výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skup. A

Plzeň (12. 9. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.38
2 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 07.41
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.72
4 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.83
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.95
6 Jakub KönigJakub König 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
7 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.42
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
3 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 AK MostAK Most 07.63
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.81
5 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.11
6 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.28
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 07.61
3 Jakub KroftaJakub Krofta 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
4 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
5 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.31
6 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.32
2 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.77
3 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.86
4 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.01
5 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.37
6 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.99
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 12.9.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.20 11.00
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.23 9.00
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.30 8.00
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.30 7.00
5 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 07.41 6.00
6 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.9.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.59 4.00
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 07.63 3.00
3 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.67 2.00
4 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 AK MostAK Most 07.71 1.00
5 Jakub KroftaJakub Krofta 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.76
6 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42
3 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.45
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.96
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.08
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.10
7 Lucie BaranováLucie Baranová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.92
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.98
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.39
4 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.73
5 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.90
6 Eliška HorákováEliška Horáková 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.18
7 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.98
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.11
3 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.48
4 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.51
5 Iveta BindrováIveta Bindrová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.90
6 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.96
7 Michaela KrejčíMichaela Krejčí 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.14
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.15
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.46
4 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.61
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.64
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.69
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.73
8 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.30
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 12.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.87 11.00
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.91 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.94 8.00
4 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.10 7.00
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.17 6.00
6 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.9.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.17 4.00
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.33 3.00
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.35 2.00
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.42 1.00
5 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.44
6 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.48
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16.43 11.00
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.98 9.00
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.05 8.00
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.21 7.00
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 17.77 5.00
6 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.77 4.00
7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.95 3.00
8 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.03 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 17.59 6.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.97 2.00
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.25
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.26
5 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18.56
6 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.75
7 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 18.92
8 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.98
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.31
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.57
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.42
4 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.78
5 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.91
6 David CandraDavid Candra 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.04
7 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.84
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 18.16 11.00
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.73 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 19.21 8.00
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.52 7.00
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.58 6.00
6 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.64 5.00
7 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.70 4.00
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 19.98 3.00
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 20.16 2.00
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.21 1.00
4 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.37
5 Kateřina BursováKateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.55
6 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.97
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.26
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.57
2 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.33
3 Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.64
4 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.06
5 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.09
6 Eliška HorákováEliška Horáková 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.70
7 Michaela KrejčíMichaela Krejčí 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.30
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 36.36 11.00
2 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.67 9.00
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.69 8.00
4 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.06 7.00
5 Jakub KroftaJakub Krofta 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.74 5.00
6 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.16 4.00
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 39.73 6.00
2 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK MostAK Most 40.89 3.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.34 2.00
4 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 41.45 1.00
5 Michal KorandaMichal Koranda 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.63
Jan SlámaJan Sláma 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.09 11.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 43.92 9.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 44.06 8.00
4 Kateřina BursováKateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.34 7.00
5 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 44.84 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.36 5.00
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 45.49 4.00
3 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.90 3.00
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 46.59 2.00
5 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.92 1.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:07.80 11.00
2 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:10.41 9.00
3 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.09 8.00
4 Martin FišerMartin Fišer 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:11.38 7.00
5 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK MostAK Most 2:11.55 6.00
6 Jan SlámaJan Sláma 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.43 5.00
7 Michal KorandaMichal Koranda 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:17.90 4.00
8 Martin KaislerMartin Kaisler 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:17.92 3.00
9 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 2:32.29 2.00
10 David CandraDavid Candra 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.24 1.00
Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:24-67 11.00
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:28.69 9.00
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.93 8.00
4 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.72 7.00
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:34.76 6.00
6 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:37.95 5.00
7 Karolína SmítkováKarolína Smítková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:41.06 4.00
8 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:42.28 3.00
9 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:45.45 2.00
10 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:55.31 1.00
Andrea LavičkováAndrea Lavičková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:49.88 11.00
2 Richard GründlerRichard Gründler 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:04.54 9.00
3 Jakub KönigJakub König 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:17.24 8.00
4 Vojtěch JandečkaVojtěch Jandečka 02 AK MostAK Most 5:18.45 7.00
5 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:22.82 6.00
6 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:40.08 5.00
7 Ondřej KolářOndřej Kolář 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:58.68 4.00
8 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 6:02.87 3.00
9 Petr ProněkPetr Proněk 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6:08.34 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:06.61 11.00
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:06.80 9.00
3 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:28.41 8.00
4 Barbora BerouškováBarbora Beroušková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:38.37 7.00
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5:39.35 6.00
6 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:44.62 5.00
7 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6:07.20 4.00
8 Markéta CharvátováMarkéta Charvátová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:14.36 3.00
9 Kristýna HájevskáKristýna Hájevská 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:16.99 2.00
10 Nela GothováNela Gothová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:38.34 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:12.78 11.00
2 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11:26.48 9.00
3 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK MostAK Most 11:41.92 8.00
4 David JiříkDavid Jiřík 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:55.53 7.00
5 Štěpán JiránekŠtěpán Jiránek 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 13:37.85 6.00
6 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 13:47.96 5.00
7 Michal JindrákMichal Jindrák 01 AK MostAK Most 14:23.92 4.00
8 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 14:43.65 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.77 11.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.62 9.00
3 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.98 8.00
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 15.41 6.00
5 Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.50 5.00
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.40 7.00
2 Jakub NečasJakub Nečas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.24 4.00
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.63 3.00
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.28 2.00
5 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.32 1.00
Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.29 11.00
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 14.40 9.00
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.60 8.00
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 15.12 7.00
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 15.21 6.00
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.62 5.00
7 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.90 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.91 3.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.98 2.00
3 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 16.53 1.00
4 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.54
5 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.55
6 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.58
7 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.69
8 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16.84
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 16.60
2 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.66
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.47
4 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 17.73
5 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.76
6 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.12
7 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19.75
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.90 11.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.90 9.00
3 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.64 8.00
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 28.86 7.00
5 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.41 6.00
6 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.82 4.00
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.04 3.00
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 30.98 2.00
Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 29.15 11.00
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.57 9.00
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.16 8.00
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.33 7.00
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.61 6.00
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.35 3.00
7 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.22
8 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 38.46
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 32.19 5.00
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.34 4.00
3 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.42 2.00
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.64 1.00
