výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Hradec Králové (12. 9. 2015)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.19
2 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.24
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.26
4 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.54
5 Tomáš JodlTomáš Jodl 991119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.87
6 Aldo ProzrAldo Prozr 990325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.24
7 Filip HorkýFilip Horký 960527 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.40
Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.30
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.41
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.53
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.66
5 Jan DunovskýJan Dunovský 970610 AC PardubiceAC Pardubice 11.74
6 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.96
7 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.05
8 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.20
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.25
3 Fuseini BabaFuseini Baba 960214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.39
4 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.58
5 Josef HašekJosef Hašek 970113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.71
6 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.84
7 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.87
8 Tomáš DohnalTomáš Dohnal 960413 AC PardubiceAC Pardubice 12.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 970512 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.97
2= Josef HavrdaJosef Havrda 971025 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.15
2= Jiří SedlákJiří Sedlák 990320 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.15
4 Jaroslav ChumJaroslav Chum 970923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.32
5 Jaroslav KaresJaroslav Kares 970415 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.52
6 Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.61
7 Petr NovotnýPetr Novotný 980712 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.91
8 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek 971026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.00
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 12.9.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.02 11.00
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.05 9.00
3 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.23 8.00
4 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.25 7.00
5 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.26 6.00
6 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.37 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.9.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.37 4.00
2 Fuseini BabaFuseini Baba 960214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.38 3.00
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.44 2.00
4 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.57 1.00
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.62
6 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.65
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.82
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.94
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.15
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.29
5 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 975111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.60
6 Anna JunováAnna Junová 995521 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.87
7 Anna BoukalováAnna Boukalová 995618 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.43
8 Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová 985128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.27
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.92
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.00
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.06
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.20
6 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.38
7 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.56
8 Lucie RacochováLucie Racochová 995122 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.51
2 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.76
3 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.01
4 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.25
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.31
6 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 986219 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.60
MB Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 985629 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.18
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 12.9.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.22 11.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.27 9.00
3 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.62 8.00
4 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.76 7.00
5 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.93 6.00
6 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.50 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.83 4.00
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.88 3.00
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.92 2.00
4 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.13 1.00
5 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.21
6 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.35
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.05 11.00
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.32 9.00
3 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.46 8.00
4 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.59 7.00
5 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.94 2.00
6 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.82
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.61 6.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 22.92 3.00
3 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.15
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.85
MB Václav VáchalVáclav Váchal 960705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.44
Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.80 5.00
2 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.89 4.00
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 23.10 1.00
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.25
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.47
6 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.84
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.68
2 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.24
3 Aldo ProzrAldo Prozr 990325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.79
4 Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.17
5 Jaroslav KaresJaroslav Kares 970415 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.62
Josef HavrdaJosef Havrda 971025 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.18 11.00
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 25.47 9.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.99 7.00
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.11 5.00
5 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.18 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.90 8.00
2 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.03 6.00
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.66 3.00
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.84 2.00
Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.96 0.50
1= Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.96 0.50
3 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.13
4 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.46
5 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.69
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28.50
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.76
3 Lucie RacochováLucie Racochová 995122 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.43
4 Šárka TicháŠárka Tichá 996116 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.70
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.12 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.30 9.00
3 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.40 8.00
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.36 7.00
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 51.77 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.57 6.00
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.66 5.00
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.15 1.00
4 Vojtěch JosefVojtěch Josef 961204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.43
5 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.46
6 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.62
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš ŠolcMiloš Šolc 960422 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.07 3.00
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.09 2.00
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.61
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.01
5 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.63
Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 000511 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.16
2 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 53.33
3 David ŠtefekDavid Štefek 990324 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 54.38
