výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Liberec (13. 9. 2015)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.9.2015) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.47
2 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.81
4 David MorávekDavid Morávek 990831 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.12
5 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.34
6 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.66
Adam MauerAdam Mauer 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Marek FormánekMarek Formánek 980512 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.9.2015) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 AC PardubiceAC Pardubice 11.88
2 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.04
3 Michal NovákMichal Novák 990709 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.19
4 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.22
5 Marek ChlupMarek Chlup 990109 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.47
6 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.53
7 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 990416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.70
Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:
DQ podle pravidla 162/6. podán protest k jury, který byl uznán jako oprávněný a závodník Moravec byl zařazen do finale A.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.9.2015) Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.53
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.06
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.13
4 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.21
5 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.47
6 Mario GáborMario Gábor 981205 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.48
7 Karel DittrichKarel Dittrich 001024 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.17
8 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.25
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.35 11.00
2 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.56 9.00
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.60 8.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.67 7.00
5 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 AC PardubiceAC Pardubice 11.71 6.00
6 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.92 5.00
7 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 31.20 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.14 3.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.20 2.00
3 David MorávekDavid Morávek 990831 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.23 1.00
4 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.26
Michal NovákMichal Novák 990709 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.06
2 Eva KunováEva Kunová 995512 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.25
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.65
4 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 015829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.79
5 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 985705 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.02
6 Diana SedláčkováDiana Sedláčková 985211 AK SokolovAK Sokolov 14.50
7 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 995125 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.69
8 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 015804 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.70
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.15
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.54
4 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 996001 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.02
5 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 14.17
6 Barbora KrausováBarbora Krausová 985129 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.32
7 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 015707 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.51
8 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 15.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.09
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 015915 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.44
3 Tina KititiTina Kititi 996030 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.65
4 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.72
5 Darina StránskáDarina Stránská 995207 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.49
6 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.50
7 Karolína ČesenkováKarolína Česenková 995720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.56
8 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 015523 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 13.9.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KadlecováSára Kadlecová 005224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.72
2 Klára PochováKlára Pochová 995321 AK SokolovAK Sokolov 14.09
MB Nikola NagyováNikola Nagyová 995729 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.82
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.75 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.96 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.98 8.00
4 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.20 7.00
5 Eva KunováEva Kunová 995512 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.39 6.00
6 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 015915 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.03 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.33 4.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.56 3.00
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.57 2.00
4 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 015829 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.61 1.00
5 Tina KititiTina Kititi 996030 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.62
6 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 996001 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.88
7 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 985705 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.06
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.08 11.00
2 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.21 9.00
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.28 8.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.44 7.00
5 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 23.53 6.00
6 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.63 5.00
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.25 3.00
8 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MauerAdam Mauer 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.09 4.00
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.29 2.00
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 990105 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.34 1.00
4 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.42
5 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.63
6 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.71
7 David MorávekDavid Morávek 990831 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.07
Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoduškaPavel Poduška 990921 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.41
2 Jakub MráčekJakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.92
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 990416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.12
4 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.20
5 Viktor BuňatViktor Buňat 990710 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.43
6 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.48
7 Daniel DvořáčekDaniel Dvořáček 990824 AC PardubiceAC Pardubice 26.53
8 Karel DittrichKarel Dittrich 001024 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.96
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.23 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.47 9.00
3 Eva KunováEva Kunová 995512 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.52 8.00
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.93 5.00
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.77
6 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.81
Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 015915 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.71 7.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 015814 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.00 4.00
3 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.38 3.00
4 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 996001 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.49 2.00
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 986026 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.62 1.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.11
7 Darina StránskáDarina Stránská 995207 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.12
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.88 6.00
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.45
3 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.99
4 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská 996014 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.93
5 Barbora BenešováBarbora Benešová 015208 AC TJ JičínAC TJ Jičín 31.74
6 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 015523 AC TJ JičínAC TJ Jičín 32.53
MB Nikola NagyováNikola Nagyová 995729 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.00
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 50.62 11.00
2 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.06 9.00
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 52.23 8.00
4 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.68 7.00
5 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.41 3.00
6 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.05 2.00
7 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.10 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Pavel PoduškaPavel Poduška 990921 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.18 5.50
1= Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.18 5.50
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.29 4.00
4 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 55.51
5 Martin DvořákMartin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 56.37
6 Marek UhlířMarek Uhlíř 990802 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 61.55
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.70
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.92
3 Přemysl VronkaPřemysl Vronka 990612 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 56.62
4 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 980617 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 57.20
5 Oskar DvořákOskar Dvořák 990408 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.82
MB Jiří BeránekJiří Beránek 990720 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.09 11.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.80 9.00
3 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.49 8.00
4 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.96 7.00
5 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 996025 AC Česká LípaAC Česká Lípa 62.83 6.00
6 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 986026 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 63.57 5.00
7 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 64.12 4.00
8 Marie HochmanováMarie Hochmanová 995930 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.78 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 64.61 3.00
2 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.70 2.00
3 Lucie BurešováLucie Burešová 996215 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.09
4 Eva CyranyováEva Cyranyová 005407 AC TJ JičínAC TJ Jičín 69.47
5 Adéla KolkováAdéla Kolková 995808 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 69.54
6 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 995826 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 71.05
Klára PochováKlára Pochová 995321 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:02.10 11.00
2 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.92 9.00
3 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.56 8.00
4 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 2:08.22 7.00
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:10.49 6.00
6 Martin DvořákMartin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.53 5.00
7 Marek UhlířMarek Uhlíř 990802 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:12.99 4.00
8 Albert ČermákAlbert Čermák 991231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.48 3.00
9 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 000624 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:17.33 2.00
10 Adam KřenovskýAdam Křenovský 981120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:17.81 1.00
MB Štěpán AndrleŠtěpán Andrle 981205 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.05
MB Jiří BeránekJiří Beránek 990720 AC PardubiceAC Pardubice 2:14.95
Kristián MikuleKristián Mikule 980414 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:23.16 11.00
2 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 005312 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:24.93 9.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:25.83 8.00
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.96 7.00
5 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.24 6.00
6 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 985107 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:30.23 5.00
7 Denisa FořtováDenisa Fořtová 986221 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:34.96 4.00
8 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.09 3.00
9 Aneta StupákováAneta Stupáková 996009 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:55.48 2.00
10 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 3:03.79 1.00
11 Tereza KlečkováTereza Klečková 985220 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:06.46
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:24.24 11.00
2 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 AC PardubiceAC Pardubice 4:24.99 9.00
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:28.90 8.00
4 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 990305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:30.30 7.00
