výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek

Pardubice (10. 5. 2015)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 11.68
2 Petr NovotnýPetr Novotný 980712 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.20
3 Jakub SobotkaJakub Sobotka 990901 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.41
Petr RoztočilPetr Roztočil 970924 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Milan ŠormMilan Šorm 970419 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.12
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.84
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.93
4 Adam SalfickýAdam Salfický 970710 AC PardubiceAC Pardubice 12.39
Celkem 4 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.12 11.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 11.42 9.00
3 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.95 8.00
4 Petr NovotnýPetr Novotný 980712 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.22 7.00
5 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.35 6.00
Adam SalfickýAdam Salfický 970710 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jakub SobotkaJakub Sobotka 990901 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 11.49
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.57
3 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.67
4 Jakub StrnadJakub Strnad 991105 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.24
5 Jan StenzlJan Stenzl 990823 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.30
6 Vít RyndaVít Rynda 000920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.94
7 Jaroslav RybkaJaroslav Rybka 990519 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 AC PardubiceAC Pardubice 11.41
2 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.57
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 990423 AC PardubiceAC Pardubice 11.83
4 Matěj KašparMatěj Kašpar 980903 AC PardubiceAC Pardubice 11.95
5 Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.52
6 Petr BlažekPetr Blažek 990902 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.54
Marian JeníčekMarian Jeníček 990728 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 980131 AC PardubiceAC Pardubice 11.63
2 Oto PetrášOto Petráš 000111 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.68
3 Marián MichálekMarián Michálek 010315 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.11
4 Michal HypešMichal Hypeš 990604 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.13
Gabriel NekutGabriel Nekut 980912 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Tomáš StarkaTomáš Starka 000517 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Tomáš PlžikTomáš Plžik 990730 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.35 11.00
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 11.42 9.00
3 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 AC PardubiceAC Pardubice 11.55 8.00
4 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.65 7.00
5 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.70 6.00
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 980131 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KašparMatěj Kašpar 980903 AC PardubiceAC Pardubice 12.07 4.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad 991105 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.23 3.00
3 Jan StenzlJan Stenzl 990823 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.49 2.00
4 Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.53 1.00
Tomáš PopelkaTomáš Popelka 990423 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Petr BlažekPetr Blažek 990902 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.51
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.83
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.30
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.65
5 Eva KopeckáEva Kopecká 976128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.75
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.09
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.25
4 Eva SedláčkováEva Sedláčková 975917 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.29
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.41 11.00
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.55 9.00
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.73 8.00
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.18 7.00
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.18 6.00
6 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KopeckáEva Kopecká 976128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.97 4.00
2 Eva SedláčkováEva Sedláčková 975917 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.70 3.00
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.76
2 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.98
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.07
4 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 995901 AC PardubiceAC Pardubice 13.73
5 Barbora KrausováBarbora Krausová 985129 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.04
6 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 986125 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.06
MB Klára HronováKlára Hronová 996226 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.43
2 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 015924 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.20
3 Lenka SkořepováLenka Skořepová 995130 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.29
4 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová 985703 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.29
5 Tereza SoukupováTereza Soukupová 996119 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.36
6 Nela KozákováNela Kozáková 005323 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.50
MB Marie PospíšilováMarie Pospíšilová 996114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly HoškováNelly Hošková 995311 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.00
2 Michaela VítkováMichaela Vítková 995531 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.30
3 Kateřina ObstováKateřina Obstová 996226 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.47
4 Adéla KolkováAdéla Kolková 995808 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.56
5 Sabina UžachovováSabina Užachovová 005407 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.67
MB Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.89
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.70 11.00
2 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.98 9.00
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.24 8.00
4 Nelly HoškováNelly Hošková 995311 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.25 7.00
5 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.51 6.00
6 Michaela VítkováMichaela Vítková 995531 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.53 5.00
MB Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 995901 AC PardubiceAC Pardubice 13.53 4.00
2 Kateřina ObstováKateřina Obstová 996226 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.60 3.00
3 Adéla KolkováAdéla Kolková 995808 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.66 2.00
4 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 986125 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.06 1.00
Barbora KrausováBarbora Krausová 985129 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Sabina UžachovováSabina Užachovová 005407 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.17 11.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 22.91 8.00
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.24 6.00
