výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev – 2. kolo

Třinec (23. 5. 2015)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.06 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 11.25 9.00
3 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 970712 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.26 8.00
4 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.31 7.00
5 Filip NavrátilFilip Navrátil 970419 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.50 6.00
6 František DolníčekFrantišek Dolníček 970621 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.68 3.00
7 Leon GattermayerLeon Gattermayer 970115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.82 1.00
Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.62 5.00
2 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 980604 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.66 4.00
3 Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.78 2.00
4 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 990317 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.85
5 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.85
6 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.06
Jiří VachJiří Vach 970822 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.85
2 Filip JahnFilip Jahn 970602 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.88
3 Alexandros SamarasAlexandros Samaras 970806 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.09
4 Petr SpáčilPetr Spáčil 971116 AC ProstějovAC Prostějov 12.30
5 David LorenčičDavid Lorenčič 990607 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.42
6 Senad InsaničSenad Insanič 980607 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.60
Marek BrodaMarek Broda 980503 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HánaŠimon Hána 990417 AK OlomoucAK Olomouc 11.11 11.00
2 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 AK OlomoucAK Olomouc 11.26 9.00
3 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.42 7.00
4 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.43 6.00
5 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.46 5.00
6 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 11.55 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.48 4.00
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 981109 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.78 1.00
3 Jan KopečnýJan Kopečný 980825 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.88
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.01
5 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 990301 SK PřerovSK Přerov 12.43
6 Michal NěmecMichal Němec 990816 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.10
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.40 8.00
2 Michal MecháčekMichal Mecháček 980512 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.52 3.00
3 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 11.84
4 Martin KomínekMartin Komínek 981023 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.66
MB Adam FojcikAdam Fojcik 980416 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.12 11.00
2 Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 12.32 9.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.54 8.00
4 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.56 7.00
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.58 6.00
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.65 5.00
7 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 12.87 4.00
Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 13.63 3.00
2 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 985619 AK HodonínAK Hodonín 14.17 2.00
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová 965914 SK PřerovSK Přerov 14.21 1.00
4 Monika VítámvásováMonika Vítámvásová 995923 TJ ZnojmoTJ Znojmo 14.27
5 Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová 995114 TJ ZnojmoTJ Znojmo 15.46
MB Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975111 SK PřerovSK Přerov DNS
MB Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 995725 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.41
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.12 11.00
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.33 9.00
3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 995913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.46 8.00
4 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.70 7.00
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 996027 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.91 5.00
6 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.26 2.00
7 Nikola HelekalováNikola Helekalová 980215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.39
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK PřerovSK Přerov 12.83 6.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.21 4.00
3 Lenka JaroškováLenka Jarošková 005106 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 13.22 3.00
4 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.37
5 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 SK PřerovSK Přerov 13.78
Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 995916 SK PřerovSK Přerov DNS
Denisa PrachařováDenisa Prachařová 995713 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 996012 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 13.56
2 Nikola MatýskováNikola Matýsková 995518 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.79
3 Petra JaníkováPetra Janíková 995309 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 13.89
4 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 SK PřerovSK Přerov 14.07
5 Nikola SlámováNikola Slámová 015906 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.53
Jana DebnárováJana Debnárová 986005 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Sabina KusákováSabina Kusáková 996119 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TäuberováLenka Täuberová 985210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.35 1.00
2 Veronika MuchováVeronika Muchová 986002 AK KroměřížAK Kroměříž 13.94
3 Kamila KorejsováKamila Korejsová 995501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.48
4 Sabina KramnáSabina Kramná 985909 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 16.29
MB Natálie MandátováNatálie Mandátová 005704 SK PřerovSK Přerov 14.90
Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 006105 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.28 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 22.71 9.00
3 Jan MilarJan Milar 970909 AK OlomoucAK Olomouc 23.02 8.00
4 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.11 7.00
5 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 970712 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.29 6.00
6 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 23.34 5.00
7 František DolníčekFrantišek Dolníček 970621 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.07
8 Lukáš KynickýLukáš Kynický 971222 TJ ZnojmoTJ Znojmo 26.99
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.61 4.00
2 Leon GattermayerLeon Gattermayer 970115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.76 3.00
3 Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.77 2.00
4 Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.84 1.00
5 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.22
6 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 980604 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.24
7 Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.26
8 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 990317 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.67
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 961024 AK HodonínAK Hodonín 23.92
2 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 990215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.60
3 David LorenčičDavid Lorenčič 990607 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 25.85
4 Jan PalašJan Palaš 991006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.92
Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 971218 SK PřerovSK Přerov DNP
Filip ZemanFilip Zeman 990823 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Jiří VachJiří Vach 970822 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNP
Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK OlomoucAK Olomouc 22.80 11.00
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.03 9.00
3 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.24 6.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 23.30 4.00
5 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 23.77 3.00
Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.12 7.50
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 AK OlomoucAK Olomouc 24.11
3 Jan KopečnýJan Kopečný 980825 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.28
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.99
Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 990301 SK PřerovSK Přerov DNP
Jan KramolišJan Kramoliš 990201 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.12 7.50
2 Michal MecháčekMichal Mecháček 980512 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.28 5.00
3 Boris PribilBoris Pribil 980617 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.87 2.00
4 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 981109 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.86
5 Martin KomínekMartin Komínek 981023 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.56
6 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 26.54
Michal NěmecMichal Němec 990816 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.95 1.00
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.03
MB Adam FojcikAdam Fojcik 980416 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
MB Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.12
MB Jakub KozubekJakub Kozubek 990907 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.45
Daniel PátekDaniel Pátek 980710 SK PřerovSK Přerov DNP
Marek ŠtefkaMarek Štefka 990105 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.81 11.00
2 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.18 9.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.50 8.00
4 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.86 6.00
5 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.51 5.00
6 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.47
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 985503 AK HodonínAK Hodonín 27.99 3.00
2 Barbora ElblováBarbora Elblová 995315 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.21 2.00
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 975825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.24 1.00
4 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 28.66
5 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 985619 AK HodonínAK Hodonín 29.43
6 Kamila EliášováKamila Eliášová 965812 AK ŠternberkAK Šternberk 30.89
Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 25.77 7.00
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 27.25 4.00
3 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 995202 AK HodonínAK Hodonín 28.71
4 Monika VítámvásováMonika Vítámvásová 995923 TJ ZnojmoTJ Znojmo 30.53
MB Daniela LedeckáDaniela Ledecká 966104 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.59
MB Aneta KovářováAneta Kovářová 975910 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.00
Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 Olymp Brno BOlymp Brno B DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.41 11.00
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.16 9.00
3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 995913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.72 8.00
4 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.21 7.00
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK PřerovSK Přerov 26.72 6.00
6 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.99 5.00
7 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.28 4.00
8 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 995218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 27.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.60 2.00
2 Nikola HelekalováNikola Helekalová 980215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.71 1.00
3 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 996012 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 28.01
4 Lenka JaroškováLenka Jarošková 005106 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 28.30
5 Veronika VolnáVeronika Volná 995228 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 28.40
6 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 995127 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.80
7 Nikola MatýskováNikola Matýsková 995518 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.29
Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 995916 SK PřerovSK Přerov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.47 3.00
2 Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová 985502 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 29.01
3 Tereza NamyslováTereza Namyslová 996217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.45
4 Aneta CharwotováAneta Charwotová 005402 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 30.15
5 Sabina KramnáSabina Kramná 985909 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 35.19
6 Nikola ChmielováNikola Chmielová 015926 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 36.85
Denisa WindsorováDenisa Windsorová 996009 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNP
Kateřina NovotnáKateřina Novotná 996027 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MilarJan Milar 970909 AK OlomoucAK Olomouc 51.47 11.00
2 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.24 9.00
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.60 8.00
4 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 961024 AK HodonínAK Hodonín 53.41 7.00
5 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 53.55 6.00
6 Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.43 4.00
2 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 990215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.74 3.00
Filip HavlíčekFilip Havlíček 990811 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Adam KufaAdam Kufa 990731 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK OlomoucAK Olomouc 50.61 11.00
2 Matěj OsičkaMatěj Osička 990502 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.23 8.00
3 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 981204 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 58.61 6.00
Jan KramolišJan Kramoliš 990201 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris PribilBoris Pribil 980617 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 53.02 9.00
2 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 AK HodonínAK Hodonín 56.53 7.00
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 AK KroměřížAK Kroměříž 58.64 5.00
MB Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.61
Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PeškováMichaela Pešková 976022 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 55.95 11.00
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.48 9.00
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.95 8.00
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 Olymp Brno BOlymp Brno B 58.34 7.00
5 Nina NovákováNina Nováková 96 Olymp Brno BOlymp Brno B 59.66 5.00
6 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 59.76 4.00
7 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 59.89 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 58.84 6.00
2 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 Olymp Brno BOlymp Brno B 63.17 1.00
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 63.61
4 Barbora ElblováBarbora Elblová 995315 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 64.65
5 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 995202 AK HodonínAK Hodonín 65.63
6 Anna ŠpačkováAnna Špačková 976014 SK PřerovSK Přerov 67.21
7 Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 995215 AK HodonínAK Hodonín 67.70
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.00 2.00
2 Kateřina LiškováKateřina Lišková 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 66.64
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 SK PřerovSK Přerov 68.58
MB Aneta KovářováAneta Kovářová 975910 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.62
MB Kamila EliášováKamila Eliášová 965812 AK ŠternberkAK Šternberk 69.99
Nikol OberherrováNikol Oberherrová 975712 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 996012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.87 11.00
2 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 60.20 9.00
3 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 60.59 8.00
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.85 7.00