5 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 991215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:34.59 6.00
6 Petr NohýnekPetr Nohýnek 990904 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:39.85 5.00
7 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 981106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:44.44 4.00
8 Jan PlecháčekJan Plecháček 991130 AC PardubiceAC Pardubice 5:05.18 3.00
9 Zdeněk LandaZdeněk Landa 991208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:21.81 2.00
MB Pavel BitnarPavel Bitnar 971021 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:42.71
Martin SynekMartin Synek 991219 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:55.05 11.00
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:55.53 9.00
3 gabriela Veigertovágabriela Veigertová 005426 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:13.36 8.00
4 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 995621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:25.98 7.00
5 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 015728 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:29.83 6.00
6 Lenka RozínkováLenka Rozínková 015327 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:30.33 5.00
7 Dominika StránskáDominika Stránská 006121 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:30.70 4.00
8 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:38.30 3.00
Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov DNF
Aneta StupákováAneta Stupáková 996009 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNS
Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal RůžekMichal Růžek 990529 AC PardubiceAC Pardubice 09:57.22 11.00
2 Michal SmutnýMichal Smutný 990622 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10:09.15 9.00
3 Kryštof KorejsKryštof Korejs 990207 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:37.82 8.00
4 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 980617 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11:34.39 7.00
5 Petr JakoubekPetr Jakoubek 990719 AC PardubiceAC Pardubice 11:49.99 6.00
6 Jakub KonvičkaJakub Konvička 990819 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12:50.52 5.00
MB Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 980606 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:11.02
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 005305 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11:49.23 11.00
2 MIchaela KapčiarováMIchaela Kapčiarová 005816 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:03.71 9.00
3 Sára MaláSára Malá 995901 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12:23.71 8.00
4 Leona SkleničkováLeona Skleničková 986217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:23.96 7.00
5 Helena CaisováHelena Caisová 985127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12:25.61 6.00
6 Barbora HejtmánkováBarbora Hejtmánková 995226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12:54.06 5.00
7 Pavlína MarxováPavlína Marxová 995403 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13:40.73 4.00
8 Kateřina HavrdováKateřina Havrdová 005306 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14:07.08 3.00
9 Tereza CibulkováTereza Cibulková 985212 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:08.84 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.73 11.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.32 9.00
3= Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.36 7.50
3= Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.36 7.50
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.81 6.00
6 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.89 5.00
7 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.05 1.00
Michaela BarborováMichaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.08 4.00
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.57 3.00
3 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 995121 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.89 2.00
4 Karolína PacákováKarolína Pacáková 985515 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.44
5 Eliška PernáEliška Perná 995212 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.55
6 Anna SákrováAnna Sákrová 985914 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.57
MB Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 16.38
MB Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 AC PardubiceAC Pardubice 17.55
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.80 11.00
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.10 9.00
3 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.33 8.00
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.41 7.00
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.18 6.00
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.26 5.00
Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 16.54 4.00
2 Jan JanečekJan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.28 3.00
3 Prokop CoufalProkop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.47 2.00
4 Jan RůžičkaJan Růžička 990705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.13 1.00
5 Filip KrálFilip Král 990128 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.16
6 Jiří HylmarJiří Hylmar 990924 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.43
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.24 11.00
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 40.82 9.00
3 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.96 8.00
4 Jan JanečekJan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.72 7.00
5 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.97 6.00
6 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 42.36 5.00
7 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.76 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.62 4.00
2 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.67 3.00
3 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.07 1.00
4 Filip NodlFilip Nodl 980302 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.13
5 Filip KrálFilip Král 990128 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.17
Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 990709 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Michal BlažekMichal Blažek 010306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndraAdam Ondra 000219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 43.67
2 Jan KřížJan Kříž 990425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.79
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 44.05
4 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 990908 AC PardubiceAC Pardubice 44.13
5 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.75
6 Jan MartinecJan Martinec 980425 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.09
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.11 11.00
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.66 9.00
3 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.58 8.00
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.85 7.00
5 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.34 4.00