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.45 5.00
5 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice 23.76 4.00
6 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 970406 AC PardubiceAC Pardubice 24.99 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.82 9.00
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.96 7.00
3 Adam SalfickýAdam Salfický 970710 AC PardubiceAC Pardubice 25.37 2.00
Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Petr NovotnýPetr Novotný 980712 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 22.91 11.00
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 23.29 8.00
3 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 990409 AC PardubiceAC Pardubice 25.60 4.00
4 Jaroslav RybkaJaroslav Rybka 990519 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.29
Marian JeníčekMarian Jeníček 990728 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Tomáš PopelkaTomáš Popelka 990423 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Matěj LavickýMatěj Lavický 981022 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.27 9.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.11 7.00
3 Oto PetrášOto Petráš 000111 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.36 5.00
4 Vít RyndaVít Rynda 000920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.20 1.00
5 Michal HypešMichal Hypeš 990604 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.04
6 David JanouchDavid Janouch 001104 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 27.38
MB Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 990908 AC PardubiceAC Pardubice DQ
MB Jiří BeránekJiří Beránek 990720 AC PardubiceAC Pardubice 24.66
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.33 6.00
2 Jan StenzlJan Stenzl 990823 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.63 3.00
3 Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.75 2.00
4 Tomáš TauchmanTomáš Tauchman 000820 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 30.22
Marián MichálekMarián Michálek 010315 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Tomáš StarkaTomáš Starka 000517 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 25.38 11.00
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.32 7.50
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.32 7.50
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.54 6.00
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.67 5.00
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.00 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.04 9.00
MB Iveta PohořeláIveta Pohořelá 975314 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.33
MB Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.21
MB Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.53
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová 005204 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.24 5.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 28.35 3.50
3 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.64
4 Barbora KrausováBarbora Krausová 985129 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.19
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 995626 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.88
6 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 986125 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 30.05
7 Nela KozákováNela Kozáková 005323 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 30.30
8 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 005801 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 30.33
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.95 9.00
2 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.22 8.00
3 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 995604 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.76 6.00
4 Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.35 3.50
5 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 995901 AC PardubiceAC Pardubice 28.47 2.00
6 Sandra PeterováSandra Peterová 015127 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.32
7 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 015924 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.72
8 Lucie RepáňováLucie Repáňová 995105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.63
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.28 11.00
2 Nelly HoškováNelly Hošková 995311 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.31 7.00
3 Kateřina ObstováKateřina Obstová 996226 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.60 1.00
4 Adéla KolkováAdéla Kolková 995808 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.61
5 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 015925 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.18
6 Michaela HájkováMichaela Hájková 995311 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.35
Karolína VackováKarolína Vacková 015913 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNF
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.77 11.00
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.19 9.00
3 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 AC PardubiceAC Pardubice 52.56 8.00
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.41 7.00
5 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.89 6.00
6 Ondřej DonátOndřej Donát 970901 AC PardubiceAC Pardubice 56.11 5.00
MB Jiří VondřejcJiří Vondřejc 810902 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.07
Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 53.33 11.00
2 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 980614 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 55.28 9.00
3 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 AC PardubiceAC Pardubice 56.80 8.00
4 Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.22 7.00
5 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 58.70 6.00
6 Michal RůžekMichal Růžek 990529 AC PardubiceAC Pardubice 58.77 5.00
7 Pavel TrnkaPavel Trnka 990614 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 71.15 4.00
Petr JiříkPetr Jiřík 980915 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 60.61 11.00
2 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 63.83 9.00
3 Eva KopeckáEva Kopecká 976128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 66.37 8.00
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 66.75 7.00
5 Eliška BačováEliška Bačová 005826 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 70.47 6.00
MB Tereza HanušováTereza Hanušová 965329 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 64.54
Šárka NádeníkováŠárka Nádeníková 995819 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58.88 11.00
2 Dominika HanušováDominika Hanušová 985801 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.17 8.00
3 Veronika MarkováVeronika Marková 985708 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 68.69 5.00
4 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 015405 AC PardubiceAC Pardubice 70.17 3.00
5 Kateřina SlabáKateřina Slabá 995104 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 86.67 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 60.93 9.00
2 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 64.05 7.00
3 Lucie RepáňováLucie Repáňová 995105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.60 6.00
4 Johana ŠigutováJohana Šigutová 996208 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 69.48 4.00
Tereza VavřinováTereza Vavřinová 015811 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:58.96 11.00
2 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 AC PardubiceAC Pardubice 1:59.03 9.00
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:01.38 8.00
