výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů, skupina E

Hranice (13. 6. 2015)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.52 11.00
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 11.64 8.00
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 970621 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.68 7.00
4 Marek SechraMarek Sechra 991230 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.78 5.00
5 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 980604 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.82 4.00
Jan DostálJan Dostál 910828 SK HraniceSK Hranice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 11.69 6.00
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 940928 SK HraniceSK Hranice 11.87 3.00
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.91 2.00
4 Jiří VachJiří Vach 970822 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 11.98 1.00
5 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.21
6 Radek KaniaRadek Kania 950328 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.51
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.6.2015) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UhlířPetr Uhlíř 880814 SK HraniceSK Hranice 12.00
2 David SuchánekDavid Suchánek 980203 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.38
3 Pavel VacekPavel Vacek 001016 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.06
4 Adam SmíšekAdam Smíšek 000409 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 13.20
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 13.6.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.54 9.00
2 Dominik HorkýDominik Horký 991207 AK ŠternberkAK Šternberk 12.23
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.56
4 Daniel DebnárDaniel Debnár 010804 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 14.26
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.09 11.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.26 9.00
3 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 23.55 8.00
4 František DolníčekFrantišek Dolníček 970621 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.83 7.00
5 Marek SechraMarek Sechra 991230 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.91 6.00
Martin JendželovskýMartin Jendželovský 900404 AK ŠternberkAK Šternberk DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK HraniceSK Hranice 24.19 5.00
2 Radek KaniaRadek Kania 950328 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 24.69 2.00
3 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 980604 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.85 1.00
Jan DostálJan Dostál 910828 SK HraniceSK Hranice DNS
Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 13.6.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SuchánekDavid Suchánek 980203 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 24.26 4.00
2 Jiří VachJiří Vach 970822 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 24.43 3.00
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.96
4 Jan PalašJan Palaš 991006 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 25.43
5 Adam SmíšekAdam Smíšek 000409 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 25.92
Petr UhlířPetr Uhlíř 880814 SK HraniceSK Hranice DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 51.79 11.00
2 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 900404 AK ŠternberkAK Šternberk 52.94 9.00
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK HraniceSK Hranice 53.25 7.00
4 Petr KladivaPetr Kladiva 970912 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 54.64 5.00
5 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 55.95 1.00
Filip KotásekFilip Kotásek 980618 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.20 8.00
2 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 53.29 6.00
3 Milan SerafinMilan Serafin 650320 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.25 3.50
4 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.37 2.00
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 SK HraniceSK Hranice 61.20
Petr VlčekPetr Vlček 860830 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 AK ŠternberkAK Šternberk 55.25 3.50
2 Martin KonečnýMartin Konečný 990530 AK ŠternberkAK Šternberk 56.55
3 Pavel VacekPavel Vacek 001016 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.74
4 Jan PalašJan Palaš 991006 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 58.96
5 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 670809 SK HraniceSK Hranice 64.51
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:57.96 11.00
2 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1:58.83 9.00
3 Ondřej VolfOndřej Volf 950809 AK ŠternberkAK Šternberk 2:00.03 8.00
4 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 2:00.61 7.00
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:01.45 6.00
6 Petr KladivaPetr Kladiva 970912 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:02.15 5.00
7 Milan SerafinMilan Serafin 650320 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:03.09 4.00
8 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 AK ŠternberkAK Šternberk 2:04.19 3.00
9 Jakub TylJakub Tyl 961227 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:10.18 2.00
10 Jan ŠrubařJan Šrubař 861205 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:15.00 1.00
11 Radek TylRadek Tyl 000314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:18.73
12 Vít CharvátVít Charvát 011114 AK ŠternberkAK Šternberk 2:20.04
13 Petr HavránekPetr Havránek 841209 SK HraniceSK Hranice 2:24.94
14 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:31.40
MB Lukáš SýkoraLukáš Sýkora 900621 AK OlomoucAK Olomouc 2:11.53
Petr KaminskiPetr Kaminski 920128 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:14.72 11.00
2 Sergej TkachSergej Tkach 980825 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:17.78 9.00
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:22.22 8.00
4 Jan PolášekJan Polášek 801129 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:22.69 7.00
5 Jiří TeplýJiří Teplý 940407 AK ŠternberkAK Šternberk 4:27.08 6.00