6 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 985822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.28 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.70 6.00
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 985509 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 49.20 5.00
3 Tereza KrátkáTereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.77 2.00
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 005312 AC TJ JičínAC TJ Jičín 51.88
5 Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov 52.01
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.37 3.00
2 Jana HoškováJana Hošková 996112 AK SokolovAK Sokolov 51.34
3 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.48
4 Veronika DubskáVeronika Dubská 995311 AC TJ JičínAC TJ Jičín 52.37
5 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 54.75
6 Adéla VeseláAdéla Veselá 995109 AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.71
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla VeseláAdéla Veselá 995109 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:36.89 11.00
2 Veronika MarkováVeronika Marková 985708 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:42.85 9.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:48.12 8.00
4 Veronika DubskáVeronika Dubská 995311 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:55.59 7.00
5 Monika BerkováMonika Berková 985614 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:11.10 6.00
6 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 985929 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:19.54 5.00
7 Natálie MěkotováNatálie Měkotová 005929 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6:32.65 4.00
8 Eliška MartínkováEliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:34.41 3.00
9 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 995121 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:35.04 2.00
10 Sabina UžachovováSabina Užachovová 005407 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7:05.20 1.00
Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 986028 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 11 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠancJakub Šanc 991222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7:34.52 11.00
2 David KalnýDavid Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7:56.23 9.00
3 Jiří HylmarJiří Hylmar 990924 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9:28.88 8.00
Adam CapoušekAdam Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Ondřej UlihrachOndřej Ulihrach 980131 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Tadeáš StolínTadeáš Stolín 980326 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Pavel SlavíčekPavel Slavíček 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašpar, Popelka, Kubík, Kollárik Kašpar, Popelka, Kubík, Kollárik AC PardubiceAC Pardubice 45.12 11.00
2 Běhounek, Urbánek, Petřík, Pekárek Běhounek, Urbánek, Petřík, Pekárek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.14 9.00
3 Novák, Poduška, Votava , Němejc Novák, Poduška, Votava , Němejc TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.49 8.00
4 Kadlec, Mauer, Šufliarsky, Javůrek Kadlec, Mauer, Šufliarsky, Javůrek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.04 7.00
5 Bezucha, Hruška, Martinec, Moravec Bezucha, Hruška, Martinec, Moravec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.56 6.00
6 Buńat, Dvořák, Mráček, Vertskhayzer Buńat, Dvořák, Mráček, Vertskhayzer SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.90 5.00
7 Zikmund, Arnold, Vronka, Mašek Zikmund, Arnold, Vronka, Mašek AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 47.39 3.00
8 Formánek, Chlup, Sobota, Cvrček Formánek, Chlup, Sobota, Cvrček TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.55 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaisler, Slavíček, Stehno, Luhan Kaisler, Slavíček, Stehno, Luhan ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.25 4.00
2 Nodl, Popelka, Kříž, Zahradník Nodl, Popelka, Kříž, Zahradník A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.44 2.00
3 Fulyarov, Král, Vlček, Tuček Fulyarov, Král, Vlček, Tuček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.86
4 Dittrich, Černohorský, Fidler, Morávek Dittrich, Černohorský, Fidler, Morávek AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 49.38
5 Mór, Dolejší, Hes, Waage Mór, Dolejší, Hes, Waage TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.13
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jíchová, Dostálová, Šimková, D´Ambrosca Jíchová, Dostálová, Šimková, D´Ambrosca ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.49 11.00
2 Kunová, Panovská, Kofroňová, Záhorová Kunová, Panovská, Kofroňová, Záhorová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.99 9.00
3 Banovičová, Kollárová, Chlapcová, Fisková Banovičová, Kollárová, Chlapcová, Fisková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 52.81 8.00
4 Krausová, Koldinská, Hošková, Hlávková Krausová, Koldinská, Hošková, Hlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.91 7.00
5 Barborová, Šafaříková, Pfefferová, Chrtková Barborová, Šafaříková, Pfefferová, Chrtková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.21 6.00
6 Menčíková, Brádlerová, Půhoná, Hůlková Menčíková, Brádlerová, Půhoná, Hůlková AC TJ JičínAC TJ Jičín 55.17 4.00
7 Rybářová, Krátká, Zindulková, Caisová Rybářová, Krátká, Zindulková, Caisová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.59 2.00
Doudová, Holubová, Kvirencová, Glucková Doudová, Holubová, Kvirencová, Glucková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělohlávková, Holečková, Herynková, Čásenková Bělohlávková, Holečková, Herynková, Čásenková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.96 5.00
2 Böhmová, Kalátová, Sedláčková , Levová Böhmová, Kalátová, Sedláčková , Levová AK SokolovAK Sokolov 55.34 3.00
3 Burešová, Feixová, Chlumská, Martínková Burešová, Feixová, Chlumská, Martínková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 58.01 1.00
Kadlecová, Sztoláriková, Měkotová, Oswaldová Kadlecová, Sztoláriková, Měkotová, Oswaldová AC Česká LípaAC Česká Lípa DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ledvinka, Šimon, Kříž, Fiala Ledvinka, Šimon, Kříž, Fiala A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:36.68 11.00
2 Souček, Dvořák, Havel, Klíma Souček, Dvořák, Havel, Klíma ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:38.40 9.00
3 Krim, Nohýnek, Gábor, Chlup Krim, Nohýnek, Gábor, Chlup TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:45.98 7.00
4 Kašpar, Popelka, Zelenka, Dvořáček Kašpar, Popelka, Zelenka, Dvořáček AC PardubiceAC Pardubice 3:47.63 6.00
5 Seidl, Mráček, Uhlíř, Janeček Seidl, Mráček, Uhlíř, Janeček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:48.19 5.00
6 Škoda, Zikmund, Vronka, Uhlíř Škoda, Zikmund, Vronka, Uhlíř AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:53.21 4.00
7 Bernat, Bezucha, Kulíček, Šanc Bernat, Bezucha, Kulíček, Šanc TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:53.30 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaisler, Slavíček, Vích, Čermák Kaisler, Slavíček, Vích, Čermák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:45.38 8.00
2 Nodl, Landa, Škuta, Štěpánek Nodl, Landa, Škuta, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:57.96 2.00
3 Fulyarov, Tuček, Bunat, Kalný Fulyarov, Tuček, Bunat, Kalný SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:00.27 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pulgertová, Plocová, Tvrzová, Nová Pulgertová, Plocová, Tvrzová, Nová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:14.04 9.00
2 Krausová, Koldinská, Čerenková, Tomášková Krausová, Koldinská, Čerenková, Tomášková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:20.72 8.00
3 Dubská, Veighertová, Cyrany, Zikmundová Dubská, Veighertová, Cyrany, Zikmundová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:33.40 7.00
4 Dušková, Ptáčková, Užachovská, Marková Dušková, Ptáčková, Užachovská, Marková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:39.58 6.00
5 Caisová, Krátká, Rybářová, Klečková Caisová, Krátká, Rybářová, Klečková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:41.10 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Weissová, Matějková, Hulmáková, Šimková Weissová, Matějková, Hulmáková, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.03 11.00
2 Oswaldová, Měkotová, Bisová, Veselá Oswaldová, Měkotová, Bisová, Veselá AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:42.71 4.00
3 Doudová, Kvirencová, Cibulková, Holubová Doudová, Kvirencová, Cibulková, Holubová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:00.35 3.00
Stupíková, Civínová, Malá, Sentenská Stupíková, Civínová, Malá, Sentenská TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DQ
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
981106 1.89 11.00
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
990330 1.86 9.00
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990803 1.86 8.00
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981221 1.86 7.00
5 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
991011 1.80 6.00
6 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990824 1.80 5.00
7 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990403 1.80 4.00
8= Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 1.80 2.50
8= Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990705 1.80 2.50
10= Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 1.75 0.50
10= Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 1.75 0.50
12 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
991125 1.70
13 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990716 1.70
14= Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
AC PardubiceAC Pardubice
990908 1.70
14= Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 1.70
16 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 1.70
17= Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990102 1.65
17= Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990609 1.65
19 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980524 1.65
20 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980409 1.65
21 Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
991222 1.60
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 DNS
Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
980617 NH
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
986115 1.80 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 1.69 9.00
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995408 1.66 8.00
4 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
986007 1.63 7.00
5 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 1.60 6.00
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005829 1.60 5.00
7 Sára MaláSára Malá
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
995901 1.55 4.00
8 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
986114 1.50 3.00
9 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015703 1.50 2.00
10= Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995316 1.45 0.33
10= Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985902 1.45 0.33
10= Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985711 1.45 0.33
13 Tina KititiTina Kititi
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
996030 1.45
14= Johana FeixováJohana Feixová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
985724 1.40
14= Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 1.40
14= Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985703 1.40
17 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
995527 1.40
Lucie BurešováLucie Burešová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
996215 NH
Táňa BorovcováTáňa Borovcová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985719 NH
Nina PoláškováNina Polášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
995811 NH
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 4.61 11.00
2 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
991118 4.11 9.00
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980417 3.91 8.00
4 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 3.81 7.00
5 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980804 3.81 6.00
6 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 3.61 5.00
7 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990609 3.31 4.00
8 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 3.31 3.00
9 Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
991121 3.11 2.00
10 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980811 2.91 1.00
11 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990314 2.91
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990716 DNS
Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990709 NH
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
981209 NH
MB Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
990128 3.91
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 3.65 11.00
2 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995316 2.65 9.00
4 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 2.65 8.00
4 Tereza BártováTereza Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
995809 2.45 7.00
5= Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 2.25 5.50
5= Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
015208 2.25 5.50
7= Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996109 2.05 3.50
7= Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
005305 2.05 3.50
10 Jana HoškováJana Hošková
AK SokolovAK Sokolov
996112 2.05 2.00
MB Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
005419 3.05
Poznámky/pokusy:
" Zraněna Amálie Švábíková - ošetřena lékařem závodu - podvrtnutý levý kotník
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980410 6.86 +3.0 m/s 6.57 +1.1 m/s 11.00
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990403 6.56 +2.2 m/s 6.11 +1.0 m/s 9.00
3 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990709 6.56 +1.8 m/s 8.00
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 6.37 +3.8 m/s 7.00
5 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980802 6.33 +1.8 m/s 6.00
6 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990504 6.31 +0.3 m/s 5.00
7 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 6.19 +5.0 m/s 6.10 +1.8 m/s 4.00
8 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
990518 6.13 +0.9 m/s 3.00
9 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990203 6.09 +2.1 m/s 2.00
10 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 6.06 +1.6 m/s 1.00
11 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990716 5.98 +2.6 m/s 5.60 +2.0 m/s
12 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990705 5.95 +3.3 m/s
13 Ondřej ChládOndřej Chlád
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990430 5.94 +1.5 m/s
14 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980310 5.92 +4.0 m/s 5.31 +1.0 m/s
15 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 5.84 +3.5 m/s 5.83 +1.5 m/s
16 Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980307 5.81 +3.9 m/s 5.72 +0.7 m/s
17 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 5.78 +2.7 m/s 5.70 +1.8 m/s
18 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 5.70 +0.3 m/s
19 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 5.66 +1.9 m/s
20 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
980903 5.66 +1.8 m/s
21 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980425 5.46 +3.9 m/s 4.90 +1.5 m/s
22 Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990428 4.95 +1.0 m/s
Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
000219 DNS
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980524 DNS
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
990508 NM
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985616 5.74 +1.7 m/s 11.00
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
986115 5.48 +2.2 m/s 5.46 +1.3 m/s 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
015814 5.37 +2.0 m/s 8.00
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996113 5.31 +0.4 m/s 7.00
5 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
996001 5.13 +2.4 m/s 4.88 +1.9 m/s 6.00
6 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 5.09 +1.1 m/s 5.00
7 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985421 4.96 +1.3 m/s 4.00
8 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995612 4.86 +2.8 m/s 4.62 +0.7 m/s 3.00
9 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 4.71 +1.4 m/s 2.00
10 Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
985518 4.70 +1.8 m/s 1.00
11 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985921 4.69 +0.9 m/s
12 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
015707 4.66 +1.3 m/s
13 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015422 4.66 +2.2 m/s 4.63 +1.6 m/s
14 Monika DoudováMonika Doudová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985630 4.65 +3.1 m/s 4.24 +1.0 m/s
15 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995508 4.62 +1.9 m/s
16 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 4.58 +1.9 m/s
17 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996112 4.49
18 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
996115 4.46 +2.2 m/s
19 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995408 4.45 +2.0 m/s
20 Diana SedláčkováDiana Sedláčková
AK SokolovAK Sokolov
985211 4.40 +1.4 m/s
21 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995801 4.39 +1.6 m/s
22 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
015829 4.28 +0.5 m/s
23 Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
015208 4.08 +1.1 m/s
MB Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
985613 5.51 +0.8 m/s
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995125 NM
Tereza BártováTereza Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
995809 DNS
Celkem 26 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980409 13.76 +2.2 m/s 13.57 +1.7 m/s 11.00
2 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 13.56 +2.8 m/s 13.22 +2.0 m/s 9.00
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980802 13.20 +3.6 m/s 13.00 +0.9 m/s 8.00
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 13.20 +2.8 m/s 12.98 +1.4 m/s 7.00
5 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990403 12.21 +1.8 m/s 6.00
6 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990609 12.12 +4.2 m/s 5.00
7 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 11.88 +2.3 m/s 11.83 +1.4 m/s 4.00
8 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
990105 11.85 +3.4 m/s 11.84 +1.4 m/s 3.00
9 Radek MouchaRadek Moucha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981005 11.53 +1.5 m/s 2.00
10 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 11.49 +1.5 m/s 1.00
MB Martin KulhánekMartin Kulhánek
AC PardubiceAC Pardubice
980109 12.18 +3.3 m/s 12.10 +0.4 m/s
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 DNS
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 DNS
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 DNS
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985115 11.26 +2.2 m/s 11.00
2 Tina KititiTina Kititi
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
996030 11.18 +2.3 m/s 11.06 +0.7 m/s 9.00
3 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985316 10.89 +2.7 m/s 10.51 +1.6 m/s 8.00
4 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996112 10.71 +4.1 m/s 10.31 +2.0 m/s 7.00
5 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985921 10.61 +2.4 m/s 09.98 +1.6 m/s 6.00
6 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985421 10.53 +2.3 m/s 10.37 +0.5 m/s 5.00
7 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995801 10.27 +2.8 m/s 10.05 +1.6 m/s 4.00
8 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
995527 10.03 +2.9 m/s 09.97 +1.9 m/s 3.00
9 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995316 09.98 +2.4 m/s 09.73 +1.8 m/s 2.00
10 Jana HoškováJana Hošková
AK SokolovAK Sokolov
996112 09.42 +3.4 m/s 09.34 +0.6 m/s 1.00
MB Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
985613 10.51 +1.4 m/s
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
986007 NM
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985216 14.64 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985707 12.33 9.00
3 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 12.30 8.00
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
995129 12.16 7.00
5 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 12.10 6.00
6 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
995529 11.78 5.00
7 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 11.65 4.00
8 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 11.28 3.00
9 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
015505 10.86 2.00
10 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 10.78 1.00
11 Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985808 10.50
12 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985515 10.43
13 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
996004 10.41
14 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 10.30
15 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995811 10.27
16 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995212 10.06
17 Marie HochmanováMarie Hochmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995930 10.02
18 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995408 09.95
19 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985214 09.81
20 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996109 09.71
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 NM
