výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD přípravek a staršího žactva

Tábor (10. 5. 2015)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TikalMichal Tikal 040906 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.07 7.00
2 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.45
3 Martin PavlovičMartin Pavlovič 040827 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.48
4 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.83
5 Filip NovákFilip Novák 07 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.65
Jan GrausamJan Grausam 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Šimon MelicharŠimon Melichar 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.86 11.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.99 9.00
3 Jan BouchalJan Bouchal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.09
4 Matouš KubešMatouš Kubeš 06 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 09.32
5 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.39
6 Petr StejskalPetr Stejskal 06 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 10.02
7 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 10.06
MB Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.50
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.03 8.00
2 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.10 6.00
3 Václav SuchýVáclav Suchý 040301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.12 5.00
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21 4.00
5 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 08.41
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.43
7 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.53
8 Prokop HemmerProkop Hemmer 041124 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.91
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel DolejšDaniel Dolejš 060317 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.22 3.00
2 Filip HulaFilip Hula 041209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.47
3 Jakub CaltaJakub Calta 051223 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
4 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 08.80
5 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 08.94
6 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.13
7 Matyas ShánělMatyas Sháněl 060525 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.45
8 Adam JakešAdam Jakeš 070205 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.83
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RácLukáš Rác 050517 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 08.26 2.00
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.38 1.00
3 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.65
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 041211 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.76
5 Antonín HavelkaAntonín Havelka 800703 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 08.84
6 Pavel NěmečekPavel Němeček 041218 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 08.89
7 David ValášekDavid Valášek 050618 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 08.99
8 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.05
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 040814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21 2.00
2 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 045404 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.57
3 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 045510 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.60
4 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková 045111 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 09.09
5 Viktorie VítováViktorie Vítová 065513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.14
6 Gabriela ZemanováGabriela Zemanová 055430 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.17
7 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 065222 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.24
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.34
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 08.34
3 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 055517 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 08.80
4 Vilma StaňkováVilma Staňková 055422 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 09.26
5 Anna RůžkováAnna Růžková 055929 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.51
6 Barbora SamcováBarbora Samcová 045908 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 09.52
7 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.66
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.26
2 Franziska PerleFranziska Perle 045825 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.06
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 045325 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.39
4 Nela PodlešákováNela Podlešáková 046110 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.44
5 Ema NovákováEma Nováková 065929 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.71
6 Tereza PletkováTereza Pletková 055701 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.85
MB Michaela PechováMichaela Pechová 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 09.25
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.93 8.00
2 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 045918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.09 6.00
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.33
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.33
5 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.39
6 Beáta MrázkováBeáta Mrázková 045413 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 08.63
7 Kristýna MasopustováKristýna Masopustová 065201 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.81
8 Simona MikešováSimona Mikešová 056031 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17 4.00
2 Nika KroupováNika Kroupová 045227 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 08.45
3 Agáta KümmelováAgáta Kümmelová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.67
5 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 045530 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.69
6 Barbora KurzováBarbora Kurzová 056027 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.74
7 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.99
MB Sabina KopačkováSabina Kopačková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ChalupováPetra Chalupová 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.88 11.00
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.27
3 Adéla ChvalováAdéla Chvalová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.61
4 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.67
5 Radka JanišováRadka Janišová 055129 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.13
6 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 09.87
7 Kateřina KadečkováKateřina Kadečková 09 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 12.17
8 Teraza KadečkováTeraza Kadečková 09 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 12.26
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.89 9.00
2 Veronika HanzlováVeronika Hanzlová 056031 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.24 1.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 075208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31
4 Klára HemberováKlára Hemberová 045901 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.34
5 Aneta FišerováAneta Fišerová 065108 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 08.61
6 Natálie FoučkováNatálie Foučková 045423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.70
7 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 08.76
8 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.98 7.00
