výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS

Týniště nad Orlicí (17. 5. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 900405 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 11.72
2 Josef MatěnaJosef Matěna 841024 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.80
3 Tomáš PilařTomáš Pilař 860608 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.08
4 Filip MertlíkFilip Mertlík 930311 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.44
5 Daniel BekDaniel Bek 890323 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.76
6 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 011027 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 980131 AC PardubiceAC Pardubice 11.72
2= Jaroslav ToušekJaroslav Toušek 870727 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 13.40
2= František TlukaFrantišek Tluka 541011 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.40
MB Luboš DlouhýLuboš Dlouhý 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.78
Matěj KašparMatěj Kašpar 980903 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Roman JelínekRoman Jelínek 940504 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.48
2 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.28
3 Jakub ČížekJakub Čížek 931113 AC PardubiceAC Pardubice 12.52
4 Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.76
5 Václav TomanVáclav Toman 720627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.16
Jiří BeránekJiří Beránek 990720 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 11.60
2 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 970406 AC PardubiceAC Pardubice 12.08
3 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.18
4 Miloš KolářMiloš Kolář 980227 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.40
5 Šimon DrašarŠimon Drašar 010802 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.82
6 Jan RatajJan Rataj 980304 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.88
2 Martin VilímMartin Vilím 920912 AC PardubiceAC Pardubice 11.90
3 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 980119 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.28
4 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 12.40
5 Jakub VenzaraJakub Venzara 940503 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.64
Tomáš DohnalTomáš Dohnal 960413 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.66 11.00
2 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 980131 AC PardubiceAC Pardubice 11.76 9.00
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 11.82 8.00
4 Josef MatěnaJosef Matěna 841024 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.02 7.00
5 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 900405 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12.16 6.00
6 Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VilímMartin Vilím 920912 AC PardubiceAC Pardubice 11.90 4.00
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 860608 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.08 3.00
3 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.20 2.00
4 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.30 1.00
5 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 970406 AC PardubiceAC Pardubice 12.34
6 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 980119 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.58
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.62 11.00
2 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 51.96 9.00
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 52.02 8.00
4 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.10 3.00
5 Tomáš PilařTomáš Pilař 860608 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 57.24 1.00
Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 900405 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.44 7.00
2 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 55.80 5.00
3 Miloš KolářMiloš Kolář 980227 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 57.92
4 Ondřej DonátOndřej Donát 970901 AC PardubiceAC Pardubice 58.48
5 Martin DoušaMartin Douša 880810 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 59.96
Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 971220 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 57.48
2 Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.18
3 Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 60.84
4 Jaroslav ToušekJaroslav Toušek 870727 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 67.00
MB Slawomir KusocinskySlawomir Kusocinsky 81 Polanica ZdrojPolanica Zdroj 59.44
Daniel HromádkoDaniel Hromádko 930314 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VilímMartin Vilím 920912 AC PardubiceAC Pardubice 55.82 4.00
2 Jan HloušekJan Hloušek 930731 AC PardubiceAC Pardubice 56.48 2.00
3 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.26
4 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 961011 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 62.06
5 Filip LírFilip Lír 000124 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.02
Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VolejníkJan Volejník 990115 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.44 6.00
2 Filip MertlíkFilip Mertlík 930311 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 57.44
3 Oldřich BrychOldřich Brych 820902 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.96
Lukáš VladykaLukáš Vladyka 870720 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:07.00 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:07.30 9.00
3 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:07.44 8.00
4 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 971220 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:08.36 7.00
5 Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:08.76 6.00
6 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.60 5.00
7 Jakub LosenickýJakub Losenický 861230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.76 1.00
MB Slawomir KusocinskySlawomir Kusocinsky 81 Polanica ZdrojPolanica Zdroj 2:13.40
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 2:10.16 4.00
2 Ondřej DonátOndřej Donát 970901 AC PardubiceAC Pardubice 2:14.36 3.00
3 Jakub ČervenýJakub Červený 950114 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:16.06 2.00
4 Jan HloušekJan Hloušek 930731 AC PardubiceAC Pardubice 2:17.72
