411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.9 8.00
2 Aneta VejdováAneta Vejdová 975113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.1 5.00
3 Lenka FialováLenka Fialová 995311 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.9 3.00
4 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 966217 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 31.9
Aneta KorejsováAneta Korejsová 985831 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.4 7.00
2 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.2 4.00
3 Petra TeskováPetra Tesková 995226 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 30.1 2.00
4 Lucie KrejčováLucie Krejčová 975830 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.3 1.00
Marie KoželuhováMarie Koželuhová 985901 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.5 11.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.6 9.00
3 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.0 6.00
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.1 4.50
5 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 995202 AC DomažliceAC Domažlice 27.5 3.00
6 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 28.8
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.8 7.50
2 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 AC DomažliceAC Domažlice 27.1 4.50
3 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 995914 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.4
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.7
5 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 29.1
Diana SedláčkováDiana Sedláčková 985211 AK SokolovAK Sokolov DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.0 1.00
2 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 30.4
3 Monika RzymanováMonika Rzymanová 986116 AC DomažliceAC Domažlice 30.5
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.7
5 Dominika MellenováDominika Mellenová 996115 AK SokolovAK Sokolov 34.0
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 995512 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.8 7.50
2 Sandra ŠvecováSandra Švecová 985804 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.7
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.7
4 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 996230 AC DomažliceAC Domažlice 28.9
5 Natálie CiglerováNatálie Ciglerová 986228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.0
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.6 2.00
2 Barbora GogorováBarbora Gogorová 985303 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.9
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 986228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.1
4 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 986123 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.9
5 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.7
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 52.85 7.00
2 Robin KnopfRobin Knopf 970509 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 54.30 5.00
3 Petr HlaváčPetr Hlaváč 960502 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 58.47 4.00
MB Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 50.30
MB Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC DomažliceAC Domažlice 50.70
MB Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 51.44
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.12 11.00
2 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 54.30 9.00
3 Jiří LoučímJiří Loučím 980411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 54.61 7.00
Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoduškaPavel Poduška 990921 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.53 8.00
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.21 6.00
3 Jakub ŠtverákJakub Štverák 990415 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 56.36 5.00
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka 980524 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 56.94 4.00
5 František PavlíčekFrantišek Pavlíček 990828 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 57.79 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HeinrichováJana Heinrichová 985516 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 64.68 11.00
2 Dominika KrejčováDominika Krejčová 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.10 9.00
3 Michaela KašováMichaela Kašová 975130 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 66.26 8.00
4 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 966217 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 69.93 7.00
MB Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 66.08
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.00 11.00
2 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 AC DomažliceAC Domažlice 59.20 9.00
3 Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov 63.33 7.00
4 Barbora FilipováBarbora Filipová 986228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.50 5.00
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 65.43 3.00
6 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 66.38 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 63.30 8.00
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 63.59 6.00
3 Klára ŘedinováKlára Ředinová 995404 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 65.22 4.00
4 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 996230 AC DomažliceAC Domažlice 65.97 2.00
5 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 995330 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 73.74
6 Dominika MellenováDominika Mellenová 996115 AK SokolovAK Sokolov 78.25
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.76 7.00
2 Robin KnopfRobin Knopf 970509 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:06.16 5.00
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:09.81 4.00
MB Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.56
MB Šimon BurešŠimon Bureš 920728 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:08.05
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.75 11.00
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:07.28 9.00
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 991013 TJ SušiceTJ Sušice 2:16.64 8.00
4 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.66 7.00