2 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.14 5.00
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19 3.00
4 Jana ArnoštováJana Arnoštová 055611 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 09.56
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 065517 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45
2 Gábina CvrkováGábina Cvrková 07 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.47
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.67
4 Tereza GalbaváTereza Galbavá 055103 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.80
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.24
6 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.46 9.00
2 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.93 8.00
3 Erik ŠuteraErik Šutera 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44 4.00
4 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.69 2.00
5 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 020816 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.43
6 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.56
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.69
8 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 020822 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.25
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.88 1.00
2 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.99
3 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.11
4 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.47
5 David JodlDavid Jodl 030220 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.49
Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.38 11.00
2 Adam FousAdam Fous 011015 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.99 7.00
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.20 6.00
4 Gejza LadičGejza Ladič 000208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.23 5.00
5 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45 3.00
6 František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.38
Petr ŠvecPetr Švec 011108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43 8.50
2 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51 6.00
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.74 2.00
4 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.82
5 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 006028 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.52
6 Adéla VařákováAdéla Vařáková 035816 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.82
Simona ŠkopkováSimona Škopková 006007 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.33 11.00
2 Ingrid MachováIngrid Machová 015718 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.43 8.50
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.58 4.00
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
5 Markéta NašincováMarkéta Našincová 005213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.50
6 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová 016119 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.57
7 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53 5.00
2 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.49
4 Nikola DubskáNikola Dubská 005104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.54
5 Jana KlainováJana Klainová 015528 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.87
6 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 025910 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.15
MB Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.41
Sylvie HendrychováSylvie Hendrychová 025516 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.47 7.00
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.61 3.00
3 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.76 1.00
MB Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.63
MB Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.95
MB Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.03
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.40 11.00
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.66 9.00
3 Adam BosákAdam Bosák 000512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.18 8.00
4 Adam FousAdam Fous 011015 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.10 6.00
5 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.43 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 41.84 7.00
2 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 47.15 4.00
3 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.59 3.00
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 53.79 2.00
5 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.14 1.00
Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 47.88 6.00
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.10 3.00
3 Daniela VotrubováDaniela Votrubová 005309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.26
4 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 006028 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.05
5 Simona ŠkopkováSimona Škopková 006007 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.76
6 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 015828 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 59.49
Adéla VařákováAdéla Vařáková 035816 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.00 9.00
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 46.43 8.00
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.73 7.00
4 Linda PolívkováLinda Polívková 005217 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 50.80 1.00
5 Markéta NašincováMarkéta Našincová 005213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.96
6 Klára MálkováKlára Málková 015103 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.42
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 006029 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 47.13
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.86 11.00
2 Monika KopeckáMonika Kopecká 005922 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.01 5.00
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.09 4.00
4 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.66 2.00
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 52.14
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.70
7 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 53.39
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav SuchýVáclav Suchý 040301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.96 9.00
2 Matěj MrázekMatěj Mrázek 040918 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:05.53 5.00
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.35 3.00
4 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:08.50 1.00
5 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:10.56
6 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 051107 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:15.77
7 Matyáš PelcMatyáš Pelc 041204 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:17.27
8 Martin PavlovičMartin Pavlovič 040827 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:19.49
9 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:20.35
10 Matouš KubešMatouš Kubeš 06 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 2:21.40
11 Matěj KofroňMatěj Kofroň 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:22.37
12 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:27.66
13 Filip NovákFilip Novák 07 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:35.23
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:53.13 11.00
2 Filip HulaFilip Hula 041209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.97 8.00
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:59.90 7.00
4 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:00.05 6.00
5 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:07.51 4.00
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:08.36 2.00
7 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.94
8 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2:09.80
9 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.07
10 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:13.19
11 Prokop VovesnýProkop Vovesný 051009 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:13.98
12 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:19.13
MB Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.21
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 040814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:08.29 5.00
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.38 4.00
3 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 2:15.54
4 Bára KubákováBára Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 2:17.06
5 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 055219 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.11
6 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:24.58
7 Valentýna WuschkováValentýna Wuschková 05 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 2:24.93
8 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2:28.22
9 Tereza HemberováTereza Hemberová 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:32.53
10 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2:37.08
11 Adéla ŠebestováAdéla Šebestová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:41.13
12 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 3:04.52
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:00.08 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:04.88 7.00
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.65 6.00
4 Tereza HodinováTereza Hodinová 045221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.95 2.00
5 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:13.38 1.00
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 056115 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:14.53
7 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 056024 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:17.94
8 Barbora KurzováBarbora Kurzová 056027 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:18.98
9 Beáta MrázkováBeáta Mrázková 045413 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 2:19.83
10 Kristýna ČechováKristýna Čechová 055401 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2:19.98
11 Gabriela ZemanováGabriela Zemanová 055430 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:27.62
12 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 066127 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:37.41
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KociánováTereza Kociánová 045117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.23 9.00
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:04.62 8.00
3 Sára KrchováSára Krchová 055105 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 2:11.89 3.00
4 Marie KulíkováMarie Kulíková 046103 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:15.55
5 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 055517 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 2:16.84
6 Apolena AujezdováApolena Aujezdová 055331 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 2:16.97
7 Viktorie VítováViktorie Vítová 065513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:18.44
8 Nika KroupováNika Kroupová 045227 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2:18.53
9 Vilma StaňkováVilma Staňková 055422 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 2:30.80
10 Tereza PletkováTereza Pletková 055701 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:36.93
11 Eliška LesniakováEliška Lesniaková 055716 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2:48.45
12 Aneta ArdamicováAneta Ardamicová 075330 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:49.53
Celkem 12 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.16 11.00
2 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.13 9.00
3 Ernest LinhartErnest Linhart 000225 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:27.95 8.00
4 Jakub HamadejJakub Hamadej 000405 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:32.17 7.00
5 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 011007 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.13 6.00
6 Gejza LadičGejza Ladič 000208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:38.48 5.00
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.82 4.00
8 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 010419 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.66 3.00
MB Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
MB Antonín HonsaAntonín Honsa 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.29
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.20 11.00
2 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 005414 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.85 9.00
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 015208 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.21 8.00
4 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.12 7.00
5 Natálie PotockáNatálie Potocká 016110 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:40.69 6.00
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.38 5.00
7 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.24 4.00
8 Aneta ŠimerováAneta Šimerová 025203 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:32.91 3.00
MB Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
MB Anežka HonsováAnežka Honsová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:42.35
MB Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 035530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:20.95
Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 035908 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Daniela VotrubováDaniela Votrubová 005309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:28.64 11.00
2 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:13.75 9.00
3 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:14.24 8.00
4 Pavel BodlákPavel Bodlák 030525 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:15.90 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:17.76 11.00
2 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová 016119 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7:36.13 9.00
Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 015430 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 040227 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.70 5.00
2 Jiří TíkalJiří Tíkal 040413 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.04 4.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.08 3.00
4 Antonín ŠustrAntonín Šustr 040210 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.16 1.00
5 Lukáš TauchmannLukáš Tauchmann 050302 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.61
6 Prokop VovesnýProkop Vovesný 051009 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.96
7 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.54
8 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 14.71
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.35 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.64 7.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 040913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.68 6.00
4 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 10.22
5 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.80
6 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 11.07
7 Pavel NěmečekPavel Němeček 041218 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 11.87
MB Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.05
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.63 9.00
