Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skup. A
Plzeň (12. 9. 2015)1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | TJ Klášterec n/O. | 4:49.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Richard GründlerRichard Gründler | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:04.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub KönigJakub König | 00 | ASK Slavia Praha | 5:17.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch JandečkaVojtěch Jandečka | 02 | AK Most | 5:18.45 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 5:22.82 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš BoudaTomáš Bouda | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5:40.08 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KolářOndřej Kolář | 03 | TJ Klášterec n/O. | 5:58.68 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 01 | AK Most | 6:02.87 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Petr ProněkPetr Proněk | 01 | TJ Klášterec n/O. | 6:08.34 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.9.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:06.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:06.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5:28.41 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora BerouškováBarbora Beroušková | 00 | TJ Baník Stříbro | 5:38.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Hana ZápotockáHana Zápotocká | 01 | ŠAK Chodov | 5:39.35 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary | 5:44.62 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město | 6:07.20 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Markéta CharvátováMarkéta Charvátová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 6:14.36 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Kristýna HájevskáKristýna Hájevská | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 6:16.99 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Nela GothováNela Gothová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 6:38.34 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |