výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Olomouc (26. 9. 2015)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.9.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.96
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.20
3 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 11.44
4 Adam MauerAdam Mauer 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.54
5 Michal MecháčekMichal Mecháček 980512 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.62
6 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 11.65
7 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.9.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.37
2 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 AK OlomoucAK Olomouc 11.50
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.57
4 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.09
5 Viktor BuňatViktor Buňat 990710 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.62
Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.9.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HánaŠimon Hána 990417 AK OlomoucAK Olomouc 11.23
2 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.31
3 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.50
4 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 AK OlomoucAK Olomouc 11.68
5 Jan MartinecJan Martinec 980425 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.20
6 Filip KlimovičFilip Klimovič 990702 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.63
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 26.9.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.96 11.00
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.14 9.00
3 Šimon HánaŠimon Hána 990417 AK OlomoucAK Olomouc 11.16 8.00
4 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.33 7.00
5 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.44 6.00
6 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 13.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.40 4.00
2 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 AK OlomoucAK Olomouc 11.41 3.00
3 Adam MauerAdam Mauer 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.51 2.00
4 Michal MecháčekMichal Mecháček 980512 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.60 1.00
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.67
6 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 12.90
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.9.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.62
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.74
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.18
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 985705 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.64
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 005408 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.92
6 Adéla RaškováAdéla Rašková 986129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.04
Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.9.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.85
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.92
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.18
4 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.42
5 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.70
6 Adéla KollárováAdéla Kollárová 985921 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.15
7 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 995125 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.16
Natálie MarkováNatálie Marková 005603 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DQ
Poznámky:
2. dráha DQ dle pravidla 162/7.
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 26.9.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.45 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.45 9.00
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.72 8.00
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.90 7.00
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.05 6.00
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.9.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.42 4.00
2 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.56 3.00
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 985705 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.60 2.00
4 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 005408 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.94 1.00
5 Adéla RaškováAdéla Rašková 986129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.17
6 Adéla KollárováAdéla Kollárová 985921 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.40
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.53 11.00
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 22.66 9.00
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.70 8.00
4 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.87 7.00
5 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.96 6.00
6 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.23
Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MecháčekMichal Mecháček 980512 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.20 5.00
2 Adam MauerAdam Mauer 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.36 4.00
3 Boris PribilBoris Pribil 980617 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.65 3.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.77 2.00
5 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 981109 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.94 1.00
6 Jakub MráčekJakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.42
7 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.57
8 Viktor BuňatViktor Buňat 990710 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.66
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.51 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.67 9.00
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.26 8.00
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.94 7.00
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.05 6.00
6 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.21 5.00
7 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.93 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.29 4.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 005504 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.25 2.00
3 Daniela KňavováDaniela Kňavová 015220 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.49 1.00
4 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 005408 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.46
Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Barbora ŽenkováBarbora Ženková 985131 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK OlomoucAK Olomouc 49.86 11.00
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.28 9.00
3 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.88 8.00
4 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.94 7.00
5 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 51.11 6.00
6 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.42 2.00
7 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.27
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch JanůVojtěch Janů 980731 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.89 5.00
2 Boris PribilBoris Pribil 980617 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.21 4.00
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.34 3.00
4 Jan KlímaJan Klíma 990618 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.67 1.00
5 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.03
6 Jiří LátalJiří Látal 991031 AK OlomoucAK Olomouc 53.04
7 Jiří BeránekJiří Beránek 990720 AC PardubiceAC Pardubice 54.39
8 Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57.10
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.08 11.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.33 9.00
3 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.53 8.00
4 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.40 7.00
5 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.03 6.00
6 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63.16 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.68 5.00
2 Marie HochmanováMarie Hochmanová 995930 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.91 3.00
3 Klára HolečkováKlára Holečková 985926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.24 2.00
4 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.28 1.00
5 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.85
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK OlomoucAK Olomouc 1:55.84 11.00
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:55.96 9.00
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.48 8.00
4 Vojtěch JanůVojtěch Janů 980731 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:03.21 7.00
5 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 990609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:04.81 6.00
6 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.53 5.00
7 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:07.28 4.00
8 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 2:08.19 3.00
9 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:08.33 2.00
10 Martin DvořákMartin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.70 1.00
11 Albert ČermákAlbert Čermák 991231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.60
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:17.77 11.00
2 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.69 9.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:22.83 8.00
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:23.84 7.00
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.53 6.00
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.60 5.00
7 Denisa FořtováDenisa Fořtová 986221 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:30.70 4.00
8 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:35.02 3.00
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:38.20 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:15.33 11.00
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:17.80 9.00
3 Michal RůžekMichal Růžek 990529 AC PardubiceAC Pardubice 4:24.66 8.00
4 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 990305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:26.56 7.00
5 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 991215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:28.29 6.00
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 AK OlomoucAK Olomouc 4:34.28 5.00
7 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 AC PardubiceAC Pardubice 4:58.95 4.00
8 Jan SchützJan Schütz 990716 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:05.19 3.00
9 Zdeněk LandaZdeněk Landa 991208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:14.11 2.00
10 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 981109 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:31.48 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:58.51 11.00
2 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:59.92 9.00
3 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:07.14 8.00
4 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 995621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:16.29 7.00
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 985107 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:17.33 6.00
6 Lucie VaňkováLucie Vaňková 005730 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:17.81 5.00
7 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 015728 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:18.97 4.00
8 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:36.37 3.00
9 Karolína SmítkováKarolína Smítková 005308 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:45.25 2.00
10 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 016005 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:47.16 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 980314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:23.84 11.00
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:29.58 9.00
3 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 AC PardubiceAC Pardubice 09:34.70 8.00
4 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 AK OlomoucAK Olomouc 09:44.18 7.00
5 Jiří PodešvaJiří Podešva 990312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:46.69 6.00
6 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 980606 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:47.83 5.00
7 Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 990202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10:00.52 4.00
8 Libor PoláčekLibor Poláček 981119 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:14.35 3.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MarkováVeronika Marková 985708 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:46.29 11.00
2 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 985424 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:55.58 9.00
3 MIchaela KapčiarováMIchaela Kapčiarová 005816 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:44.81 8.00
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 015827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:07.12 7.00
5 Leona SkleničkováLeona Skleničková 986217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:09.28 6.00
6 Sára MaláSára Malá 995901 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12:15.16 5.00
7 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 985929 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12:16.04 4.00
8 Nikola SlámováNikola Slámová 015906 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:24.18 3.00
9 Anna DvořákováAnna Dvořáková 005316 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:39.14 2.00
10 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 985212 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13:58.70 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.08 11.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.74 9.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.57 7.00
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.73 6.00
5 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 985319 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.98 4.00
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.07 3.00
7 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.37 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.35 8.00
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.93 5.00
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.46 1.00
4 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 995501 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.80
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.93
6 Karolína PacákováKarolína Pacáková 985515 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.08
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.40 11.00
2 Matúš MelušMatúš Meluš 980430 AK OlomoucAK Olomouc 14.48 9.00
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.58 8.00
4 Matúš VajčiMatúš Vajči 980327 AK OlomoucAK Olomouc 14.67 7.00
5 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.69 6.00
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.08 5.00
7 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.89 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.35 4.00
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.95 2.00
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.03 1.00
4 Michal ZamazalMichal Zamazal 990728 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.57
MB Jonáš KolašínJonáš Kolašín 990614 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.33
Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DQ
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Poznámky:
6. dráha DQ dle pravidla 162/7.
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.85 11.00
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK OlomoucAK Olomouc 39.62 9.00
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.96 8.00
4 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.38 7.00
5 Matúš MelušMatúš Meluš 980430 AK OlomoucAK Olomouc 41.30 5.00
6 Filip SamuelFilip Samuel 981108 AK OlomoucAK Olomouc 41.38 4.00
7 Jakub SoučekJakub Souček 980321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.77 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.80 6.00
2 Jan JanečekJan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.40 3.00
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.85 1.00
4 Jan SchützJan Schütz 990716 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.20
5 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.85
6 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.23
7 Matyáš VíchMatyáš Vích 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.73
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek StehnoRadek Stehno 990221 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.65
2 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.87
3 Michal ZamazalMichal Zamazal 990728 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44.26
4 Filip KrálFilip Král 990128 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.29
5 Jan KřížJan Kříž 990425 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.35
6 Lukáš KubátLukáš Kubát 990409 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.50
MB Petr PlevaPetr Pleva 980306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.16
Lukáš PařízekLukáš Pařízek 990917 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Poznámky:
7. dráha DQ dle pravidla 162/7.