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.80 7.00
5 Martin ČížekMartin Čížek 970805 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:09.50 6.00
6 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:10.31 5.00
7 Ondřej DonátOndřej Donát 970901 AC PardubiceAC Pardubice 2:17.89 4.00
MB Jiří VondřejcJiří Vondřejc 810902 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:57.20
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 980614 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:02.61 11.00
2 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 AC PardubiceAC Pardubice 2:05.32 9.00
3 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.58 8.00
4 Michal RůžekMichal Růžek 990529 AC PardubiceAC Pardubice 2:09.63 7.00
5 David JanouchDavid Janouch 001104 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:24.45 6.00
6 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný 990829 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:24.91 5.00
7 Tomáš TauchmanTomáš Tauchman 000820 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:28.72 4.00
8 Jiří ŠvadlenkaJiří Švadlenka 990413 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:40.84 3.00
Radek BoháčRadek Boháč 990412 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:29.10 11.00
2 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:33.06 9.00
3 Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:42.73 8.00
4 Šárka NádeníkováŠárka Nádeníková 995819 AC PardubiceAC Pardubice 2:44.25 7.00
5 Natálie VíškováNatálie Víšková 985821 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:44.60 6.00
6 Veronika KupkováVeronika Kupková 975602 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:52.04 5.00
MB Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:37.95
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:24.21 11.00
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:29.08 9.00
3 Hana TrojanováHana Trojanová 005905 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:30.38 8.00
4 Veronika MarkováVeronika Marková 985708 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:32.13 7.00
5 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 015507 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:32.56 6.00
6 Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ 996009 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:34.00 5.00
7 Lucie RepáňováLucie Repáňová 995105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:37.07 4.00
8 Johana ŠigutováJohana Šigutová 996208 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:39.32 3.00
9 Natálie HypešováNatálie Hypešová 995626 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:39.83 2.00
10 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 015405 AC PardubiceAC Pardubice 2:42.06 1.00
11 Tereza HákováTereza Háková 015724 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:47.09
12 Tereza VavřinováTereza Vavřinová 015811 AC PardubiceAC Pardubice 2:55.21
MB Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:25.72
Celkem 13 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:17.99 11.00
2 Martin BártaMartin Bárta 980812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:25.91 9.00
3 Josef ProvazníkJosef Provazník 990816 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:27.46 8.00
4 Filip SchützFilip Schütz 971110 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:27.76 7.00
5 Karel SvobodaKarel Svoboda 960616 AC PardubiceAC Pardubice 4:30.47 6.00
6 Čeněk AugustaČeněk Augusta 980710 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:35.35 5.00
7 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:36.17 4.00
8 Jan BouraJan Boura 960225 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:53.14 3.00
Daniel ŠlorDaniel Šlor 970821 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:26.99 11.00
2 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09:31.00 9.00
3 Zdeněk ZástěraZdeněk Zástěra 991228 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 11:37.83 8.00
4 Pavel TrnkaPavel Trnka 990614 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12:35.03 7.00
5 Šimon LuptovskýŠimon Luptovský 991126 AC PardubiceAC Pardubice 13:01.00 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14.75 11.00
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.64 9.00
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.54 8.00
4 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 985629 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 16.87 7.00
5 Tereza LomnickáTereza Lomnická 965529 AC PardubiceAC Pardubice 18.23 6.00
MB Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DQ
Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 965128 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 15.90 9.00
2 Eliška PernáEliška Perná 995212 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.97 8.00
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.34 7.00
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.47 6.00
5 Adéla GlückováAdéla Glücková 995508 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16.93 4.00
6 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 995604 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.99 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.28 11.00
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 985822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.76 5.00
3 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 995121 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.14 2.00
4 Anna SákrováAnna Sákrová 985914 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.67 1.00
5 Karolína ČernáKarolína Černá 996020 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.91
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 15.33 11.00
2 Aleš KrálAleš Král 960222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.75 9.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 15.78 8.00
4 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.06 7.00
5 Radek BekrRadek Bekr 970123 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 18.29 6.00
6 Jan HartigJan Hartig 980102 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.02 5.00
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.56 11.00
2 David HolýDavid Holý 980304 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 15.34 9.00
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 15.56 8.00
Petr ŠváhaPetr Šváha 990909 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNF
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 43.60 11.00
2 Petr ŠváhaPetr Šváha 990909 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 45.35 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad 991105 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 45.40 8.00
4 Martin FendrichMartin Fendrich 990822 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 53.64 7.00
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek 981002 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.12 11.00
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.63 9.00
3 Eliška PernáEliška Perná 995212 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.06 8.00
4 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 985822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.52 7.00
5 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 995121 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 50.20 6.00
MB Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 986209 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 48.69
Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Poznámky:
Závodnice Jánská diskvalifikována za úmyslné sražení překážky rukou.
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56.30 11.00
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.68 9.00
3 Jan HartigJan Hartig 980102 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 65.86 8.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 72.69 11.00
2 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 985308 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 75.95 9.00
3 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 76.35 8.00
4 Eva SedláčkováEva Sedláčková 975917 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 80.61 7.00
5 Natálie VíškováNatálie Víšková 985821 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 80.75 6.00
MB Iveta PohořeláIveta Pohořelá 975314 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 67.52
Martina ČihákováMartina Čiháková 996022 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 DCI - Jankovič, Lavický, Blatník, Desenský DCI - Jankovič, Lavický, Blatník, Desenský TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.96 11.00
2 DCI - Mlynář, Vondra, Vebr, Kačeřovský DCI - Mlynář, Vondra, Vebr, Kačeřovský TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 48.78 9.00
3 DCI - Háva, Havel, Pavliš, Růžek DCI - Háva, Havel, Pavliš, Růžek AC PardubiceAC Pardubice 51.04 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JKY - Niščáková, Stoklasová, Čaladi, Kubištová JKY - Niščáková, Stoklasová, Čaladi, Kubištová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.52 11.00
2 JKY - Slavíková, Novotná, Antošová, Valášková JKY - Slavíková, Novotná, Antošová, Valášková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 51.76 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 DKY - Kolková, Hošková, Loskotová, Krausová DKY - Kolková, Hošková, Loskotová, Krausová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.75 11.00
2 DKY - Čáslavková, Obstová, Kalousová, Skalická DKY - Čáslavková, Obstová, Kalousová, Skalická TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 52.91 9.00
3 DKY - Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová DKY - Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.49 8.00
4 DKY A - Skořepová, Kozáková, Vognarová, Bednářová DKY A - Skořepová, Kozáková, Vognarová, Bednářová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 55.20 7.00
5 DKY B - Šamanová, Ptáková, Háková, Jebavá DKY B - Šamanová, Ptáková, Háková, Jebavá TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 56.05 6.00
6 DKY - Tkadlecová, Kalousová, Žwaková, Slabá DKY - Tkadlecová, Kalousová, Žwaková, Slabá Atletika ChrudimAtletika Chrudim 56.73 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.01 Body
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
970406 1.98 ----OOOXOXXOOOXOXXX 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 1.86 ----OOOOXXX 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960207 1.80 --OOXOXOXXX 8.00
4 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 1.75 -XXOOXOXXOXXX 7.00
Milan ŠormMilan Šorm
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970419 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.87 Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 1.84 ---OXOOOOXXOXXX 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
980505 1.78 -OOOOXXOXOXXX 9.00
3 Filip MarečekFilip Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
981125 1.70 -O-OOXXX 8.00
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 1.70 -OOOXOXXX 7.00
5 Michal HavelMichal Havel
AC PardubiceAC Pardubice
990426 1.65 OOOOXXX 6.00
8 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC PardubiceAC Pardubice
980131 1.65 -OOXOXXX 5.00
7 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 1.60 O-OXXX 4.00
10 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 1.60 -OXOXXX 3.00
11 Martin FendrichMartin Fendrich
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
990822 1.60 OXOXOXXX 2.00
10 Marek BrokešMarek Brokeš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
991210 1.55 -XOXXX 1.00
11 Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000208 1.50 OXXX
MB Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
981115 1.75
MB Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
AC PardubiceAC Pardubice
990908 1.70
Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
990516 DNP
Zdeněk ZástěraZdeněk Zástěra
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
991228 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.55 Body
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
985629 1.50 OOXOXXX 11.00
2 Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
965529 1.45 XOXOXXX 9.00
4 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
015103 1.45 XOXXOXXX 8.00
MB Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
966024 1.50
MB Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975512 DNP
Adéla KavříkováAdéla Kavříková
AC PardubiceAC Pardubice
975923 DNP
Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
966230 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.651.681.71 Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
986115 1.65 ----OXO-XXX 11.00
2 Natálie FranclováNatálie Franclová
AC PardubiceAC Pardubice
985106 1.55 OOXOOXXX 9.00
3 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995312 1.45 XOOXXX 8.00
4= Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015703 1.40 OXXX 6.00
4= Dominika VognarováDominika Vognarová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
985826 1.40 OXXX 6.00
4= Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 1.40 OXXX 6.00
7 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985703 1.40 XOXXX 4.00
8 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005812 NM XXX
9 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996109 NM XXX
10 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
996020 NM XXX
Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
AC PardubiceAC Pardubice
995710 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.702.903.003.103.203.303.403.503.60 Body
1 Radek BekrRadek Bekr
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970123 3.40 -----XO-XO-XXX
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.10 Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 4.00 --------XO--OOOXXX 11.00
2 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 3.90 -------O-XOXOOXOXXX 9.00
3 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 3.60 ---XO-XO-O-XOXXX 8.00
4 Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
991009 2.90 OXOOXXX 7.00
5 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 2.90 -OXO-XXX 6.00
6 Marek BrokešMarek Brokeš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
