výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS

Týniště nad Orlicí (17. 5. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.72
2 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.80
3 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.08
4 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.44
5 Daniel BekDaniel Bek 89 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.76
6 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.72
2= Jaroslav ToušekJaroslav Toušek 87 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 13.40
2= František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.40
MB Luboš DlouhýLuboš Dlouhý 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.78
Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.48
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.28
3 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 12.52
4 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.76
5 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.16
Jiří BeránekJiří Beránek 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.60
2 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 97 AC PardubiceAC Pardubice 12.08
3 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.18
4 Miloš KolářMiloš Kolář 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.40
5 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.82
6 Jan RatajJan Rataj 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.88
2 Martin VilímMartin Vilím 92 AC PardubiceAC Pardubice 11.90
3 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.28
4 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 12.40
5 Jakub VenzaraJakub Venzara 94 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.64
Tomáš DohnalTomáš Dohnal 96 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.66 11.00
2 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.76 9.00
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.82 8.00
4 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.02 7.00
5 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.16 6.00
6 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VilímMartin Vilím 92 AC PardubiceAC Pardubice 11.90 4.00
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.08 3.00
3 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.20 2.00
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.30 1.00
5 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 97 AC PardubiceAC Pardubice 12.34
6 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 98 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.58
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.62 11.00
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 51.96 9.00
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 52.02 8.00
4 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.10 3.00
5 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 57.24 1.00
Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.44 7.00
2 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 55.80 5.00
3 Miloš KolářMiloš Kolář 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 57.92
4 Ondřej DonátOndřej Donát 97 AC PardubiceAC Pardubice 58.48
5 Martin DoušaMartin Douša 88 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 59.96
Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 57.48
2 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.18
3 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 60.84
4 Jaroslav ToušekJaroslav Toušek 87 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 67.00
MB Slawomir KusocinskySlawomir Kusocinsky 81 Polanica ZdrojPolanica Zdroj 59.44
Daniel HromádkoDaniel Hromádko 93 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VilímMartin Vilím 92 AC PardubiceAC Pardubice 55.82 4.00
2 Jan HloušekJan Hloušek 93 AC PardubiceAC Pardubice 56.48 2.00
3 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.26
4 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 62.06
5 Filip LírFilip Lír 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.02
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.44 6.00
2 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 57.44
3 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.96
Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:07.00 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:07.30 9.00
3 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:07.44 8.00
4 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:08.36 7.00
5 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:08.76 6.00
6 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.60 5.00
7 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.76 1.00
MB Slawomir KusocinskySlawomir Kusocinsky 81 Polanica ZdrojPolanica Zdroj 2:13.40
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 2:10.16 4.00
2 Ondřej DonátOndřej Donát 97 AC PardubiceAC Pardubice 2:14.36 3.00
3 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:16.06 2.00
4 Jan HloušekJan Hloušek 93 AC PardubiceAC Pardubice 2:17.72
5 Filip LírFilip Lír 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:22.18
6 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:23.44
7 Daniel HromádkoDaniel Hromádko 93 AC PardubiceAC Pardubice 2:37.12
8 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:40.60
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:23.44 11.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:40.72 9.00
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:40.96 8.00
4 Milan UchytilMilan Uchytil 74 AC PardubiceAC Pardubice 4:41.22 7.00
5 Vladimír UrválekVladimír Urválek 91 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 4:43.20 6.00
6 Václav RohlíkVáclav Rohlík 80 AC PardubiceAC Pardubice 4:45.16 5.00
Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:45.16 4.00
8 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 AC PardubiceAC Pardubice 4:45.26 3.00
9 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:47.86 2.00
10 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 91 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:51.70 1.00
11 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:52.56
12 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 99 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:53.36
13 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:58.30
14 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 5:02.70
15 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 5:15.44
16 Petr KalnýPetr Kalný 81 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:20.92
17 Petr EliášPetr Eliáš 60 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:27.64
18 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:47.10
Mojmír SvobodaMojmír Svoboda 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Kamil JílekKamil Jílek 73 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 20 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:29.00 11.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:56.68 9.00
3 Milan UchytilMilan Uchytil 74 AC PardubiceAC Pardubice 09:57.20 8.00
4 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:59.04 7.00
5 Václav RohlíkVáclav Rohlík 80 AC PardubiceAC Pardubice 09:59.92 6.00
6 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10:00.96 5.00