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.91 11.00
2 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43.11 9.00
3 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.80 8.00
4 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.08 7.00
5 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.10 5.00
6 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.72 3.00
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 47.72 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.73 6.00
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.27 4.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.45 1.00
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.00
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.28
6 Tereza NamyslováTereza Namyslová 996217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.55
7 Veronika HavelkováVeronika Havelková 986211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.38
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:30.69 11.00
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:42.03 9.00
3 Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 986028 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:54.18 8.00
4 Monika BerkováMonika Berková 985614 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:54.70 7.00
5 Tereza UherkováTereza Uherková 995207 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:00.33 6.00
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:04.83 5.00
7 Sabina UžachovováSabina Užachovová 005407 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6:55.70 4.00
8 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 005809 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6:58.91 3.00
9 Tereza BencováTereza Bencová 995528 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:47.89 2.00
Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 10 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 980331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:30.79 11.00
2 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:33.59 9.00
3 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:37.70 8.00
4 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 AK OlomoucAK Olomouc 7:08.93 7.00
5 Jakub ŠancJakub Šanc 991222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7:36.38 6.00
6 David KalnýDavid Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7:36.85 5.00
7 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8:39.20 4.00
8 Michal KučeraMichal Kučera 990317 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8:40.88 3.00
9 Filip KlimovičFilip Klimovič 990702 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9:39.49 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stehno, Petřík, Urbánek, Havel Stehno, Petřík, Urbánek, Havel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.72 11.00
2 Moravec, Bezucha, Martinec, Hampl Moravec, Bezucha, Martinec, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.81 9.00
3 Buzek, Kučera, Kijanica, Vácha Buzek, Kučera, Kijanica, Vácha SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.81 8.00
4 Röder, Nastoupil, Látal, Meluš Röder, Nastoupil, Látal, Meluš AK OlomoucAK Olomouc 44.84 7.00
5 Šimon, Popelka, Kadlec, Mauer Šimon, Popelka, Kadlec, Mauer A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.53 6.00
6 Dvořák, Buňat, Mráček, Janeček Dvořák, Buňat, Mráček, Janeček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.52 5.00
7 Mecháček, Pribil, Klimovič, Kubát Mecháček, Pribil, Klimovič, Kubát TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.79 4.00
8 Zelenka M, Kulhánek, Zelenka D., Beránek Zelenka M, Kulhánek, Zelenka D., Beránek AC PardubiceAC Pardubice 49.20 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubát, Zahradník, Kříž, Moucha Kubát, Zahradník, Kříž, Moucha A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.90 3.00
2 Šilhavý, Čermák, Slavíček, Luhan Šilhavý, Čermák, Slavíček, Luhan ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.84 2.00
3 Vlček, Pařízek, Král, Fulyarov Vlček, Pařízek, Král, Fulyarov SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.61
Chloupek, Kaisler, Dvořák, Schutz Chloupek, Kaisler, Dvořák, Schutz ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Bárta, Hajduk, Salamon, Sigmund Bárta, Hajduk, Salamon, Sigmund SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Poznámky:
4. dráha DQ dle pravidla 170/14.
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Resslerová, Vávrová, Kolářová, Šimlovičová Resslerová, Vávrová, Kolářová, Šimlovičová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.21 11.00
2 Šimková, Weissová, Dostálová, DAmbrosca Šimková, Weissová, Dostálová, DAmbrosca ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.75 9.00
3 Záhorová, Suková, Reindlová, Kršová Záhorová, Suková, Reindlová, Kršová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.45 8.00
4 Glücková, Hlaváčová, Jahnická, Zenková Glücková, Hlaváčová, Jahnická, Zenková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.47 6.50
5 Šafaříková, Pfeffeová, Zelinková, Chrtková Šafaříková, Pfeffeová, Zelinková, Chrtková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.91 5.00
6 Rašková, Rovenská, Namyslová, Skorová Rašková, Rovenská, Namyslová, Skorová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.12 4.00
7 Kňavová, Kollárová, Banovičová, Marková Kňavová, Kollárová, Banovičová, Marková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 53.91 2.00
8 Dokoupilová, Hajdušková, Uherková, Schwarzerová Dokoupilová, Hajdušková, Uherková, Schwarzerová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 54.94 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brázdilová, Miklášová, Kusáková, Švehláková Brázdilová, Miklášová, Kusáková, Švehláková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 52.47 6.50
2 Herynková, Bělohlávková, Holečková, Burajová Herynková, Bělohlávková, Holečková, Burajová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.36 3.00
3 Česenková, Štěpánová, Tesařová, Hulmáková Česenková, Štěpánová, Tesařová, Hulmáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.66
4 Hanzelková, Vaňková, Slámová, Kotásková Hanzelková, Vaňková, Slámová, Kotásková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 57.46
5 Fořtová, Berková, Šrámková, Franková Fořtová, Berková, Šrámková, Franková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.88
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Staněk, Látal, Mazurek, Janeček Staněk, Látal, Mazurek, Janeček AK OlomoucAK Olomouc 3:28.13 11.00
2 Symerský, Janů, Sigmund, Salamon Symerský, Janů, Sigmund, Salamon SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:28.97 9.00
3 Kulíšek, Martinec, Krejča, Bezucha Kulíšek, Martinec, Krejča, Bezucha TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:40.35 8.00
4 Stehno, Kuriš, Vích, Souček Stehno, Kuriš, Vích, Souček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:41.19 7.00
5 Šimon, Škuta, Kříž, Ledvinka Šimon, Škuta, Kříž, Ledvinka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:44.77 5.00
6 Seidl, Janeček, Mráček, Dvořák Seidl, Janeček, Mráček, Dvořák SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:47.23 4.00
7 Beránek, Zelenka D., Růžek, Zelenka M Beránek, Zelenka D., Růžek, Zelenka M AC PardubiceAC Pardubice 3:51.19 2.00
8 Zamazal, Štěpánek, Poláček, Káňa Zamazal, Štěpánek, Poláček, Káňa TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:01.20
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufal, Konečný, Kryl, Nastoupil Coufal, Konečný, Kryl, Nastoupil AK OlomoucAK Olomouc 3:42.33 6.00
2 Kaisler, Čermák, Šilhavý, Slavíček Kaisler, Čermák, Šilhavý, Slavíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:47.89 3.00
3 Bernát, Hruška, Jína, Kratochvíl Bernát, Hruška, Jína, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:57.23 1.00
4 Fulyarov, Král, Uhlíř, Kalný Fulyarov, Král, Uhlíř, Kalný SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:57.90
5 Hevessy, Kučera, Moucha, Landa Hevessy, Kučera, Moucha, Landa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:10.20
Hajduk, Bárta, Scholaster, Pácal Hajduk, Bárta, Scholaster, Pácal SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Poznámky:
7. dráha DQ dle pravidla 170/8.
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělohlávková, DAmbrosca, Matějková, Šimková A. Bělohlávková, DAmbrosca, Matějková, Šimková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:06.56 11.00
2 Šprochová, Krtková, Lojkásková, Dokoupilová Šprochová, Krtková, Lojkásková, Dokoupilová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:10.30 9.00
3 Burdová, Pulgertová, Tvrová, Plocová Burdová, Pulgertová, Tvrová, Plocová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:10.63 8.00
4 Kňavová, Civínová, Hodková, Malá Kňavová, Civínová, Hodková, Malá TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:22.65 7.00
5 Švehláková, Polášková K., Vlčková, Kusáková Švehláková, Polášková K., Vlčková, Kusáková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:25.05 6.00
6 Fořtová, Berková, Šolcová, Šrámková Fořtová, Berková, Šolcová, Šrámková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:32.80 4.00
7 Kublová, Šantová, Rašková, Rovenská Kublová, Šantová, Rašková, Rovenská SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:36.12 2.00
8 Užachovová, Dušková, Borovcová, Doudová Užachovová, Dušková, Borovcová, Doudová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:44.21 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holečková, Hulmáková, Kochmanová, Weissová, Holečková, Hulmáková, Kochmanová, Weissová, ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:25.68 5.00
2 Schwarzerová, Kotásková, Hanzelková, Vaňková Schwarzerová, Kotásková, Hanzelková, Vaňková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:33.10 3.00
3 Tesařová, Skleničková, Havelková, Štěpánová Tesařová, Skleničková, Havelková, Štěpánová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:52.18
4 Uherková, Slámová, Švantnerová, Bencová Uherková, Slámová, Švantnerová, Bencová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:00.34
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980802 1.98 11.00
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
990219 1.95 9.00
3 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980407 1.95 8.00
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 1.92 7.00
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981221 1.86 6.00
6= Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 1.82 4.50
6= Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 1.82 4.50
8 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
990530 1.82 3.00
9 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
990703 1.82 2.00
10 Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990912 1.78 1.00
11 Jiří KučeraJiří Kučera
AK OlomoucAK Olomouc
980426 1.78
12 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 1.74
13 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980409 1.70
14 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990705 1.70
15= Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 1.70
15= Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990403 1.70
17= Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 1.66
17= Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
991011 1.66