5 Petra PavláskováPetra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.44 6.00
Jana DebnárováJana Debnárová 986005 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63.42 5.00
2 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 995127 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 63.93 4.00
3 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.26 3.00
4 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 995218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 66.32 2.00
5 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 985707 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 70.06 1.00
MB Valerie VranováValerie Vranová 006023 AK ŠternberkAK Šternberk 65.37
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:56.08 11.00
2 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.30 9.00
3 Filip FurišFilip Furiš 971005 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.57 8.00
4 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:02.48 7.00
5 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:06.36 6.00
6 David KákonaDavid Kákona 960112 AK HodonínAK Hodonín 2:06.95 5.00
7 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:07.61 4.00
8 Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:08.32 3.00
9 Šimon SlavíkŠimon Slavík 961118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:13.58 2.00
10 Jan JakubíčekJan Jakubíček 960612 SK PřerovSK Přerov 2:14.84 1.00
11 Adam KufaAdam Kufa 990731 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:23.82
12 Jan PalašJan Palaš 991006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:28.02
Filip FranekFilip Franek 991104 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Robin VizinaRobin Vizina 970617 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:58.97 11.00
2 Dominik ManišDominik Maniš 991115 AK OlomoucAK Olomouc 2:06.73 9.00
3 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:10.05 8.00
4 Aleš OmelkaAleš Omelka 991116 AK OlomoucAK Olomouc 2:12.02 7.00
5 Filip VabroušekFilip Vabroušek 990720 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:14.13 6.00
6 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 980318 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.39 5.00
MB Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:00.28
MB Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 AK OlomoucAK Olomouc 2:17.25
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:20.58 11.00
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:21.55 9.00
3 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 2:26.72 8.00
4 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:29.25 7.00
5 Kateřina LiškováKateřina Lišková 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 2:30.43 6.00
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 975516 AK HodonínAK Hodonín DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.05 11.00
2 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.04 9.00
3 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 985120 AK KroměřížAK Kroměříž 2:25.20 8.00
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.13 7.00
5 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 995901 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:31.42 6.00
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:33.52 5.00
7 Josefína KomínkováJosefína Komínková 985612 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:34.32 4.00
8 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 995428 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.10 3.00
9 Aneta CharwotováAneta Charwotová 005402 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:42.88 2.00
10 Nikola ChmielováNikola Chmielová 015926 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:24.89 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.42 11.00
2 Filip FurišFilip Furiš 971005 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:22.62 9.00
3 Martin RebendaMartin Rebenda 981125 AK HodonínAK Hodonín 4:23.26 8.00
4 Jakub TylJakub Tyl 961227 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:33.27 7.00
5 Vladimír ŠlofarVladimír Šlofar 971015 AK HodonínAK Hodonín 4:35.98 6.00
6 Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek 970904 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:38.56 5.00
7 Jan JakubíčekJan Jakubíček 960612 SK PřerovSK Přerov 4:38.97 4.00
8 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:40.94 3.00
9 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 980523 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:12.87 2.00
MB Daniel RaškaDaniel Raška 960917 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:29.13
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 990502 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:19.54 11.00
2 Marek MachalickýMarek Machalický 980108 AK Olomouc BAK Olomouc B 4:26.65 9.00
3 Michal SittaMichal Sitta 990514 AK OlomoucAK Olomouc 4:29.65 8.00
4 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 AK HodonínAK Hodonín 4:46.58 7.00
5 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 AK HodonínAK Hodonín 4:48.09 6.00
6 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:49.04 5.00
7 Petr PuschPetr Pusch 980821 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:52.00 4.00
MB Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:19.83
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:01.84 11.00
2 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 996005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:12.94 9.00
3 Michaela SolanskáMichaela Solanská 96 Olymp Brno BOlymp Brno B 5:13.31 8.00
4 Tereza BeranováTereza Beranová 98 Olymp Brno BOlymp Brno B 5:17.67 7.00
5 Vendula MráčkováVendula Mráčková 00 Olymp Brno BOlymp Brno B 5:52.23 6.00
6 Anna ŠpačkováAnna Špačková 976014 SK PřerovSK Přerov 6:12.01 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:22.39 11.00
2 Barbora FurišováBarbora Furišová 995630 AK ŠternberkAK Šternberk 5:39.01 9.00
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 016005 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:01.85 8.00
4 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 006105 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:38.73 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KákonaDavid Kákona 960112 AK HodonínAK Hodonín 09:04.65 11.00
2 Jan TurekJan Turek 960429 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:21.58 9.00
3 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:24.76 8.00
4 Ondřej MartinekOndřej Martinek 971027 AK OlomoucAK Olomouc 10:03.29 7.00
5 Jakub KubínJakub Kubín 970701 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:11.79 6.00
6 Matúš SprinzMatúš Sprinz 970704 AK HodonínAK Hodonín 10:36.25 5.00
Jakub KlimešJakub Klimeš 960307 AK HodonínAK Hodonín DNP
Ondřej SeitlOndřej Seitl 960529 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 AK Olomouc BAK Olomouc B 09:59.49 11.00
2 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 AK OlomoucAK Olomouc 10:02.88 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 AK Olomouc BAK Olomouc B 10:09.28 8.00
MB Martin GogelaMartin Gogela 010620 AK Olomouc BAK Olomouc B 10:13.38
Adam BojanovskýAdam Bojanovský 981204 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:49.25 11.00
2 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:50.39 9.00
3 Hana PeterkováHana Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:57.26 8.00
4 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 995303 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:10.02 7.00
5 Lenka PeterkováLenka Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:23.90 6.00
6 Nikola PeterkováNikola Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:38.41 5.00
7 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:40.87 4.00
Marie BušinováMarie Bušinová 985322 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie KrálíkováMarie Králíková 986201 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11:55.13 11.00
2 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 985423 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12:12.27 9.00
3 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 985212 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:25.12 8.00
4 Tereza KotáskováTereza Kotásková 016012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:32.70 7.00
5 Aneta RuskáAneta Ruská 995324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:58.02 6.00
6 Nikola SlámováNikola Slámová 015906 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:48.14 5.00