5 Filip LírFilip Lír 000124 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:22.18
6 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 961011 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:23.44
7 Daniel HromádkoDaniel Hromádko 930314 AC PardubiceAC Pardubice 2:37.12
8 Oldřich BrychOldřich Brych 820902 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:40.60
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NiklLukáš Nikl 910521 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:23.44 11.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 910122 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:40.72 9.00
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:40.96 8.00
4 Milan UchytilMilan Uchytil 740411 AC PardubiceAC Pardubice 4:41.22 7.00
5 Vladimír UrválekVladimír Urválek 910126 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 4:43.20 6.00
6 Václav RohlíkVáclav Rohlík 800301 AC PardubiceAC Pardubice 4:45.16 5.00
Robert HurdálekRobert Hurdálek 780715 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:45.16 4.00
8 Tomáš MocekTomáš Mocek 790430 AC PardubiceAC Pardubice 4:45.26 3.00
9 Jakub LosenickýJakub Losenický 861230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:47.86 2.00
10 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 911113 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:51.70 1.00
11 Jakub ČervenýJakub Červený 950114 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:52.56
12 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 991104 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:53.36
13 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 000205 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:58.30
14 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 850831 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 5:02.70
15 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 790918 AC PardubiceAC Pardubice 5:15.44
16 Petr KalnýPetr Kalný 810112 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:20.92
17 Petr EliášPetr Eliáš 600625 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:27.64
18 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 860726 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:47.10
Mojmír SvobodaMojmír Svoboda 660520 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Kamil JílekKamil Jílek 730111 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 20 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš NiklLukáš Nikl 910521 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:29.00 11.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 910122 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:56.68 9.00
3 Milan UchytilMilan Uchytil 740411 AC PardubiceAC Pardubice 09:57.20 8.00
4 Petr SmolákPetr Smolák 941121 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 09:59.04 7.00
5 Václav RohlíkVáclav Rohlík 800301 AC PardubiceAC Pardubice 09:59.92 6.00
6 Robert HurdálekRobert Hurdálek 780715 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10:00.96 5.00
7 Mojmír SvobodaMojmír Svoboda 660520 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:11.60 4.00
8 Tomáš MocekTomáš Mocek 790430 AC PardubiceAC Pardubice 10:18.60 3.00
9 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10:20.56 2.00
10 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 911113 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10:25.52 1.00
11 Kamil JílekKamil Jílek 730111 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10:27.60
12 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 860726 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10:32.96
13 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 850831 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10:38.56
14 Petr KalnýPetr Kalný 810112 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10:56.20
15 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 790918 AC PardubiceAC Pardubice 10:58.32
16 Petr EliášPetr Eliáš 600625 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:11.36
17 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 660428 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:27.76
18 Dominik MarekDominik Marek 991027 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:36.40
Celkem 18 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 17.72 11.00
2 Ondřej ČešíkOndřej Češík 850611 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 18.16 9.00
3 Jiří LedenJiří Leden 740302 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 19.00 8.00
4 Petr SmolákPetr Smolák 941121 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 19.76 7.00
5 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil 880227 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 21.44 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 20.24 6.00
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 860608 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 20.90 5.00
3 Jakub LosenickýJakub Losenický 861230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.76 3.00
4 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 890504 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 22.16 2.00
5 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 841118 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 22.36 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DoušaMartin Douša 880810 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 61.80 11.00
2 Ondřej ČešíkOndřej Češík 850611 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 62.92 9.00
3 Jiří LedenJiří Leden 740302 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 64.12 8.00
4 Petr SmolákPetr Smolák 941121 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 65.00 7.00
5 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek 890504 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 73.72 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav TomanVáclav Toman 720627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 72.40 6.00
2 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 870720 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 74.72 4.00
3 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 841118 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 76.72 3.00
4 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 660428 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 86.12 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Matěna, Jankovič, Červený M., Raabe A-Matěna, Jankovič, Červený M., Raabe TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 44.72 11.00