5 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 990627 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.60 6.00
Daniel NovýDaniel Nový 980602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Vít PodestátVít Podestát 980806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.83 11.00
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:21.71 9.00
3 Michaela KašováMichaela Kašová 975130 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:39.26 8.00
4 Dominika KrejčováDominika Krejčová 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:41.20 7.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŘedinováKlára Ředinová 995404 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.05 11.00
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:26.26 9.00
3 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.66 8.00
4 Jana MužíkováJana Mužíková 995825 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:45.41 7.00
MB Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 2:37.01
Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:31.25 7.00
2 Roman VodičkaRoman Vodička 970429 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:37.77 5.00
3 Václav JírůVáclav Jírů 970901 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:43.10 4.00
4 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 980830 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11:37.75 3.00
MB Jiří DekastelloJiří Dekastello 940511 AK MostAK Most 09:50.47
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VosejpkaJan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:40.49 11.00
2 Jakub HesJakub Hes 991125 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10:44.56 9.00
3 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11:06.57 8.00
4 Tomáš TokárTomáš Tokár 990207 TJ SušiceTJ Sušice 11:07.23 7.00
5 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček 990810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:33.11 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 996225 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:36.60 11.00
2 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 005201 AK SokolovAK Sokolov 13:01.18 9.00
3 Veronika PrůchováVeronika Průchová 985112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:06.76 8.00
4 Andrea VelátováAndrea Velátová 016021 AK SokolovAK Sokolov 14:30.14 7.00
5 Simona KordováSimona Kordová 005818 AK SokolovAK Sokolov 14:30.16 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.81 11.00
2 Michaela RadováMichaela Radová 965309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.91 9.00
MB Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.69
MB Nicole ŠáchováNicole Šáchová 975927 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.83
Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Jessica BreierováJessica Breierová 975929 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.86 11.00
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.37 8.00
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 AK SokolovAK Sokolov 16.66 7.00
4 Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov 16.86 5.00
5 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.10 4.00
Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.28 9.00
2 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.69 6.00
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 17.39 3.00
4 Jana HoškováJana Hošková 996112 AK SokolovAK Sokolov 17.40 2.00
5 Lada DoležalováLada Doležalová 995625 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.28 1.00
6 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 986123 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.06
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.55 7.00
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.03 5.00
3 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.68 4.00
4 Adam KrejčíAdam Krejčí 970320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.54 3.00
MB Martin HoudekMartin Houdek 821029 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.04 11.00
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.19 9.00
3 David NovotnýDavid Novotný 991011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.99 8.00
4 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.30 7.00
5 Marek VladařMarek Vladař 990406 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.38 6.00
6 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.98 5.00
7 Martin KotálMartin Kotál 991025 TJ SušiceTJ Sušice 20.28 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváč, Bešta, Sedlák, Tůma Hlaváč, Bešta, Sedlák, Tůma Atletika KlatovyAtletika Klatovy 47.2 7.00
2 Blacký, Kašák, Krejčí, Řeřicha Blacký, Kašák, Krejčí, Řeřicha AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.5 5.00
3 Kares, Krýsl, Šot, Mašek Kares, Krýsl, Šot, Mašek Atletika KlatovyAtletika Klatovy 50.0 4.00
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Osinek, Richter, Kališ, Nádhera Osinek, Richter, Kališ, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.5 11.00
2 Slavíček, Větrovský, Jíra, Mastný Slavíček, Větrovský, Jíra, Mastný AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.3 9.00
3 Novák, Poduška, Svoboda, Votava Novák, Poduška, Svoboda, Votava TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.6 8.00
4 Loučím, Šilhavý, Štverák, Vosejpka Loučím, Šilhavý, Štverák, Vosejpka TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.7 7.00
5 Kůtek, Pinc, Loufek, Novotný Kůtek, Pinc, Loufek, Novotný SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.0 6.00
Hanzlík, Havel, Rajtmajer, Tokár Hanzlík, Havel, Rajtmajer, Tokár TJ SušiceTJ Sušice DQ
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.7 11.00
2 Burdová, Kunová, Tvrzová, Záhorová Burdová, Kunová, Tvrzová, Záhorová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.5 9.00
3 Laštovková, Levová, Poncová, Böhmová Laštovková, Levová, Poncová, Böhmová AK SokolovAK Sokolov 54.1 8.00
4 Břicháčková, Škrnová, Čechvalová, Hanykýřová Břicháčková, Škrnová, Čechvalová, Hanykýřová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 56.2 7.00
5 Kordová, Velátková, Pochová, Zelková Kordová, Velátková, Pochová, Zelková AK SokolovAK Sokolov 58.3 6.00
MB Koželuhová, Heinrichová, Kuberková, Karešová Koželuhová, Heinrichová, Kuberková, Karešová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Poznámky:
Ruční časy.