7 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:39.21 4.00
8 Monika ČaganováMonika Čaganová 985921 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:50.77 3.00
9 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK ŠternberkAK Šternberk 17:39.37 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.46 11.00
2 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 16.01 9.00
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 Olymp Brno BOlymp Brno B 16.51 8.00
4 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Olymp Brno BOlymp Brno B 16.76 7.00
5 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková 975810 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17.71 6.00
6 Barbora MandátováBarbora Mandátová 965914 SK PřerovSK Přerov 17.78 5.00
7 Eva SlovákováEva Slováková 985701 TJ ZnojmoTJ Znojmo 18.02 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.08 11.00
2 Veronika MájováVeronika Májová 986010 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.18 9.00
3 Marie HeimováMarie Heimová 995320 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.34 8.00
4 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 995317 AC ČejkoviceAC Čejkovice 15.70 7.00
5 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 985319 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.73 6.00
6 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.04 5.00
7 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.48 4.00
8 Nikola SmolkováNikola Smolková 985126 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.90 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 995604 AC ČejkoviceAC Čejkovice 16.85 3.00
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.24 1.00
3 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 995501 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.42
4 Lucie BaroňováLucie Baroňová 995218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.57
5 Nikol NedopilováNikol Nedopilová 985721 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 18.95
Denisa MráčkováDenisa Mráčková 995509 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNF
Karolína KlímováKarolína Klímová 995205 SK PřerovSK Přerov DNS
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh (so, 23.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 AC ProstějovAC Prostějov 14.59 11.00
2 Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.58 9.00
3 Miroslav NyklMiroslav Nykl 971014 AK HodonínAK Hodonín 16.23 8.00
4 Martin ŠípekMartin Šípek 960918 AK HodonínAK Hodonín 16.60 7.00
5 Leon GattermayerLeon Gattermayer 970115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17.46 6.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.39 11.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 14.50 9.00
3 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.90 7.00
4 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.59 6.00
5 Adam OravaAdam Orava 981104 AK Olomouc BAK Olomouc B 16.70 3.00
6 Michal ZamazalMichal Zamazal 990728 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.93 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.87 8.00
2 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 980701 AK Olomouc BAK Olomouc B 15.60 5.00
3 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 990614 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.32 4.00
4 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 20.80 1.00
Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 168.7 B
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 39.33 11.00
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 39.47 9.00
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 40.46 8.00
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.10 7.00
5 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.77 6.00
6 Marek ŠtefkaMarek Štefka 990105 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 42.09 5.00
7 Michal ZamazalMichal Zamazal 990728 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44.95 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 980701 AK Olomouc BAK Olomouc B 42.15 4.00
2 Adam OravaAdam Orava 981104 AK Olomouc BAK Olomouc B 44.05 3.00
3 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 990614 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.94 2.00
4 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 51.35
MB Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 41.52
David KrálDavid Král 980602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 46.31 11.00
2 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 47.39 9.00
3 Veronika VolnáVeronika Volná 995228 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 48.01 8.00
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.34 7.00
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 48.69 6.00
6 Veronika MájováVeronika Májová 986010 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 49.24 5.00
7 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.57 4.00
8 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 49.78 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KrálováPetra Králová 995418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.58 3.00
2 Alice PilušováAlice Pilušová 985814 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 49.64 2.00
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.23
4 Nela KocurkováNela Kocurková 986109 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 52.04
5 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 995509 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 52.55
6 Tereza NamyslováTereza Namyslová 996217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.04
7 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 985120 AK KroměřížAK Kroměříž 62.38
Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 AC ProstějovAC Prostějov 58.04 11.00
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 58.10 9.00
3 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.40 8.00
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 971014 AK HodonínAK Hodonín 63.73 7.00
5 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 67.15 6.00
6 Vít HromekVít Hromek 970506 TJ ŠumperkTJ Šumperk 68.87 5.00
Michal NovákMichal Novák 971204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PeškováMichaela Pešková 976022 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.02 11.00
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 965120 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.92 9.00
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.81 8.00
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 71.36 7.00
MB Martina SedláčkováMartina Sedláčková 956018 AK KroměřížAK Kroměříž 69.47
Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SabelováVeronika Sabelová 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 72.16 6.00
2 Nikola HoláskováNikola Holásková 975825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 73.89 5.00
3 Eva SlovákováEva Slováková 985701 TJ ZnojmoTJ Znojmo 80.01 4.00
MB Karolína MrázkováKarolína Mrázková 956001 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 70.29
MB Kamila EliášováKamila Eliášová 965812 AK ŠternberkAK Šternberk 80.98
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:23.45 11.00
2 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:35.76 9.00
3 Hana LolkováHana Lolková 96 Olymp Brno BOlymp Brno B 5:53.17 8.00
4 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 975313 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:25.36 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:29.44 11.00
2 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK ŠternberkAK Šternberk 5:30.09 9.00
3 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:40.17 8.00
4 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:57.96 7.00
5 Tereza UherkováTereza Uherková 995207 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:17.63 6.00
6 Tereza BencováTereza Bencová 995528 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:08.36 5.00
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:16.66 11.00
2 Adam GötzAdam Götz 970531 AK HodonínAK Hodonín 6:50.85 9.00
3 Lukáš KynickýLukáš Kynický 971222 TJ ZnojmoTJ Znojmo 7:08.59 8.00
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 961118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7:37.75 7.00
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sergej TkachSergej Tkach 980825 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:31.90 11.00