5 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.81
6 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.19
7 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 33.33
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.41
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.35
3 Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 34.60
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.94
5 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 35.04
6 Klára BláhováKlára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.39
7 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 36.64
8 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.90
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 AK MostAK Most 4:56.33 11.00
2 Jan ČervenkaJan Červenka 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:14.40 9.00
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:17.93 8.00
4 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:17.99 7.00
5 Vít MálekVít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:22.72 6.00
6 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:30.91 5.00
7 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:40.76 4.00
8 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:53.80 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašák, Dudra, Voldřich, Krofta Kašák, Dudra, Voldřich, Krofta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.31 11.00
2 Blachowicz, Kostka, Pavinger, Ščepán Blachowicz, Kostka, Pavinger, Ščepán SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.13 8.00
3 Bouda, Merhaut, Kořenek, Pokorný Bouda, Merhaut, Kořenek, Pokorný AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.42 7.00
4 A Bernášek, Herynk, Jiránek, Vejražka Matěj A Bernášek, Herynk, Jiránek, Vejražka Matěj TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 32.42 6.00
A Fröhlich, Krátký, Pospíšil, Žikmund A Fröhlich, Krátký, Pospíšil, Žikmund AK MostAK Most DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lauber, Procházka, Karlach, Fikrle Lauber, Procházka, Karlach, Fikrle TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.84 9.00
2 Augustýn, Candra, Marousek, Beck Augustýn, Candra, Marousek, Beck T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.58 5.00
3 B Jindrák, Jandečka, Mišelnický, Petr B Jindrák, Jandečka, Mišelnický, Petr AK MostAK Most 33.08 4.00
4 B Kratochvíl, Kolář, Proněk, Chloupek B Kratochvíl, Kolář, Proněk, Chloupek TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 35.52 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchá, Lokajíčková, Suráková, Čelišová Suchá, Lokajíčková, Suráková, Čelišová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.33 11.00
2 Doubková, Šímová, Dufková, Hettlerová Doubková, Šímová, Dufková, Hettlerová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 31.28 8.00
3 Všetičková, Gabčová, Benešová, Bláhová Všetičková, Gabčová, Benešová, Bláhová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 32.08 6.00
4 Vébrová, Jírová, Nová, Plávková Vébrová, Jírová, Nová, Plávková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 33.19 4.00
5 Suzová, Machová, Basiková, Benešová Suzová, Machová, Basiková, Benešová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.63 1.00
Bláhová, Háčková, Dušková, Pistorová Bláhová, Háčková, Dušková, Pistorová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drudíková, Janku, Torarová, Štolbová Drudíková, Janku, Torarová, Štolbová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.22 9.00
2 Tolmová, Jedlecká, Barešová, Čechová Tolmová, Jedlecká, Barešová, Čechová ŠAK ChodovŠAK Chodov 32.70 5.00
B-Pelešková, Egersdorfová, Adlerová, Zelená B-Pelešková, Egersdorfová, Adlerová, Zelená TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
4 Krištofovičová, Vargová, Čečková, Boltíková Krištofovičová, Vargová, Čečková, Boltíková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 33.75
5 A-Pancová, Rišková Ad., Rišková An., Dvořáková A-Pancová, Rišková Ad., Rišková An., Dvořáková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 35.29
6 Harvilová, Loutková, Loblová, Suchánková Harvilová, Loutková, Loblová, Suchánková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 36.84
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štejnarová, Hodková, Marková, Štolová Štejnarová, Hodková, Marková, Štolová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 31.38 7.00
2 B- Eliášová, Novotná, Procházková, Čižianská B- Eliášová, Novotná, Procházková, Čižianská Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 33.34 3.00
3 B- Vondráčková, Bronišová, Kozáková, Košíková B- Vondráčková, Bronišová, Kozáková, Košíková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 33.37 2.00
4 Polocká, Ranšová, Šímová, Bindrová Polocká, Ranšová, Šímová, Bindrová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.63
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Berlebach, Weniger, Švinger, Mašek A Berlebach, Weniger, Švinger, Mašek TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:44.76 11.00
2 A Vacek, Málek, Pavinger, Kostka A Vacek, Málek, Pavinger, Kostka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:47.03 9.00
3 A Musil, Hrstka, Krátký, Pospíšil A Musil, Hrstka, Krátký, Pospíšil AK MostAK Most 2:51.12 8.00
4 Nečas, Kansler, Neděla, Hanzlík Nečas, Kansler, Neděla, Hanzlík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.19 7.00
5 Sláma, Bouda, Pokorný, Kabyš Sláma, Bouda, Pokorný, Kabyš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:04.43 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Červenka, Václavek, Vácha, Auuf B Červenka, Václavek, Vácha, Auuf SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:54.77 6.00
2 B Kratochvíl, Chloupek, Bernášek, Fišer B Kratochvíl, Chloupek, Bernášek, Fišer TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:59.73 5.00
3 B Myšelnický, Jindrák, Jandečka, Fröhlich B Myšelnický, Jindrák, Jandečka, Fröhlich AK MostAK Most 3:14.33 3.00
4 C Proněk, Kolář, Jiránek, Vejražka C Proněk, Kolář, Jiránek, Vejražka TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:22.04 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Cikánová, Háčková, Bursová, Špronglová A- Cikánová, Háčková, Bursová, Špronglová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:04.06 11.00
2 A- Eliášová, Vermerová, Procházková, Čižinská A- Eliášová, Vermerová, Procházková, Čižinská Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:16.86 6.00
3 A- Bronišová, Nová, Košíková,Jírová A- Bronišová, Nová, Košíková,Jírová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:18.36 5.00
4 Štejnarová, Charvárová, Smítková, Kotrčová Štejnarová, Charvárová, Smítková, Kotrčová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:19.55 4.00
5 A- Jačízková, Zykánová, Benešová, Burgestalová A- Jačízková, Zykánová, Benešová, Burgestalová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:21.75 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabčová, Čečková, Vargová, Bláhová Gabčová, Čečková, Vargová, Bláhová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:13.91 9.00
2 Šťastná, Málková, Bláhová, Denisová Šťastná, Málková, Bláhová, Denisová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:14.46 8.00
3 Pancová, Vébrová, Loufková, Hozáková Pancová, Vébrová, Loufková, Hozáková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:16.20 7.00
4 Hošková, Krejčí, Taulasová, Řeháková Hošková, Krejčí, Taulasová, Řeháková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:21.67 3.00
5 Vejšická, Holečková,Novotná, Pitincová Vejšická, Holečková,Novotná, Pitincová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:29.38 1.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.80 11.00
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.77 9.00
3 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK MostAK Most
00 1.71 8.00