991210 2.50 XOXXX 5.00
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.503.72 Body
1 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965903 2.70 OXOXOXXX 11.00
2 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975327 2.60 OOXOXXX 9.00
4 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996022 2.60 OXOXOXXX 8.00
MB Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
956208 3.50
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.062.202.402.60 Body
1= Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005529 2.40 OOOXXX 10.00
1= Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995316 2.40 -OOXXX 10.00
3 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996109 2.06 OXXX 8.00
MB Marie PospíšilováMarie Pospíšilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
996114 2.20
Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
AC PardubiceAC Pardubice
995710 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 6.70 11.00
2 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
980709 5.88 9.00
3 Jakub SobotkaJakub Sobotka
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
990901 5.73 8.00
4 Petr NovotnýPetr Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
980712 5.62 7.00
David MoravecDavid Moravec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970107 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KulhánekMartin Kulhánek
AC PardubiceAC Pardubice
980109 5.90 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
980505 5.67 9.00
3 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
990909 5.59 8.00
4 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981022 5.42 7.00
5 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
990518 5.40 6.00
6 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
991105 5.33 5.00
7 Petr BlažekPetr Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
990902 5.30 4.00
8 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
990829 5.25 3.00
9 Petr JiříkPetr Jiřík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
980915 5.13 2.00
10 Mikuláš HávaMikuláš Háva
AC PardubiceAC Pardubice
991203 5.03 1.00
11 Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000208 5.02
12 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 4.79
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
010202 4.79
Radek BoháčRadek Boháč
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
990412 DNP
Tomáš PlžikTomáš Plžik
AC PardubiceAC Pardubice
990730 DNP
Jan StenzlJan Stenzl
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
990823 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966230 5.38 11.00
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965813 5.15 9.00
3 Martina HomolováMartina Homolová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965916 5.01 8.00
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 4.88 7.00
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996219 4.55 6.00
6 Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965903 4.50 5.00
7 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996022 4.12 4.00
MB Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.88
MB Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975816 5.34
MB Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
956208 5.08
MB Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
966024 4.70
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
005204 5.21 11.00
2 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995508 5.16 9.00
3 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985316 4.89 8.00
4 Michaela VítkováMichaela Vítková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995531 4.75 7.00
5 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
995604 4.69 6.00
6 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985822 4.63 5.00
7 Tereza SoukupováTereza Soukupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
996119 4.60 4.00
8 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995312 4.56 3.00
9 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
995311 4.38 2.00
10 Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
015127 4.33 1.00
11 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015703 4.07
12 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005812 3.99
13 Kateřina SlabáKateřina Slabá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995104 3.88
MB Klára HronováKlára Hronová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
996226 3.16
Eliška PernáEliška Perná
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995212 NM
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995113 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 12.32 11.00
2 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
980709 12.26 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960207 11.61 8.00
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966230 11.45 11.00
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
985629 10.46 9.00
Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
966230 DNP
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985316 10.52 11.00
2 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995316 10.03 9.00
3 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005529 09.77 8.00
MB Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
986209 10.21
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 13.24 11.00
2 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
985119 12.05 9.00
3 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 11.96 8.00
4 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 11.95 7.00
5 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995427 11.88 6.00
6 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 11.52 5.00
7 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 10.09 4.00
8 Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
005503 09.73 3.00
9 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995729 09.40 2.00
10 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995316 09.25 1.00
11 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996109 08.52
12 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995126 08.42
13 Michaela PůlpánováMichaela Půlpánová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995711 08.04
14 Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
015913 07.52
15 Vendula VaňkováVendula Vaňková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
995319 06.30
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965731 12.10 11.00
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 11.66 9.00
3 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975327 10.34 8.00
4 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975409 09.76 7.00