2 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 980331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:34.74 9.00
3 Jiří PodešvaJiří Podešva 990312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:51.86 8.00
4 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 AK Olomouc BAK Olomouc B 7:32.18 7.00
5 Daniel ŠírDaniel Šír 990522 AK HodonínAK Hodonín 8:21.10 6.00
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Marek MachalickýMarek Machalický 980108 AK Olomouc BAK Olomouc B DNP
Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 981109 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Klaška, Slavík,Zeman, Hlavinka A-Klaška, Slavík,Zeman, Hlavinka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:46.38 11.00
2 A-Dvořák,Kučeřík,Nikl,Pernica A-Dvořák,Kučeřík,Nikl,Pernica AK HodonínAK Hodonín 3:55.48 9.00
3 B-Sprintz,Götz, Šlosar, Rebenda B-Sprintz,Götz, Šlosar, Rebenda AK HodonínAK Hodonín 3:56.17 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Lojkásková, Dokoupilová, Kopcová, Pavlásková A-Lojkásková, Dokoupilová, Kopcová, Pavlásková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:17.36 11.00
2 A-Sásová, Janulíková, Furišová, Vlková A-Sásová, Janulíková, Furišová, Vlková AK ŠternberkAK Šternberk 4:24.68 9.00
3 A-Korvasová, Mikulecká, Sekerková,Šrůtková A-Korvasová, Mikulecká, Sekerková,Šrůtková AK HodonínAK Hodonín 4:26.57 8.00
4 B-Uherková, Schwarzerová, Hanzelková, Bencová B-Uherková, Schwarzerová, Hanzelková, Bencová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:41.27 7.00
5 C-Čaganová,Kotásková,Švantnerová,Slámová C-Čaganová,Kotásková,Švantnerová,Slámová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:12.88 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
961214 2.04 11.00
2 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
970303 1.88 9.00
3 Martin ŠípekMartin Šípek
AK HodonínAK Hodonín
960918 1.85 8.00
4 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 1.82 7.00
5 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
960114 1.79 6.00
6 František CiencialaFrantišek Cienciala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980217 1.76 5.00
Lukáš HvastaLukáš Hvasta
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990625 0
Marek BrodaMarek Broda
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
980503 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 1.87 11.00
2 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980710 1.76 9.00
3 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990614 1.71 8.00
4 Martin KonečnýMartin Konečný
AK Olomouc BAK Olomouc B
990530 1.71 7.00
5 František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc BAK Olomouc B
991220 1.66 6.00
6 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990930 1.66 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985827 1.72 11.00
2 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975610 1.69 9.00
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
976008 1.60 8.00
4 Eva ŠenkováEva Šenková
Olymp Brno BOlymp Brno B
96 1.60 7.00
5 Michaela TuroňováMichaela Turoňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
995225 1.47 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
015630 1.55 11.00
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 1.52 9.00
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995218 1.52 8.00
4 Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
985612 1.47 7.00
5 Nikola SmolkováNikola Smolková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985126 1.47 6.00
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
016109 1.47 5.00
7 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995410 1.42 4.00
8= Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985424 1.42 2.50
8= Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
995318 1.42 2.50
10 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995501 1.42 1.00
11 Karolína KlímováKarolína Klímová
SK PřerovSK Přerov
995205 1.37
MB Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005809 1.42
Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
996214 DNP
Sabina KusákováSabina Kusáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
996119 DNP
Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
SK PřerovSK Přerov
995605 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
971204 3.85 11.00
2 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
970205 3.65 9.00
3 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
991116 3.05 8.00
MB Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930906 4.55
MB Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950320 4.35
Filip ZemanFilip Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990823 0
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970831 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David KrálDavid Král
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980602 3.65
MB Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 3.05
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková
Olymp Brno BOlymp Brno B
96 2.80
Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
966127 DNP
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995317 3.00 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 2.80 9.00
3 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
986202 2.60 8.00
4 Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
995810 2.20 7.00
5 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
015630 2.20 6.00
6 Nikola SmolkováNikola Smolková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985126 2.20 5.00
7 Johana SimonováJohana Simonová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995907 2.20 4.00
8 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985101 2.00 3.00
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995604 0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960506 7.04 +1.5 m/s 11.00
2 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 6.70 +1.7 m/s 9.00
3 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
961214 6.35 +0.2 m/s 8.00
Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
970602 6.35 +1.6 m/s 7.00
5 Martin HlavinkaMartin Hlavinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970712 6.28 +0.8 m/s 6.00
6 Tomáš HolýTomáš Holý
AC ProstějovAC Prostějov
960914 6.21 +1.4 m/s 5.00
7 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
970925 5.98 +0.0 m/s 4.00
8 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SK PřerovSK Přerov
971218 5.77 +1.7 m/s 3.00
9 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
970806 5.68 +1.1 m/s 2.00
10 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
970621 5.57 +0.3 m/s 1.00
11 František CiencialaFrantišek Cienciala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980217 5.50 +1.0 m/s
12 Senad InsaničSenad Insanič
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980607 5.38 +0.9 m/s
13 Petr SpáčilPetr Spáčil
AC ProstějovAC Prostějov
971116 5.25 +1.4 m/s
Marek BrodaMarek Broda
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
980503 DNP
Jiří VachJiří Vach
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
970822 DNP
Dominik VachutkaDominik Vachutka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
981222 DNP
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
970205 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
AK OlomoucAK Olomouc
990417 6.57 +0.9 m/s 11.00
2 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990505 6.50 +1.0 m/s 9.00
3 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
981008 6.39 +0.8 m/s 8.00
4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990930 6.14 +0.7 m/s 7.00
5 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
990703 6.12 +0.8 m/s 6.00
6 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
981216 5.93 +1.3 m/s 5.00
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
991130 5.87 +2.6 m/s 5.78 +0.3 m/s 4.00
8 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
990627 5.82 +0.7 m/s 3.00
9 Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
980308 5.76 +1.8 m/s 2.00
10 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980710 5.66 +1.8 m/s 1.00
11 František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990217 5.35 +2.3 m/s 5.12 +0.1 m/s
MB Jakub KozubekJakub Kozubek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990907 5.66 +0.2 m/s
MB Dominik VachutkaDominik Vachutka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
981222 5.33 +1.4 m/s
MB František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 DNP
Tadeáš MezeraTadeáš Mezera
AK HodonínAK Hodonín
991017 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975708 5.77 +1.9 m/s 11.00
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975314 5.41 +0.2 m/s 9.00
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
976008 5.36 +0.4 m/s 8.00
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
976023 5.04 +2.2 m/s 4,92 +1.7 m/s 7.00
5 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975810 4.98 +0.7 m/s 6.00
6 Aneta PalánováAneta Palánová
Olymp Brno BOlymp Brno B
97 4.91 +0.4 m/s 5.00
7 Eliška FischerováEliška Fischerová
Olymp Brno BOlymp Brno B
97 4.73 +1.0 m/s 4.00
8 Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
995114 4.40 +1.5 m/s 3.00
MB Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995725 4.32 +0.6 m/s
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 5.29 +3.2 m/s 5,19 +1.5 m/s 11.00
2 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995328 5.23 +0.5 m/s 9.00
3 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985818 5.17 +1.1 m/s 8.00
4 Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995313 5.15 +0.8 m/s 7.00
5 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995513 4.82 +1.0 m/s 6.00
6 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995713 4.79 +1.2 m/s 5.00
7 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995809 4.78 +1.4 m/s 4.00
8 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995317 4.74 +1.7 m/s 3.00
9 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
995218 4.67 +1.1 m/s 2.00
10 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985101 4.61 +0.7 m/s 1.00
11 Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
995418 4.59 +1.3 m/s
12 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
986202 4.56 +1.0 m/s
13 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995604 4.53 +1.5 m/s
14 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996027 4.49 +1.5 m/s
15 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK PřerovSK Přerov
996129 4.43 +1.8 m/s
16 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985210 4.42 +1.3 m/s
17 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985424 4.36 +1.3 m/s
18 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
016122 4.33 +1.1 m/s
19 Petra FritschováPetra Fritschová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995814 4.32 +1.6 m/s
20 Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
985502 4.29 +1.7 m/s
21 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
016005 4.26 +0.5 m/s
Jana DebnárováJana Debnárová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
986005 DNP
Anežka HanouskováAnežka Hanousková
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
996012 DNP
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý
AC ProstějovAC Prostějov
960914 14.12 +0.2 m/s 11.00
2 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
970602 13.21 +0.0 m/s 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica
AK HodonínAK Hodonín
970919 13.09 +0.3 m/s 8.00
4 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980523 11.60 +0.0 m/s 7.00
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
AK OlomoucAK Olomouc
990417 14.11 +0.5 m/s 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
981216 13.80 +1.0 m/s 9.00
3 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990505 12.86 +0.1 m/s 8.00
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 12.06 +0.0 m/s 7.00
5 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
990627 11.87 +1.3 m/s 6.00
František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990217 0
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK Olomouc BAK Olomouc B
980701 DNP
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985620 11.73 +0.7 m/s 11.00
2 Petra HarasimováPetra Harasimová
Olymp Brno BOlymp Brno B
97 11.32 +0.2 m/s 9.00
3 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975810 10.80 +0.5 m/s 8.00
4 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
965120 10.17 +0.4 m/s 7.00
Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
976008 0
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985818 11.66 +1.1 m/s 11.00
2 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
995320 11.11 +1.5 m/s 9.00
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985101 10.73 +0.6 m/s 8.00
4 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985806 10.66 +0.2 m/s 7.00
5 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995328 10.43 +0.5 m/s 6.00
6 Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995313 10.40 +0.5 m/s 5.00
7 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995809 10.28 +0.8 m/s 4.00
8 Lucie GabrielováLucie Gabrielová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
985711 10.20 +0.4 m/s 3.00
9 Petra FritschováPetra Fritschová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995814 09.84 +0.5 m/s 2.00
10 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995513 09.75 +0.9 m/s 1.00
11 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985527 09.68 +1.3 m/s
Aneta CharwotováAneta Charwotová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
005402 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 12.86 11.00
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 12.19 9.00
3 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996217 11.88 8.00
4 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986130 11.49 7.00
5 Nela KarkosekováNela Karkoseková
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
985203 11.24 6.00
6 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
996020 10.72 5.00
7 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 10.64 4.00
8 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 10.09 3.00
9 Lea PruskováLea Prusková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995312 09.70 2.00
10 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 09.41 1.00
11 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995301 09.04
12 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995916 08.74
13 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
995318 08.67
14 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995925 08.17
15 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995218 07.85
16 Klára KuchařováKlára Kuchařová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005321 07.47
17 Barbora BigasováBarbora Bigasová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005921 05.46
MB Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995725 07.93
Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
986002 DNP
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995410 DNP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985129 13.30 11.00
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975403 11.72 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
975111 11.16 8.00
4 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Olymp Brno BOlymp Brno B
96 09.72 7.00
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985620 09.22 6.00
6 Barbora TymlováBarbora Tymlová
AK HodonínAK Hodonín
975320 08.90 5.00
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková
Olymp Brno BOlymp Brno B
97 08.70 4.00
8 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985827 07.91 3.00
9 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
965914 07.77 2.00
10 Monika VítámvásováMonika Vítámvásová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
995923 06.50 1.00
11 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
966023 05.88
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
965201 DNP
Marie BušinováMarie Bušinová
AK HodonínAK Hodonín
985322 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik BučkoPatrik Bučko
AK HodonínAK Hodonín
980910 14.81 11.00
2 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990824 13.68 9.00
3 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 12.95 8.00
4 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK OlomoucAK Olomouc
981226 12.63 7.00
5 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 12.59 6.00
6 Jiří KučeraJiří Kučera
AK OlomoucAK Olomouc
980426 12.40 5.00
7 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 11.37 4.00
8 Tomáš BortelTomáš Bortel
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
990929 11.20 3.00
9 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 10.46 2.00
10 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991012 10.12 1.00
11 David KrálDavid Král
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980602 10.10