4 David DuranDavid Duran
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.68 7.00
5 Matyáš VáclavekMatyáš Václavek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 1.65 6.00
6= Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.60 4.50
6= Věnek HerynkVěnek Herynk
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.60 4.50
8 Jakub NečasJakub Nečas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.55 3.00
9 Martin FišerMartin Fišer
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.45 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 1.55 11.00
2 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.52 9.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.52 8.00
4 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.52 7.00
5 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 1.49 6.00
6 Tereza HusákováTereza Husáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 1.49 5.00
7 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 1.46 4.00
8= Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.41 2.50
8= Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.41 2.50
10 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.41 1.00
11 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 1.36
12= Patricie TóthováPatricie Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 1.36
12= Anna VondráčkováAnna Vondráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.36
12= Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 1.36
12= Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.36
16 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.26
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.12 11.00
2 Richard GründlerRichard Gründler
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 2.92 9.00
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2.42 8.00
4 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2.22 7.00
5= Sebastián KuhnSebastián Kuhn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2.02 5.50
5= Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.02 5.50
Věnek HerynkVěnek Herynk
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 NH
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 2.00 11.00
2 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 2.00 9.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 2.00 8.00
4 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 2.00 7.00
Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 NH
Poznámky/pokusy:
" O PRVNÍ A DRUHÉ MÍSTO ROZHODLO ROZESKAKOVÁNÍ PO SKONČENÍ SOUTĚŽE
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.17 +2.0 m/s 11.00
2 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK MostAK Most
00 5.92 +0.0 m/s 9.00
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 5.88 +1.3 m/s 8.00
4 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 5.63 +2.0 m/s 7.00
5 Václav VoldřichVáclav Voldřich
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.62 +0.8 m/s 6.00
6 Roman BabicaRoman Babica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.58 +0.6 m/s 5.00
7 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.45 +0.5 m/s 4.00
8 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.44 +1.0 m/s 3.00
9 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5.19 +0.3 m/s 2.00
10 Martin KaislerMartin Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.18 +1.5 m/s 1.00
11 Marek ŠvingrMarek Švingr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 5.10 +1.1 m/s
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 5.25 +1.1 m/s 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 5.14 +1.5 m/s 9.00
3 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 5.13 +0.0 m/s 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.02 +0.7 m/s 7.00
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.98 +1.0 m/s 6.00
6 Patricie TóthováPatricie Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 4.90 +1.5 m/s 5.00
7 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.88 +0.8 m/s 4.00
8 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.62 -1.1 m/s 3.00
9 Alexandra HoškováAlexandra Hošková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.59 +1.0 m/s 2.00
10 Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 4.48 0.50
11 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.48 +1.2 m/s 0.50
12 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.48 +0.0 m/s
13 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.44 +1.4 m/s
14 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.41 +0.7 m/s
15 Valentýna DuškováValentýna Dušková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.35 -0.4 m/s
16 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.33
17 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 4.32 +1.3 m/s
19 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.23 +0.0 m/s
20 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.14 +1.9 m/s
21 Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.08 +1.8 m/s
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 NM
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 11.31 11.00
2 Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 10.95 9.00
3 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 10.95 8.00
4 Linda ČechováLinda Čechová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 10.06 7.00
5 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 10.03 6.00
6 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 09.89 5.00
7 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 09.84 4.00
8 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 09.63 3.00
9 Tereza ParáskováTereza Parásková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 09.50 2.00
10 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 09.25 1.00
11 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 09.01
12 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 08.98
13 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 08.58
14 Michaela LondováMichaela Londová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 08.50
15 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 08.38
16 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 08.00
17 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 07.70
18 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 07.67
19 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 07.20
20 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 06.93
21 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.67
22 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 06.34
23 Martina TypltováMartina Typltová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 05.90
24 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 05.66
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 15.62 11.00
2 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 15.48 9.00
3 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 13.59 8.00
4 Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 13.06 7.00
5 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.45 6.00
6 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 11.45 5.00
7 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 11.35 4.00
8 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 11.04 3.00
9 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 10.94 2.00
10 Josef TůmaJosef Tůma
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 10.74 1.00
11 Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10.70
12 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
02 10.39
13 Martin RybářMartin Rybář
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 10.14
14 Jan ŠčepánJan Ščepán
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 08.86
15 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 08.85
16 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 08.78
17 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 07.55