6 Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk 4:28.24 5.00
7 Ondřej VolfOndřej Volf 950809 AK ŠternberkAK Šternberk 4:38.62 4.00
8 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 950211 AK ŠternberkAK Šternberk 4:54.61 3.00
9 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 980318 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:02.27 2.00
10 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:03.80 1.00
11 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK ŠternberkAK Šternberk 5:10.72
MB Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:15.74
MB Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 AK OlomoucAK Olomouc 4:46.85
Celkem 13 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel MichnaPavel Michna 751230 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 35:05.99 11.00
2 Tomáš KubejTomáš Kubej 920428 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 35:09.24 9.00
3 Jan PolášekJan Polášek 801129 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 35:44.37 8.00
4 Tomáš SosnaTomáš Sosna 920311 SK HraniceSK Hranice 36:57.76 7.00
5 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ ŠumperkTJ Šumperk 37:41.87 6.00
6 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 950824 TJ ŠumperkTJ Šumperk 38:13.98 5.00
7 Rostislav KolářRostislav Kolář 870715 SK HraniceSK Hranice 39:15.32 4.00
8 Pavel BrzobohatýPavel Brzobohatý 720205 TJ ŠumperkTJ Šumperk 39:21.52 3.00
9 Daniel RaškaDaniel Raška 960917 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 39:31.43 2.00
10 Vít PolášekVít Polášek 941031 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 40:01.35 1.00
11 Miroslav ČadaMiroslav Čada 950522 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 40:50.95
12 Michal KřivaMichal Křiva 890407 SK HraniceSK Hranice 47:53.31
Benjamin WalekBenjamin Walek 920217 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNF
Martin DanielMartin Daniel 991007 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Celkem 14 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.41 11.00
2 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 970831 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.87 9.00
3 Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.00 8.00
4 Miroslav PšenicaMiroslav Pšenica 950806 SK HraniceSK Hranice 17.42 7.00
5 Petr HavránekPetr Havránek 841209 SK HraniceSK Hranice 19.67 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BartošFilip Bartoš 980529 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 19.21 6.00
2 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 890430 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 21.87 4.00
3 Jakub KobělářJakub Kobělář 970910 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 27.01 3.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.80
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 58.79 11.00
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 60.14 9.00
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 61.82 8.00
4 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 64.43 5.00
5 Petr HavránekPetr Havránek 841209 SK HraniceSK Hranice 67.69 1.00
6 David KrálDavid Král 980602 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 73.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 970831 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 62.62 7.00
2 Petr VlčekPetr Vlček 860830 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63.82 6.00
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 64.93 4.00
4 Filip BartošFilip Bartoš 980529 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 66.05 3.00
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 890430 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 67.12 2.00
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 670809 SK HraniceSK Hranice DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A" Korejz, Linhart, Ožana, Vach A" Korejz, Linhart, Ožana, Vach Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 44.54 11.00
2 "A" Kijanica, Kladiva, Guzik, Babiš "A" Kijanica, Kladiva, Guzik, Babiš Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 44.74 9.00
3 "A" Pšenic, Vávra, Matuška, Vašíček "A" Pšenic, Vávra, Matuška, Vašíček SK HraniceSK Hranice 45.28 8.00
4 "A" Hromek, Dolníček, Soják, Havlíček "A" Hromek, Dolníček, Soják, Havlíček TJ ŠumperkTJ Šumperk 45.52 7.00
5 "A" Witoszek, Broda, Kotásek, Sechra "A" Witoszek, Broda, Kotásek, Sechra TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 46.95 5.00
6 "A" Vlček, Šrubař, Martinák,Tkach "A" Vlček, Šrubař, Martinák,Tkach TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 49.36 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Fiala, Štefek, Buzek, Dymáček "B" Fiala, Štefek, Buzek, Dymáček Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.13 6.00
2 "B" Bartoš, Kania, Suchánek,Chmelík T. "B" Bartoš, Kania, Suchánek,Chmelík T. Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 48.14 4.00
3 Horký, Charvát, Haltmar, Furiš Horký, Charvát, Haltmar, Furiš AK ŠternberkAK Šternberk 50.17 2.00
4 "B" Podjukl, Havránek, Dvořák, Žabíček "B" Podjukl, Havránek, Dvořák, Žabíček SK HraniceSK Hranice 53.40 1.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
990210 1.93 11.00
2 Martin KonečnýMartin Konečný
AK ŠternberkAK Šternberk
990530 1.73 9.00
3 Dominik HutákDominik Huták
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
980918 1.73 8.00
4 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
840920 1.73 7.00
5 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
970205 1.63 6.00
6 Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
821218 1.50 5.00
David ŠpůrekDavid Špůrek
SK HraniceSK Hranice
000117 DNS
Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
810718 NH
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Valdemar MatuškaValdemar Matuška
SK HraniceSK Hranice
980119 3.95 11.00
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
930528 3.80 9.00
3 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
980602 3.60 8.00
4 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
810718 3.60 7.00
5 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
970831 3.40 6.00
6 Miroslav PšenicaMiroslav Pšenica
