výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a žákyň ve vícebojích, I. kolo OMD mladšího žactva skupiny C

Mariánské Lázně (11. 5. 2015)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 11.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.67 381
2 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.06 291
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07 289
4 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.08 287
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 11.5.2015) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.05 293
2 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.57 190
3 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.11 105
4 Václav FrolíkVáclav Frolík 020211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.39 70
5 Vojtěch CapVojtěch Cap 020401 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.06 13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 11.5.2015) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.60 185
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.61 183
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 050410 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.36 73
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 11.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.06 551
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.23 509
3= Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.55 433
3= Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 035620 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.55 433
5 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.78 382
6 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.82 374
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.05 326
2 Eliška ČesákováEliška Česáková 045528 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.26 285
3 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.94 582
4= Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.31 489
4= Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.31 489
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.76 386
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 11.5.2015) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.36 112
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.46 712
3 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.12 536
4 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.65 411
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.69 402
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.91 355
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.93 584
2 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 09.19 518
3 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.43 461
4 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.66 408
5 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.84 369
6 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.93 350
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.32 274
2 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.37 265
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 08.42 723
4 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.67 654
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.91 589
6 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.03 558
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.16 526
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.35 480
3= Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 035213 AK SokolovAK Sokolov 09.52 440
3= Natálie LangováNatálie Langová 045102 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.52 440
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.88 361
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.13 310
2 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.22 293
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.22 511
4 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.54 435
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 035327 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.94 348
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(po, 11.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:38.19 408
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:41.85 373
3 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:44.59 347
4 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.47 339
5 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:45.78 336
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:50.49 295
7 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:50.50 295
8 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:00.68 215
9 Tomáš HájekTomáš Hájek 050410 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:08.55 161
10 Václav FrolíkVáclav Frolík 020211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:12.77 135
11 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:17.73 107
12 Vojtěch CapVojtěch Cap 020401 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:23.97 76
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(po, 11.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:43.55 533
2 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:44.43 523
3 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 035213 AK SokolovAK Sokolov 2:49.79 466
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:51.58 447
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:51.81 445
6 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:54.72 416
7 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 2:55.08 412
8 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:57.47 389
9 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:00.14 364
10 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:00.21 363
11 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:02.07 346
12 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:02.25 345
13 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 3:02.71 340
14 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:03.11 337
15 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:04.83 322
16 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:04.86 321
17 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:06.26 309
18 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:06.36 308
19 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:06.56 307
20 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:06.96 303
21 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:07.30 300
22 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:07.89 295
23 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:08.22 293
24 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:09.96 278
25 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:10.66 272
26 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:11.02 270
27 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:12.45 258
28 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 035620 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:13.52 250
29 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:14.27 244
30 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:15.69 233
31 Natálie LangováNatálie Langová 045102 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:18.61 212
32 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:19.15 208
33 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:21.46 192
34 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:21.92 188
35 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:26.47 159
36 Eliška ČesákováEliška Česáková 045528 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:29.12 142
37 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 035327 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:31.23 130
38 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:04.15 8
Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 40 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 11.5.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.53 289
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.72 263
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.66 152
4 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.46 80
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 11.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.00 119
2 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.15 105
3 Vojtěch CapVojtěch Cap 020401 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.54 18
4 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.75 11
5 Václav FrolíkVáclav Frolík 020211 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.77 11
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.86 132
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.79 57
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 050410 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.82 55
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 11.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.08 373
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.13 366
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.81 277
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.86 271
5 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.53 196
6 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 035620 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.74 175
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.83 275
2 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.51 198
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.65 184
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.74 175
5 Eliška ČesákováEliška Česáková 045528 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.90 159
6 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.28 125
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.72 424
2 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.27 347
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.71 290
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.95 155
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.81 84
6 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.94 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 11.5.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.79 280
2 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 13.07 247
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.14 239
4 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.79 170
5 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.84 165
6 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.70 92
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 11.5.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 10.66 594
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.77 282
3 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.01 149
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.07 144
5 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.25 55
Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 11.5.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.57 447
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.97 258
3 Natálie LangováNatálie Langová 045102 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.98 257
4 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.07 144
5 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 035213 AK SokolovAK Sokolov 16.59 3
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (po, 11.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.80 169
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.97 153
3 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.49 108
4 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.67 94
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 035327 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.18 0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 11.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
030329 4.33 261
2 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 4.10 222
3 Marián ŽemličkaMarián Žemlička
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
020615 3.85 182
4 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
021116 3.81 176