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980623 15.89 11.00
2 Milan HošekMilan Hošek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980115 15.15 9.00
3 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980310 14.72 8.00
4 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 14.40 7.00
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 14.35 6.00
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981221 14.28 5.00
7 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 14.00 4.00
8 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 13.74 3.00
9 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990824 12.91 2.00
10 Jakub StanovskýJakub Stanovský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
980603 12.68 1.00
11 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 12.48
12 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981215 12.18
13 Jiří MulačJiří Mulač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980325 12.09
14 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 12.07
15 Petr ŠkodaPetr Škoda
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
981003 11.86
16 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
981028 11.31
17 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 11.25
18 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980209 11.24
19 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
980524 11.13
20 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990131 10.91
21 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990929 10.73
22 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
980503 10.62
23 Radek MouchaRadek Moucha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981005 10.48
24 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990917 10.42
25 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
980826 09.86
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
981111 NM
Celkem 26 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
995916 40.70 11.00
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985626 39.73 9.00
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
995129 32.95 8.00
4 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
996004 30.52 7.00
5 Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985808 29.84 6.00
6 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995811 29.38 5.00
7 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985216 29.34 4.00
8 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 29.31 3.00
9 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995508 26.67 2.00
10 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 25.45 1.00
11 Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996231 23.33
12 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985214 23.17
13 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
995705 22.02
14 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 21.71
15 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
996125 21.47
16 Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985902 21.26
17 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015821 20.51
18 Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
006121 19.71
19 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
985412 19.33
20 Simona VavrováSimona Vavrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995907 17.23
21 Natálie PokornáNatálie Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
995623 16.30
22 Bára KohoutováBára Kohoutová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
015403 15.70
23 Barbora MikešováBarbora Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
005324 15.09
Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 DNS
Celkem 24 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan HošekMilan Hošek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980115 43.15 11.00
2 Pavel JaklPavel Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980623 42.73 9.00
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980417 41.66 8.00
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 41.10 7.00
5 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980310 39.20 6.00
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 37.82 5.00
7 Filip NajmanFilip Najman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990824 37.00 4.00
8 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980211 34.82 3.00
9 Jiří MulačJiří Mulač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980325 34.64 2.00
10 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 34.60 1.00
11 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981215 33.26
12 Jakub StanovskýJakub Stanovský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
980603 33.22
13 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
981028 33.00
14 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990131 31.37
15 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 31.10
16 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 29.66
17 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 29.43
18 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990929 29.30
19 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981221 28.85
20 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980209 28.85
21 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 28.46
22 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
980826 28.18
23 David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
990523 27.65
24 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
990503 24.79
Celkem 24 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985626 48.52 11.00
2 Petra KopřivováPetra Kopřivová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
986005 45.92 9.00
3 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
996125 40.65 8.00
4 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 38.96 7.00
5 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985216 36.77 6.00
6 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
995529 29.01 5.00
7 Karolína ČesenkováKarolína Česenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995720 27.26 4.00
8 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
015505 27.18 3.00
9 Marie HochmanováMarie Hochmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995930 24.34 2.00
10 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
995705 23.79 1.00
11 Sabina UžachovováSabina Užachovová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005407 22.75
12 Simona VavrováSimona Vavrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995907 20.09
13 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985324 17.74
Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985515 NM
Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 NM
Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995612 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
981111 58.47 11.00
2 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 55.20 9.00
3 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 47.49 8.00
4 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 41.90 7.00
5 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990131 36.18 6.00
6 Jakub StanovskýJakub Stanovský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
980603 35.56 5.00