4 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.86
5 Martin BártaMartin Bárta 980812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56.22
Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 56.52 11.00
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 58.14 9.00
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 58.58 8.00
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.13 7.00
5 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.06 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.38 6.00
2 Tereza TomeškováTereza Tomešková 975920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.85 4.00
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.89 3.00
4 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 61.41 2.00
MB Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 60.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KonopováMarie Konopová 966114 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.92 1.00
2 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.63
3 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 63.66
4 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 975209 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 64.31
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 65.56
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KuncířováKateřina Kuncířová 975905 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 66.15
2 Šárka TicháŠárka Tichá 996116 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 69.40
3 Eliška BačováEliška Bačová 005826 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 69.97
Martina ČihákováMartina Čiháková 996022 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.42 11.00
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.88 9.00
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:58.93 8.00
4 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.06 7.00
5 Vojtěch JosefVojtěch Josef 961204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.40 6.00
6 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 AC PardubiceAC Pardubice 1:59.98 5.00
7 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.24 4.00
8 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:01.04 2.00
9 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:01.63 1.00
10 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 2:02.02
11 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.36
12 Miloš ŠolcMiloš Šolc 960422 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:02.64
13 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.57
14 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.08
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:00.60 3.00
2 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.91
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:04.08
4 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:04.62
5 Martin BártaMartin Bárta 980812 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:04.65
6 David ŠtefekDavid Štefek 990324 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:05.50
7 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 990411 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:06.83
8 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:08.11
9 Jakub JonJakub Jon 010208 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:08.93
10 Jan ŠustrJan Šustr 970111 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:12.27
11 Karel SvobodaKarel Svoboda 960616 AC PardubiceAC Pardubice 2:17.61
Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Pavel HorákPavel Horák 960531 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:18.29 11.00
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.32 9.00
3 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:21.56 8.00
4 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:23.70 7.00
5 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.72 6.00
6 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.09 5.00
7 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.23 4.00
8 Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:28.00 3.00
9 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 975217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.49 2.00
10 Monika BoušíMonika Bouší 995724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:29.81
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:28.85 1.00
2 Pavla KarešováPavla Karešová 976202 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:30.14
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 015712 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.16
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 975309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.40
5 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:32.38
6 Kristýna PaldusováKristýna Paldusová 975906 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:33.24
7 Hana HomolkováHana Homolková 965503 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:33.74
Karolína HerelováKarolína Herelová 976201 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:11.66 11.00
2 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:12.10 9.00
3 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:12.50 8.00
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:15.25 7.00
5 Filip SchützFilip Schütz 971110 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:15.56 6.00
6 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:16.96 5.00
7 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:17.78 4.00
8 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 AC PardubiceAC Pardubice 4:18.07 3.00
9 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 960302 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:19.30 2.00
10 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 971229 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:22.76 1.00
11 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:29.37
12 Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:40.80
Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Karel SvobodaKarel Svoboda 960616 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 965718 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:56.61 11.00
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:58.53 9.00
3 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:01.16 8.00
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:02.31 7.00
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:05.91 6.00
6 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 006207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:06.53 5.00
7 Kateřina DoudováKateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:35.26 4.00
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 006129 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:43.10 3.00
9 Natálie VíškováNatálie Víšková 985821 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:45.94 2.00
10 Dominika KrejčováDominika Krejčová 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:59.35 1.00
11 Tereza LoosováTereza Loosová 005601 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:05.14
12 Karolína HerelováKarolína Herelová 976201 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6:08.45
Veronika PrůchováVeronika Průchová 985112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Viktorie EliášováViktorie Eliášová 976016 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 970617 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:50.86 11.00
2 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08:53.14 9.00
3 Matouš FrancMatouš Franc 961105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:05.57 8.00
4 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 AC PardubiceAC Pardubice 09:19.77 7.00
5 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 970506 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:29.11 6.00
6 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:33.60 5.00
7 Jan ŠaníkJan Šaník 970727 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:51.74 4.00
8 Vojtěch MálekVojtěch Málek 991128 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:51.98 3.00
9 Vít SvobodaVít Svoboda 960611 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:59.27 2.00
10 Petr KLímaPetr KLíma 970716 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:35.03 1.00
11 Adam HruškaAdam Hruška 961113 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:53.66
12 Zdeněk ČadaZdeněk Čada 980830 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12:04.36
Dominik KubecDominik Kubec 960827 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 970331 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10:31.30 11.00
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:49.43 9.00
3 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 985424 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:00.71 8.00
4 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:29.09 7.00
5 Kristýna PaldusováKristýna Paldusová 975906 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:07.75 6.00
6 Veronika PrůchováVeronika Průchová 985112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:41.61 5.00
7 Kateřina KopačkováKateřina Kopačková 015430 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:42.12 4.00
8 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 995901 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:44.26 3.00
9 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 005327 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:17.16 2.00
10 Eva HladíkováEva Hladíková 976205 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13:39.86 1.00
11 Eliška ČervenkováEliška Červenková 986218 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:03.83
12 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 985308 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14:14.12
13 Daniela BřezinováDaniela Březinová 975522 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:20.00
MB Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11:02.85
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.17 11.00
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.90 9.00
3 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14.96 8.00
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.23 7.00
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.73 4.00
Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BoušíKristýna Bouší 965612 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.54 6.00
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 965211 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.70 5.00
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 965813 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.85 3.00
4 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.96 2.00
5 Michaela RadováMichaela Radová 965309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.31
6 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 17.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 986206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.10 1.00
2 Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová 965113 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.25
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 975209 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17.66
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.29
5 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 966202 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 18.31
Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.06 11.00
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.59 8.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 15.83 5.00
4 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.97 3.00
MB Jan NěmecJan Němec 970319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.85
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.09 9.00
2 Aleš KrálAleš Král 960222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.78 6.00
3 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.92 4.00
4 Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.29 2.00
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.38
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Závodník Sýkora Miroslav byl diskvalifikován podle pravidla 162.6.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15.73 7.00
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.30 1.00
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.37
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.80
5 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.92
Michal BabkaMichal Babka 990626 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56.80 11.00
2 Radek BekrRadek Bekr 970123 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.74 6.00
3 Václav KocourekVáclav Kocourek 961026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.95 5.00
4 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 63.65 3.00
5 Filip HorkýFilip Horký 960527 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 67.38
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.28 8.00
2 Filip BělaFilip Běla 970920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 62.57 7.00
3 Tomáš PosekanýTomáš Posekaný 961229 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.94 2.00
4 Martin MelicherMartin Melicher 960621 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 64.65 1.00
5 Michal FrancMichal Franc 970120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 68.65
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.54 9.00
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 63.60 4.00
3 Tomáš DohnalTomáš Dohnal 960413 AC PardubiceAC Pardubice 67.90
4 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.61
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.24 11.00
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 65.04 9.00
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.19 8.00
4 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 966202 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 68.18 7.00
5 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 68.75 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková 966107 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 68.48 6.00
2 Monika BoušíMonika Bouší 995724 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 69.32 4.00
3 Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová 965113 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 72.27 2.00
4 Tereza TomeškováTereza Tomešková 975920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 74.03 1.00
5 Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 74.46
6 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 995213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 78.12
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 70.70 3.00
2 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 975516 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 74.66
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 996219 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 76.06
4 Dominika KrejčováDominika Krejčová 965729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 77.74
5 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 976224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 78.45
Veronika SlámováVeronika Slámová 965527 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina ŠukováMartina Šuková 985420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7:24.67 11.00
2 Hana HomolkováHana Homolková 965503 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7:34.66 9.00
3 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 975516 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7:58.84 8.00
4 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 976224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8:24.75 7.00
5 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:52.65 6.00
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 996219 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 9:50.01 5.00
Daniela BendováDaniela Bendová 975513 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 AC PardubiceAC Pardubice 10:06.89 11.00
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 970226 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:20.15 9.00
3 Robin KnopfRobin Knopf 970509 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:31.58 8.00
4 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:31.63 7.00
5 Čeněk AugustaČeněk Augusta 980710 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:47.08 6.00
6 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:53.45 5.00
7 Josef ProvazníkJosef Provazník 990816 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:13.48 4.00
8 Pavel BitnarPavel Bitnar 971021 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:46.52 3.00
9 Martin GladkovMartin Gladkov 970829 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:55.29 2.00
10 Daniel ProkopDaniel Prokop 991125 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12:59.10 1.00
Ondřej DonátOndřej Donát 970901 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Martin SemerádMartin Semerád 990921 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Celkem 12 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A100 - Baba, Kuklík, Monzar, Mach A100 - Baba, Kuklík, Monzar, Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.23 11.00
2 A100 - Procházka, Jirman, Štěpánek, Lochman A100 - Procházka, Jirman, Štěpánek, Lochman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.89 9.00
3 A100 - Rapp, Bárta, Karásek, Dostrašil A100 - Rapp, Bárta, Karásek, Dostrašil TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.25 8.00
4 A100 - Nevole, Kocánek, Končiský, Prozr A100 - Nevole, Kocánek, Končiský, Prozr Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.27 7.00
5 100 - Červík, Kraus, Babka, Habrda 100 - Červík, Kraus, Babka, Habrda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.64 5.00
A100 - Dunovský, Kroupa, Wiesner, Špičák A100 - Dunovský, Kroupa, Wiesner, Špičák AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A100 - Sedlák, Šot, Dedek, Kares A100 - Sedlák, Šot, Dedek, Kares Atletika KlatovyAtletika Klatovy 48.53 3.00
2 100 - Franc, Coubal, Hruška, Lietavec 100 - Franc, Coubal, Hruška, Lietavec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.48
100 - Posekaný, Chum, Olič, Shchepotev 100 - Posekaný, Chum, Olič, Shchepotev A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
100 - Gdula, Novotný P., Petráš, Vyhnánek 100 - Gdula, Novotný P., Petráš, Vyhnánek Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
100 - Lamač, Kučera, Kolář, Galáč 100 - Lamač, Kučera, Kolář, Galáč AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Poznámky:
Štafeta A. C. TEPO Kladno diskvalifikována podle pravidla P170.8. Štafeta Hvězda SKP Pardubice diskvalifikována podle pravidla P170.7.
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B100 - Capouch, Sekyra, Šimek, Slavíček B100 - Capouch, Sekyra, Šimek, Slavíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.60 6.00
2 B100 - Melicher, Stewart, Pasler, Peřich B100 - Melicher, Stewart, Pasler, Peřich Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.73 4.00
3 C100 - Michal, Pavlica, Ledvinka, Vaněk C100 - Michal, Pavlica, Ledvinka, Vaněk Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.68 2.00
4 B100 - Dohnal, Hrbek, Donát, Kovář B100 - Dohnal, Hrbek, Donát, Kovář AC PardubiceAC Pardubice 48.70 1.00
B100 - Preisler, Krykorka, Mikula, Machura B100 - Preisler, Krykorka, Mikula, Machura TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A100 - Valásková T., Nečinová, Grulichová, Seidlová A100 - Valásková T., Nečinová, Grulichová, Seidlová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 49.37 11.00
2 A100 - Klepetková, Edlová, Votinská, Novosadová A100 - Klepetková, Edlová, Votinská, Novosadová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.01 9.00
3 A100 - Adlerová, Bělohlavová, Kozáková, Majerová A100 - Adlerová, Bělohlavová, Kozáková, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.12 8.00
4 A100 - Hornová, Bičianová, Čejchanová, Žuchová A100 - Hornová, Bičianová, Čejchanová, Žuchová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.47 7.00
5 A100 - Šmejkalová, Háčková, Kopecká, Kalvová A100 - Šmejkalová, Háčková, Kopecká, Kalvová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.79 6.00
6 A100 - Doubravová, Pondělíčková, Chocholová, Junová A100 - Doubravová, Pondělíčková, Chocholová, Junová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.99 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B100 - Odvárková, Meczlová, Sumegová, Konopová B100 - Odvárková, Meczlová, Sumegová, Konopová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.93 5.00
2 B100 - Novotná, Pánková N., Chytková, Slavíková B100 - Novotná, Pánková N., Chytková, Slavíková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 53.98 3.00
3 B100 - Vocásková, Braunová, Tichá, Husáková B100 - Vocásková, Braunová, Tichá, Husáková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.14 2.00
4 B100 - Vondrovská, Kálnayová, Racochová, Procházková B100 - Vondrovská, Kálnayová, Racochová, Procházková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.61 1.00
5 C100 - Rokosová, Najmanová, Eliášová, Pflégrová C100 - Rokosová, Najmanová, Eliášová, Pflégrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.15
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A400 - Kuklík, Hotový, Šimsa, Monzar A400 - Kuklík, Hotový, Šimsa, Monzar ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:26.76 11.00
2 A400 - Halbrštát, Mottl, Štěpánek, Hodboď A400 - Halbrštát, Mottl, Štěpánek, Hodboď TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:31.41 8.00
3 A400 - Kocourek, Bosák, Habrda, Polák A400 - Kocourek, Bosák, Habrda, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:33.96 7.00
4 A400 - Kroupa, Secký, Hrbek, Špičák A400 - Kroupa, Secký, Hrbek, Špičák AC PardubiceAC Pardubice 3:35.21 6.00
5 A400 - Bešta, Bošek, Svoboda, Tůma A400 - Bešta, Bošek, Svoboda, Tůma Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:37.03 5.00
6 A400 - Karásek, Šolc, Adámek, Krykorka A400 - Karásek, Šolc, Adámek, Krykorka TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:38.37 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A400 - Končický, Pasler, Stewart, Pavlát A400 - Končický, Pasler, Stewart, Pavlát Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:30.08 9.00
2 A400 - Provazník, Libnar, Schütz, Hájek A400 - Provazník, Libnar, Schütz, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:39.93 3.00
3 A400 - Shchepotev, Olič, Šmíd, Posekaný A400 - Shchepotev, Olič, Šmíd, Posekaný A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:40.43 1.00
4 A400 - Franc, Coubal, Lietavec, Obhlídal A400 - Franc, Coubal, Lietavec, Obhlídal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:43.17
A400 - Málek, Horák, Vošvrda, Šustr A400 - Málek, Horák, Vošvrda, Šustr AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B400 - Capouch, Petrák, Nofta, Šimek B400 - Capouch, Petrák, Nofta, Šimek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:40.34 2.00
2 B400 - Melicher, Kostohryz, Peřich, Kocánek B400 - Melicher, Kostohryz, Peřich, Kocánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:40.71
3 B400 - Mikula, Preisler, Horký, Běla B400 - Mikula, Preisler, Horký, Běla TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:45.19
4 B400 - Knopf, Krýsl, Prokop, Štefek B400 - Knopf, Krýsl, Prokop, Štefek Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:48.83
5 B400 - Dohnal, Hladík, Svoboda, Kovář B400 - Dohnal, Hladík, Svoboda, Kovář AC PardubiceAC Pardubice 3:53.65
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A400 - Sumegová, Kovaříková, Hřebíková, Konopová A400 - Sumegová, Kovaříková, Hřebíková, Konopová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:05.74 11.00
2 A400 - Slavíková, Chytková, Novotná, Pánková A400 - Slavíková, Chytková, Novotná, Pánková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:11.95 9.00
3 A400 - Novosadová, Doudová, Husáková, Vocásková A400 - Novosadová, Doudová, Husáková, Vocásková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:12.90 8.00
4 A400 - Kopecká, Háčková, Hoftová, Kryšková A400 - Kopecká, Háčková, Hoftová, Kryšková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:16.74 7.00
5 A400 - Tomešková, Šolcová, Karešová, Zemanová A400 - Tomešková, Šolcová, Karešová, Zemanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:26.28 5.00
6 A400 - Najmanová, Eliášová, Pekařová, Slabochová A400 - Najmanová, Eliášová, Pekařová, Slabochová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:32.74 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B400 - Průchová, Schejbalová, Šindelářová, Majerová B400 - Průchová, Schejbalová, Šindelářová, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:24.77 6.00
2 B400 - Javůrková, Javůrková, Šuková, Červenková B400 - Javůrková, Javůrková, Šuková, Červenková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:34.81 3.00
3 B400 - Junková, Hájková, Dostálová, Bačová B400 - Junková, Hájková, Dostálová, Bačová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:37.28 2.00
4 B400 - Chocholová, Rokosová, Pflégrová, Kálnayová B400 - Chocholová, Rokosová, Pflégrová, Kálnayová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:45.04 1.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.631.701.751.801.851.901.931.962.00 Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 1.96 ----OOXXOXOXXOXXX 11.00
2 Petr ŠimonPetr Šimon
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960928 1.93 ----OOOOXXX 9.00
3 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970702 1.90 ----OOXXOXXX 8.00
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 1.90 ----OXOXXOXXX 7.00
5 Josef AdámekJosef Adámek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970707 1.85 --OOOOXXX 6.00
6 Jiří SedlákJiří Sedlák
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
990320 1.85 --OOOXOXXX 5.00
7 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 1.85 OOOOOXXOXXX 4.00
8 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.85 --OXOXOXXOXXX 3.00
9 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 1.80 ---OXXOXXX 2.00
10 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960207 1.80 --OXOXXOXXX 1.00
11 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961026 1.75 --OOXXX
12 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
970923 1.70 -OOXXX
13 Daniel MonzarDaniel Monzar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970417 1.70 OOXOXXX
14= David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960404 1.63 OXOXXX
14= Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970114 1.63 OXOXXX
16 Tomáš DohnalTomáš Dohnal
AC PardubiceAC Pardubice
960413 1.55 OXXX
17 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
990408 1.55 XOXXX
Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
970406 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
986206 1.77 11.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 1.64 9.00
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965428 1.61 8.00
4 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975526 1.58 7.00
5 Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
966230 1.55 6.00
6 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
986007 1.50 5.00
7 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995903 1.50 4.00
8 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965211 1.45 3.00
9 Jitka NečáskováJitka Nečásková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
005115 1.45 2.00
10 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
995205 1.45 1.00
11= Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
015103 1.40
11= Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985709 1.40
MB Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
985629 1.45
Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985602 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980224 4.91 11.00
2 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 4.50 9.00
3 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960418 4.20 8.00
4 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970809 4.00 7.00
5 Patrik StupkaPatrik Stupka
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
961218 3.80 6.00
6 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 3.80 5.00
7 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 3.60 4.00
8 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970424 3.40 3.00
9 Radek BekrRadek Bekr
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970123 3.40 2.00
10 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
000115 3.10 1.00
MB Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
000319 3.60
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960528 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.302.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.02 Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 3.80 -------O-OOO--XXX 11.00
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 3.60 -------OOOXX-XXX 9.00
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975322 3.60 ----OO-XO-XXO-XXX 8.00
4 Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975303 3.50 ----OO-OXXOXXX 7.00
5 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 3.00 --XOOOXXX 6.00
6 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975121 2.80 -XOXOOXXX 5.00
7 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975623 2.80 -OOXOXXX 4.00
8= Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966004 2.60 -OOXXX 2.50
8= Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
965102 2.60 -OOXXX 2.50
10 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965808 2.60 --XOXXX 1.00
11 Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985512 2.30 OOXXX
12 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005219 2.00 XOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970718 6.87 -0.6 m/s X6.810,06.87-0,66.876.65-1,2-- 11.00
2 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960315 6.31 +0.0 m/s 6.21-0,96.15+0,56.310,06.314.57-1,2XX 9.00
3 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960404 6.28 5.84-1,15.700,06.19+1,56.196.106.166.28 8.00
4 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960528 6.26 +0.7 m/s 6.20-0,46.21+1,26.26+0,76.26--- 7.00
5 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 6.19 +0.0 m/s X5.99-0,36.190,06.19-X- 6.00
6 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
971117 6.16 -0.4 m/s 5.940,06.16-0,46.140,06.16X3.550,0X 5.00
7 Jonáš TučekJonáš Tuček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
960306 6.12 +0.0 m/s 6.120,05.91-1,2-6.12--- 4.00
8 David KolářDavid Kolář
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
970327 5.95 +1.8 m/s 5.82-1,35.95+1,85.60+0,75.955.80+0,45.66+0,53.42-0,9 3.00
9 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 5.88 +0.4 m/s 5.51-0,75.55-2,05.88+0,45.88 2.00
10 Ondřej DolákOndřej Dolák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970111 5.77 -0.3 m/s 5.63-0,55.77-0,35.66+0,55.77 1.00
11 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 5.69 +1.4 m/s X5.69+1,4X5.69
12 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970903 5.62 -0.4 m/s X5.450,05.62-0,45.62
13 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
980709 5.57 -1.1 m/s 5.57-1,15.500,0X5.57
14 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970809 5.57 -1.0 m/s 5.19-0,75.57-1,05.30+0,75.57
15 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
971026 4.93 -0.7 m/s X4.93-0,74.88+0,44.93
16 Petr ŠimonPetr Šimon
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960928 4.63 -0.4 m/s XX4.63-0,44.63
Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC PardubiceAC Pardubice
970406 DNP
Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970503 DNP
Martin LamačMartin Lamač
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
970216 NM
Daniel MonzarDaniel Monzar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970417 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 5.99 5.76+0,45.80-0,65.890,05.895.99+0,8X5.920,0 11.00
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
966024 5.77 5.77+0,64.38-0,4-5.77--- 9.00
3 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
976114 5.45 X5.450,05.35-1,35.455.38+0,45.20-0,7X 8.00
4 Tereza EdlováTereza Edlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975701 5.33 XX5.33-1,05.33XX5.24+0,4 7.00
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 5.28 5.000,04.97+0,45.28-2,65.28--- 6.00
6 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 5.25 4.60-0,55.25-0,95.18-0,45.25--- 5.00
7 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975704 5.13 5.130,0XX5.13XXX 4.00
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965809 5.04 4.60-0,75.030,0X5.034.950,05.040,05.03-0,4 3.00
9 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966221 5.01 4.900,04.91-0,45.010,05.01 2.00
10 Natálie KozákováNatálie Kozáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
965410 5.01 XX5.01-0,35.01 1.00
11 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965211 4.95 4.72-0,5X4.950,04.95
12 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996022 4.93 4.93-1,0X4.60-1,34.93
13 Tereza ČaladiTereza Čaladi
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965813 4.84 4.84-1,4XX4.84
14 Kateřina HornováKateřina Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975427 4.77 4.69-0,34.77-0,34.62-1,24.77
15 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 4.67 X4.67-0,3X4.67
16 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975623 4.62 X4.62+0,64.44-0,34.62
17 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 4.59 4.09-1,74.27-0,34.59-0,44.59
18 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985709 4.57 4.55-0,64.530,04.57-0,54.57
19 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
005214 4.49 4.490,04.360,04.24-1,04.49
Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
995521 NM
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef AdámekJosef Adámek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970707 14.09 +0.5 m/s 13.68+0,513.640,014.09+0,514.0913.680,0-13.54-1,6 11.00
2 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960315 13.48 -0.5 m/s 13.18+1,5X13.48-0,513.48XX12.84-0,8 9.00
3 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
971117 13.47 +0.7 m/s 12.980,013.47+0,712.940,013.4713.080,013.17+1,213.27-1,1 8.00
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970119 13.23 +0.7 m/s 12.940,013.23+0,713.190,013.2313.04-0,513.05+0,5- 7.00
5 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960819 12.37 +0.4 m/s 12.37+0,412.37+0,412.14+1,112.37XX11.84-1,2 6.00
6 Jiří LietavecJiří Lietavec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
961015 12.08 +0.7 m/s 12.08+0,712.040,0X12.08 5.00
7 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
980709 11.88 +0.0 m/s 11.82+0,811.880,011.40-0,911.88--- 4.00
8 Jan KuklíkJan Kuklík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960330 11.56 +0.4 m/s X11.56+0,4-11.56XX- 3.00
9 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
990408 11.43 +0.0 m/s 11.430,0XX11.43 2.00
10 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960207 11.36 +0.0 m/s XX11.360,011.36 1.00
František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970903 DNS
Jonáš TučekJonáš Tuček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
960306 DNS
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 NM
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985210 11.61 11.61+1,311.400,011.48-1,411.6111.550,0-- 11.00
2 Tereza EdlováTereza Edlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975701 11.42 +0.4 m/s 11.16-0,711.37+0,711.42+0,411.4211.34+0,911.14-1,510.990,0 9.00
3 Natálie KozákováNatálie Kozáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
965410 10.88 X10.810,0X10.81X10.88-1,3X 8.00
4 Denisa DostálováDenisa Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
966230 10.82 10.620,010.75+0,510.58-1,610.7510.820,0X09.870,0 7.00
5 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
976114 10.75 X10.750,0X10.7510.74+0,4X10.66+0,6 6.00
6 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965309 10.46 09.80-1,510.13+0,410.46-0,310.4610.35-0,310.110,0X 5.00
7 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966004 10.37 09.900,010.37+0,8X10.3710.110,0XX 4.00
8 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966221 10.29 10.29-0,310.25+1,710.280,010.2910.140,010.130,010.000,0 3.00
9 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975322 10.16 10.13-1,009.38+0,710.16-0,310.16 2.00
10 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
996205 09.95 09.950,0X09.81-0,309.95 1.00
11 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975111 09.54 X09.54-1,609.2809.54
12 Viktorie EliášováViktorie Eliášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
976016 09.28 X09.28+0,5X09.28
MB Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
985629 10.22
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 0 XXX0
Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985512 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965731 11.79 11.3411.3510.6411.3511.5611.3811.79 11.00
2 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965814 10.86 10.3210.8410.1910.84-10.5410.86 9.00
3 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
965304 10.82 10.8210.6610.4510.8210.4510.4110.20 8.00
4 Iva KramářováIva Kramářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
975326 10.66 09.9809.4210.2010.2009.6610.3910.66 7.00
5 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 10.27 10.27--10.2710.1610.0009.65 6.00
6 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 10.26 10.2610.1209.6610.26 5.00
7 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975224 10.24 10.24-09.5010.2409.8409.8909.98 4.00
8 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965309 10.17 10.1709.5909.3810.1709.8409.8909.47 3.00
9 Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975513 10.04 09.6209.7410.0410.04 2.00
10 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
985602 09.32 09.3208.7609.0809.32 1.00
11 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 09.27 08.19-09.2709.27
12 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975526 09.17 07.8909.1708.6509.17
13 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
976117 08.79 08.6208.7908.6608.79
14 Markéta HusákováMarkéta Husáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
966229 08.74 08.4508.6608.7408.74
15 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975409 08.72 08.2408.72-08.72
16 Karolína UrešováKarolína Urešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985730 08.70 08.7008.4608.2208.70
17 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
976114 08.68 08.68--08.68
18 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
985215 08.65 08.1508.5908.6508.65
19 Linda BrychtováLinda Brychtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
976116 08.27 08.0407.8708.2708.27
20 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985121 07.96 07.9607.9207.7807.96
21 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
986002 06.97 06.9706.7406.7706.97
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 DNS
Marie KonopováMarie Konopová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
966114 DNS
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 14.98 14.0714.98-14.98--- 11.00