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.63 8.00
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.11 2.00
4 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.39
5 Jakub KršekJakub Kršek 050510 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.43
6 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.04
7 Matěj KofroňMatěj Kofroň 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.94
8 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.99
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 10.21
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.53
3 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.79
4 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 10.82
5 Jan BláhaJan Bláha 050330 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.95
6 Prokop HemmerProkop Hemmer 041124 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.35
7 Matěj HlasMatěj Hlas 050728 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.53
MB Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 040502 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.47
Celkem 8 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.34 3.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 10.48 1.00
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 045404 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.80
4 Viktorie VolfováViktorie Volfová 055131 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.81
5 Valentýna WuschkováValentýna Wuschková 05 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 11.32
6 Viktorie VítováViktorie Vítová 065513 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.49
7 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.01
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.54
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.90
3 Sára KrchováSára Krchová 055105 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 10.97
4 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková 056201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.27
5 Bára KubákováBára Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 11.50
6 Simona MikešováSimona Mikešová 056031 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 11.67
7 Kristýna MasopustováKristýna Masopustová 065201 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.23
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.45 2.00
2 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 046001 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 11.15
3 Barbora SamcováBarbora Samcová 045908 TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 11.22
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 045325 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.53
5 Franziska PerleFranziska Perle 045825 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.87
6 Denisa NovákováDenisa Nováková 056115 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.98
7 Melanie StindlMelanie Stindl 045713 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.15
8 Ema NovákováEma Nováková 065929 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.24
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 045126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.55 8.00
2 Tereza KociánováTereza Kociánová 045117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.10 6.00
3 Adéla ChvalováAdéla Chvalová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.58
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.82
5 Lucie KindlmannováLucie Kindlmannová 055219 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.98
6 Radka JanišováRadka Janišová 055129 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.15
7 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová 055403 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.03
MB Sabina KopačkováSabina Kopačková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.73
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HodinováTereza Hodinová 045221 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41 11.00
2 Sára HauserováSára Hauserová 045922 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.99 7.00
3 Karolína FoučkováKarolína Foučková 045423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.13 5.00
4 Veronika HanzlováVeronika Hanzlová 056031 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.70
5 Klára HemberováKlára Hemberová 045901 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.74
6 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 075208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.06
7 Natálie FoučkováNatálie Foučková 045423 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.09
8 Aneta EliáškováAneta Eliášková 07 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.05
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.47 9.00
2 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.20 4.00
3 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 055209 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.81
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.95
5 Gábina CvrkováGábina Cvrková 07 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.05
6 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.27
7 Jana ArnoštováJana Arnoštová 055611 TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C 11.47
8 Kristýna ČechováKristýna Čechová 055401 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 11.59
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.81 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 000407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.97 9.00
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.83 8.00
4 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 010419 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.38 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.84 11.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.15 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.88 8.00
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 006016 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.15 3.00
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 015623 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.36
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.25 6.00
2 Linda PolívkováLinda Polívková 005217 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 19.76 2.00
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.67
4 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.03
5 Tereza FaktorováTereza Faktorová 025207 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.11
6 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.15 7.00
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.57 5.00
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 005326 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.98 4.00
4 Jana MrázkováJana Mrázková 015802 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.00 1.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaněk, Bodlák, Tibitancl, Impagliatelli Vaněk, Bodlák, Tibitancl, Impagliatelli TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.91 11.00
2 "B" - Bořucký, Jodl. Svědínek, Škopek "B" - Bořucký, Jodl. Svědínek, Škopek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.24 9.00
Balej, Kulhavý, Holub, Švec Balej, Kulhavý, Holub, Švec TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
"A" - Votýpka, Bárta, Bosák, Matějček "A" - Votýpka, Bárta, Bosák, Matějček T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" - Vozábalová V., Vozábalová M., Řezníková, Jedličková "A" - Vozábalová V., Vozábalová M., Řezníková, Jedličková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.90 11.00
2 Raušová, Potocká, Mrázkový, Šímová Raušová, Potocká, Mrázkový, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.77 9.00
3 Kršová, Machová, Moravcová, Kačírková Kršová, Machová, Moravcová, Kačírková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.97 8.00
4 "B" - Babická, Sýkorová, Šuterová, Kružíková "B" - Babická, Sýkorová, Šuterová, Kružíková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.58 7.00
5 "A" - Sokolová, Klailová, Sedláková, Bendová, "A" - Sokolová, Klailová, Sedláková, Bendová, SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 38.11 6.00
6 "B" - Ošmerová, Šimerová, Hrušková, Psohlavcová "B" - Ošmerová, Šimerová, Hrušková, Psohlavcová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 38.78 5.00
MB Janoškouvá, Čermíková, Krejčí, Struzková Janoškouvá, Čermíková, Krejčí, Struzková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.20
Celkem 7 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 TABOR "A" - Zahradníková, Lemberka, Nováková D., Nováková N., Šustr, Svoboda, Manuel, Kratochvíl TABOR "A" - Zahradníková, Lemberka, Nováková D., Nováková N., Šustr, Svoboda, Manuel, Kratochvíl TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.35 11.00
2 CZSTR "A" - Galbová, Kubelbecková, Kořimová, Dolejší, Pelc, Bláha, Kubelbeck, Pavlovič CZSTR "A" - Galbová, Kubelbecková, Kořimová, Dolejší, Pelc, Bláha, Kubelbeck, Pavlovič TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:16.13 9.00
3 NVCEL "A" - Nečas, Strnad, Tušil, Urbánek, Dvořáková, Hanzlová, Sivoková, Ziková NVCEL "A" - Nečas, Strnad, Tušil, Urbánek, Dvořáková, Hanzlová, Sivoková, Ziková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:19.76 8.00
4 CECCB "A" - Dvořák, Tibitanclová, Stusková, Nový, Dvořáková, Jindrová, Calta, Hlaváčová CECCB "A" - Dvořák, Tibitanclová, Stusková, Nový, Dvořáková, Jindrová, Calta, Hlaváčová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:20.15 7.00
5 TABOR "B" - Aujezdecká, Basík, Fišerová, Kobliha, Krchová, Rác, Skuček, Šimková TABOR "B" - Aujezdecká, Basík, Fišerová, Kobliha, Krchová, Rác, Skuček, Šimková TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B 2:28.26 6.00
6 4DVCB "B" - Kadečková, Kindlmanová, Kubáková, Kubeš, Janišová, Stejskal, Stejskalová, Wuschková 4DVCB "B" - Kadečková, Kindlmanová, Kubáková, Kubeš, Janišová, Stejskal, Stejskalová, Wuschková SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B 2:33.99 5.00
7 SKOKJH "A" - Jelínek, Melichar, Grausarm, Dvořáková, Hemberová, Růžková, Šádková, Vlášková SKOKJH "A" - Jelínek, Melichar, Grausarm, Dvořáková, Hemberová, Růžková, Šádková, Vlášková SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:34.05 4.00
MB 4DVCB "A" - Bouchal, Brcko, Brcková, Kuna, Kvasnička, Sak, Sieghert, Šašek 4DVCB "A" - Bouchal, Brcko, Brcková, Kuna, Kvasnička, Sak, Sieghert, Šašek SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.62
SOKCB "A" - Haserová, Hula, Králová, Krejčí, Maršálková, Stindl, Suchý, Volfová SOKCB "A" - Haserová, Hula, Králová, Krejčí, Maršálková, Stindl, Suchý, Volfová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
SOKCB "B" - Alexa, Bartušková, Bom, Čechová, Mikešová, Pavlík, Tomášková, Sejdenglanz SOKCB "B" - Alexa, Bartušková, Bom, Čechová, Mikešová, Pavlík, Tomášková, Sejdenglanz T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B DNF
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000301 1.68 11.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000224 1.52 9.00
3 Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000126 1.49 8.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010406 1.43 7.00
5 Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010323 1.35 6.00
6 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
011214 1.30 5.00
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 1.47 11.00
2 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015623 1.44 9.00
3 Linda PolívkováLinda Polívková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
005217 1.38 8.00
4 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005225 1.35 7.00
5 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005922 1.30 6.00
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 1.30 5.00
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 1.25 4.00
8 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015128 1.25 3.00
9 Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025204 1.20 2.00
10 Sára ŠuterováSára Šuterová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005829 1.20 1.00
Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 NH
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
035427 DNS
MB Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
006029 1.44
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB Dominik GyselDominik Gysel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020313 1.90
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 2.40 11.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025815 1.80 9.00
MB Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995824 2.80
MB Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 2.20
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000205 6.19 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
000407 5.31 9.00
3 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000602 5.03 8.00
4 Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000126 4.86 7.00
5 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000911 4.83 6.00
6 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020402 4.72 5.00
7 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 4.71 4.00
8 Gejza LadičGejza Ladič
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000208 4.69 3.00
9 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020920 4.42 2.00
10 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
011007 4.16 1.00
11 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010406 4.11
12 Jakub HamadejJakub Hamadej
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
000405 3.97
13 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020816 3.87
14 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 3.63
15 František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021103 3.57
16 Radek KofroňRadek Kofroň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021230 3.34
Petr ŠvecPetr Švec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
011108 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 5.03 +1.4 m/s 11.00
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 4.81 +2.0 m/s 9.00
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 4.80 +1.6 m/s 8.00
4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016206 4.65 -0.4 m/s 7.00
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015417 4.63 +1.1 m/s 6.00
6 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 4.52 +0.8 m/s 5.00
7 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
026026 4.52 +0.3 m/s 4.00
8 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 4.39 +1.5 m/s 3.00
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 4.35 -0.3 m/s 2.00
10 Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
015410 4.28 +0.6 m/s 1.00
11 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 4.22 +0.8 m/s
12 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005922 4.00 +0.4 m/s
13 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 3.97 +0.5 m/s
14 Markéta MerhoutováMarkéta Merhoutová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
016119 3.97 +1.5 m/s
15 Nikola DubskáNikola Dubská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005104 3.92 +1.9 m/s
16 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 3.87 -0.8 m/s
17 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035628 3.81 +1.6 m/s
18 Simona ŠkopkováSimona Škopková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
006007 3.80 +1.4 m/s
19 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015705 3.75 +1.2 m/s
20 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015128 3.68 +0.7 m/s
21 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015103 3.52 +1.8 m/s
22 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016024 3.47 -0.3 m/s
23 Jana KlainováJana Klainová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015528 3.31 +0.4 m/s
24 Aneta ŠimerováAneta Šimerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025203 2.97 -0.3 m/s
Adéla VařákováAdéla Vařáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035816 DNS
Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 4.35 11.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040221 4.25 9.00
3 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
041020 3.97 8.00
4 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040210 3.95 7.00
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
040606 3.88 6.00
6 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
041119 3.81 5.00
7 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
040227 3.78 4.00
8 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040413 3.76 3.00
Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040913 3.76 2.00
10 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041028 3.75 1.00
11 Lukáš RácLukáš Rác
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
050517 3.73
12 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 3.71
13 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
051108 3.68
14 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.64
15 Daniel DolejšDaniel Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
060317 3.63
16 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
040227 3.55
17 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.52
18 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041204 3.50
19 Lukáš TauchmannLukáš Tauchmann
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050302 3.39
20= Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
050711 3.36
20= Ondřej HavelkaOndřej Havelka
TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C
08 3.36
22= Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
04 3.31
22= Jakub CaltaJakub Calta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
051223 3.31
24 Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
041211 3.30
25 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050510 3.28
26 Jan BouchalJan Bouchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 3.25
27 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
050107 3.24
28 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
050913 3.20
29= Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
051107 3.14
29= Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050720 3.14
31= Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
050827 3.09
31= Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
051009 3.09
33 Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 3.07
34 Jakub DvořákJakub Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
080227 2.92
35 Adam JakešAdam Jakeš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
070205 2.84
36 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 2.78
37 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
07 2.13
Poznámky/pokusy:
" měřeno z místa odrazu
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 4.17 11.00
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045729 4.13 9.00
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
040814 4.05 8.00
4 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 3.96 7.00
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045531 3.95 6.00
6 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
056104 3.86 5.00
7 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
045227 3.84 4.00
8 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055918 3.83 3.00
9 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045530 3.82 2.00
10 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
045221 3.80 1.00
11 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045922 3.78
12 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 3.77
13 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055224 3.77
14 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
046215 3.74
15 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
045224 3.73
16 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
045519 3.67
17 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055730 3.64
18 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055131 3.59
19 Melanie StindlMelanie Stindl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045713 3.58
20 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
045901 3.56
21 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045423 3.55
22 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
055209 3.53
23 Nela KübelbeckováNela Kübelbecková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
056201 3.52
24 Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
046103 3.49
25 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056027 3.47
26 Gábina CvrkováGábina Cvrková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
07 3.44
27 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045707 3.42
28 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056117 3.41
29 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
046001 3.39
30 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045826 3.39
31 Agáta KümmelováAgáta Kümmelová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.36
32 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055103 3.34
33 Kristýna MasopustováKristýna Masopustová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
065201 3.33
34 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
06 3.25
35 Gabriela ZemanováGabriela Zemanová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
055430 3.24
36 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
066103 3.20
37 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová
TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C
055517 3.17
38 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
055620 3.14
39 Aneta EliáškováAneta Eliášková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
07 3.14
40 Nela PodlešákováNela Podlešáková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
046110 3.12
41 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
065222 3.10
42 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
06 3.07
43 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056024 3.06
44 Vilma StaňkováVilma Staňková
TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C
055422 3.05
45 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 3.03
46 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065517 3.02
47 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
045111 3.01
48 Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.97
49 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
06 2.87
50 Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 2.84
51 Aneta ArdamicováAneta Ardamicová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
075330 2.82
52 Tereza PletkováTereza Pletková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
055701 2.80
53 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
066127 2.66
54 Karolína VláškováKarolína Vlášková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 2.57
55 Teraza KadečkováTeraza Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
09 2.12
56 Kateřina KadečkováKateřina Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
09 1.76
MB Michaela PechováMichaela Pechová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 2.56
Celkem 57 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 10.96 11.00
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 10.31 9.00
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 09.59 8.00
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 08.66 7.00
5 Ingrid MachováIngrid Machová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015718 08.19 6.00
6 Nikola DubskáNikola Dubská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005104 08.14 5.00
7 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025117 07.33 4.00
8 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 07.19 3.00
9 Kateřina BabickáKateřina Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016024 06.98 2.00
10 Lucie JinderlováLucie Jinderlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015705 06.84 1.00
11 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 06.55
12 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015828 06.51
13 Daniela VotrubováDaniela Votrubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
005309 06.27
14 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 06.18
MB Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
985108 12.83
MB Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 10.94
MB Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 08.98
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
001022 15.85 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001102 13.80 9.00
3 Ernest LinhartErnest Linhart
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000225 10.64 8.00
4 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000719 10.30 7.00
5 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
000911 10.27 6.00
6 Adam FousAdam Fous
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
011015 10.00 5.00
7 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001007 07.78 4.00
8 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010302 07.74 3.00
9 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030220 06.90 2.00
10 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 06.88 1.00
11 Jakub HamadejJakub Hamadej
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
000405 06.79
12 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020420 06.31
Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 DNS
Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
011122 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
025117 23.45 11.00
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 18.87 9.00
3 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 14.93 8.00
Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
016110 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
001022 24.51 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001102 22.00 9.00
3 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001007 16.73 8.00
4 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010302 12.86 7.00
5 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
051023 12.83 6.00
Marek MazanýMarek Mazaný
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
010223 DNP
Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
011122 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 34.80 11.00
2 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005803 33.53 9.00
3 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015802 33.48 8.00
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 32.05 7.00
5 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
005708 27.36 6.00
6 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005412 26.37 5.00
7 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 24.19 4.00
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
015803 19.13 3.00
9 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006016 15.66 2.00
10 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015607 14.07 1.00
MB Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
995113 31.00
MB Tereza UrbanováTereza Urbanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
005620 30.17
MB Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 18.09
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
000719 48.85 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001102 37.69 9.00
3 David TupýDavid Tupý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
001022 31.91 8.00
4 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020402 27.74 7.00
5 Ernest LinhartErnest Linhart
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
000225 25.44 6.00
6 František LejtnarFrantišek Lejtnar
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
001007 25.36 5.00
7 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
010302 18.59 4.00
8 Pavel BodlákPavel Bodlák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
030525 15.26 3.00
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 NM
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 43.28 11.00
2 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040206 39.49 9.00
3 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 38.49 8.00
4 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040913 37.37 7.00
5 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 36.27 6.00
6 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
041204 36.00 5.00
7 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040105 35.86 4.00
8 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040413 35.01 3.00
9 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040201 34.86 2.00
10 Jan KratochvílJan Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041104 34.08 1.00
11 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
050212 33.90
12 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040918 33.08
13 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 32.69
14 Daniel DolejšDaniel Dolejš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
060317 32.30
15 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
050301 31.83
16 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
050711 31.20
17 Jiří KoblihaJiří Kobliha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 30.18
18 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 29.63
19 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
050913 27.04
20 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050103 26.72
21 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
050728 25.76
22 Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 23.70
23 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
060525 21.79
24 Jakub DvořákJakub Dvořák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
080227 20.73
25 Filip NovákFilip Novák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
07 16.13
26 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
04 15.09
27 Matěj KofroňMatěj Kofroň
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
06 10.23
MB Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 38.87
Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
06 DNP
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 36.38 11.00
2 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510 33.70 9.00
3 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045918 29.74 8.00
4 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065327 22.88 7.00
5 Beáta MrázkováBeáta Mrázková
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
045413 22.30 6.00
6 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046018 22.23 5.00
7 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
066103 21.36 4.00
8 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
065108 20.65 3.00
9 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
065424 20.45 2.00
10 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056021 19.13 1.00
11 Barbora SamcováBarbora Samcová
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
045908 18.92
12 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045423 18.12
13 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056024 18.06
14 Adéla BartuškováAdéla Bartušková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