7 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
981028 32.69 4.00
8 Milan HošekMilan Hošek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980115 29.15 3.00
9 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990102 26.75 2.00
10 Václav HronVáclav Hron
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990430 25.23 1.00
11 David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
990523 23.26
Martin SalfickýMartin Salfický
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
990306 DNS
Poznámky/pokusy:
" Zraněna členka technické čety Michaela Vraná (13.4.1999) - tržná rána na levém koleni a zhmožděný levý nárt - ošetřena zdravotní službou závodu
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985707 44.34 11.00
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985626 43.20 9.00
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 41.91 8.00
4 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
995705 37.20 7.00
5 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 36.74 6.00
6 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995212 36.38 5.00
7 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985703 36.05 4.00
8 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 35.14 3.00
9 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996111 33.26 2.00
10 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
995922 32.45 1.00
11 Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985808 32.19
12 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985905 30.36
13 Natálie PokornáNatálie Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
995623 29.99
14 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995811 29.67
15 Eliška MartínkováEliška Martínková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
995220 29.44
16 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
995129 29.23
17 Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
996231 28.43
18 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
996004 27.60
19 Simona VavrováSimona Vavrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995907 27.51
20 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
996014 19.58
MB Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC PardubiceAC Pardubice
995113 32.64
Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985914 NM
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří MulačJiří Mulač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980325 58.26 11.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 53.75 9.00
3 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981109 51.65 8.00
4 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990929 49.39 7.00
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991208 49.04 6.00
6 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981215 47.17 5.00
7 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
981002 46.23 4.00
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980417 44.62 3.00
9 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991006 43.28 2.00
10 Marek FormánekMarek Formánek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980512 41.63 1.00
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 41.63
12 Jakub VlčekJakub Vlček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
981112 40.90
13 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
010307 39.94
14 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 39.74
15 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
990503 39.15
16 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
981102 38.85
17 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 37.20
18 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990917 36.40
19 Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
980826 35.75
20 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
000219 35.21
21 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 34.37
22 Samuel WaageSamuel Waage
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
980211 32.26
Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
990329 NM
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 NM
Celkem 24 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SrbeckýFilip Srbecký 990705 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:44.72 11.00
2 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 001031 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:50.83 9.00
3 Karel HevessyKarel Hevessy 981003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:41.91 8.00
4 Adam HruškaAdam Hruška 990428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18:58.07 7.00
5 Jan MokrejšJan Mokrejš 980209 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21:13.36 6.00
6 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 991015 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21:36.20 5.00
7 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 990423 AC PardubiceAC Pardubice 26:00.10 4.00
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 005716 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:09.56 11.00
2 Jana SvobodováJana Svobodová 995102 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21:09.61 9.00
3 Michaela LíškováMichaela Líšková 006030 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21:36.11 8.00
4 Veronika HavelkováVeronika Havelková 986211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:36.83 7.00
5 Táňa BorovcováTáňa Borovcová 985719 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23:43.29 6.00
6 Josefína KousalováJosefína Kousalová 996212 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23:49.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 252.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 153.00
3 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 146.00
4 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 137.50
5 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova Praha{8} 087.00
6 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.{8} 084.00
7 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 057.50
8 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.{8} 050.00
9 LITVI LITVI AK Chemopetrol Litvínov{8} 040.00
10 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 039.00
11 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 029.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 110 m př., 300 m př., 300 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 223.83
2 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 156.83
3 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.{8} 144.33
4 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 124.50
5 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov{8} 107.00
6 ACCLI ACCLI AC Česká Lípa{8} 101.50
7 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 067.00
8 JICIN JICIN AC TJ Jičín{8} 053.50
9 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova Praha{8} 040.00
10 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč{8} 036.00
11 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 029.50
12 AKSOK AKSOK AK Sokolov{8} 018.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 1500 m př., 4x100 m, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 100 m př., 300 m př., 4x100 m, 4x400 m, 4x4
Celkem 12 závodníků