2 A-Holub, Kubík, Jiráček, Adamec A-Holub, Kubík, Jiráček, Adamec AC PardubiceAC Pardubice 47.02 9.00
3 Leden, Hodek, Zábranský, Vyhnánek Leden, Hodek, Zábranský, Vyhnánek Atletika ChrudimAtletika Chrudim 49.52 6.00
4 A-Kulhánek, Vondra, Lír, Volejník A-Kulhánek, Vondra, Lír, Volejník Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.98 4.00
5 A-Bek, Kolář, Toušek, Lakota A-Bek, Kolář, Toušek, Lakota AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 50.56 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Douša, Venzara, Češík, Pilař Douša, Venzara, Češík, Pilař Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 48.06 7.00
2 Říha, Capoušek D., Bahník, Jeřábek Říha, Capoušek D., Bahník, Jeřábek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.68 5.00
3 Hovorka, Kafuněk, Plašil O., Mertlík Hovorka, Kafuněk, Plašil O., Mertlík Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 50.36 3.00
4 B-Nechvíl, Řemínek, Doskočil L., Beneš B-Nechvíl, Řemínek, Doskočil L., Beneš AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 52.32
5 Tejchman, Rataj, Jirásko, Kohút Tejchman, Rataj, Jirásko, Kohút TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 54.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Hušek, Čížek, Štěpánek, Vilím B-Hušek, Čížek, Štěpánek, Vilím AC PardubiceAC Pardubice 48.04 8.00
2 B-Červený J., Brolík, Hurdálek, Š imek B-Červený J., Brolík, Hurdálek, Š imek TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 50.42 2.00
3 C-Smolák, Boháč, Doskočil J., Nikl C-Smolák, Boháč, Doskočil J., Nikl AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 50.96
4 B-Losenický, Šimonek, Marek, Vladyka B-Losenický, Šimonek, Marek, Vladyka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.52
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 1.81 11.00
2 Pavel BartošPavel Bartoš
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
870416 1.81 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
960207 1.81 8.00
4 Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
911025 1.78 7.00
5 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 1.70 6.00
6 Petr SmolákPetr Smolák
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
941121 1.70 5.00
7 David ZemanDavid Zeman
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960913 1.70 4.00
8 Michal VyhlídalMichal Vyhlídal
AC PardubiceAC Pardubice
950905 1.70 3.00
9 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 1.70 2.00
10 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
891123 1.65 1.00
11 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC PardubiceAC Pardubice
980131 1.65
12 Jakub MatuškaJakub Matuška
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990301 1.65
13 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
790715 1.60
14 Jakub LosenickýJakub Losenický
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
861230 1.60
15= Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
690528 1.55
15= Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
610919 1.55
17 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 1.50
18 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
010802 1.50
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000208 DNP
Tomáš DohnalTomáš Dohnal
AC PardubiceAC Pardubice
960413 DNP
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 3.90 11.00
2 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 3.70 9.00
3 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
721230 3.70 8.00
4 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 3.60 7.00
5 Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
490527 3.30 6.00
6 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 3.30 5.00
7 Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
780113 3.30 4.00
8 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
750930 3.10 3.00
9 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 3.10 2.00
10 Petr ScholzePetr Scholze
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
661029 3.10 1.00
11= Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
740302 2.90
11= Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
991009 2.90
13 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 2.70
Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
891123 DNP
Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
800221 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
970406 6.26 11.00
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
870818 5.85 9.00
3 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 5.81 8.00
4 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
740302 5.72 7.00
5 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
980109 5.70 6.00
6 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990203 5.70 5.00
7 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980709 5.62 4.00
8 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
990518 5.50 3.00
9 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
980903 5.48 2.00
10 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
940503 5.48 1.00
11 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
960207 5.46
12 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
000506 5.41
13 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
750930 5.32
14 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
980304 5.25
15 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 5.23
16 Martin DoušaMartin Douša
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
880810 5.20
17 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 5.19
18 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
980119 5.17
19 Daniel BekDaniel Bek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
890323 5.05
20 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 4.89
21 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
010601 4.72
22 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
720627 4.65
23 Jaroslav ToušekJaroslav Toušek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
870727 4.60
24 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
011027 4.59
25 Dominik MarekDominik Marek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
991027 4.56
Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940504 DNP
Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