5 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 3.79 173
6 Jakub JurášJakub Juráš
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
021212 3.77 170
7 Jan ŠeboJan Šebo
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020718 3.61 146
8 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030210 3.47 126
9 Vojtěch CapVojtěch Cap
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020401 3.44 122
10 Mathias LangmaierMathias Langmaier
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
030227 3.40 116
11 Tomáš HájekTomáš Hájek
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
050410 3.18 88
12 Václav FrolíkVáclav Frolík
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020211 3.09 76
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 11.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková
AK SokolovAK Sokolov
025120 4.58 448
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
025203 4.20 355
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 4.16 345
4 Eliška HozákováEliška Hozáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025124 4.13 338
5 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025519 4.07 324
6 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025124 3.98 303
7 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková
AK SokolovAK Sokolov
025802 3.97 301
8 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 3.93 292
9 Tereza KošíkováTereza Košíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025707 3.89 283
10= Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová
AK SokolovAK Sokolov
035213 3.88 281
10= Kateřina UhlováKateřina Uhlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
026221 3.88 281
12 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 3.86 276
13 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035424 3.83 270
14 Barbora LoufkováBarbora Loufková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035429 3.82 267
15 Adéla JírováAdéla Jírová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025615 3.81 265
16 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045630 3.79 261
17 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045706 3.75 252
18 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045726 3.73 248
19 Valerie PelcováValerie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036019 3.72 246
20 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 3.64 229
21 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
035620 3.62 225
22 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 3.55 210
23 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045123 3.51 202
24 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 3.48 196
25= Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 3.46 192
25= Karolína SukováKarolína Suková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035814 3.46 192
27 Eliška KuglerováEliška Kuglerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036016 3.39 178
28 Monika ŠebestováMonika Šebestová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
036212 3.38 176
29 Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
055619 3.32 165
30= Valerie HerzováValerie Herzová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045501 3.29 159
30= Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025505 3.29 159
32 Natálie LangováNatálie Langová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045102 3.20 142
33 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045819 3.02 110
34 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045528 3.01 109
35 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
046015 2.96 100
36 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035607 2.87 86
37 Magdaléna SykováMagdaléna Syková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035404 2.82 78
38 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036002 2.67 56
39 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035327 2.56 41
Kristina NováKristina Nová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025903 DNP
Celkem 40 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 11.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
030329 48.05 291
2 Vojtěch CapVojtěch Cap
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020401 45.43 269
3 Marián ŽemličkaMarián Žemlička
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
020615 44.89 265
4 Jan ŠeboJan Šebo
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020718 39.98 224
5 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030210 38.24 210
6 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
021116 37.19 201
7 Jakub JurášJakub Juráš
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
021212 37.12 201
8 Tomáš HájekTomáš Hájek
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
050410 32.22 161
9 Mathias LangmaierMathias Langmaier
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
030227 27.71 125
10 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 25.05 105
11 Václav FrolíkVáclav Frolík
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020211 24.36 99
12 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 23.07 90
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 11.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 39.23 346
2 Kristina NováKristina Nová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025903 35.92 306
3 Klára SobotkováKlára Sobotková
AK SokolovAK Sokolov
025120 35.89 305
4 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045528 35.36 299
5= Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 31.95 258
5= Barbora LoufkováBarbora Loufková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035429 31.95 258
7 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová
AK SokolovAK Sokolov
035213 31.62 254
8 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 31.12 248
9 Adéla JírováAdéla Jírová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025615 31.08 248
10 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035424 30.81 245
11 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 30.43 240
12 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045706 30.04 236
13 Eliška HozákováEliška Hozáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025124 29.95 235
14 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025124 29.62 231
15 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045819 29.47 229
16 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
025203 28.88 222
17 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025519 27.73 209
18 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025505 26.65 196
19 Valerie PelcováValerie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036019 26.48 194
20 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045123 26.40 193
21 Natálie LangováNatálie Langová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045102 26.35 193
22 Tereza KošíkováTereza Košíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025707 26.06 189
23 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 25.48 183
24 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045726 25.43 182
25 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková
AK SokolovAK Sokolov
025802 25.25 180
26 Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
055619 23.44 159
27 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 23.18 156
28 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035607 22.60 150
29 Valerie HerzováValerie Herzová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045501 21.62 139
30 Magdaléna SykováMagdaléna Syková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035404 21.60 138
31 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045630 21.00 132
32 Monika ŠebestováMonika Šebestová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
036212 20.89 130
33 Kateřina UhlováKateřina Uhlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
026221 20.25 123
34 Eliška KuglerováEliška Kuglerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036016 20.21 123
35 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
035620 19.40 114
36 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 19.17 111
37 Karolína SukováKarolína Suková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035814 18.69 106
38 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036002 18.37 103
39 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035327 14.31 59
40 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
046015 12.29 39
Celkem 40 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1536
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1218
3 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 020615 TJ MDDM Ostrov{8} 1206
4 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1125
5 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1004
6 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0903
7 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM Ostrov{8} 0855
8 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK Chodov{8} 0788
9 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0776
10 Tomáš HájekTomáš Hájek 050410 TJ MDDM Ostrov{8} 0538
11 Vojtěch CapVojtěch Cap 020401 ŠAK Chodov{8} 0498
12 Václav FrolíkVáclav Frolík 020211 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0391
Poznámky:
Frolík V. 391 (14.77/11-3.09/76-10.39/70-24.36/99-3:12.77/135)
Celkem 12 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK Sokolov{8} 2482
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha{8} 2158
3 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1893
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1876
5 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1810
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1754
7 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1709
8 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1645
9 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM Ostrov{8} 1625
10 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1620
11 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1609
12 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1590
13 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK Sokolov{8} 1586
14 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1534
15 Valerie PelcováValerie Pelcová 036019 TJ MDDM Ostrov{8} 1521
16 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1482
17 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 035213 AK Sokolov{8} 1444
18 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM Ostrov{8} 1339
19 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1330
20 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1314
21 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1279
22 Natálie LangováNatálie Langová 045102 TJ MDDM Ostrov{8} 1244
23 Ivana ĎuržováIvana Ďuržová 035620 TJ MDDM Ostrov{8} 1197
24 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1196
25 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy Vary{8} 1169
26 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM Ostrov{8} 1148
27 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 045819 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1137
28 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1135
29 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1111
30 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM Ostrov{8} 1064
31 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 1020
32 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK Chodov{8} 0999
33 Eliška ČesákováEliška Česáková 045528 TJ MDDM Ostrov{8} 0994
34 Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0959
35 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0908
36 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy Vary{8} 0596
37 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 035327 SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 0578
38 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM Ostrov{8} 0279
Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy Vary{8} DNF
Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK Chodov{8} DNF
Poznámky:
Bauerová M. 1095 (12.81/277-31.12/248-9.82/374-3.48/196-/)
Celkem 40 závodníků