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela LondováMichaela Londová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 29.35 11.00
2 Tereza VernerováTereza Vernerová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 25.57 9.00
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 25.47 8.00
4 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 25.46 7.00
5 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 24.73 6.00
6 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 24.15 5.00
7 Kateřina CísařováKateřina Císařová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 23.31 4.00
8 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 23.26 3.00
9 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 22.35 2.00
10 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 22.23 1.00
11 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 21.96
12 Michaela PistorováMichaela Pistorová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 21.70
13 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 21.47
14 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 20.87
15 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 20.61
16 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 20.33
17 Kristýna HájevskáKristýna Hájevská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 20.00
18 Natálie LoukotkováNatálie Loukotková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 18.80
19 Iveta BindrováIveta Bindrová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 18.53
20 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 17.27
21 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 17.08
22 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 16.66
23 Lucie BaranováLucie Baranová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 16.20
24 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 15.09
Celkem 24 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 52.86 11.00
2 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 48.24 9.00
3 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 42.43 8.00
4 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 40.13 7.00
5 Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 38.37 6.00
6 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 37.47 5.00
7 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 33.55 4.00
8 Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 32.84 3.00
9 Martin RybářMartin Rybář
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 31.52 2.00
10 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 31.49 1.00
11 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 30.12
12 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 29.19
13 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 27.98
14 Jan ŠčepánJan Ščepán
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 27.73
15 Adam AoufAdam Aouf
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 25.99
16 Josef TůmaJosef Tůma
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 25.23
17 Richard GründlerRichard Gründler
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 25.02
18 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 21.15
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 32.60 11.00
2 Linda ČechováLinda Čechová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 29.03 9.00
3 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 25.19 8.00
4 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 24.38 7.00
5 Michaela LondováMichaela Londová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 24.07 6.00
6 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 23.44 5.00
7 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 22.38 4.00
8 Michaela PistorováMichaela Pistorová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 22.15 3.00
9 Kateřina CísařováKateřina Císařová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 21.91 2.00
10 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 21.28 1.00
11 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 19.10
12 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 19.06
13 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 18.97
14 Kristýna HájevskáKristýna Hájevská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 18.67
15 Kamila PitřincováKamila Pitřincová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 18.24
16 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 17.95
17 Martina TypltováMartina Typltová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 14.54
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 NM
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 48.28 11.00
2 Vít MálekVít Málek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 32.40 9.00
3 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 29.45 8.00
4 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 27.99 7.00
5 Martin RybářMartin Rybář
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 27.77 6.00
6 Martin ZmeškalMartin Zmeškal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 27.49 5.00
7 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 24.12 4.00
8 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 22.19 3.00
9 Josef TůmaJosef Tůma
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 21.94 2.00
10 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický
AK MostAK Most
00 21.63 1.00
11 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 21.60
12 Adam AoufAdam Aouf
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 20.25
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 42.52 11.00
2 Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 36.91 9.00
3 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 32.62 8.00
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 32.18 7.00
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 31.42 6.00
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 31.10 5.00
7 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 29.43 4.00
8 Eva BoltíkováEva Boltíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 29.12 3.00
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 28.24 2.00
10 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 26.51 1.00
11 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 26.32
12 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 24.98
13 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 24.51
14 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 24.21
15 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 23.97
16 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 23.56
17 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 22.97
18 Natálie LoukotkováNatálie Loukotková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 21.71
19 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 19.82
20 Kateřina LetochováKateřina Letochová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 19.64
21 Nikola ProcházkováNikola Procházková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 19.54
22 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 18.03
23 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 17.11
Kristýna HájevskáKristýna Hájevská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 NM
Celkem 24 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 20:49.40 11.00
2 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 20:49.43 9.00
3 Nicole KilíkováNicole Kilíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20:57.57 8.00
4 Kamila PitřincováKamila Pitřincová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 21:07.31 7.00
5 Alina DenisováAlina Denisová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22:03.09 6.00
6 Kateřina CísařováKateřina Císařová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24:24.18 5.00
7 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 25:14.63 4.00
Celkem 7 závodníků