SK HraniceSK Hranice
950806 3.20 5.00
7= Vít HromekVít Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
970506 3.00 3.50
7= Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
970205 3.00 3.50
9 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
590216 2.80 2.00
10 Adam ŠubíkAdam Šubík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
010827 2.80 1.00
David ŠpůrekDavid Špůrek
SK HraniceSK Hranice
000117 DNS
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
991217 NH
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
970621 6.30 -1.8 m/s 11.00
2 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
970412 6.27 -0.5 m/s 9.00
3 Dominik HutákDominik Huták
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
980918 6.17 -1.0 m/s 8.00
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
990213 5.88 -1.3 m/s 7.00
5 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
810718 5.82 -1.7 m/s 6.00
6 Jiří VachJiří Vach
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
970822 5.71 -1.4 m/s 5.00
7 Tomáš ČernýTomáš Černý
SK HraniceSK Hranice
790205 5.71 -0.3 m/s 4.00
8 Jan VojtekJan Vojtek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
990210 5.57 -1.9 m/s 3.00
9 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček
SK HraniceSK Hranice
940928 5.57 -1.7 m/s 2.00
10 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
840920 5.57 -1.6 m/s 1.00
11 František DymáčekFrantišek Dymáček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
990217 5.48 -0.8 m/s
12 Valdemar MatuškaValdemar Matuška
SK HraniceSK Hranice
980119 5.43 -0.4 m/s
13 Petr UhlířPetr Uhlíř
SK HraniceSK Hranice
880814 5.34 -1.6 m/s
14 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
991217 5.28 -0.3 m/s
15 Radek KaniaRadek Kania
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
950328 4.95 +0.0 m/s
16 Daniel DebnárDaniel Debnár
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
010804 4.07 -1.2 m/s
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
970205 NM
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HutákDominik Huták
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
980918 13.38 -1.2 m/s 11.00
2 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
970412 12.74 -1.6 m/s 9.00
3 Miroslav PšenicaMiroslav Pšenica
SK HraniceSK Hranice
950806 12.52 -1.1 m/s 8.00
4 Jan VojtekJan Vojtek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
990210 12.17 -1.1 m/s 7.00
5 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
840920 11.97 -0.6 m/s 6.00
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK ŠternberkAK Šternberk
990530 11.65 +0.0 m/s 5.00
7 František DymáčekFrantišek Dymáček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
990217 11.60 +0.0 m/s 4.00
Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
821218 NM
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
751017 13.86 11.00
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
930528 13.65 9.00
3 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
910503 13.31 8.00
4 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
900514 12.69 7.00
5 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
710727 12.08 6.00
6 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
940328 11.75 5.00
7 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
920719 11.39 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
650411 10.23 3.00
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
890117 NM
Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
940815 NM
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
900514 43.27 11.00
2 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
920719 41.07 9.00
3 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
710727 38.04 8.00
4 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
751017 36.92 7.00
5 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
910503 36.02 6.00
6 Dominik HorkýDominik Horký
AK ŠternberkAK Šternberk
991207 35.44 5.00
7 Jakub KobělářJakub Kobělář
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
970910 31.17 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
650411 28.99 3.00
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
890117 DNS
Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
940815 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
751017 46.96 11.00
2 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
940815 44.55 9.00
3 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
620727 41.12 8.00
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
710727 39.45 7.00
5 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
920719 32.71 6.00
6 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
650411 26.28 5.00
Zdeněk MartinákZdeněk Martinák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
980318 DNS
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
890117 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
991001 56.41 11.00
2 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
910503 56.17 9.00
3 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
900514 49.98 8.00
4 Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
821218 49.86 7.00
5 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
940328 47.55 6.00
6 Michal PánekMichal Pánek
SK HraniceSK Hranice
980718 40.48 5.00
7 Jakub KobělářJakub Kobělář
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
970910 40.05 4.00
8 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
890430 38.55 3.00
9 Jan ŠrubařJan Šrubař
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
861205 34.58 2.00
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLHAV SLHAV Atletický oddíl Slavia Havířov{8} 242.50
2 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.{8} 192.00
3 KARVI KARVI TJ Jäkl Karviná{8} 135.00
4 HRANI HRANI SK Hranice{8} 114.00
5 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 099.00
6 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 075.50
7 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek{8} 073.00
8 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.{8} 026.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 10000m, 4x100 m, 110 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků