výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velké ceny měst Litvínova a Meziboří

Meziboří (20. 5. 2015)

60 m - Žáci

(st, 20.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.06
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.22
3 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.54
4 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.57
Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 20.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.11
2 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.28
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.42
Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.69
2 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.23
3 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.46
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.47
David ŽilovecDavid Žilovec 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DQ
Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.63
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 12.08
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.24
4 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.60
5 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.61
6 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 13.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 11.66
Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.66
3 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 12.04
4 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 12.53
5 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.96
Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 11.15
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.64
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.66
4 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.76
5 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.90
6 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 12.12
7 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.15
8 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.44
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 13.05
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.29
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.18
4 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14.35
5 Alexandra KorbováAlexandra Korbová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 15.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.05
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 13.54
3 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 14.06
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.36
5 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 14.68
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 20.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 12.98
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.07
3 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.31
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 13.72
5 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 14.00
6 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.29
7 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14.29
8 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.71
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.44
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.78
3 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 23.28
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.45
5 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 23.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 24.01
2 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.67
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.78
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.02
5 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 25.05
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.54
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŽilovecDavid Žilovec 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.96
2 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.63
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.07
4 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 28.07
5 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 31.77
Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 20.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 27.66
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.07
3 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.34
4 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 20.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň 28.81
2 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka 29.18
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.27
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.39
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:15.48
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:21.30
3 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 96 AK BílinaAK Bílina 2:23.05
4 Renata VajrychováRenata Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina 2:24.40
5 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:32.23
6 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:32.58
7 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:32.58
8 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:33.55
Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 AK BílinaAK Bílina DNF
Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 4:05.24
2 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 4:20.66
3 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:27.55
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:29.59
5 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 4:29.89
6 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:31.62
7 Přemysl PreissPřemysl Preiss 98 ASK LovosiceASK Lovosice 4:32.12
8 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 4:34.37
9 Filip HavelFilip Havel 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4:34.90
10 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 4:44.13
11 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK BílinaAK Bílina 4:45.61
12 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:52.55
13 Jakub KrausJakub Kraus 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:54.22
14 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4:57.24
Celkem 14 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(st, 20.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.32
Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most DNF
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.851.901.95
1 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.90 -----OOOOXXX
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.80 ------OXXX
3 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.60 O-O-XXX
4 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.60 OOXOXXX
5 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 NM ----XXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.63
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.60 -OOXOXOXXX
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.60 OOXOXOXOXXX
3 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.55 OOOXXOXXX
4 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45 OXOXXX
Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.47 -0.3 m/s 6.316.456.476.476.346.296.32
2 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 5.93 +0.0 m/s X5.805.935.93X4.275.85
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.91 +0.0 m/s 5.915.905.835.915.585.475.47
4 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 5.79 +0.0 m/s 5.695.455.695.695.79XX
5 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.42 +0.0 m/s 5.255.335.395.395.425.295.39
6 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 5.17 -1.0 m/s 4.854.93X4.934.965.173.01
7 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 5.05 +0.0 m/s 4.965.054.695.055.01--
8 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 4.95 -1.1 m/s 4.854.954.954.954.884.884.86
9 Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 4.39 +0.0 m/s 4.394.324.084.39
10 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.79 +0.0 m/s 3.793.793.763.79
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 DNP 0
Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 DNP 0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.31 -0.4 m/s 5.31-0,45.310,0X0,05.314.320,02.36-0,1--
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.03 +0.0 m/s 4.95-0,95.030,0X0,05.034.910,05.00-0,1X-
3 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 5.01 +0.0 m/s 4.82-1,15.010,0X-0,35.01X-0,14.61-0,3X0,0
4 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 4.96 +0.0 m/s 4.930,0X-0,14.72-0,14.934.770,04.860,04.960,0
5 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 4.87 -0.8 m/s X-1,04.860,04.79-0,14.864.87-0,84.84-0,24.840,0
6 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 4.57 +0.0 m/s 4.480,04.520,04.45-0,24.524.570,04.560,0--
7 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.46 +0.0 m/s 4.19-1,5X0,04.430,04.434.380,04.460,04.45-0,9
8 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 4.39 -1.4 m/s 4.21-1,44.100,04.39-1,44.39X-1,0X-0,34.200,0
9 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 4.13 -1.1 m/s 4.13-1,14.09-0,14.010,04.13
10 Kateřina KrylováKateřina Krylová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 4.13 +0.0 m/s 4.04-1,0X0,04.130,04.13
11 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 4.11 +0.0 m/s 4.05-0,54.110,0-4.11
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 14.00 13.94X13.9013.94XX14.00
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 10.48 09.6710.1310.4810.4810.46XX
3 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 09.88 09.0209.0609.0909.09X09.1809.88
4 Pavel KalinaPavel Kalina
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
42 08.79 07.9807.5707.9707.9808.2608.2608.79
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 DNP 0
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 DNP 0
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 45.65
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 31.10
3 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 25.53
4 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 23.55
5 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 16.61
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 39.68
2 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 33.53
3 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 26.37
4 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 23.32
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 DNP
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 20.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 41.26
2 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 37.64
3 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 36.60
4 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
TJ KrupkaTJ Krupka
93 33.63
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 32.20
6 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 29.83
7 Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 25.76
8 Alexandra KorbováAlexandra Korbová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 19.46
Celkem 8 závodníků