611125 DNP
Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
970710 DNP
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000208 DNP
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981022 DNP
Celkem 30 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
870818 12.50 11.00
2 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980709 12.34 9.00
3 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
750930 11.92 8.00
4 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 11.78 7.00
5 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
960207 11.19 6.00
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
690528 11.10 5.00
7 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
611125 10.62 4.00
8 Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
610919 10.42 3.00
9 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 09.74 2.00
10 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
880227 09.70 1.00
MB Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 11.75
Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940504 DNP
Jakub MatuškaJakub Matuška
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990301 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
880227 12.08 11.00
2 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
800221 11.82 9.00
3 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
720718 11.68 8.00
4 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
791008 11.55 7.00
5 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
831205 11.46 6.00
6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
860225 11.34 5.00
7 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
950611 11.07 4.00
8 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
741218 10.88 3.00
9 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
721230 10.64 2.00
10 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
550307 09.74 1.00
11 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
720627 08.10
Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
970710 DNP
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
850125 DNP
Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
780113 DNP
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
820629 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
850125 38.80 11.00
2 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
820629 37.41 9.00
3 Martin HodekMartin Hodek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
800221 34.69 8.00
4 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
791008 33.58 7.00
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
860225 32.86 6.00
6 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
741218 32.29 5.00
7 Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
880227 32.01 4.00
8 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
700522 31.33 3.00
9 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
550307 30.62 2.00
10 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
721230 30.55 1.00
11 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
720718 28.63
12 Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
780113 28.03
13 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
950611 26.16
14 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970929 22.49
MB Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
940912 38.53
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
831205 DNP
Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
970710 DNP
Michal PaďourMichal Paďour
AC PardubiceAC Pardubice
940819 NM
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
700522 41.98 11.00
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
860225 39.59 9.00
3 Josef ŠťastnýJosef Šťastný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
710221 38.38 8.00
4 Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
741218 37.26 7.00
5 Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
850125 37.11 6.00
6 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
831205 33.81 5.00
7 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
550307 33.70 4.00
8 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970929 24.63 3.00
9 Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
720718 23.76 2.00
10 Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
950611 23.08 1.00
MB Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
940912 NM
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
980304 42.98
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SoumarJan Soumar
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
801119 56.42 11.00
2 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 43.62 9.00
3 Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
950228 42.33 8.00
4 Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
780113 41.50 7.00
5 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
790715 40.08 6.00
6 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
721230 39.58 5.00
7 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
791008 36.95 4.00
8 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
940503 35.37 3.00
9 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
891123 35.21 2.00
10 Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
890504 32.19 1.00
11 Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
991009 32.12
12 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
860225 31.91
13 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
980903 27.62
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
831205 DNP
Zbyněk VašataZbyněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
700914 DNP
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHOCE CHOCE AC Spartak Choceň{8} 204.00
2 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 151.00
3 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 136.00
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 116.00
5 SLATI SLATI Atletický klub Spartak Slatiňany{8} 094.00
6 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 077.00
7 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 062.00
8 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad Orlicí{8} 043.00
9 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 012.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 110 m př., 800 m, 400 m př., 400 m, 400 m, 4x100 m, 400 m, 4x100 m
Hlavní body v l. kole:
CHOCE 9
CHRUDI 8
ACPAR 7
HKRAL "B" 6
SLATI 5
TRUTN 4
HVEPA "C" 3
TYNOR 2
NPAKA 1
Celkem 9 závodníků