MB Jonáš KolašínJonáš Kolašín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990614 1.74
Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990102 NH
Ondřej KlobásaOndřej Klobása
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980701 NH
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 1.67 11.00
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995408 1.64 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
015630 1.61 8.00
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 1.61 7.00
5 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
986007 1.55 6.00
6 Sára MaláSára Malá
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
995901 1.55 5.00
7 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 1.55 4.00
8 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005829 1.50 3.00
9= Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995414 1.45 1.00
9= Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005812 1.45 1.00
9= Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985902 1.45 1.00
12 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
005504 1.45
13 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995501 1.40
14 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
015703 1.40
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 4.00 11.00
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980407 3.90 9.00
3 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 3.75 8.00
4 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 3.75 7.00
5 Aleš SvobodaAleš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980417 3.60 6.00
6 Matúš VajčiMatúš Vajči
AK OlomoucAK Olomouc
980327 3.45 5.00
7 Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
991121 3.30 4.00
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990720 3.15 3.00
9 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980811 2.80 2.00
10 František MužnýFrantišek Mužný
AK OlomoucAK Olomouc
991220 2.60 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995316 2.80 11.00
2 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985101 2.40 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
015630 2.30 8.00
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
006013 2.10 7.00
5 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005809 2.10 6.00
6 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
016122 2.10 5.00
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 NH
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
AK OlomoucAK Olomouc
990417 6.98 +0.0 m/s 11.00
2 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
980330 6.64 +0.0 m/s 9.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
990703 6.60 +0.0 m/s 8.00
4 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990505 6.58 +0.4 m/s 7.00
5 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
981008 6.39 +0.0 m/s 6.00
6 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 6.39 +0.1 m/s 5.00
7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 6.35 +0.0 m/s 4.00
8 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
990528 6.22 +0.0 m/s 3.00
9 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990504 6.14 +0.0 m/s 2.00
10 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 6.08 +0.5 m/s 1.00
11 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 6.07 +0.3 m/s
12 Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980307 6.04 +0.2 m/s
13 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990403 6.04 +0.1 m/s
14 Martin KulhánekMartin Kulhánek
AC PardubiceAC Pardubice
980109 5.88 +0.0 m/s
15 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990705 5.87 +1.3 m/s
16 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980802 5.83 +0.0 m/s
17 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 5.80 +0.1 m/s
18 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
990518 5.63 +0.0 m/s
19 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990930 5.60 +0.0 m/s
20 Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990409 5.48 +1.6 m/s
21 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 5.43 +0.0 m/s
22 Ondřej KlobásaOndřej Klobása
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980701 5.34 +0.2 m/s
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985616 5.98 +0.1 m/s 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985818 5.37 +0.4 m/s 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996113 5.33 +1.0 m/s 8.00
4 Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005624 4.98 +0.4 m/s 7.00
5 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
005603 4.97 +0.8 m/s 6.00
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015422 4.83 +0.2 m/s 5.00
7 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995212 4.81 +0.6 m/s 4.00
8 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
015701 4.81 +0.2 m/s 3.00
9 Sabina UžachovováSabina Užachovová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
005407 4.76 +0.0 m/s 2.00
10 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995113 4.72 +0.0 m/s 1.00
11 Tereza NamyslováTereza Namyslová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
996217 4.71 +0.1 m/s
12 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995612 4.71 +0.3 m/s
13 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985421 4.70 +0.4 m/s
14 Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995313 4.66 +0.8 m/s
15 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985424 4.66 +0.9 m/s
16 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995508 4.65 +0.7 m/s
17 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996112 4.62 +0.6 m/s
18 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995125 4.62 +0.6 m/s
19 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995625 4.57 +0.4 m/s
20 Monika DoudováMonika Doudová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985630 4.54 +0.4 m/s
21 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985101 4.53 +0.6 m/s
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 14.25 +0.1 m/s 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
981216 14.09 +0.0 m/s 9.00
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980409 13.60 +0.0 m/s 8.00
4 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
990703 13.42 +0.0 m/s 7.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980424 13.40 +0.0 m/s 6.00
6 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990505 13.10 +0.0 m/s 5.00
7 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990127 13.00 +0.2 m/s 4.00
8 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980802 12.99 +0.0 m/s 3.00
9 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 12.69 +0.0 m/s 2.00
10 Šimon HánaŠimon Hána
AK OlomoucAK Olomouc
990417 12.52 +0.0 m/s 1.00
11 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 12.47 +0.0 m/s
12 Martin KulhánekMartin Kulhánek
AC PardubiceAC Pardubice
980109 12.20 +0.0 m/s
13 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990403 11.98 +0.0 m/s
14 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 11.83 +0.0 m/s
15 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
990530 11.82 +0.0 m/s
16 Radek MouchaRadek Moucha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981005 11.68 +0.0 m/s
17 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
980903 11.57 +0.5 m/s
18 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990705 11.39 +0.0 m/s
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980310 NM
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990930 NM
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
985818 11.35 +0.6 m/s 11.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985115 11.24 +0.0 m/s 9.00
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985921 10.51 +0.0 m/s 8.00
4 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985806 10.48 +0.0 m/s 7.00
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985101 10.46 +0.0 m/s 6.00
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 10.35 +0.3 m/s 5.00
7 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985421 10.26 +0.0 m/s 4.00
8 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996112 10.10 +0.0 m/s 3.00
9 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
986007 09.82 +0.0 m/s 2.00
10 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995801 09.71 +0.0 m/s 1.00
11 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985424 09.54 +0.2 m/s
12 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995316 09.51 +0.0 m/s
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 12.61 11.00
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005421 12.22 9.00
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
995129 11.79 8.00
4 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 11.63 7.00
5 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 11.58 6.00
6 Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985808 11.42 5.00
7 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995212 11.40 4.00
8 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 10.77 3.00
9 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986130 10.55 2.00
10 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 10.19 1.00
11 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995811 10.10
12 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985515 10.01
13 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 09.98
14 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 09.51
15 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985422 09.47
16 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995301 09.07
17 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995414 08.94
18 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995925 08.29
19 Monika ČaganováMonika Čaganová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985921 08.14
20 Klára KuchařováKlára Kuchařová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005321 06.97
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990824 15.86 11.00
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980310 14.81 9.00
3 Tomáš SchlegelTomáš Schlegel
AK OlomoucAK Olomouc
990426 14.71 8.00
4 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 14.55 7.00
5 Jiří KučeraJiří Kučera
AK OlomoucAK Olomouc
980426 14.33 6.00
6 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 14.00 5.00
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981221 13.75 4.00
8 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 13.74 3.00
9 Pavel JaklPavel Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980623 13.44 2.00
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 13.37 1.00
11 Erik VeselýErik Veselý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
981024 13.20
12 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 13.11
13 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK OlomoucAK Olomouc
981226 12.57
14 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 12.06
15 Jiří MulačJiří Mulač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980325 11.84
16 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990929 11.12
17 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990131 11.10
18 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 10.98
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
995129 32.84 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 30.34 9.00
3 Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985808 28.70 8.00
4 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986130 28.32 7.00
5 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 25.87 6.00
6 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985422 25.80 5.00
7 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 24.95 4.00
8 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995301 23.61 3.00
9 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995508 23.05 2.00
10 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995811 22.48 1.00
11 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 21.37
Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995925 NM
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980623 44.85 11.00
2 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990824 44.11 9.00
3 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 44.05 8.00
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980417 43.93 7.00
5 Tomáš SchlegelTomáš Schlegel
AK OlomoucAK Olomouc
990426 43.12 6.00
6 Jiří MulačJiří Mulač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980325 42.81 5.00
7 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK OlomoucAK Olomouc
981226 42.65 4.00
8 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980310 39.83 3.00
9 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 38.34 2.00
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 36.99 1.00
11 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 36.34
12 Erik VeselýErik Veselý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
981024 35.23
13 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990929 32.96
14 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990131 32.66
15 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 32.52
16 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 29.38
17 Jakub VlčekJakub Vlček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
981112 25.72
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 DNP
Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 DNP
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995925 45.25 11.00
2 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985608 42.80 9.00
3 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005421 42.35 8.00
4 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 39.00 7.00
5 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985422 38.90 6.00
6 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995702 38.80 5.00
7 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995909 38.02 4.00
8 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995301 32.50 3.00
9 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986130 31.37 2.00
10 Marie HochmanováMarie Hochmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995930 28.91 1.00
11 Karolína ČesenkováKarolína Česenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995720 28.05
12 Monika ČaganováMonika Čaganová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
985921 26.00
13 Klára KuchařováKlára Kuchařová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005321 25.40
14 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
985515 16.73
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 58.02 11.00
2 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 49.78 9.00
3 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 48.71 8.00
4 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981101 47.71 7.00
5 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980630 47.35 6.00
6 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK OlomoucAK Olomouc
981226 45.09 5.00
7 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 40.55 4.00
8 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990131 38.63 3.00
9 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
991207 34.70 2.00
10 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990102 29.20 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 41.20 11.00
2 Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985808 38.61 9.00
3 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995414 35.41 8.00
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995515 35.06 7.00
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
996111 33.52 6.00
6 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 33.32 5.00
7 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995113 32.35 4.00
8 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985905 32.05 3.00
9 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995212 31.33 2.00
10 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
005406 31.26 1.00
11 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 30.45
12 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
995129 29.03
13 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995811 28.66
14 Klára KuchařováKlára Kuchařová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
005321 18.73
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik VeselýErik Veselý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
981024 61.44 11.00
2 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991001 57.00 9.00
3 Jiří KučeraJiří Kučera
AK OlomoucAK Olomouc
980426 55.92 8.00
4 Tomáš SchlegelTomáš Schlegel
AK OlomoucAK Olomouc
990426 55.03 7.00
5 Jiří MulačJiří Mulač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980325 54.40 6.00
6 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990929 50.57 5.00
7 Jakub VlčekJakub Vlček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
981112 48.38 4.00
8 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980407 48.07 3.00
9 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990312 47.66 2.00
10 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
981109 46.62 1.00
11 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
991208 45.31
12 Aleš SvobodaAleš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980417 43.68
13 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
981221 43.36
14 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990824 41.71
15 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
990917 37.69
16 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 37.66
17 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
981208 36.62
18 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 33.14
Celkem 18 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SrbeckýFilip Srbecký 990705 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15:15.30 11.00
2 Karel HevessyKarel Hevessy 981003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:29.04 9.00
3 Martin DanielMartin Daniel 991007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:39.52 8.00
4 Adam HruškaAdam Hruška 990428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18:18.38 7.00
5 Petr JakoubekPetr Jakoubek 990719 AC PardubiceAC Pardubice 20:55.19 6.00
6 Lukáš BobákLukáš Bobák 991202 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:00.20 5.00
7 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:00.27 4.00
8 Denis SlavíkDenis Slavík 980630 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25:02.45 3.00
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.9.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika KubenkováVeronika Kubenková 985715 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:48.58 11.00
2 Tereza KotáskováTereza Kotásková 016012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:03.68 9.00
3 Veronika HavelkováVeronika Havelková 986211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:04.16 8.00
4 Monika ČaganováMonika Čaganová 985921 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:21.44 7.00
5 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 995801 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:25.68 6.00
6 Jana SvobodováJana Svobodová 995102 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20:35.85 5.00
7 Karolína TesařováKarolína Tesařová 005716 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20:56.58 4.00
8 Karolína FrankováKarolína Franková 985902 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21:14.30 3.00
9 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 006105 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21:48.85 2.00
10 Táňa BorovcováTáňa Borovcová 985719 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22:24.30 1.00
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc{8} 264.50
2 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 258.50
3 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 186.00
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 117.00
5 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 096.00
6 BRECL BRECL TJ Lokomotiva Břeclav{8} 082.00
7 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 074.00
8 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova Praha{8} 035.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 110 m př., 400 m, 300 m př., 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 235.00
2 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.{8} 161.00
3 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 150.50
4 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 142.50
5 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek{8} 141.00
6 TABOR TABOR TJ Vodní stavby Tábor{8} 132.00
7 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov{8} 074.00
8 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 072.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 300 m př., 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků