výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Olomouce

Olomouc (8. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.41
2 Tomáš BábekTomáš Bábek 00 AK ŠternberkAK Šternberk 07.61
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 07.76
4 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 07.80
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.02
6 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MautnerJan Mautner 01 AK OlomoucAK Olomouc 07.81
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.85
3 Michal KrausMichal Kraus 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.22
4 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.44
5 Josef HudecJosef Hudec 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.48
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.59
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.75
3 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 03 SK HraniceSK Hranice 08.84
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.24
5 Matyáš ValachMatyáš Valach 03 SK HraniceSK Hranice 09.77
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.14
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.20
3 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.50
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.09
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.17
2 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 08.29
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.32
4 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.47
5 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.48
6 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula MynářováVendula Mynářová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.66
2 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.69
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.72
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 08.77
5 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 09.07
6 Lucie KratinováLucie Kratinová 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.68
2 Tereza ŠišmováTereza Šišmová 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.43
3 Terezie NovákováTerezie Nováková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.61
4 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 01 SK HraniceSK Hranice 09.89
Tereza CigánkováTereza Cigánková 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.42
2 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.50
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.62
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.65
5 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.73
6 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.76
7 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 08.92
8 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.32
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.88
2 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.88
3 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.96
4 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09.00
5 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.06
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.23
7 Tereza ŠkárkováTereza Škárková 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.38
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.10
2 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.25
3 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.30
4 Tereza KostruchováTereza Kostruchová 02 SK HraniceSK Hranice 09.42
5 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.45
6 Martina VavroMartina Vavro 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.47
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK HraniceSK Hranice 09.55
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.03
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.08
3 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK HraniceSK Hranice 09.65
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.70
5 Anežka CigánováAnežka Cigánová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.77
6 Aneta SzkorupováAneta Szkorupová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.93
7 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.03
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.59
2 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 11.70
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 11.75
4 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 12.18
Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Poznámky:
2. dráha DQ dle pravidla 162/7.
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 8.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 11.24
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.33
3 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 11.48
4 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 11.93
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.01
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.25
3 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.75
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.76
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.55
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 13.69
3 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.86
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.68
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.19
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.33
3 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.89
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.96
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.29
6 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.63
7 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 AC ProstějovAC Prostějov 14.13
Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BábekTomáš Bábek 00 AK ŠternberkAK Šternberk 37.32
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 37.43
3 Michael AudaMichael Auda 00 BYAC BrnoBYAC Brno 39.50
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 40.68
5 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 41.77
6 Pavel VacekPavel Vacek 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 41.95
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.12
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 41.78
3 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 44.10
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 44.48
5 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 45.12
6 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 AK OlomoucAK Olomouc 45.50
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 45.57
8 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 45.70
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 44.95
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 45.26
3 Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková 00 AK OlomoucAK Olomouc 46.03
4 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 46.13
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 47.14
6 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 48.86
7 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 49.38
8 Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová 01 AC ProstějovAC Prostějov 50.95
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.25
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.52
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 48.67
4 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 50.64
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 50.87
6 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 51.97
7 Terezie NovákováTerezie Nováková 01 AK OlomoucAK Olomouc 52.33
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:27.55
2 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:30.79
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:31.48
4 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:31.55
5 Filip SehnalFilip Sehnal 03 SK PřerovSK Přerov 2:35.39
6 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:39.14
7 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:40.04
8 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:45.05
9 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:45.26
10 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2:45.94
11 Jakub DočekalJakub Dočekal 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:56.79
12 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 2:58.02
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.57
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:30.33
3 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:35.95
4 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 TJ UničovTJ Uničov 2:36.99
5 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:37.38
6 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:40.52
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 2:42.03
8 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 2:44.16
9 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 2:52.15
Lucie HromkováLucie Hromková 00 AC ProstějovAC Prostějov DQ
Poznámky:
Hromková Lucie DQ dle pravidla 163/3a.