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.741.771.801.831.861.891.921.95 Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 1.92 ---OOOOOOXOXOXXOXXX 7.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.86 --OXXOOXXOOOOOXXX-- 5.00
3 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960502 1.80 --OXOXOXOXOXOXXX---- 4.00
7 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 1.80 -O-XOXXOXXOOXXOXXX---- 3.00
5 Jiří SedlákJiří Sedlák
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
990320 1.74 O-OXOOOXXX------ 2.00
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 1.74 -O-XOXOOXXX------ 1.00
7 Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960808 1.71 --OOXXOXXX-------
8 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980830 1.51 XOXXX-----------
MB Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
910316 1.92
MB Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.92
MB Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 1.89
MB Karel PřibylKarel Přibyl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980225 1.66
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990803 1.96 --------OOOOOOO 11.00
2 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
981113 1.78 ----OOOOOOXXX---- 9.00
3 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991125 1.75 OOOOOOOOXOXXX----- 8.00
4 Pavel Thomas JíraPavel Thomas Jíra
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980519 1.69 -OOOOOXOXX-------- 7.00
5 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
000602 1.66 OOOXOXOOXXX-------- 6.00
6 David NovotnýDavid Novotný
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
991011 1.66 -OXOOXOXOXXX-------- 5.00
7 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 1.61 OOOOXXOXXX--------- 4.00
8 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990406 1.56 OOOOXXX---------- 3.00
9 Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
990517 1.56 OOOXOXXX---------- 2.00
Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.491.521.551.581.611.641.671.71 Body
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965428 1.67 OO-OOOOXOXXOXXX 11.00
2 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985516 1.41 OX-XX------- 9.00
MB Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
975927 1.41
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.491.521.551.581.611.641.67 Body
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 1.64 -OOOOOOOOXXX 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 1.61 OOOOOXOXXOXXOXXX- 9.00
3 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 1.58 -OOOOOOXXX-- 8.00
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 1.49 OOXOOXXX----- 7.00
5 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 1.49 XOOXXOXOXXX----- 6.00
6 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 1.46 OOXOXXX------ 5.00
7 Lenka LukáčováLenka Lukáčová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
986123 1.36 OXXX-------- 4.00
8 Barbora ZelkováBarbora Zelková
AK SokolovAK Sokolov
985512 1.36 XXOXXX-------- 3.00
Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995628 NH XXX---------
Klára PochováKlára Pochová
AK SokolovAK Sokolov
995321 NH XXX---------
Jessica SaksonováJessica Saksonová
AK SokolovAK Sokolov
995630 NH XXX---------
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 3.80 ------O-O-OOOOXXO 7.00
2 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 3.40 --O-OOOXOXXOXOXOXXX--- 5.00
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970607 3.20 --OXXOXOXOXOOXOXXX----- 4.00
4 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 2.70 -OXXOXXOXXX---------- 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.60 Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 2.30 OOOXOXXX-- 11.00
2 Adéla BrožováAdéla Brožová
AK SokolovAK Sokolov
995521 2.10 OXOXXX---- 9.00
3= Jana HoškováJana Hošková
AK SokolovAK Sokolov
996112 2.00 XXOXXX----- 7.50
4= Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 2.00 XXOXXX----- 7.50
MB Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 2.50
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 6.01 -1.7 m/s 7.00
2 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 5.80 -1.1 m/s 5.00
3 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960920 5.69 -1.6 m/s 4.00
4 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970331 5.65 +0.8 m/s 3.00
5 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960502 5.20 +0.6 m/s 2.00
MB Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 6.17 +0.5 m/s
MB Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
971211 5.78 -0.7 m/s
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
980604 6.07 -1.9 m/s 11.00
2 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990709 5.83 +0.0 m/s 9.00
3 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980930 5.63 +0.2 m/s 8.00
4 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
991013 5.31 -1.8 m/s 7.00
5 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
991025 5.30 -1.9 m/s 6.00
6 Jiří LoučímJiří Loučím
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980411 5.28 +0.1 m/s 5.00
7 Jakub RathouskýJakub Rathouský
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
981103 5.08 -0.2 m/s 4.00
8 Daniel HavelDaniel Havel
TJ SušiceTJ Sušice
000401 5.06 +1.8 m/s 3.00
9 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990406 4.85 +0.0 m/s 2.00
10 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
001202 4.81 +0.7 m/s 1.00
11 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
981113 4.62 -0.3 m/s
12 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 4.55 +1.1 m/s
13 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990627 3.97 +0.7 m/s
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
975411 4.87 +1.6 m/s 4.680.04.33-0.24.87+1.64.87X-0.34.75-0.9- 11.00
2 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965309 4.73 +1.1 m/s 4.73+1.1--4.50-0.34.734.47+0.54.54-0.9- 9.00
