výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje

Litomyšl (9. 5. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.68
2 Martin BartošekMartin Bartošek 000802 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.84
3 Daniel PetrůDaniel Petrů 001109 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.07
4 Jan NápravníkJan Nápravník 000913 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.60
5 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 09.00
6 Matouš BudigMatouš Budig 030603 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.39
2 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 000213 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.77
3 Filip LírFilip Lír 000124 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.15
4 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 08.55
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 020712 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.20
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián MichálekMarián Michálek 010315 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.03
2 Vít RyndaVít Rynda 000920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.05
3 Šimon FricŠimon Fric 011216 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.08
4 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 000528 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.13
5 David BohuněkDavid Bohuněk 000504 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.46
Jakub TrpkošJakub Trpkoš 000101 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠvecVáclav Švec 000420 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.92
2 Oto PetrášOto Petráš 000111 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.10
3 Matěj RábMatěj Ráb 000207 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.14
4 Martin ProcházkaMartin Procházka 011209 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.36
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.42 11.00
2 Petr DaněkPetr Daněk 000313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.64 9.00
3 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 000213 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.78 8.00
4 Václav ŠvecVáclav Švec 000420 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.86 7.00
5 Martin BartošekMartin Bartošek 000802 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.96 6.00
6 Marián MichálekMarián Michálek 010315 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oto PetrášOto Petráš 000111 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.96 4.00
2 Daniel PetrůDaniel Petrů 001109 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.01 3.00
3 Vít RyndaVít Rynda 000920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.06 2.00
4 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 000528 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.11 1.00
5 Matěj RábMatěj Ráb 000207 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.12
6 Šimon FricŠimon Fric 011216 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.18
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.32
3 Vanesa VíškováVanesa Víšková 016028 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.70
4 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 025502 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.95
5 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 015925 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.98
6 Tereza TatarováTereza Tatarová 016201 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 006130 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.26
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.29
3 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 006112 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.46
4 Bára RoztočilováBára Roztočilová 005824 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.20
5 Sára SádeckáSára Sádecká 015122 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.21
6 Kamila TruncováKamila Truncová 006128 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 09.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina UžachovováSabina Užachovová 005407 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.54
2 Kateřina ChalupováKateřina Chalupová 005406 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.58
3 Vendula ŠírováVendula Šírová 005514 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.64
4 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 035613 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09.70
Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 005402 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.50
2 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.58
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 015307 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.64
4 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 005712 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.84
5 Karolína HermanováKarolína Hermanová 026109 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.91
Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 005727 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BačováEliška Bačová 005826 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.75
2 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.88
3 Natali LepšováNatali Lepšová 015502 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.91
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 015924 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.60
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 015614 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.75
3 Adéla MacounováAdéla Macounová 006226 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.48
4 Iveta DaňkováIveta Daňková 005313 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.55
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 035527 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09.02
3 Rosa Teresa CarlinoRosa Teresa Carlino 005911 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.12
4 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 035924 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.14
5 Andrea PilařováAndrea Pilařová 016011 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.22
6 Vendula FrantováVendula Frantová 036103 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.24 11.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.26 9.00
3 Nela ŠustrováNela Šustrová 006130 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.31 8.00
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.34 7.00
5 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 006112 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.42 6.00
6 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.56 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.57 4.00
2 Kateřina ChalupováKateřina Chalupová 005406 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.62 3.00
3 Sabina UžachovováSabina Užachovová 005407 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.65 2.00
4 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.68 0.50
4 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 015924 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.68 0.50
6 Vendula ŠírováVendula Šírová 005514 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.82
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 000701 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 41.34 8.00
2 Matěj RábMatěj Ráb 000207 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 42.50 5.00
3 Jakub UrbanJakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 44.40 1.50
4 Jakub KarlíkJakub Karlík 010914 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 44.96
Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 000528 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 38.05 11.00
2 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 39.32 9.00
3 Matěj KadidloMatěj Kadidlo 000213 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 41.68 7.00
Jakub BrandejsJakub Brandejs 000902 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠvecVáclav Švec 000420 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 42.80 4.00
2 Filip LírFilip Lír 000124 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 44.40 1.50
3 Lukáš TichýLukáš Tichý 010703 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 48.16
Ondřej TomášOndřej Tomáš 020106 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
David VáchaDavid Vácha 000630 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít RyndaVít Rynda 000920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 42.02 6.00
2 Marián MichálekMarián Michálek 010315 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43.40 3.00
3 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 020712 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 48.68
Šimon FricŠimon Fric 011216 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 006112 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.00 11.00
2 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 015113 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.98 8.00
3 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 015925 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 47.16 4.00
4 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 015924 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 49.68
5 Natali LepšováNatali Lepšová 015502 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 52.96
Karolína VackováKarolína Vacková 015913 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 46.27 9.00
2 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 47.00 7.00
3 Nikol PánkováNikol Pánková 005103 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 47.21 3.00
4 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.19
5 Klára KopeckáKlára Kopecká 006205 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.46
6 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 016016 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 49.56
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BačováEliška Bačová 005826 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 49.33
2 Vanesa VíškováVanesa Víšková 016028 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 50.58
3 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská 025820 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 53.04
4 Tereza TatarováTereza Tatarová 016201 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.08
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ SvitavyTJ Svitavy DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47.68 2.00
2 Anna ZichováAnna Zichová 005904 TJ SvitavyTJ Svitavy 48.04 1.00
3 Sára KrůlováSára Krůlová 006101 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.00
4 Lenka SokolováLenka Sokolová 025420 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 52.24
5 Adéla PražákováAdéla Pražáková 015930 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 53.68
6 Andrea ZastoupilováAndrea Zastoupilová 025208 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 56.56
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChalupováKateřina Chalupová 005406 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 47.03 5.00
2 Lucie KlejchováLucie Klejchová 006024 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.10
3 Bára RoztočilováBára Roztočilová 005824 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.78
4 Natálie PátkováNatálie Pátková 005627 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 52.36
5 Markéta HromádkováMarkéta Hromádková 015104 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 53.24
MB Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 50.52
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŘádkováMartina Řádková 005826 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 47.02 6.00
2 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 015604 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 49.66
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 035527 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 50.54
4 Lenka KaralováLenka Karalová 005513 TJ SvitavyTJ Svitavy 50.60
5 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 015628 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.65
6 Eliška NápravníkováEliška Nápravníková 005913 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.40
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:04.10 11.00
2 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:11.27 9.00
3 Filip LírFilip Lír 000124 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:22.43 8.00
4 Jaroslav KostlánJaroslav Kostlán 001216 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:28.52 7.00
5 Richard GotzRichard Gotz 010315 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:37.44 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:39.76 11.00
2 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:43.20 9.00
3 Lenka HlávkováLenka Hlávková 005114 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:44.56 8.00
4 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 015604 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:45.29 7.00
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:45.36 6.00
6 Rosa Teresa CarlinoRosa Teresa Carlino 005911 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:46.67 5.00
7 Adéla BártováAdéla Bártová 015614 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:47.32 4.00
8 Anna ZichováAnna Zichová 005904 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:48.02 3.00
9 Markéta BuderováMarkéta Buderová 015729 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:49.08 2.00
10 Sára KrůlováSára Krůlová 006101 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:57.10 1.00
11 Aneta SpilkováAneta Spilková 016207 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3:01.08
12 Petra SkalickáPetra Skalická 005511 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:02.00
13 Sára BenešováSára Benešová 015105 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 3:04.48
14 Katka UrbánkováKatka Urbánková 015613 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 3:08.10
15 Andrea ZastoupilováAndrea Zastoupilová 025208 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 3:08.13
16 Adéla MacounováAdéla Macounová 006226 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:18.12
MB Eliška ŠplíchalováEliška Šplíchalová 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:53.16
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:56.84 11.00
2 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 000623 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5:28.56 9.00
3 Jan NápravníkJan Nápravník 000913 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:42.64 8.00
4 Dominik ZlesákDominik Zlesák 011105 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:47.72 7.00
5 Lukáš DusíkLukáš Dusík 010226 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6:08.88 6.00
6 Jan KapounJan Kapoun 030225 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6:10.64 5.00
7 Tomáš JančíkTomáš Jančík 010215 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 6:56.32 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 16.62 11.00
2 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 000902 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 17.36 8.00
3 Martin VachMartin Vach 000908 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.63 7.00
4 Matouš BudigMatouš Budig 030603 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 18.88 6.00
5 Jakub KarlíkJakub Karlík 010914 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 18.91 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 17.25 9.00
2 David FajmanDavid Fajman 000129 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.13 4.00
3 Jakub MacháčekJakub Macháček 011120 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 21.32 3.00
4 Martin ProcházkaMartin Procházka 011209 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 21.36 2.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.32 11.00
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 15.67 9.00
3 Lenka KaralováLenka Karalová 005513 TJ SvitavyTJ Svitavy 16.21 8.00
4 Nikol PánkováNikol Pánková 005103 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 16.90 7.00
5 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 005402 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 17.32 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 015307 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 16.91 6.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 16.93 5.00
3 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová 015212 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.80
4 Adéla ZikováAdéla Ziková 015614 TJ SvitavyTJ Svitavy 19.29
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta StránskáMarkéta Stránská 005906 TJ SvitavyTJ Svitavy 18.34
2 Andrea PilařováAndrea Pilařová 016011 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.80
3 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 016016 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 20.00
4 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 015419 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.25
5 Leona HejlováLeona Hejlová 006107 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 21.71
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 005529 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.11 4.00
2 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 015628 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.58 2.00
3 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 005320 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.08 1.00
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erik MachErik Mach 001217 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:20.32 11.00
2 Jakub ŘíhaJakub Říha 001103 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5:29.53 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadidlo,Petrů,Švec,Zítko Kadidlo,Petrů,Švec,Zítko TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 30.10 11.00
2 Bartošek,Kubíček,Urban,Kouba Bartošek,Kubíček,Urban,Kouba ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 30.33 9.00
3 Bohuňek,Fajman,Smlsal,Vostrovský Bohuňek,Fajman,Smlsal,Vostrovský Atletika ChrudimAtletika Chrudim 31.75 8.00
4 Brandejs,Půlkrábek,Hrdina,Boháč Brandejs,Půlkrábek,Hrdina,Boháč TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 32.45 7.00
5 Karlík,Gotz,Tichý,Říha Karlík,Gotz,Tichý,Říha ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 34.10 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štulpová, Karalová, Burešová, Stránská Štulpová, Karalová, Burešová, Stránská TJ SvitavyTJ Svitavy 32.84 11.00
2 Pilařová, Chalupová, Řádková, Šustrová Pilařová, Chalupová, Řádková, Šustrová Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.32 8.00
3 Indráčková, Buderová, Kopecká, Černohorská Indráčková, Buderová, Kopecká, Černohorská ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 33.61 7.00
4 Šmahová, Dušková, Jezdinská, Ptáčková Šmahová, Dušková, Jezdinská, Ptáčková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 33.78 6.00
5 Šimonová, Jirásková, Urbánková, Truncová Šimonová, Jirásková, Urbánková, Truncová Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 34.78 4.00
6 Hlávková, Zastoupilová, Kopecká, Pavlištová Hlávková, Zastoupilová, Kopecká, Pavlištová AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 37.43
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdinová, Čáslavková, Vacková, Hermanová Hrdinová, Čáslavková, Vacková, Hermanová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 33.12 9.00
2 Hůlková, Klaclová, Štěpánová, Lepšová Hůlková, Klaclová, Štěpánová, Lepšová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 34.31 5.00
3 Zichová, Jiráčková, škrabalová, Frantová Zichová, Jiráčková, škrabalová, Frantová TJ SvitavyTJ Svitavy 35.80 2.00
4 Bártová, Doležalová, Daňková, Mašíková Bártová, Doležalová, Daňková, Mašíková Atletika ChrudimAtletika Chrudim 35.98 1.00
5 Sádecká, Urbanová, Pátková, Běloušková Sádecká, Urbanová, Pátková, Běloušková ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 36.01
6 Hejlová, Jurová, Hromádková, Benešová Hejlová, Jurová, Hromádková, Benešová Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 37.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopsová, Pražáková, Habrmanová, Drexlerová Kopsová, Pražáková, Habrmanová, Drexlerová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 34.88 3.00
2 Velinská, Novotná, Burdová, Macounová Velinská, Novotná, Burdová, Macounová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 36.28
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
000701 1.65 --OOOOOOOXOXXX 11.00
2 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010412 1.65 --OOOO-OOOXXOXXX 9.00
3 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000313 1.62 ---OOOOOOOXXX 8.00
4 Erik MachErik Mach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
001217 1.56 OOOOOXXOOO 7.00
5 Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
010208 1.53 OXOOOOXXOXXOXXX 6.00
6 Martin BartošekMartin Bartošek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
000802 1.40 OOOOXXX 5.00
7 Bonifác BoháčBonifác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
010601 1.40 OOOXOXXX 4.00
8 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010528 1.40 OOOXXOXXX 3.00
9 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
011120 1.35 OXOOXXX 2.00
10= Jaroslav KostlánJaroslav Kostlán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
001216 1.35 OOXOXXX 0.50
10= Martin ProcházkaMartin Procházka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
011209 1.35 OOXOXXX 0.50
12 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
020613 1.35 OXOXXOXXX
13 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
030201 1.30 XOOXXX
14 Hynek HavelHynek Havel
AC PardubiceAC Pardubice
020405 1.25 OXXX
15 Pavel ChadimaPavel Chadima
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
011225
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.481.511.54 Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005623 1.51 --OOOOOOXOXXX 11.00
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005510 1.48 ---OOOXXOXOXXX 9.00
3 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
016125 1.48 --OOOXOXOXOXXX 8.00
4 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005811 1.45 -OOOOOOXXX 7.00
5 Barbora JezdinskáBarbora Jezdinská
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015131 1.45 --OOOXXOOXXX 6.00
6 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
035523 1.45 -OXXOOXXOOOXXX 5.00
7 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005304 1.45 --OOOXOXXOXXX 4.00
8 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015703 1.40 ---OOOXXX 3.00
9= Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
015103 1.40 -OOOOXOXXX 1.50
9= Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
005402 1.40 --OOOXOXXX 1.50
11 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015212 1.40 OOOOXXOXOXXX
12 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005516 1.40 O-OOXXOXXOXXX
13 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005529 1.35 O-OXXOOXXX
14 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005812 1.30 OOOXOXXX
15 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
015623 1.30 OOXOXOXXX
16 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
016102 1.30 XOXOOXXOXXX
17 Anita MašíkováAnita Mašíková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015621 1.25 OOXXOXXX
18 Aneta SpilkováAneta Spilková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
016207 1.15 OXXX
19 Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
015913
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.8032.903.053.153.253.35 Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 3.25 --O--O-XXO-OXOXXOOXXX 11.00
2 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
011031 2.40 XXOXOXOXOOXXX 9.00
3 Martin VachMartin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000908 2.00 OOXXX 8.00
4 David FajmanDavid Fajman
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000129 2.00 OXOXXX 7.00
5 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
000321 1.80 XOXXX 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.922.022.122.222.322.522.622.722.822.92 Body
1 Vendula ŠírováVendula Šírová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005514 2.82 -----OO-XXOOXXX 11.00
2 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015210 2.72 --O-OOXOOOXXX 9.00
4 Dominika DoležalováDominika Doležalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005727 2.12 OOXXOOXXX 7.00
3 Martina ŘádkováMartina Řádková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005826 2.12 OOXOOX 8.00
5= Anita MašíkováAnita Mašíková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015621 2.02 OOXXOXXX 5.50
5= Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
015623 2.02 OOXXOXXX 5.50
7 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005304 1.92 XOXOXXX 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
000506 5.40 11.00
2 Daniel PetrůDaniel Petrů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
001109 5.28 9.00
3 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 5.26 8.00
4 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
000701 5.22 7.00
5 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
000111 5.08 6.00
6 Jan NápravníkJan Nápravník
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
000913 5.05 5.00
8 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000504 4.90 3.00
7 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
000321 4.90 4.00
9 Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
010208 4.77 2.00
10 Šimon FricŠimon Fric
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
011216 4.70 1.00
11 Matěj RábMatěj Ráb
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
000207 4.35
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
030312 4.35
13 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
011031 4.29
14 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
000528 4.25
15 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
000902 4.15
16 Hynek HavelHynek Havel
AC PardubiceAC Pardubice
020405 4.00
17 Lukáš DusíkLukáš Dusík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010226 3.92
18 Matouš BudigMatouš Budig
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
030603 3.82
19 Jakub BrandejsJakub Brandejs
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
000902 3.61
Pavel ChadimaPavel Chadima
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
011225 DNS
Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010702 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005529 4.79 11.00
2 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
006130 4.71 9.00
3 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
015614 4.68 8.00
4 Markéta StránskáMarkéta Stránská
TJ SvitavyTJ Svitavy
005906 4.61 7.00
5 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005519 4.57 6.00
7 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005811 4.52 4.00
6 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
015307 4.52 5.00
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005623 4.50 3.00
9 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015821 4.40 2.00
10 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005510 4.36 1.00
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
016125 4.36
12 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
025502 4.30
13 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015113 4.25
14 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
035527 4.20
15 Vanesa VíškováVanesa Víšková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
016028 4.19
16 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
006205 4.16
17 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
006024 4.15
18 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
026109 4.07
19 Rosa Teresa CarlinoRosa Teresa Carlino
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005911 4.06
20 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
015103 3.98
21 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
025820 3.94
22 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
035523 3.90
23 Kamila TruncováKamila Truncová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
006128 3.87
Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015212 3.87
25 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015703 3.74
26 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
035924 3.73
27 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
006230 3.70
28 Sára SádeckáSára Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015122 3.68
29 Eliška NápravníkováEliška Nápravníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005913 3.66
30 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
026111 3.65
31 Adéla PražákováAdéla Pražáková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
015930 3.47
32 Aneta SpilkováAneta Spilková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
016207 3.46
33 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005812 2.96
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005519 09.88 11.00
2 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
006009 09.70 9.00
3 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ SvitavyTJ Svitavy
005509 09.66 8.00
4 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015729 08.68 7.00
5 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015719 08.49 6.00
6 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
006111 08.45 5.00
7 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
015515 08.30 4.00
8 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015521 08.28 3.00
9 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
025627 07.82 2.00
10 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015802 07.62 1.00
11 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015814 07.56
12 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015214 07.52
13 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
026111 07.51
14 Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
015913 07.40
15 Kateřina BurdováKateřina Burdová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005809 07.14
16 Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015404 07.08
17 Markéta HromádkováMarkéta Hromádková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
015104 06.94
18 Martina ŠedováMartina Šedová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
015118 06.89
19 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
025414 06.72
20 Dana KopsováDana Kopsová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
016110 06.42
21 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
036230 05.49
22 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
035613 05.13
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000318 12.95 11.00
2 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
000614 12.90 9.00
3 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010416 12.80 8.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010528 09.19 7.00
5 Aleš LežovičAleš Ležovič
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
011026 08.83 6.00
6 Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
010309 08.41 5.00
7 Jakub MacháčekJakub Macháček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
011120 08.09 4.00
8 Jan KapounJan Kapoun
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
030225 05.75 3.00
MB Miroslav VlčekMiroslav Vlček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 12.52
MB Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 10.51
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005320 26.18 11.00
2 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
006111 25.06 9.00
3 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015821 23.20 8.00
4 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
006230 22.68 7.00
5 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015814 22.48 6.00
6 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015802 22.32 5.00
7 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
006009 21.90 4.00
8 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015521 20.98 3.00
9 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
025414 19.72 2.00
10 Sabina UžachovováSabina Užachovová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005407 19.68 1.00
11 Kamila HůlkováKamila Hůlková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
006003 18.86
12 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 17.55
13 Sára BenešováSára Benešová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
015105 17.22
14 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015530 16.52
15 Terezie BělouškováTerezie Běloušková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005522 16.16
16 Kateřina KlaclováKateřina Klaclová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
005723 15.88
17 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
006110 14.94
18 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
005712 14.92
19 Gabriela VelinskáGabriela Velinská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005621 13.99
Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
025627 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010416 35.47 11.00
2 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
000111 29.48 9.00
3 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010612 24.45 8.00
4 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010412 24.02 7.00
5 Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
010309 23.18 6.00
6 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010620 21.54 5.00
7 Jan RichterJan Richter
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010902 20.93 4.00
8 Aleš LežovičAleš Ležovič
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
011026 19.95 3.00
9 Jan KapounJan Kapoun
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
030225 15.57 2.00
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 DNS
Martin VachMartin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000908 DNS
Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000318 DNS
Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
000614 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
006009 36.35 11.00
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005516 28.15 9.00
3 Gabriela VelinskáGabriela Velinská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005621 28.00 8.00
4 Sabina UžachovováSabina Užachovová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005407 21.08 7.00
5 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015802 20.47 6.00
6 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015530 20.37 5.00
7 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015214 19.31 4.00
8 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015821 19.13 3.00
9 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
006110 18.88 2.00
Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015719 18.88 1.00
11 Adéla JurováAdéla Jurová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
015706 18.44
12 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015521 17.60
13 Kateřina BurdováKateřina Burdová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005809 17.18
14 Leona HejlováLeona Hejlová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
006107 17.08
15 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
025414 15.86
16 Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015404 15.76
17 Dana KopsováDana Kopsová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
016110 15.13
18 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
036230 12.17
Lucie SiřišťováLucie Siřišťová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005320 00.00
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000318 32.49 11.00
2 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010412 25.69 9.00
3 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
000623 21.48 8.00
4 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010612 19.33 7.00
5 Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
010309 18.85 6.00
6 Jan RichterJan Richter
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010902 17.54 5.00
7 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010620 17.13 4.00
8 Aleš LežovičAleš Ležovič
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
011026 16.10 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005519 33.27 11.00
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005516 32.15 9.00
3 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005627 29.11 8.00
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 28.75 7.00
5 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
015515 25.98 6.00
6 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005824 23.37 5.00
7 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
006111 22.31 4.00
8 Lenka HlávkováLenka Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
005114 21.61 3.00
9 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015530 21.58 2.00
10 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005510 21.26 1.00
11 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ SvitavyTJ Svitavy
005509 21.00
12 Eliška VetíškováEliška Vetíšková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
006112 20.69
13 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
006230 20.52
14 Terezie BělouškováTerezie Běloušková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
005522 19.69
15 Kateřina KlaclováKateřina Klaclová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
005723 19.61
16 Dominika DoležalováDominika Doležalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005727 19.14
17 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
006110 17.81
18 Alexandra SládkováAlexandra Sládková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015419 16.96
19 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
006024 16.26
20 Kamila HůlkováKamila Hůlková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
006003 15.72
21 Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
015404 15.28
22 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015814 13.43
23 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
025627 13.24
24 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
036230 12.96
25 Martina ŠedováMartina Šedová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
015118 11.07
Celkem 25 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000313 42.35 11.00
2 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010416 41.88 9.00
3 Erik MachErik Mach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
001217 32.15 8.00
4 Lukáš TichýLukáš Tichý
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010703 25.00 7.00
5 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010620 23.10 6.00
6 Jan RichterJan Richter
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010902 22.93 5.00
7 Richard GotzRichard Gotz
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010315 19.59 4.00
8 Tomáš JančíkTomáš Jančík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010215 16.01 3.00
9 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
020613 14.05 2.00
Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
020106 DNS
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí{8} 192.50
2 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 183.00
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 156.50
4 LITOM LITOM TJ Jiskra Litomyšl{8} 081.50
5 ATPOL ATPOL ATLETIKA Polička, spolek{8} 044.50
6 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí{8} 030.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 1500 m, 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 60 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 194.50
2 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí{8} 126.00
3 SVITA SVITA TJ Svitavy{8} 099.00
4 VMYTO VMYTO AC Vysoké Mýto{8} 075.50
5 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 073.00
6 CHOCE CHOCE AC Spartak Choceň{8} 037.00
7 SLATI SLATI Atletický klub Spartak Slatiňany{8} 027.00
8 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí{8} 026.00
9 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 008.00
Poznámky:
Stav po: 800 m, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, 100 m př., 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, výška
Celkem 9 závodníků