2 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970124 14.66 X13.7914.6614.66--- 9.00
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
970211 14.22 13.79X13.2713.79X13.4514.22 8.00
4 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
961007 13.78 13.1312.72X13.13X13.7813.05 7.00
5 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC PardubiceAC Pardubice
961114 12.95 12.95XX12.95--- 6.00
6 Ondřej DolákOndřej Dolák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970111 12.91 12.4112.5212.4912.52X12.91X 5.00
7 Martin LachMartin Lach
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960104 12.58 12.2711.8712.1912.2712.49X12.58 4.00
8 Ondřej TomekOndřej Tomek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970724 12.48 11.21X11.7511.7511.6812.4811.93 3.00
9 Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970410 12.37 11.5512.20X12.2012.3712.17X 2.00
10 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 11.03 10.27X11.0311.03 1.00
11 Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960328 10.86 XX10.8610.86
12 Jan KoubekJan Koubek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960916 10.80 X10.8010.5510.80
13 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960531 10.74 10.7409.91X10.74
14 Tomáš RysTomáš Rys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970815 10.58 10.5410.1310.5810.58
15 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 10.55 XX10.5510.55
16 Václav HejnýVáclav Hejný
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960903 10.46 08.9310.46X10.46
17 Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
981003 10.42 10.42XX10.42
18 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 10.24 09.6210.2409.7210.24
19 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 10.11 10.0909.7910.1110.11
20 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
991130 09.32 09.0809.2109.3209.32
21 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 08.69 X08.69X08.69
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960222 DNS
Celkem 22 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 37.10 33.9635.8636.4136.4137.10X36.73 11.00
2 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
965304 35.78 28.5332.7935.7835.7835.3735.6534.02 9.00
3 Iva KramářováIva Kramářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
975326 33.48 31.0232.5831.9332.58X30.7433.48 8.00
4 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 32.21 30.3132.2128.8932.2131.49XX 7.00
5 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965120 32.02 30.6328.3432.0232.0231.1930.12X 6.00
6 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
985215 31.56 29.8831.5630.8131.56X31.4829.61 5.00
7 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995808 29.61 29.61X27.9629.6128.1723.4927.86 4.00
8 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975224 28.50 28.50XX28.5025.99X28.49 3.00
9 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975616 27.56 27.2327.5627.5327.56 2.00
10 Daniela BendováDaniela Bendová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975513 27.37 X21.9627.3727.37 1.00
11 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965107 27.23 27.23X25.4727.23
12 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965518 27.09 27.09XX27.09
13 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
976117 26.35 X26.3525.9626.35
14 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
985602 25.78 23.5525.1825.7825.78
15 Karolína UrešováKarolína Urešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985730 25.52 23.5622.3525.5225.52
16 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985121 24.78 24.78X23.2824.78
17 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985309 24.35 24.35XX24.35
18 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975409 21.54 X21.54X21.54
19 Anna VobeckáAnna Vobecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
976117 21.37 21.37XX21.37
20 Linda BrychtováLinda Brychtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
976116 19.76 X19.76X19.76
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 DNS
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 51.67 41.4851.67-51.67--- 11.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
970211 43.40 43.40X40.6543.4041.34XX 9.00
3 David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960222 41.51 31.7139.2034.9439.2034.5237.6741.51 8.00
4 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960222 40.18 40.1839.7239.3540.18--- 7.00
5 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970124 39.74 XX39.0439.04X39.74X 6.00
6 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 38.94 33.9538.69X38.69X38.94X 5.00
7 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
961022 38.42 X38.42X38.4235.55X34.38 4.00
8 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970529 38.30 36.2435.2638.3038.30XX35.64 3.00
9 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 35.74 X33.1135.7435.74 2.00
10 Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970410 34.70 33.4834.7034.0834.70 1.00
11 Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970612 34.38 X34.38X34.38
12 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 33.74 32.9933.74X33.74
13 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
961007 32.13 XX32.1332.13
14 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 31.02 XX31.0231.02
15 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 30.50 X30.5028.9230.50
16 Martin LachMartin Lach
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960104 29.90 26.5829.90X29.90
17 Václav HejnýVáclav Hejný
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960903 29.50 29.50XX29.50
18 Patrik StupkaPatrik Stupka
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
961218 26.02 26.02XX26.02
Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC PardubiceAC Pardubice
961114 DNS
Ondřej TomekOndřej Tomek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970724 DNS
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
995220 53.02 48.23X50.7650.7653.0248.0350.20 11.00
2 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
976117 47.81 XX40.8440.8447.81X44.32 9.00
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965814 43.49 40.5643.0842.7343.0843.49XX 8.00
4 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 40.62 X40.4039.5340.4040.6240.2338.82 7.00
5 Jill-Victoria RokůskováJill-Victoria Rokůsková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
975224 37.40 36.8036.2737.4037.4034.97X35.84 6.00
6 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
985602 37.29 31.4637.2932.1437.2932.75XX 5.00
7 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975409 35.69 34.74XX34.7433.3135.6935.30 4.00
8 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
976221 35.06 32.4534.4835.0635.06X32.05X 3.00