046102 17.53
15 Eliška VlčkováEliška Vlčková
TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C
046111 16.74
16 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
055929 16.21
17 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
055403 15.18
18 Viktorie DolejšíViktorie Dolejší
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045826 15.04
19 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
06 14.82
20 Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
046103 14.72
21 Ema NovákováEma Nováková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
065929 13.58
22 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 13.41
23 Nela PodlešákováNela Podlešáková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
046110 12.87
24 Karolína VláškováKarolína Vlášková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 12.19
25 Aneta ArdamicováAneta Ardamicová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
075330 10.83
26 Kateřina KadečkováKateřina Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
09 06.89
27 Teraza KadečkováTeraza Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
09 06.29
MB Sabina KopačkováSabina Kopačková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 14.90
Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
055209 DNP
Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055103 DNP
Celkem 30 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040201 11.63 11.00
2 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
040111 09.51 9.00
3 Jan KratochvílJan Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
041104 08.27 8.00
4 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
060525 07.74 7.00
5 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 07.73 6.00
6 Matěj MrázekMatěj Mrázek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040918 07.56 5.00
7 Pavel SiegerthPavel Siegerth
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040105 07.22 4.00
8 Pavel NěmečekPavel Němeček
TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C
041218 07.14 3.00
9 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
050103 07.08 2.00
10 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040206 07.06 1.00
11 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
050728 06.84
12 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
041119 06.83
13 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
04 06.60
14 Prokop HemmerProkop Hemmer
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
041124 05.81
15 David ValášekDavid Valášek
TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C
050618 05.43
16 Jiří KoblihaJiří Kobliha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 04.83
17 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
06 04.60
18 Adam JakešAdam Jakeš
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
070205 04.48
19 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 04.20
MB Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 09.94
Celkem 20 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045510 10.12 11.00
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
045413 09.88 9.00
3 Tereza KociánováTereza Kociánová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045117 09.84 8.00
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
055224 09.46 7.00
5 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045918 09.05 6.00
6 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 08.54 5.00
7 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 08.44 4.00
8 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
045423 07.64 3.00
9 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065327 07.33 2.00
10 Agáta KümmelováAgáta Kümmelová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 07.08 1.00
11 Natálie JindrováNatálie Jindrová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046018 07.06
12 Adéla BartuškováAdéla Bartušková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
046102 06.89
13 Radka JanišováRadka Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055129 06.68
14 Eliška VlčkováEliška Vlčková
TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C
046111 06.63
15 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
056117 06.41
16 Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
065424 06.38
17 Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
045111 06.32
18 Adéla ChvalováAdéla Chvalová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
06 06.21
19 Jana ArnoštováJana Arnoštová
TJ Vodní stavby Tábor CTJ Vodní stavby Tábor C
055611 06.14
20 Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
045825 05.98
21 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
055209 05.61
22 Apolena AujezdováApolena Aujezdová
TJ Vodní stavby Tábor BTJ Vodní stavby Tábor B
055331 05.46
23 Charlotte KrákorováCharlotte Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
055403 05.38
24 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 05.14
25 Tereza HemberováTereza Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 05.00
26 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
066127 04.60
27 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice BSK Čtyři Dvory Č.Budějovice B
07 04.56
28 Aneta EliáškováAneta Eliášková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
07 04.20
29 Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 03.72
MB Michaela PechováMichaela Pechová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 DNP
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 155.00
2 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 126.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 105.00
4 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 097.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 024.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 180.50
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 152.50
3 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 128.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 086.00
5 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.{8} 012.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 086.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 066.00
3 CZSTR CZSTR TJ ČZ Strakonice{8} 053.00
4 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 051.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 048.00
6 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 034.00
7 MILEV MILEV TJ Sokol Milevsko{8} 022.00
8 TABORB TABORB TJ Vodní stavby Tábor B{8} 008.00
9 4DVCBB 4DVCBB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice B{8} 005.00
SOKCBB SOKCBB T. J. Sokol České Budějovice B{8} 005.00
11 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec{8} 004.00
12 TABORC TABORC TJ Vodní stavby Tábor C{8} 003.00
13 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.{8} 001.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 600 m, 50 m př., kriket, plný míč, dálka, 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m, 50 m, 600 m, 8x100m
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 097.00
2 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.{8} 063.00
3 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 054.00
4 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 037.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 024.00
6 MILEV MILEV TJ Sokol Milevsko{8} 016.00
7 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice{8} 013.00
8 TABORB TABORB TJ Vodní stavby Tábor B{8} 012.00
9 CZSTR CZSTR TJ ČZ Strakonice{8} 010.00
10 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec{8} 005.00
SOKCBB SOKCBB T. J. Sokol České Budějovice B{8} 005.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 600 m, 50 m př., kriket, plný míč, dálka, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m, 50 m, 50 m, 600 m, 600 m
Celkem 11 závodníků