3 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995329 4.34 -0.7 m/s 4.020.04.00+0.13.75-0.34.024.22-2.04.23-1.54.34-0.7 8.00
4 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 4.04 -1.6 m/s 3.69-0.54.020.03.74-0.34.023.55+0.9X-1.84.04-1.6 7.00
Kristýna PřástkováKristýna Přástková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976005 DNS
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965428 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996113 5.25 -0.3 m/s X-0.45.00+0.65.24-0.45.24X0.05.25-0.3X+0.5 11.00
2 Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
985518 4.99 +0.0 m/s 4.710.04.74+0.6-4.744.63-0.34.81-1.04.990.0 9.00
3 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 4.70 +0.9 m/s 4.47+0.44.67+0.64.70+0.94.704.65-0.54.59-1.044.53+1.5 8.00
4 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 4.59 +0.0 m/s X+0.54.590.0X+0.64.594.54-0.8X-1.34.53+0.3 7.00
5 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985806 4.51 +0.2 m/s 4.21-0.2-4.51+0.24.514.34-0.14.33-0.64.390.0 6.00
6 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
996115 4.47 -0.2 m/s X+0.44.310.04.47-0.24.47X4.254.25 5.00
7 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 4.34 -0.3 m/s 4.330.04.12+0.34.34-0.34.344.34-1.04.33-0.92.75-0.4 4.00
8 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 4.30 -0.9 m/s 3.96-0.43.91-1.04.28-0.54.284.30-0.94.23-1.4X-0.4 3.00
9 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
995920 4.27 +0.8 m/s X-0.3X+0.74.27+0.84.27--- 2.00
10 Klára PochováKlára Pochová
AK SokolovAK Sokolov
995321 4.25 +0.7 m/s 4.25+0.74.19+0.7X+0.64.25--- 1.00
11 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
016107 4.21 +0.6 m/s 4.21+0.64.12-0.34.030.04.21---
12 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 4.12 +0.4 m/s 4.11+0.44.12+0.43.95-0.34.12---
13 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995111 3.90 +0.6 m/s X0.03.90+0.6X0.03.90---
14 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková
AC DomažliceAC Domažlice
995815 3.75 -0.3 m/s 3.75-0.3X-0.6X+0.43.75---
15 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995520 3.71 +1.2 m/s X+0.73.71+1.2X+0.63.71---
16 Jessica SaksonováJessica Saksonová
AK SokolovAK Sokolov
995630 3.59 +0.3 m/s 3.33+0.43.38+0.23.59+0.33.59---
MB Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
005813 4.89 -1.1 m/s
Diana SedláčkováDiana Sedláčková
AK SokolovAK Sokolov
985211 DNS
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985709 11.30 11.1411.30X11.30--- 11.00
2 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 10.31 09.6909.5609.9009.9010.2110.3110.29 9.00
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
986227 08.78 08.1108.7808.4108.7807.26X08.22 8.00
4 Barbora ZelkováBarbora Zelková
AK SokolovAK Sokolov
985512 08.56 07.9107.4007.8707.9108.4008.56- 7.00
5 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 07.64 06.7307.6407.5907.64--- 6.00
6 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995111 07.26 07.0507.2606.9807.2606.4806.9006.89 5.00
MB Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005710 10.66
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie StaňkováLucie Staňková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975522 12.03 11.3610.9510.9911.36X11.2512.03 11.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 10.23 10.2309.6309.9310.23XX09.10 9.00
3 Marie KonopováMarie Konopová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
966114 10.02 09.5409.4809.8709.8710.0209.5809.63 8.00
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985705 09.95 08.5809.2509.9009.9009.8009.9509.68 7.00
5 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965309 09.36 09.1709.0108.6209.1708.5609.2709.36 6.00
6 Kristýna PřástkováKristýna Přástková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976005 07.41 07.0806.9507.4107.4106.9107.1007.21 5.00
Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975224 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
980930 12.87 12.5012.3112.8712.8712.6512.81X 11.00
2 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 12.58 11.6811.2011.4011.6811.9812.5810.97 9.00
3 Martin FederMartin Feder
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980512 11.92 11.92XX11.9211.5710.8911.55 8.00
4 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 11.85 11.6811.6711.7611.7611.8511.7211.57 7.00
5 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 11.55 11.3611.5511.0011.55X10.8911.40 6.00
6 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
981028 10.68 10.6310.16X10.6309.3410.6810.30 5.00
7 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 09.87 09.8709.0609.2009.87--- 4.00
8 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980827 09.79 09.4409.34X09.4409.7909.4209.29 3.00
9 Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
990517 09.12 09.1208.54-09.12--- 2.00
10 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 08.90 08.9008.4808.5108.90--- 1.00
11 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
981211 08.66 07.0408.4508.6608.66---
12 Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 08.62 08.3907.3808.6208.62---
13 Jakub RathouskýJakub Rathouský
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
981103 07.84 X07.7107.8407.84---
14 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 06.78 06.2606.2906.7806.78---
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970512 12.33 11.7010.9510.9611.7011.0611.4112.33 7.00
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 11.40 11.40XX11.4010.9410.41- 5.00
3 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 11.22 10.6010.7711.2211.2210.85X- 4.00
4 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 10.80 10.8010.4809.8810.8010.4110.2910.31 3.00
5 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970821 10.72 10.4410.72-10.72--- 2.00