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.50
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:36.99
3 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:38.97
4 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:44.04
5 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:47.16
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:47.76
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK HraniceSK Hranice 2:49.64
8 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2:51.62
9 Ema MarkováEma Marková 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:52.19
10 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:58.13
11 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 03 AC ProstějovAC Prostějov 3:03.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:42.47
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 SK PřerovSK Přerov 2:44.03
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:51.76
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 2:52.48
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK HraniceSK Hranice 2:52.69
6 Simona BlahováSimona Blahová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:55.48
7 Anna TomčanováAnna Tomčanová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.27
8 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 2:57.17
9 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK HraniceSK Hranice 3:04.22
10 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:21.31
Denisa HuňkováDenisa Huňková 02 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:45.42
2 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:47.32
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:47.65
4 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 3:52.59
5 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:58.04
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:07.64
7 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:09.84
8 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 4:11.11
9 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:13.54
10 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 4:16.62
11 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:20.29
12 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 4:20.59
13 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:27.84
14 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:28.48
15 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 4:32.29
Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal BořánekMichal Bořánek 00 AK ŠternberkAK Šternberk 4:44.58
2 Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 00 AK ŠternberkAK Šternberk 4:45.14
3 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:46.51
4 Martin GogelaMartin Gogela 01 AK OlomoucAK Olomouc 4:49.64
5 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK OlomoucAK Olomouc 4:51.57
6 Adam FrancAdam Franc 00 BYAC BrnoBYAC Brno 4:52.69
7 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 4:52.71
8 Jan BergerJan Berger 00 AK OlomoucAK Olomouc 4:55.66
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 4:56.44
10 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 SK PřerovSK Přerov 5:04.16
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 SK HraniceSK Hranice 5:10.51
12 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 5:13.64
13 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC ProstějovAC Prostějov 5:42.39
Jan ChmelářJan Chmelář 01 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:25.14
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 10:35.06
3 Adriana KlimkováAdriana Klimková 97 AK OlomoucAK Olomouc 11:14.29
4 Klára ValentováKlára Valentová 92 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11:32.18
5 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 12:26.35
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.99
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 10.03
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 10.51
4 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.49
5 Jakub DočekalJakub Dočekal 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.79
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.72
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.10
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.34
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.46
5 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.40
6 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.45
7 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.05
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.96
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.01
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.40
4 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11.51
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.35
6 Viktorie KunovjánkováViktorie Kunovjánková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.85
2 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.81
3 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.89
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK OlomoucAK Olomouc 13.05
5 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.42
6 Veronika BernardováVeronika Bernardová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.50
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci

(pá, 8.5.2015) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.40
2 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 14.43
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.96
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 15.01
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.21
6 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 19.53
Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 15.48
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 15.90
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 16.19
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 16.31
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.23
6 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 15.32
2 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.88
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 17.49
4 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 17.64
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.02
MS Nikol NedopilováNikol Nedopilová 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.02
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.13
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.13
3 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.10
4 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.00
5 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.85
6 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.85
7 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.85
8 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.80
9 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.80
10 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 1.80
11 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
99 1.70
Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 NH
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří OtčenášekJiří Otčenášek
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.75
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.55
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.55
4 Josef HudecJosef Hudec
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.50
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.45
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 1.55
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 1.87
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 1.77
3 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.77
4 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 1.70
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.65
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.50
7 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.45
Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 1.59
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.56
3 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.50
4 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.45
5 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.45
6 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.45
7 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.45
8 Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.40
9 Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.30
Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
00 NH
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.40
2 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.35
3 Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.35
4 Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.30
Veronika BernardováVeronika Bernardová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 NH
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 6.03 -1.8 m/s
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 5.56 -0.6 m/s
3 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.36 -0.6 m/s
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.31 -0.5 m/s
5 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.14 +0.0 m/s
6 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.72 -0.4 m/s
Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK OlomoucAK Olomouc
00 DNP
Jan ChmelářJan Chmelář
AK OlomoucAK Olomouc
01 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 5.18 -0.9 m/s
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 5.05 -0.2 m/s
3 David SkřečekDavid Skřeček
SK PřerovSK Přerov
02 4.94 +0.0 m/s
4 Samuel DudaSamuel Duda
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.46 -0.4 m/s
5 Matyáš ValachMatyáš Valach
SK HraniceSK Hranice
03 3.92 -0.7 m/s
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.83 -0.3 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.06 -0.3 m/s
2 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.92 +0.3 m/s
3 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.86 -0.2 m/s
4 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.74 +0.0 m/s
5 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.51 +0.0 m/s
6 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
01 4.26 +0.6 m/s
7 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.21 -1.1 m/s
Tereza CigánkováTereza Cigánková
AK OlomoucAK Olomouc
00 NM
Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.95 -0.7 m/s
2 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 4.49 +0.3 m/s
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.37 +0.0 m/s
4 Adéla HlochováAdéla Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.27 -0.2 m/s
5 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.15 -0.1 m/s
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.11 +0.0 m/s
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.10 -0.6 m/s
8 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.96 -0.3 m/s
9 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.90 +0.0 m/s
10 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.89 -0.1 m/s
11 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.78 -1.0 m/s
12 Tereza ŠkárkováTereza Škárková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.76 -0.4 m/s
13 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 3.72 -0.6 m/s
14 Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.59 -0.6 m/s
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 12.50
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.77
3 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 11.62
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
00 10.37
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 10.34
6 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
01 09.36
7 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská
SK HraniceSK Hranice
01 07.81
8 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 07.75
MS Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.96
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 15.95
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 14.31
3 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 13.94
4 Adam BubíkAdam Bubík
SK PřerovSK Přerov
01 12.33
5 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 11.61
6 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
00 09.55
7 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 09.54
8 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 09.12
9 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 09.10
MS Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 07.12
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 19.04
2 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 18.47
3 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 15.91
4 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 15.13
5 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 14.56
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 40.72
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 32.94
3 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 30.80
4 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
01 25.10
5 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 22.88
Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNP
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNP
1 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 32.70
2 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 32.15
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 44.22
2 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
00 34.44
3 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
01 27.94
4 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 26.38
5 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 25.22
6 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 22.19
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 51.05
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 39.30
3 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 38.82
4 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 36.14
5 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 31.17
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
02 58.76
2 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 57.45
3 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
03 56.41
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 52.39
5 Tom SommerTom Sommer
AK OlomoucAK Olomouc
02 52.10
6 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha
SK HraniceSK Hranice
03 42.56
7 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
03 41.32
8 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
03 39.26
9 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
03 29.36
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 55.22
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 52.61
3 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 49.68
4 Denisa HuňkováDenisa Huňková
AC ProstějovAC Prostějov
02 48.70
5 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 42.57
6 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 41.26
7 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 35.19
8 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK HraniceSK Hranice
03 32.20
9 Tereza KostruchováTereza Kostruchová
SK HraniceSK Hranice
02 23.74
10 Martina VavroMartina Vavro
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 21.54
Celkem 10 závodníků