9 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
965304 32.71 32.7131.9332.4332.71 2.00
10 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
986002 30.65 28.7230.65X30.65 1.00
11 Anna VobeckáAnna Vobecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
976117 30.58 30.58X24.2130.58
12 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995808 27.29 26.96X27.2927.29
13 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965120 27.13 27.13XX27.13
14 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965518 26.59 26.5526.1926.5926.59
15 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975616 25.53 24.6325.5324.6725.53
16 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 24.85 24.8523.82X24.85
17 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985309 24.77 24.7723.0923.6224.77
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
AC PardubiceAC Pardubice
961114 66.71 X61.4666.7166.71X63.59X 11.00
2 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970124 62.72 X61.7862.7262.72X59.88X 9.00
3 Ondřej TomekOndřej Tomek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970724 49.75 46.0044.3946.8346.8347.4249.6749.75 8.00
4 Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970612 49.52 X47.0747.8947.8949.52XX 7.00
5 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
970211 49.44 X43.8646.0646.0649.4448.06X 6.00
6 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 47.65 47.6543.14X47.65X46.2647.47 5.00
7 Tomáš RysTomáš Rys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970815 46.22 46.2245.73X46.22XX45.85 4.00
8 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 45.50 X45.50X45.50--- 3.00
9 Václav HejnýVáclav Hejný
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960903 39.67 X39.6239.6739.67 2.00
10 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961120 33.21 X33.21X33.21 1.00
11 Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
981003 32.84 XX32.8432.84
12 Jan KoubekJan Koubek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960916 32.77 X29.9232.7732.77
13 Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960328 18.86 18.86XX18.86
Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
971112 DNS
František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
975327 36.52 X33.2833.8533.8532.2731.9136.52 11.00
2 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
985215 36.32 33.9532.0236.3236.3232.7335.0835.71 9.00
3 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975704 36.04 29.8230.4436.0436.0433.3931.9734.64 8.00
4 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965518 35.96 32.4832.4535.9635.9633.11XX 7.00
5 Karolína UrešováKarolína Urešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985730 33.61 33.6129.4033.1033.6131.12X30.94 6.00
6 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965120 33.23 27.5428.6733.2333.2332.95X31.08 5.00
7 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
965731 32.83 X32.83X32.83--- 4.00
8 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
995808 32.32 31.7728.9332.3232.3231.3729.6631.80 3.00
9 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985309 32.26 30.9332.2632.1532.26 2.00
10 Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
965612 32.23 32.2332.1630.7832.23 1.00
11 Markéta HusákováMarkéta Husáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
966229 31.23 X31.2329.1731.23
12 Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
995606 26.60 26.6024.3225.0626.60
13 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975616 22.87 22.87XX22.87
14 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985709 22.66 X21.2322.6622.66
Iva KramářováIva Kramářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
975326 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SchubertFilip Schubert
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
970410 57.44 X51.4852.7352.7351.6150.6157.44 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 57.05 57.0556.0856.2557.05X53.64X 9.00
3 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960222 53.69 X53.1953.6953.69XXX 8.00
4 Patrik StupkaPatrik Stupka
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
961218 52.85 52.8520.36-52.8549.9146.5746.75 7.00
5 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970529 47.71 44.7945.5147.7147.7146.5942.2041.50 6.00
6 Ondřej DolákOndřej Dolák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
970111 47.58 47.58--47.58--- 5.00
7 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
991130 46.42 46.4242.8643.0146.4243.5943.0345.61 4.00
8 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
960531 45.26 43.0445.2642.7445.2643.9739.4141.67 3.00
9 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
971112 40.62 35.0240.6235.4440.62 2.00
10 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 39.55 36.33X39.5539.55 1.00
11 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
981114 37.93 36.3333.9037.9337.93
12 Petr RoztočilPetr Roztočil
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970924 37.32 28.3335.5237.3237.32
13 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960406 34.93 32.3730.5334.9334.93
14 Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
981003 33.74 33.33X33.7433.74
15 Matěj Marek ProsnerMatěj Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980805 30.70 30.1428.7130.7030.70
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.{8} 210.00
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 170.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 133.00
4 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 095.00
5 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 095.00
6 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 084.00
7 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 066.00
8 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 059.00
9 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.{8} 053.00
10 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 050.00
11 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 038.00
12 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 011.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 800 m, 110 m př., 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DUKPR DUKPR TJ Dukla Praha{8} 261.00
2 VMYTO VMYTO AC Vysoké Mýto{8} 171.00
3 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 170.50
4 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 157.50
5 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.{8} 091.00
6 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 067.50
7 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 055.50
8 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.{8} 032.00
9 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 027.00
10 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České Budějovice{8} 021.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 10 závodníků