6 Tomáš RysTomáš Rys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970815 10.09 09.9009.1308.9309.9010.0909.43- 1.00
MB Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 10.25
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 54.58 11.00
2 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 32.92 9.00
3 Adéla BrožováAdéla Brožová
AK SokolovAK Sokolov
995521 20.21 8.00
4 Jana HoškováJana Hošková
AK SokolovAK Sokolov
996112 19.06 7.00
MB Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985705 41.72
Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995406 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie StaňkováLucie Staňková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975522 53.80 11.00
MB Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
855811 64.25
Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975224 DNS
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985705 NM
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin FederMartin Feder
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
980512 56.01 11.00
2 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
981028 33.67 9.00
3 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990810 33.09 8.00
4 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980827 30.31 7.00
5 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 24.28 6.00
6 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 18.86 5.00
7 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 17.50 4.00
8 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 16.00 3.00
František PavlíčekFrantišek Pavlíček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990828 DNS
Matěj KlimentMatěj Kliment
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
990830 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš RysTomáš Rys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970815 46.77 7.00
2 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 37.81 5.00
3 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970821 28.74 4.00
4 Daniel KašparDaniel Kašpar
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970512 21.78 3.00
5 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 18.45 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985709 39.21 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 35.83 9.00
3 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
995628 34.20 8.00
4 Aneta VeseláAneta Veselá
AC DomažliceAC Domažlice
005105 25.67 7.00
MB Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
005710 37.01
MB Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC DomažliceAC Domažlice
006016 DNS
Barbora VodičkováBarbora Vodičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995406 DNS
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975627 36.53 11.00
2 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
995522 27.28 9.00
3 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995311 18.13 8.00
MB Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 31.11
Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975224 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 48.74 11.00
2 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
991125 42.15 9.00
3 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
000423 41.25 8.00
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 40.08 7.00
5 Jaroslav PaulusJaroslav Paulus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980827 36.76 6.00
6 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 36.02 5.00
7 Tomáš RiedlTomáš Riedl
TJ SušiceTJ Sušice
990517 35.84 4.00
8 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
990810 34.19 3.00
9 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
990626 33.45 2.00
10 František PavlíčekFrantišek Pavlíček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990828 32.06 1.00
11 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 23.06
12 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
990524 21.54
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970821 54.88 7.00
2 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 43.47 5.00
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 41.18 4.00
4 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 38.26 3.00
5 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970607 38.24 2.00
6 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 37.52 1.00
7 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 35.21
8 Adam KrejčíAdam Krejčí
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970320 30.10
MB Václav CardaVáclav Carda
AC DomažliceAC Domažlice
810506 54.69
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 116.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 075.00
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 065.00
Poznámky:
Stav po:
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 114.50
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 112.00
3 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 104.50
4 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 088.00
5 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 083.00
6 CHODO CHODO ŠAK Chodov{8} 063.00
7 SUSIC SUSIC TJ Sušice{8} 049.00
Poznámky:
Stav po:
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 145.00
2 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 070.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 066.00
4 JITRE JITRE TJ Jiskra Třeboň{8} 031.00
5 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.{8} 029.00
Poznámky:
Stav po:
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 172.00
2 AKSOK AKSOK AK Sokolov{8} 137.50
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 108.50
4 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 096.50
5 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice{8} 029.50
6 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 029.00
7 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 028.00
Poznámky:
Stav po:
Celkem 7 závodníků