7 Mojmír SvobodaMojmír Svoboda 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:11.60 4.00
8 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 AC PardubiceAC Pardubice 10:18.60 3.00
9 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10:20.56 2.00
10 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 91 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10:25.52 1.00
11 Kamil JílekKamil Jílek 73 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10:27.60
12 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10:32.96
13 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10:38.56
14 Petr KalnýPetr Kalný 81 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10:56.20
15 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AC PardubiceAC Pardubice 10:58.32
16 Petr EliášPetr Eliáš 60 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:11.36
17 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:27.76
18 Dominik MarekDominik Marek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:36.40
Celkem 18 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 17.72 11.00
2 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 18.16 9.00
3 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.00 8.00
4 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 19.76 7.00
5 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil 88 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 21.44 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 20.24 6.00
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 20.90 5.00
3 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.76 3.00
4 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 89 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 22.16 2.00
5 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 22.36 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DoušaMartin Douša 88 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 61.80 11.00
2 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 62.92 9.00
3 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 64.12 8.00
4 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 65.00 7.00
5 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 89 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 73.72 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 72.40 6.00
2 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 74.72 4.00
3 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 76.72 3.00
4 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 86.12 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Matěna, Jankovič, Červený M., Raabe A-Matěna, Jankovič, Červený M., Raabe TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 44.72 11.00
2 A-Holub, Kubík, Jiráček, Adamec A-Holub, Kubík, Jiráček, Adamec AC PardubiceAC Pardubice 47.02 9.00
3 Leden, Hodek, Zábranský, Vyhnánek Leden, Hodek, Zábranský, Vyhnánek Atletika ChrudimAtletika Chrudim 49.52 6.00
4 A-Kulhánek, Vondra, Lír, Volejník A-Kulhánek, Vondra, Lír, Volejník Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.98 4.00
5 A-Bek, Kolář, Toušek, Lakota A-Bek, Kolář, Toušek, Lakota AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 50.56 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Douša, Venzara, Češík, Pilař Douša, Venzara, Češík, Pilař Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 48.06 7.00
2 Říha, Capoušek D., Bahník, Jeřábek Říha, Capoušek D., Bahník, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.68 5.00
3 Hovorka, Kafuněk, Plašil O., Mertlík Hovorka, Kafuněk, Plašil O., Mertlík Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 50.36 3.00
4 B-Nechvíl, Řemínek, Doskočil L., Beneš B-Nechvíl, Řemínek, Doskočil L., Beneš AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 52.32
5 Tejchman, Rataj, Jirásko, Kohút Tejchman, Rataj, Jirásko, Kohút TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 54.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Hušek, Čížek, Štěpánek, Vilím B-Hušek, Čížek, Štěpánek, Vilím AC PardubiceAC Pardubice 48.04 8.00
2 B-Červený J., Brolík, Hurdálek, Š imek B-Červený J., Brolík, Hurdálek, Š imek TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 50.42 2.00
3 C-Smolák, Boháč, Doskočil J., Nikl C-Smolák, Boháč, Doskočil J., Nikl AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 50.96
4 B-Losenický, Šimonek, Marek, Vladyka B-Losenický, Šimonek, Marek, Vladyka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.52
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 1.81 11.00
2 Pavel BartošPavel Bartoš
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 1.81 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
96 1.81 8.00
4 Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
91 1.78 7.00
5 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.70 6.00
6 Petr SmolákPetr Smolák
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
94 1.70 5.00
7 David ZemanDavid Zeman
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.70 4.00
8 Michal VyhlídalMichal Vyhlídal
AC PardubiceAC Pardubice
95 1.70 3.00
9 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.70 2.00
10 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 1.65 1.00
11 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC PardubiceAC Pardubice
98 1.65
12 Jakub MatuškaJakub Matuška
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 1.65
13 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
79 1.60
14 Jakub LosenickýJakub Losenický
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 1.60
15= Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 1.55
15= Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
61 1.55
17 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 1.50
18 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.50
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 DNP
Tomáš DohnalTomáš Dohnal
AC PardubiceAC Pardubice
96 DNP
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 3.90 11.00
2 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 3.70 9.00
3 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 3.70 8.00
4 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.60 7.00
5 Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
49 3.30 6.00
6 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.30 5.00
7 Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
78 3.30 4.00
8 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
75 3.10 3.00
9 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 3.10 2.00
10 Petr ScholzePetr Scholze
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
66 3.10 1.00
11= Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 2.90
11= Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 2.90
13 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.70
Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 DNP
Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
97 6.26 11.00
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 5.85 9.00
3 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.81 8.00
4 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 5.72 7.00
5 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 5.70 6.00
6 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.70 5.00
7 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 5.62 4.00
8 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.50 3.00
9 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 5.48 2.00
10 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 5.48 1.00
11 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
96 5.46
12 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 5.41
13 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
75 5.32
14 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 5.25
15 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.23
16 Martin DoušaMartin Douša
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
88 5.20
17 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.19
18 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
98 5.17
19 Daniel BekDaniel Bek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
89 5.05
20 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.89
21 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 4.72
22 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.65
23 Jaroslav ToušekJaroslav Toušek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 4.60
24 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4.59
25 Dominik MarekDominik Marek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 4.56
Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 DNP
Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
61 DNP
Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
97 DNP
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 DNP
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 DNP
Celkem 30 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
87 12.50 11.00
2 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 12.34 9.00
3 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
75 11.92 8.00
4 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 11.78 7.00
5 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
96 11.19 6.00
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
69 11.10 5.00
7 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
61 10.62 4.00
8 Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
61 10.42 3.00
9 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 09.74 2.00
10 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 09.70 1.00
MB Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 11.75
Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 DNP
Jakub MatuškaJakub Matuška
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
99 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 12.08 11.00
2 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 11.82 9.00
3 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
72 11.68 8.00
4 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 11.55 7.00
5 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 11.46 6.00
6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 11.34 5.00
7 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 11.07 4.00
8 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 10.88 3.00
9 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 10.64 2.00
10 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
55 09.74 1.00
11 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 08.10
Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
97 DNP
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
85 DNP
Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
78 DNP
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
85 38.80 11.00
2 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 37.41 9.00
3 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
80 34.69 8.00
4 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 33.58 7.00
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 32.86 6.00
6 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 32.29 5.00
7 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
88 32.01 4.00
8 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
70 31.33 3.00
9 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
55 30.62 2.00
10 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 30.55 1.00
11 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
72 28.63
12 Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
78 28.03
13 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 26.16
14 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 22.49
MB Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 38.53
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 DNP
Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
97 DNP
Michal PaďourMichal Paďour
AC PardubiceAC Pardubice
94 NM
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
70 41.98 11.00
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 39.59 9.00
3 Josef ŠťastnýJosef Šťastný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
71 38.38 8.00
4 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
74 37.26 7.00
5 Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
85 37.11 6.00
6 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 33.81 5.00
7 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
55 33.70 4.00
8 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
97 24.63 3.00
9 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
72 23.76 2.00
10 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 23.08 1.00
MB Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 NM
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 42.98
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SoumarJan Soumar
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
80 56.42 11.00
2 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 43.62 9.00
3 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
95 42.33 8.00
4 Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
78 41.50 7.00
5 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
79 40.08 6.00
6 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
72 39.58 5.00
7 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
79 36.95 4.00
8 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
94 35.37 3.00
9 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 35.21 2.00
10 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
89 32.19 1.00
11 Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 32.12
12 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
86 31.91
13 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 27.62
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
83 DNP
Zbyněk VašataZbyněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
70 DNP
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHOCE CHOCE AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 204.00
2 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 151.00
3 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 136.00
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 116.00
5 SLATI SLATI Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 094.00
6 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 077.00
7 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 062.00
8 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 043.00
9 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 012.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 110 m př., 800 m, 400 m př., 400 m, 400 m, 4x100 m, 400 m, 4x100 m
Hlavní body v l. kole:
CHOCE 9
CHRUDI 8
ACPAR 7
HKRAL "B" 6
SLATI 5
TRUTN 4
HVEPA "C" 3
TYNOR 2
NPAKA 1
Celkem 9 závodníků