výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Olomouce

Olomouc (8. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 07.41
2 Tomáš BábekTomáš Bábek 000619 AK ŠternberkAK Šternberk 07.61
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 AK OlomoucAK Olomouc 07.76
4 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 000225 BYAC BrnoBYAC Brno 07.80
5 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.02
6 Lukáš GibalaLukáš Gibala 001122 AK OlomoucAK Olomouc 08.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MautnerJan Mautner 010515 AK OlomoucAK Olomouc 07.81
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.85
3 Michal KrausMichal Kraus 000728 AK OlomoucAK Olomouc 08.22
4 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 011022 AK OlomoucAK Olomouc 08.44
5 Josef HudecJosef Hudec 010000 AK OlomoucAK Olomouc 08.48
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK ŠternberkAK Šternberk 08.59
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.75
3 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK HraniceSK Hranice 08.84
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.24
5 Matyáš ValachMatyáš Valach 030716 SK HraniceSK Hranice 09.77
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 AK OlomoucAK Olomouc 09.14
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 AK OlomoucAK Olomouc 09.20
3 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.50
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.09
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 08.17
2 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 015718 AC ProstějovAC Prostějov 08.29
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.32
4 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 006117 AK OlomoucAK Olomouc 08.47
5 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.48
6 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 015430 AK OlomoucAK Olomouc 08.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MynářováVendula Mynářová 005502 AK OlomoucAK Olomouc 08.66
2 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 016124 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.69
3 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.72
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 08.77
5 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 016001 TJ UničovTJ Uničov 09.07
6 Lucie KratinováLucie Kratinová 016018 AK OlomoucAK Olomouc 09.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 015603 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.68
2 Tereza ŠišmováTereza Šišmová 016218 AK OlomoucAK Olomouc 09.43
3 Terezie NovákováTerezie Nováková 015410 AK OlomoucAK Olomouc 09.61
4 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 015419 SK HraniceSK Hranice 09.89
Tereza CigánkováTereza Cigánková 005923 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 AK OlomoucAK Olomouc 08.42
2 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.50
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK OlomoucAK Olomouc 08.62
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.65
5 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 025315 AC ProstějovAC Prostějov 08.73
6 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 026211 AC ProstějovAC Prostějov 08.76
7 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 08.92
8 Hana HájkováHana Hájková 025426 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.32
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.88
2 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 08.88
3 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 025923 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.96
4 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09.00
5 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 026108 AC ProstějovAC Prostějov 09.06
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.23
7 Tereza ŠkárkováTereza Škárková 035121 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.38
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 09.10
2 Adéla HlochováAdéla Hlochová 025317 AK OlomoucAK Olomouc 09.25
3 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 035326 AC ProstějovAC Prostějov 09.30
4 Tereza KostruchováTereza Kostruchová 025627 SK HraniceSK Hranice 09.42
5 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 025704 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.45
6 Martina VavroMartina Vavro 036014 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.47
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK HraniceSK Hranice 09.55
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.03
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.08
3 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 030407 SK HraniceSK Hranice 09.65
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová 025917 AK OlomoucAK Olomouc 09.70
5 Anežka CigánováAnežka Cigánová 035730 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.77
6 Aneta SzkorupováAneta Szkorupová 025807 AK OlomoucAK Olomouc 09.93
7 Klára AdlerováKlára Adlerová 035321 AK OlomoucAK Olomouc 10.03
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 AK OlomoucAK Olomouc 11.59
2 Jan MilarJan Milar 970909 AK OlomoucAK Olomouc 11.70
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 11.75
4 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 950401 SK HraniceSK Hranice 12.18
Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Poznámky:
2. dráha DQ dle pravidla 162/7.