5 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 08.73 6.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 14.38 11.00
2 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
980415 13.91 9.00
3 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 12.96 8.00
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 12.38 7.00
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 12.17 6.00
6 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981215 11.91 5.00
7 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980209 11.09 4.00
8 Jiří ŠvadlenkaJiří Švadlenka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
990413 09.72 3.00
9 Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
980625 09.42 2.00
10 Petr BlažekPetr Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
990902 09.29 1.00
11 Jan JursaJan Jursa
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
990219 09.17
12 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000927 09.02
13 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 07.93
14 Dominik StoklásekDominik Stoklásek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
990301 07.82
15 Jaroslav RybkaJaroslav Rybka
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
990519 07.20
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010416 DNP
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 14.12 11.00
2 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC PardubiceAC Pardubice
961114 12.61 9.00
3 Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970410 12.19 8.00
4 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 11.94 7.00
5 Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960328 11.22 6.00
6 Jan TrdlikátJan Trdlikát
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960527 10.83 5.00
7 Radek BekrRadek Bekr
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970123 10.61 4.00
8 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
980410 10.09 3.00
9 Jan SkořepaJan Skořepa
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
971127 09.67 2.00
David MoravecDavid Moravec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970107 DNP
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 15.09
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 39.08 11.00
2 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 32.77 9.00
3 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965518 31.16 8.00
4 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975409 29.67 7.00
5 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965120 27.38 6.00
6 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 26.31 5.00
7 Alžběta OulehlováAlžběta Oulehlová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975514 25.34 4.00
8 Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
995606 19.81 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 34.44 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 29.40 9.00
3 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995508 28.72 8.00
4 Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996231 25.99 7.00
5 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
985119 24.22 6.00
6 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 22.94 5.00
7 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995312 22.70 4.00
8 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 21.34 3.00
9 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015821 18.74 2.00
10 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995126 15.81 1.00
11 Vendula VaňkováVendula Vaňková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
995319 14.50
MB Gabriela VelinskáGabriela Velinská
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005621 16.74
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 42.33 11.00
2 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 41.06 9.00
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 38.90 8.00
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 38.03 7.00
5 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981215 33.55 6.00
6 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
980415 33.09 5.00
7 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980209 32.76 4.00
8 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000927 29.50 3.00
9 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
000111 27.86 2.00
10 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990203 24.92 1.00
11 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990125 24.52
12 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 24.39
13 Dominik StoklásekDominik Stoklásek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
990301 23.08
14 Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
991009 21.95
15 Martin FendrichMartin Fendrich
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
990822 20.22
Mikuláš HávaMikuláš Háva
AC PardubiceAC Pardubice
991203 DNP
Martin JiruškaMartin Jiruška
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
990320 DNP
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010416 DNP
Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
980625 DNP
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 NM
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 49.89 11.00
2 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960222 42.25 9.00
3 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 38.07 8.00
4 Jan TrdlikátJan Trdlikát
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960527 33.08 7.00
5 Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970410 33.05 6.00
6 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 32.08 5.00
7 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC PardubiceAC Pardubice
961114 31.54 4.00
8 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
980410 24.60 3.00
9 Jan SkořepaJan Skořepa
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
971127 24.19 2.00
10 Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960328 22.96 1.00
David MoravecDavid Moravec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970107 DNP
Daniel ŠlorDaniel Šlor
AC PardubiceAC Pardubice
970821 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 40.72 11.00
2 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 37.25 9.00
3 Michaela PůlpánováMichaela Půlpánová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995711 29.96 8.00
4 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005516 25.62 7.00
MB Gabriela VelinskáGabriela Velinská
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005621 28.32
MB Adéla ChvojkováAdéla Chvojková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
996231 25.39
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 57.48 11.00
2 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 41.29 9.00
3 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 41.02 8.00
4 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975409 35.70 7.00
5 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965120 28.80 6.00
6 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965518 26.42 5.00
7 Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
995606 16.85 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 53.39 11.00
2 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 38.06 9.00
3 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
980415 37.86 8.00
4 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980209 25.55 7.00
5 Dominik StoklásekDominik Stoklásek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
990301 21.50 6.00
Martin JiruškaMartin Jiruška
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
990320 DNP
Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
990516 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC PardubiceAC Pardubice
961114 69.74 11.00
2 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 33.00 9.00
3 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 31.76 8.00
4 Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960328 24.68 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995113 38.59 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 36.31 9.00
3 Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
005503 35.67 8.00
4 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985703 33.80 7.00
5 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
005516 32.30 6.00
6 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
995922 31.21 5.00
7 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995427 29.14 4.00
8 Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996231 27.78 3.00
9 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
985119 27.33 2.00
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 27.33 1.00
11 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995729 26.32
12 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
996020 23.67
13 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995126 22.80
14 Michaela PůlpánováMichaela Půlpánová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995711 22.57
15 Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985914 20.33
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965731 39.05 11.00
2 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966230 33.99 9.00
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965224 33.45 8.00
4 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965518 32.43 7.00
5 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966121 30.78 6.00
6 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975327 30.24 5.00
7 Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
995606 26.22 4.00
8 Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
965529 21.20 3.00
MB Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 36.23
MB Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975512 34.33
Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965120 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981215 48.35 11.00
2 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 47.69 9.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 40.24 8.00
4 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
010416 38.59 7.00
5 Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
991009 37.44 6.00
6 Gabriel NekutGabriel Nekut
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
980912 36.55 5.00
7 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 36.46 4.00
8 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 35.27 3.00
9 Tomáš PopelkaTomáš Popelka
AC PardubiceAC Pardubice
990423 33.87 2.00
10 Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000208 32.59 1.00
11 Zdeněk ZástěraZdeněk Zástěra
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
991228 29.90
12 Jan JursaJan Jursa
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
990219 25.71
13 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990203 22.48
MB Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
981115 34.54
MB Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
AC PardubiceAC Pardubice
990908 31.41
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981022 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960222 55.45 11.00
2 Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970410 50.22 9.00
3 Jan SkořepaJan Skořepa
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
971127 37.76 8.00
4 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC PardubiceAC Pardubice
970926 35.79 7.00
5 Petr RoztočilPetr Roztočil
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970924 33.40 6.00
6 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 30.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 206.00
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 201.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 157.00
4 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 049.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 200 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 237.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 135.00
3 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 093.00
4 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí{8} 089.00
5 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad Orlicí{8} 049.00
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 041.00
7 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 035.00
8 SLATI SLATI Atletický klub Spartak Slatiňany{8} 030.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 4x100 m, 200 m, 200 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VMYTO VMYTO AC Vysoké Mýto{8} 291.00
2 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 259.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 040.00
4 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 025.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m, 200 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 234.00
2 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 107.50
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 102.00
4 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 099.00
5 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí{8} 097.00
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 072.50
7 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 019.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 300 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 400 m
Celkem 7 závodníků