12 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 09.74
13 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980630 09.59
14 Jakub KasalaJakub Kasala
AK Olomouc BAK Olomouc B
990827 09.47
15 Jan KopečnýJan Kopečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980825 09.42
16 Filip RycekFilip Rycek
SK PřerovSK Přerov
990310 08.93
17 Jozef PolákJozef Polák
AK HodonínAK Hodonín
980719 08.84
18 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980415 08.02
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
980902 DNP
Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990824 DNP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolas BrošNikolas Broš
AK HodonínAK Hodonín
960206 16.02 11.00
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961014 15.96 9.00
3 Viktor DaňoViktor Daňo
AK HodonínAK Hodonín
960722 15.30 8.00
4 Filip LitavskýFilip Litavský
AK HodonínAK Hodonín
960101 15.11 7.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
960804 12.98 6.00
6 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
960206 12.85 5.00
7 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ ZnojmoTJ Znojmo
960524 12.75 4.00
8 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 12.74 3.00
9 Petr TancerPetr Tancer
AK HodonínAK Hodonín
970812 12.03 2.00
10 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AC ProstějovAC Prostějov
970223 11.51 1.00
11 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960303 11.34
12 Martin KonečnýMartin Konečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
971220 11.24
13 Matěj KomárMatěj Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960419 10.50
14 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
971204 09.55
15 Jan TrefnýJan Trefný
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
971121 09.50
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970831 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985129 37.96 11.00
2 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975605 33.42 9.00
3 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975403 33.01 8.00
4 Natálie VeseláNatálie Veselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975704 31.32 7.00
5 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
965120 29.73 6.00
6 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Olymp Brno BOlymp Brno B
96 28.44 5.00
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková
Olymp Brno BOlymp Brno B
97 27.22 4.00
8 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
966023 24.26 3.00
9 Barbora TymlováBarbora Tymlová
AK HodonínAK Hodonín
975320 20.77 2.00
10 Natálie ZávorkováNatálie Závorková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
966012 18.29 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996217 34.39 11.00
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 30.01 9.00
3 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 29.15 8.00
4 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986130 28.53 7.00
5 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 26.26 6.00
6 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
995224 24.79 5.00
7 Nela KarkosekováNela Karkoseková
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
985203 24.31 4.00
8 Lea PruskováLea Prusková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995312 23.65 3.00
9 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995301 22.85 2.00
10 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995916 22.03 1.00
11 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995925 21.56
12 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 19.80
13 Martina ChválováMartina Chválová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
985921 17.37
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995410 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990824 43.95 11.00
2 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 43.31 9.00
3 Patrik BučkoPatrik Bučko
AK HodonínAK Hodonín
980910 40.64 8.00
4 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 36.43 7.00
5 Erik VeselýErik Veselý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
981024 36.26 6.00
6 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 34.35 5.00
7 Daniel ŠírDaniel Šír
AK HodonínAK Hodonín
990522 33.66 4.00
8 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 33.49 3.00
9 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK OlomoucAK Olomouc
981226 30.56 2.00
10 Jakub KasalaJakub Kasala
AK Olomouc BAK Olomouc B
990827 29.78 1.00
11 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
991130 28.14
12 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
990627 27.26
13 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980630 27.10
14 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980415 24.39
15 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
980318 23.60
16 Jozef PolákJozef Polák
AK HodonínAK Hodonín
980719 21.89
17 Tomáš BortelTomáš Bortel
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
990929 19.57
18 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991012 19.33
19 Jan DavidJan David
AK HodonínAK Hodonín
990719 17.11
Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolas BrošNikolas Broš
AK HodonínAK Hodonín
960206 50.99 11.00
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961014 47.51 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
AK HodonínAK Hodonín
960101 44.41 8.00
4 Viktor DaňoViktor Daňo
AK HodonínAK Hodonín
960722 44.28 7.00
5 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AC ProstějovAC Prostějov
970223 37.21 6.00
6 Petr TancerPetr Tancer
AK HodonínAK Hodonín
970812 35.57 5.00
7 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
960804 34.70 4.00
8 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 34.54 3.00
9 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ ZnojmoTJ Znojmo
960524 33.06 2.00
10 Jakub KobělářJakub Kobělář
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970910 31.82 1.00
11 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
960206 31.56
12 Jan TrefnýJan Trefný
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
971121 29.06
13 Radomír JosiekRadomír Josiek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980531 27.84
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970831 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 51.17 11.00
2 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995702 40.00 9.00
3 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 38.68 8.00
4 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995925 37.94 7.00
5 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995301 33.93 6.00
6 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986130 29.90 5.00
7 Klára KuchařováKlára Kuchařová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005321 29.66 4.00
8 Monika ČaganováMonika Čaganová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985921 29.36 3.00
9 Barbora FurišováBarbora Furišová
AK ŠternberkAK Šternberk
995630 21.94 2.00
10 Barbora BigasováBarbora Bigasová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005921 19.95 1.00
MB Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005208 42.48
MB Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005421 37.07
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
965201 39.95 11.00
2 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
966023 36.90 9.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková
Olymp Brno BOlymp Brno B
97 33.78 8.00
4 Natálie VeseláNatálie Veselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975704 31.76 7.00
5 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975403 25.77 6.00
6 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Olymp Brno BOlymp Brno B
96 24.50 5.00
7 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975605 23.18 4.00
8 Natálie ZávorkováNatálie Závorková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
966012 20.72 3.00
9 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
975111 20.14 2.00
MB Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
935523 48.82
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980630 50.66 11.00
2 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK OlomoucAK Olomouc
981226 48.14 9.00
3 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 41.80 8.00
4 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714 41.64 7.00
5 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 40.70 6.00
6 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 38.50 5.00
7 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980415 34.44 4.00
8 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 32.98 3.00
9 Jan DavidJan David
AK HodonínAK Hodonín
990719 30.67 2.00
10 Jozef PolákJozef Polák
AK HodonínAK Hodonín
980719 29.03 1.00
11 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991012 28.00
12 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
980318 24.31
13 Filip RycekFilip Rycek
SK PřerovSK Přerov
990310 22.22
14 Jakub KasalaJakub Kasala
AK Olomouc BAK Olomouc B
990827 21.98
15 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990824 20.95
16 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 19.58
17 Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík
AK KroměřížAK Kroměříž
980609 10.12
Patrik BučkoPatrik Bučko
AK HodonínAK Hodonín
980910 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ ZnojmoTJ Znojmo
960804 45.35 11.00
2 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
970303 41.91 9.00
3 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960303 39.37 8.00
4 Jakub BeilJakub Beil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961006 36.83 7.00
5 Radomír JosiekRadomír Josiek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980531 34.56 6.00
6 Jan TrefnýJan Trefný
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
971121 34.55 5.00
7 Martin KonečnýMartin Konečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
971220 26.26 4.00
8 Petr TancerPetr Tancer
AK HodonínAK Hodonín
970812 26.21 3.00
9 Jakub KobělářJakub Kobělář
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970910 24.91 2.00
10 Matěj KomárMatěj Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960419 24.36 1.00
Viktor DaňoViktor Daňo
AK HodonínAK Hodonín
960722 DNP
Nikolas BrošNikolas Broš
AK HodonínAK Hodonín
960206 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 46.20 11.00
2 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
996020 32.68 9.00
3 Martina ChválováMartina Chválová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
985921 32.64 8.00
4 Nela KarkosekováNela Karkoseková
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
985203 29.87 7.00
5 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
996101 29.76 6.00
6 Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
985502 29.68 5.00
7 Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
985612 28.50 4.00
8 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
995224 28.10 3.00
9 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
995320 24.07 2.00
10 Lea PruskováLea Prusková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995312 23.82 1.00
11 Klára KuchařováKlára Kuchařová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005321 19.11
12 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
986002 18.04
13 Barbora BigasováBarbora Bigasová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005921 17.83
14 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
995916 16.12
15 Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK KroměřížAK Kroměříž
985527 12.29
Nikol TabačkováNikol Tabačková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985124 DNP
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995513 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975605 46.34 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975704 40.77 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK PřerovSK Přerov
975111 34.25 8.00
4 Petra HarasimováPetra Harasimová
Olymp Brno BOlymp Brno B
97 32.17 7.00
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
966015 31.14 6.00
6 Barbora TymlováBarbora Tymlová
AK HodonínAK Hodonín
975320 29.45 5.00
7 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
966015 26.01 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KučeraJiří Kučera
AK OlomoucAK Olomouc
980426 66.68 11.00
2 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991001 60.20 9.00
3 Erik VeselýErik Veselý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
981024 55.38 8.00
4 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
980902 44.05 7.00
5 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 40.74 6.00
6 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714 40.57 5.00
7 Vojtěch KrejčíkVojtěch Krejčík
AK Olomouc BAK Olomouc B
990604 39.25 4.00
8 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
990703 35.32 3.00
9 Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980912 33.65 2.00
10 Tomáš BortelTomáš Bortel
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
990929 32.22 1.00
11 Filip RycekFilip Rycek
SK PřerovSK Přerov
990310 31.37
12 Ondřej KašíkOndřej Kašík
AK KroměřížAK Kroměříž
990109 22.66
Daniel ŠírDaniel Šír
AK HodonínAK Hodonín
990522 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KonečnýMartin Konečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
971220 52.78 11.00
2 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AC ProstějovAC Prostějov
970223 51.16 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
AK HodonínAK Hodonín
960101 50.17 8.00
4 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961014 49.20 7.00
5 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
960206 46.43 6.00
6 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960303 44.32 5.00
7 Adam UherAdam Uher
AK OlomoucAK Olomouc
970429 43.73 4.00
8 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ ZnojmoTJ Znojmo
960524 41.57 3.00
9 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 41.04 2.00
10 Matěj KomárMatěj Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960419 40.14 1.00
11 Miroslav NyklMiroslav Nykl
AK HodonínAK Hodonín
971014 35.83
12 Jakub KobělářJakub Kobělář
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970910 33.32
13 Radomír JosiekRadomír Josiek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980531 28.11
Senad InsaničSenad Insanič
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980607 DNP
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 243.00
2 AKHOD AKHOD AK Hodonín{8} 200.00
3 UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno{8} 161.00
4 PROST PROST AC Prostějov{8} 060.00
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ Třinec{8} 050.00
6 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 048.00
7 TJZNO TJZNO TJ Znojmo{8} 038.00
8 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 026.00
9 SLHAV SLHAV Atletický oddíl Slavia Havířov{8} 014.00
10 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 013.00
11 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 008.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m, 400 m, 4x400 m
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 208.50
2 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 198.00
3 BRECL BRECL TJ Lokomotiva Břeclav{8} 085.00
4 AKOLB AKOLB AK Olomouc B{8} 068.00
5 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 064.00
6 AKHOD AKHOD AK Hodonín{8} 052.00
7 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 048.50
8 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 040.00
9 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek{8} 020.00
10 KROME KROME AK Kroměříž{8} 012.00
11 UNIBR UNIBR VSK Univerzita Brno{8} 006.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 400 m, 110 m př., 300 m př.
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 251.00
2 AKOLY AKOLY AK Olymp Brno{8} 208.00
3 OLY B OLY B Olymp Brno B{8} 168.00
4 TZTRI TZTRI TJ TŽ Třinec{8} 046.00
FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek{8} 046.00
6 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 031.00
7 AKHOD AKHOD AK Hodonín{8} 024.00
8 TJZNO TJZNO TJ Znojmo{8} 012.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m př., 400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek{8} 190.00
2 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 141.00
3 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 139.50
4 AKOLY AKOLY AK Olymp Brno{8} 098.00
5 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.{8} 093.00
6 SUMPE SUMPE TJ Šumperk{8} 080.00
7 AKSTE AKSTE AK Šternberk{8} 049.00
8 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.{8} 041.00
9 BRECL BRECL TJ Lokomotiva Břeclav{8} 034.00
10 CEJKO CEJKO AC Čejkovice{8} 024.00
11 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 023.50
12 SLHAV SLHAV Atletický oddíl Slavia Havířov{8} 017.00
13 SKPRE SKPRE SK Přerov{8} 012.00
14 AKHOD AKHOD AK Hodonín{8} 008.00
KROME KROME AK Kroměříž{8} 008.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 100 m př., 300 m př., 4x400 m
Celkem 15 závodníků