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 8.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 11.24
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 AK OlomoucAK Olomouc 11.33
3 Jan MilarJan Milar 970909 AK OlomoucAK Olomouc 11.48
4 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 950401 SK HraniceSK Hranice 11.93
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.01
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.25
3 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.75
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.76
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 13.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 995916 AC ProstějovAC Prostějov 13.55
2 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 13.69
3 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 13.86
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová 996217 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.68
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.19
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.33
3 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.89
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.96
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 AK OlomoucAK Olomouc 13.29
6 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 995916 AC ProstějovAC Prostějov 13.63
7 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 14.13
Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BábekTomáš Bábek 000619 AK ŠternberkAK Šternberk 37.32
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 37.43
3 Michael AudaMichael Auda 000111 BYAC BrnoBYAC Brno 39.50
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 AK OlomoucAK Olomouc 40.68
5 František RezekFrantišek Rezek 010909 SK PřerovSK Přerov 41.77
6 Pavel VacekPavel Vacek 001016 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 41.95
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.12
2 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 41.78
3 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 015603 TJ ŠumperkTJ Šumperk 44.10
4 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 44.48
5 Aneta KuželováAneta Kuželová 005923 AC ProstějovAC Prostějov 45.12
6 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 015430 AK OlomoucAK Olomouc 45.50
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 45.57
8 Michaela KieselováMichaela Kieselová 005219 JAC BrnoJAC Brno 45.70
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LugrováNatálie Lugrová 005810 AC ProstějovAC Prostějov 44.95
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 45.26
3 Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková 005724 AK OlomoucAK Olomouc 46.03
4 Veronika CholastováVeronika Cholastová 015929 AK ŠternberkAK Šternberk 46.13
5 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 015804 SK PřerovSK Přerov 47.14
6 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 025419 AC ProstějovAC Prostějov 48.86
7 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 020101 AC ProstějovAC Prostějov 49.38
8 Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová 015607 AC ProstějovAC Prostějov 50.95
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.25
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.52
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 015809 AK ŠternberkAK Šternberk 48.67
4 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 015323 TJ UničovTJ Uničov 50.64
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 50.87
6 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 016001 TJ UničovTJ Uničov 51.97
7 Terezie NovákováTerezie Nováková 015410 AK OlomoucAK Olomouc 52.33
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK ŠternberkAK Šternberk 2:27.55
2 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 020103 AC ProstějovAC Prostějov 2:30.79
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK ŠternberkAK Šternberk 2:31.48
4 Samuel DudaSamuel Duda 020712 AK OlomoucAK Olomouc 2:31.55
5 Filip SehnalFilip Sehnal 030104 SK PřerovSK Přerov 2:35.39
6 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:39.14
7 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:40.04
8 Michal HrochMichal Hroch 030218 AK OlomoucAK Olomouc 2:45.05
9 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:45.26
10 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 031210 AK ŠternberkAK Šternberk 2:45.94
11 Jakub DočekalJakub Dočekal 031228 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:56.79
12 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 030506 TJ UničovTJ Uničov 2:58.02
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.57
2 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 2:30.33
3 Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 2:35.95
4 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 005629 TJ UničovTJ Uničov 2:36.99
5 Veronika CholastováVeronika Cholastová 015929 AK ŠternberkAK Šternberk 2:37.38
6 Kateřina HolonováKateřina Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:40.52
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 006223 SK HraniceSK Hranice 2:42.03
8 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 006202 SK HraniceSK Hranice 2:44.16
9 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 015323 TJ UničovTJ Uničov 2:52.15
Lucie HromkováLucie Hromková 005726 AC ProstějovAC Prostějov DQ
Poznámky:
Hromková Lucie DQ dle pravidla 163/3a.
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.50
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:36.99
3 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:38.97
4 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 035223 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:44.04
5 Markéta MachováMarkéta Machová 026117 AK OlomoucAK Olomouc 2:47.16
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK ŠternberkAK Šternberk 2:47.76
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK HraniceSK Hranice 2:49.64
8 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 035722 AK ŠternberkAK Šternberk 2:51.62
9 Ema MarkováEma Marková 025430 AK ŠternberkAK Šternberk 2:52.19
10 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 026108 AC ProstějovAC Prostějov 2:58.13
11 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 035326 AC ProstějovAC Prostějov 3:03.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 026009 AK ŠternberkAK Šternberk 2:42.47
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 025628 SK PřerovSK Přerov 2:44.03
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 035103 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:51.76
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 030825 TJ UničovTJ Uničov 2:52.48
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 031024 SK HraniceSK Hranice 2:52.69
6 Simona BlahováSimona Blahová 026005 AK OlomoucAK Olomouc 2:55.48
7 Anna TomčanováAnna Tomčanová 020212 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.27
8 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 030526 SK HraniceSK Hranice 2:57.17
9 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 030407 SK HraniceSK Hranice 3:04.22
10 Klára AdlerováKlára Adlerová 035321 AK OlomoucAK Olomouc 3:21.31
Denisa HuňkováDenisa Huňková 026222 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 900127 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:45.42
2 Jan FrišJan Friš 951219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:47.32
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 900909 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:47.65
4 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC DomažliceAC Domažlice 3:52.59
5 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:58.04
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:07.64
7 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:09.84
8 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 4:11.11
9 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:13.54
10 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 4:16.62
11 Michal StanovskýMichal Stanovský 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:20.29
12 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 AK ŠternberkAK Šternberk 4:20.59
13 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:27.84
14 Adam KadulaAdam Kadula 901027 AK OlomoucAK Olomouc 4:28.48
15 Jiří TeplýJiří Teplý 940407 AK OlomoucAK Olomouc 4:32.29
Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal BořánekMichal Bořánek 000606 AK ŠternberkAK Šternberk 4:44.58
2 Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 000416 AK ŠternberkAK Šternberk 4:45.14
3 Martin KoutníkMartin Koutník 000424 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:46.51
4 Martin GogelaMartin Gogela 010620 AK OlomoucAK Olomouc 4:49.64
5 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 AK OlomoucAK Olomouc 4:51.57
6 Adam FrancAdam Franc 000629 BYAC BrnoBYAC Brno 4:52.69
7 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 000518 SK PřerovSK Přerov 4:52.71
8 Jan BergerJan Berger 000329 AK OlomoucAK Olomouc 4:55.66
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 AK OlomoucAK Olomouc 4:56.44
10 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 000127 SK PřerovSK Přerov 5:04.16
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 SK HraniceSK Hranice 5:10.51
12 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK ŠternberkAK Šternberk 5:13.64
13 Daniel ValdezDaniel Valdez 010916 AC ProstějovAC Prostějov 5:42.39
Jan ChmelářJan Chmelář 010223 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:25.14
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 975829 AK OlomoucAK Olomouc 10:35.06
3 Adriana KlimkováAdriana Klimková 976012 AK OlomoucAK Olomouc 11:14.29
4 Klára ValentováKlára Valentová 925822 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11:32.18
5 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 956229 TJ UničovTJ Uničov 12:26.35
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 AK OlomoucAK Olomouc 09.99
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 SK PřerovSK Přerov 10.03
3 David SkřečekDavid Skřeček 020411 SK PřerovSK Přerov 10.51
4 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.49
5 Jakub DočekalJakub Dočekal 031228 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.79
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.72
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 10.10
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 AK OlomoucAK Olomouc 10.34
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.46
5 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 025419 AC ProstějovAC Prostějov 11.40
6 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 020101 AC ProstějovAC Prostějov 11.45
7 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.05
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 025923 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.96
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.01
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.40
4 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11.51
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.35
6 Viktorie KunovjánkováViktorie Kunovjánková 025709 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 026211 AC ProstějovAC Prostějov 11.85
2 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 025704 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.81
3 Sarah ToškováSarah Tošková 035523 AC ProstějovAC Prostějov 12.89
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová 025917 AK OlomoucAK Olomouc 13.05
5 Vivien UvírováVivien Uvírová 035103 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.42
6 Veronika BernardováVeronika Bernardová 026119 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.50
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci

(pá, 8.5.2015) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.40
2 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 000225 BYAC BrnoBYAC Brno 14.43
3 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.96
4 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 15.01
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.21
6 František RezekFrantišek Rezek 010909 SK PřerovSK Přerov 19.53
Jan KrečmajerJan Krečmajer 000228 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 016007 AK OlomoucAK Olomouc 15.48
2 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 15.90
3 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 16.19
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 005225 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 16.31
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.23
6 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 016124 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 15.32
2 Anna HolonováAnna Holonová 015731 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.88
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 17.49
4 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 015619 AC ProstějovAC Prostějov 17.64
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.02
MS Nikol NedopilováNikol Nedopilová 985721 AK OlomoucAK Olomouc 18.02
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
920602 2.13
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.13
3 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 2.10
4 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
901214 2.00
5 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
990219 1.85
6 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
950109 1.85
7 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
970303 1.85
8 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
960114 1.80
9 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 1.80
10 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880922 1.80
11 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
990505 1.70
Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
990530 NH
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří OtčenášekJiří Otčenášek
AK OlomoucAK Olomouc
000000 1.75
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK OlomoucAK Olomouc
010620 1.55
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
010720 1.55
4 Josef HudecJosef Hudec
AK OlomoucAK Olomouc
010000 1.50
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
010314 1.45
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
030224 1.55
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
985221 1.87
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
945513 1.77
3 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
985827 1.77
4 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
945518 1.70
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 1.65
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
996214 1.50
7 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
AC ProstějovAC Prostějov
995605 1.45
Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
866014 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
005812 1.59
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
015227 1.56
3 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
005307 1.50
4 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005711 1.45
5 Valérie ChlíbkováValérie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
015206 1.45
6 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
006222 1.45
7 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
005413 1.45
8 Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
005621 1.40
9 Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
AC ProstějovAC Prostějov
016109 1.30
Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
005724 NH
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 1.40
2 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
025123 1.35
3 Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC ProstějovAC Prostějov
025207 1.35
4 Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025709 1.30
Veronika BernardováVeronika Bernardová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
026119 NH
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
000430 6.03 -1.8 m/s
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
000128 5.56 -0.6 m/s
3 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
010515 5.36 -0.6 m/s
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
010314 5.31 -0.5 m/s
5 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
010828 5.14 +0.0 m/s
6 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
011022 4.72 -0.4 m/s
Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK OlomoucAK Olomouc
000228 DNP
Jan ChmelářJan Chmelář
AK OlomoucAK Olomouc
010223 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
020428 5.18 -0.9 m/s
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
030224 5.05 -0.2 m/s
3 David SkřečekDavid Skřeček
SK PřerovSK Přerov
020411 4.94 +0.0 m/s
4 Samuel DudaSamuel Duda
AK OlomoucAK Olomouc
020712 4.46 -0.4 m/s
5 Matyáš ValachMatyáš Valach
SK HraniceSK Hranice
030716 3.92 -0.7 m/s
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák
AK OlomoucAK Olomouc
030816 3.83 -0.3 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
016007 5.06 -0.3 m/s
2 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
AK OlomoucAK Olomouc
006117 4.92 +0.3 m/s
3 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
005827 4.86 -0.2 m/s
4 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
005502 4.74 +0.0 m/s
5 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 4.51 +0.0 m/s
6 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
015804 4.26 +0.6 m/s
7 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 4.21 -1.1 m/s
Tereza CigánkováTereza Cigánková
AK OlomoucAK Olomouc
005923 NM
Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
025409 4.95 -0.7 m/s
2 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
036107 4.49 +0.3 m/s
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025701 4.37 +0.0 m/s
4 Adéla HlochováAdéla Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
025317 4.27 -0.2 m/s
5 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025715 4.15 -0.1 m/s
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025107 4.11 +0.0 m/s
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035501 4.10 -0.6 m/s
8 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
026009 3.96 -0.3 m/s
9 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
026009 3.90 +0.0 m/s
10 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
035821 3.89 -0.1 m/s
11 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025802 3.78 -1.0 m/s
12 Tereza ŠkárkováTereza Škárková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
035121 3.76 -0.4 m/s
13 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
025426 3.72 -0.6 m/s
14 Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK OlomoucAK Olomouc
025917 3.59 -0.6 m/s
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005916 12.50
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005122 11.77
3 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 11.62
4 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
005225 10.37
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025304 10.34
6 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
015522 09.36
7 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská
SK HraniceSK Hranice
015419 07.81
8 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
016113 07.75
MS Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 11.96
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
000523 15.95
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000508 14.31
3 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000316 13.94
4 Adam BubíkAdam Bubík
SK PřerovSK Přerov
010112 12.33
5 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
000903 11.61
6 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
000519 09.55
7 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
011117 09.54
8 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
010612 09.12
9 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010802 09.10
MS Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
030709 07.12
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 19.04
2 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 18.47
3 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
941124 15.91
4 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 15.13
5 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 14.56
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005122 40.72
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
025304 32.94
3 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 30.80
4 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
015522 25.10
5 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
016113 22.88
Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005717 DNP
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 DNP
1 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 32.70
2 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005717 32.15
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
000228 44.22
2 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
000519 34.44
3 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
010515 27.94
4 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
010612 26.38
5 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
000903 25.22
6 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
011117 22.19
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
975605 51.05
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
975603 39.30
3 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935801 38.82
4 Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005122 36.14
5 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
996020 31.17
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK ŠternberkAK Šternberk
020528 58.76
2 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
030121 57.45
3 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ UničovTJ Uničov
030506 56.41
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
021215 52.39
5 Tom SommerTom Sommer
AK OlomoucAK Olomouc
020705 52.10
6 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha
SK HraniceSK Hranice
030114 42.56
7 Petr ObloukPetr Oblouk
SK HraniceSK Hranice
030822 41.32
8 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
030820 39.26
9 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK OlomoucAK Olomouc
030709 29.36
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
025205 55.22
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 52.61
3 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
025426 49.68
4 Denisa HuňkováDenisa Huňková
AC ProstějovAC Prostějov
026222 48.70
5 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
035722 42.57
6 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
035211 41.26
7 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
035730 35.19
8 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK HraniceSK Hranice
031024 32.20
9 Tereza KostruchováTereza Kostruchová
SK HraniceSK Hranice
025627 23.74
10 Martina VavroMartina Vavro
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
036014 21.54
Celkem 10 závodníků